انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > مباحث عمومی داخلی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 02-04-2013, 05:01 PM
neda
تازه وارد
neda آواتار ها

نام حقیقی: elham
تشکر شده 0 بار در 0 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ali daei-karim bagheri
مربی مورد علاقه: prandelli
neda is on a distinguished road
12 پاسخ : **تایپک ویژه ی برنامه ی نود **

adele ferdosi pour bisharafe bi shour موافقین؟
neda آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-04-2013, 05:37 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : **تایپک ویژه ی برنامه ی نود **

نقل قول:
نوشته اصلی توسط neda نمایش پست ها
adele ferdosi pour bisharafe bi shour موافقین؟
در اینکه با عادل مخالفم و میدونم بر علیه پرسپولیس خیلی کارها کرده و در حال حاضر بخاطر خوشنودی دوست جون جونیش داره همه ارکان پرسپولیس رو از بازیکن و مربی و مدیر و سرپرست و ... تا هوادارها رو از زیر تیغ برنامه اش میگذرونه هیچ بحثی نیست اما اینکه شما با اون ادبیات بخوای پست بدی به نظرم اخلاقی نیست و بهتره توی نوع ادبیات خودتون کمی تجدید نظر کنید .

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-04-2013, 11:42 PM
6 تایی ها
سرپرست تيم
6 تایی ها آواتار ها

نام حقیقی: محسن
تشکر شده 8,634 بار در 2,123 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Ali Karimi
مربی مورد علاقه: Mostafa Denizli & Pep Guardiola
6 تایی ها is on a distinguished road

هفته پیش عادل حال پرسپولیسیارو گرفت امشبم حال فردوسی پور رو برنامه هفت گرفت در حالی که برنامه نود ساعت دو به پایان میرسه استثنا ساعت 12:30 تموم شد

6 تایی ها آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-04-2013, 11:43 PM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road

عمو اسماعيل حق بده به تماشاگرا از اين فرد دل خوشي نداشته باشن...
مطمئن باش اين ادم اونقدر خودشيفته و كثيف هست با اوني كه شما هم ميگي نه تنها رابطه اي نداره بلكه هر وقت بتونه زيرابشو ميزنه جوري كه دل شما يكي كه ازش متنفري از خنكي يخ ميزنه
بي انصاف تو برنامه امشبش 100 مرتبه درگذشت پدر جواد خياباني رو تسليت گفت ولي پدر بزرگ حسين ماهيني بازيكن پرسپوليس و بازيكن تيم ملي هيچ اهميتي واسش نداشته...!!!!
اووووووف دلم ميخواد منم فحشش بدما...ولي حيف نه در شان خودم نا ارتش نيست....

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-05-2013, 06:00 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

از وعده های همیشگی کی روش تا اعتراض ستاره ها !
هر آنچه در برنامه دیشب ۹۰ گذشت

محور اصلی برنامه دیشب ۹۰، پیرامون بازی‌های هفته بیستم و چهارم لیگ بر‌تر فوتبال و نیز بازی ایران و و لبنان اختصاص داشت . پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که در بازی ایران و و لبنان کدام تیم برنده است که، در پایان اکثریت مردم حدود 85 درصد به برد تیم ملی ایران رای دادند . نکته قابل توجه در این برنامه کم شدن زمان این برنامه نسبت به هفته های گذشته بود، البته موضوع جنجالی هم برای پرداختن نداشت.

برنامه شب گذشته ۹۰ از ساعت ده و چهل دقیقه آغاز شد؛ این برنامه، مثل روال گذشته دوشنبه شب‌ از شبکه ۳ پخش شد و در ادامه به بررسی بازی‌های هفته بیستم و چهارم لیگ بر‌تر پرداخت و در ادامه به بازی ایران و لبنان اختصاص داشت . ضمن اینکه دربی گیلان که به برتری 3 بر یک ملوان انجامید نیز جزو آیتم های ویژه ای بود که در این برنامه به ان پرداخته شد.

پخش برنامه‌ی «نود» با اجرای عادل فردوسی‌پور مانند بیشتر اوقات جالب بود ، در این برنامه بازی‌های هفته بیستم و چهارم لیگ بر‌تر و مصاحبه مربیان تیمها پخش شد .
بخش نخست برنامه ۹۰ با مصاحبه کارلوس کروش آغاز شد ، وی که میهمان ویژه برنامه این هفته 90 بود و در خصوص آخرین وضعیت تیم ملی در آستانه بازی برابر لبنان گفت: خوشبختانه بازیکن مصدوم نداریم و همه نفرات آماده هستند تا حدی که خط زدن بازیکنان بسیار برایم سخت است. ما لبنان را شکست می دهیم و اگر تماشاگران به ورزشگاه بیایند پشیمان نخواهند شد.

دو بازیکن بزرگ را به فوتبال ایران آوردم!
در ادامه سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به اینکه دو بازیکن بزرگ (رضا قوچان نژاد و اشکان دژاگه) را با تلاش فراوان برای بازی در تیم ملی ایران آورده است، گفت: ˈرحمان احمدیˈ دروازه بان اصلی ما در دیدارهای پیش رو خواهد بود.
کروش در این برنامه گفت: حتما برنده بازی با لبنان می شویم. قطعا هیچ مسابقه ای مثل مسابقه قبلش نیست. این بازی برای ما اهمیت ویژه ای دارد. این یک شروع مجدد است برای ما و همیشه بازی های اول اهمیت بیشتری دارند.» کارلوس در این گفت و گو تاکید کرد به دلیل خستگی به 3 بازیکن لژیونرش یعنی دژاگه ، شجاعی و قوچان نژاد در تمرینات فشار نمی آورد اما این 3 برای بازی چهارشنبه حتما آماده خواهند بود. او از بازیکنانش برای کیفیت وروحیه بالای شان هم تشکر کرد و اصرار داشت نتیجه بازی اخر ایران با لبنان باعث شده بازیکنان انگیزه بیشتری داشته باشند.
وی درباره انتقادات از عملکردش هم گفت: این طبیعی است. در ایران و همه جای دنیا وقتی تیمی نتیجه نگیرد از مربی اش انتقاد می کنند. ما باید شنونده این انتقادها باشیم و سعی کنیم با عملکرد درست مان ، توقعات را برطرف کنیم.
کی روش در پاسخ به اینکه اشتباهات داوری در بازی رفت با ازبکستان به کمک تیم ملی آمده بود هم گفت:« داور در زمین هست که عدالت را اجرا کند نه اینکه لطفش باعث برد ما شود یا تیم حریف. من در ازای این 30 سال حضور در فوتبال حرفه ای هنوز درک نکردم که چطور برای بازی ما با کره از سنگاپور داوری را می گذارند که حتی لیگ حرفه ای هم ندارد و برای مثال برای بازی آینده ما با لبنان از ژاپن صاحب فوتبال داور می آورند. درحالی که بازی ما با کره مهمترین بازی آن روز مقدماتی جام جهانی بود.
وی در ادامه اظهار داشت : من فرصتی را برای دعوت از جوانان از دست ندادم . خیلی از بازیکنان مثل انصاری فرد یا حقیقی و ... را من دعوت کردم به تیم ملی. ولی این قضیه فرق می کند وقتی در بازی های انتخابی جام جهانی هستی چون برای 3 امتیاز مهم می جنگی نمی توانی با بازیکنان کم تجربه ، ریسک کنی. من باید از بهترین ها استفاده کنم. بازیکنانی که شانس ما را بالا می برند نه بازیکنی که نیاز به تجربه دارد.
در مورد رحمتی هم کروش گفت: نمی خواهم بیش از این صحبت کنم چراکه این تصمیم خصوصی گرفته شد و من در آن نقشی نداشته ام که حالا بخواهم نظر بدهم. به عنوان سرمربی وظیفه ام این است تا به بازیکنانی که می خواهند در خدمت تیم ملی باشند اعتماد کنم.
یکی دیگر از بخش های این برنامه پخش مراسم پایانی جام پیشکسوتان یادواره یونس شکوری بود که طی آن در دیدار فینال که بین تیم های پرسپولیس و ستاره ورزش برگزار شد و منجر به پیروزی سرخپوشان شد، بازیکنان تیم ستاره ورزش نسبت به قضاوت این دیدار به شدت اعتراض داشتند و درگیری هایی نیز بوجود آمد.
علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال یکی از مهمانان ویژه مراسم اختتامیه جام یونس شکوری بود که مورد سوال خبرنگار نود قرار گرفت. او در مورد اینکه چرا در یکی از عکس هایی که با یک هوادار استقلالی گرفته بود عدد چهار را نشان داده بود از اینکه این عدد کری استقلالی ها برای پرسپولیسی هاست اظهار بی اطلاعی و تاکید کرد که اگر یک پرسپولیسی هم بخواهد عدد شش را نشان دهد این کار را خواهد کرد چرا که اصلا نمی داند مفهوم این اعداد در فرهنگ هواداران چیست.
در بخش پایانی، پخش تصاویر رقابت های لیگ دسته اول و مشکلاتی که در ورزشگاه های اکباتان و آزادی برای خبرنگاران وجود دارد دیگر بخش های این برنامه بود. مشکلات ورزشگاه آزادی که با بارش باران شکل و شمایل جدیدی به خود گرفته است نگرانی ها برای آینده این ورزشگاه را بیشتر از قبل کرده است. جایگاه خبرنگاران و سالن کنفرانس هنگام بارش باران پر از آب شده بود!

پرسش و پاسخ نظرسنجی
پرسش نظرسنجی ۹۰ این بود که در بازی ایران و و لبنان کدام تیم برنده است که، در پایان اکثریت مردم حدود 85 درصد به برد تیم ملی ایران رای دادند .

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-05-2013, 08:30 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

تحریم پرسپولیسی ها جواب داد. برنامه های قبلی تا دقیقه 30 و 40 نتیجه نظرسنجی رو نمیگفت اما ایندفعه دقیقه 8 گفت .خیلی هم کمتر شرکت کردن از برنامه های قبلی. تازه اطلاع رسانی ضعیف بوده وگرنه همونقدر هم شرکت نمیکردن. باید تلویزیون و نود بدونن که با پرسپولیسی جماعت نباید درگیر شد یا حق خوری کرد

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-05-2013, 10:18 AM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,453 بار در 2,675 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

کروش میگه حقیقی رو دعوت نکردم چون نکونامو دارم جباری رو دارم .....!!!!!!!!!!
چطوره جباری رو بفرستیم هافبک دفاعی بازی کنه .. یه تکل بره 6 ماه مصدوم میشه ..

perspolis

red_girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-08-2013, 05:12 PM
roz read
تازه وارد
roz read آواتار ها

تشکر شده 9 بار در 4 نوشته
roz read is on a distinguished road

شایعات زیادی در مورد سرخ آبی بودن عادل فردوسی پور هس به نظر شما آیا عادل فردوسی سرخ یا آبی هست؟ باذکر دلیل وهمین طور توجه به برنامه ی قبل واقعا ابن سوال موذلی شده برای همه×!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
بیایید از تمبر یاد بگیریم تا رسیدن به مقصد به نامه می چسبه

roz read آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-12-2013, 12:57 AM
6 تایی ها
سرپرست تيم
6 تایی ها آواتار ها

نام حقیقی: محسن
تشکر شده 8,634 بار در 2,123 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Ali Karimi
مربی مورد علاقه: Mostafa Denizli & Pep Guardiola
6 تایی ها is on a distinguished road

حاضرم به هرچی بگین قسم بخورم موقعی که میرزابیگی گفت پنالتی بود پیش خودم گفتم دایی مرد باشه بیاد رو خط بگه
چه جوری میشه خطا روی بازیکنای استقلال پنالتی محسوب میشه،اما خطا روی محمد نوری تو دربی ،که دقیقا همین خطا بود،پنالتی اعلام نمیشه!!!
اگه قانون یکیه پس واسه همه یکیه
دم علی دایی گرم

6 تایی ها آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 02-12-2013, 08:52 AM
rana red love
مدیر عامل
rana red love آواتار ها

نام حقیقی: رعنا دیگه چند بار بگم !
تشکر شده 11,464 بار در 3,024 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ♥مسی♥
مربی مورد علاقه: ♥علی دایی♥
حالت من:
Narahat
rana red love is on a distinguished road

دیشب همه فهمیدن مافیا فوتبال کیه قربانی خود بازیکن قبلا استقلالی ها میگه استقلال خیلی تیم کثیفی هست اش قلعه نویی با کاراش تصبیت کرد که چه طور ادمیه یه همچین ادمایی فوتبال ما رو به گند کشیدن
سرم را بلند می کنم شاید پدرم پشت پنجره بیاید..
شاید برایم گوجه سبز... زالزالک خریده باشد..... شاید

rana red love آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازrana red love تشکر به عمل آورده است:
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش