انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > مباحث عمومی داخلی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 08-17-2010, 11:22 AM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

تشکر شده 4,160 بار در 1,883 نوشته
Rainyboy is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : **تایپک ویژه ی برنامه ی نود **(لیگ دهم)

پس از انتقاد مالک استیل از مدیرعامل در برنامه نود؛

طعنه زهردار فردوسی‌پور به آجورلو: دستور دادند حرف نزنند!

فردوسی‌پور با انتقاد از مدیریت استیل آذین گفت:« خیلی جالب است آقای درودگر خیلی دوست داشتند صحبت کنند و روی خط بیایند اما بعد از پخش سخنان آقای هدایتی گویا از خط دیگری با ایشان تماس می‌گیرند بعد ایشان تلفن را قطع می‌کنند و سپس همراه خود را خاموش می‌کنند تا این سوال پیش بیاید که چه کسی به درودگر دستور داد تا حرف نزند.»

عادل فردوسی‌پور بخش اصلی کنداکتور برنامه نود شب گذشته را به ماجرای اخراج ناگهانی علی کریمی از تیم فوتبال استیل آذین اختصاص داده بود اما این بخش به دلیل عقب‌نشینی ناگهانی عوامل مرتبط با مدیریت باشگاه استیل آذین از کنداکتور نود حذف شد تا عادل فردوسی‌پور با کنایه خطاب به مدیران استیل آذین بگوید:« چنین رفتاری نشان دهنده اینست که دوستان از شفاف‌سازی در خصوص اخراج کریمی واهمه دارند.»
عادل فردوسی‌پور که از روز یکشنبه خود را برای نمایشی جنجالی آماده کرده بود بخش اصلی کنداکتور برنامه نود این هفته را به مساله اخراج سوال برانگیز علی کریمی از باشگاه استیل آذین اختصاص داد و با تهیه مصاحبه‌های متعدد از مسوولان باشگاه استیل آذین به دنبال کالبدشکافی این اتفاق بود.
او که همانند سایر اهالی فوتبال انعکاس اخراج علی کریمی به دلیل تظاهر به روزه‌خواری را به هیچ وجه قبول نداشت و معتقد بود این رفتار تنها به دلیل توجیه اخراج علی کریمی صورت گرفته است، قصد داشت در این برنامه مدیران استیل آذین را به چالش بکشد که چرا چنین رفتاری را با بازیکنی ملی صورت دادند.
فردوسی‌پور در سخنان خود مجموعه رفتارهای علی کریمی در چند ساله اخیر را نقد کرد و با درنظر گرفتن تمامی معایب رفتاری ستاره باشگاه استیل آذین ماجرای حاشیه‌سازی‌های وی در این مدت را به تصویر کشید تا مخاطب بک بار دیگر متوجه تندخویی‌های علی کریمی قرار گیرد اما با این حال رفتار مسوولان باشگاه استیل آذین را نیز نقد کرد و صراحتا این ایراد را به مجموعه مدیریتی باشگاه استیل آذین وارد دانست که نباید چنین مسائلی که با اعتقادات اسلامی مرتبط است را به این شکل رسانه‌ای کرد چرا که جامعه از فوتبال و مسائل مرتبط با آن بیزار می‌شود.
او برای آن که سیاست مدیرعامل باشگاه استیل آذین در اخذ چنین شیوه‌ای را به نقد بکشد سخنان مالک باشگاه استیل آذین را نیز روی انتن برد تا مخاطب متوجه تناقض‌گویی مدیران این باشگاه در خصوص این مساله شوند. در این آیتم هدایتی درباره اتفاق روی داده گفت:«قبول دارم عملکرد علی کریمی درست نبوده است اما به هر حال اخراج او هم از تیم استیل آذین اقدام تندی به حساب می‌آید.»
مالک استیل آذین که رسما نارضایتی خود را از اخذ چنین تصمیمی از سوی مدیرعامل باشگاه نشان داد،در قسمت دیگری از حرف‌هایش به تعریف از دو طرف دعوا پرداخت:«علی کریمی اسطوره و ستاره ملی ایران است و آقای آجورلو مدیرعامل تیم که با قدرت به کارش ادامه می‌دهد، با این حال باید مشکل را بین خودشان حل می‌کردند و کار به این جا نمی‌رسید.»
وی با کنایه خطاب به مدیرعامل استیل آذین گفت:«در باشگاه ما قانون حاکم است اگر کسی تخلف می‌کند نباید سریع او را اخراج کنیم، موضوع کریمی باید در کمیته انضباطی باشگاه مطرح می‌شد.ما در این خصوص تشکیل جلسه خواهیم داد تا اختلافات را برطرف کنیم.»
وی در ادامه سخنان معنی‌دار خود توضیح داد:«مالک باشگاه هنوز زنده است و احساسم این است در مورد اخراج کریمی تندروی شده است و نباید اینگونه با مسائل برخورد کرد. آقای آجورلو و کریمی می‌بایست مثل دو تا برادر با هم می‌نشستند و مشکلات را برطرف می‌کردند.»
مالک باشگاه استیل آذین در مورد بحث روزه‌خواری علی کریمی اظهار داشت:«هرکس پاسخگوی اعمال خود در پیشگاه خداوند تبارک و تعالی است.»
به محض اتمام این آیتم از برنامه نود عادل فردوسی‌پور قصد داشت با سرپرست باشگاه استیل آذین در این خصوص مذاکره کند که ناگهان همه چیز با یک تلفن به هم ریخت تا عادل فردوسی‌پور از رفتار عجیب مدیران استیل آذین در این خصوص به شدت انتقاد کند.مجری برنامه نود که انتظار چنین رفتار غیر حرفه‌ای از سوی مدیران باشگاه استیل آذین را نداشت با انتقاد از این افراد گفت:« خیلی جالب است آقای درودگر خیلی دوست داشتند صحبت کنند و روی خط بیایند اما بعد از پخش سخنان آقای هدایتی گویا از خط دیگری با ایشان تماس می‌گیرند بعد ایشان تلفن را قطع می‌کنند و سپس همراه خود را خاموش می‌کنند تا این سوال پیش بیاید که چه کسی به درودگر دستور داد تا حرف نزند.»
انتقاد عادل فردوسی‌پور به همین جا ختم نشد چون او تا پایان برنامه بارها به عقب نشینی مدیران استیل‌آذین درباره ماجرای اخراج علی کریمی اشاره کرد و در پایان برنامه‌ نود کنایه‌ای زهردار به مدیرست این باشگاه هدیه کرد تا مخاطب منتظر یک اتفاق ویژ] در روزهای آینده باشد:«ما روز پنج شنبه در برنامه نود این مساله را پیگیری خواهیم کرد، به نظر می‌رسد در روزهای آینده اخبار جدیدی در این خصوص بشنویم، در فوتبال ما آشتی‌کنان رسم است اما اتفاقات عجیب دیگر هم کاملا ممکن است پس ما منتظر می‌مانیم تا آخر هفته اخبار جدیدی از این باشگاه بشنویم.»
به نظر می‌رسد که عادل فردوسی‌پور هم همانند بسیاری از کارشناسسان فوتبال این شایعه را شنیده که هدایتی به شدت از عملکرد آجورلو ناراضی است وممکن همین مساله باعث اخراج آقای آجورلو از مدیریت این باشگاه خصوصی شود.

Rainyboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازRainyboy تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-17-2010, 11:25 AM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

نام حقیقی: سید روح الله
تشکر شده 2,733 بار در 1,467 نوشته
بازیکن مورد علاقه: وین رونی (وازا)
مربی مورد علاقه: فرگوسن
Tifusi is an unknown quantity at this point

عادل چقد زرنگه
دیشب میتونیست خیلی زودتر بحث بازی استق لال و علی کریمی رو بیاره ولی گذاشت یه وقتی از برنامه بگذره بعدش شروع کرد
من که منتظر بودم فقط همون قسمتا رو با بازی پرسپولیس رو ببینم بخوابم

Only Wayne Rooney

تا نگردی آشنا زین پرده رمزی نشنوی
گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش
V V V V V V Victory is only ours V V V V V V

******پرسپولیس قهرمان می شه******خدا می دونه که حقشه*******به لطف یزدان و بچه ها******پرسپولیس قهرمان میشه******پرسپولیس قهرمان می شه******
Tifusi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازTifusi تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-18-2010, 07:07 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
Exclamation پاسخ : **تایپک ویژه ی برنامه ی نود **(لیگ دهم)

عادل هميشه دقيقه‌90 مي‌رسد

تنها 15‌دقيقه به شروع برنامه مانده؛ عادل دوان دوان مي‌رسد و با حضور خود روح تازه‌اي به استوديو 11 مي‌بخشد.

همه با ديدن او به جنب و جوش مي‌افتند. عادل با اغلب بچه‌هاي پخش شوخي مي‌کند. کنداکتور برنامه را نگاهي مي‌اندازد و زمان حضور ميهمان‌ها را به بچه‌ها گوشزد مي‌کند.
عادل، مهار‌شدني نيست. از اين‌طرف به آن‌طرف مي‌رود و از اتاقي به اتاق ديگر. با همه خوش و بش مي‌کند، همه او را دوست دارند.
يکي از بچه‌هاي پخش مي‌گويد: «به خاطر همين چيزهاست که دوستش داريم. با همه گرم مي‌گيرد، اگر مشکل داشته باشي مشکلت را حل مي‌کند.
با کسي رودربايستي ندارد و اين رک بودنش، براي همه دلنشين است.» عادل اين حرف‌ها را نمي‌شنود. او از استوديو بيرون مي‌رود تا در دقايق باقي‌مانده به اتاق گريم سر بزند.
پله‌ها را يکي يکي بالا مي‌رود و جلوي آينه مي‌نشيند. کنداکتور برنامه هنوز جاي نگاه کردن دارد. عادل يک‌بار ديگر همه چيز را نگاه مي‌کند.
به گريمور مي‌گويد: «حواست باشد. غلامرضا رضايي ساعت 11 مي‌آيد و بايد گريمش کني.» نگاهش را از روي کنداکتور برنمي‌دارد. به آن خيره است، الا زماني که گريمور مجبورش مي‌کند سرش را بالا بگيرد. ايرج نظري کارشناس داوري در دو متري عادل ايستاده.
مجري برنامه‌90 وسط گريم با لحن خاصي، طوري که حق را به آباداني‌ها مي‌دهد، مي‌گويد: «اين پنالتي نفتي‌ها پنالتي نبود؟» نظري پاسخ مي‌دهد، بايد صحنه را دوباره نگاه کند. جملاتي رد و بدل مي‌شود و تنها 5 دقيقه به شروع برنامه مانده است.
عادل از پشت صندلي گريم بلند مي‌شود، يقه کتش را درست مي‌کند و کنداکتور به دست پله را يکي يکي پايين مي‌‌رود.
او به پخش باز مي‌گردد و دوباره جمع به جنب و جوش مي‌افتد. قضيه روز قضيه کريمي است. طاهري کارگردان برنامه روي مانور بيش از حد اين اخراج شک دارد. عادل مي‌گويد: «نمي‌دانم، اين مسئله کمي حساس است.»
تصميم بر اين مي‌شود که فردوسي‌پور خيلي روي اين مسئله مانور ندهد؛ گزارش‌ها پخش شود و اخبار خبرگزاري‌ها روي LCD قرار بگيرد. عادل که وارد استوديو مي‌شود، دوربين‌ها کادرهاي خود را تنظيم کرده‌اند.
يکي از تصوير‌برداران مي‌گويد: «هميشه در ثانيه‌هاي آخر خودش را به برنامه مي‌رساند. الان که زود رسيده!» اما حتي اين رفتارهاي عادل براي آن‌ها دوست داشتني است. يکي از تصويربرداران مي‌گويد: «با او که هستي، واقعا مشکلي نداري.» او اين حرف را مي‌زند و سه تصوير‌بردار ديگر با سر اين موضوع را تأييد مي‌کنند.
آن‌ها تنها چند برنامه ديگر از عادل در دکور فعلي برنامه تصوير مي‌گيرند. قرار است دکور جديد همين روزها نصب شود تا‌90 اين برنامه پرمخاطب با شکل و شمايل جديد روي آنتن برود. طراح دکور که پشت صحنه مدام چرخ مي‌زند و منتظر پايان برنامه است تا با عادل حرف بزند، خيلي علاقه‌اي ندارد اطلاعات بدهد: «فقط در همين حد بگويم که چون هنوز دکور آماده نشده بود، مجبور شديم چند برنامه با اين دکور پخش کنيم اما دکور جديد تا حدود زيادي آماده شده است.»
او حاضر نيست درباره طراحي دکور حرفي بزند: «فکر کنم بهتر است سورپرايز شويد. ولي از دکور فعلي خيلي بهتر و جذاب‌تر است.» وقتي برنامه تمام مي‌شود عادل با طراح دکور در اين باره حرف مي‌زند. حالا استوديو 11، استوديويي که دوشنبه شب‌ها با برنامه‌90 تبديل به يک مکان پر جنب و جوش مي‌شود در بامداد سه‌شنبه آرام گرفته.
عادل به همه بچه‌ها مي‌گويد: «از امروز کارتان را شروع کنيد که پنج‌شنبه برنامه داريم.» با اين جمله صداي بچه‌هاي پخش بلند مي‌شود: «حداقل بگذار سه‌شنبه را بخوابيم.» اما زماني براي خوابيدن نيست. نود، روز پنج‌شنبه قرار است ته مانده همين خواب‌ها را از سر همه بپراند، با حضور علي دايي.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-19-2010, 04:32 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon
Exclamation شايد در اين پرونده دايي چيزي هم بدهکار باشد، نه طلبکار

دايي امشب در دادگاه نود سند رو مي کند ؛ پس طلب ما از دايي چه مي شود؟

1 - علي دايي امشب ميهمان عادل فردوسي پور است. با انبوهي از سند و مدرک تا آن را مقابل چشم اهالي فوتبال قرار داده و حکم برائت خود را از افکار عمومي بگيرد. علي دايي براي اثبات طلبکاري خود از فدراسيون فوتبال روي غرورش پا گذاشت و نياز به 30 دقيقه آنتن زنده تلويزيوني را رسما اعلام کرد.
او اسنادش را رو مي کند تا بعد از جلب نظر مردم در حق خوري صورت گرفته از وي پرونده را به مراجع بالاتر از کميته استيناف فدراسيون ايران يعني فيفا کشانده و آنجا حقي را که معتقد است و اصرار دارد فدراسيون فوتبال و سردمداران آن از وي ضايع کرده اند، زنده کند.
او بهترين تاکتيک را اتخاذ کرده است چرا که بي شک قبل از دادگاه فيفا بايد همين جا در ايران و بين مردم کوچه و بازار برنده اين جنگ باشد.

2 - علي دايي 30 دقيقه از آنتن زنده تلويزيون کشور را مي خواهد و هنوز کلامش منعقد نشده مسوولان رسانه اي که عنوان ملي را يدک مي کشد با فراغ بال و با پز احترام به افکار مختلف خواست او را پذيرفته و بهترين برنامه ورزشي خود را در اختيارش قرار مي دهند تا اصل قرارداد، متمم ها، چک هاي نقد شده و نشده را رو کرده و ثابت کند که چند صد ميليون طلبکار است.
اما اگر قرار باشد سياهه کساني که چنين خواستي را از رسانه ملي خود طلب کرده اند ليست کنيم دايي نفر چندم خواهد بود؟ کساني که لطمات وارد شده به ايشان به مراتب سنگين تر و مهلک تر از آن چيزي است که بر علي دايي گذشت.
پس علي دايي هنوز هم يک چهره ويژه است که اعتبار و نامش باعث مي شود خارج از نوبت فرصتي ممتاز در اختيارش گذاشته شود، فرصتي که هرگز در اختيار برانکو، بلاژويچ يا حتي محمد مايلي کهن بعد از اخراجش از تيم ملي قرار نگرفت و شايد به آيندگان هم تعلق نگيرد.

3 - اولين دوشنبه شب بعد از هشتم فروردين 1388. عادل فردوسي پور ملتمسانه از علي دايي مي خواهد جواب تلفن همراهش را بدهد تا از دلايل ناکامي تيم ملي مقابل عربستان که منجر به اخراج علي دايي شد بپرسد، اما آقاي سرمربي ناگهان تصميم به سکوت گرفته است.
سکوتي که 10 ماه بعد از آن شب هم ادامه يافت. رسانه ملي از علي دايي 30 دقيقه زمان خواسته بود تا براي مردم دل شکسته اي که مي ديدند او تيم ملي را در آستانه حذف از مسابقات مقدماتي جام جهاني قرار داده جوابي قانع کننده بگيرد.
مخاطبي که مي خواست بداند چرا و چگونه تيمش به اين مهلکه خطرناک افتاده است، اما علي دايي دعوت تلويزيون را فقط براي 30 دقيقه سوال و جواب پس دادن اجابت نکرد و به راحتي از کنار خواست افکار عمومي گذشت و همه چيز را به دست زمان سپرد تا در سکوتش عبور کند و خاطره آن شکست تلخ را به بوته فراموشي بسپارد.

4 - عادل فردوسي پور بايد از فرصت به دست آمده در بازگشايي اين پرونده کمال استفاده را ببرد. چرا فقط علي دايي از اين 30 دقيقه استفاده کند؟
چرا افکار عمومي خواست و انتظار خود را در اين زمان کوتاه مطالبه نکند؟ چرا نپرسيم که چرا دايي از کريمي آماده گذشت تا او نتواند لنگه آن گل سرنوشت ساز را که مقابل امارات براي تيم قطبي زد مقابل عربستان بزند.
چرا ما نپرسيم که چرا تيم ملي ايران نتوانست در ساده ترين راه ممکن براي رسيدن به جام جهاني کامياب شود. چرا تيم او با يکي از بهترين تدارکات ممکن و انبوهي از بازي هاي تدارکاتي باز هم در ارايه فوتبالي زيبا عاجز بود.
علي دايي چند صد ميليون از حقش را طلب مي کند، ما چرا طلب خود در دانستن علت ناکامي تيم او که جوابش در پس ماه ها سکوت مسکوت مانده است طلب نکنيم؟
عادل فردوسي پور بايد امشب از علي دايي بپرسد اين چند صد ميليون را دستخوش فتح کدام قله افتخار طلب مي کند. عادل هم بايد سند و مدرک رو کند، شايد در اين پرونده دايي چيزي هم بدهکار باشد، نه طلبکار.

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 08-20-2010, 05:06 PM
rahim
مدير بازنشسته
rahim آواتار ها

نام حقیقی: رحيم
تشکر شده 15,929 بار در 5,030 نوشته
rahim is on a distinguished road

کنایه دایی به مایلی کهن در برنامه 90
علی دایی در برنامه نود ادعا کرد از بیت المال هیچ نگرفته و حتی کمک هم کرده است.
علی دایی که ساعتی پس از بازی پیروزی برابر راه آهن به برنامه نود رفت و شروع حرفهایش را به محمد مایلی کهن اختصاص داد. او با انتقاد از اتهام مادی گرایی و کسب نامشروع از بیت المال که به او زده می شود گفت:« من هرچه دارم را مدیون مردم هستم . مردم هنوز هم به من لطف دارند. این آقایانی که به من می گویند چشم به بیت المال دارم تا به حال برای بیت المال چه کرده اند؟ من یک مدرسه ساختم برای مردم شهرم در اردبیل اما این آقایان تا به حال چه کرده اند؟»

او همچنین با انتقاد از بیانیه فدراسیون که او را متهم به قهر از اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی کرده بود گفت:« ما که قبل از بازی با عمان اصلا اردو نداشتیم. من از خانه خدا که برگشتم استعفا دادم چون در مکه که با خودم تنها بودم از شرایط کاری ام و خودم بدم آمد و خواستم که دیگر کنار تیم ملی نباشم اما آمدند و به اصرار برگرداندنم تا کار به آنجا برسد که نباید می رسید.»

-------------------------------
بلاخره اون روز رسید

rahim آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-20-2010, 05:28 PM
rahim
مدير بازنشسته
rahim آواتار ها

نام حقیقی: رحيم
تشکر شده 15,929 بار در 5,030 نوشته
rahim is on a distinguished road

پر ماجراترین برنامه نود !
همه حرفهای دایی و فردوسی پور در برنامه 90

===================================

علی دایی بلافاصله بعد از دیدار سنگین مقابل راه آهن به استودیو برنامه 90 وارد شد بسیار پر انرژی نشان می داد و هر از چند گاهی با فردوسی پور بگو بخند می کرد، او مجموعه مفصلی از قراردادها، متمم، کپی چک و برگه های مالیاتی را با خود همراه آورده بود و مدعی بود که فدراسیون بر خلاف امضای کفاشیان و تعهد قبلی مبنی بر پرداخت مالیات عمل کرده است. برنامه نود دیشب تا دقایقی بعد از ساعت 3 صبح امروز هم گذشت به همین جهت تصمیم گرفتیم حرفهای رد و بدل شده این برنامه را مرور کنیم .

در حالی که کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در رای خود علی دایی را محق دریافت مطالباتش از قرارداد با فدراسیون فوتبال ندانست،

به گزارش خبرنگار ورزشی "تابناك"، سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان بامداد جمعه با حضور در برنامه نود و ارائه مدارک و مستندات قراردادش تاکید کرد این رای مورد قبول وی نیست چرا که عدالت در آن رعایت نشده است.

علی دایی که تمامی نسخه های قرارداد و متمم های آن را نیز به همراه داشت، معتقد بود فدراسیون فوتبال مدعی متممی است که او امضا نکرده و تنها علی کفاشیان به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال آن را امضا کرده است.

او اعتراف کرد که بصورت هیجانی به پیشنهاد پذیرش سرمربیگری تیم ملی پاسخ داده و از محمد دادکان نیز عذرخواهی کرد که راهنمایی او در مورد عدم پذیرش این سمت را نپذیرفته است.

به رغم تلاشی که عادل فردوسی پور به خرج داد دایی جمله تازه ای در مورد مایلی کهن نگفت و تنها بیان داشت که او بزرگ و سرمربی من است و باید من از او یاد بگیرم، اما در این ماجرا من شروع کننده نبودم.

دایی در مورد قراردادش با فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد من با فدراسیون فوتبال سه ساله بود که سالهای دوم و سوم با توافق طرفین بحث مالی اش امضا می شد. این قرارداد 600 میلیون تومان برای سال اول بود که فدراسیون فوتبال موظف بود قبل از شروع اولین تمرین 50 درصد آنرا را پرداخت کند.

وی همچنین گفت : با این حال من در شرایطی که هیچ پولی از فدراسیون فوتبال نگرفته بودم تمرینات تیم ملی را شروع کردم. زمان قرارداد من از اول فروردین ماه سال 87 بود اما اولین پولی که از فدراسیون فوتبال گرفتم اواخر شهریور یا اوایل مهرماه بود.

دایی ادامه داد: در یکی از روزهای تمرین آقای ابراهیمی قرارداد را پیش من آورد و سر تمرین امضایش کردم اما چند وقت بعد متوجه شدم که فدراسیون فوتبال نمی خواهد مالیات را پرداخت کند. این در حالی بود که در مورد مربیان قبلی این اتفاق افتاده بود و مالیات همه مربیان را فدراسیون فوتبال پرداخت می کرد.

سرمربی قبلی تیم ملی فوتبال همچنین اظهار کرد : پس از مطلع شدن از این موضوع با علی کفاشیان و مهدی تاج صحبت کردم و آقای کفاشیان قول داد مالیات بنده را نیز فدراسیون فوتبال پرداخت کند. اما متاسفانه الان زیر حرف شان زده اند و نمی خواهند به قولی که داده اند عمل کنند.

دایی ادامه داد: اگر همین حالا آقای کفاشیان دست روی قرآن بگذارد و بگویم که چنین حرفی را به من نزده و قول پرداخت مالیات بنده را نداده است، از تمام اهالی فدراسیون حتی از آبدارچی این فدراسیون عذرخواهی می کنم. من دنبال پول نیستم و اگر فدراسیون فوتبال مالیات قراردادم را می داد به هیچ عنوان شکایت نمی کردم اما حالا که کار به اینجا کشید می خواهم حقم را بگیرم.

وی در مورد مشکلی که در متمم قراردادش وجود دارد گفت: یکی از متمم های قرارداد من به تاریخ 21 بهمن ماه سال 87 است که بنده امضا کردم و آن را در اختیار فدراسیون فوتبال گذاشتم تا آقای کفاشیان هم امضا کند. اما متاسفانه نه تنها این متمم به من برگردانده نشده است بلکه متمم دیگری بر این متمم تنظیم شده است که در آن فقط امضای آقای کفاشیان وجود دارد و من آن را امضا نکرده ام.

دایی گفت : جالب این است که فدراسیون فوتبال براساس همین متمم که تنها امضای آقای کفاشیان را دارد اقدام به صدور چک و سند پرداخت کرده است. در حالی که اصلا این متمم وجاهت قانونی ندارد و امضا متن پای ان نیست. چطور می شود که من متمم را امضا نکرده ام اما آقایان آن را کاملا قانونی می دانند و براساس همین متمم از من می خواهند که از حقم بگذرم.

پس از ان صالحی رئیس کمیته استیناف فدراسیون فوتبال دقایق طولانی با علی دایی بر سر متمم های قراردادش بحث کردند که بازهم دایی روی مواضعش تاکید داشت. صالحی هم عنوان کرد که پرداخت ها و قول هایی که علی کفاشیان و مسئولان فدراسیون فوتبال به صورت شفاهی داده اند در حطیه اختیارات او نیست و کمیته استیناف تنها براساس مدارکی که در پرونده بوده حکم صادر کرده است.

علی دایی در ادامه به احتمال شکایتش به فدراسیون بین المللی فوتبال فیفا اشاره کرد و گفت: برخلاف ادعای آقایان اگر شکایتی به فیفا ارسال شود که یک طرف آن فدراسیون فوتبال باشد قطعا فیفا وارد آن می شود و این پرونده را مورد بررسی قرار خواهد داد.

دایی در ادامه انتقاداتش از فدارسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در سندی که بنده در اختیار دارم رقم پرداخت مالیات قرارداد من 230 میلیون تومان عنوان شده است که طبق قانون باید پنج درصد کل قرارداد به عنوان مالیات پرداخت شود. با یک حساب سرانگشتی مشخص می شود که این 230 میلیون تومان پنج درصد از رقمی خواهد بود که 4 میلیارد و 600 میلیون تومان می شود. سوال من این است که این آقایان این 230 میلیون تومان را از کجا درآورده اند؟

دایی در پاسخ به این پرسش که شما مدعی بوده اید آوردن و برداشتن شما از تیم ملی کار فدراسیون فوتبال نبود، حالا هم باید بروید از همان هایی که شما را آوردند پولتان را بگیرید گفت: آقایانی که بنده را آوردند الان در فوتبال نیستند. من با آقای علی آبادی تنها دو نشست داشتم که اگر لازم باشد دوباره سیر حضورم در تیم ملی را بازگو خواهم کرد.

علی دایی مصرانه از عملکرد تیم اش در مقدمانی جام جهانی دفاع کرد ولی پذیرفت که بدترین بازی اش را مقابل امارات در این کشور انجام داده است، او گفت اتفاقاتی در اردوی تیم ملی رخ داد که هرگز آنها را فاش نمی کند و او در آن بازی خودش را قربانی کرد.

دایی با اکراه در مورد مدرسه ای که در اردبیل ساخته و آن را به بیت المال هدیه کرده سخن گفت و عنوان کرد من مانند بعضی نیستم که تنها در مورد بیت المال حرف بزنم، من حق ام را می خواهم.

بازخوانی پرونده چگونگی انتصاب و اخراج علی دایی در تیم ملی باعث شد که دایی از علی آبادی نام ببرد و او را مسئول این کار عنوان کند.

در این برنامه معلوم شد که علی دایی تاکنون 800 میلیون تومان از فدراسیون فوتبال بابت قراردادش دستمزد دریافت کرده است.

وكيل دايي: شايد به فيفا شكايت كنيم

عسكري پيش‌بين، وكيل مدافع علي دايي حكم شوراي استيناف در مورد پرونده طلب موكلش از فدراسيون فوتبال را غير منطقي مي‌داند

«اگر بپذيريم كه راي شوراي استيناف درست است و علي دايي قراردادي با فدراسيون بابت مربيگري تيم ملي براي سال‌هاي دوم و سوم نداشته، بايد بگوييم فدراسيون در مطلبي خلاف واقع به كنفدراسيون آسيا، نام علي دايي را به عنوان سرمربي داده و ايشان در ديدار با عربستان نيز نبايد به عنوان سرمربي روي نيمكت مي‌نشست.»

وكيل دايي با تشريح جزئيات دعوي حقوقي سرمربي سابق تيم ملي با فدراسيون از احتمال متوسل شدن دايي به كميته انضباطي فيفا خبر مي‌دهد: «اگرقرارداد علي دايي در تاريخ 1/1/ 88 به پايان ‌رسيده پس او بر اساس كدام قرارداد در ديدار با عربستان هدايت تيم ملي ايران را بر عهده داشت؟ چرا فدراسيون اسم او را در سال 88 به عنوان سرمربي تيم ملي ايران به AFC داده است؟ تمامي مطالب و مستندات در پرونده، راي بر محق بودن دايي دارد. تنها نكته‌اي كه در قرارداد علي دايي با فدراسيون وجود داشت، توافق بر سر مبلغ قرارداد بوده است. دايي طي دو، سه روز آينده در مورد اينكه به فيفا شكايت كند يا خير، تصميم خواهد گرفت.»

کنایه دایی به مایلی کهن در برنامه 90

علی دایی در برنامه نود ادعا کرد از بیت المال هیچ نگرفته و حتی کمک هم کرده است.
علی دایی که ساعتی پس از بازی پیروزی برابر راه آهن به برنامه نود رفت و شروع حرفهایش را به محمد مایلی کهن اختصاص داد. او با انتقاد از اتهام مادی گرایی و کسب نامشروع از بیت المال که به او زده می شود گفت:« من هرچه دارم را مدیون مردم هستم . مردم هنوز هم به من لطف دارند. این آقایانی که به من می گویند چشم به بیت المال دارم تا به حال برای بیت المال چه کرده اند؟ من یک مدرسه ساختم برای مردم شهرم در اردبیل اما این آقایان تا به حال چه کرده اند؟»

او همچنین با انتقاد از بیانیه فدراسیون که او را متهم به قهر از اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی کرده بود گفت:« ما که قبل از بازی با عمان اصلا اردو نداشتیم. من از خانه خدا که برگشتم استعفا دادم چون در مکه که با خودم تنها بودم از شرایط کاری ام و خودم بدم آمد و خواستم که دیگر کنار تیم ملی نباشم اما آمدند و به اصرار برگرداندنم تا کار به آنجا برسد که نباید می رسید.»

حقم را بگیرم یتیم خانه می زنم

علی دایی در برنامه 90 گفت : اگر حقم را از فدراسیون فوتبال بگیرم با همان پول یتیم خانه می زنم

علی دایی در پاسخ به رئیس کمیته استیناف گفت:« یعنی چی چون سکوت کردم نباید حقی به من بدهند.»

او ادامه داد :« من روی نیمکت تیم ملی نشسته بودم و حتما قرارداد داشتم که اخراجم کردند! تازه مهمتر اینکه وقتی اخراجم کردند چه باید انجام می دادم؟ من سرمربی تیم بودم و دوستان با اخراجم ، سرمربی تعیین کردند ، باید جلوی اتاق کفاشیان لحاف و تشک پهن می کردم؟

یا باید 10 نفر چماق دار می بردم سر تمرین که حقم را بگیرم و بگویم من مربی هستم و باید تیم را تمرین بدهم؟ یک چیزی از این ماجرا یاد گرفتم که اگر خدای ناکرده از پرسپولیس اخراج شدم می روم سر تمرین می نشینم و نمی گذارم مربی جدید بیاید تا پولم را بگیرم.» او همچنین در این باره که چون سکوت کرده پس یعنی حقی برای خود نمی خواسته ، گفت:

« من چه کاری باید می کردم؟ تیم ملی داشت برای رسیدن به جام جهانی تلاش می کرد و شرایط سیاسی هم اصلا خوب نبود . در آن شرایط سیاسی کشور چه باید می کردم؟» دایی همچنین در این باره که چرا پس از 11 ماه شکایت کرد گفت:« بابا من که دنبال پول نبودم . اگر مالیاتم را طبق توافق می دادند که اصلا شکایت نمی کردم.»

-------------------------------
بلاخره اون روز رسید

rahim آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازrahim تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-28-2010, 03:35 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

تشکر شده 4,160 بار در 1,883 نوشته
Rainyboy is on a distinguished road

قلعه نویی برای خبرنگاران شرط گذاشت
فقط زمانی که میکروفن "نود" نباشد حرف می‌زنم!

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان پس از شکست 4 بر 3 تیمش مقابل استقلال در حالی که برای ورود به محل نشست مطبوعاتی آماده می‌شد با دیدن خبرنگار برنامه 90 اعلام کرد در صورت وجود وی و میکروفن این برنامه در نشست مطبوعاتی حضور پیدا نخواهد کرد.

قلعه‌نویی با اعلام اینکه برنامه 90 در حال بردن فوتبال کشور به بیراهه است؛ شرط عدم حضور خبرنگار این برنامه در این نشست را گذاشت که در نهایت با محقق شدن این امر به محل نشست وارد شد تا پاسخگوی سؤال خبرنگاران باشد.

در برنامه پنج شنبه شب نود صحنه های پس از بازی سپاهان و پاس به تصویر کشیده شد که قلعه نوعی با عصبانیت جواد کاظمیان را از رفتن به سمت تماشاگران منع کرد.

Rainyboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازRainyboy تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 08-28-2010, 05:35 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

فردوسي‌پور ـ قلعه‌نويي، جدال در مرحله ياركشي

جالب است بدانيد كه قلعه نويي به شدت به گزارش هاي فوتبال فردوسي پور علاقه دارد و به خصوص از گزار ش به ياد ماندني عادل در مسابقه تاريخي استقلال - پرسپوليس كه به برد 3-2 استقلال منتهي شد،به نيكي ياد مي كند

اميرقلعه‌نويي سرمربي سپاهان كه رفتار عجيبش در قبال جواد كاظميان پنجشنبه شب و در آيتمي ويژه روي آنتن رفت سابقه پروپيماني در دوئل رسانه‌اي با عادل فردوسي‌پور مجري و تهيه‌كننده برنامه نود دارد.
اولين و مهمترين تقابل اين دو بزرگوار زماني علني شد كه بعد از تكرار كنايه‌آميز عبارت دست‌هاي پشت پرده از سوي فردوسي‌پور، اميرقلعه‌نويي در مصاحبه‌اي اعلام كرد:«فردوسي‌پور بايد سراغ پينگ‌پنگ برود نه فوتبال!»
پس از كشيده شدن اين داستان به روزنامه‌ها يكي، دو مكالمه تلفني بين طرفين اوضاع را آرام كرد اما مجري نود در تمام اين سال‌ها هيچگاه از علني كردن اشتباهات فاحش و رفتارهاي عجيب قلعه‌نويي نيز كوتاه نيامده است. به تصوير كشيدن فرياد بر سر بيژن كوشكي بعد از دربي دو سال پيش، قائله كنفرانس مطبوعاتي و پيدايش «علي معروف» نمونه‌هايي از تداوم اين جدال رسانه‌اي بوده است. به تصويركشاندن لفظي كه قلعه‌نويي در قبال كاظميان به كار برد نيز بدون شك در همين راستا به حساب مي‌آيد هر چند سرمربي سپاهان قبل از بازي با استقلال هيچ واكنشي به آن نشان نداد.
رفتار قلعه‌نويي در بازي با استقلال هم نكته دندان‌گيري است براي عادل و برنامه پرمخاطبش نداشت هر چند بعيد نيست فردوسي‌پور با استفاده از رابطه قوي خود با شبكه‌ها و خبرنگاران مختلف دوشنبه شب تكه‌ ويژه‌اي ديگر از قلعه‌نويي را رو كند، به خصوص كه قلعه‌نويي قبل از پايان نيمه اول در لحظه‌اي كه دوربين روي صورت او بود خطاب به جواد كاظميان كه به شدت بد بازي مي‌كرد دوباره جمله‌اي به زبان آورد كه كاملا قابل لب‌خواني بود. سرمربي سپاهان كه بعد از قهرماني تيمش در ليگ نهم به برنامه نود رفت و موضع دوستانه‌اي مقابل فردوسي‌پور داشت.
از بزرگنمايي جمله‌اي كه خطاب به مجيد جلالي بعد از داربي به زبان آورد همانقدر ناراحت است كه از به تصوير كشيدن فحاشي او به جواد كاظميان ... قلعه‌نويي كه مدت‌ها جمله مستقيمي عليه فردوسي‌پور به زبان نياورده بود حالا مثل محمد مايلي‌كهن تندترين موضع ممكن را اتخاذ كرده است. به نظر مي‌رسد او بعد از شكست اخير تيمش و طبيعتاً‌ حاشيه‌هاي به وجود آمده آن جدال لفظي تازه‌اي با رسانه‌هاي و ابزارهاي مختلف از جمله برنامه نود و مجري‌اش را آغاز كند.
با توجه به محبوبيت فزاينده عادل فردوسي‌پور در بين جامعه فوتبالدوستانه ايراني قلعه‌نويي گرچه موضع محكمي اتخاذ كرده است اما مشخص نيست كه روي اين قول باقي بماند. به هر حال نود مهمترين برنامه فوتبال ايران است و چشم‌پوشي از آن كار ساده‌اي نيست.

چند نكته
*عادل فردوسي‌پور بعد از پيروزي مس مقابل استقلال با مربيگري امير قلعه‌نويي تلاش زيادي كرد تا او را به آمدن به تلويزيون مجاب كند. قلعه‌نويي آن روزها از رفتار عادل پس از حذف تيم ملي در جام ملت‌هاي آسيا به شدت ناراحت بود در اين بين پادرمياني بعضي از دوستان در نهايت باعث شد كه قلعه‌نويي در برنامه نود حضور پيدا كند.
*كلماتي مثل كل يوم، روزهاي فيفا دي، قاپ صندوق و .. در برنامه نود از زبان قلعه‌نويي خارج شده است.
*اميرقلعه‌نويي عادت دارد همه بخش‌هاي خبري را بخش‌هاي خبري روز بعد از بازي را تماشا كند. از اين لحاظ زندگي در شهرستان و عدم پخش بخش ورزشي 9:30 يا 11:30 شبكه خبر كار را برايش دشوار مي‌كند.
*دعواي معروف اميرقلعه‌نويي و صمد مرفاوي در برنامه نود رخ داد. قلعه‌نويي قبلا راجع به فردوسي‌پور گفته بود كه او مي‌تواند بين دو عكس دعوا بياندازد!‌
*محمدرضا ساكت مديرعامل سپاهان همواره سعي كرده روابط خود را با برنامه نود حفظ كند گرچه او هميشه در رابطه با نود و مجري‌اش عادل فردوسي‌پور مشكلاتي همه داشته و در آخرين تماس تلفني، كه داستان زنگ زدن ساكت از يك بقالي به برنامه نود مطرح شد به شدت از فردوسي‌پورناراحت شد. با اين حال سپاهان اثبات كرده هميشه مراقب روابطش با رسانه تلويزيون است.
*قلعه نويي براي چندمين بار در چند سال اخير برنامه اي را به ياد آورد كه فردوسي پور بعد از جام ملتهاي سال 2007 براي نقد تيم ملي به سرمربيگري قلعه نويي اجرا كرده بود:«ايشان بعد از داستان تيم ملي من را دعوت مي كند و بدون اينكه به من بگويد محتواي برنامه اش چيست ، سه تا آدم را هماهنگ مي كند كه بيايند عليه من حرف بزنند.از توي گوشي به آنها گفته بود.از هفت هشت خبرنگار هم مصاحبه گرفته بود كه عليه من حرف زده بوند اما آقاي مدني از كيهان ورزشي كه به نفع من حرف زده را پخش نمي كند.من فكر مي كنم برنامه 90 راهش را گم كرده.الان هم به آقاي بهمني گفتم نگذارد ميكروفونش را بياورد.يقينا ديگر نه برنامه 90 مي روم و نه با آنها حرف مي زنم.البته شايد آنها هم نيازي به حرف زدن با من نداشته باشند.».

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست

قدیمی 08-31-2010, 11:38 AM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

عصبانیت فردوسی پور؛ مصاحبه نود با علی کریمی غیرقابل پخش!

سایت گل- برنامه نود دوشنبه شب با اتفاقات جالب همراه بود. در این برنامه قرار بود مصاحبه علی کریمی پس از بازی استیل آذین- تراکتورسازی با دوربین نود پخش شود که کریمی در ان اظهار کرده بود از هیچکس عذرخواهی نکرده است و فقط به خاطر هدایتی به تیم برگشته است. این مصاحبه که در اخبار ورزشی شبکه 3 و خبر 20:30 پخش شده بود، در برنامه 90 اجازه پخش پیدا نکرد و عادل فردوسی پور نیز در برنامه خود با ناراحتی به این موضوع اشاره کرد که صحبتهای علی کریمی را همه شنیدید و در بخش های خبری امروز بارها تکرار شده است و به طرز عجیبی در پخش این مصاحبه مشکل فنی بوجود آمده است! و نمی تواند از برنامه نود مجددا پخش شود.

اما در اواخر برنامه و در حالی که به گفته عادل 7 دقیقه از وقت قانونی برنامه باقی مانده بود، به ناگاه فردوسی پور زمان برنامه را پایان یافته اعلام کرده کرد در حالی که هنوز بحث داوری 3 بازی از لیگ برتر باقی مانده بود و قرار بود تلفنی با مهدی تاج درباره قرارداد علی دایی صحبت شود. عادل رو به دوربین با نارحتی گفت:« درحالی که وقت اضافه ای به ما داده نشد ، 7 دقیقه هم زودتر مجبوریم از حضورتان مرخص شویم . به هر حال وقتی مصاحبه علی کریمی که در همه شبکه ها و بخش های خبری پخش شده را در این برنامه نمی توانیم پخش کنیم ، این اتفاق هم خیلی دور از انتظار نیست. امیدوارم که بتوانیم در برنامه ای کامل و صریح در خدمت تان باشیم.» جالب این بود که کمتر از 30 دقیقه قبل از این فردوسی پور دلیل پخش نشدن مصاحبه کریمی را مشکلات فنی اعلام کرده بود اما حرف های پایانی اش نشان می داد که دلیل عدم پخش مصاحبه کریمی فنی نبوده است
این برای اولین بار بود که فردوسی پور روی آنتن از برخوردهای پشت پرده با برنامه نود گلایه می کرد.

Only Wayne Rooney

******پرسپولیس قهرمان می شه******خدا می دونه که حقشه*******به لطف یزدان و بچه ها******پرسپولیس قهرمان میشه******پرسپولیس قهرمان می شه******

قدیمی 08-31-2010, 12:07 PM
Tifusi
مدير بازنشسته
Tifusi آواتار ها

گزارش روز: نود در چالش جديد؛ افشاگري فردوسي‌پور روي آنتن

احمد ابراهيمي سرپرست وقت تيم ملي قراردادي را به نمايش گذاشت كه مسئولان فدارسيون براي فرار از ماليات با علي دايي قرارداد 50 ميليوني بسته و 750 ميليون پاداش برايش در نظر گرفته بودند. قراردادي كه در صورت صحت نشان مي‌دهد همه دروغ گفته‌اند.

سايت گل ـ شايد هيچ مجري ديگري در ايران وجود نداشته باشد كه با تركيبي از شجاعت و بي‌كله‌گي نسبت به مديران بالادستي و مسئولان پخش يك شبكه واكنش نشان داده و آنها را متهم به سانسور كند.
اين كاري است كه عادل فردوسي‌پور بعد از برنامه جنجالي دو سال پيش مجدداً‌ انجام داد و ديشب ناگهان و در پايان برنامه با انتقاد از اينكه نمي‌تواند مصاحبه علي كريمي را پخش كند ابراز اميدواري كرد روزي اين برنامه را در شرايط نرمال روي آنتن ببرد.
در برنامه شب گذشته كه خيلي‌ها بخش انتهايي‌اش را به دليل پخش ديرهنگام آن مشاهده نكردند چند اتفاق مهم افتاد:
1. در بخش معرفي برنامه به ناگاه آيتمي كه به بازي ملوان و راه آهن اشاره داشت كات خورد و دوربين ناگهان به استوديو بازگشت درست در لحظه‌اي كه عادل به بزرگنمايي چيزي مبهم مشغول بود و از كبك و خروس نام مي‌برد.
2. افشاي قرارداد علي دايي بعد از حساسيت‌هاي پيش آمده يك بسته خبري جديد بود. احمد ابراهيمي سرپرست وقت تيم ملي قراردادي را به نمايش گذاشت كه مسئولان فدارسيون براي فرار از ماليات با علي دايي قرارداد 50 ميليوني بسته و 750 ميليون پاداش برايش در نظر گرفته بودند. قراردادي كه در صورت صحت نشان مي‌دهد همه دروغ گفته‌اند از علي كفاشيان تا خود علي دايي كه در برنامه معروفش گفته بود مبلغ قرارداد وي 600 به اضافه 200 ميليون تومان بوده است اين قرارداد جديد چيزي نيست كه بشود به راحتي از كنارش گذشت. درست مثل يك پنالتي در دقيقه 90 يك مسابقه.
3. قرار بود مهدي تاج كه امضايش پاي قرارداد ديده مي‌شد به توضيح در اين زمينه بپردازد كه از وي خبري نشد، شايد مسئولان فدراسيون براي جمع كردن اين ماجرا به زمان بيشتري نياز داشته باشند.
4. عدم پخش مصاحبه علي كريمي از نود در حالي است كه به گفته خود عادل اين گفت‌‌وگو در بخش‌هاي مختلف خبري روي آنتن رفته بود. فردوسي‌پور در برنامه اعلام كرد كه مجوز پخش مصاحبه كريمي به وي داده نشده است.
5. پخش مجدد فحاشي امير قلعه‌نويي به جواد كاظميان و سوال درباره قهر قلعه‌نويي با نود در برنامه نيز نكته بسيار مهمي بود.
6. برنامه نود زودتر از حد معمول به پايان رسيد. زماني كه به گفته فردوسي‌پور طبق كنداكتور او 7 دقيقه ديگر براي اتمام رسمي برنامه زمان داشت. طبق تجربه او هميشه با رأيزني با پخش شبكه به اين زمان مي‌افزود اما اين‌بار با دستوري از بالا برنامه ناگهان قطع شد.
نكته بسيار مهم فاش‌گويي عادل درباره سازوكار اتفاقاتي بود كه ديشب رخ داد. ابراز اميدواري او براي پخش مجدد برنامه در شرايط نرمال نشان از آغاز دوره تازه‌اي از جنجال دارد. دو سال پيش او برنامه‌اش را با اين جمله تمام كرد كه:«اگر مجالي براي گفتن حقيقت روي اين صندلي بود برنامه را اجرا خواهد كرد ...» تاريخ خيلي زودتر از آنچه كه تصورش را مي‌كرديم تكرار شده است و سوال اين است كه آيا قرمه‌سبزي برنامه‌اي كه سر مجري‌اش هميشه بوي قرمه‌سبزي مي‌داد بار گذاشته شده است?

Only Wayne Rooney

تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش