PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ارتش سرخ جلد چهارم (پرسپولیس در جام باشگاههای آسیا )

صفحه ها : 1 [2] 3 4

Abadan
04-07-2009, 10:43 PM
تیم خوبی هست اما توی اسیا ظاهرا مربی خوبی ندارن و مربیشون فقط توی بردن تیم های درب و داغون تخصص داره

Masoud
04-07-2009, 10:57 PM
بچه ها بحث راجب استقلال و بازیهاش لطفا فقط و فقط و فقط تو تایپیک استقلال

RED STORM
04-07-2009, 11:29 PM
تیم نیست یعنی چی؟
اگه تیم نبود که الان صدر جدولم نبود

بهتره دیگه بیشتر از این خودمونو گول نزنیم

نتایج استقلال و سایر تیمای ایرانی تو آسیا نشون میده که سطح لیگ ایران اونقدرها هم که فکر میکنیم بالا نیست

واسه همینم هست که صدرنشینش تو زمین تیم شیشم قطر اینطوری بازی میکنه

بعد هی ما بیایم بشینیم بگیم سطح لیگ ما بالاست و عربا فلاننو بهمانن

مسعود این پستو اینجا دادم چون یه جورایی منظورم کل فوتبال ایرانه

Masoud
04-07-2009, 11:58 PM
منم با این حرفها موافقم و به نظرم پرسپولیس از فقط به خاطر تجربه و ستاره هاش از این گروه صعود میکنه و در کل لیگ ایران انچنانم نیست
البته باید حق بدیمها
وقتی اونا میرن بازیکن 22 ملیون دلاری میارن نباید انتظار داشته باشیم علیزاده هم مثل اونا بازی کنه.
تازه اینها که داریم بازی میکنیم عرب هستن.تیمها قوی یعنی کره و ژاپن و استرالیا اون طرفن !!!!!!!
اگه بخوایم منتطقی نگاه کنیم با این برنامه ریزی تیمهای ایرانی تا 10 سال اینده قادر به قهرمانی تو اسیا نیستن مگه اینکه تنها عنصر برتری ما نبست به بقی تیمها یعنی غیرت چاره ساز شه و امیدواریم این عنصر امسال تو پرسپولیس اسیایی باشه و بتونه یه کارایی کنه.
البته فعلا فقط صعود از گروه اونم به عنوان تیم اول مهمه

Karim
04-08-2009, 12:36 PM
به امید پیروزی مقابل قهرمان 2دوره پیاپی لیگ قطر با تمام ستارگانش.

SaRa
04-08-2009, 05:47 PM
آخ جووووووووووووووووووووووون گل زدیم. ایول به مازیار قایقران ایول به هوادارای گل تیم که تو این هوا اومدندو مثه روزهای آفتابی تیمو تشویق کردند ایول به پرسپولیس من که دیگه عصبانی شده بودم وقتی بارونو دیدم چون روزی که تیم آماده بود و همه ی بازیکناشو داشت بارون داشت مانع بردمون میشد اما الحمدلله خدا کمک کرد تو این نیمه یه گل بزنیم. به امید گل های بعدی و پیروزی در این بازی

zamara
04-08-2009, 05:50 PM
پرسپوليس زلزله همينه همينه

دست بچه ها درد نكنه . واقعا عالي بازي كردند و تا اينجا آبروي رفته فوتبال ايران رو برگردوندن .

بچه ها متشكريم ............بچه ها متشكريم

Abadan
04-08-2009, 05:51 PM
فکر کنم امروز سالگرد درگذشت قایقران هست.
عالی بود. توی این هوا انتظار کار تاکتیکی انچنانی نباید داشته باشیم. پنالتی هم اگه گل نمیشد باید تکرار میشد چون دروازه بان تا نزدیکی خط 6 قدم اومده بود جلو

Masoud
04-08-2009, 05:52 PM
نیمه اول خیلی خوب بودیم
واقعا انگیزه چیزیه که پرسپولیس میخواد و بدست اورده تو اسیا
دقیقه 25 نیکبخت یه موقیعت عالی رو نزد ولی خوشحالیم که الان حسرتش رو نمیخوریم
پنالتی مازیار هم حرف نداشت و مطمئنا اگه گل نمیشد داور تکرارش میکرد چون گلرشون 3 متر اومد جلو.
گل دوهم هم به نظرم فوق العاده بود هم نشون داد ابراهیم توره چه بازیکنیه هم اینکه محمد تونست نشون بده چقدر خوبه
کریم هم سرحاله
امیدوارم نیمه دوم بازی رو حفظ کنیم و ایشالله یه گل دیگه بزنیم که امیدوارم نیکبخت یا خلیلی در صورت اومدنش بزنن

SaRa
04-08-2009, 05:53 PM
به به چه میکنه پرسپولیس گل دوم هم زدیم که از اینجا برنده بازی معلوم شد و به همتون تبریک میگم

استقلال ما که رفتیم بالای آسیا تو هم بدو بیا......

SaRa
04-08-2009, 05:58 PM
امشب ایشالا تو آپارتمان یه جشن حسابی میگیریم همتونم دعوت میکنم از این جا که بیاین....

Abadan
04-08-2009, 06:00 PM
فقط خدا کنه مثل بازی با شارجه نیمه دوم رو نرن توی لاک دفاعی

SaRa
04-08-2009, 06:11 PM
ایییییییییییییییییییییییی ینه
گل سوم هم زدیم ایول نیکی جون

خدایا خدایا عظمتتو شکر!!!!

زلزله اومده تهران بابا

SaRa
04-08-2009, 06:59 PM
بازی تموم شد
ای کاش گل نمیخوردیم اما فدای سر پرسپولیسیا بازی رو که بردیم
توی اون هوا باید به بازیکنا و هوادارا مرحبا گفت به بازیکنا به خاطر اینکه تونستن یه بازی خوب نشون بدن و به هوادارا واسه اینکه با مرام بودن مثه قبل پرسپولیسو تشویق کردن.

Masoud
04-08-2009, 07:07 PM
نیمه دوم مثل نیمه اول نبودیم ولی خدا رو شکر بازم بردیم و بازم 3 تا گل زدیم تو تهران
ولی تعیض های نیمه دوم نشون داد چقدر نیمکت ضعیفی داریم و تو ادامه به مشکل میخوریم ولی خوبیش اینه مسابقات با این قانون مسخره ای که داره دوره بعدش میتونیم کل بازیکنا رو هم حتی عوض کنیم که خیلی به نفع پرسپولیس خواهد بود
محمد و شیری عالی و دونده بازی کردن
توره و باقری هم نشون دادن داره دوباره اماده میشن
امیدوارم الشباب هم امتیاز بده تا با خیال راحت صدر رو بگیریم دستمون
صعود که دیگه تقریبا قطعی هست و فقط برای اولی باید جنگید

پرسپوليس
04-08-2009, 09:31 PM
آقا تبريک بابت برد و اميدوارم همينجور ادامه بديم :red boy2:

خدايا يعني ميشه قهرمان آسيا بشيم ?? :6::10::barareh:

armond
04-08-2009, 11:37 PM
داداش چرا که نه حتما هرمان میشویم

mona_casillas
04-09-2009, 12:33 AM
پرسپولیس امروز خیلی خوب بازی كرد. یك بازی هدفمند-منطقی و با برنامه و زدن 3 گل به تیم سخت كوش قطری.
پرسپولیسه زلزله همینه همینه

برد شیرین پرسپولیس مقابل الغرافه رو به همه تبریک میگم .

خدا رو شکر کسی کم کاری نکرد علی کریمی عزیز هم برای دومین بار به حق بهترین بازیکن زمین شناخته شد.

mona_casillas
04-09-2009, 12:39 AM
الان وضعیت جدول گروه پرسپولیس به این ترتیب هست :

پرسپولیس 7 امتیاز

الشباب 7 امتیاز (امشب الشباب هم 3 بر 1 الشارجه رو برد )...بنابراین پرسپولیس و الشباب هم امتیاز با تفاضل گل برابر هر دو صدر جدول هستند

الغرافه 3 امتیاز

الشارجه 0 امتیاز

Karim
04-09-2009, 01:09 AM
من تازه میخوام بازی پرسپولیس رو ببینم!تبریک میگم.الغرافه مثل پرسپولیس ستاره زیاد داره فکرنمیکردم 3تاییشون کنیم!
درضمن فکرنمیکردم توره رو هم بذاره توترکیب اصلی!

Pars_Redboy
04-09-2009, 01:19 AM
تبریک ویژه میگم برد پرسپولیس رو

خدائیش حال کردم زیر بارون با این بازی

Pars_Redboy
04-09-2009, 01:37 AM
از پیرهن جدید پرسپولیس با اسپانسرش هم اصلا خوشم نیومد

redsun
04-09-2009, 02:06 AM
دوستان من هم با کمی تاخیر این پیروزی شیرین را تبریک می گم ای کاش تو لیگ هم به این خوبی بازی می کردیم

ali_red boy
04-09-2009, 02:15 AM
بازی خوب و امیدوار کننده ای بود زیر بارون شدید و زمین لیز . سه امتیازش خیلی مهم بود شکر خدا گرفتیم . لباس تیم هم هیچی نگم بهتره معلوم نیست کی میشینه و این تصمیمات رو میگیره مگه تیم لباس و طرح عوض میکنه که پرسپولیس اینکار رو میکنه .

بازم تبریک به همه پرسپولیسی ها .

mona_casillas
04-09-2009, 02:55 AM
از پیرهن جدید پرسپولیس با اسپانسرش هم اصلا خوشم نیومد

بنظر من پیراهن یک تیم بخشی از هویت اون تیم به حساب میاد .

پیراهن پرسپولیس باید کلاسیک پرسپولیس باشه . یعنی پیراهن قرمز و شورت ورزشی سفید. یا پیراهن قرمز و شورت ورزشی سیاه . اصلا من ندیدم یه تیم اینقدر طرح لباس عوض کنه :kesh:

redsun
04-09-2009, 03:11 AM
کاملا موافقم طراح لباس کاملا ناشی بوده و از فوتبال و پرسپولیس چیزی سر در نمی آورده

zamara
04-09-2009, 09:18 AM
در مورد پيراهن تيم به نظر من هم طرح زياد جالبي نبود اما گويا اين پيراهن براي پرسپوليس خوش يمن بود و ديروز بچه ها بازي بسيار زيبايي را از خودشان نشان دادند كه در اين فصل كمتر چنين بازي از آنها ديده بوديم .
لباسي كه در بازي با صباي قم بر تن داشتند بسيار زيبا و سنگين و جذاب بود اما خوب در آن بازي ما اصلا بازي خوبي از پرسپوليس نديديم و دو بر صفر باختيم .
پرانتز: الان همه شما منو به خرافاتي بودن متهم ميكنيد !!!:4::4:

zamara
04-09-2009, 10:14 AM
http://www.abrarnews.com/sport/1388/880120/html/091419.jpg

پرسپوليس ايران ۳- الغرافه قطر ۱

پرسپوليس ايران
عليرضا حقيقى، عليرضا محمد، سپهر حيدرى، رحمان رضايى، مجتبى شيرى، پژمان نورى، كريم باقرى از دقيقه ۷۰ بهادر عبدى ، مازيار زارع، عليرضا نيكبخت از دقيقه ۸۰ هادى نوروزى ، ابراهيم توره از دقيقه ۸۴ ايوان پترويچ و على كريمى
سرمربى: نلو وينگادا

الغرافه قطر
قاسم برهان، جورج سماكور، لارنس كوايه، حامد شامى، سعد الشمارى از دقيقه ۷۴ ناصر كميل ، فرناندو كاستا، كله مرسون از دقيقه ۴۶ فهد الشمارى ، بدال محمد، اوتمان اساس، نشاط اكرم و محمد الحاج از دقيقه ۶۲ احمد فارس
سرمربى:دياز كاسترو

گلها: مازيار زارع (دقيقه ،۳۶ پنالتى)، ابراهيم توره ( دقيقه ۴۵) و عليرضا نيكبخت ( دقيقه ۴۷) براى پرسپوليس ايران، فرناندو كاستا ( دقيقه ۶۸) براى الغرافه قطر
داور: بارز متيو كريستوفر، كمك ها: متيو جيمز و جانسون پال ( هر ۳ از استراليا)
اخطار: بهادر عبدى و هادى نوروزى ( پرسپوليس ايران)، سعدالشمارى و محمد الحاج ( الغرافه قطر)
تماشاگر: ۵۰ هزار نفر، ورزشگاه: آزادى

شرح گلها

گل اول پرسپوليس:
روى خطاى محمد الحاج روى ابراهيم توره در داخل محوطه ۱۸ قدم داور استراليايى نقطه پنالتى را نشان داد كه مازيار زارع در حاليكه قاسم برهان دروازه بان الغرافه به خطا از دروازه اش بيرون آمده بود، توپش را وارد دروازه الغرافه كرد.
گل دوم پرسپوليس:
عليرضا محمد در عمق دفاع الغرافه با چند گام پيشروى پاس خوبى را پشت دفاع الغرافه به توره داد تا او با يك ضربه بغل پا دروازه بان جلو كشيده اين تيم را مقهور قدرت خود كرده و دومين گل بازى را براى سرخپوشان به ثمر برساند.
گل سوم پرسپوليس:
على كريمى با عبور از ۲ مدافع الغرافه پاس رو به جلو خوبى را براى توره فرستاد كه عليرضا نيكبخت پس از دفع توپ توسط توره زودتر از مدافع تيم قطرى به توپ ضربه زد و براى سومين بار دروازه الغرافه را گشود.
گل الغرافه:
روى يك ضربه ايستگاهى فرناندو كاستا به زيبايى هر چه تمامتر توپ را وارد دروازه حقيقى كرد تا يكى از گل هاى خورده تيمش را جبران كرده باشد.

لحظات حساس
دقيقه :۴۸ روى ارسال كرنر بلند على كريمى، رحمان رضايى مدافع پيش تاخته سرخپوشان با سر دروازه الغرافه را نشانه گرفت كه مدافع اين تيم از روى خط دروازه مانع از به ثمر رسيدن گل چهارم شد و توپ را برگشت داد.
دقيقه :۶۳ لارنس كوايه از فاصله ۳۰ مترى با يك شوت سنگين دروازه پرسپوليس را نشانه گرفت كه با واكنش زيباى حقيقى توپ به كرنر رفت.
دقيقه ۸۹ : پاس رو به عقب نوروزى، مازيار زارع را در موقعيت شوتزنى قرار داد كه ضربه اين بازيكن را قاسم برهان با دشوارى مال خود كرد.
دقيقه ۲+:۹۰ على كريمى در پشت مدافعان الغرافه كه به گمان آفسايد ايستاده بودند، صاحب توپ شد كه در رويارويى با دروازه بان اين تيم و زدن ضربه آخر بد عمل كرد تا يكى از موقعيت هاى خوب پرسپوليس از دست برود.

شرح بازى
پرسپوليس كه به واسطه شكست يك بر صفر استقلال مقابل ام صلال قطر فشار بسيارى را بر روى خود احساس مى كرد، در مقابله با دومين تيم قطرى از همان ابتداى بازى نشان داد كه نمى خواهد به سرنوشتى مانند سرنوشت استقلال دچار شود و بازنده ديدارى لقب گيرد كه مى توانست وضعيت را براى آنها در ادامه كار دشوار نمايد.بازگشت دوباره على كريمى به تركيب پرسپوليس همان چيزى بود كه هواداران مى خواستند، چرا كه اين بازگشت باعث شد تا حركت سرخپوشان نظم بهترى به خود بگيرد و بازيكنان اين تيم با انگيزه بهترى با حريف خود مقابله نمايند، ضمن اينكه حضور على كريمى در ميدان و در جمع مردان پرسپوليس باعث شده بود تا فعاليت ابراهيم توره و عليرضا نيكبخت هم دوچندان شود، چرا كه هرگز اين بازيكن اجازه نداد كه توره و نيكبخت در بازى جذب شده و مسئوليت هاى خود را فراموش كنند. در روزى كه پرسپوليس براى برد به ديدار حريف خود رفته بود، از بازى خوب مجتبى شيرى در قلب دفاع و عليرضا محمد در جناح راست هم نبايد به سادگى گذشت؛ همان بازيكنانى كه ديروز تأثير بسيارى در كسب نتيجه به دست آمده داشتند. پرسپوليسى ها در جريان بازى آنقدر از حريف خود سرتر بود كه بتوانند ۳ گل از حريف خود پيش بيفتند، گل هايى كه باعث شد پرسپوليس به اداره بازى بپردازد و در همين دقايق هم الغرافه بر روى يك ضربه ايستگاهى به گل رسيد تا يك بار ديگر نتيجه اى شبيه به بازى اول پرسپوليس در ورزشگاه آزادى براى اين تيم رقم بخورد.

zamara
04-09-2009, 10:41 AM
http://www.abrarnews.com/sport/1388/880120/html/091416.jpg

چرا وينگادا مشكل پرسپوليس را نمى بيند؟

پرسپوليس مقابل الغرافه قطر هم مثل اولين بازى اش در ليگ قهرمانان آسيا مقابل الجزيره امارات پس از زدن ۳ گل در خانه يك گل دريافت كرد و در نهايت بازى را ۳ بريك برد.
نكته جالب اينكه گل الغرافه هم شبيه گل الجزيره بود با اين تفاوت كه آنها از روى يك ضربه كاشته به گل رسيدند اما سوال اينجاست كه اين اتفاق در ۲ بازى آسيايى براى پرسپوليس مى افتد؟
چرا پرسپوليس بعد از زدن ۳ گل در خانه روى غافلگيرى گل مى خورد؟ يعنى در اين مدت وينگادا كه مربى با تجربه اى است روى اين مشكل تيمش كار نكرده كه پرسپوليس دوباره از همان ناحيه و به همان شكل ضربه مى خورد.
وينگادا بايد هرچه زودتر اين مشكل پرسپوليس را حل كند تا در بازى هاى آينده ضربه نخورد.

SaRa
04-09-2009, 03:41 PM
در مورد لباس بگم که منم اصلا خوشم نیومد آخه لباس راه راه ....
لباس پرسپولیس باید تمام قرمز باشه همین

Masoud
04-09-2009, 03:44 PM
پرسپولیس واقعا بعد زدن گل سیر میشه و میره عقب
تو لیگ بعد زدن یه گل و تو اسیا بعد زدن 2 گل
بارسا رو دیشب دیدید ؟ نیمه اول 4 تا زده بود ولی با چه اشتهایی باز حمله میکرد واسه گل زدن .... تیم حجومی به اون میگن یا پرسپولیس دهه 70-60 که فقط حمله میکرد و پرسپولیس زلزله رو میگفتن واقعا اون تیم بود
از بازی دیروز عیبی نمییگیرم چون برد با گل هیچ جای منفی نمیزاره واسه یه تیم ولی باید تو پیروزی و شادی بیایم نقاط ضعفمون رو ترمیم کنیم
یکی از این نقاط سمت چپ هست که در مقایسه با سمت راستمون و نفوذهای محمد واقعا هیچه.....
مطمئنا تو بازیهای بعدی و خصوصا مرحله بعد تیمها اون طرف رو خواهند بست و باید فکری به حال سمت چپ بشه

Amir_onlyperspolis
04-09-2009, 04:03 PM
به سهم خودم برد پرسپولیس رو تبریک میگم نیمه اول با اون زمین و بارندگی خیلی خوب و با برنامه بودیم نیمه دوم هم یه گل زود زدیم و خیالمون راحت شد ولی پرسپولیس میتونست گل های بیشتری هم بزنه خدا رو شکر تو آسیا تا حالا خوب بودیم ایشالله بقیه راه هم خوب پیش بریم و برای مراحل بعد خیلی با برنامه باشیم .

ali_red boy
04-09-2009, 04:58 PM
با مسعود موافقم پرسپولیس خیلی زود اشتهاش رو برای گل زدن از دست میده و از اون طرف هم وقتی گل میخوره زود بهم میریزه و شروع میکنه به سانترهای بی هدف این دو تا مشکل کوچیکی نیست و برای یه تیم مثل پرسپولیس درد بزرگیه

Pars_Redboy
04-09-2009, 06:48 PM
اگه پرسپولیس امسال دوتا مدیر و سه تا سرمربی عوض نمیکرد خیلی از مشکلات را نداشت بازم پرسپولیس بوده که زیر این همه مشکلات دوام آورده .

ایشالله این مشکلات فنیش هم حل بشه اگه بذارن وینگادا بمونه و کارخودش رو بکنه .

mona_casillas
04-09-2009, 09:52 PM
در ادمه بازی های لیگ پرسپولیس یکشنبه با پیکان مسابقه داره مسابقه ای حساس که پرسپولیسی ها بهیچ وجه حق ندارند نسبت به اون بی تفاوت و بی انگیزه باشند هنوز پرسپولیس شانس مقام سومی و به دست آوردن سهمیه آسیا برای سال آینده رو داره و اینکار از طریق لیگ و سه برد پیاپی به مراتب راحت تر هست تا از طریق جام حذفی و رو دررویی با حریف پر حاشیه و پر ادعا و قدرتمندی مانند سپاهان .

SaRa
04-09-2009, 11:10 PM
به نظر منم پرسپولیس نباید فقط به باشگاههای آسیا اکتفا کنه و نسبت به لیگ بی تفاوت باشه و باید موفقیتش تو آسیا انگیزه اونو برای سومی بیشتر کنه. امیدوارم نبود باقری مثه روزای که کریمی نبود واسمون مشکل ساز نباشه

Masoud
04-10-2009, 01:21 AM
انصاریفرد هم یه مصاحبه کرد و حسابی سعی کرده به مشکلات خودش با کریمی پایان بده
امیدوارم کریمی هم با اینکه اصلا از اینصاریفرد خوشش نمیاد به خاطر پرسپولیس دیگه راجبش صحبت نکنه تا جو همین طور اروم بمونه
بازی با پیکان خیلی حساس هست و باید ببریم
سومی تو لیگ الان خیلی مهمه چون رسیدن از طریق لیگ به اسیا خیلی خیلی راحتر از جام گرفتن تو اسیا و خذفی هست

mona_casillas
04-10-2009, 01:22 AM
بی تفاوتی پرسپولیس نسبت به بازی های باقی مونده لیگ واقعا در روحیه ما هوادران اثر بدی داره و حریفان رو هم نسبت به ما جری میکنه مثلا همین سپاهان که داره بد جوری برای پرسپولیس در جام حذفی کری میخونه و این ساکت مدیر عاملشون خجالت هم نمیکشه و فوتبال رو با میدون جنگ اشتباه گرفته و سه چهار سالی میشه که این بساط رو با پرسپولیس داره .
از طرفی عناون سومی لیگ کم چیزی نیست که بخوایم بی تفاوت باشیم و خدای نکرده با از دست دادن امتیاز به مقام پائین تر قناعت کنیم . تیم هایی مثل مس کرمان و صبا باطری چه حرفی برای گفتن در آسیا دارند . کاش کسی این حرفها و درد دل های هوادران رو به گوش پرسپولیسی ها میرسوند .

Karim
04-10-2009, 01:24 AM
به نظر شما پترووچ جایگزین باقری میشه؟!

mona_casillas
04-10-2009, 01:28 AM
به نظر شما پترووچ جایگزین باقری میشه؟!

بنظر من میتونه . ضمن اینکه احتمال داره وینگادا دربازی با پیکان از علی کریمی هم برای جلوگیری از آسیب دیدگی و خستگیش استفاده نکنه

Masoud
04-10-2009, 01:32 AM
بنظر من میتونه . ضمن اینکه احتمال داره وینگادا دربازی با پیکان از علی کریمی هم برای جلوگیری از آسیب دیدگی و خستگیش استفاده نکنه

اگه واقعا این کار رو کنه من تو دانشش و مربیگریش شک میکنم
با شرایط و تیمها حاضر خصوصا شرقی ها شاید الان نشه حتی 10% شانس قهرمانی رو به پرسپولس داد
بعد مربی رو چه حسابی بیاد لیگ رو که راحت میتونست سوم شه ( تا دو بازی گذشته ) بیخیال شه و بچسبه فقط و فقط به اسیا ؟
با این وضع سپاهان باخت بدیم بره دیگه اخه ما قراره قهرمان اسیا بشیم

Karim
04-10-2009, 01:33 AM
پس با این اوضاع منصوری ویا بادامکی فیکسن

mona_casillas
04-10-2009, 01:35 AM
منظور من بازی با پیکان بود چون کریم تو اون بازی غایب هست . علی کریمی هم که کمر درد داره و احتمال مصدومیتش زیاده و اگه مصدوم بشه دیگه هیچی .

پس شما چی فکر میکنید ؟

شهاب
04-10-2009, 01:58 AM
http://media.farsnews.com/Media/8708/ImageReports/8708051687/1_8708051687_L600.jpg
دوستان اصلا بگم خلیلی هستش یا اینکه رفته یک جای دیگه

چون بازی با الغرافه نبود

شهاب
04-10-2009, 02:01 AM
مگه کربم مقابل پیکان نیستش برای چه مصدومه

redsun
04-10-2009, 02:18 AM
کریم باقری محروم است برای پیکان اما خلیلی برای الغرافه روی نیمکت بود
واقعا اگه برای پیکان کریمی نباشه باید خودمون را بازنده بدونیم

mona_casillas
04-10-2009, 02:18 AM
دوستان اصلا بگم خلیلی هستش یا اینکه رفته یک جای دیگه

چون بازی با الغرافه نبود

خلیلی جایی نرفته فکر کنم وینگادا معتقده که هنوز به آمادگی کامل نرسیده و نمیخواد دوباره مصدوم بشه .

شهاب جان . کریم سه اخطاره است به همین علت بازی با پیکان حضور نداره

lionel messi 10
04-10-2009, 02:19 AM
نه مصدوم نيست بازي با صبا سه كارته شد.:red boy2:

mona_casillas
04-10-2009, 02:22 AM
بچه ها این بحث لباس جدید پرسپولیس و اسپانسرش تقریبا در همه سایت ها ووبلاگ ها مطرح هست

من خودم معتقدم پرسپولیس همه چیزش سابقه و اصالت و حساب کتاب داره همینطوری که دائم طرح لباس عوض نمیکنن من که ابدا موافق این لباس جدید یا هر طرح دیگه ای نیستم همون دو سه مدل لباس اصلی و اصیل پرسپولیس که هویت داره رو قبول دارم .

lionel messi 10
04-10-2009, 02:30 AM
ما از اولشم گفتيم و بازهم مي گيم پرسپوليس قهرمان آسيا ميشه.
با برد القرافه ما به جام نزديك شديم,ولي خوب هنوزه 5% از راهو رفتيم
و 95% ديگه از راه قهرماني مونده.
واز همه مهمتر گرفتن 7 امتياز از دوره رفت بسيار عالي است وهمين اتفاق
كاره مارو براي دوره برگشت راحت ميكنه و ما ميتونيم به عنوان تيم اول صعود كنيم.

redsun
04-10-2009, 02:34 AM
من هم اصلا لباس جدید را دوست نداشتم هویت پرسپولیس با قرمز یک دست بودن لباسش نماگذاری میشه نه راه راه سفید وقرمز

lionel messi 10
04-10-2009, 02:34 AM
من تعجب مي كنم چرا قدر موقعيت هاي خوبه گلو نميدونيم ديروز ميتونستيم راحت بالاي 5 گل بزنيم.

mona_casillas
04-10-2009, 02:37 AM
اینکه درسته پرسولیس موقعیت ها رو راحت از دست میده و بقول مسعود زود هم از اشتهای گل زدنش کم میشه ولی خوب دیگه همه توپها هم قرار نیست گل بشه فعلا در همه چیز با الشباب برابریم انشالله هم در امتیاز جلو بیفتیم و هم در تفاضل گل .

redsun
04-10-2009, 02:54 AM
من واقعا در تعجبم وقتی تیم می تونه اینقدر خوب بازی کنه چرا تو لیگ اینقدر افتضاح بازی می کنیم

Karim
04-10-2009, 03:13 AM
وقتی 1بازی بعدازدربی وینگادا میگه استقلال قهرمان میشه یعنی مربی انگیزه نداره چه برسه به....

Pars_Redboy
04-10-2009, 03:51 AM
بی انگیزه نیست ولی چیکار کنه کسی که وقتی اومده که دو تا مربی عوض شده و از هیچی تیم هم خبر نداره بازم خوب کار کرده و نتیجه گرفته و آبروش رو خرج کرده اگه بمونه برای سال دیگه میترکونه اگه بذارن .

Masoud
04-10-2009, 02:03 PM
بچه ها این بحث لباس جدید پرسپولیس و اسپانسرش تقریبا در همه سایت ها ووبلاگ ها مطرح هست

من خودم معتقدم پرسپولیس همه چیزش سابقه و اصالت و حساب کتاب داره همینطوری که دائم طرح لباس عوض نمیکنن من که ابدا موافق این لباس جدید یا هر طرح دیگه ای نیستم همون دو سه مدل لباس اصلی و اصیل پرسپولیس که هویت داره رو قبول دارم .

لباس رو که یه روز قبل بازی سایت رسمی معرفی کرد و من همون موقع هم خیلی ناراحت شدم
چون لباس تیم ما 40 ساله قرمز خالی هست جز زمان اون یکی انصاریفرد که بازم راه راه کرد
نمیدونم این دو تا داداش چه علاقه ای به راه راه دارن
ولی من احساس میکنم هدایتی یه زمانی از مسئولان ناراحت شد و به اسپانسر قبلی یعنی همین رستوران های زنجیره ای که قرار بود تو اسیا هم اسپانسر باشه خط داد و اونها قراردادشون رو فسخ کردن واسه اسیا و حالا مجبوریم یه بازی یه بازی دنبال اسپانسر بگردیم.

Masoud
04-10-2009, 02:05 PM
بی انگیزه نیست ولی چیکار کنه کسی که وقتی اومده که دو تا مربی عوض شده و از هیچی تیم هم خبر نداره بازم خوب کار کرده و نتیجه گرفته و آبروش رو خرج کرده اگه بمونه برای سال دیگه میترکونه اگه بذارن .

ولی به نظر من بی انگیزه هست
اری هان هم تو بد شرایطی اومد پرسپولیس ولی اصلا حرف از نخواستن نمیزد
اگه تیم رو هم بتونه از گروهش بالا بیاره صد در صد نگه میدارنش که خیلی خوبه ولی اصلا از این کارش خوشم نمیاد که لیگ رو کاملا بیخیال شه

RED STORM
04-10-2009, 02:58 PM

اصلا تو اروپا هم که نگاه کنی تیم ها معمولا هر 2سال طرح لباسشونو اونم به صورت جزئی تغییر میدن
مثل منچستر چلسی و...
ولی تو ایران هر بازی طرح لباس عوض میشه که اصلا خوب نیست

redsun
04-10-2009, 03:09 PM
حالا ای کاش اگر هم عوض می کردند یک طرح قشنگ باشه آخه این چه طرحیه راه راه سفید اصلا بهمون می خندند
آخه اینقدر بد سلیقه

mona_casillas
04-10-2009, 05:01 PM
اصلا تو اروپا هم که نگاه کنی تیم ها معمولا هر 2سال طرح لباسشونو اونم به صورت جزئی تغییر میدن
مثل منچستر چلسی و...
ولی تو ایران هر بازی طرح لباس عوض میشه که اصلا خوب نیست

دقیقا همینطوره . بعضی تیم ها هستن که حتی تغییر جزیی هم نمیدن . لباس تیم مثل اسمش هویت تیمه همونطور که همه ما روی اسم پرسپولیس حساسیت و اصرار داریم لباسش هم برامون مهم هست .

قضیه اسپانسر هم که مسعود گفت دیگه خیلی بی مزه شده هر دفعه با یه اسپانسر زمین میریم خدا کنه کار به پفک نمکی و ماکارونی و اینها نکشه .

mona_casillas
04-10-2009, 05:42 PM
رکوردهایی که تا کنون در این دوره از جام باشگاههای آسیا ثبت شده

"ترین‌های" لیگ قهرمانان آسیا در نیمه راه مرحله مقدماتی/ سهم اندک ایرانی‌ها

گامبااوزاکا ژاپن، مدافع عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در مرحله مقدماتی فصل جاری این رقابت‌ها عملکردی قابل ستایش نسبت به دیگر تیم‌ها داشته است.

مرحله مقدماتی و گروهی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا به نیمه راه رسید. در این بین برخی تیم‌ها و بازیکنان با ثبت رکوردهای جالب از دیگران متمایز شده‌اند که در زیر بدان اشاره می شود:
اولین گل: لئوناردو داسیلوا مهاجم گامبا اوزاکا در دقیقه 20 بازی مقابل شاندونگ لیوننگ چین
آخرین گل: پرنس تاگو مهاجم الاتفاق عربستان در دقیقه 81 بازی مقابل الشباب امارات
اولین بازی: گامبا اوزاکا ژاپن 3 - شاندونگ لیوننگ چین صفر
آخرین بازی: الاتفاق عربستان 4 - الشباب امارات یک
بهترین گلزن: لئوناردو داسیلوا مهاجم گامبااوزاکا با شش گل زدن
اولین بازیکن اخطاری: هیدو هاشیموتو هافبک تیم گامبا اوزاکا در دقیقه 61 بازی مقابل شاندونگ لیوننگ چین
آخرین بازیکن اخطاری: جمعان الجمعان مدافع تیم الاتفاق عربستان در دقیقه 88 بازی مقابل الشباب امارات
اولین بازیکن اخراجی: جئورجس کائوسی بازیکن تیم الغرافه در دقیقه 59 بازی مقابل الشباب عربستان
آخرین بازیکن اخراجی: محسن یوسفی بازیکن تیم صبای ایران در دقیقه 28 بازی مقابل پاختاکور ازبکستان
بهترین خط حمله: گامبا اوزاکا با 12 گل زده
بدترین خط حمله: صبای ایران و الجزیره امارات با یک گل زده
بهترین خط دفاع: بیجینگ گوان چین، کاوازاکی فرونتال چین و پوهانگ کره جنوبی با یک گل خورده
بدترین خط دفاع: سری وی جایا اندونزی با 14 گل خورده
بیشترین امتیاز: گامبااوزاکا ژاپن 9 امتیاز
کمترین امتیاز: الشارجه امارات، سری وی جایا اندونزی و آرمد فورس سنگاپور بدون امتیاز
بیشترین برد: گامبا اوزاکا با سه برد
کمترین برد: سنترال کوئست مارینرز استرالیا، تیانجین تدا چین، آرمد فورس سنگاپور، سری وی جایا اندونزی، الجزیره امارات، الشارجه و الاهلی امارات، استقلال و صبای ایران بدون برد
بیشترین تساوی: سنترال کوئست مارینرز استرالیا، ماگویا گرامپوس ایت ژاپن، پوهانگ استیلرز کره جنوبی، الجزیره امارات، الهلال عربستان و صبای ایران با دو تساوی
کمترین تساوی: الغرافه و ام صلال قطر، الشارجه و الشباب امارات، الاتفاق عربستان، سوون سامسونگ، اولسان هیوندای و سئول کره جنوبی، گامبااوزاکا ژاپن و کاشیما آنتلرز، شاندونگ لیوننگ چین و شانگهای شنهوا، سری وی جایا اندونزی و آرمدفورس سنگاپور بدون تساوی
بیشترین باخت: الشارجه امارات، سری وی جایا اندونزی و آرمد فورس سنگاپور با سه باخت
کمترین باخت: پاختاکور ازبکستان، الهلال، الاتحاد و الشباب عربستان، پرسپولیس ایران، ناگویا گرامپوس ایت، کاوازاکی فرونتال و گامبااوزاکا ژاپن و پوهانگ کره جنوبی بدون باخت
بهترین تفاضل گل: گامبا اوزاکا با تفاضل گل 10+
بدترین تفاضل گل: سری وی جایا اندونزی با تفاضل گل 12-

Masoud
04-10-2009, 05:53 PM
همون جوری که پیش بینی میشد وینگادا به کل لیگ رو بیخیال شده و امروز به رحمان رضایی هم گفت بازی با پیکان نمیخواد بازی کنه و باقری هم تمرین نکرد و کریمی هم احتمالا برای جلوگیری از تشدید درد کمرش بازی نمیکنه
معلومه که نمیخواد واسه سومی بجنگه و این واقعا افتضاحه
امیدوارم یه کمی سر عقل بیاد که نمیشه به خاطر 7 امتیاز گرفتن از یه گروه نسبتا ساده و دو بازی خانگی نمیشه انقدر رو قهرمانی چشم بست و همه چیز رو بیخیال شد
احتمالا باید با علی عسگر و عبدی و نوروزی و خیرخواه جلوی پیکان بازی کنیم

mona_casillas
04-10-2009, 05:59 PM
اینکه بی خیال لیگ شده باشه وحشتناکه . ما که بی خیال نشدیم هنوز هم شانس و فرصت برای سوم شدن داریم اینکار از مربی با تجربه و حرفه ای واقعا بعیده !!!!!!!!!!!!

Karim
04-10-2009, 06:27 PM
موقعی حسرت سومی وبی خیال شدن لیگ رو میخوریم که (زبانم لال)قهرمان آسیا وجام حذفی نشیم!

mona_casillas
04-10-2009, 06:36 PM
موقعی حسرت سومی وبی خیال شدن لیگ رو میخوریم که (زبانم لال)قهرمان آسیا وجام حذفی نشیم!

بفرض قهرمان جام حذفی هم بشیم و حتی قهرمان آسیا که این دومی سخت تر ار حد تصوره این طرز تفکر که لیگ رو کنار بذاریم در حالی که شانس سومی داریم و هر برد و یا خدای نکرده باخت و مساوی چقدر در روحیه و اعصاب ما تاثیر داره حرفه ای نیست و بسیار بسیار غلط هستش .

SaRa
04-10-2009, 06:57 PM
اگه اینطوری بشه که سومی رو بیخیال شه دیگه حتی آسیا هم ارزشی پیدا نمیکنه چون سال دیگه نیست توش.
امیدوارم هرجور شده بازی با پیکان رو ببریم

Masoud
04-10-2009, 07:26 PM
قهرمانی تو اسیا چیزی نیست که الان بخواد بهش فکر کنه امیدوارم وینگادایی که خیلی ادعای بین المللی و با تجربه بودن داره به فکر لیگ باشه و از این کارها دست برداره و بچسبه به لیگ.
الگه سومیمون 80% امکان داشته باشه اتفاق بیوفته شانس قهرمانی در اینجای فصل %10 - 5% هم نیست

به امید برد جلوی پیکان

ali_red boy
04-10-2009, 08:30 PM
والله چی بگم کدوم مربی نیمه حرفه ای هم میاد اینجور فکر کنه ؟ بی خیال لیگ شدن معنی نداره پرسپولیس سه بازی و سه برد میتونه داشته باشه حالا چرا باید بی خیال بشه ؟ سومی لیگ رو داشته باشیم برای قهرمانی جام حذفی هم بجنگیم . حیف پرسپولیس نیست سال دیگه آسیا نباشه و مثلا مس بره آسیا

SaRa
04-10-2009, 10:58 PM
وقتی که محسن خلیلی تو مصاحبه میگه بازیکنا واسه بازی تو لیگ بی انگیزن سرمربی چه کاری از دستش بر میاد البته اگه خیلی حرفه ای باشه میتونه با حرفاش و روحیه دادنا تیمو بالا بکشه که امیدوارم این اتفاق واسه ما بیفته

mona_casillas
04-11-2009, 01:00 AM
بچه ها به این بخش ازارسالی که داده بودم دقت کردین

گامبااوزاکا ژاپن، مدافع عنوان قهرمانی مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان باشگاه‌های آسیا در مرحله مقدماتی فصل جاری این رقابت‌ها عملکردی قابل ستایش نسبت به دیگر تیم‌ها داشته است.

ما در دوره های بعد با چنین تیم های قدری روبرو میشیم و از حالا باید بار خودمون رو بسته باشیم حتی بنظر من کمی دیر هم شده چه برسه که با بی تفاوتی در لیگ بخوایم روحیه تیمی و انگیزه ها رو هم پائین بیاریم .

شهاب
04-11-2009, 02:02 AM
بچه ها به این بخش ازارسالی که داده بودم دقت کردین

ما در دوره های بعد با چنین تیم های قدری روبرو میشیم و از حالا باید بار خودمون رو بسته باشیم حتی بنظر من کمی دیر هم شده چه برسه که با بی تفاوتی در لیگ بخوایم روحیه تیمی و انگیزه ها رو هم پائین بیاریم .

به نظر من پرسپولیس امسال لیاقت اینو داره که جام رو مال خودش کنه چون از الان معلومه

با این بازیهای کلاسیک دل آدمو به وجد میاره من فکر می کنم پرسپولیس داره مثل دههای

قبل میشه

redsun
04-11-2009, 02:07 AM
شاید مهره های خوی در زمین داشته باشیم اما به هیچ وجهی نیمکت خوبی نداریم
مطمئنا از این مرحله صعود می کنیم ولی برای صعود از مرحله ی بعد باید تیم قوی تر وآماده تری داشته باشیم
بادمون نره که گروه چندان سختی نداریم اما در مراحل بعدی به مراتب با تیم های قوی تری روبه رو می شیم

شهاب
04-11-2009, 02:08 AM
والله چی بگم کدوم مربی نیمه حرفه ای هم میاد اینجور فکر کنه ؟ بی خیال لیگ شدن معنی نداره پرسپولیس سه بازی و سه برد میتونه داشته باشه حالا چرا باید بی خیال بشه ؟ سومی لیگ رو داشته باشیم برای قهرمانی جام حذفی هم بجنگیم . حیف پرسپولیس نیست سال دیگه آسیا نباشه و مثلا مس بره آسیا

واقعا خوشم آومد از حرفهات حیفه که پرسپولیس سال دیگه نباشه

با این چنین بازیهای که انجام میده

شهاب
04-11-2009, 02:12 AM
شاید مهره های خوی در زمین داشته باشیم اما به هیچ وجهی نیمکت خوبی نداریم
مطمئنا از این مرحله صعود می کنیم ولی برای صعود از مرحله ی بعد باید تیم قوی تر وآماده تری داشته باشیم
بادمون نره که گروه چندان سختی نداریم اما در مراحل بعدی به مراتب با تیم های قوی تری روبه رو می شیم

:red boy:

مطمن باش به راحتی این تیم بالا خواهد اگه چنانچه توی نیمکت آن چنان بازیکنی نداریم

باهمین بازیکنان جام باشگا ههای آسیا رو بدست میاریم فکر نکن شب خوشی داشته
باشی:red boy2:
:6:

lionel messi 10
04-11-2009, 02:13 AM
تو آسمون نوشته شده كه امسال جام آسيا فقط براي پرسپوليس چون اينو
خداوند دانا و توانا مي خواد.
ما به توكيو سفر خواهيم كرد.

شهاب
04-11-2009, 02:17 AM
تو آسمون نوشته شده كه امسال جام آسيا فقط براي پرسپوليس چون اينو
خداوند دانا و توانا مي خواد.
ما به توكيو سفر خواهيم كرد.

:red boy:
به نازم با این صحبتهایت من همینو میگم که پرسپولیس صدر صد قهرمان آسیا خواهد شد

به گفته کارشناسان:red boy2:

zamara
04-11-2009, 10:46 AM
پيروزى مقابل الغرافه را بايد به نوعى «بازگشت» خواند.

بازگشت چه براى پرسپوليس بازنده در ليگ و چه براى بازيكنانى كه در اين پيروزى، مرد اول ميدان بودند و با اين نتيجه هر كدام به چيزى يا جايى نزديك شدند.

يكى به تمديد قرارداد، يكى به تيم ملى و يكى به خويشتن خويش. در روزى كه هر كس براى هدفى بازى كرد پرسپوليس چقدر خوب راه افتاد. آيا مشكل پرسپوليس همين بوده؟ همين در بازى هاى ليگ كسى هدفى نداشته كه به خاطرش تيم را «راه» بيندازد؟

وينگادا
يك پيروزى ۳ گله ديگر كمك كرد تا نلواداوردو وينگاداى پرتغالى با خيال راحت دستش را بگذارد روى بينى مبارك و با لذتى وصف ناپذير انگشتانش را خطاب به «توطئه گران» تكان دهد.
مرد پرتغالى پس از كسب نتايج نه چندان خوب در ليگ و مواجهه با يك شبه كودتاى مقدماتى و دستگرمى، با تكيه بر ۷ امتيازى كه در ليگ قهرمانان آسيا كسب كرده، از حاشيه امنيتى مناسب برخوردار است.
حاشيه اى كه به او اجازه مى دهد با خيال راحت از طريق واسطه هايى كه در اختيار گرفته، از هم اكنون به رصد كردن نفرات فصل آينده خود بپردازد.
اين يكى را جدى بگيريد. «وينگادا» هم اكنون از طريق يك واسطه غيررسمى و به دور از چشم باشگاه، مشغول تماشاى سى دى بازيكنان تيم هاى مختلف است.
به نظر شما چه چيزى غير از اين بردهاى آسيايى، به سرمربى پرتغالى پرسپوليس، چنين دلگرمى و آسودگى خيالى بخشيده؟
•••
خارج از مسائل حاشيه اى وينگادا با اين نتايج آسيايى فعلاً تاريخ مصرف خود را تمديد كرده است.
او حتى به اين انديشيده كه اگر فصل بعد در پرسپوليس نباشد هم فوتبال پر استعداد ايران را از دست ندهد… هر چند حضور او در پرسپوليس از اول هم يك حضور موقتى تا پايان فصل بود.

نيكبخت
اگر از كلمه «معجزه» استفاده كنيم زيادى شلوغش كرده ايم اما حقيقت اينجاست كه «چهره» پرسپوليس سال ۸۸ غير از نيكبخت كس ديگرى نمى تواند باشد.
نه على كريمى جادوگر، نه توره دوباره احيا شده و نه كريم باقرى در حال برگشت به روزهاى خوب فصل. سيماى پرسپوليس فعلى را مى توان به سيماى شماره دهش تشبيه كرد درست مثل سيماى استقلال كه به شماره دهش سياوش اكبرپور شباهت هاى بى شمارى دارد.
استقلال همانقدر عصبى است كه سياوش اكبرپور و پرسپوليس همانقدر سيماى دوگانه دارد كه نيكبخت. پرسپوليس و نيكبخت هر ،۲ سالى پرحاشيه را سپرى كردند.
هر ۲ در ذات با حاشيه زندگى مى كنند. در فصل اخير هر ۲ از نظر نحوه نتيجه گرفتن مثل هم بوده اند گاهى در اوج و گاهى در قعر! اين ۲ در يك چيز ديگر هم به هم شباهتى آشكار دارند و آن اشتياق بيش از حد براى درخشيدن در بازى هاى آسيايى است.
هر ۲ با آغاز ليگ قهرمانان گويى انگار جان گرفته اند. نيكبخت- كه بيش از اين هم برايش نوشته بوديم كه با قبل فرق دارد - در بازى با الغرافه گلى زد كه دقيقاً نشان از همين روند داشت.
حمله كردن به دروازه حريف تا لحظه آخر و حتى ربودن توپ از مقابل پاهاى توره و به ثمر رساندن آن، پرسپوليس را به ياد آورد كه پس از يك فصل نمايش نامطلوب و تغييرات پياپى در كادرفنى و مديريتى و در يك كلام پس از يك فصل سردرگمى، حالا دوباره فرصتى براى درخشش پيدا كرده و از همين رو در راه حفظ اين موقعيت عملكردى كاملاً شتابزده دارد.
آنقدر شتابزده كه حتى بازيكن آن توپ را از پاى بازيكن ديگر مى ربايد تا دروازه را باز كند.

على كريمى
خودش هم حق دارد كه عنوان كند به هيچ عنوان لياقت دريافت عنوان بهترين بازيكن ميدان پرسپوليس - الغرافه را ندارد.
هرچه باشد او خود به خوبى مى داند كه چقدر تواناست و آنچه به نمايش گذاشته، تنها بخشى كوچك از مجموع توانايى هاى اوست.
كريمى در بازى هاى ليگ قهرمانان آسيا، تا امروز چهره برتر پرسپوليس بوده اما در شرايطى كه حتى ۵۰ درصد از توانايى هاى خود را هم خرج نكرده.
او اگر راه بيفتد بدون ترديد پرسپوليس را تا جمع ۴ تيم نهايى آسيا بالا خواهد برد و خبر خوب براى پرسپوليس اينكه او دارد راه مى افتد!
•••
جادوگر پرسپوليس حالا دارد به نوعى متفاوت فوتبال بازى مى كند كه پيش از اين كمتر ديده بوديم و اگر قلم را در ستايش آن روى كاغذ به حركت درنياوريم، يا كور خواهيم بود و يا ناسپاس و ناشكر!
كريمى كه در تمام فوتبال خود معروف بوده به يك بازيكن تك رو و دريبل زن كه تا خود تيردروازه ها را هم دريبل نزند، بى خيال نمى شود، حالا در تيم پرسپوليس تبديل شده به دهقان فداكار! وقتى درون محوطه جريمه به سادگى آب خوردن از روى توپ فوق العاده اى كه پيش روى او قرارد دارد، عبور مى كند تا دفاع حريف در شوك اين لحظه «توره» را از ياد ببر دو گل اول به نام مهاجم سنگالى ثبت شود تو نمى توانى او را تحسين نكنى. هر كسى ديگر جاى او بود اين موقعيت «فرار رويايى» را گل مى كرد اما كريمى در اين صحنه و صحنه هاى مشابه ترجيح داد تا در خدمت تيم باشد.
اتفاقى كه اميدواريم از چشمان محمد مايلى كهن دور نمانده باشد!

توره
مهاجم سنگالى پرسپوليس بدون ترديد در بازى مقابل الغرافه يكى از رؤيايـى ترين روزهاى فصل خود را پشت سر گذاشت.
او در ،۲- ۳ صحنه گل حضور مستقيم داشت تا تماشاگران پرسپوليس را خوشحال كند.
گل اول حاصل خطاى مدافع الغرافه روى او بود كه از سوى داور پنالتى تشخيص داده شد و مازيار زارع نيز با ضربه اى قشنگ دروازه را گشود.
گل دوم كه اصلاً توسط خود توره به ثمر رسيد و گل سوم هم روى پاس ديدنى على كريمى و تلاش او به نيكبخت رسيد.
توره در بازى مقابل الغرافه مهر تأييد بر تمديد قرارداد خود را تأييد كرد. كسى شكى دارد؟

عليرضا محمد
نمى توان از حركت ديدنى او به هنگام گل دوم گذشت.
مدافع راست با شعور پرسپوليس چقدر قشنگ استارت زد، از بين مدافعان «شوك زده» تيم قطرى گذشت و با يك پاس حرفه اى توره را صاحب گل كرد.
محمد در طول فصل عملكرد خوب و كم نقصى را به نمايش گذاشت و عموماً هواداران و كارشناسان را از خود راضى نگه داشته.
او در بازى مقابل الغرافه هم خوب بود و نشان داد كه يك مدافع خوب نفوذى لب خط چقدر مى تواند كمك حال خط حمله باشد.
فقط حساب كنيد كعبى هم در بازى با عربستان اينگونه ياور خط ميانى و خط حمله بود.
آيا ما همان نتيجه را كسب مى كرديم؟

SaRa
04-11-2009, 03:16 PM
پرسپولیس اگه همین روندی که در آسیا داره تو لیگ هم داشته باشه ایشالا جام حذفی و سومی هم داریم وقتی از گروه صعود کردیم نگرانی هم نداریم

شهاب
04-11-2009, 03:58 PM
پرسپولیس اگه همین روندی که در آسیا داره تو لیگ هم داشته باشه ایشالا جام حذفی و سومی هم داریم وقتی از گروه صعود کردیم نگرانی هم نداریم

می بینید که پرسپولیس روز به روز بهتر میشه انشا الله امیدواریم امسال پرسپولیس

قهرمان بشه امسال سال پرسپولیسه باور کنید:red boy2:

mona_casillas
04-11-2009, 04:26 PM
بازی با پیکان حساسیت خاص خودش رو داره و 3 امتیاز مهم و حیاتی برای پرسپولیس داره ظاهرا هم تنها مصدوم جدی پرسپولیس مسعود زارع هست . بازی های فردا هم برای دو تیم استقلال و ذوب آهن حساسیت زیادی داره هم برای 4 تیمی که برای سهمیه سومی تلاش میکنند هم برای تیم های سقوط کننده .

با آرزوی برد پرسپولیس و نزدیک شدن به کسب سهمیه برای حضوری دوباره در آسیا .

Masoud
04-11-2009, 04:49 PM
دونه دونه بازیکنها میان مصاحبه میکنن و میگن تو لیگ انگیزه از بین رفته ولی باید ببریم
من نمیدونم وقتی همه تکی انگیزه دارن ولی مجموعه انگیزه نداره مقصر کی میتونه باشه جز مربی ؟
چرا این مربی که انقدر با سلام و صلوات و تبلیغ رو افتخاراتش اومد این مسئله واضح رو حالی نمیکنه که سومی لیگ رو به هر قیمتی میخوایم ؟

بازی با پیکان فوق العاده مشکله.
رحمان و زارعی صد در صد نیستن
احتمال اینکه جناب وینگادا به کریمی و باقری هم استراحت بده خیلی زیاده

SaRa
04-11-2009, 04:56 PM
باقری که محرومه
اما امیدوارم کریمی باشه
بعدشم فکر کنم اینا انگیزشون تو لیگ از دست رفته چون فکر میکنن تو جام حذفی قهرمان میشن اما نمیدونن که الان سومی رو بدست آوردن راحت تر از جام حذفیه

redsun
04-11-2009, 05:07 PM
امید وارم حداقل این سه بازی را مثل آسیا بازی کنند تا بتونیم سهمیه بگیریم
برد سه بازی راحتر از برد 5 بازی مقابل مدعیان سر سخت جام حذفیه

Pars_Redboy
04-11-2009, 05:18 PM
من مثل شما فکر نمیکنم وینگادا اینقدر بی خیال لیگ شده باشه اون هم میدونه سومی ارزش داره ولی به ظرفیت تیم و اونچه که در اختیار داره نگاه میکنه زمان آری هان تیم نهم جدول از پروین تحویل گرفته شد همون نهم هم موند همه عصبی بودن و حتی به انصاریفر بدوبیراه میگفتن که این همه پول داده بازم همون باختها و همون مقام نهمی ولی اری هان تیم رو واسه جام حذفی ساخت پرسپولیس تو جام حذفی غوغا کرد و فینال رفت و قهرمان واقعی هم پرسپولیس بود و یادمونه چطوری قهرمانی از چنگ پرسپولیس در اومد حتما کادر فنی تو تمرین بازیکنان رو بی خیال لیگ نمیکنه خودشون هم باید همت کنن از اون طرف هم دوباره بازیها پیچیده و پشت سرهم شده و باید مواظب محرومیتها و مصدومیتها باشن .

انشالله بازی فردا رو ببریم این آرزو ودعای همه ماست.

Masoud
04-11-2009, 09:20 PM
ایشالله فردا برد برای تیم ما باشه
پیکان هم البته مطمئنا دست و پا بسته نیست و مدیرروستا هم هرچی داره دیگه رو میکنه که البته امیدوارم انگیزه گرفتن باشن پرسپولیسی ها چون بعد بازی با الغرافه فقط بحث همین بوده همه جا که باید لیگ رو جدی بگیره پرسپولیس
مس هم بازیش فردا واسمون خیلی مهمه که البته با تیم ته جدولی داماش داره که این خودش یه حسنه و امیدوارم امتیاز از دسن بده
به امید موفقیت ارتش سرخ اسیا در بازی فردا

شهاب
04-12-2009, 12:04 AM
فردا ایشا الله بازی خوبی ببینیم وبرنده از زمین بیرون بیاییم تا بتونیم سال بعد در آسیا باشیم

من این برد پرسپولیس که فردا هستش خدمت دوستان انجمن پیشا پیش تبریک بگمhttp://www.bornanews.com/Images/News/Larg_Pic/28-2-1387/IMAGE633466586445472500.jpg

mona_casillas
04-12-2009, 01:01 AM
در مصاحبه ای وینگادا گفته پتانسیل موفقیت در لیگ رو هم داریم تا به امتیازهای دلخواه برسیم همچنین گفته :هر بازيكني كه با پيراهن پرسپوليس به ميدان بيايد فقط بايد به برد فكر كند و در ذهن خود بازي زيبا را بپروراند. فردا با همين تفكر به ديدار پيكان مي رويم تا بهترين بازي خود را انجام دهيم.

انشالله این حرفها جدی گرفته بشه پرسپولیس از این سه بازی 9 امتیاز میخواد تا انشالله آسیایی بشه .

redsun
04-12-2009, 01:17 AM
من هم امیدوارم بچه ها با غیرت بازی کنند و سه امتیاز را بگیرند چون اگه این اتفاق نیوفته باید با سومی و شاید جام باشگاهها خداحافظی کنیم

mona_casillas
04-12-2009, 01:58 AM
در بازی با پیکان کریم که سه اخطاره بود رحمان هم رسما اعلام شد در لیست 18 نفره نیست احتمالا باقری ها جانشین رحمان میشه . در هر صورت امیدوارم فردا روز خوبی برای پرسپولیس و پرسپولیسی ها باشه و 3 امتیاز رو بگیریم .

Pars_Redboy
04-12-2009, 04:08 AM
انشالله بازی رو میبریم وینگادا هم ارزشش رو میدونه دستکم نمیگیره ولی با داشته هاش باید بسازه .

zamara
04-12-2009, 11:35 AM
http://www.abrarnews.com/sport/1388/880123/html/091569.jpg

پرسپوليس- پيكان

پرسپوليس در شرايطى سخت و در روزهايى كه به همه ۳ امتيازات بازى هايش نياز مبرمى دارد، پس از آن شكست ناباورانه ۲ بر صفر مقابل صباى قم در ورزشگاه آزادى حالا با شرايطى كاملاً متفاوت به ديدار تيمى به نام پيكان در قزوين مى رود، تيمى كه با هميشه اش فاصله بسيار دارد و همين مسأله شانس پيروزى پرسپوليس را در بازى امروز بيشتر مى كند.

هواداران تيم سرخپوش پايتخت كه تا به امروز ۲ چهره متفاوت را از تيمشان ديده اند، دوست دارند كه تيم محبوبشان امروز با تفكرات آسيايى به ديدار تيم پيكان برود، چرا كه اگر غير از اين باشد، شايد دوباره كار تيم محبوب پايتخت با مشكل مواجه شود.
پرسپوليس كه در چند بازى گذشته خود در ليگ بازى با على كريمى را تجربه و به نتايج ضعيفى دست يافته بود، حالا اين اميد را دارد كه يك بار ديگر مى تواند بازيكن تكنيكى خود را از ابتدا در تركيب خود داشته باشد.
چرا كه وقتى كريمى براى پرسپوليس به ميدان مى رود، حركت تيمى سرخپوشان روان تر شده و تماشاگران از بازى اين تيم بيشتر لذت مى برند.
سرخپوشان در روزى كه كريم باقرى را به دليل محروميت در اختيار ندارند، بايد با تيمى زخم خورده به نام پيكان بازى كنند، تيمى كه برايش به نوعى بازى با پرسپوليس به اندازه همه بازى هاى ديگر ليگ مى ارزد.

نلو وينگادا كه بازى به بازى شناختش از پرسپوليس بيشتر مى شود، چنين نشان مى دهد كه اندك اندك دارد تركيب ثابت پرسپوليس دستش مى آيد، چرا كه بازى پرسپوليس مقابل تيم الغرافه قطر عملاً اين واقعيت را به اثبات رساند و ثابت كرد كه مى توان به آينده اين تيم و وينگادا بيش از اينها اميدوار بود.

براى مثال عليرضا نيكبخت كه چنين به نظرمى رسيد ديگر انگيزه كافى براى بازى در تيم بزرگى چون پرسپوليس را ندارد، حالا با قوت قلب بيشترى در اين تيم نسبت به گذشته بازى مى كند و ديگر مرتكب آن اشتباهات گذشته اش در خط حمله پرسپوليس نمى شود كه اين نشان مى دهد اين بازيكن وينگادا را پذيرفته است.

سرخپوشان كه تا همين يكى،دو بازى گذشته از ناهماهنگى خط دفاعشان ضربات بسيارى را دريافت كرده بودند، با يكى، دو جابه جايى كارى كردند تا استحكام خط دفاعى تيمشان دوچندان شود.
بردن مجتبى شيرى از دفاع چپ به دفاع آخر و نزديك كردن مدافعان به يكديگر كارى بود كه در بازى با الغرافه نتيجه داد و قدرت دفاعى تيم سرخپوش پايتخت را دوچندان ساخت.

ضمن اينكه اعتماد دوباره كادرفنى تيم پرسپوليس به ابراهيم توره باعث شد تا او دوباره در تركيب ثابت اين تيم قرار گيرد.
توره در بازى با الغرافه يك گل زد، يك پنالتى گرفت و روى گل سوم تيمش نيز تأثيرگذار بود اما حريف پرسپوليس يعنى پيكان هم وضعيتى تقريباً شبيه پرسپوليس را در ليگ دارد.
پيكانى ها نيز مانند پرسپوليس در خانه شان مغلوب تيم فولاد اهواز شده اند و آن در شرايطى بود كه خودروسازان محمدرضا طهماسبى مؤثرترين بازيكن خود را در اختيار نداشتند.
پيكانى ها كه در حال حاضر با ۴۴ امتياز در رده هشتم جدول رده بندى ليگ قرار دارند، تقريباً خيالشان از بابت سقوط نكردن و اول تا چهارم نشدن راحت است ولى آنها اگر مى خواهند شرايط تيمى خود را براى سال آينده هموار نمايند، بايد كارى كنند تا در پايان رقابت هاى ليگ هشتم در نيمه بالايى جدول قرار گيرند .
پيكانى ها طى سال هاى گذشته همواره نشان داده اند كه بازى هاى خوبى را مقابل پرسپوليس انجام داده و قطعاً اين بار نيز مستثنى از دفعات گذشته نخواهد بود.
پيكانى ها كه مى خواهند به نوعى توجه مديريت جديد را به خود جلب كنند، سعى دارند برنده بازى امروز باشد، ديدارى كه ارزش آن مى تواند با همه بازى هاى ديگر ليگ برابرى كند.

Karim
04-12-2009, 11:37 AM
انشا الله امروز با درخشش نیکبخت ومحمد وتوره وکریمی میبریم.

g.hoseyn
04-12-2009, 02:17 PM
انشاالله امروز با گل خلیلی بازی رو ببریم که شیرینیش 2 برابر بشه.

Masoud
04-12-2009, 02:23 PM
به خبری که هم اکنون به دستمان رسید توجه کنید

بائو با پرسپولیس داخلی بست واسه فصل اینده
هرچند تو فوتبال ایران قراداد داخلی یه تیکه کاغذ بیش نیست ولی اگه بیادش خرید خیلی خوبی هست

Karim
04-12-2009, 03:11 PM
بائو بازیکن بسیار خوبیه.هرچی نباشه ازمنصوری وبادامکی ونوروزی وعبدی وحتی نوری بهتره!
خداکنه رسمی ببنده

ali_red boy
04-12-2009, 03:37 PM
ایشالله امروز پیکان رو ببریم چون با این برد امید سوم شدن داریم وگرنه که هیچی وینگادا هم تاکید کرده میتونیم در لیگ سوم بشیم پس یه یا علی میخواد .

ali_red boy
04-12-2009, 03:40 PM
انشاالله امروز با گل خلیلی بازی رو ببریم که شیرینیش 2 برابر بشه.

ایشالله . یادش بخیر آقای گل فصل قبل چه گل های سه امتیازی و حساسی میزد در نبودش برهانی شده آقای گل به تیم های ته جدولی گل میزنه پارسال سر جمع برهانی 5 یا 6 گل بیشتر نزد

Amir_onlyperspolis
04-12-2009, 04:22 PM
ایشالله امروز پیکان رو ببریم چون با این برد امید سوم شدن داریم وگرنه که هیچی وینگادا هم تاکید کرده میتونیم در لیگ سوم بشیم پس یه یا علی میخواد .

انشالله . دیگه نباید سومی رو از دست بدیم حتما باید این سه بازی رو ببریم . :red boy2::red boy::hora:

redsun
04-12-2009, 05:23 PM
برای آسیایی شدن به هر سه امتیاز احتیاج داریم دیگه چیزی برای از دست دادن نداریم باید ببریم

شهاب
04-12-2009, 05:33 PM
پیکان هرچهارتایرهایش امروز پنچر میشه پرسپولیس به رتبه سوم خواهد رفت

شهاب
04-12-2009, 08:30 PM
واقعا این کریمی شاحکار کرد 4نفر را دریبل زد و خلیلی اولین گلشو به ثمر رسوند

نیمه اول با نتیجه 1بر 0 به نفع پرسپو.لیس پایان یافت

Masoud
04-12-2009, 08:43 PM
نیمه اول افتضاح بودیم و واقعا خوش شانس بودیم که حداقل 3 تا گل رو نخوردیم
فقط 2 تا تیرک خوردیم و 3 تا تک به تک 100%
افتضاح داریم بازی میکنیم افتضاح
پیکان خیلی خیلی خوب بود و واقعا انگیزه داشتن و اون فاکتور بی انگیزه گی هنوز تو تیم ما هست.
عبدی اونقدر بد نبود که اونجوری بر علیه اون شعار دادن.هیچکی اندازه من از بهادر عبدی بدش نمیاد ولی دور از انصاف بود تو بازی که همه از جمله کریمی ( به جز صحنه گل و یه توپ گیری ) بد بود بخوان اونجوری شعار بدن
منم مثل اونایی که استادیومن به نظرم بیرون گزاشتن پترویچ اشتباه بود

redsun
04-12-2009, 08:53 PM
بد تر از این نمی تونستیم باشیم واقعا علی کریمی تو هر بازی داره یکی از مهارتهای خودش را رو می کنه در جایی که بیش از اینها قابلیت داره اما حرکتش فوق العاده بود
چرا باید بازیکنی مثل بهادر عبدی تو زمین باشه اما نیکی و پتروویچ رو نیمکت
امیدوارم با یک بازی منطقی در نیمه ی دوم بتونیم به شمار گلهامون اضافه کنیم و گل نخوریم

شهاب
04-12-2009, 09:02 PM
بلاخره گل دوم روی حرکت جالب کریمی بدست آمد علی داره به روزهای اوج آمادگی بر می گرده

**pedram**
04-12-2009, 09:07 PM
برنده میشیم

**pedram**
04-12-2009, 09:08 PM
ما منتظر گل سومم هستیم

شهاب
04-12-2009, 09:13 PM
بد تر از این نمی تونستیم باشیم واقعا علی کریمی تو هر بازی داره یکی از مهارتهای خودش را رو می کنه در جایی که بیش از اینها قابلیت داره اما حرکتش فوق العاده بود
چرا باید بازیکنی مثل بهادر عبدی تو زمین باشه اما نیکی و پتروویچ رو نیمکت
امیدوارم با یک بازی منطقی در نیمه ی دوم بتونیم به شمار گلهامون اضافه کنیم و گل نخوریم

من با شما موافقم از این همه بازیکن آقای وینگادا نیکبخت و پترویچ را نیمکت نشین کرده

وعبدی را فیکس به زمین فرستاده من تعجب میکنم این مربی چه فکری روی این بازیکن داره

شهاب
04-12-2009, 09:16 PM
منتظر چهارمیش هستیم

شهاب
04-12-2009, 09:18 PM
گل سوم زدیم ولی افساید بود

**pedram**
04-12-2009, 09:35 PM
ششششششششششششششش

دیدین چه گلی خوردیم؟؟!!!!!!!!!

ای بابا

**pedram**
04-12-2009, 09:35 PM
ولی هنوز 1ی جلوییم

**pedram**
04-12-2009, 09:36 PM
خدا کنه مساوی نکنیم

شهاب
04-12-2009, 09:47 PM
الحمد الله که بازی رو بردیم یک پله توی جدول بالا رفتیم خدا رو شکر
http://forum.rayanet.com/uploaded/983/1217316869.jpg

zamara
04-12-2009, 09:52 PM
سلام:
برد شيرين پرسپوليس در مقابل پيكان را به همه شما تبريك عرض ميكنم .
انشالله كه به همين صورت بازيهاي باقيمانده را پشت سر بزاريم و رده سوم رو از آن خودمون كنيم و بدون دردسر جواز حضور در آسيا را كسب كنيم .

Masoud
04-12-2009, 09:56 PM
خدا رو شکر بردیم
برد مهمی بود چون در صورت از دست دادن امتیاز باید تمام کمال قید سومی رو میزدیم
هرچند الانم هیچیه هیچی دست خودمون نیست !!!!!!!!!!!!!!!!!
ولی برد به نظر من دلچسب نبود.قبول دارید ؟
باز هم عقب کشیدیم . باز هم بازیمون سرعت نداشت . بازهم پاسکاری ها خوب نبود و .........

Hojat Milano
04-12-2009, 09:56 PM
خداروشکر بردیم و هنوز امید برای سومی داریم...

این بازی هم کریمی ناجی تیم بود واقعا خوب بازی کرد گل اولی هم که ساخت محشر بود...

دیگه از همین الان باید به فکر تمدید قرار دادها بود که 60 درصد یکساله هستن...

mona_casillas
04-12-2009, 10:10 PM
بعد ازبرد تیم حال و هوای هوادران خیلی شیرین و لذت بخشه خدایا شکرت بخاطر این نعمت و شادی . من هم برد پرسپولیس در مقابل پیکان رو به همه سرخدلان عزیز تبریک میگم .

lionel messi 10
04-12-2009, 11:02 PM
خدارو شكر تونستيم با يك بازي زيبا هر 3 امتياز اين بازيرو بگيريم .....
وباز هم خدارو شكر محسن جون بعد از 9 ماه دوري از ميادين گل زد اونم از حركت زيباي ريوالدو آسيا كه هميشه اينشاالله سايش بالاي سر تيم باشه.
استقلال قهرمان ااااااااه ه ه ه ه...
يعني قهرمان قلابي.

SaRa
04-12-2009, 11:13 PM
من که فقط 20 دقیقه اول و نیم ساعت اخر و دیدم اما تو اون 20 دقیقه خیلی بد بازی کردیم و اصلا انتظار نداشتم که ببیرم اما خدارو شکر که بردیم و یه پله اومدیم بالا و روحیه تیم رفت بالا.
مطمئنم اگه این برد باعث میشد سوم بشیم 100% دلچسب تر بود اما بازم خدارو شکر

Pars_Redboy
04-12-2009, 11:13 PM
من هم به نوبه خودم این پیروزی شیرین و حساس رو تبریک میگم.
ولی ای کاش پرسپولیس عادت کنه قبل از زدن گل هم خوب و روون بازی کنه.
ولی انصافا همکاری کریمی - توره - نیکی هر بازی داره بهتر میشه و سرعت کار تیمی میره بالا.
ایشاالله خودمون هم تو لیگ بریم بالا و سهمیه رو کسب کنیم.

Karim
04-13-2009, 01:12 AM
تبریک میگم.طبق معمول بازی روندیدم ولی گلها ر.دانلود کردم دیدیم.کریمی اعجوبه عجب کاری کرد.خداروشکر خلیلی استارت زد.خداکنه مس ببازه بازیهاشو وماببریم و...

RED STORM
04-13-2009, 01:38 AM
این موضوع که تو هر بازی باید یه گل بخوریم منو اذیت میکنه
این مشکل هم باید کم کم رفع بشه

mona_casillas
04-13-2009, 01:57 AM
خوشحالی بعد برد واقعا شیرین و لذت بخشه ولی علاوه بر مسئله ای که پویادر مورد گل خوردن گفت ما مشکلات دیگه ای هم داریم گرچه برای این فصل قابل برطرف شدن نیستند ولی حتما باید فکر اساسی بشه و برای فصل بعد رفع بشند مثلا علی کریمی وجودش در هر تیمی نعمتیه انگار ناپذیر و محبوبیتش هم کم نظیره ولی اینکه تیم تا این حد به علی کریمی وابسته است اصلا خوشایند نیست تمام تیم روی حرکات کریمی میچرخه وقتی از زمین بیرون میره تیم بهم میریزه . کریمی هم مثل همه امکان داره مصدوم و یا محروم بشه و یا روزی بازیش نگیره در اینصورت ما نشانی از پرسپولیس در زمین نمیبینیم . شاید بخاطر تغییر مدیریت و سرمربی امسال بشه تا حدی از کنار این موضوع گذشت ولی برای فصل بعد باید کادر فنی فکری برای حل این مسئله داشته باشند

Pars_Redboy
04-13-2009, 02:50 AM
آره وجود کریمی نعمته بازیکنیه که جایگزین نداره ولی نمیتونه یه تنه همیشه جور ناهماهنگی های تیمو بکشه جدا باید فکر اساسی بشه و پرسپولیس یه تیم باشه به معنای واقعیش علی کریمی هم ستاره و تکخالش .

zamara
04-13-2009, 09:18 AM
http://www.abrarnews.com/sport/1388/880124/html/091710.jpg

پرسپوليس۲- پيكان ۱

پرسپوليس تهران
عليرضا حقيقى (۱۴)، مجتبى شيرى (۱۶)، سپهر حيدرى (۱۶)، نبى الله باقريها(۱۵)، على كريمى (۱۹) از دقيقه ۷۹ فرانك آتسو، مازيار زارع (۱۵)، پژمان نورى (۱۴)، بهادر عبدى (۱۱) از دقيقه ۶۴ ايوان پترويچ، عليرضا محمد(۱۶)، محسن خليلى (۱۶) از دقيقه ۷۰ عليرضا نيكبخت و ابراهيم توره(۱۳)
سرمربى: ادواردو نلو وينگادا (۱۷)

پيكان قزوين
محمد محمدى (۱۳)، حسين معمار (۱۳)، حميد هدايتى (۱۲)، ميثم خسروى (۱۴)، محمدرضا طهماسبى (۱۶) از دقيقه ۸۳ جهانگير عسكرى، ميلاد زنيدپور(۱۱) از دقيقه ۶۳ امير ميربزرگى، سيدمهدى سيدصالحى (۱۵)، ميثم رضاپور (۱۴) از دقيقه ۶۹ ايمان حيدرى، سعيد لطفى (۱۶)، محمود پوراسدالله(۱۶) و مرتضى عزيزمحمدى(۱۳)
سرمربى: على اصغر مديرروستا (۱۳)

گلها: محسن خليلى (دقيقه ۳۹) و مازيار زارع (دقيقه ۵۰ از روى نقطه پنالتى) براى پرسپوليس و ايمان حيدرى (دقيقه ۸۴) براى پيكان
داور: خداداد افشاريان، كمك ها: جواد تقى پور و رسول فروغى
اخطار: حسين معمار، محمد محمدى و ميثم خسروى (پيكان)
تماشاگر: بيش از ۱۵ هزار نفر
ورزشگاه: آزادى

شرح گلها
گل اول پرسپوليس:پاس عليرضا محمد به كريمى و دريبل هاى پى در پى كريمى توپ را حاضر و آماده نصيب خليلى كرد تا او با يك ضربه خشك گل اول بازى را به ثمر برساند.
گل دوم پرسپوليس: باز هم كريمى، توپ ربايى عالى او پس از جا گذاشتن محمدى چاره اى جز خطا براى محمدى باقى نگذاشت و ضربه پنالتى را زارع با خونسردى تبديل به گل دوم بازى كرد.
گل پيكان: ضربه زيباى ايمان حيدرى كه تازه به بازى آمده بود از پشت محوطه جريمه با اشتباه حقيقى در جايگيرى همراه شد تا فاصله ها به حداقل برسد.

لحظات حساس
دقيقه :۱۰ ضربه كرنر طهماسبى را رضاپور در يك رفت و برگشت به تير دروازه كوبيد.
دقيقه :۱۸ جا ماندن چند مترى مدافعان پرسپوليس، زنيدپور را با حقيقى تك به تك كرد كه ضربه عجيب و غريب زنيدپور به آسمان رفت، اين يكى از خطرناك ترين فرصت هاى پيكان در نيمه اول بود.
دقيقه :۴۵ پاس در عمق معمار و ضربه زيباى طهماسبى براى دومين بار تير دروازه پرسپوليس را به لرزه درآورد.
دقيقه :۴۸ پاس در عمق كريمى براى توره با ضربه سر زيباى توره گل سوم پرسپوليس را رقم زد كه داور به علت آفسايد آن را مردود اعلام كرد.
:۵۹ پاس على كريمى از ميانه ميدان توره را پشت مدافعان پيكان صاحب توپ كرد. ضربه توره كه پس از جا گذاشتن محمدى نواخته شده بود را مدافعان پيكان از روى خط دروازه برگشت دادند.

شرح بازى
تفاوت ستاره ها با بازيكنان معمولى در اينجا مشخص مى شود.
على كريمى تا قبل از گل پرسپوليس در بازى حضور نداشت و به يكباره و با يك حركت جريان بازى را به نفع پرسپوليس برگرداند، جريانى كه با برترى پيكان در حال پيگيرى بود.
پرسپوليس در غياب كريم باقرى و رحمان رضايى و همچنين نيكبخت كه از ابتدا در تركيب نبود بازى را آغاز كرد، حملات همه جانبه پيكان فرصت هرگونه عكس العملى را از پرسپوليسى ها گرفته بود تا اينكه على كريمى ستاره بى چون و چراى بازى پس از چند دريبل توپ را حاضر و آماده تقديم خليلى كرد تا او با يك ضربه زيبا گل اول بازى را به ثمر برساند.
اين گل به مانند آب سردى بر بدنه پيكان بود كه تا اينجا با ۶ موقعيت گل تيم برتر ميدان بود!
با شروع نيمه دوم باز هم كريمى در نقش ناجى پرسپوليس ظاهر شد، او پس از يك توپ ربايى عالى و دريبل محمدى، دروازه بان پيكان با خطاى محمدى متوقف شد كه داور نقطه پنالتى را نشان داد و يك اخطار هم نصيب محمدى شد.
ضربه پنالتى را مازيار زارع با خونسردى به وسط دروازه كوبيد تا كارى از دروازه بان پنالتى گير پيكان برنيايد.
بعد از خروج كريمى پرسپوليس به يكباره دچار افت و به نوعى اشباع شد و پيكان با تعويض هاى مديرروستا به دنبال كم كردن فاصله بود كه تعويض هاى او نتيجه داد و ايمان حيدرى با يك ضربه زيبا كه با اشتباه حقيقى در جايگيرى همراه بود، تك گل پيكان را به ثمر رساند.
بعد از گل، ۲ تيم موقعيت هايى براى تغيير نتيجه داشتند كه به نتيجه نرسيد و ۳ امتياز اين ديدار به حساب پرسپوليس واريز شد تا اميدهاى آنان براى كسب سهميه آسيايى سال آينده افزايش يابد.

Amir_onlyperspolis
04-13-2009, 03:33 PM
با تاخیر برد پرسپولیس رو تبریک میگم سومی حق پرسپولیسه و تو چنگش بود ولی سه چهار بازی کوتاهی کردیم حالا باید دلشوره داشته باشیم .

خدا کنه پرسپولیس 2 بازیش رو ببره و رقباش هم امتیاز از دست بدن تا آسیایی بشیم .

Masoud
04-13-2009, 04:16 PM
درسته پرسپولیس شده فقط کریمی
اونم که دیدید 30-35 دقیقه اول وقتی بازیش نگرفته بود تیم به چه وضعی افتاده بود..........
انصافا کریمی نیمه اول هم جز گل مثل همیشه نبود.
هدایتی گفته اگه سال دیگه تو پرسپولیس باشه به هر قیمتی کریمی رو نگه میداره.
ولی بچه ها من شانس سومی پرسپولیس رو 20% بیشتر نمیدونم
یه معجزه مثل پارسال باید بشه که هم از سپاهان بالا بزنیم هم از مس که 3 امتیاز جلو هست.
مس حتی با یه مساوی برد هم سوم میشه

SaRa
04-13-2009, 05:40 PM
اگه با این وضع خدای ناکرده نتونستیم سومی رو بگیریم باید تمام فکرمونو بذاریم رو آسیا و جام حذفی و انوجا بتونیم تو جام حذفی قهرمان بشیم و سهمیه بگیریم وگرنه تمام زحمات امسال بی نتیجه میمونه اگه نتونیم واسه سال دیگه سهمیه بگیریم.

شهاب
04-13-2009, 10:38 PM
خوشحالی بعد برد واقعا شیرین و لذت بخشه ولی علاوه بر مسئله ای که پویادر مورد گل خوردن گفت ما مشکلات دیگه ای هم داریم گرچه برای این فصل قابل برطرف شدن نیستند ولی حتما باید فکر اساسی بشه و برای فصل بعد رفع بشند مثلا علی کریمی وجودش در هر تیمی نعمتیه انگار ناپذیر و محبوبیتش هم کم نظیره ولی اینکه تیم تا این حد به علی کریمی وابسته است اصلا خوشایند نیست تمام تیم روی حرکات کریمی میچرخه وقتی از زمین بیرون میره تیم بهم میریزه . کریمی هم مثل همه امکان داره مصدوم و یا محروم بشه و یا روزی بازیش نگیره در اینصورت ما نشانی از پرسپولیس در زمین نمیبینیم . شاید بخاطر تغییر مدیریت و سرمربی امسال بشه تا حدی از کنار این موضوع گذشت ولی برای فصل بعد باید کادر فنی فکری برای حل این مسئله داشته باشند

با نظرت 50 :50 موافقم ولی پرسپولیس فقط کریمی نیست این خوبی تمام بازیکنانه

اینو نمیشه گفت پرسپولیس اگه کریمی رو مصدوم یا محروم باشه نمی تونه کاری انجام بده

ما بازیکنان زیادی داریم کریمی اگه داره خوب بازی میکنه پاسهای خوب میده باید

همه اینها را مدیون تمامی بازیکنان باشه وبعد همراهی و تشویق هوادارانش:
http://www.gigaimage.com/images/xa9tmhef7vbydxct6to9.jpg

Pars_Redboy
04-13-2009, 10:44 PM
شهاب جون . پرسپولیس باید یه تیم کامل باشه من خودم دربست نوکر علی کریمی هستم آرزوم بود بازیهاش در پرسپولیسو ببینم از بس که تعریفش رو شنیده بودم ولی الان پرسپولیس خیلی وابسته شده به علی کریمی و این خوب نیست اگه کریمی نباشه تقریبا پرسپولیس کاری نمیتونه بکنه این انتقاد از کریمی نیست از کادر فنی تیمه که باید بتونه از پرسپولیس یه تیم بسازه که ستاره و جادوگرش هم کریمی باشه .

Masoud
04-14-2009, 12:27 AM
با نظرت 50 :50 موافقم ولی پرسپولیس فقط کریمی نیست این خوبی تمام بازیکنانه

اینو نمیشه گفت پرسپولیس اگه کریمی رو مصدوم یا محروم باشه نمی تونه کاری انجام بده

ما بازیکنان زیادی داریم کریمی اگه داره خوب بازی میکنه پاسهای خوب میده باید

همه اینها را مدیون تمامی بازیکنان باشه وبعد همراهی و تشویق هوادارانش:

اگه اینطوره پس چرا اون چند تا بازی که کریمی نبود تیم به اون وضع افتاد ؟
یا روزهایی که کریمی خوب نبود چرا اون بلاها سرمون اومد ؟
باخت جلوی ملوان تو ازادی و فجر سپاسی !!!!!!!!!!!!!!

90% تیم فعلی کریمی هست و امار این رو میگه هر موقع کریمی خوب بوده بردیم و هر موقع کریمی بد بوده افتضاح بازی کردیم

شهاب
04-14-2009, 01:03 AM
ببین تمامی بازیکنان هم سهمی در خوب بازی کردن کریمی دارند خب بازی مقابل فجر وملون باختیم رو

قبول دارم ولی ببیند در تیمی که یک بازیکن خوب بازی کنه آیا مردم فکر می کنند که این بازیکن به تنهایی

خودش تونسته خوب بازی کنه ؟ما می گیم مجموعه کلی بودن که این بازیکن تونسته خوب پاس بده

بازیکنان را توی موقهیتهای خطر ناک قرار بده من بازیهای کریمی رو موقعی که درالقطربود از نزدیک دیده ام

ولی نتونست خوب ظاهر بشه چرا برای اینکه اونجا بازیکنان قدرشو ندونستن توی پرسپولیس که اومد

از همان اول من که دیدم اصلا باور نکردم که کریمی بتونه اون کریمی باشه که چند سال پیش دریبلهای خوبی می زد پاسهای خوبی میداد فکرشو نمی کردم ولی الان اوضاع فرق می کنه نظر من چیزه بدی نیست من فقط گفتم قشنگ بازی کردن کریمی رو باید مدیون بازیکنانو کادر فنی و مربیان بدونیم

من شخصن نظر بدی در مورد کریمی ندارم بازیهشو خیلی دوست دارم{ این بحث موضوش جداستhttp://www.gigaimage.com/images/xa9tmhef7vbydxct6to9.jpg

redsun
04-14-2009, 01:20 AM
دوستان به خاطر خرابی سیستم نتونستم بعد از بازی بیام وتبریک بگم
این برد را تبریک میگم ای کاش 11 تا علی کریمی داشتیم این یک واقعیت است که پرسپولیس امروز را فقط علی کریمی می سازه و این واقعا بد است

mona_casillas
04-14-2009, 01:20 AM
شهاب جان امسال پرسپولیس سه تا سرمربی عوض کرد و تبدیل شد به یک تیم بدون برنامه و تاکتیک . حضور علی کریمی نعمتی بود برای همه ما . الان پرسپولیس بدون علی کریمی تقریبا کاری نمیتونه از پیش ببره این درست که بازیکنان کناری علی هم از تکنیک فوق العاده اش خوب استفاده میکنند ولی اگر کریمی نباشه پرسپولیس خیلی بی برنامه عمل میکنه . آماری داشتیم مدتی پیش که نشون میداد کریمی روی 80 % گل های زده پرسپولیس نقش داشته و من فکر میکنم الان این در صد بالاتر رفته باشه . حرف اصلی ما اینه که پرسپولیس باید یه تیم بشه ووابسته به حضور یه بازیکن نباشه اینکار رو هم کادر فنی باید انجام بده شاید تو این مدت نشه ولی برای فصل بعد حتما باید اینکار انجام بشه و در صورت بودن کریمی در پرسپولیس چنانچه تیم تاکتیک و برنامه داشته باشه حضور کریمی هم موثرتر خواهد بود .

ali_red boy
04-14-2009, 01:56 AM
برد شیرین پرسپولیس رو تبریک میگم . من هم معتقدم پرسپولیس باید یه تیم باشه و تا این حد وابستگی به یک بازیکن حتی اگه علی کریمی باشه برای تیم اصلا آخر عاقبت خوشی نداره

redsun
04-14-2009, 02:03 AM
سال پیش واقعا پرسپولیس تیم بود زمانی که خلیلی یا نیکی نبودند بازیکن های دیگه جاشون را پر می کردند مثل زمانی که شیث محروم شد و زارعی خیلی خوب به جای آن بازی کرد
شاید یکی از مشکلات اصلی پرسپولیس امسال نداشتن بازیکن های بزرگ و آماده و نداشتن نیمکت خوب است نیمکتی که در صورت نبودن یک بازیکن فیکس بتونه بازیکنی در حد همان بازیکن جایگزین کنه

redsun
04-14-2009, 02:21 AM
افسانه علی مانگا همشهری -علي رحماني، كسي كه داستان زندگي‌اش سال‌ها بين تماشاگران پرسپوليس دهان‌به‌دهان مي‌چرخيد.
تازه يك ساعت بود كه پدر و پسر از پيش روانپزشك برگشته بودند. كسي در خانه نبود و علي مانگا هم كيان را تنها گذاشت.
او قلم به دست گرفت و آخرين كلمات را روي كاغذ آورد؛ «بابا ديگر نمي‌توانم اين وضعيت را تحمل كنم. اين بود فوتبالي كه مي‌گفتي؟ اين همه براي پرسپوليس خرج كردي آخرش اين شد؟ خودت را فداي پروين كردي و الان كه زمين‌ خوردي ديگر، هيچ كس سراغي ازت نمي‌گيرد. اين فوتبال خيلي كثيفه بابا.» پسر ديگر نمي‌خواست نفس بكشد و ديگر هم نكشيد. اينها نفس‌هاي آخر بود. اما پدر ماند و سال‌ها بعد كه حالا باشد، تداركاتچي تيم‌هاي ملي شد.
«علي مانگا» چهره شناخته شده فوتبال ترجيح مي‌دهد خود را يك طرفدار عاشق‌پيشه معرفي كند تا يك ليدر. آنچه او در سينه دارد بخشي از تاريخ فوتبال ايران است؛ حقايق تلخ و شيريني كه ما خواستيم بخشي از آن را مكتوب كنيم.
سال1346 كه زلزله بوئين زهرا آمد، علي رحماني 12-10 سال داشت. وقتي شنيد تختي توي ميدان 26اسفند (ميدان انقلاب) اعانه جمع مي‌كند به آنجا رفت. مي‌دانست كه تختي توي قنادي سينا است.
روح‌الله صاحب مغازه، او را خوب مي‌شناخت. براي همين سفارشش را به تختي كرد. مانگا هم كه از ماجرا خبر نداشت، با او به مسابقات انتخابي تيم ملي رفت؛ «توي سالن خيلي شلوغ بود. رفتم قاتي تماشاچي‌ها. همه داد و فرياد مي‌كردند.
بعضي‌ها هم كتشان را درآورده بودند و در هوا مي‌چرخاندند. خيلي خوشم آمد و با اينكه تا آن موقع به سالن نرفته بودم،‌مثل بقيه داد و فرياد كردم».
او آن‌قدر داد و فرياد كرد كه نفر كناري‌اش به او پيشنهاد داد تا براي تشويق به امجديه بروند. اما او پولي در بساط نداشت و نمي‌توانست به استاديوم امجديه برود؛ «ولي يارو ول‌كن نبود كه. گفت پولي نمي‌خواهد و بعد با هم رفتيم آنجا.»
وقتي كه به جايگاه شاهيني‌ها رسيد، مانگا وسوسه شد: «مي‌گفت شاهيني‌ها ضد حكومت هستند و من هم ناخودآگاه طرفدار اين تيم شدم. ما درست روبه‌روي جايگاه بوديم. بعد اسم اين تيم پرسپوليس شد. بعدش هم پيكان شد و باز هم پرسپوليس. ولي من ديگر نتوانستم از اين تيم دل بكنم و در تمام اين سال‌ها با پرسپوليس زندگي كردم. خدا آقا تختي را بيامرزد، او باعث شد كه به سمت ورزش بيايم.»
حالا چرا مانگا؟

بچه‌هاي تيم ملي هر چي روي دروازه ناسيونال اروگوئه حمله كردند، مانگا -دروازه‌بان اروگوئه- همه توپ‌ها را گرفت. فرداي آن روز مانگا در يكي از روزنامه‌ها گفته بود: «توي ايران هر كسي به من گل بزند، پولي كه از بازي‌هاي دوستانه گرفتم را به او مي‌دهم».
http://www.hamshahrionline.ir/images/upload/news/pose/8603/rahmani2-zr.jpg
اين را گفت و به قولش عمل نكرد. چرا كه چند روز بعد ناسيونال اروگوئه مقابل پرسپوليس بازي كرد و در آن مسابقه بالاخره ايرج سليماني يك گل زيبا به مانگا زد. فرداي بازي در تمرين پرسپوليس بهرام مودت غايب بود. پرسپوليس در واقع گلر ديگري نداشت و علي پروين براي حل اين مشكل تصميم گرفت يكي از هواداران تيم را توي دروازه قرار بدهد.
پروين، علي رحماني را انتخاب كرده بود. بهترين‌هاي پرسپوليس توي تمرين بودند؛ از همايون بهزادي، صفر ايرانپاك و حسين كلاني گرفته تا حميد جاسميان، آشتياني و فريدون معيني. اما غول‌هاي آن زمان اين تيم نتوانستند گلي به علي بزنند.
پروين به قدري با اين موضوع حال كرده بود كه به شوخي فحشي به علي داد و گفت: «تو پوز مانگا رو هم زدي». بعد تماشاگران خودجوش شعار دادند: «علي مانگا دوستت داريم. علي مانگا دوستت داريم.»
از همان‌جا بود كه به علي رحماني لقب «مانگا» دادند؛ «خدايي‌اش گلر تيم ناسيونال اروگوئه خيلي عالي بود. اين تيم آمده بود چند تا بازي دوستانه توي تهران انجام بدهد. با تيم ملي بازي كرد و مانگا گل نخورد. جلوي پرسپوليس هم به سختي گل خورد. فكر كنم 30 سال پيش بود و از همان موقع من شدم مانگا.»
به هر حال، اگر گلر اروگوئه‌اي يك گل از پرسپوليس دريافت كرد، ولي رحماني چنين اجازه‌اي به بهترين‌هاي اين تيم نداد تا «مانگا»ي واقعي مشخص شود!
ارث پدرم را براي پرسپوليس خرج كردم

ثروت پدرش به او ارث رسيد. اوايل انقلاب بود و همان موقع يك مغازة دو دهنه در ميدان انقلاب خريد و ساندويچي كرد. به قدري درآمد داشت كه سال59، وقتي پرسپوليس لباس بازي نداشت، 30هزار تومان به ابوالفضل جلالي (مدير برنامه‌هاي فعلي علي كريمي) داد تا براي تيم لباس بخرد؛ «از اين كارها زياد كردم. چون تعصب زيادي به اين تيم داشتم. يك روز محمد دادكان به پروين گفت صلاح نيست كه علي مانگا براي تيم از جيبش خرج كند، بايد پولش را بدهيد. ولي نه به من پولي دادند و نه من پولي مي‌خواستم.»
عاشق غلام فتح‌آبادي بود. اصلا خودش فتح‌آبادي را به پرسپوليس آورده و در رستوران ميخك برايش مراسم عروسي گرفت؛ «برايش گروه اركستر آوردم، از خودش بپرسيد، به خدا راست مي‌گويم. چون دوستش داشتم. بيچاره براي اينكه توي پرسپوليس فيكس بازي كند، هميشه توي محوطه 6 قدم توپ را به پروين پاس مي‌داد. براي همين بود كه پروين در 40 سالگي آقاي گل شد». مجيد سبزي هم از كانال مانگا به پرسپوليس آمد.
پروين، عمو محراب را گول زد

بعد از انقلاب، زماني كه محراب شاهرخي سرمربي پرسپوليس بود، پروين مي‌خواست تعدادي از بازيكنان اين تيم را كنار بگذارد. انگار او با بازيكناني كه اسمشان محمد بود، مشكل داشت. بازيكناني مثل محمد پنجعلي، محمد مايلي‌كهن و محمد‌دادكان. موضوع را با شاهرخي در ميان گذاشت و براي راضي‌كردن سرمربي تيم گفته بود: «تو اينها را اخراج كن، بقيه‌اش با من.
من با تو هستم، تماشاگران، مانگا و بقيه تيم‌ها هم با تو هستند.» در اين اوضاع تماشاگران سازماندهي شدند تا عليه اين 5 بازيكن شعار دهند كه البته درگيري جزئي هم بين مانگا و مايلي كهن به وجود آمده بود
http://www.hamshahrionline.ir/images/upload/news/pose/8603/rahmani3-zr.jpg

مسابقه تهران جوان و پرسپوليس توي ورزشگاه امجديه بود. در جريان بازي مايلي كهن از توي زمين بيرون آمد و به طرف سكوها هجوم برد، از فنس رفت بالا و مي‌خواست به مانگا هجوم ببرد. اما دستش نرسيد و گفت: «اي، منافق كثيف!» البته مانگا هم آرام ننشست. مايلي كهن، وقتي آرام شد و به زمين برگشت، توسط محسن زماني داور مسابقه از زمين اخراج شد: «من را هم بردند كلانتري. بعد هم پروين، خوردبين و پنجعلي ضمانت كردند و آمدم بيرون».
اما بالاخره 5 بازيكن پرسپوليس را از اين تيم كنار گذاشتند و به موازات آن مصطفي داوودي رئيس تربيت بدني شد. او كه روابط نزديكي با پنجعلي و مايلي كهن داشت، به پروين رودست زد. رئيس وقت تربيت بدني به پروين گفت كه اگر اين 5 بازيكن توي پرسپوليس نباشند او هم نيست. پروين هم نقشه ديگري كشيد. او براي اينكه توي پرسپوليس بماند، تصميم گرفت شاهرخي را حذف كند.
براي همين به او گفت كه در اين شرايط بهتر است از اين تيم كنار بكشد؛ «بيچاره عمو محراب. خيلي مربي خوبي بود. خدا بيامرز هميشه در خانه‌اش به روي فوتبالي‌ها باز بود. اگر يك دانه نان داشت با بقيه تقسيم مي‌كرد. ولي گول پروين را خورد.»
درختي كه از ريشه درآمد

حسين شلغم، ليدر قديمي پرسپوليس تعريف مي‌كند در يكي از مسابقه‌هاي پرسپوليس قبل از انقلاب، علي مانگا براي كتك‌زدن طرفداران حريف يك تنه درخت كنار امجديه را از ريشه درآورده است. فرداي آن روز روزنامه تاج ورزشي كه سردبيرش هوشيارنژاد بود، نوشت: «مانگا با درخت تماشاگران ملوان را فراري داد». البته نقشه ناجوانمردانه كتك زدن هواداران اين تيم از پيش طراحي شده بود.
توي بازي رفت 2 تيم، طرفداران اين تيم حسابي طرفداران پرسپوليس را كتك زده بودند؛ مانگا هم براي تلافي، تصميمي ديوانه‌وار گرفت تا قير داغ روي آنها بپاشد: «يك بشكه قير داغ كرديم و توي بازي برگشت آورديم تو امجديه.
http://www.hamshahrionline.ir/images/upload/news/pose/8603/rahmani4-zr.jpg

بعد قير داغ را توي قوطي مي‌ريختيم و مي‌پاشيديم روي طرفداران اين تيم. طوري كه آنها مدام روي سكوها در حال فرار بودند. البته نمي‌خواستيم همچين بلايي سر آنها بياوريم ولي ملواني‌ها توي انزلي با قمه و شمشير افتادند به جان ما. سر چند تا از بچه‌ها شكسته بود». مانگا آن شب را توي بازداشتگاه خوابيد و فردايش پرويز قليچ‌خاني ضمانتش را كرد. او البته دست بزن داشت.
هميشه يك پاي درگيري‌هاي امجديه بود. توي همان روزها يك بار جلوي 20 مامور امنيتي ايستاد و با اينكه كلي كتك خورده بود، به سختي روي پايش ايستاده و گفته بود: «نفس‌كش‌ها!»
مانگا قبل از انقلاب، شب‌هاي زيادي را به خاطر زد و خورد، توي بازداشتگاه در حالي كه از سقف آويزان بود، گذراند. خيلي‌ها ضمانتش را كردند و يك بار قبل از جام جهاني1978 حشمت مهاجراني سرمربي تيم ملي و پرويز قليچ‌خاني ملي‌پوش آن زمان براي بيرون آوردنش به زندان قصر رفتند.
زندگي‌ام را باختم
همان روزي كه پروين و پنجعلي ضمانت مانگا را كرده بودند، محمود امامي مدير عامل وقت كفش ملي هم همراهشان بود. او دورادور به حركاتش چشم دوخته بود. وقتي مانگارا آزاد كردند، در يك فرصت مناسب به او پيشنهاد كار در كفش ملي را داد. به اين ترتيب مانگا 16سال از فوتبال دور بود و بعد با يك اتفاق تلخ دوباره به فوتبال برگشت.
خانواده او در اين فاصله توسط يك واسطه به تركيه برده شد. اما طرف دزد درآمد و همه پول‌هاي آنها را خورد. دست آخر مانگا تنها به تهران برگشت. در اين شرايط تنها كسي كه به نظرش آمد، علي پروين بود. رفت نمايشگاه سورتمه توي ميدان هفت‌تير .
تا رسيد به نمايشگاه پروين او را در آغوش گرفت. به نظر از اين ملاقات خيلي خوشحال شده بود. مدت‌ها بود كه مانگا را نديده بود. در حالي‌كه با هم احوالپرسي مي‌كردند، پروين پرسيد:«تا حالا كجا بودي مانگا؟».
مانگا لبخند تلخي زد و گفت كه بيچاره شده؛ «ولي تا گفتم بيچاره شدم و پول‌هايم را بردند، پروين يك قدم عقب رفت. حالم خيلي گرفته شد. اصلا فكرش را نمي‌كردم. يك جورهايي بهم برخورد. بغض كردم و پيش خودم گفتم بگذار ببينم چي مي‌گويد».
پروين گفت: «بگذار ببينم چي كار مي‌توانم برايت بكنم. با چند تا از تماشاچي‌ها صحبت مي‌كنم ببينم مي‌توانند برايت كاري بكنند». مانگا ديگر نمي‌توانست جلوي خودش را بگيرد؛ «دستم را گذاشتم روي شكمش و گفتم: به امام زمان اگر زن و بچه‌ام توي اين وضعيت نبودند، همين جا شكمت را سفره مي‌كردم.
اين همه برايت زحمت كشيدم، حالا مي‌خواهي كاسة‌ گدايي برايم بگيري؟ اشكم داشت درمي‌آمد. براي همين از نمايشگاه زدم بيرون». توي همان روزها يك روز داريوش مصطفوي، رئيس وقت فدراسيون فوتبال را ديد. او با كمك مصطفوي خانواده‌اش را به تهران برگرداند؛ «خوشحالم كه بالاخره خانواده‌ام را به تهران برگرداندم.
توي همين ماجرا كيان افسرده شد و بعد آن بلا به سرمان آمد. دوست مصطفوي مرا پيش يك آقايي برد به اسم غزنوي. مي‌خواست بهم كار بدهد. ولي گفتم بي‌خيال شود و خودم رفتم توي دامداري مشغول كار شدم». 11روز بعد با ماشين تصادف كرد و 5ميليون تخم‌مرغ اين كارخانه شكست:«باز هم كلي توي خرج افتادم. ديگر نمي‌دانستم چي كار كنم».
دادكان مرا تداركاتچي كرد
http://www.hamshahrionline.ir/images/upload/news/pose/8603/rahmani5-zr.jpg

وقتي كه حسين فكري، سرمربي اسبق تيم ملي درگذشت، علي مانگا توي مراسم ختم او شركت كرد. توي مراسم خيلي از آدم‌هاي فوتبالي حضور داشتند. مانگا خيلي از اين آدم‌ها را پس از مدت‌ها مي‌ديد و در اين ميان محمد دادكان را هم ديد. او 27سال پيش به خاطر پروين با دادكان درگير شده بود. دادكان اما اصلا به روي خودش نياورد و مانگارا در آغوش گرفت و گفت: «كجايي؟ چي كار مي‌كني؟».
فرداي آن روز مانگا به فدراسيون فوتبال در خيابان پاكستان رفت. كلي با دادكان از گذشته گفتند و درد دل كردند. دست آخر دادكان پيشنهاد داد كه كارمند فدراسيون فوتبال شود و به عنوان تداركاتچي توي تيم‌هاي ملي حضور داشته باشد؛«با اينكه ماهي 150هزار تومان مي‌گرفتم و 200تومان اجاره خانه مي‌دادم، خيلي خوشحال بودم.
رفتم توي اردوي تيم ملي ب. آن موقع مربي‌اش بيژن ذوالفقار نسب بود. با اين تيم رفتم بازي‌هاي غرب آسيا توي عربستان. يعني كارم را از آنجا شروع كردم. الان هم بيشتر با تيم ملي اميد هستم. خدا را شكر. راضي هستم كه همچنان با فوتبال زندگي مي‌كنم.»
دوستي با حسين سيرابي

http://www.hamshahrionline.ir/images/upload/news/pose/8603/rahmani1-zr.jpg

وقتي جوان بوديك موتورسيكلت داشت. مانگا معمولا با موتورش به شهرستان‌ها سفر مي‌كرد تا بازي تيم محبوبش را از دست ندهد. او گاهي هم يك همراه داشت و آن حسين طالب‌لو پدر وحيد، گلر استقلال بود. دوستي اين دو همان موقع شكل گرفت و هر دوي آنها نقشي هم در دوران انقلاب داشتند؛ «دوتايي مي‌رفتيم توي تظاهرات شركت مي‌كرديم.
يك دفعه هم زخمي شدم. البته خيلي جدي نبود و اصلا دوست ندارم اين موضوع را بنويسيد چون چيزي نبود. خلاصه ما هم موافق حكومت گذشته نبوديم». دوستي مانگا و طالب‌لو يك جايي داشت به هم مي‌‌‌خورد؛ يعني مانگا به خاطر حضور وحيد طالب‌لو توي استقلال از دستش دلخور بود؛ «يك روز به‌اش گفتم حسين، تو كه اين همه دم از تعصب به پرسپوليس مي‌‌زني و خودت را مي‌كشي، چرا پسرت را به استقلال فرستاده‌اي؟ ».

sahar_perspolisi
04-14-2009, 01:41 PM
ایشالله پرسپولیس با قدرت پیش بره و سوم بشیم و قهرمان اسیا .

SaRa
04-14-2009, 03:38 PM
بهتره یه کم درمورد بازی با اس. اهواز صحبت کنیم.
تو بازی رفت ما با گل باقریها 1_0 بردیم این تیم رو.
بازیکن محروم و مصدوم نداریم فعلا .الحمدلله
اگه با همین روحیه خوبی که الان تیم داره و با انگیزه باشه و با همت تیمی و امید به خدا 99% این تیم رو میبریم
بازی هم روز پنج شنبه 87/1/27 ساعت 17:15 برگزار میشه
به امید برد در این بازی و باخت مس در مقابل سایپا و کسب رتبه سومی

redsun
04-14-2009, 03:41 PM
اگه بچه ها انگیزه ی لازم را داشته باشند می تونیم اس اهواز را ببریم
اما باید یادمون باشه که اس اهواز داره برای بقا می جنگه و بردنش کار اصلا راحتی نیست

SaRa
04-14-2009, 03:51 PM
پرسپولیس هم داره واسه سومی میجنگه و با انگیزه و با روحیست بردنشم آسون نیست

Masoud
04-14-2009, 04:14 PM
بچه ها کسی نمیخواد بازی با شارجه رو بره امارات ؟ :4:

ویزا + هتل + بیلیت بازی + غذا + تفریح دریایی .... در کنار تیم با هزینه ی عالی :4:
14 تا 17 اردیبهشت . مبلغ 500 هزار تومان

اگه خواست پیغام خصوصی تلفنش رو بزاره .
دیگه زدیم تو این کار :دی

Pars_Redboy
04-14-2009, 04:21 PM
بچه ها کسی نمیخواد بازی با شارجه رو بره امارات ؟ :4:

ویزا + هتل + بیلیت بازی + غذا + تفریح دریایی .... در کنار تیم با هزینه ی عالی :4:
14 تا 17 اردیبهشت . مبلغ 500 هزار تومان

اگه خواست پیغام خصوصی تلفنش رو بزاره .
دیگه زدیم تو این کار :دی

مسعود جون تبلیغات در ارتش سرخ ممنوع حتی برای مدیر سایت :4:

ای خدااااااااااااااااا الشارجه رو ببریم .

SaRa
04-14-2009, 06:20 PM
الشارجه تیمی نیست که پرسپولیس ازش بر نیاد ایشالا به امید خدا اونم میزنیم

Masoud
04-14-2009, 07:27 PM
تو اسیا زیاد ترس ندارم چون که تیم رو دوره و همه میخوان که ببرن ولی لیگ و حذفی !!!!!!!!!!!!!!!

بازی با استقلال اهواز خیلی سخته چون باز هم ما بی انگیزه هستیم و اونها سرشار از انگیزه برای بقا
خدا کمک کنه و کریمی بتونه یه کارایی کنه

redsun
04-14-2009, 07:31 PM
شارجه را که حتما می بریم الن باید تو فکر سومی باشیم تا بتونیم روی این اس اس را کم کنیم

SaRa
04-14-2009, 07:35 PM
ولی فکر نکنم این بازی هم ما بی انگیزه باشیم چون با برد قبلی و یک پله صعود و حتی گل زدن خلیلی تیم روحیه و انگیزش بیشتر شده اگه اس اهواز واسه بقا میجنگه ما هم واسه سومی میجنگیم پس هیپکی به دلش ترس راه نده و به تیم اعتماد کنه من که خیلی دلم روشنه که میبریم اما امیدوارم این روشنی پنج شنبه خاموش نشه

mona_casillas
04-14-2009, 08:48 PM
اینقدر در باره لیگ ناامید نباشید انشالله با همت بچه ها بازی رو میبریم فوتبال هم حتی وقتی سراپا انگیزه و آمادگی باشی قابل پیش بینی صددر صد نیست . الان ما بیشتر افسوس امتیازاتی که بخاطر مسائل بیرون زمین از دست دادیم رو میخوریم که متاسفانه اون امتیازات قابل برگشت هم نیست مثل همیشه در همه شرایط از پرسپولیس حمایت میکنیم دعای خیر ما بدرقه راه سرخپوشان در اهواز و در الشارجه .

Masoud
04-14-2009, 09:43 PM
بد بختی فقط اینجاست که سرنوشت دست خودمون نیست اگه مس یه مساوی برد بگیره هیچ کاری نمیتونیم کنیم
بدبختی اینه فقط
وگرنه پارسال هم شرایط خوبی نبود ولی خیلی به خودمون امید داشتیم
باید یه معجزه مثل پارسال بشه

lionel messi 10
04-14-2009, 09:58 PM
داش شيثمون قول داده كه مسو سوراخ كنه.
اون گفته با غيرت پرسپوليسي براي پرسپوليس بازي كنه تا تيمه مهبوبش آسيايي بشه.

hedieh63
04-14-2009, 10:03 PM
راستش من که زیاد به لیگ امید ندارم چون خیلی دیر به فکر افتادن . الان دیگه بعیده که بقیه تیما انقدر امتیاز از دست بدن که پرسپولیس سوم شه . ولی امیدوارم جام حذفی رو جدی بگیرن و بتونن قهرمان بشن وسهمیه آسیایی کسب کنند

RED STORM
04-14-2009, 10:17 PM
جام حذفی هم زیاد آسنون نیست
به خصوص واسه ما که تو 2-3 فصل قبل 2 بار تو آستانه فتحش ناکام شدیم
اگه اس اس قهرمان لیگ نشه اونا هم حذفی رو جدی میگیرن

Masoud
04-14-2009, 10:22 PM
جدا از استقلال همین سپاهان هم هست
چون مس به احتمال 70-80 % سوم میشه و سپاهان هم میشه چهارم . پس سپاهانم خیلی جدی میگیره
کاش اون موقعی که جلوی ملوان راه میرفتیم تا گل بخوریم یا جلوی برق بازیکن میزاشتیم واسه تست کردن یا جلوی مقاومت افتضاح بودیم به فکر این روز بودیم

mona_casillas
04-15-2009, 12:47 AM
در لیگ و جام حذفی هر دو شانس داریم ولی کار مشکل شده جام حذفی که همیشه جام شگفتی سازهاست و پرسپولیس هم در قدم دوم این جام باید با سپاهان روبرو بشه در لیگ هم خودمون امتیازاتی از دست دادیم که افسوس خوردن هم اونها رو به ما برنمیگردونه ولی ما هم مثل سپاهان و مس و صبا شانس سومی در لیگ رو داریم البته بشرطی که اونها امتیاز از دست بدن و ما 6 امتیاز باقی مونده رو بگیریم امید ما به خداست ولی این گلایه و انتقاد رو از کادر فنی و بازیکنان داریم که نباید میذاشتن کار به اینجا بکشه

redsun
04-15-2009, 01:15 AM
نمی دونم ویگاندا چی تو ذهنش می گذره اما این را خوب می دونم پرسپولیسها مردان روز های سخت اند
امیدوارم بچه ها همه ی تلاششون را بکنند و بتونیم این دو بازی را ببریم اما جام حذفی اگه سپاهان را ببریم نیم بیشتر راه را رفتیم

Masoud
04-15-2009, 03:12 PM
به به
بازم نیکبخت
ستاره ی همیشه حاشیه ساز تیم بازم..........
روز قبل بازی و روزی که تیم قراره پرواز کنه به اهواز جناب بدون هیچ اطلاعی سره تمرین نیومدن و فعلا همه چی رو به هم ریختن.
برای این بازی که از لیست خارج شد و وینگادا گفته اگه غیبتش غیر موجه باشه تا اخر فصل میزارتش بیرون !!!!!!!!!!!!!
هرچند اینجور بازیکنها خوب کانال میزنن و یه بهانه جور میکنن و بخشیده میشن

mona_casillas
04-15-2009, 03:39 PM
کار نیکبخت بسیار اشتباه بوده و توجیه هم نداره درست وقتی که تیم بهش نیاز داره و خودش هم داره دوران خوبی رو سپری میکنه ولی بهتره که ما هم حاشیه های چنین مسائلی رو پرورش ندیم چون دودش به چشم خودمون میره کادر فنی در اینگونه موارد تنها کسانی هستن که صلاحیت تصمیم گیری و تنبیه بازیکن خاطی و بی نظم رو دارند

SaRa
04-15-2009, 03:58 PM
به نظر منم نیکبخت کار درستی انجام نداده اون نباید توی این شرایط با این کاراش واسه تیم حاشیه درست کنه اما امیدوارم که حداقل دلیل خوبی واسه کارش داشته باشه
وینگادا هم که گفته به شیری و دوتا بازیکن دیگه استراحت میدیم . در این صورت مثه اینکه وینگادا خیلی دست کم گرفته اس اهواز و اگه این 3تا بازکن نباشندو حتی نیکبختم نباشه مطمئنا نیمکت ضعیفی تو بازی با اس اهواز خواهیم داشت

**pedram**
04-15-2009, 06:29 PM
آتسو 13 خرداد راهي توگو مي‌شود

به گزارش خبرگزاري فارس فرانك آتسو براي همراهي تيم‌ ملي كشورش در ديدار مقابل گابون و مراكش در چارچوب رقابت‌هاي مقدماتي كه در تاريخ 16 و 30 خرداد برگزار مي‌شود 13 خرداد راهي توگو مي‌شود.
امكان دارد آتسو در اين فاصله به ايران بازگردد.

Pars_Redboy
04-15-2009, 07:05 PM
من هم بی نظمی در تمرینات تیم رو کار هرکی که باشه محکوم میکنم !
الان نباید تیم اصلا وارد حاشیه بشه.نیکبخت هم تصادف رو علت غیبتش ذکر کرده به نظر من هم خودمون نباید مساله رو کش بدیم و باشگاه در این مورد تصمیم میگیره.
__________________________________________________ ____
نيكبخت: تصادف مانع حضورم در تمرين پرسپوليس شد
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ‌تصادف و رفتن به بيمارستان مانع حضورم در تمرين پرسپوليس شد.
http://media.farsnews.com/Media/8801/Images/jpg/A0654/A0654058.jpg

عليرضا نيكبخت واحدي در گفت و گو با خبرگزاري فارس اظهار داشت: قصد غيبت در تمرين امروز را نداشتم ولي تصادف مانع حضورم در تمرين شد. مشكل كوچكي كه براي پايم به وجود آمد باعث شد مجبور شدم به بيمارستان آتيه بروم اما در حال حاضر خوشبختانه شرايطم خوب است.
وي ادامه داد: بازي سختي را مقابل استقلال اهواز داريم. به هيچ عنوان به خودم اجازه نمي‌دهم تيم را وارد حاشيه كنم البته بعضي‌ها از اين موضوع سوءاستفاده كردند و با غيبت من سعي كردند پرسپوليس را دچار مشكلاتي كنند كه من هرگز اجازه اين كار را به آنها نمي‌دهم.
نيكبخت يادآور شد:‌براي سه امتياز به اهواز مي‌رويم. اگر من به ميدان نروم مطمئن هستم بازيكنان جايگزين بسيار خوبي داريم.

Pars_Redboy
04-15-2009, 07:19 PM
با وجود اظهارنظر وينگادا
نيكبخت همراه پرسپوليس به اهواز رفت
خبرگزاري فارس: مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس همراه اين تيم به اهواز رفت.

http://media.farsnews.com/Media/8712/Images/jpg/A0641/A0641460.jpg

به گزارش خبرگزاري فارس، پرسپوليس ساعت 17 امروز براي ديدار مقابل استقلال اهواز راهي اين شهر شد.
در بين بازيكنان پرسپوليس مجتبي شيري و حسين بادامكي غايب بودند.
نكته جالب توجه در سفر امروز پرسپوليسي‌ها حضور نيكبخت واحدي در كاروان قرمزپوشان براي سفر به اهواز بود. او با حضور در فرودگاه به مدت 15 دقيقه با محمود خوردبين و وينگادا صحبت كرد و در باره غيبت در تمرين امروز صبح توضيحاتي داد و همراه تيمش به اهواز رفت.
اين در حالي است كه وينگادا صبح امروز اعلام كرده بود غيبت نيكبخت غير موجه بوده و وي به همين دليل از ليست پرسپوليس براي براي فردا خارج شده است.
پرسپوليس ساعت 17:15 فردا ميهمان استقالال اهواز است.

SaRa
04-15-2009, 07:23 PM
خب بازم خوب شد که دلیل خوبی داشت و بی دلیل غیبت نکرد وگرنه دیگه واقعا باید ازش نا امید میشدیم

hedieh63
04-15-2009, 10:17 PM
نیکبخت کلاٌ همیشه دوست داره مطرح باشه ! من که از نظر اخلاقی چندان قبولش ندارم الانم چون احتمال نیمکت نشینیش زیاده ممکنه بخواد حاشیه سازی کنه . ولی امیدوارم راست گفته باشه قصد درست کردن حاشیه نداشته باشه. امثال پرسپولیس پر از فراز و نشیب بود تا اومد نتیجه بگیره 1 مسئله ای تو تیم درست شد که از ضعیفترین تمیهای لیگ ببازیم! حالا که لیگو تقریباٌ از دست دادیم خدا کنه تو جام حذفی و آسیا از این مسائل پیش نیاد

RED STORM
04-15-2009, 11:10 PM
بازی فردا هم که انگار پخش نمیشه

Masoud
04-15-2009, 11:32 PM
در تایید صحبت های هدیه باید بگم که دقیقا همین طوره
باشگاه واقعا شده بازیکن سالاری
به خاطر پرسپولیس هم واسه نیکبخت سکوت میکنم ولی خیلی دوست دارم اونایی که طرفدراشن بعد فصل بشینیم راجب این فصل نیکبخت یه بحثی کنیم !!!!!

بازی فردا هم پخش نخواهد شد دیگه و فقط میتونیم گلهاش رو ببینیم.ولی احساس خوبی ندارم ........:fararrrrr:

lionel messi 10
04-16-2009, 12:38 AM
براي چي بازي پخش نميشه دليلش چيه.

mona_casillas
04-16-2009, 12:47 AM
متاسفانه بازی پرسپولیس پخش مستقیم نداره

کانال 3 بازی استقلال رو پخش میکنه و کانال 2 هم بازی ذوب آهن رو

علتش هم اینکه به دلیل حساسیت بازی ها هم زمان برگزار میشن و چون استقلال و ذوب آهن در کورس قهرمانی هستن بازی این دو تیم پخش مستقیم میشه

mona_casillas
04-16-2009, 12:54 AM
من طرفدار نیکبخت هستم ولی قبل از هر چیز طرفدار پرسپولیسم اتفاقا من خیلی دوست دارم با مخالفان نیکبخت یه بحث منطقی داشته باشم و دلایل خوشم میاد و خوشم نمیاد اونها رو در باره نیکبخت بدونم فعلا هم بخاطر پرسپولیس سکوت میکنم تا پایان فصل در این باره اگر فرصتی شد بحث داشته باشیم خیلی بازیکنان کارهای نابجا در تیم میکنند ولی آب از آب تکون نمیخوره نیکبخت خیلی روش زوم میشه کار اشتباهش باید تنبیه و جریمه داشته باشه ولی هوادرا نمیتونه بخاطر خوش اومدن و خوش نیومدن مسائل یه بازیکن رو زیرذره بین ببره و بزرگ تر از حد معمول کنه .

lionel messi 10
04-16-2009, 12:54 AM
خيلي نامردن كه بازي مارو پخش نمي كنند.

redsun
04-16-2009, 12:56 AM
خوب تصادف کرده بوده
تا حالا برای شما اتفاق غیره منتظره نیافتاده
باید بازی را از شبکه ی استانی ببینیم

lionel messi 10
04-16-2009, 12:58 AM
پس شبكه يك بدرد چي ميخوره.
حداقل بازي مارو اونجا پخش كنند.

mona_casillas
04-16-2009, 01:01 AM
خوب تصادف کرده بوده
تا حالا برای شما اتفاق غیره منتظره نیافتاده
باید بازی را از شبکه ی استانی ببینیم

الهه جون فعلا بحث نکنیم بهتره ولی خب دیگه نیکبخت تصادف هم نباید بکنه چون اخلاقش مورد پسند بعضی افراد نیست چون فقط نیکبخت حاشیه سازه چون حافظه ها یاری نمیکنه که بگیم چقدر نیکبخت تا به حال برای پرسپولیس موثر بازی کرده و امتیازآور بوده و ......بهتر که فعلا ما هم سکوت کنیم .

RED STORM
04-16-2009, 01:04 AM
شبکه قرآن هم خوبه اگه نشون بده

یه فیض معنوی هم میبریم

redsun
04-16-2009, 01:05 AM
الهه جون فعلا بحث نکنیم بهتره ولی خب دیگه نیکبخت تصادف هم نباید بکنه چون اخلاقش مورد پسند بعضی افراد نیست چون فقط نیکبخت حاشیه سازه چون حافظه ها یاری نمیکنه که بگیم چقثدر نیکبخت تا به حال برای پرسپولیس موثر بازی کرده و امتیازآور بوده و ......بهتر که فعلا ما هم سکوت کنیم .
واقعا بعضی وقتها دلم به حال آن همه فداکاری فصل پیشش می سوزه اگه نیکی نبود حالا آقا محسن رفت و برگشت چطوری آقای گل بود
باشه ما باز هم سکوت می کنیم و شاهد این همه بی انصافی میشیم

RED STORM
04-16-2009, 01:05 AM
الهه جون فعلا بحث نکنیم بهتره ولی خب دیگه نیکبخت تصادف هم نباید بکنه چون اخلاقش مورد پسند بعضی افراد نیست چون فقط نیکبخت حاشیه سازه چون حافظه ها یاری نمیکنه که بگیم چقثدر نیکبخت تا به حال برای پرسپولیس موثر بازی کرده و امتیازآور بوده و ......بهتر که فعلا ما هم سکوت کنیم .

در مورد نیکبخت حافظه ها یاری میکنه ولی در مورد قطبی نه

mona_casillas
04-16-2009, 01:13 AM
پویا جان در مورد همه باید با انصاف بود در مورد قطبی هم من خودم ضمن انتقادهایی که بهش داشتم همیشه منصف هم بودم و اگر در جایی هم از روی ناراحتی حرفی زده باشم و زیاده روی کرده باشم فقط و فقط بخاطر نیمه کاره رها کردن پرسپولیس در این فصل بوده و نه چیز دیگه .

بهتره این حرفها و بحث هارو بذاریم برای روزهای بی فوتبالی تا بتونیم در باره همه چیز بهتر بحث کنیم .

شهاب
04-16-2009, 02:16 AM
یک اخبار مهم شنیده ام تیم پرسپولیس قرار بوده بعد بازی استقلال بره اوردو به امریکا ولی با مخالفت

گروههای که اخبار گفته که نمی تونم نام ببرم مواجه شده من تعجب میکنم چرا توی کشورمون اینجورییه
http://www.tinypic.info/files/7g70nqqdv7f0m83pyp6o.jpg

ali_red boy
04-16-2009, 08:51 AM
برخورد با نیکبخت و غیبتش نباید یه حاشیه بشه نیکبخت امسال هیچ حاشیه ای که برای پرسپولیس ضرری داشته باشه درست نکرده بحث خوش اومدن و بد اومدن هم نیست برای حرف باید دلیل داشت نیکبخت در زمان دنیزلی فوق العاده کار کرد سال گذشته هم هر چند حاشیه داشت ولی در قهرمانی تیم نقش موثری داشت امسال هم نیم فصل اول رو بسیار خوب پشت سر گذاشت و در نیم فصل دوم افت شدید داشت ولی هیچ حاشیه برای تیم نداشت در بازیهای آسیایی هم تا اینجا خیلی خوب کار کرده . علی کریمی چند جلسه در عید و بعد از عید در تمرینات غایب بود یه جلسه نیمکت نشین شد نیکبخت هم یکی مثل کریمی نهایتش بدون دلیل غیبت کردن و بعد هم نیمکت نشین شدنش . درباره قطبی هم که پویا گفته باید عرض کنم به جای خودش میشه بحث کرد ولی من در انتقاد به قطبی دلیل دارم منکر نکات مثبتش هم نمیشم ولی از خوش اومدن و بد اومدن حرف نمیزنم وارد مسائل شخصی و خصوصیش هم نمیشم

از اینها که بگذریم اولا انشالله پرسپولیس بازی امروزش رو ببره . دوما رو چه حساب و کتابی بازی پرسپولیس پخش مستقیم نمیشه این چه برنامه ریزیه ما که جون به لب میشیم . زمان بازی دو تیم که برای قهرمانی میجنگن باید با هم باشه زمان بازی بقیه تیم ها تایم دیگه باشه تا هوادران تیمی مثل پرسپولیس محروم نشن اینم از برنامه ریزی آقایون !

hedieh63
04-16-2009, 09:26 AM
من طرفدار نیکبخت هستم ولی قبل از هر چیز طرفدار پرسپولیسم اتفاقا من خیلی دوست دارم با مخالفان نیکبخت یه بحث منطقی داشته باشم و دلایل خوشم میاد و خوشم نمیاد اونها رو در باره نیکبخت بدونم فعلا هم بخاطر پرسپولیس سکوت میکنم تا پایان فصل در این باره اگر فرصتی شد بحث داشته باشیم خیلی بازیکنان کارهای نابجا در تیم میکنند ولی آب از آب تکون نمیخوره نیکبخت خیلی روش زوم میشه کار اشتباهش باید تنبیه و جریمه داشته باشه ولی هوادرا نمیتونه بخاطر خوش اومدن و خوش نیومدن مسائل یه بازیکن رو زیرذره بین ببره و بزرگ تر از حد معمول کنه .

موناجون منم با نیکبخت مخالف نیستم منکر زحماتش برای پرسپولیس هم نیستم خیلی جاها نقش زیادی تو موفقیت پرسپولیس داشته ولی تحمل نیمکت نشینی نداره در جایی که برای ما و بازیکنها باید موفقیت تیم مهم باشه نه فرد ! من موافق نبودم تو 1 بازیه حساس 2تا پنالتی بدن نیکبخت و هردو رو خراب کنه . الان که تیم تو این وضعه قدر اون امتیازهای از دست رفته رو می فهمیم . به هر حال امیدوارم تلاششو انجام بده تا به اوج برسه و بتونه با بازیه خوبش مطرح باشه نه با حاشیه.

zamara
04-16-2009, 10:03 AM
http://www.abrarnews.com/sport/1388/880127/html/092058.jpg

استقلال اهواز- پرسپوليس

يكى به دنبال سهميه آسيا ، يكى در انديشه بقا

ديدار امروز در ورزشگاه اهواز براى خيلى از تيم هاى ديگر ليگ اهميت دارد و بسيارى از معادلات ليگ هشتم را حل خواهد كرد.

هر چند كه بسيارى از اهالى فوتبال ديدار امروز اهواز را بدرقه ميزبان به ليگ دسته اول توسط سرخپوشان تهرانى مى دانند.
استقلال اهواز در هفته گذشته و در آخرين بازى خود در ليگ و در اصفهان با نتيجه نزديك ۲ بر يك مغلوب حريف خود سپاهان شد تا يك گام به سقوط به ليگ دسته اول نزديك تر شده باشد.
بعد از احدى و ميثاقيان حالا چنين به نظر مى آيد كه زوج خداداد عزيزى و كريم بوستانى هم نتوانسته مانع از سقوط آبى پوشان اهوازى به دسته پايين تر شود، مگر اينكه تيم اهوازى امروز معادلات فوتبال را بر هم ريخته مقابل حريفى كه براى آسيايى شدن نياز به ۳ امتياز بازى دارد به پيروزى برسد.
اهوازى ها طى هفته هاى اخير و به جز ديدار با ذوب آهن كه در خانه مغلوب اين تيم شد در بقيه ديدارهاى خانگى چهره قابل قبولى از خود به نمايش گذاشته است اما حكايت بازى امروز پرسپوليس با بقيه بازى هاى ليگ فرق مى كند.
عزيزى و بوستانى براى بازى امروز چاره اى به جز ارائه يك فوتبال انتحارى ندارد، چرا كه اگر اين تيم بتواند امتياز لازم را از بازى امروز به دست بياورد اما پيام بتواند در شيراز مقابل مقاومت سپاسى پيروز شود، آنگاه ديگر كار به هفته آينده كشيده نخواهد شد و كار اين تيم آبى پوش اهوازى در همان اهواز تمام خواهد شد.
چنين به نظر مى آيد كه بوستانى در بازى امروز با پرسپوليس در ورزشگاه تختى تيمش را با همان تركيب بازى با سپاهان به ميدان خواهد فرستاد، تركيبى كه مقابل سپاهان فوتبال زيبايى را به نمايش گذاشت اما زورش به سپاهان ميزبان نرسيد و درنهايت مغلوب اين تيم اصفهانى شد تا هر چه بيشتر به منطقه خطر و سقوط نزديك شده باشد اما حريف امروز استقلال اهواز تيم آماده اى به نام پرسپوليس است تيمى كه در آخرين بازى خود در ليگ توانست پيكان را با حساب ۲ بر يك شكست دهد و همچنان اميدوار به كسب عنوان سومى ليگ باشد.
پرسپوليسى ها براى آنكه همچنان در كورس تيم هاى مدعى كسب عنوان سومى ليگ باقى بمانند، بايد برنده بازى امروز باشند، هر چند كه اين پيروزى با دشوارى براى آنها به دست بيايد. پرسپوليسى ها براى بازى با استقلال اهواز محروم و مصدومى را در تركيب خود ندارند و اين به معناى آن است كه دست نلو وينگادا براى فرستادن يك تركيب خوب به زمين از هر نظر باز است.
بازگشت دوباره كريم باقرى به تركيب پرسپوليس و وضعيت روحى و روانى على كريمى و بازى خوبى كه او براى اين تيم مقابل پيكان انجام داد باعث شده است تا انگيزه سرخپوشان براى رسيدن به پيروزى دوچندان شود.
پرسپوليس در حال حاضر همراه با سپاهان ۵۲ امتيازى است و اگر مى خواهد كه همچنان در رقابت با مس شانس كسب عنوان سومى ليگ را داشته باشد، بايد كه در بازى امروز با استقلال اهواز برنده باشد، تا با ۵۵ امتياز در انتظار يك لغزش از سوى مسى ها بنشيند.
سرخپوشان كه چنين به نظر مى رسد در بازى هاى اخير خود با تفكرات آسيايى به ديدار حريفان خود رفته اند، در اين بازى هم مى خواهند مانند بازى با پيكان عمل كنند كه اگر بتوانند در ارائه چنين فوتبالى موفق عمل كنند آنگاه مى توانند اين اميدوارى را داشته باشند كه با پيروزى و كسب ۳ امتياز ميدان را ترك نمايند.
---------------------------
منبع : ابرار ورزشي

Amir_onlyperspolis
04-16-2009, 01:35 PM
موناجون منم با نیکبخت مخالف نیستم منکر زحماتش برای پرسپولیس هم نیستم خیلی جاها نقش زیادی تو موفقیت پرسپولیس داشته ولی تحمل نیمکت نشینی نداره در جایی که برای ما و بازیکنها باید موفقیت تیم مهم باشه نه فرد ! من موافق نبودم تو 1 بازیه حساس 2تا پنالتی بدن نیکبخت و هردو رو خراب کنه . الان که تیم تو این وضعه قدر اون امتیازهای از دست رفته رو می فهمیم . به هر حال امیدوارم تلاششو انجام بده تا به اوج برسه و بتونه با بازیه خوبش مطرح باشه نه با حاشیه.

ببخشین هدیه خانم شما طوری حرف میزنین که انگار نیکی از قصد دو تا پنالتی رو خراب کرده خیلی جاها امتیاز از دست دادیم که دلیل های مختلفی داشته و حالا باید حسرتش رو بخوریم ولی فقط روی نیکی زوم کردن کار درستی نیست توره و بازیکنان دیگه و حتی سرمربی سابق و بدتر از همه مشکلات مدیریتی امسال خیلی امتیازها رو از پرسپولیس گرفت حالا چرا یه دفعه با غیبت نیکبخت یاد این چیزا افتادیم و فقط نیکبخت رو محکوم میکنیم ؟ الان مدتی میشه نیکبخت داره بهتر از خیلی ها بازی میکنه ما خودمون عادت کردیم هر چیزی رو بزرگش کنیم برهانی تو استقلال سال گذشته افتضاح بود جباری امسال پر از حاشیه و دردسره ولی استقلالی ها به هیچکدومشون اینقدر گیر ندادن که ما نیکبخت رو کردیم سپر بلای هر چیزی . امسال کجا نیکبخت تحمل نیمکت نشینی نداشته کدوم بازی ؟ حرفهای روزنامه ها که ملاک نیست هر وقت نیمکت نشسته مصاحبه تلویزیونیش چیزی نگفته حالا رو چه حساب بگیم تحمل نیمکت نشینی رو نداره ؟

Masoud
04-16-2009, 02:56 PM
تاریخچه کامل بازی های پرسپولیس و استقلال اهواز در لیگ

تیم های فوتبال پرسپولیس و استقلال اهواز تاکنون 26 بار در لیگ به مصاف هم رفته اند که 14 بار پرسپولیس و 6 بار تیم حریف برنده میدان بوده اند و 6 دیدار دو تیم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است.
اولین بازی دو تیم در تاریخ 7 تیر ماه 1370 برگزار شد که تیم پرسپولیس با تک گل محسن آشوری به برتری رسید.

نگاهی داریم به بازی های دو تیم در تاریخ لیگ؛
1- در سال 1370 (اهواز) لیگ آزادگان - یک بر صفر (پرسپولیس) گلزن: آشوری
2- در سال 1370 (تهران) دیدار برگشت لیگ آزادگان - یک بر صفر (پرسپولیس) گلزن: پیوس
3- در سال 1371 (تهران) لیگ آزادگان دو بر صفر (پرسپولیس) گلزنان: پیوس و محرمی
4- در سال 1371 (اهواز) لیگ آزادگان دو بر یک (استقلال اهواز) گلزن: شیرمحمدی
5- در سال 1372 (تهران) لیگ آزادگان سه بر صفر (پرسپولیس) گلزنان: شامحمدی (2 گل)، عقابی
6- در سال 1372 (اهواز) لیگ آزادگان سه بر صفر (پرسپولیس) گلزنان: پیوس (2 گل)، شامحمدی
7- در سال 1373 (تهران) لیگ آزادگان دو بر دو، گلزنان: پیوس و شیرمحمدی
8- در سال 1373 (اهواز) لیگ آزادگان یک بر صفر، استقلال اهواز
9- در سال 1374 (اهواز) لیگ آزادگان دو بر یک (استقلال اهواز) گلزن: محبوب
10- در سال 1374 (تهران) لیگ آزادگان سه بر یک (پرسپولیس) گلزنان: دایی (2 گل)، پیوس
11- در سال 1375 (تهران) لیگ آزادگان دو بر صفر (پرسپولیس) گلزن: دایی (2 گل)
12- در سال 1375 (اهواز) لیگ آزادگان 4 بر یک (استقلال اهواز) گلزن: بزیک
13- در سال 1376 (تهران) لیگ آزادگان پنج بر یک (پرسپولیس) گلزنان: بزیک (3 گل)، مهدی مهدوی کیا و کاویانپور
14- در سال 1381 (اهواز) در لیگ برتر صفر - صفر
15- در سال 1381 (تهران) لیگ برتر دو بر یک (پرسپولیس) گلزنان: پیروانی و اسدی
16- در سال 1382 (اهواز) لیگ برتر یک بر یک گلزن: کاظمیان
17- در سال 1382 (تهران) لیگ برتر صفر – صفر
18- در سال 1383 (تهران) لیگ برتر دو بر صفر (پرسپولیس) گلزنان: جباری و کاظمیان
19- در سال 1383 (اهواز) لیگ برتر یک بر یک گلزن: رضاپور
20- در سال 1384 (تهران) لیگ برتر یک بر صفر (پرسپولیس) گلزن: کاظمیان
21- در سال 1384 (کیش) لیگ برتر دو بر دو، گلزنان: رضایی و رافائل
22- در سال 1385 (تهران) لیگ برتر چهار بر صفر (پرسپولیس) گلزنان: معدنچی، بادامکی، نیکبخت (2 گل)
23- در سال 1385 (اهواز) لیگ برتر یک بر صفر (استقلال اهواز)
24- در سال 1386 (تهران) لیگ برتر سه بر دو (پرسپولیس) گلزنان: بادامکی (2 گل)، باقری
25- در سال 1386 (اهواز) لیگ برتر چهار بر یک (استقلال اهواز) گلزن: آشوبی
26- در سال 1387 (تهران) لیگ برتر یک بر صفر (پرسپولیس) گلزن: باقریها.

SaRa
04-16-2009, 03:16 PM
شبکه استانی هم همون ساعت بازی رو نشون میده دیگه؟

با گفتن وینگادا مبنی بر اینکه شیری و 2تا دیگه رو بازی نمیده واسه بازی امروز 50% خوش بینم50% بد بین اما امیدوارم خدا کمک کنه و بتونیم اس اهواز رو ببریم یا حداقل مساوی کنیم .

SaRa
04-16-2009, 03:41 PM
روزنامه ها عجب تیتر هایی زدن امروز:
کیهان ورزشی:

چشم ها به تهران گوش ها به اصفهان

90:

بیماران قلبی تلویزیون را خاموش کنند اوج هیجان در 17:15

استقلال جوان:
ملوانان. قهرمانان ای امید آبی ایران

RED STORM
04-16-2009, 05:44 PM
حالا دست به دامن ملوان شدن
امسالم رفتن قاطی باقالیا
امسالم نمیتونن دومین قهرمانیشونو بگیرن و تو حسرتش میمونن

Hojat Milano
04-16-2009, 05:53 PM
امسال سناریوی 3 سال پیش بوجود میاد استقلال قهرمان نمیشه وما سوم میشیم.....

Masoud
04-16-2009, 06:08 PM
ترکیب شاگردان وینگادا مشخص شد
تیم فوتبال پرسپولیس تهران برای دیدار امروز مقابل استقلال اهواز مانند چند دیدار گذشته از وجود علیرضا حقیقی درون دروازه استفاده می کند، علیرضا محمد، سپهر حیدری و نبی الله باقری ها نیزز در خط دفاع برای این تیم بازی می کنند. در خط میانی نیز مازیار زارع، پژمان نوری، کریم باقری، ایوان پترویچ و علی کریمی بخ میدان خواند رفت.
در خط حمله نیز برای این تیم ابراهیم توره در کنار محسن خلیلی یا حمیدرضا علی عسگر به میدان خواهند رفت.

Masoud
04-16-2009, 07:09 PM
نیمه اول رو که بازی رو ندیدیم ولی نتیجه اصلا راضی کننده نیست
مس کرمان هم برده 2-1 و با این اوصاف قید اسیا رو باید زد !!!!!!!!!!!!!!!!!
ثمره ی اون امتیازات مفت مفتی که از دست دادیم حالا اینه.

امیدوارم استقلال فقط ببازه تا قهرمان هم معلوم شه و تموم شه

Masoud
04-16-2009, 07:13 PM
نیکبخت هم جز 18 تا نیست و رو سکوها هست.
خوبه باز وینگادا یه جنمی از خودش نشون داد.
الان احتمالا نیکبخت رو کارد بزنی خونش در نیاد که تا اهواز رفته ولی تو لیست نیست

zamara
04-16-2009, 07:28 PM
دقيقه 52 از فاصله 35 متري با شوت سركس ابراهيم توره اولين گل پرسپوليس به ثمر رسيد .
با اميد به پيروزي پرسپوليس

mona_casillas
04-16-2009, 07:49 PM
توره گل بسیار زیبایی برای پرسپولیس زد ولی متاسفانه گل مساوی رو خوردیم و با توجه به اینکه فعلا مس هم صبا رو برده پرسپولیس شانس کمی برای سومی لیگ داره و باید تمام تلاشش رو برای جام حذفی بذاره .

mona_casillas
04-16-2009, 08:13 PM
لیگ برای پرسپولیس تموم شد با این باخت به استقلال اهواز دیگه فقط و فقط باید برای جام حذفی تلاش کنیم .

Masoud
04-16-2009, 08:18 PM
پرسپولیس باخت و مس و سپاهان بردن
نهایت دیگه پنجم شیم
اینم از سال رویایی با بازیکنهای رویایی
فقط و اسیا و حذفی که اونم ............

SaRa
04-16-2009, 08:25 PM
متاسفم واسه دفاعمون که اونجوری بسیار زیبا جا میمونه.......
بازی اصلا خوبی نبود وقتی که وینگادا به شیری استراحت بده عاقبتمون همینه.
اینقدر دفاع افتضاح بود که پژمان نوری یه توپ از روی خط دروازه برگردوند.
با اخراج مازیار زارع که دیگه همه چی بدتر شد
کریمی هم که کارت زرد گرفت.
محسن یه برگردون خیلی قشنگ و خطرناک دقیقه 84 زد که از بغل دروازه رد شد.
واقعا باید به غیرت استقلالیا احسنت گفت که خیلی خوب واسه بقاشون جنگیدن
استقلال هم که مساوی کرد و ذوب 3تا زد که فکر کنم احتمالا ذوب قهرمان میشه با اینکه اصلا دوست ندارم یه تیمه اصفهانی قهرمان بشه اما بهتر از اینه که استقلال قهرمان بشه.
حالا دیگه وینگادا باید واسه جام حذفی و لیگ برنامه ریزی کنه امیدوارم اونجا دیگه مثه لیگ نشه.

شهاب
04-16-2009, 08:37 PM
باز هم باختیم ولی مشکلی نداره جام حذفی ولیگ قهرمانان رو در پیش داریم باید مربیان ومسولان

پرسپولیس از همین حالا فکرهایشونو بذارند برای بازیهای بعدی انشا الله جام حذفی رو می بریمhttp://g.imagehost.org/0430/ALI_KARIMI.jpg

mona_casillas
04-16-2009, 08:37 PM
ما که بازی رو ندیدیم ولی همین که گل اول رو زدیم و بعد بازی برده رو باختیم خیلی چیزها معلوم میشه وقتی آشپز چند تا میشه نتیجه هم از این بهتر نمیشه .

به امید خدا باید برای جام حذفی بجنگیم و بعد هم در آسیا نماینده شایسته ای برای ایران باشیم .

Masoud
04-16-2009, 08:39 PM
سپاهانم چون لیگ رو از دست داد دیگه احتمالا تمام توانش رو میزاره واسه بازی 10 اردیبهشت
خدا بهمون رحم کنه
سپاهان رو بزنیم من به نظرم تا فینال میریم

mona_casillas
04-16-2009, 08:44 PM
پرسپولیس در تهران توان بردن سپاهان رو داره اگر از تمام پتانسیل خودش استفاده کنه و حواشی رو به کل کنار بذاره .

SaRa
04-16-2009, 08:48 PM
همون بهتر که بازی رو ندیدید وگرنه اعصاب نمیموند واستون.
پرسپولیس هیچوقت جلو سپاهان کم نمیاره اینو مطمئن باشید با این باخت حتما پرسپولیس غیرتشو جمع میکنه میذاره واسه اون بازی.

Pars_Redboy
04-16-2009, 09:10 PM
وقتی پرسپولیس میبازه اونقدر اعصابم داغون میشه که هیچی نمیتونه آرومم کنه خیلی خیلی حیف شد ما راحت سوم میشدیم حالا جای ما مس میره آسیا و ما هم باید با سپاهان قلدر برای جام حذفی مبارزه کنیم اعصابم داغونه از این دفاع پرسپولیس

Hojat Milano
04-16-2009, 09:16 PM
انگار با شاهکار یارامون بازی رو باختیم...

امسال هم که رفت دیگه باید بچسپیم به جام حذفی که خیلی واسم مهم شاید به یه جایی برسیم...

Pars_Redboy
04-16-2009, 09:28 PM
دیگه تلاش و کار فقط برای جام حذفی این یکی رو نباید مفت از دست بدیم .

ali_red boy
04-17-2009, 12:29 AM
از خیلی وقت پیش بخت خودمون در لیگ رو پائین آورده بودیم حالا که به کل از دست دادیم

باید با چنگ و دندون بریم برای جام حذفی خیلی حیفم میاد این پرسپولیس سال دیگه آسیا نباشه .

بازی بعدی با الغرافه است ایشالله بادست پر بیرون بیایم و تو آسیا سربلند بشیم .

شهاب
04-17-2009, 03:11 AM
پرسپولیس در تهران توان بردن سپاهان رو داره اگر از تمام پتانسیل خودش استفاده کنه و حواشی رو به کل کنار بذاره .

ما هم همينو میگیم انشا الله پرسپولیس جام حذفی رو خواهد برد

به امید خدا هیچ حاشیه ای جلو پرسپولیس رو نخواهد گرفت

Hojat Milano
04-17-2009, 12:31 PM
جام حذفی امسال هم خیلی واسمون سخت شده اگه سپاهانو ببریم باید با پاس بازی کنیم که فصل گذشته خاطره خوشی ازشون نداشتیم

http://pic.ipicture.ru/uploads/090417/bMQFV4UT65.jpg

mona_casillas
04-17-2009, 02:59 PM
پرسپولیس در جام حذفی طی دوسه سال اخیر از قرعه خوب و شانس و اقبال برخوردار نبوده ولی تمام اینها و خاطرات بد رو باید کنار بذاریم و با تمام توان برای جام حذفی بجنگیم من که خیلی برام دردناکه پرسپولیس سال دیگه در جام باشگاهها نباشه .

روز سه شنبه هم با الغرافه مسابقه داریم اگر اطلاعات جدیدی بچه ها در باره این تیم دارن در اختیار دیگران هم بذارن امیدوارم از این بازی هم با کسب امتیاز خارج بشیم .

شهاب
04-17-2009, 05:26 PM
[quote=مونا;36243]پرسپولیس در جام حذفی طی دوسه سال اخیر از قرعه خوب و شانس و اقبال برخوردار نبوده ولی تمام اینها و خاطرات بد رو باید کنار بذاریم و با تمام توان برای جام حذفی بجنگیم من که خیلی برام دردناکه پرسپولیس سال دیگه در جام باشگاهها نباشه .

روز سه شنبه هم با الغرافه مسابقه داریم اگر اطلاعات جدیدی بچه ها در باره این تیم دارن در اختیار دیگران هم بذارن امیدوارم از این بازی هم با کسب امتیاز خارج بشیم .[/quot

مونای عزیز تیم الغرافه با توجه به اینکه یک بازی دیگر رو در پیش داره اما با اعقتدار قهرمانی

لیگ قطر رو تصاحب کرد چنانچه رقیبان سرسختی مثل الریان واسد این تیم رو در جدول

تهدید می کردند. اما نتونستن؟ این تیمها در کشور خودشون طرفدر زیادی ندارند

و پرسپولیس میتونه بدون هیچ حاشیه ای این بازی رو با پیروزی پشت سر بذاره

یک چیزی رو بگم این تیم در کشور خودش با وجود اینکه میگم طرفدار زیادی نداره اما

بازیهای قاب قبولی رواز خودش به نمایش میذاره با بازیکنانی که داره مثل همین

کلمرسون برزیلی ولی انشا الله با تما شاگرانی که در کشور قطر هستند برنده از

زمین بیرون خواهند رفتhttp://irancartoon.ir/news/archives/Ali_Shahali_World.jpg

SaRa
04-17-2009, 06:23 PM
بچه ها من تو تله تکست چند مدت پیش خوندم که فردوسی پور رو به خاطر بحث با مایلی گرفتن و حتی میخواستن زندانیش کنن اخه خیلی قشنگ حال این مایلی رو گرفته بود
شما چیزی نشنیدید؟

RED STORM
04-17-2009, 07:14 PM
فکر کنم فقط یه شایعه باشه
بهش فقط تذکر دادن
اونم که تذکر و این حرفا حالیش نیست کار خودشو میکنه

ali_red boy
04-17-2009, 11:27 PM
انشالله پرسپولیس از الغرافه امتیاز بگیره صعود از این مرحله حتمی شده . حالا ببره چه بهتر ولی نباید تیمی رو دست کم گرفت این تیمهای عربی ادا و اصول خاص خودشون هم دارن و دنبال حاشیه در بازی هستن پرسپولیس باید حواسش جمع باشه .

Masoud
04-18-2009, 12:20 AM
و هنوز پرسپولیس می بازد

باید به سراغ نظافتچی رختکن ورزشگاه تختی اهواز رفت و از او در مورد پیدا کردن یک عضو گرانبها شبیه "مغز یک پیرمرد پرتغالی" پرس و جو کرد.آخر چطور ممکن است نلو وینگادا با آن روی نیمکت پرسپولیس نشسته باشد و تیمش را آن گونه ارنج کند؟ به احتمال فراوان پاسخ نظافتچی اهوازی چنین است ؛ بله من مغز پیرمردی را پیدا کردم که به همراه انگیزه یازده بازیکن پرسپولیس، سالم و دست نخورده در رختکن جا مانده بودند و آنان در چنین وضعیتی رو در روی آبی پوشان اهوازی حاضر شدند .
خاستگاه پرسپولیس لیگ نهم کجا خواهد بود؟ لابد زمین اهواز در غروب پنجشنبه بیست و هفتم فروردین ؟ با کدام امید می توان به قهرمانی این تیم در آسیا امید وار بود؟ اصولا چه دلیلی وجود دارد تا به کسب چنین مقام فاخری دل بست ؟ در لیگی به مراتب ضعیف تر و نحیف تر از لیگ قهرمانان آسیا، پرسپولیس در خوش بینانه ترین حالت ممکن چهارم می شود و آن وقت برای فراموش کردن این مصیبت باید دل خوش به وقوع حادثه ای بود که احتمالش به صفر میل می کند؟ خود فریبی تاکجا؟ سوال این است ؛ با داشته های پرسپولیس و اندیشه وینگادا تا کجا می توان جلو رفت؟ مردی بدون تساهل و تسامح که یک جلسه غیبت در تمرین باعث چشم پوشی او از ستاره هایش می شود و فاجعه آمیز تر آنکه ، آلتر ناتیو بازیکنان خاطی ، مهره هایی هستند که برای عقیم گذاشتن هر آرزویی کفایت می کنند

وقتی نهمین باخت از راه می رسد شاید پوست طرفدار به ضخامت کافی رسیده باشد تا او معنی سوزش تا مغز استخوان را نفهمد اما داستان شکست پرسپولیس در اهواز حکایتی متفاوت داشت ؛ امید برای رسیدن به جایگاه سوم کاملا نابود شد و لیگ برای قرمزها به پایان رسید .اما با ادامه این روند چه سر انجامی را در جام حذفی می توان متصور شد ؟ مصلحت اندیشی کوچکترین جایگاهی در مدیریت نلو وینگادا ندارد و او در صورتی چندمین باخت را تجربه می کند که دور کردن ستاره ها از ترکیب اصلی مهمترین دلیل آن بوده اند. پرسپولیس برای التیام زخم هوادارانش محکوم به عبور از استقلال اهواز بود اما نلو تنها به علت یک جلسه غیبت از واحدی نیکبخت می گذرد و عجیب تر از آن از بازیکنی به جای او استفاده می کند که علی رغم این همه اعتماد ، هنوزهیچ گلی را در لیگ به ثمر نرسانده است. ذخیره کردن محسن خلیلی و اعتماد مایوس کننده به هادی نوروزی چه توجیهی دارد؟ آزمایش بهادر عبدی با آن جثه کوچک در پست هافبک دفاعی به چه چیزی می ماند؟ آیا پرسپولیس چنین مبلغ گزافی را خرج کادر فنی اش کرده که به کیمیا گری وارونه برسد ؟ محو کردن امثال پترویچ و خلیلی و احیا مهره هایی که حتی کسی معمولی بودنشان را هم در یاد ندارد ؟

مسیر تغییرات در سه سال اخیر را از نو نگاه کنید؛ از دنیزلی به قطبی از قطبی به پیروانی و از پیروانی به وینگادا و اینک رسیدن به نقطه ای که پرسپولیس به آرایش موزه ای دفاع سه نفره برمی گردد. زمانی که کریمی و نیکبخت به بهانه عدم حضور در تمرین، از لیست هجده نفره کنار گذاشته می شوند و متعاقبا پرسپولیس باخت را در آغوش می کشد ، این واقعیت استباط می شود که آماده ترین ها از دل تمرین به جمع یازده نفره خواهند رسید . سوال ؛ آیا کاپیتان باقری، هادی نوروزی وبهادرعبدی با چنین فرمولی به ترکیب اصلی در اهواز رسیدند ؟ نمایش مصیبت بار پرسپولیس برابر تیم فانوس بدست خداداد چه آینده ای را برای این تیم ترسیم می کند؟ ادامه گل خوردن های ساده حقیقی که سوار بر نمودار سینوسی تکرار می شود ، اشتباهات سپهر حیدری که گویی پایانی بر آن نیست ، پس رفت پژمان و علیرضا محمد که تعداد پاس گل های هر دو جمعا به انگشتان یک دست نمی رسد و یا فلج شدن تیمی که بدون خلاقیت شماره هشتش چیزی برای گفتن ندارد؟ پرسپولیس از بدو ورود وینگادا برای چه تمرین می کند ؟ اینکه غایبان تمرینات از ترکیب اصلی خارج شوند و همه در انتظار این بنشینند که کریمی در طول مسابقه با تکنیک منحصر به فردش همه ضعف های تاکتیکی را رفو کند ، اینکه دکترین مضحک نلو برای ساختن یک سیم خاردار واقعی از بهادر عبدی عاقبت به واقعیت برسد ، اینکه محسن خلیلی هر روز بیشتراز قبل روی نیکمت بماسد تا یک نیمه دیگر به سیاهه گل نزنی های هادی نوروزی افزوده شود ؟
نهیب دیگر بس است ، شاید خاستگاه پرسپولیس نوین از خاکستر همین تیم باشد اما بدون تردید با راهکارهای فعلی وینگادا تنها باید دل به آماده بودن دائمی کریمی بست تا نبینی هنوز پرسپولیس می بازد

-------------------------------
مهدی طاهرخانی - ارتش سرخ دات کام

redsun
04-18-2009, 01:44 AM
من که بازی را ندیدم ولی من فکر می کنم دلیل اصلی این باختها شناخت نداشتن وینگا نسبت به مربیان ایرانیه و شاید افشین هم نتونسه آنقدر ها کمک کنه

lionel messi 10
04-18-2009, 06:19 AM
بچه ها به نظر شما مربي فصل آينده پرسپوليس كي خواهد شد:
1.مصطفي دنيزلي
2.حميد استيلي
3.وينگادا كه اميدوارم بر كنار بشه
4.مجيد جلالي
به گزينه ها راي بديد.

Masoud
04-18-2009, 03:59 PM
من نمیدونم این گزینه ها رو چجوری کنار هم چیندی !!!!!!!!
1- اصلا رو دنیزلی فکر نکنید چون با قهرمانی بشیکتاش و امید داشتن به نیمکت ملی ترکیه امکان برگشتش به پرسپولیس صفر هست
2-با کدوم تجربه استیلی بیاد رو نیمکت ؟ چه افتخاری ازش دیدید که میخوای حالا بیاد سرمربی تیم شه ؟ مگه به پیروانی وقت دادید که میخواید باز یه مربی جوون دیگه رو بسوزونیم ؟
3-وینگادا به عنوان یکی که داره کارش رو میکنه و رو تیم شناخت پیدا میکنه به نظرم برکناریش خیلی خوب نیست.
4-جلالی تو تیم بزرگ جواب نمیده.جلالی حاشیه تیمهای شهرستانی رو هم نمیتونه جمع کنه میخواد حاشیه پرسپولیس رو جمع کنه ؟ بهترین مربی ایران در داخل زمین جلالی هست ولی بیرون زمین یکی از ضعیفترینهاست و به همین خاطر به چیز فوق العاده ی نرسیده.

Karim
04-18-2009, 05:20 PM
اگر وینگاداقهرمان جام حذفی شد که هیچ اگرنه بایداخراجش کنن ولوکا بهترین گزینه جانشینیشه

RED STORM
04-18-2009, 05:30 PM
آره منم با لوکا موتفقم و البته دنیزلی هم که نیاز به تعریف نداره
ولی درصد اومدنش نزدیک صفره

Masoud
04-18-2009, 05:34 PM
فقط مربی نیست که باعث نتیجه گیری یا عدم نتیجه گیری یه تیمه.خیلی عوامل هست.نباید تا تقی به توقی میخوره بگیم مربی عوض شه که.....
من به نظرم هنوز عیار وینگادا معلوم نیشده و راجب خوب و بد بودنش نظر نمیدم ولی عقیده ام اینه که اگه تیم رو از گروهش بالا اورد ( که تقریبا اورده ) باید باهاش تمدید کنن

شهاب
04-18-2009, 07:39 PM
بچه ها معیار اصلی برد یا باخت در بازی فوتبال مربی فقط که نیست بازیکنان هم ثاثیرزیادی دارند ما هم نیاییم بگویم که اگر پرسپولیس

ببازه بگیم مربی تقصیر باره نه اینها همه حرفه ببینید دوستان همه ما وشما موقعی که مثلا پرسپولیس موقعیت گلی بدست میاره میگیم اگه گل نشه با خودمون میگم من بودم این توپ رو گل میکردم این درست داخل زمین با این همه تماشگر اون موقع می گویی که واقعا بازیکنان حق دارند بازی فوتبال همینه یه روز شادی واگه هم ببازه غمگین میشی فوتبال همینه ما هم راجع به مربیان بگیم مثل پرسپولیسکه امسال مربی عوض کرد ایا تغییری در خوب وبهتر بازی کردنش به وجود اومدمن فکر نکنم بازش تغییر کرده باشه
مربیان به بازیکنان میگن اینجوری کن و اونجوری کن ولی در زمین که میرن به هر روشی که دوست دارند بازی میکنند برای پرسپولیس هم هر مربیی بیاد فرقی نمی کنه چه داخلی باشه یا خارجی روش فوتبال ما اینه مشکله من نظری در مورد پرسولیس ندارم در مورد مربی هم اگه بگم همون پیروانی خودمون خیلی خوبه

شیر آسیایی ای پرسپولیس ایران نامت پر آوزه است ای قهرمان ایرانhttp://media.farsnews.com/Media/8710/ImageReports/8710271036/17_8710271036_L600.jpg

SaRa
04-18-2009, 07:46 PM
بچه ها من نمیدونم چرا شما تا چندتا باخت از یه سرمربی میبینین فوری یکی دگیه رو جانشینش میکنین و یه آبم روش؟
الان وینگادا تو جام آسیا بهترین نتیجه رو برای ما گرفته چرا چون هم بازیکنا خواستن هم تلاش اون
اما واسه لیگ وقتی بازکنا به گفته خودشون انگیزه ندارن وینگادا چیکار کنه؟ممکنه که وقتی بازیکنارو اونجوری دید بیخیال لیگ بشه اما 100% بدونید واسه جام حذفی و آسیا برنامه داره
پس الان به جای انتخاب سرمربی بیاین ازش حمایت کنین

mona_casillas
04-18-2009, 08:16 PM
بنظر من که الان موقعیت مناسبی برای صحبت در باره سرمربی فصل آینده پرسپولیس نیست . در ثانی وینگادا که هیچ نقشی در بستن تیم و آماده کردنش و خیلی مسائل دیگه اش نداشت رو چه حسابی با قاطعیت باید حرف از برکناریش بزنیم یا حتی باشگاه اینکار رو بکنه و دوباره تجربه دو فصل گذشته تکرار بشه که تیم رو اشخاصی دیگه ببندن و تمرین بدن و بعد سرمربی بیاد و کار رو در دست بگیره .

با اینکه از فوتبال دفاعی خوشم نمیاد و پرسپولیس همیشه یه تیم تهاجمی بوده ولی مشکلات فعلی پرسپولیس چندان به وینگادا مربوط نیست و عیار این مربی در سال آینده که همه کار تیم در دست خودش باشه معلوم میشه .

اگر با وینگادا به جام حذفی دسترسی پیدا کنیم و در آسیا همچنان نتایج خوب بگیریم چه لزومی به برکناری دوباره سرمربی است ؟

بنظرم باید مدتی دیگه صبر کرد و بعد در این باره نظر داد امیدوارم باشگاه هم اشتباه این فصل رو دوباره تکرار نکنه و آرامش و تمرکز رو از سرمربی تیم و بازیکنان نگیره .

Masoud
04-19-2009, 01:35 AM
بله واقعا این ضعف فوتبال ما رو نشون میده . فقط بحث عوض کردن مربی هست
خیلی جاها خوندم که انصاریفرد به وینگادا التیماتوم داده و خیلی ها میگن این اخرین فرصت وینگادا هست.
اگه زبونم لال پرسپولیس حتی ببازه و وینگادا رو تو این برحه زمانی عوض کنن دیگه حتی فوتبال نگاه نمیکنم !!!!!!!!!!!!!

lionel messi 10
04-19-2009, 01:36 AM
چندبار بگم وينگادا بدرده فوتبال ايران نمي خوره يعني در حد پرسپوليس نيست چون همش داره با سيستم دفاعي بازي ميكنه همون روش
عرب ها بهتره برگرده پيش همونا.

mona_casillas
04-19-2009, 01:47 AM
چندبار بگم وينگادا بدرده فوتبال ايران نمي خوره يعني در حد پرسپوليس نيست چون همش داره با سيستم دفاعي بازي ميكنه همون روش
عرب ها بهتره برگرده پيش همونا.

فرزاد جان اولا این بحث الان وقتش نیست

دوما اگه فکر میکنی وقت مناسبی برای بحث در باره سرمربی انتخاب کردی نگاهی کن به چند ماه پیش که تزلزل در کادر فنی چه به روز تیم آورد

سوما دلایلت رو به اندازه کافی و شفاف برای برکناری وینگادا بگو (هرچند من خودم کلا مخالف ادامه این بحث در شرایط فعلی هستم )

lionel messi 10
04-19-2009, 01:52 AM
نظر شما براي من محترم هست:
من نمي گم كه همين الان تو اين شرايت بر كنار بشه من در باره ي فصل آينده دارم صحبت ميكنم.

redsun
04-19-2009, 01:55 AM
کاملا با مونا موافقم
زمانی هم که آری هان آمده بود آخر فصل بود آری هان هم زیاد تلاشی برای بازیهای لیگ نمی کرد
یک مربی باید خودش تیم را ببنده و از اول سر تمرین باشه
من فکر می کنم مشکل اصلی وینگادا نداشتن شناخت نسبت به مربیهای لیگ
اما در جام باشگاهها به خاطر شناخت خوبش داره نتیجه میگیره

mona_casillas
04-19-2009, 02:08 AM
نظر شما براي من محترم هست:
من نمي گم كه همين الان تو اين شرايت بر كنار بشه من در باره ي فصل آينده دارم صحبت ميكنم.

از حالا برای فصل آینده زوده و همین حرفها زمینه شایعات رو فراهم میکنه و باعت تزلزل . بی انگیزگی کادرفنی و بازیکنان میشه . در ضمن هنوز وینگادا امتحان پس نداده اینکار عوض کردن سرمربی بیشتر شبیه کار عربهاست که فورا با یکی دو باخت سرمربی عوض میکنند . من خودم هم از فوتبال دفاعی اصلا خوشم نمیاد ولی وینگادا اگه بتونه دفاع پرسپولیس رو بهتر کنه که درصدی هم بهتر کرده خدمت بزرگی به این تیم کرده . کار اصلی وینگادا رو باید فصل دیگه در پرسپولیس دید حالا چه بد و چه خوب اون موقع عیارش محک جدی میخوره . به هر حال وینگادا مربی بی کارنامه ای نیست بعد از ماهها که افشین پیروانی رو سرکار گذاشتن و زحمتها رو کشید و ناسزاها رو شنید و بررسی 15 گزینه بقول انصاری فرد وینگادا رو آوردن در لیگ بهتر از این میشد نتیجه گرفت ولی تنها مربی شرط نتیجه گرفتن نیست در جام حذفی هم هنوز کاروینگادا رو ندیدیم اگه بتونه روحیه و انگیزه به تیم تزریق کنه البته همراه سایر کادر فنی و بدشانسی هم نیاریم میتونه قهرمانی جام حذفی رو بیاره در آسیا هم خوب کار کرده و انشالله همین روند ادامه داشته باشه . به هر حال من روی وینگادا نظر موافق یا مخالف خاصی ندارم کلا این روند تغییر سرمربی رو نمی پسندم وینگادا یا هر مربی که اون موقع قبول میکرد و به پرسپولیس میومد ریسک بزرگی کرده بود که این ریسک رو وینگادا کرد پس الان هم باید بهش وقت داد تا با چم و خم فوتبال ایران آشنا بشه . خودش یارگیری کنه دستیاراش رو خودش انتخاب کنه و کارهای دیگه قبل از فصل رو نظارت کنه تا لیگ 9 دستپخت وینگادا رو ببینیم .

lionel messi 10
04-19-2009, 02:15 AM
اميدوارم همينطور باشه.
تو آسيا و جام حذفي موفق بشيم.

mona_casillas
04-19-2009, 02:19 AM
اميدوارم همينطور باشه.

انشالله... اصل موفقیت پرسپولیسه فرقی نمیکنه با کدوم سرمربی و کادر فنی ولی واقعیت اینه که الان وقت این بحث هست و نه وینگادا فرصت آنچنانی داشته با شرایط لیگ ایران آشنا بشه امیدواریم خوب نتیجه بگیره تا به یک ثبات در این زمینه برسیم ورسم نشه هر سال یکی دو سرمربی عوض کنیم .

Pars_Redboy
04-19-2009, 02:38 AM
بنظر من که الان موقعیت مناسبی برای صحبت در باره سرمربی فصل آینده پرسپولیس نیست . در ثانی وینگادا که هیچ نقشی در بستن تیم و آماده کردنش و خیلی مسائل دیگه اش نداشت رو چه حسابی با قاطعیت باید حرف از برکناریش بزنیم یا حتی باشگاه اینکار رو بکنه و دوباره تجربه دو فصل گذشته تکرار بشه که تیم رو اشخاصی دیگه ببندن و تمرین بدن و بعد سرمربی بیاد و کار رو در دست بگیره .

با اینکه از فوتبال دفاعی خوشم نمیاد و پرسپولیس همیشه یه تیم تهاجمی بوده ولی مشکلات فعلی پرسپولیس چندان به وینگادا مربوط نیست و عیار این مربی در سال آینده که همه کار تیم در دست خودش باشه معلوم میشه .

اگر با وینگادا به جام حذفی دسترسی پیدا کنیم و در آسیا همچنان نتایج خوب بگیریم چه لزومی به برکناری دوباره سرمربی است ؟

بنظرم باید مدتی دیگه صبر کرد و بعد در این باره نظر داد امیدوارم باشگاه هم اشتباه این فصل رو دوباره تکرار نکنه و آرامش و تمرکز رو از سرمربی تیم و بازیکنان نگیره .

بله واقعا این ضعف فوتبال ما رو نشون میده . فقط بحث عوض کردن مربی هست
خیلی جاها خوندم که انصاریفرد به وینگادا التیماتوم داده و خیلی ها میگن این اخرین فرصت وینگادا هست.
اگه زبونم لال پرسپولیس حتی ببازه و وینگادا رو تو این برحه زمانی عوض کنن دیگه حتی فوتبال نگاه نمیکنم !!!!!!!!!!!!!

فرزاد جان اولا این بحث الان وقتش نیست

دوما اگه فکر میکنی وقت مناسبی برای بحث در باره سرمربی انتخاب کردی نگاهی کن به چند ماه پیش که تزلزل در کادر فنی چه به روز تیم آورد

سوما دلایلت رو به اندازه کافی و شفاف برای برکناری وینگادا بگو (هرچند من خودم کلا مخالف ادامه این بحث در شرایط فعلی هستم )

کاملا با مونا موافقم
زمانی هم که آری هان آمده بود آخر فصل بود آری هان هم زیاد تلاشی برای بازیهای لیگ نمی کرد
یک مربی باید خودش تیم را ببنده و از اول سر تمرین باشه
من فکر می کنم مشکل اصلی وینگادا نداشتن شناخت نسبت به مربیهای لیگ
اما در جام باشگاهها به خاطر شناخت خوبش داره نتیجه میگیره

از حالا برای فصل آینده زوده و همین حرفها زمینه شایعات رو فراهم میکنه و باعت تزلزل . بی انگیزگی کادرفنی و بازیکنان میشه . در ضمن هنوز وینگادا امتحان پس نداده اینکار عوض کردن سرمربی بیشتر شبیه کار عربهاست که فورا با یکی دو باخت سرمربی عوض میکنند . من خودم هم از فوتبال دفاعی اصلا خوشم نمیاد ولی وینگادا اگه بتونه دفاع پرسپولیس رو بهتر کنه که درصدی هم بهتر کرده خدمت بزرگی به این تیم کرده . کار اصلی وینگادا رو باید فصل دیگه در پرسپولیس دید حالا چه بد و چه خوب اون موقع عیارش محک جدی میخوره . به هر حال وینگادا مربی بی کارنامه ای نیست بعد از ماهها که افشین پیروانی رو سرکار گذاشتن و زحمتها رو کشید و ناسزاها رو شنید و بررسی 15 گزینه بقول انصاری فرد وینگادا رو آوردن در لیگ بهتر از این میشد نتیجه گرفت ولی تنها مربی شرط نتیجه گرفتن نیست در جام حذفی هم هنوز کاروینگادا رو ندیدیم اگه بتونه روحیه و انگیزه به تیم تزریق کنه البته همراه سایر کادر فنی و بدشانسی هم نیاریم میتونه قهرمانی جام حذفی رو بیاره در آسیا هم خوب کار کرده و انشالله همین روند ادامه داشته باشه . به هر حال من روی وینگادا نظر موافق یا مخالف خاصی ندارم کلا این روند تغییر سرمربی رو نمی پسندم وینگادا یا هر مربی که اون موقع قبول میکرد و به پرسپولیس میومد ریسک بزرگی کرده بود که این ریسک رو وینگادا کرد پس الان هم باید بهش وقت داد تا با چم و خم فوتبال ایران آشنا بشه . خودش یارگیری کنه دستیاراش رو خودش انتخاب کنه و کارهای دیگه قبل از فصل رو نظارت کنه تا لیگ 9 دستپخت وینگادا رو ببینیم .

اميدوارم همينطور باشه.

انشالله... اصل موفقیت پرسپولیسه فرقی نمیکنه با کدوم سرمربی و کادر فنی ولی واقعیت اینه که الان وقت این بحث هست و نه وینگادا فرصت آنچنانی داشته با شرایط لیگ ایران آشنا بشه امیدواریم خوب نتیجه بگیره تا به یک ثبات در این زمینه برسیم ورسم نشه هر سال یکی دو سرمربی عوض کنیم .

صدردر صد موافقم . الان برای این بحث زوده . وینگادا ریسک بزرگی کرد تو این شرایط پرسپولیس رو پذیرفت باید بهش فرصت داد ایشالله در جام حذفی و باشگاهها خوب نتیجه میگیره و سربلند میشیم .

Masoud
04-19-2009, 02:49 PM
حاشیه سرخ

مار گزيده از ريسمان سفيد و سياه مي ترسد

نگاهي به اين اصطلاح معروف زبان فارسي كه مي اندازم به ترديد مي افتم آيا براستي اين اصطلاح از آن ما مردمان سرزمين پارس است ؟ ظاهرا جمله به پارسي نوشته شده اما در عمل كمتر از آن در نزد مردمان صاحب اين زبان بهره گرفته مي شود . سالها است كه در بسياري از مسائل اجتمائي از اين ضرب المثل بهره اي گرفته نشده و همواره همان اشتباهات قديمي انجام مي شود و باز تكرار شده و آن را مي آزمايند و فوتبال فارسي نيز بي آن كه لحظه اي انديشد همين تكراري ها را انجام مي دهد به پاره اي از همين اشتباهات تكراري نگاهي مي افكنيم

در ادامه نگاهی به حاشیه سرخ این روزهای پرسپولیس می اندازیم

در تيم پرسپوليس قصه حواشي تمامي ندارد . مدير عامل سوم پرسپوليس در يك سال گذشته اعلام مي دارد كه سرمربي فعلي در مرز اخراج است . مي پرسيم تيمي كه سه مديرعامل و سه سرمربي در طي چند ماه عوض مي كند تنها مقصري به نام وينگادا دارد ؟ براستي از تعويض مربيان چه نتيجه اي گرفته شده است كه حالا باز به دنبال آن هستند ؟ صحبتها بر سر اين است كه قرار است دنيزلي برگرد اما دنيزلي مربي است كه به احتمال فراوان سال ديگر با بشيكتاش در رقابتهاي ليگ قهرماني باشگاههاي اروپا حضور دارد . آيا اورا مي توان به ايران آورد ؟

به نظر بعيد مي رسد وينگادا مربي مشهوري است او تغييراتي درتيمي داده كه نه روحيه آن را بخوبي مي دانسته و نه از بازيكنانش شناختي داشته و نه آنها را انتخاب كرده است حال چگونه مي خواهند براحتي از او به صرف نتايج ليگ گذر كنند ؟ مگر پرسپوليس با چه شرايطي به وينگادا تحويل شد ؟ از يادمان نرفته كه چگونه دنيزلي را خيلي آسان به صرف باخت در برابر سپاهاني از دست داديم كه همگان ديدند كه قهرماني داور آن بازي چه بلائي سر سرخها آورد حالا نوبت وينگادا است . اگر وينگادا بتواند بازيكنان و شرايط تمرينات پيش فصل خود را تعيين كند آيا نمي تواند سرمربي ايده آلي براي پرسپوليس سال آينده باشد ؟

پرسپوليسيها از حواشي تغييرات مداوم مديرعامل و سرمربي چه حاصلي داشته اند كه باز بي هيچ ترسي با ريسمانهاي سياه سقيد حواشي بازي مي كنند ؟ چرا پرسپوليس بايد هر سال يك مربي عوض كند و باز بخواهد همه چيز را از آغاز ببيند و باز زمان و وقت و هزينه هاي بي شماري را هدر دهد ؟

قصه حواشي تنها در اين مورد ختم نمي شود در صباي قم و فيروز كريمي در استقلال اهواز با خداداد عزيزي در برق با عباسي و پيوس و كربكندي و در ابومسلم با سيل مربيانش در داماش با امير عابديني و ... ريسمانهاي حواشي بي هيچ دغدغه زهر مار ناكامي لمس شده و مي شوند

-----------------------------------
تورج عاطف - ارتش سرخ دات کام

Amir_onlyperspolis
04-19-2009, 03:19 PM
ایشالله بازی با الغرافه حتما امتیاز بگیریم و خیالمون برای صعود از این مرحله راحت بشه . وینگادا هم که در آسیا خوب کار کرده و فکر کنم شناخت از لیگ پیدا کنه برای آینده در لیگ هم خوب کار میکنه و نتیجه میگیره به امید خدا .

SaRa
04-19-2009, 04:49 PM
من نمیدونم چرا باید تیم تنها بره قطر؟
یعنی ارزششونداره که به جز خوردبین یه چنتا مسئول دیگه هم برن با تیم؟
ممکنه اونا مطمئن باشن پرسپولیس این بازی رو میبره اا ممکنه نرفتن اونها باعث کم انگیزگی تیم بشه

RED STORM
04-19-2009, 04:58 PM
باید اونجا فقط به برد فکر کنیم اگه میخوایم اول بشیم تو گروه
چون این الشباب قطعا شارجه رو میزنه

Hojat Milano
04-19-2009, 07:47 PM
الغرافه

نام کامل: الغرافه

بنیانگذاری: ۱۹۷۹ با نام الاتحاد

ورزشگاه: ورزشگاه الغرافه دوحه

گنجایش: ۲۵،۰۰۰

مالک: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/65/Flag_of_Qatar.svg/22px-Flag_of_Qatar.svg.pngحمد بن ثمار آل‌ثانی

سرمربی: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/05/Flag_of_Brazil.svg/22px-Flag_of_Brazil.svg.png ماركوس پاکت

لیگ: لیگ قطر

فصل قبل: لیگ قطر، اول

الغرافه (به عربی: الغرافة) قطر یک باشگاه حرفه‌ای در شهر دوحه پایتخت قطر است. این باشگاه در سال ۱۹۷۹ با نام الاتحاد تشکیل شد و در سال ۲۰۰۴ به الغرافه تغییر نام داد.
تاریخچه:

عملکرد در آسیا:

* لیگ قهرمانان آسیا: ۳ حضور

۰۳-۲۰۰۲: دور سوم انتخابی غرب آسیا
۲۰۰۶: مرحله گروهی
۲۰۰۸: مرحله گروهی

* جام باشگاه های آسیا: ۱ حضور

۱۹۹۴: دور اول انتخابی

* جام برندگان جام آسیا: ۳ حضور

۱۹۹۵/۹۶: دور اول
۱۹۹۶/۹۷: دور دوم
۱۹۹۷/۹۸: یک چهارم نهایی

افتخارات:

* لیگ قطر: ۵

(۱۹۹۱/۱۹۹۲, ۱۹۹۷/۱۹۹۸, ۲۰۰۱/۲۰۰۲, ۲۰۰۴/۲۰۰۵, ۲۰۰۷/۲۰۰۸)

* جام امیر قطر : ۶

(۱۹۹۵, ۱۹۹۶, ۱۹۹۷, ۱۹۹۸, ۱۹۹۹, ۲۰۰۲)

* جام ولیعهد قطر: ۱

(۲۰۰۰)

* جام برنگان جام عرب: ۱

(۱۹۹۹)
بازیکنان:

ترکیب کنونی:

http://g.imagehost.org/0222/1_57.gif

بازیکنان سرشناس

آسیا:

* ایران: مرحوم سیروس قایقران (1990-1991)
* عراق: عماد رضا (2001-2004)
* عراق: نشات اکرم (2008-)
* عراق: یونس محمود (2006-2008)
* بحرین: علاء هبيل (2004-2007)
* بحرین: محمد هبيل (2004-2005)
* عمان: فوزی بشير (2007-2008)
* عربستان سعودی: تیسیر الجاسم (2006-2007)

آفریقا

* الجزایر: Samir Amirèche
* الجزایر: Djamel Belmadi
* الجزایر: احمدرضا مادونی
* آنگولا: فابريك آكوا (1999-2001)
* آنگولا: Norberto Mulenessa Maurito
* غنا: توني يبوآ (2001-2002)
* Frank Seator (1990-2000)
* مراکش: عثمان الاساس
* آنگولا: Norberto Mulenessa Maurito
* کامرون: Pius Ndiefi
* گینه: Abdoul Salam Sow

آمریکای شمالی

* کاستاریکا: پائولو ونچاپ

آمریکای جنوبی

* برزیل: Alexandre da Silva Mariano
* برزیل: فرناندو لوسیو
* برزیل: Araújo
* برزیل: روجريو مندز
* برزیل: سرجيو ريكاردو
* برزیل: سوني اندرسون
* شیلی: Cristian Montecinos (2002-2003)

اروپا

* فرانسه: مارسل دسايی (2004-2005)
* روسیه: Vladimir Tatarchuk (1995)
* سویس: هاكان ياكين (2008-)

Karim
04-19-2009, 11:11 PM
خداکنه باقری مصدومیتش برطرف شده باشه وبتونه بازی کنه مقابل الغرافه
به امیدپیروزی

شهاب
04-20-2009, 12:34 AM
خداکنه باقری مصدومیتش برطرف شده باشه وبتونه بازی کنه مقابل الغرافه
به امیدپیروزی

ما هم دعا میکنیم که باقری هرپه زودتر به شرایط آرمانیش برگرده چون پرسپولیس نیاز مبحنی بهش داره

انشا الله به بازی مقابل الغرافه خواهد رسید این عقیده بنده است

http://manu.webphoto.ir/photos/resized-ma824669.jpg

mona_casillas
04-20-2009, 01:04 AM
انشالله کریم به بازی برسه حتی وقتی خوب بازی نمی کنه یه وزن روحی و روانی خوب برای تیمه . به امید پیروزی بر الغرافه .

redsun
04-20-2009, 01:24 AM
من هم امیدوارم کریم برسه
با برد مقابل الغرافه یک روحیه خوب برای برد مقابل سپاهان بدست می اریم

hedieh63
04-20-2009, 11:18 AM
من هم دعا می کنم کریم به بازی برسه و آماده باشه وقتی نیست جای خالیش تو تیم کاملاٌ حس میشه .امیدوارم پرسپولیس با کسب این سه امتیاز گام بلندی درجهت صعود به مرحله بعد برداره

SaRa
04-20-2009, 03:30 PM
بازی فردا سختی های خودشو داره اما پرسپولیس تو آسیا انگیزه بالایی داره و واسه پیروزی حتما میجنگه.
امیدوارم باقری هم بتونه به بازی برسه اما احتمالش کمه.
امیدوارم فردا پرسپولیس با همت تیمی و امید به خدا و دعای هوادارا پیروز میدان باشه

Masoud
04-20-2009, 05:22 PM
رسیدن کریم هنوز معلوم نیست ولی به نظرم چه کریم باشه چه نباشه الغرافه رو میبریم ولی یه خبر ناراحت کننده امروز خوندم که انصاریفرد تو مصاحبه با سایت گل اعلام کرده پرسپولیس پوله نگه داشتن کریمی رو برای فصل بعد نداره !!!!!!!!!
با این وضع کریمی 80% تیمه و باید حفظ بشه
هدایتی هم گفته بود اگه بمونه به هر قیمتی حفظ میکنه کریمی رو.
پنجشنبه هم جلسه هست تو باشگاه برای تعیین سقف قرارداد که به نظرم چیز چرتی هست که خوده باشگاهم بهش عمل نمیکنه

Pars_Redboy
04-20-2009, 05:44 PM
این تیم شیرانه یا علی مدد

پرسپولیسه ایرانه یا علی مدد

انشالله از الغرافه امتیاز میگیریم و صعودمون قطعی میشه . یا علی مدد

mona_casillas
04-20-2009, 06:24 PM
بازی پرسپولیس و الغرافه بر خلاف اعلام قبلی ساعت 20 به وقت تهران برگزار میشه .

به گزارش خبرگزاري فارس، برنامه بازي ها به شرح زير است:
سه شنبه 1/2/88
الغرافه قطر – پرسپوليس ساعت: 20 ورزشگاه الغرافه – دوحه
سپاهان اصفهان – بنياد كار ازبكستان ساعت: 16 ذوب آهن – اصفهان

چهارشنبه 2/2/88
استقلال تهران – ام صلال قطر ساعت: 16 آزادي – تهران
پاختاكور ازبكستان – صباي قم ساعت:17 پاختاكور – تاشكند

mona_casillas
04-20-2009, 06:25 PM
http://media.farsnews.com/Media/8712/Images/jpg/A0626/A0626366.jpg

خوشبختانه وینگادا در آخرین نشست مطبوعاتی قبل از مسابقه اعلام کرده باقری میتونه در این بازی به پرسپولیس کمک کنه . همینطور هدف پرسپولیس رو صعود به مرحله بعد به عنوان تیم اول گروه ذکر کرده . بنظر من وینگادا باید اکتیو تر باشه و بتونه به تیم روحیه و انگیزه بیشتری تزریق کنه .

ali_red boy
04-20-2009, 09:20 PM
ایشالله باقری به بازی میرسه و پرسپولیس هم از بازی فردا امتیاز میگیره . خدا کنه بچه ها الغرافه رو تو زمین خودش دست کم نگیرن . اول گل نخوریم و بعد گل بزنیم .

redsun
04-20-2009, 09:21 PM
خدا را شکر با کریم و نیکی و کریمی
100% انشاالله الغرافه را میزنیم

شهاب
04-20-2009, 09:42 PM
با امید به برنده شدن پرسپولیس در بازی فردا دوستان مطمن باشید فردا وینگادا با ترکیب خوبی تیمشو روانه زمین خواهد کردhttp://media.farsnews.com/Media/8702/ImageReports/8702251464/18_8702251464_L600.jpg

Amir_onlyperspolis
04-20-2009, 09:44 PM
با امید به برنده شدن پرسپولیس در بازی فردا دوستان مطمن باشید فردا وینگادا با ترکیب خوبی تیمشو روانه زمین خواهد کردhttp://media.farsnews.com/Media/8702/ImageReports/8702251464/18_8702251464_L600.jpg

ایشالله ....:گل::red boy2::red boy:

شهاب
04-20-2009, 09:49 PM
ایشالله ....:گل::red boy2::red boy:

:red boy:تا خون ما قرمزه :red boy2: پرسپولیس رقیب نداره:red boy: