انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > اسطوره های سرخ
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-26-2010, 10:08 PM
Spring_red
سرپرست تيم
Spring_red آواتار ها

نام حقیقی: بهار
تشکر شده 3,812 بار در 1,856 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا کریمی مسی تورس فابرگاس
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Khaste
Spring_red is on a distinguished road
پیش فرض مهدی مهدوی کیا (موشک هامبورگ)

به گزارش سرویس ورزشی برنا، پس از به خدمت گرفتن علی کریمی، نیکبخت واحدی، امیر شاپورزاده و فریدون زندی، حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین تهران پنجمین صید بزرگ خود را نیز در فصل جاری انجام داد و پس از مدت ها مذاکره با مهدی مهدی کیا پس از یازده سال دوری از فوتبال ایران این بازیکن خوب و با ارزش کشورمان را جذب کرد.
مهدی مهدوی کیا پس از مذاکره ای رسمی با سردار آجرلو مدیرعامل و حسین هدایتی مالک باشگاه که امروز ساعت 11 انجام داد با عقد قراردادی 18 ماهه رسما به تیم فوتبال استیل آذین پیوست و قرار است به زودی تمرینات خود را با قرمز پوشان استیل آذین آغاز کند.
مهدوی کیا دقایقی دیگر برای ثبت قرارداد رسمی خود عازم هیئت فوتبال استان تهران می شود
به امید موفقیت این بازیکن در لیگ برتر:red boy:

ویرایش توسط babak red : 03-18-2013 در ساعت 03:00 PM
Spring_red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-26-2010, 10:13 PM
Spring_red
سرپرست تيم
Spring_red آواتار ها

حالت من:
Khaste
Talking

مهدی مهدوی‌کیا: همیشه پرسپولیسی بوده و هستم/ عوامل غیرفوتبالی در بازی نکردنم دخیل بود
بازیکن جدید تیم فوتبال استیل آذین خود را یکی از هواداران پرسپولیس خواند و اظهار داشت همیشه به این تیم علاقه داشته و خواهد داشت.
به گزارش خبرنگار مهر، مهدی مهدوی کیا پس از عقد قرارداد با باشگاه استیل آذین تهران ظهر دوشنبه در جمعه خبرنگاران با بیان این مطلب افزود: خوشحالم که بعد از 11 سال مجدداً به وطنم بازگشتم متاسفانه طی شش ماه اخیر روزها و هفته های سختی در آلمان پشت سر گذاشتم و به ایران آمدم تا شروعی تازه داشته باشم.
وی در ادامه از خبرنگارانی که در نشست خبری امروز باشگاه استیل آذین حضور داشتند، خواست با طرح سئوالهای جنجالی او را به حاشیه نبرند و افزود: من همیشه پرسپولیسی بوده و هستم. من از کودکی طرفدار این تیم بودم و 4 سال برای تیم محبوبم بازی کردم. با این حال دوست داشتم دوباره به پرسپولیس باز گردم اما شرایط این تیم به گونه ای بوده که امکان نداشت در مقطع فعلی به جمع سرخپوشان بپیوندم. متاسفانه در فهرست این تیم جای خالی برای جذب بازیکن در شرایط فعلی نیست.
بازیکن جدید تیم فوتبال استیل آذین شرایط خود در تیم اینتراخت فرانکفورت را دشوار خواند و گفت: همان طور که عنوان کردم روزهای سختی را در این تیم پشت سر گذاشتم و برای جدایی از این تیم و پیوستن به استیل آذین باید تصمیم دشواری را می گرفتم برایم بازگشت به ایران بسیار سخت بود اما در نهایت با تلاش مسئولان باشگاه استیل آذین از تیم اینتراخت جدا شدم و به ایران بازگشتم.
مهدوی کیا با حضور بازیکنان پیشین پرسپولیس چون علی کریمی، حامد کاویانپور و ... در تیم استیل آذین گفت: خوشحالم که به ایران آمدم و در خدمت تیم استیل آذین خواهم بود امیدوارم شما (خبرنگاران) به کمک کنید و سئوالهای سخت نپرسید؟
خبرنگاری از مهدی کیا پرسید:‌آیا عدم انتقال شما به تیم پرسپولیس ارتباطی به حضور علی دایی در این تیم دارد که وی در پاسخ گفت: نرفتم من به پرسپولیس ربطی به علی دایی ندارد. من با علی دایی رفیق هستم بارها در تیم ملی کنار او بازی کردم و مدتی هم مربی من در تیم ملی بوده است. اما توجه داشته باشید که فوتبال حرفه ای بحثش جداست و در شرایط فعلی پرسپولیس امکان این را نداشت که مرا جذب کند.

خبرنگار دیگری از مهدوی کیا پرسید: آیا امکان دارد به پرسپولیس باز گردید؟
وی در پاسخ به این پرسش گفت: من الان در خدمت استیل آذین هستم و قراردادی 18 ماهه با این باشگاه به امضا رساندم و آینده را نمی‌شود پیش بینی کرد.
مهدی مهدوی کیا در خصوص شرایط بدنی خود گفت : با اینکه در تیم اینتراخت بازی نمی کردم اما شرایط بدنی خوبی دارم. به تازگی با تیم اینتراخت از اردوی ترکیه به آلمان بازگشته بودم که بحث انتقال به تیم استیل آذین پیش آمد. در ترکیه خیلی سخت تمرین کردم و در دیدارهای دوستانه هم به میدان رفتم اما با این حال در شروع نیم فصل دوم بوندس لیگا به من فرصت بازی داده نشد و حال آمادگی بدنی کافی برای همراهی استیل آذین را دارم.
کاپیتان پیشین تیم ملی فوتبال ایران با طرح این موضوع که مسایلی فراتر از موارد فنی در عدم حضور وی در ترکیب تیم آلمانی اینتراخت تاثیرگذار بوده است گفت: این مسایل حتی در اختیار مربی تیم هم نبود. من طی ماه های اخیر خیلی خوب تمرین کرده بودم و امیدوار بودم در فصل جاری بوندس لیگا با آمدن مربی جدید در فرصت بازی پیدا کنم اما در وضعیتم هیچ تغییری به وجود نیامد. در تعطیلات نیم فصل با مربی تیم صحبت کردم و متوجه شدم او از نظر فوتبال به من اعتقاد دارد اما دلایلی را برای عدم حضورم در میدان مطرح می کند که بیشتر غیرفوتبالی است.
مهدوی کیا ادامه داد: با این شرایط روی حرف هایی که با مربی تیم داشتم بسیار فکر کردم دو تصمیم گرفتم در نیم فصل دوم اگر تغییری در افکار او ایجاد نشود از تیم جدا شوم. با گذشت دو بازی از آغاز نیم فصل دوم بوندس لیگا شرایطم هیچ تغییری نکرد و در نهایت تصمیم گرفتم که هم به سود خودم باشد هم خانواده‌ام. خیلی دوست داشتم به ایران برگردم و بعد از 11 سال کنار خانواده ام باشم خوشحالم که امروز این خواسته محقق شد.
وی با ابراز تشکر از مسئولان استیل آذین زمینه بازگشتش به فوتبال ایران را فراهم آوردند افزود: من به عنوان یک بازیکن ایرانی طی 11 سال اخیر هر چه در توانم بود به عنوان یک لژیونر در فوتبال آلمان انجام دادم و امروز مانند بسیاری از بازیکنان شاغل در لیگهای خارجی به کشورم بازگشتم و خوشحالم از این که کنار خانواده‌ام خواهم بود و برای یک تیم ایرانی بازی خواهم کرد.
مهدی مهدوی کیا که با حضورش در تیم استیل آذین جمع ستاره های این تیم را تکمیل کرده است:red boy:
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-26-2010, 10:18 PM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

تشکر شده 6,897 بار در 3,827 نوشته
red girl is on a distinguished road

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
سرخ بی همتاست سرخ بی پرواست

سرخ در رگهاست
سرخ در هر جا در هر جا در هر جا
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم
ای عشق بی پایان ما پرسپولیس قهرمان ما

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>
red girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-26-2010, 10:19 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road

ماشالا بهااااااااااااااار
دلم نمیاد مهدی رو تو لباس تیمی که ازش بدم میاد ببینم
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازmohsen.8 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 01-26-2010, 10:19 PM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

حالت تهوع بهم دست میده وقتی هدایتی رو میبینم ! آجرلو هم بیشتر شبیه قصابهاست تا مدیر ورزشی !

سرخ در رگهاست
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>

قدیمی 01-26-2010, 10:24 PM
Spring_red
سرپرست تيم
Spring_red آواتار ها

حالت من:
Khaste

اما من به عشق مهدی باید بازیاش و تماشا کنمممممممممممممممممممممم
محسن ممنون به خاطر راهنماییت
حالا باید 2 بازی و تماشا کنم
پرسپولیس استیل آذین
وایییییییییییییی من چطوری درس بخونم واسه کنکورررررررررررررررر خدای من
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-26-2010, 10:27 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road

خواهش میکنم بهار
بازی استیل رو که زیاد پخش نمیکنن
بگیر درستو بخون فردا دکتر شی ولی پرسپولیس واجب تر از درسه
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-26-2010, 10:30 PM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

حس تنفرم با شنیدن نام استیل پلاستیک تحریک میشه !
بهاری تعطیلی درس برای دیدن بازی های پرسپولیس مستحبه ها ولی برای بقیه حرامه!(فتوای جدید)

سرخ در رگهاست
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 01-26-2010, 10:35 PM
Spring_red
سرپرست تيم
Spring_red آواتار ها

حالت من:
Khaste

چشمممممممممممممممممممم
عشق اول و آخرررررررررررررر پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسسس بچه هااااااااااااااااااااا
و صد البته محسن پا طلایی سرور آسیایی
مهدی مهدوی کیا سرور استقلالیا
ای کاش بچم میومد پرسپولیسسسسسسسسسسسسسس
حالا اشکالی نداره
برای موفقیتش دعا میکنم

قدیمی 01-27-2010, 09:08 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
Exclamation با خودت چه كردى پسر!

وقتى هوادار پرسپوليس كيا را تحريم كرد

حتى در حرفه اي ترين و معتبرترين ليگ هاى دنيا هم نمى توان با حرفه اى خواندن فوتبال، سر و ته همه چيز را هم آورد.

همين چند روز قبل هواداران بارسلونا مقابل ساختمان باشگاه تحصن كرده بودند كه اين باشگاه بازيكن انگليسى جذب نكند. با اين اوصاف عجيب نيست اگر بگوييم مهدى مهدوى كيا بر سر محبوبيت خود در فوتبال ايران، به ويژه ميان پرسپوليسى ها متضرر شد. كبوتر دل او هم جلد پول شد، حتى با وجود آنكه آنچه در ايران خواهد گرفت قابل قياس با درآمد او ظرف۱۱ سال حضور در اروپا نباشد. دليل ديگرى ندارد. اينكه راه حضور در پرسپوليس بسته بوده بهانه بود. اينكه ۵ ماه صبر كرد، بهانه بود. اگر اين نبود پس دستاويز قرار گرفت. آن روزها كه هنوز فهرست پرنبود، چه شد كه نشد؟
چه كسى نگذاشت؟ عباس انصارى فرد، على كريمى را نمى خواست، او را كه مى خواست اما راه ها به يك جا ختم مى شد. مهدوى كيا همين كه بازگشته است براى ليگ برتر و جذابيت هاى آن غنيمت است اما هيچ يك از هواداران پرسپوليس باور نداشتند چنين اتفاقى روى دهد. مهدوى كيا در تمام اين ۱۱ سال بارها و بارها تكرار كرده بود روزى برمى گردد و هنگامى كه برگردد فقط براى پرسپوليس بازى خواهد كرد. او هر قدر هم موفق عمل كند و اگر به پاى ثابت تيتر يك هاى روزنامه ها بدل شود، بعيد است خسارتى را كه به خود وارد كرد جبران كند. خسارتى كه در برنامه ۹۰ نمود عينى پيدا كرد. وقتى كه هواداران پرسپوليس بعد از شنيدن خبر پشت كردن او به پرسپوليس ديگر حاضر نبودند او را انتخاب كنند. مهدوى كيا حتى نفر دوم نشد. مگر مى شود فاصله او با على دايى آن تعداد رأى باشد. مهدوى كيايى كه موفق ترين لژيونر فوتبال ايران خوانده مى شد. حتى در همان سال هايى كه على دايى در اروپا بازى مى كرد. او از بيش از يك ميليون و ۱۰ هزار رأى فقط ۱۲۰ هزار رأى را به خود اختصاص داد تا معلوم شود چه شوكى به هواداران پرسپوليس وارد كرد. هوادارنى كه حتى بعد از شكست تيمشان با ۴ گل، حضور پررنگى در نظرسنجى برنامه ۹۰ داشتند.

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع: