انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-89
اطلاع رسانی


آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ
 
ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

#1

                      قدیمی 11-22-2010, 07:29 PM
Alibother
Guest
Alibother آواتار ها
 
ارسال ها: n/a
گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

محل قرار گيري گزارشات تمرينهاي پرسپوليس شامل بازيكنان تمرين گلزنان و...
  پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید از تشکر به عمل آورده است:

#2

                      قدیمی 11-26-2010, 07:01 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

پرسپوليس فردا و پس فردا پشت درهاي بسته تمرين مي‌كند

عزادار شدن بازيكن، جلسه دايي با كاشاني و ناراحتي هواداران از حذف ذوب‌آهن

هافبك تيم فوتبال پرسپوليس عزادار شد.
طبق برنامه قرار بود پرسپوليس امروز ساعت 15 تمرين كند اما به علت فوت مادربزرگ محمد نوري و با درخواست بازيكنان تمرين ساعت 11:30 برگزار شد.

* شيث رضايي و كريم باقري همچنان در تمرينات غايب هستند. حميد علي‌عسگر و غلامرضا رضايي نيز به دليل همراهي تيم اميد در گوانگجو در تمرين حضور نداشتند.

*‌ تيم فوتبال پرسپوليس فردا و پس فردا پشت درهاي بسته تمرين مي‌كند و خبرنگاران اجازه حضور در تمرين را ندارند.

* حبيب كاشاني سرپرست باشگاه امروز در تمرين حضور داشت و جلسه‌اي با علي دايي برگزار كرد. كاشاني همچنين با محمد پروين بازيكن مصدوم پرسپوليس كه امروز سر تمرين با لباس شخصي حاضر شده بود جلسه چند دقيقه‌اي داشت.

* مهاجم ويتنامي كه در تمرينات پرسپوليس به صورت تستي شركت كرده بود امروز جواب شد. گفته مي‌شود كارنامه‌اي كه او ارائه كرده بود ظاهراً درست نبود.

* خبرنگاران امروز مجبور شدند بر روي سكو و كنار تماشاگران حضور داشته باشند. خبرنگاران كه به اين امر اعتراض داشتند اعتراض خود را به مسئولان باشگاه اعلام كردند اما گفته شد به دليل آنكه ماشين عليرضا حقيقي كاپيتان پرسپوليس خط افتاده چنين تصميمي گرفته شده است.

* هواداران پرسپوليس از حذف ذوب‌آهن در جام حذفي ناراحت شدند زيرا معتقد بودند حذف ذوب‌آهن راه را براي استقلال در اين مسابقات هموارتر كرده است.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

#3

                      قدیمی 11-27-2010, 07:20 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليسدر تمرينات پرسپوليس چه گذشت؟

چه كسى بى ام و حقيقى را خط انداخت؟

وقتى دايى وارد زمين شد و از موضوع اطلاع يافت خود شخصا از قسمت آسيب ديده اتومبيل حقيقى بازديد كرد و البته چاره كار را در اين ديد تا همه افراد حاضر در پشت فنس ها را به روى سكوها بفرستد.
دايى خطاب به خبرنگاران گفت :«من شرمنده ام. يكى يك كارى مى كند آن وقت ما مجبوريم جاى شما را عوض كنيم . لطفا برويد روى سكو» هرچه تمرين صبح روز چهار شنبه پرسپوليس معمولى و بى سر وصدا بود تمرين صبح پنجشنبه اتفاقات زيادى را به دنبال داشت.
در اين تمرين محمد نورى ،حسين بادامكى و اميرحسين فشنگچى كه به ترتيب به دليل فوت مادر بزرگ،سفر به مشهد و سرماخوردگى در تمرين چهارشنبه غيبت كرده بودند پا به پاى بقيه تمرين كردند اما از مكس مهاجم نيجريه اى ويتنامى تستى كه روز قبل در تمرين حضور داشت خبرى نبود.
فشنگچى هزار تومانى عيدى داد .در روز عيد غدير خم هم اميرحسين فشنگچى تنها سيد تيم پرسپوليس بود كه به بقيه عيدى داد.
فشنگچى يك اسكناس تا نخورده هزار تومانى كه رويش را امضا كرده بود به كليه اعضاى تيم و حتى خبرنگاران و برخى از حاضران در محل داد كه البته يكى از اعضاى تداركات مشغول پخش كردن هزار تومانى ها بود.

حقيقى شوكه شد
اتفاق ويژه اين تمرين را عليرضا حقيقى باعث شد البته نه خود حقيقى بلكه اتومبيل او! در هنگام شروع كار و زمانى كه اعضاى تيم مشغول دويدن دور زمين بودند حقيقى متوجه شد كه ظاهر ب ام و x3 سفيد رنگش تغيييرى كرده است . حقيقى بعد از يكى دو بار برانداز اتو مبيل در حال دويدن به يكباره بى خيال تمرين شد و آمد تا ببيند چه اتفاقى براى اتومبيل گرانقيمتش افتاده.
اما وقتى او با يك تو رفتگى و خش بزرگ روى درب عقب اتومبيل مواجه شد بشدت شوكه شد و زير لب غرغر كنان از يكى از تداركاتچى ها خواست وقتى دايى وارد زمين شد با او كاردارد.
اين اتفاق آنقدر روى حقيقى تاثير گذاشت كه او در زمان حركات كششى در بين بازيكنان ايستاده و به يك جا خيره شده بود و تمرين نمى كرد. جالب اينكه حسين عبدى و مولايى هم به او كارى نداشتد.
سر انجام وقتى دايى وارد زمين شد و از موضوع اطلاع يافت خود شخصا از قسمت آسيب ديده اتومبيل حقيقى بازديد كرد و البته چاره كار را در اين ديد تا همه افراد حاضر در پشت فنس ها را به روى سكو ها بفرستد.دايى خطاب به خبرنگاران گفت :«من شرمنده ام. يكى يك كارى مى كند آن وقت ما مجبوريم جاى شما را عوض كنيم . لطفابرويد روى سكو!» .
اين مساله باعث جابجايى خبرنگاران و كليه افرادى شد كه به اتومبيل گرانقيمت حقيقى نزديك بودند اما اين جابجايى هم در روحيه گلر جوان پرسپوليس تاثيرى نگذاشت تا اينكه دايى مجبور شد دقايقى با او صحبت كند و حقيقى را براى يك تمرين جانانه مهيا سازد.
بعد از اين جابجايى پر سر وصدا براى حاضران در ورزشگاه درفشى فر اين سوال پيش آمده بود كه چه كسى اين كار را كرده. گروهى معتقد بودند اصلا اين اتفاق در حاشيه تمرين نيفتاده و قبلا رخ داده است .
البته از آنجايى كه محل پارك كردن اتومبيل حقيقى با بقيه بازيكنان متفاوت است بعيد نيست حق با او باشد و يك نفر خواسته او را آزرده خاطر كند! البته ظاهرا حقيقى بيشتر از اين بابت ناراحت بوده كه اين اتومبيل براى خودش نيست .

مخالفت دايى با شعارعليه فدراسيون
در اين جلسه تمرينى حدود ۵۰ هوادار هم حضور داشتند كه گروهى از آنها در اواخر تمرين تك تك اعضاى تيم از دايى گرفته تا تداركاتچى تيم را تشويق كردند.

نكته جالب اينكه وقتى ليدر ها شعار سر دادند:«دايى ما جهانيه ، فدراسيون روانيه» سرمربى سر تا پا قرمز پوش پرسپوليس با بالا بردن دست و ترشرويى جالب توجهى تاكيد كرد كه اين شعار را تكرار نكنند.


اين اتفاق بعد از سر دادن آوازى كه هواداران پرسپوليس براى فرهاد مجيدى سر مى دهند هم افتاد و دايى از ليدر ها خواست به مجيدى هم توهين نشود. با اين وجود ليدر ها براى سپاهان كرى خواندند و از بازيكنان خواستند تيم اصفهانى را شكست بدهند. همچنين ليدرها به محمد نورى كه مادربزرگش را از دست داده نيز به صورت دسته جمعى تسليت گفتند.

نارنجى برنده فوتبال دستگرمى
اين تمرين شامل كار با توپ،حركات سرعتى ،مرور حركات تركيبى و تاكتيكى و در نهايت فوتبال دستگرمى بين دو تيم نارنجى و طوسى بود كه با سه دروازه نجام شد و از آنجايى كه تيم نارنجى به دو دروازه ضربه مى زد اين تيم بازى درون تيمى را برد.
نكته جالب اينكه دايى همه نفرات را در قالب اين دو تيم پخش كرده بود به طورى كه نمى شد گفت نارنجى ها تيم اصلى اند يا طوسى ها .
او بارها بر سر بازيكنانى كه موقعيت ها را خراب مى كردند فرياد مى زد كه البته اين فريادها بيشتر در آيتم حركات تركيبى ديده شد تا جايى كه وى به محمد نورى بازيكن مورد علاقه اش كه چند بارى موفق به گل زدن نشد تشر زد و مازيار زارع را با ۲۰ حركت شنا جريمه كرد.

۱۰۰ دقيقه بدون آقا كريم
همچنين مجتبى زارع،سكو برت و بنيامين محمودى ۳ مصدوم پرسپوليس حدود يك ساعت دور زمين دويدند اما هادى نوروزى كه با پاى بانداژ شده و لباس شخصى درتمرين چهارشنبه حضور داشت در اين تمرين آفتابى نشد.
در پايان تمرين اما على دايى از دكتر زرينه خواست از آنجايى كه كلينيك باشگاه در روز عيد غدير خم تعطيل است جلسه فيزيو تراپى ويژه اى براى سكو برت در كلينيك خودش ترتيب دهد تا اين مدافع ماليايى در غيبت شيث و محروميت نورمحمدى براى بازى با سپاهان آماده شود.
اين جلسه تمرينى حدود ۱۰۰ دقيقه طول كشيد اما بيشتر از هر چيز غيبت كريم باقرى كه هيچ كس خبر جديدى از او نداشت باز هم به چشم آمد.

غيبت باقرى و حضور دوباره زارعى در تمرينات
مجتبى زارعى پس از مدتها دورى، ديروز با بازيكنان پرسپوليس تمرين كرد. اين بازيكن بيش از يك ماه است كه به دليل مصدوميت با تيم تمرين نمى كند اما از ديروز تمريناتش را شروع كرد.
تمرين روز جمعه پرسپوليس چند ساعت زودتر از زمان مقرر با حضور حبيب كاشانى سرپرست اين باشگاه برگزار شد.
به گزارش ايلنا در حالى كه قرار بود تمرين تيم فوتبال پرسپوليس ساعت ۱۴ ديروز برگزار شود، با هماهنگى مربيان و مسئولين باشگاه اين تمرين ساعت ۱۱ برگزار شد.
على دايى سرمربى پرسپوليس به دليل فوت يكى از نزديكان محمدنورى و شركت بازيكنان و اعضاى تيم فوتبال پرسپوليس در مراسم ختم وى،زمان تمرين تيمش را به ساعت ۱۱ تغيير داد.
در تمرين ديروز پرسپوليس،كريم باقرى مثل روزهاى قبل حضور نداشت. سايت باشگاه پرسپوليس چند روز قبل اعلام كرد باقرى به دليل بيمارى مادرش از حضور در تمرينات سرباز زده اما گفته مى شود دليل غيبت اين بازيكن،نارضايتى اش از نيمكت نشينى باشد. آخرين اخبار از باشگاه پرسپوليس حاكى از آن است كه كاپيتان پرسپوليس روز شنبه با حضور در باشگاه پرسپوليس و جلسه با حبيب كاشانى وضعيتش را مشخص خواهد كرد.

بازگشت زارعى به تمرينات
مجتبى زارعى پس از مدتها دورى، ديروز با بازيكنان پرسپوليس تمرين كرد. اين بازيكن بيش از يك ماه است كه به دليل مصدوميت با تيم تمرين نمى كند اما از ديروز تمريناتش را شروع كرد.اين در حالى بود كه سكو برت مدافع ماليايى پرسپوليس به دليل مصدوميت،انفرادى تمرين كرد و «مكس» بازيكن ويتنامى كه اخيرا در تمرينات پرسپوليس شركت مى كند نيز غايب بود.

وضعيت مبهم نوروزى در فاصله ۳ روز مانده تا بازى
پرسپوليس- سپاهان،وضعيت هادى نوروزى همچنان مبهم است. نوروزى كه در بازى با داماش مصدوم شد در تمرينات چند روز گذشته غايب بوده و ديروز هم فقط در رختكن حضور پيدا كرد اما نتوانست با تيم تمرين كند. خبرهاى رسيده حاكى است نوروزى به احتمال زياد به بازى با سپاهان نمى رسد اما پزشكان پرسپوليس تلاش مى كنند او را به اين بازى برسانند.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

#4

                      قدیمی 11-30-2010, 03:39 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

گزارش تمرين امروز پرسپوليس

تاخير دايي، درگيري محمد و شيري و غيبت باقري


تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با درگيري دو بازيكن اين تيم برگزار شد.
تمرينات پرسپوليس پس از شكست سنگين 4 بر يك مقابل سپاهان از ساعت 11 امروز در ورزشگاه درفشي‌فر با حاشيه‌هاي جالبي دنبال شد.
در اين تمرين بازيكنان اصلي پرسپوليس در ديدار روز گذشته به مدت 40 دقيقه ريكاوري كردند. بازيكنان ذخيره نيز پس از گرم كردن خود زير نظر عبدي به كار با توپ، حفظ توپ، پرسينگ، سانتر از جناحين و ضربه به گل در قالب فوتبال دستگرمي پرداختند.

* كريم باقري باز هم غايب بود. در تمرين گفته مي‌شد باقري به مسئولان باشگاه پرسپوليس اعلام كرده كه به هيچ عنوان قصد بازگشت به اين تيم را ندارد. همچنين محمد پروين به دليل مصدوميت و شيث رضايي به دليل تمرينات اختصاصي با دستور دايي در تمرين امروز نبودند. البته رضايي صبح امروز به مدت 90 دقيقه به طور اختصاصي در زمين درفشي‌فر قبل از تمرين پرسپوليسي‌ها، تمرين كرد.

* سپهر حيدري و امير حسين فشنگچي به دليل مصدوميت جزيي با لباس شخصي حضور داشتند و پس از دقايقي محل تمرين را ترك كردند.

* با دستور دايي باز هم خبرنگاران جايي مناسب در ورزشگاه درفشي فر نداشتند و روي سكوها نسبت به پوشش خبري اقدام كردند.

* دايي با 15 دقيقه تاخير حضور پيدا كرد به همين دليل با صحبت‌هاي عبدي تمرين امروز آغاز شد. دايي پس از حضور در تمرين ابتدا نظاره گر بود، سپس مشغول خواندن روزنامه‌هاي ورزشي شد و در مرحله بعدي نيز براي بازيكناني كه مقابل سپاهان به ميدان رفته بودند صحبت كرد.

* سكو برت مدافع سيه چرده پرسپوليس كه به دليل مصدوميت دچار مشكلاتي شده بود پس از صحبت با دايي به صورت اختصاصي تمرينات ويژه انجام داد تا به شرايط آرماني بدني برسد.

* در هنگام دويدن بازيكنان اصلي، مجتبي شيري و عليرضا محمد با يكديگر درگيري پيدا كردند. برخي بازيكنان مي‌خواستند اين ماجرا از چشم خبرنگاران دور بماند اما اوضاع وفق مراد اين عده نبود و عليرضا محمد دويدن با ساير بازيكنان را كنار گذاشت و به نشانه اعتراض به سمت عبدي رفت. اين در حالي بود كه هنوز دايي در محل تمرين حضور نداشت.
در اين بين علي دايي در تمرين حضور پيدا كرد و دقايقي با محمد به گفت و گو پرداخت. پس از اين موضوع و با توجه به اينكه خبرنگاران در محل تمرين بودند اين دو بازيكن با يكديگر دويدند و به گفت و گو پرداختند.
اين ماجرا توسط يكي از هواداران كه در محل تمرين حضور داشت فيلمبرداري شد اما فيلم اين هوادار كه از بهبهان آمده بود توسط پرسپوليسي‌ها پاك شد.

* دايي دقايقي در پايان تمرين با حقيقي به گفت و گو پرداخت.

* هادي نوروزي به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين كرد.

* سامان آقا زماني به دليل برخورد با مهدي شيري دچار مصدوميتي جزيي شد و به همين دليل قادر به ادامه تمرين نشد.

* چمن درفشي‌فر كه هنوز مدتي است از افتتاح آن نگذشته در مقابل دروازه‌ها دچار مشكلاتي شده است. همين موضوع باعث شد امروز پرسپوليسي‌ها دقايقي با كارگران زمين چمن به گفت و گو بپردازند.

* تمرين ساعت 12:20 به پايان رسيد و فردا ساعت 11 دنبال مي‌شود.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

#5

                      قدیمی 12-10-2010, 06:24 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

گزارش تمرين امروز پرسپوليس

لبخند بازيكنان پرسپوليس پس از 4 شكست پياپي

برخي بازيكنان تيم فوتبال پرسپوليس در ديدار برابر تراكتورسازي با لبخند تمرين كرد.
تمرين پرسپوليس ساعت 11صبح امروز در ورزشگاه درفشي‌فر برگزار شد. بازيكنان اصلي در ديدار برابر تراكتورسازي تبريز مدت 45 دقيقه ريكاوري و سپس محل تمرين را ترك كردند.

بازيكنان ذخيره نيز زير نظر عبدي پس از گرم كردن به استارت‌هاي كوتاه و بلند، پاس‌كاري در حال حركت و فوتبال در قالب دو تيم در زمين هندبالي پرداختند.

* در ابتداي تمرين دايي دقايقي براي بازيكنان به گفت‌وگو پرداخت. او به بازيكنان اعلام كرد از انجام مصاحبه‌هاي غيرضروري خودداري كنند و بيشتر تمركزشان براي خروج پرسپوليس از بحران پيش آمده باشد.

* محمود خوردبين، محمد پروين و كريم باقري غايب بودند.

* سكوبرت مدافع اهل كشور مالي پرسپوليس امروز با لباس شخصي در محل تمرين حضور پيدا كرد.

* سپهر حيدري و عليرضا حقيقي فقط 5 دقيقه تمرين كردند. غلامرضا رضايي نيز در تمرين امروز شركت نكرد و تنها نظاره‌گر بود.

* تنها 4 هوادار حضور داشتند.

* علي دايي بيشتر نظاره‌گر بود و تنها سعي مي‌كرد پس از اشتباهات بازيكنان تذكرات لازم را به آنها بدهد. بيشتر مسائل تمرين بر عهده حسين عبدي بود.

* عليرضا حقيقي يك ربع زودتر از بازيكنان اصلي ورزشگاه درفشي‌فر را ترك كرد.

* در تمرين امروز برخي از بازيكنان اصلي با وجود 4 شكست پي در پي لبخند‌ مي‌زدند و انگار نه انگار كه در بازي‌هاي گذشته ناكام بودند.

* پرسپوليسي‌ها فردا تعطيل هستند و تمرينات خود را روز يكشنبه دنبال مي‌‌كنند.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

#6

                      قدیمی 12-10-2010, 06:31 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zamara نمایش پست ها
گزارش تمرين امروز پرسپوليسلبخند بازيكنان پرسپوليس پس از 4 شكست پياپي
* در تمرين امروز برخي از بازيكنان اصلي با وجود 4 شكست پي در پي لبخند‌ مي‌زدند و انگار نه انگار كه در بازي‌هاي گذشته ناكام بودند.


وقتي بازيكن متعصب و با غيرت توي تيم نداشته باشيم نتيجه اش اين ميشه كه هم چپ و راست بازي ها رو ببازيم و بعد شاهد لبخند و خوشي بازيكنان پولكي باشيم !
به جهنم كه ميليونها هوادار ديشب تا صبح از غصه خوابشون نبرد ! به بازيكن ها چه ربطي داره !؟ اونا بايد بفكر پولشون باشند و هنوز پشت لباشون مو در نياورده برن با پول هاي مفتي كه از جيب بيت المال نصيبشون ميشه ماشين هاي آنچناني بخرند و بعد برن مهماني هاي شبانه آنچناني و حالش رو ببرند ! چه معني داره بفكر تيم و نتيجه گرفتن باشند ؟
صد تا رفيق دختر داشتن و عشق و حال كردن و خوشگذروني و بهترين ها رو داشتن رو عشق است .
گور پدر منه هوادار ، به درك كه بايد پيش اين و اون تحقير بشم ، هزار تا حرف از هر كس و ناكس بشنوم.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

#7

                      قدیمی 12-12-2010, 08:36 PM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها
 
تاریخ عضویت: May 2010
ارسال ها: 9,445
تشکر: 26,470
تشکر شده 19,523 بار در 8,046 نوشته
حالت من:
Ghamgin
P!NK will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

کاپيتان تيم فوتبال پرسپوليس تهران در تمرين امروز (يکشنبه) اين تيم غايب بود.


شيث رضايي در اين باره گفت: به دليل مشکلات شخصي که داشتم با اجازه علي دايي غايب بودم اما بعدازظهر زير نظر کادر فني تمرين کردم.
وي افزود: از همه تشکر مي‌کنم که نگران من هستند. با دستور دايي بعداز‌ظهر تمرينات ويژه‌اي را زير نظر مولايي مربي بدنساز تيم دنبال کردم و فردا هم در تمرينات پرسپوليس حاضرخواهم شد.
رضایی در پايان درباره چهار باخت متوالي تيمش اظهار داشت: در اين باره حرفي نمي‌زنم چون تمام تمرکزم را به اين معطوف کرده‌ام تا از اين شرايط خارج شويم. کادر فني و مسئولان باشگاه زحمات زيادي را براي برون رفت از اين شرايط کشيده‌اند و ما وظيفه داريم آن را جبران کنیم.
P!NK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

#8

                      قدیمی 12-13-2010, 07:39 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليسگزارش تمرين پرسپوليس

درگيرى لفظى اكبرى و آقازمانى و فرياد دايى در تمرين پرسپوليس


تمرين تيم فوتبال پرسپوليس در غياب شيث رضايى برگزار شد. تمرين ديروز تيم فوتبال پرسپوليس با حضور ۲۴ بازيكن و ازساعت ۱۱ در مجموعه ورزشى درفشى فر آغاز شد.

در ابتداى تمرين بازيكنان به مدت ۱۵ دقيقه زيرنظر مولايى بدنساز تيم خود را گرم كردند.تمرين پرفشار
دربخش بعدى تمرين على دايى بازيكنان را به ۳ گروه تقسيم كرد و در يك چهارم زمين بازى پرفشار و تركيبى را به مدت ۳۰ دقيقه براى تيمش در نظر گرفت. سپس پرسپوليسى ها در ۲ تيم ۱۰ نفره در دو محوطه جريمه زمين به ارائه بازى فوتبال كاملا نزديك به هم پرداختند. در قسمت بعدى بازيكنان پرسپوليس به سه گروه تقسيم شده و در يك حركت تركيبى ابتدا بازيكنان به سمت دروازه شوت مى كردند و بلافاصله سانتر از جناحين به روى دروازه صورت مى گرفت كه همان بازيكنانى كه به سمت دروازه شوت كرده بودند برروى سانترها هم به سمت دروازه حمله مى كردند.غيبت شيث
غيبت شيث رضايى در اين تمرين يكى از موضوعات عجيب بود كه هواداران پرسپوليس هم راجع به آن پرس و جو مى كردند. اين در حالى است كه شيث به تازگى به پرسپوليس بازگشته است.
درگيرى لفظى
در تمرين بازى پرفشار على دايى با هيجان و جديت زيادى كار شاگردانش را دنبال مى كرد. در يكى از توپ هاى اين تمرين جلال اكبرى و سامان آقازمانى برسر تصاحب توپ با يكديگر برخورد داشتند كه پس از آن آقازمانى به اكبرى اعتراض كرد كه چرا به جاى توپ پاى او را زده است و در حالى كه دو بازيكن با هم درگير شده بودند با وساطت مازيار زارع و فرياد على دايى با بيان اين جمله كه «من داور بازى هستم» غائله خاتمه يافت.
سرمربى پرسپوليس در اين تمرين آقازمانى را مقصر دانست و براى تنبيه به او دستور داد كه چند بار به دور زمين بدود.

تمرين اختصاصى
غلامرضا رضايى و سپهر حيدرى به دليل مصدوميت به طور اختصاصى تمرين كردند.

نورى تمرين نكرد
محمد نورى هم با تاخير وارد ورزشگاه شد اما به جمع ديگر بازيكنان در تمرينات نپيوست و تا پايان با لباس شخصى نظاره گر تمرين بود.

تماشاگر كم تعداد
حدود ۳۰ تماشاگر تمرين امروز پرسپوليس را از نزديك مشاهده كردند.

امروز تعطيل
تمرين پرسپوليس امروز تعطيل است.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

#9

                      قدیمی 12-13-2010, 05:25 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليس

گزارش تمرين امروز پرسپوليس
(2/9/1389)

حضور شيث رضايي و درگيري لفظي دروازه‌بان پرسپوليس با يك هوادار

تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز با درگيري رحمان احمدي با يك هوادار برگزار شد.
در اين تمرين كه از ساعت 11:10 در زمين درفشي‌فر برگزار شد، بازيكنان پرسپوليس پس از گرم كردن به پاس‌كاري در حال حركت، مرور كارهاي تاكتيكي و جاگيري‌هاي بدون توپ و با توپ پرداختند.

* محمد پروين و سكوبرت غايب بودند.

* سپهر حيدري و نورمحمدي به دليل مصدوميت اختصاصي تمرين كردند.

* دروازه‌بانان زير نظر يحيوي تمرينات ويژه‌اي را انجام دادند.

* محمد نوري در تمرينات گروهي شركت كرد. شيث رضايي نيز پس از غيبت در تمرين ديروز،‌ امروز در تمرين شركت كرد.

* علي دايي در ابتداي تمرين 10 دقيقه براي بازيكنان صحبت كرد.

* خبرنگاران براي ورود و خروج به ورزشگاه درفشي‌فر باز هم دچار مشكلاتي شدند و مجبورند با دستور جديد دايي از درب پشت ورزشگاه كه هواداران وارد مي شوند ورود و خروج داشته باشند. همچنين اگر بخواهند مصاحبه‌اي انجام دهند بايد ورزشگاه را دور بزنند. اين در صورتي است كه قبلا خبرنگاران از داخل ورزشگاه مي‌توانستند با مسافت خيلي كمتر با بازيكنان صحبت و سپس ورزشگاه را ترك كنند. در اين باره تبعيض بين خبرنگاران به چشم مي‌خورد.

* تمرين صبح پرسپوليس تنها 60 دقيقه بود و بعدازظهر هم دنبال مي شود.

* پرسپوليسي‌ها به دليل اينكه بعدازظهر هم بايد تمرين كنند ناهار خود را در ورزشگاه درفشي‌فر خوردند تا خود را براي بعدازظهر آماده كنند.

* فريادهاي دايي در تمرين امروز بسيار جالب بود. او به دقت تمرين را زير نظر داشت و هر از گاهي به اشتباهي در بين بازيكنان برمي‌خورد به آنها تذكر جدي مي‌داد.

* در انتهاي تمرين رحمان احمدي با يك هوادار درگيري لفظي كوچكي پيدا كرد كه به سرعت ختم به خير شد.

* تنها 10 هوادار حضور داشتند.
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

#10

                      قدیمی 12-19-2010, 08:36 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها
 
تاریخ عضویت: Jul 2008
نام حقیقی: اسماعيل
سن: 52
محل سکونت: مشهد
ارسال ها: 13,608
تشکر: 24,710
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض پاسخ : گزارش تمرينات تيم پرسپوليسگزارش تمرين پرسپوليس
(27/9/1389)

پرسپوليسى ها ديروز آخرين تمرينات خود را براى رويارويى با صباى قم، پشت سر گذاشتند.
اين تمرينات در حالى آغاز شد كه على دايى، سرمربى تيم، پيش از شروع تمرينات دقايقى را با بازيكنان و كادر فنى صحبت كرد.

اولين ها
على عسكرى، حلافى، بادامكى و آقازمانى اولين نفراتى بودند كه در مجموعه درفشى فر حضور يافتند. اين بازيكنان پيش از شروع تمرينات به صورت جداگانه به گرم كردن خود مشغول شدند.

حركات كششى
بازيكنان از ساعت ۱۴ و ۵ دقيقه زير نظر مولايى به گرم كردن خود مشغول شدند. دويدن هاى نرم و حركات كششى از جمله تمريناتى بود كه زير نظر بدنساز تيم انجام مى شد.

آقا وسط
پس از گرم كردن، بازيكنان به ۲ گروه تقسيم شدند و به بازى
آقا وسط پرداختند.

تمرين اختصاصى
سكوبرت به صورت اختصاصى زير نظر دكتر زرينه تمرين كرد.

تذكر دايى
تمرينات ديروز با تذكرهاى مداوم على دايى قطع مى شد.
سرمربى پرسپوليس در طول تمرينات نكات فنى را به بازيكنان يادآور مى شد.

تست آمادگى جسمانى
محمد منصورى نيز ديروز در تست آمادگى جسمانى شركت كرد تا نتيجه اين آزمايش مشخص كننده حضور او در ليست ۱۸ نفره مقابل صبا باشد
__________________

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید


*********************

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

برچسب ها
گزارش تمرين

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش

مجوز های ارسال و ویرایش
شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید

BB code is فعال
شکلک ها فعال است
کد [IMG] فعال است
کد HTML غیر فعال است

انتخاب سریع یک انجمن


اکنون ساعت 10:01 PM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

انجمن هواداران پرسپولیس توسط سرور مجازی گروه کامپایلر هاست و میزبانی میشود
vBulletin Optimisation by vB Optimise (Reduced on this page: MySQL 0%).