انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-91
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-29-2010, 12:52 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road
پیش فرض اخبار ومصاحبه اعضای باشگاه سپاهان اصفهان

سلام خدمت دوستان گرامی

در این تایپک تمامی اخبار و مصاحبه ی مربیان و بازیکنان باشگاه سپاهان قرار میگیرد
لطفا خبرها را در تایپک هواداران سپاهان قرار ندهید

کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی

ویرایش توسط mohsen.8 : 08-06-2010 در ساعت 01:55 PM
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازmohsen.8 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-29-2010, 12:52 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin
پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه سپاهان اصفهان

سيدمهدى رحمتى: سپاهان هنوز آماده نيست

سيدمهدى رحمتى دروازه بان تيم فوتبال سپاهان گفت: در بازى هاى آينده تساوى با راه آهن را جبران مى کنيم.
او پس از تساوى يک بر يک مقابل راه آهن اظهار داشت: بازى خوبى انجام داديم اما متاسفانه نتوانستيم از موقعيت هايى که بدست آورده بوديم استفاده کنيم. وى ادامه داد: تيم ما هم اکنون به صورت کامل آماده نيست چون در ابتداى مسابقات هستيم اما چند هفته ديگر به هماهنگى کامل مى رسيم. رحمتى در خصوص اينکه آيا يک امتياز براى سپاهان راضى کننده بود يا خير، گفت: اينگونه نيست و ما در تمامى مسابقات براى ۳ امتياز بازى مى کنيم. انشاءالله در بازى هاى آينده اين تساوى را جبران خواهيم کرد.

قدیمی 07-30-2010, 01:33 PM
yellow_girl
بازيكن پايه
yellow_girl آواتار ها

تشکر شده 32 بار در 21 نوشته
بازیکن مورد علاقه: محمود کریمی
مربی مورد علاقه: ابراهیم زاده
yellow_girl is on a distinguished road

جان‌واريو از هفته سوم بازي مي‌كند

سرپرست تيم فوتبال سپاهان گفت: فابيو جانواريو از هفته سوم مي‌تواند براي اين تيم بازي کند.

"مجيد بصيرت" درباره بازي تيم سپاهان مقابل راه‌آهن اظهار داشت: هفته اول ليگ نشان داد تيم‌ها به هم نزديک هستند و پيش‌بيني درباره نتايج کار سختي است. سپاهان مقابل راه آهن بازي خوبي انجام داد اما فقط موفق شديم يک امتياز کسب کنيم. با اين حال مطمئن باشيد اين تيم بازي به بازي بهتر مي شود.
سرپرست تيم فوتبال سپاهان درباره شرايط فابيو جان واريو گفت: به احتمال زياد جان واريو از هفته سوم مي‌تواند براي سپاهان بازي کند و مصدوميت او طولاني مدت نیست.
yellow_girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-30-2010, 01:33 PM
yellow_girl
بازيكن پايه
yellow_girl آواتار ها

قلعه نوعی ,.من ندیدم کاظمیان اخم کند هر بازیکنی به نیمکت نشینی معترض است برود رضایتنامه اش را بگیرد

امیر قلعه‌نویی دو سال پیاپی با استقلال و سپاهان قهرمان ایران شد ولی تیم‌های او در هفته‌های ابتدایی این دو فصل نتایج چندان خوبی نگرفتند. البته قلعه‌نویی معتقد است که امتیاز از دست دادن در هفته‌های ابتدایی نمی‌تواند ناراحتی یا نگرانی داشته باشد چون تا پایان لیگ زمان زیادی باقی مانده است.

سرمربی سپاهان که تیمش امسال پرستاره تر از سال گذشته است، کار سخت‌تری برای تکرار عنوان قهرمانی دارد چرا که چند تیم دیگر رقیبان جدی برای تیم اول استان اصفهان محسوب می‌شوند. قلعه‌نویی در مورد وضعیت فعلی سپاهان و مسائل مختلف دیگر دقایقی با خبرگزاری فوتبال ایران گفت‌وگو کرد که صحبت‌هایش را می‌خوانید.

شما دو امتیاز مقابل راه‌آهن از دست دادید. این موضوع ناراحت یا نگرانتان نمی‌کند؟

این چه سئوالی است که می‌پرسید؟! امتیاز از دست دادن در بازی اول که نگرانی ندارد. اصلا چرا نمی‌گویید که یک امتیاز گرفتیم؟! قرار نیست که هر تیمی جلوی سپاهان بازی می‌کند شش گل از ما بخورد. ما اگر این بازی را ببریم همه چیز طبیعی می‌شود. از هر دو بازی چهار امتیاز بگیریم یعنی میانگین دو امتیاز در هر بازی که این برای سپاهان خوب است. اگر از هر بازی دو امتیاز بگیریم در پایان فصل می‌شود 68 امتیاز که یک امتیاز هم اضافه کنیم می توانیم با 69 امتیاز قهرمان شویم. قبول دارم که نتیجه ایده‌آلی نگرفتیم ولی بد هم نبود.

ولی کیفیت بازی سپاهان راضی‌کننده نبود. قبول دارید؟

بله. من از کیفیت بازی راضی نبودم ولی با این حال پنج موقعیت بالای 80 درصد داشتیم و حتی دروازه‌بان ما زمین نخورد. ما در این مسابقه نفرات خط میانی خود را در اختیار نداشتیم و عدم هماهنگی ملی‌پوشان هم از دیگران مشکلات سپاهان بود.

شما یک تیم پرستاره در اختیار دارید و خودتان هم چند بار سابقه قهرمانی در لیگ را دارید. با این شرایط خیلی‌ها انتظار دارند که در بیرون و داخل برنده شوند.

ما طبق برنامه خودمان پیش می‌رویم و دوست نداریم تمرکزمان با این مسائل برهم بخورد. پارسال هم در هفته اول باختیم و در هفته سوم هم باختیم ولی من یک نگاه طولانی به لیگ دارم و مهم عملکرد تیم در آخر فصل است. اگر یادتان باشد سال قبل بایرن مونیخ در هفته‌های ابتدایی نتایج ضعیفی گرفت و حتی می‌خواستند ونگال را برکنار کنند.

چرا در دو سال اخیر همراه با استقلال و سپاهان در هفته‌های ابتدایی نتایج خوبی نگرفتید؟

خوب به هرحال در هفته‌های ابتدایی مشکلات مختلفی وجود دارد و همانطور که گفتم نگاه من به کل فصل مربوط می‌شود نه پنج، شش بازی.

ملوان را می‌برید؟

ملوان یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال است و هیچ مسابقه‌ای در لیگ برای ما آسان نیست ولی فقط به شکست دادن حریف و انجام یک بازی هجومی فکر می‌کنیم و نباید امتیاز از دست بدهیم.

مثل اینکه محرم نوید کیا و جانواریو فعلا مصدوم هستند؟

بله. آنها به این مسابقه هم نمی‌رسند.

می‌گویند جواد کاظمیان بعد از نیمکت‌نشینی مقابل راه‌آهن ناراحت شده و حتی اخم کرده است.

من ندیدم که کاظمیان اخم کند. من روز اول به همه بازیکنان گفتم که همگی ما هدف مشترکی داریم و هر کس می‌تواند بسم‌الله. من به کسی قول ندادم که فیکس بازی کند و هر بازیکنی نسبت به نیمکت‌نشینی معترض است می‌تواند برود باشگاه و رضایتنامه‌اش را بگیرد تا جدا شود. من همیشه به آمادگی بازیکن نگاه میکنم. به عنوان مثال امید ابراهیمی که از شهرداری بندرعباس به تیم ما اضافه شد خیلی خوب تمرین کرد و مقابل راه‌اهن جزو بازیکنان خوب سپاهان بود. من به خاطر اسم به بازیکنی بازی نمی‌دهم و همه باید تابع قوانین حرفه‌ای باشند. جواد کاظمیان فوتبالیست خوبی است و هر وقت آماده شد بازی خواهد کرد.

از زوج رضا عنایتی و یانوش در خط حمله راضی بودید؟

من گفتم که کیفیت فنی سپاهان زیاد خوب نبود ولی در بازی‌های آینده بهتر خواهیم شد. مشکل ما در این مسابقه خط هافبک بود که نتوانستند مهاجمان را تغذیه کنند و ضعیف کار کردند.

درحال حاضر مهاجمانی مثل عنایتی، یانوش، ابراهیم توره و حتی کاظمیان را دارید. برای انتخاب دو مهاجم از سیستم چرخشی استفاده می‌کنید؟

سیستم چرخشی کجا بود! من هر بازیکنی که آماده باشد را به زمین می‌فرستم و البته با توجه به شرایط بازی جابه‌جایی‌‌هایی را هم خواهیم داشت.

قول می‌دهید سپاهان قهرمان شود؟

خیر. من به هیچ عنوان قول قهرمانی نمی‌دهم.

پرویز مظلومی هفته گذشته و در کنفرانس مطبوعاتی استقلال گفت که قلعه‌نویی باید بداند استقلال بیشتر به گردن او حق دارد. نظرتان در مورد حرف‌های مظلومی چیست؟

استقلال تیم بزرگی است و حتما موضوعی که آقای مظلومی گفته درست است. من سعی می‌کنم انرژی‌ام را صرف تیم خودم کنم.

قدیمی 07-30-2010, 03:02 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

قلعه‌نويي: بازيكنان ما فقط فرهنگ پول گرفتن را ياد گرفته‌اند

امير قلعه نويي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، در مورد ديدار با ملوان اظهار داشت: پس از بازي با راه آهن كه به تساوي رسيد تمرينات خوبي را انجام داديم و مشكل خاصي براي اين ديدار نداريم. ملوان هميشه تيم جوان و دونده‌اي بوده و از كادرفني جواني برخوردار است و به همين دليل مسابقه سختي را پيش رو خواهيم داشت.

وي افزود: بازي ملوان مقابل نفت را ديدم و اين تيم با بدشانسي زيادي روبرو بود، اما با توجه به اينكه ما در اصفهان ميزبانيم طبيعتاً به دنبال 3 امتياز هستيم.

قلعه‌نويي در مورد اعتراض كاظميان به نيمكت نشيني عنوان كرد: من پيش از اين گفته بودم كه هر بازيكني از نيمكت نشيني ناراحت است مي‌تواند سپاهان را ترك كند و با هيچ فردي شوخي هم ندارم.

وي تاكيد كرد: بازيكنان ما فرهنگ حرفه‌اي بودن را نمي‌دانند و به هر موضوعي بي علت اعتراض مي‌كنند. تورس و فابرگاس كه جزء بهترين بازيكن جهان و اسپانيا هستند در ديدار فينال جام جهاني تنها چند دقيقه به ميدان رفتند. به نظر شما بازيكنان ما از نظر فوتبالي با آنها قابل قياس هستند؟ آنها معناي حرفه‌اي بودن را ياد گرفته‌اند، اما بازيكنان ما تنها فرهنگ پول گرفتن را آموخته‌اند و چيزي ديگري را بلد نيستند.

قلعه‌نويي ادامه داد: تا جايي كه در حيطه كاري من باشد با اين موضوع برخورد خواهم كرد و مطمئن باشيد نمي‌گذارم از همين ابتداي فصل براي سپاهان حاشيه ايجاد شود.
ديدار سپاهان و ملوان يكشنبه ساعت 18:15 در فولاد شهر به ميدان مي‌روند.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-31-2010, 06:14 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

تقدير باشگاه سپاهان از لئون استپانيان در روز بازي با ملوان

لئون استپانيان بازيکن سال هاي نه چندان دور سپاهان تا روزهاي آينده براي هميشه ايران را به مقصد وطنش ارمنستان ترک مي کند.
اين بازيکن سپاهاني که از اوائل دهه 70 وارد سپاهان شد و سال ها نيز در اين تيم کهن اصفهاني به عنوان بازيکن و کاپيتان افتخار آفريني کرد درصدد است تا اين هفته به کشورش بازگردد و خاطره اي ابدي را در ذهن هواداران سپاهاني از خود باقي بگذارد.

وي در سال 87 آخرين سال فوتبالي اش را به عنوان بازيکن در تيم فوتبال سپاهان نوين سپري کرد و سپس در تيم هاي پايه باشگاه به مربيگري پرداخت.

بزرگترين افتخار لئون قهرماني با تيم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان در دومين دوره رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي ايران بود که استپانيان در آن دوره نقش برجسته اي را در اولين قهرماني زرد پوشان اصفهان بود ايفا کرد.

باشگاه فولاد مبارکه سپاهان روز يکشنبه قبل از بازي با ملوان در ورزشگاه فولاد شهر از زحمات و تلاش‌هاي اين بازيکن سابق زردهاي ايران تجليل و قدرداني مي کند و هواداران سپاهان نيز با تشويق وي خاطرات سال هاي نه چندان دوري را که استپانيان را با شعار "لئون استويچکوف" حمايت و ياري مي کردند براي وي زنده خواهند کرد.

قدیمی 07-31-2010, 11:57 PM
yellow_girl
بازيكن پايه
yellow_girl آواتار ها

پرسنل و ورزشکاران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در روز اهدای خون به مراکز سازمان انتقال خون رفتند

پرسنل و ورزشکاران باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در روز اهدای خون به مراکز سازمان انتقال خون رفتند تا اهدای خون خود در این روز از همگان برای مشارکت در این اقدام خیر خواهانه دعوت به عمل آورند . عمل خیر خواهانه ای که می تواند فراتر از این روز در همه فصول سال مورد توجه هموطنان قرار گیرد.

قدیمی 08-01-2010, 08:24 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

دومين تساوي سپاهان با قلعه‌نويي در ليگ دهم

ديدار تيم هاي فوتبال سپاهان و ملوان با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
ديدار تيم‌هاي سپاهان و ملوان از ساعت 18:15 با حضور 5 هزار تماشاگر در ورزشگاه فولادشهر آغاز شد.
سپاهاني‌ها با تسلطي که در نيمه اول بر توپ و ميدان داشتند، نتوانستند دروازه ملوان را باز کنند و به نتيجه تساوي رضايت دادند.
در نيمه دوم نيز بازي به همين شکل دنبال شد تا 2 تيم در پايان به تساوي بدون گل رضايت داده و يک امتياز را کسب کنند.
داور اين مسابقه محسن قهرماني بود. وي در اين ديدار تنها به رستمي از تيم ملوان کارت زرد نشان داد.
سپاهان و ملوان با اين تساوي هر کدام 2 امتيازي شدند.

قدیمی 08-01-2010, 09:42 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

تقدير از استپانيان و تشويق حيدري از سوي هواداران سپاهان

باشگاه سپاهان قبل از شروع مسابقه با ملوان از کاپيتان ارمني سال‌هاي گذشته خود تقدير کرد.

باشگاه سپاهان پيش از آغاز بازي با ملوان از لئون استپانيان تقدير و تشکر کرد.
اين بازيکن ارمنستاني براي هميشه به کشور خود بازمي‌گردد.
محمدرضا ساکت مديرعامل باشگاه سپاهان گل آفتابگردان که در قاب چوبي قرار داده شده بود را به لئون استپانيان اهداء کرد.

* قبل از شروع بازي لئون استپانيان با بازيکنان ملوان و سپاهان دست داد.

* از نکات جالب اين بازي تداوم نيمکت‌نشيني جواد کاظميان و قرار گرفتن اميد ابراهيمي بازيکن فصل گذشته شهرداري بندرعباس در ترکيب بود.

*احسان حاج صفي بازيکن ملي پوش سپاهان و فابيو جان‌واريو هافبک برزيلي فصل گذشته استقلال و فعلي سپاهان، به دليل مصدوميت از جايگاه ويژه نظاره گر بازي دو تيم سپاهان و ملوان بودند.

* محمدرضا ساکت مديرعامل سپاهان،پيش از آغاز بازي با خبرنگاران ورزشي اصفهان احوال‌پرسي کرد.

* پيش از آغاز بازي، حاضران در ورزشگاه ياد و خاطره علي شاطرزاده، سرمربي فقيد کاراته تيم فولاد مبارکه سپاهان را گرامي داشتند.

* در نيمه اول هواداران سپاهان به تشويق خسرو حيدري پرداختند، اين تشويق در مقابل حرکت هواداران استقلال که هفته گذشته در ورزشگاه اکباتان عليه حيدري شعار داده بودند،انجام شد.

*به دليل گراني بليت ورزشگاه،در نيمه اول 5000 هوادار در ورزشگاه نقش جهان اصفهان حضور داشتند.

*در دقيقه 45 بازي در نيمه اول بين مهدي کريميان و محمد نزهتي در گيري ايجاد شد که با دخالت محسن قهرماني، داور مسابقه درگيري به پايان رسيد.

*بين دو نيمه امير حاج رضايي مشاور فني سرمربي سپاهان از هرگونه اظهار نظر راجع به بازي سرد دو تيم خودداري کرد و تنها به اين جمله که "من تنها تماشاگري بيش نيستم "،بسنده کرد.

قدیمی 08-01-2010, 09:49 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

قلعه‌نويي: فشار مطبوعات عامل بازي كردن كاظميان نبود

سرمربي تيم فوتبال سپاهان گفت: 7 سال است که روزنامه نمي‌خوانم و هرگز مطبوعات عامل بازي کردن کاظميان مقابل ملوان نبودند.

امير قلعه نويي پس از تساوي بدون گل سپاهان برابر ملوان بندرانزلي اظهار داشت: در اين مسابقه خوب بازي نکرديم چرا که براي هماهنگي بهتر بازيکنان به زمان نياز داشتيم که متاسفانه همه نفرات را در اختيار نداشتيم.
وي ادامه داد: سپاهان امروز بازي خوبي را انجام نداد و خط هافبک ما ضعيف تر از پست هاي ديگر بازي کرد و نتوانست خط حمله را تقويت کند. در خط دفاع خوب بازي کرديم و در خط هافبک فقط اميد ابراهيمي توانست براي ما بازي خوبي را انجام دهد. نياز داريم که جان‌واريو و محرم نويدکيا به ترکيب تيم برگردند و اين ضعف را پوشش دهند.
سرمربي سپاهان درباره سيستم بازي تيمش و عدم کارايي اين تيم با روش 3-5-2 تاکيد کرد: ما در بازي قبلي با روش 4-4-2 بازي کرديم و در اين 2 بازي فقط 10 دقيقه با روش 3-5-2 بازي کرده‌ايم. آيا ايراد تيم من همين 10 دقيقه است؟ به نظر من در فوتبال کنوبي سيستم بازي نمي کند بلکه عملکرد تيمي و بازيکن است که فوتبال بازي مي کند و اين موضوع بيش از هر چيز اهميت دارد.
قلعه‌نويي ادامه داد: هنوز به شرايط آرماني نرسيده ايم و اين مشکل حتماً تا هفته چهارم برطرف خواهد شد. مهاجمان خوبي مانند ابراهيم توره داريم؛ اما به نظرم مهاجمان ما به خوبي تغذيه نشدند.
سرمربي سپاهان ضعف خط دفاعي سپاهان را رد کرد و افزود: در 2 بازي فقط يک گل خورده ايم و اين نشان مي‌دهد که ساختار دفاعي خوبي داشته ايم. ايراد سپاهان در خط هافبک است چون در اين پست ستاره نگرفته ايم. در خط مياني بيشتر بازيکناني که جذب کرده ايم از ليگ دسته اول بوده‌اند. ناصحي، رجب‌زاده و اميد ابراهمي بازيکنان دسته اولي محسوب مي شوند و بازيکناني مانند جواد کاظميان نيز ستاره نيستند بلکه نياز دارند با تيم ما هماهنگ شوند بنابراين جوسازي ها عليه سپاهان براي جذب ستاره ها صحت ندارد. ما اگر بتوانيم به يک تيم تبديل شويم مي توانيم سپاهان واقعي را به هواداران نشان دهيم.
قلعه‌نويي درباره اتفاقات رخ داده در ديدار قبلي سپاهان که هواداران استقلال عليه خسرو حيدري شعار دادند، عنوان کرد: حيدري بازيکن بزرگي است و بايد خودش را براي بازي کردن در هر شرايطي آماده کند.حيدري بازيکن بزرگي است و استقلالي ها هم دوست نداشتند که اين بازيکن را از دست بدهند و به همين دليل به وي اعتراض کردند. امروز هواداران سپاهان به وي محبت کرده و به اين بازيکن روحيه دادند و من از همه آنها تشکر مي کند.
وي در پاسخ به اين سوال که آيا به دليل فشار مطبوعات جواد کاظميان را به زمين فرستاديد،‌ گفت: من 7 سالي است که روزنامه نمي خوانم و اين موضوع صحت ندارد. اگر فشار مطبوعات بود کاظميان را در ترکيب ثابت قرار مي دادم؛ ‌اما بر حسب مسايل تاکتيکي وي را به ميدان فرستادم.

ديدار تيم هاي سپاهان و ملوان بندرانزلي از هقته دو ليگ برتر ايران در ورزشگاه فولادشهر با تساوي بدون گل به پايان رسيد.
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش