انجمن های هواداران پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-10-2011, 10:36 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
پیش فرض .

متاسفانه امروز از طریق چند تن از دوستان متوجه شدم که در یکی از سایت هایی که ادعای هواداری از پرسپولیس را نیز دارند با همکاری سه الی چهار کاربر و شخص مدیر سایت در جهت تخریب باشگاه و نام بزرگ پرسپولیس و همچنین بد نام کردن سرپرست محترم باشگاه پرسپولیس که صداقت و درستی و راستی او در همه قشرها ورد زبان است و مورد تایید همه اهالی اهل فن و مراجع مختلف است توسط یک عده اشخاص معلوم الحال در سایت فوق مورد هجوم بی رحمانه قرار گرفته و با استفاده از نفرات فوق و امکانات مدیریتی سایت و ارسال متعدد کامنت های تخریبی علیه آقای کاشانی ضمن ایجاد دو دستگی و تفرقه در بین هواداران محجوب و محبوب پرسپولیس باعث شده اند که عده ای به سمت دایی و عده ای به سمت آقای کاشانی و عده ای هم دلسرد از تیم و باشگاه پرسپولیس شوند که در همینجا از مدیریت محترم و روابط عمومی باشگاه پرسپولیس تقاضای برخورد قانونی در مورد این اقدام موهن سایت فوق را داریم .
ما بعنوان هواداران باشگاه پرسپولیس بخاطر حفظ شآن و شخصیت حقوقی شخص آقای حبیب کاشانی که بعنوان سرپرست باشگاه مشغول خدمت هستند این حرکت زشت و تفرقه آمیز سایت فوق را بشدت محکوم و تقاضای برخورد جدی با مسئول و افراد توهین کننده داریم .
متن عنوان خبر فوق که توسط مدیریت سایت بر روی خروجی آن قرار گرفته با عنوان :طوفان شریفی : کاشانی دروغگو ، سخن چین و اعمالش بر خلاف دین است! است که خود گویای توهین و بی احترامی به سرپرست محترم باشگاه و همچنین ایجاد دودستگی و تفرقه در بین هواداران است .
نامه اعتراضی در اینمورد تنظیم و در اختیار مسئولان باشگاه نیز قرار گرفت که امیدواریم مورد بررسی و اقدام مقتضی قرار بگیرد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-11-2011, 05:04 PM
Scofield
بازيكن پايه
Scofield آواتار ها

نام حقیقی: محـمـد
تشکر شده 154 بار در 42 نوشته
بازیکن مورد علاقه: پرسپولیس!
مربی مورد علاقه: امپراطور-فرگوسن-ونگــر
Scofield is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : محکومیت اقدام تفرقه آمیز و موهن یکی از سایت های مدعی هواداری از پرسپولیس

عجیبا قریبا!
دیگه همینمون کم بود که اطلاع رسانی رو تفرقه افکنی خطاب کنیم!
من بعنوان کسی که بیشتر از یکسال عضو سایتی هستم که شما علیه اش اقدام محکومانه انجام دادید و به خاطر دینی که نسبت به این سایت، مدیرش و اون چند کاربر محترم دارم لازم می دونم اندکی شفاف سازی کنم بلکه شما نظرتون برگرده و اجازه بدین و اون سایت به کارش ادامه بده!!
اولا که سایت هایی که بصورت خصوصی اداره می شن هرگز موازی با نظرات و تصمیمات مسئولان باشگاه عمل نمی کنن بلکه منعکس کننده نظرات هواداران باشگاه هستند نظراتی که گاها کاملا مخالف با عملکرد ها و تصمیمات مدیریتی باشگاه پرسپولیس؛ در واقع این سایت ها بخشی از خانواده بزرگ هواداران پرسپولیس بحساب می یان نه جزئی از ارکان باشگاه که اگر غیر از این بود سایت رسمی باشگاه برای همه ما بس بود!
الزاما طرز فکری که شما نسبت به مدیریت باشگاه و مربیش و بازیکنانش دارید طرز فکر همه هواداران نیست بلکه بخشیش تفکری است که در مرجع می بینیم بخشیش تفکری است که در کانون می بینیم بخشیش تفکری است که در قرمزته می بینیم و ...
دوما مطلبی که مورد اشاره شماست نوشته و نظر شخصی مدیر سایت نیست بلکه نقل قول مستقیم از رئیس سابق کمیته انظباطی و جالب که این خبر در اکثر خبرگزاری ها منعکس شده و عجیب که شما فقط علیه مرجع موضع گرفتید!
دروغ نویسی کار بسیار زشتی است تفرقه افکنی هم همینطور اما اینکه خبری کاملا درست، و نه نشر اکاذیب و نه نظر شخصی، رو روی خروجی بگذاری دلیل بر این نیست که شما قصد تفرقه دارید تفرقه یعنی اینکه شما پرسپولیس قلابی آقای وفایی رو به جای پرسپولیس مردمی جا بزنی و بخورد هواداران احتمالا ناآگاه بدی! تفرقه یعنی اینکه سایتی که ادعا داره کانون هواداران پرسپولیس هست، به پوشش دهنده اخبار والیبال تیم آقای وفایی باشه که از قضا نام تیمش رو از روی نام باشگاه ما جعل کرده!
و لازم در آخر تاکید کنم که بله! کاشانی دروغگو سخن چین و اعمالش خلاف مسیر رسیدن به بهشت از راه فوتبال! و احتمالا من تنها کسی نیستم که با شریفی هم عقیده است! بهتر در انجمن های پرسپولیسی گشتی بزنید و بعد _اگر نفوذی فراتر از دوستی با لیدر معروف دارید_ ازش استفاده کرده و نامه ای نوشته اعتراضات هواداران نسبت به عملکرد جناب کاشانی رو به مراجع ذیصلاح منعکس کنید

خـــــدا هنـوز آن بـالاســــت...

Scofield آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازScofield تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-11-2011, 07:43 PM
Misagh27
سرپرست تيم
Misagh27 آواتار ها

نام حقیقی: شکیبا
تشکر شده 3,848 بار در 1,118 نوشته
بازیکن مورد علاقه: میثاق/شیث رضایی/پویول/ایمون زاید
مربی مورد علاقه: زلاتکو کرانچار
حالت من:
Ghamgin
Misagh27 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : محکومیت اقدام تفرقه آمیز و موهن یکی از سایت های مدعی هواداری از پرسپولیس

نیگا کن تورو خدا!اخه اینا اسم خودشون رو میذارن هوادار؟
منم تقریبا از تیم دلسرد شدم ولی نه تا این حد که هر چی از دهنم در بیاد به تیم عزیزم پرسپولیس بگم
شڪــستن نـــوک مــــבاבҐ بوב....

Misagh27 آنلاین نیست.  

قدیمی 05-11-2011, 09:04 PM
naser20
بازيكن اصلي
naser20 آواتار ها

نام حقیقی: ناصر
تشکر شده 364 بار در 166 نوشته
بازیکن مورد علاقه: بازیکنان پرسپولیس
مربی مورد علاقه: آرسن ونگر - دل بوسکه
naser20 is on a distinguished road

توی این وضعیته که مشخص میکنه کی واقعا طرفدار و هوادار تیم پرسپولیسه
درسته که توی انجمن ما هم از کارهای مدیریت و کادر فنی انتقاد میشه اما دیگه به اونجاها نمیرسه که دو دستگی ایجاد بشه

قدیمی 05-11-2011, 10:34 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

هدف ما هواداران حمایت و پشتیبانی از همه ارکان تیم و باشگاه پرسپپولیس است و چنانچه انتقادی هم هست هیچ ایراد و اشکالی در آن نیست اما اینکه بخواهیم مدیریت باشگاه را که الحق تلاش و زحمات زیادی رو متحمل میشه نادیده بگیریم و فقط بخاطر حمایت از شخص سزمربی تیم کادر مدیریتی باشگاه رو مورد حمله قرار بدهیم اصلا منطقی نیست .
من هم مثل خیلی از هواداران باشگاه نسبت به بعضی کارهای مدیریت انتقاد دارم و اعتقاد دارم در این نوع مدریت که توسط آقای کاشانی در حال انجام است (مدیریت تک محوری) ایراد و اشکال مختلفی ممکنه وجود داشته باشه اما اینکه بخواهیم متن مصاحبه رئیس سابق کمیته انضباطی رو که بخاطر رفاقت با دایی و اینکه آرای کمیته انضباطی قبل از اینکه رسانه ای شود در اختیار سرمربی تیم ما قرار میگرفت، افشا شده است و بخاطر این موضوع ناچار به کناره گیری شدند و از این بابت در وجودشان ناراحتی شدیدی احساس میشود را اولا ملاک قرار بدهیم و ثانیا آن را به نوعی تفسیر بکنیم که باعث خدشه دار شدن شخصیت حقوقی سرپرست باشگاه محبوب ما شود به هیچ عنوان کار پسندیده و خوبی نیست .
آقای کاشانی در اینمورد فقط حقیقت رو عنوان داشتند و اگر واقعا چنین چیزی نبود آقای شریفی از کار برکنار نمیشد چرا که جایگاه کمیته انضباطی و آرای آن از مصادیق امانت داری محسوب شده و مکلف به حفظ آن بودند .
به هر حال این اتفاق افتاده و اینکه ما هواداران بخواهیم اخبار را وارونه جلوه بدهیم و شخص مدیریت باشگاه را اینگونه مورد حمله قرار بدهیم به جز ایجاد تفرقه و دو دستگی و نفاق و سر ریز شدن هواداران هیچ نتیجه دیگری در بر نخواهد داشت .
این خبر بوده و همه خبرگزاری ها آن را ارسال کردند اما حتی سایت های استقلالی و سپاهانی هم اینگونه خبر را در سایت های خود قرار نداده بودند و این توهین آشکار به همه هواداران و مدیریت باشگاه است .
البته این نوع دستکاری در خبر از مدیریت سایت فوق کاملا طبیعی است چرا که آنها قبل از اینکه به فکر پرسپولیس و باشگاه و نام بزرگ آن باشند در صدد حفظ علی دایی هستند و چون میدانند که در صورتی که آقای کاشانی در راس باشگاه باشند حذف دایی صد در صد است و به همین جهت بخاطر حفظ دایی در صدد تخریب شخصیت و وجهه مدیریت و کادر مدیریتی باشگاه هستند و برای اینکار به خود اجازه میدهند هر نوع توهین و افتراء و بی احترامی را موجه جلوه داده و حتی کسانی را که در سایت فوق بخواهند از آقای کاشانی دفاع و یا از شخص سرمربی تیم انتقاد بکنند بطور خیلی ناجوانمردانه آنها را حذف و فقط برای خالی نبودن عریضه و اینکه یک نفر را داشته باشند تا بتوانند سه چهار نفره بر سر او ریخته و خود را سرگرم و تاپیک را بالا نگهدارند اجازه میدهند تا مدتی فعالیت کنند و بعد بدون اینکه طرف اخراج شود و یا تعلیقی در کار باشد تمامی دسترسی های او را قطع تا نتواند پستی ارسال و یا حتی پیغام خصوصی و پروفایل ارایه بدهد و کلا بدون اینکه نام اخراجی بر زیر نام کاربری او نوشته شود از تمامی امکانات سایت محروم میشود که نمونه زنده آن خود من هستم که بعد از اینکه از دایی در آن سایت انتقاد کردم تمامی دسترسی های من غیر فعال شد! بدون اینکه اخراج شده باشم و این سیاست سایت فوق هست تا ظاهر قضیه را طوری نمایش بدهد که گویا دایی هیچ منتقدی ندارد و همه هواداران خواهان او هستند و تعداد چهار الی پنج نفری که اعضاء باند خودشان را تشکیل میدهند هر روزه در حال ارسال مطالب کذب و دروغ به نفع دایی هستند و فقط نظرات خود را از این طریق به بقیه تحمیل میکنند .
در صورتی که اینکار خلاف مقررات انجمن های گفتگو است و باید اجازه داد همه کاربران بدور از هر گونه توهین و بی احترامی نظرات خود را بیان کنند و مانع شدن بی دلیلی و مغرضانه و سوء استفاده از ابزار مدیریت خلاف روح انسانی و جوانمردی و قوانین اینگونه فروم هاست .
در انتها از همه کاربران و هواداران واقعی باشگاه پرسپولیس تقاضا دارم روح همبستگی و وحدت خود را حفظ و اجازه ندهند یک عده خاص که در قالب باند های اختصاصی برای اشخاص مختلف در آنها رخنه و باعث ایجاد دو دستگی و تفرقه در بین آنها شوند .
وظیفه تک تک ما حمایت از همه ارکان باشگاه اعم از مدیریت ، مربیان ، بازیکنان ، لیدرها و همه خادمان در این باشگاه و تمامی هواداران است و باید بدور از هرگونه تنش فقط در حمایت از پرسپولیس همیشه محبوب گام برداریم .
اما این بدان معنا نیست که نباید از عملکرد این افراد انتقادی داشته باشیم و باید در جای خود هم انتقاد کرد و هم تشویق کرد اما نباید موضع تخریبی اتخاذ کنیم و انتقاد اصولی و مودبانه را سرلوحه کار خود قرار بدهیم .
با تشکر از همه هواداران محبوب پرسپولیس و به امید روزهای آفتابی برای نام بزرگ تیم محبوب ما

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  

قدیمی 05-11-2011, 11:55 PM
Scofield
بازيكن پايه
Scofield آواتار ها

نام حقیقی: محـمـد
تشکر شده 154 بار در 42 نوشته
بازیکن مورد علاقه: پرسپولیس!
مربی مورد علاقه: امپراطور-فرگوسن-ونگــر
Scofield is on a distinguished road

شما الان دارید در مورد رویه تلکس خبری سایت صحبت می کنید یا انجمن؟!
در مورد اخبار توضیحاتم و گفتم و حرفی نموند
در مورد اینکه مدیران سایت مرجع مثل همه هواداران دل خوشی از مدیریت جهانی حاج آقا ندارند شکی نیست اصلا شما یک هوادار و پیدا کنید که اخبار باشگاه و دنبال کنه و از مدیریت کاشانی راضی باشه هیچکس مثل کاشانی نمی تونست به سابقه موفقش گند بزنه!
اما در مورد دایی لازم به اطلاعتون برسونم از سه مدیر اصلی سایت مرجع دو تاشون کاملا مخالف علی دایی هستند! با این حال برخلاف گفته شما بارها مطالبی در مخالفت و انتقاد از عملکرد دایی روی سایت قرار گرفته که آخرین نمونه اش هم این مطلب هست
دایی از هواداران عذرخواهی نمی‌کند؟
به نام فردی که خبر رو روی خروجی گذاشته هم دقت کنید
استدلالی که می گه مرجع کاشانی رو می کوبه تا دایی بمونه هم خیلی جالبه!
باید عرض کنم که اولا مرجع خبری فقط یک سایت خصوصی که به هیچ فرد و نهادی هم وابستگی نداره و هیچ نقشی هم در تصمیم گیری های باشگاه نداره انعکاس اخبار و نظرات هواداران تمام کاری هست که مدیران مرجع و سایر سایت های هواداری می تونن انجام بدن تصمیم حفظ یا حذف و بالا دستی ها می گیرن که اصولا هم نظرات هواداران براشون پشیزی ارزش نداره
دوما چنین استدلالی فقط می تونه بخاطر تفکرات کینه ای شما از دایی مطرح می شه و من براحتی می تونم برعکسش کنم و بگم این شمایید که دارید تلاش می کنید دایی رو سیبل قرار بدید تا به کاشانی آسیبی نرسه! و دقیقا شما با همین تفکر از مدیری که در حساس ترین روزهای فصل زیر آب سرمربیش رو می زنه دفاع می کنید! به فرض درست بودن ادعای کاشانی باید گریه کرد به حال پرسپولیسی که مدیرش از اینکه سرمربی تیمش در کمیته ای از فدراسیون لابی یا نفوذ داره گله مند باشه! درست مثل اینه که دایی از رابطه شهردار تهران با کاشانی و گرفتن اسپانسر شهرداری گله کنه!!!
راستی فصل 86 کاشانی با واسطه و دیدار با چه کسی محمد حسن و کنار زد و مدیرعامل پرسپولیس شد؟! مرگ خوبه فقط واسه مرغ همسایه!
لازم بدونید این کاشانی نبود که باعث رفتن شریفی شد، شریفی از کمیته انظباطی رفت به همون دلیلی که شاه حسینی رفت به همون دلیلی که سایر رفتگان رفتند! تصمیمات بالا دستی ها عامل جدایی شریفی و شریفی ها بود! و فقط خدا می دونه چرا تاریخ مصرف شریفی برای آقایون تموم شد!
در مورد انجمن بازهم باید بگم که همین الان خیلی ها توی همون انجمن مخالف دایی هستن و هر روز هم مشغول فعالیتند در مورد بقیه موارد به دلیل حضور کمتر اطلاعی ندارم اما هر جه هست بی دلیل نیست
هواداری از پرسپولیس کار ماست اما نباید اون و با حماقت اشتباه بگیریم وقتی همه می دونیم که پرسپولیس با این افراد و با این تفکر به جایی نمی رسه دلیلی نداره از جریان غلط حاکم بر تیممون حمایت کنیم اتفاقا برای نجات پرسپولیس باید جلوی این تفکر ایستاد کاشانی دایی اون لیدر ها(!) هر یک بخشی از مشکلات این فصل بودند و همشون باید حذف یا کاملا اصلاح بشن

در آخر هنوز هم منتظرم کمی در مورد جناب وفایی، پوشش اخبار والیبال این تیم و ربطش با کانون هواداران پرسپولیس توضیحی ارائه کنید بهرحال شما که اینقدر روی مسائل ساده یک خبر حساسید قطعا در مورد مسائل بنیادی باید حساسیت ویژه ای داشته باشید!

خـــــدا هنـوز آن بـالاســــت...

Scofield آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازScofield تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-12-2011, 12:05 AM
Karim
ریش سفید انجمن
Karim آواتار ها

نام حقیقی: كريم
تشکر شده 18,113 بار در 6,115 نوشته
بازیکن مورد علاقه: كريم باقري
مربی مورد علاقه: هيدينگ،مورينيو،دنيزلي،قطبي
حالت من:
Sarbezir
Karim is on a distinguished road

جل الخالق،چه چیزهایی تاپیک میشه!
چه نامه هایی هم تنظیم میشه.
مرغ پخته خنده اش میگیره.
برا خنده هم که شده از طرف من پایین مطلب تو سایت مذکور بنویسید:
وا چه حرفا!حبیب پیشونی طلا و این وصله ها؟!

never cared for what they say
never cared for games they play

never cared for what they do
never cared for what they know

But I know
nothing else matters
Karim آنلاین نیست.  

قدیمی 05-12-2011, 12:10 AM
گلناز red
كاپيتان
گلناز red آواتار ها

نام حقیقی: گلناز
تشکر شده 1,238 بار در 467 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و علی کریمی
مربی مورد علاقه: کرانچار
حالت من:
Khaste
گلناز red is on a distinguished road

منم این مطلب رو تو همون سایته خوندم نمی دونین به ظاهر هوادارا چه چیزایی پشت حبیب کاشانی می گفتند

اون همه دویدن و سراب
این همه درخشش و سیاهی
تا کجا من اومدم؟
چه جوری برگردم؟
من کجا خوابم برد؟
یه چیزی دستم بود!
کجا از دستم رفت؟
من میخوام برگردم به کودکی
من میخوام برگردم به کودکی!
گلناز red آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-12-2011, 12:37 AM
Alibother
Guest
Alibother آواتار ها

نقل قول:
نوشته اصلی توسط KARIM نمایش پست ها
جل الخالق،چه چیزهایی تاپیک میشه!
چه نامه هایی هم تنظیم میشه.
مرغ پخته خنده اش میگیره.
برا خنده هم که شده از طرف من پایین مطلب تو سایت مذکور بنویسید:
وا چه حرفا!حبیب پیشونی طلا و این وصله ها؟!
البت اضافه کنم نامه های عاشقانه دوستان در مورد جناب دایی هم از این قاعده مثتثنا نیست!! بابا یکی این وسط پالانه و یکی ....!
این یکی رو اون یکی آورده.حالا چی شده این پیشونی طلا شده و اون شده بهروز وثوق و فردین الله اعلم!
شاید از تو جیب آقای scofild یه چیزایی در بیاد!!
ما که نفهمیدیم این وسط پرسپولیس چه کارست!!
یکی میگه فلانی سرمربی تیممه ازش حمایت میکنم!یکی میگه فلانی مدیر تیممه!
جالبه که هر دو طرف خودشونو دلسوز میدونن!
جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه * چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند!
هر دوی این بزرگواران باید گور مبارکشون رو از پرسپولیس گم کنن! هم جناب اسطوره !! هم جناب پیشونی طلا!
والسلام!

این کاربر برای پست مفید از تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-12-2011, 08:30 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

نقل قول:
نوشته اصلی توسط scofield نمایش پست ها
شما الان دارید در مورد رویه تلکس خبری سایت صحبت می کنید یا انجمن؟!
در مورد اخبار توضیحاتم و گفتم و حرفی نموند
در مورد اینکه مدیران سایت مرجع مثل همه هواداران دل خوشی از مدیریت جهانی حاج آقا ندارند شکی نیست اصلا شما یک هوادار و پیدا کنید که اخبار باشگاه و دنبال کنه و از مدیریت کاشانی راضی باشه هیچکس مثل کاشانی نمی تونست به سابقه موفقش گند بزنه!
اما در مورد دایی لازم به اطلاعتون برسونم از سه مدیر اصلی سایت مرجع دو تاشون کاملا مخالف علی دایی هستند! با این حال برخلاف گفته شما بارها مطالبی در مخالفت و انتقاد از عملکرد دایی روی سایت قرار گرفته که آخرین نمونه اش هم این مطلب هست
دایی از هواداران عذرخواهی نمی‌کند؟
به نام فردی که خبر رو روی خروجی گذاشته هم دقت کنید
استدلالی که می گه مرجع کاشانی رو می کوبه تا دایی بمونه هم خیلی جالبه!
باید عرض کنم که اولا مرجع خبری فقط یک سایت خصوصی که به هیچ فرد و نهادی هم وابستگی نداره و هیچ نقشی هم در تصمیم گیری های باشگاه نداره انعکاس اخبار و نظرات هواداران تمام کاری هست که مدیران مرجع و سایر سایت های هواداری می تونن انجام بدن تصمیم حفظ یا حذف و بالا دستی ها می گیرن که اصولا هم نظرات هواداران براشون پشیزی ارزش نداره
دوما چنین استدلالی فقط می تونه بخاطر تفکرات کینه ای شما از دایی مطرح می شه و من براحتی می تونم برعکسش کنم و بگم این شمایید که دارید تلاش می کنید دایی رو سیبل قرار بدید تا به کاشانی آسیبی نرسه! و دقیقا شما با همین تفکر از مدیری که در حساس ترین روزهای فصل زیر آب سرمربیش رو می زنه دفاع می کنید! به فرض درست بودن ادعای کاشانی باید گریه کرد به حال پرسپولیسی که مدیرش از اینکه سرمربی تیمش در کمیته ای از فدراسیون لابی یا نفوذ داره گله مند باشه! درست مثل اینه که دایی از رابطه شهردار تهران با کاشانی و گرفتن اسپانسر شهرداری گله کنه!!!
راستی فصل 86 کاشانی با واسطه و دیدار با چه کسی محمد حسن و کنار زد و مدیرعامل پرسپولیس شد؟! مرگ خوبه فقط واسه مرغ همسایه!
لازم بدونید این کاشانی نبود که باعث رفتن شریفی شد، شریفی از کمیته انظباطی رفت به همون دلیلی که شاه حسینی رفت به همون دلیلی که سایر رفتگان رفتند! تصمیمات بالا دستی ها عامل جدایی شریفی و شریفی ها بود! و فقط خدا می دونه چرا تاریخ مصرف شریفی برای آقایون تموم شد!
در مورد انجمن بازهم باید بگم که همین الان خیلی ها توی همون انجمن مخالف دایی هستن و هر روز هم مشغول فعالیتند در مورد بقیه موارد به دلیل حضور کمتر اطلاعی ندارم اما هر جه هست بی دلیل نیست
هواداری از پرسپولیس کار ماست اما نباید اون و با حماقت اشتباه بگیریم وقتی همه می دونیم که پرسپولیس با این افراد و با این تفکر به جایی نمی رسه دلیلی نداره از جریان غلط حاکم بر تیممون حمایت کنیم اتفاقا برای نجات پرسپولیس باید جلوی این تفکر ایستاد کاشانی دایی اون لیدر ها(!) هر یک بخشی از مشکلات این فصل بودند و همشون باید حذف یا کاملا اصلاح بشن

در آخر هنوز هم منتظرم کمی در مورد جناب وفایی، پوشش اخبار والیبال این تیم و ربطش با کانون هواداران پرسپولیس توضیحی ارائه کنید بهرحال شما که اینقدر روی مسائل ساده یک خبر حساسید قطعا در مورد مسائل بنیادی باید حساسیت ویژه ای داشته باشید!
همانطور که خودتان هم واقف هستید سایت و انجمن هر دو مربوط به یک هاست هستند و مدیریت آن را هم یک نفر بعهده دارد بنابر این تفاوتی بین این دو از نظر از ارسال خبر و یا خط مشی مدیریتی و فعالیت در آن ، وجود ندارد .
من هیچگاه از دایی کینه نداشته و ندارم اما به شدت از عملکرد منفی او که باعث تحقیر و حقارت باشگاه و هواداران آن شده انتقاد دارم و بعنوان یک هوادار این حق رو دارم که از او انتقاد بکنم و نیازی نیست که من بخواهم دایی را سبیل قرار داده چرا که عملکرد او گویای همه چیز است .
همانطور که عرض کردم بنده مدیریت آقای کاشانی را صد در صد تایید نکرده و نمیکنم و انتقادات زیادی به مدیریت او رواست که یکی از همین انتقادات برکناری بی دلیل کرانچار و انتخاب دایی بعنوان سرمربی این تیم بزرگ است که اگر چنین اتفاقی رخ نمیداد الان وضعیت پرسپولیس این نبود که الان شاهد آن هستیم .
اما صحبت من این است که ما بعنوان حامی پرسپولیس نباید در تلکس خبری خود اخبار و رویدادها را طوری انعکاس بدهیم که حتی سایت های خبری سایر تیم های رقیب هم از چنین جمله بندی های مغرضانه هم استفاده نمیکنند .
من شاید در انجمن گفتگوها کمی در مورد دایی تند رفته باشم چرا که در این انجمن ها اکثرا" هواداران خود باشگاه حضور دارند و اما در تلکس خبری و سایت اصلی هیچگاه از من خبر و مقاله و تفسیری را مشاهده نکردید که در آن به علی دایی توهین و بی احترامی کرده باشم و یا اخبار را وارونه جلوه داده باشم .
صحبت من این است که ما بعنوان پرچمداران باشگاه پرسپولیس که خیل عظیم هواداران این باشگاه و میلیون ها ببینده سایت های خبری این باشگاه نگاهشان به اخباری است که من و شما در این سایت قرار میدهیم نباید به گونه ای باشد که باعث تحقیر و بی ارزش کردن مسئولان و مدیران و مربیان و بازیکنان خودمان باشیم .
بقول بچه های انجمن ارتش سرخ انتقاد منطقی و سازنده آری اما توهین و تحقیر هرگز.
من خودم در انجمن ممکنه مثل یک بچه 15 - 16 ساله به بحث و تبادل نظر با سایر کاربرها بپردازم و از دایی انتقاد کنم ولی این دلیل نمیشه بخوام در سایت و تلکس خبری این سایت هر چی دلم میخواد رو ارسال بکنم .
شما به عنوان خبری که در سایت مورد نظر است دقت کنید ! به نظر شما این عنوان برازنده مدیریت باشگاه بزرگ پرسپولیس است ؟ آن هم از طرف هواداران همان تیم !!!؟
عرض کردم اگر سایت های خبری سایر تیم های رقیب اینکار را میکردند گله ای نبود اما از طرف خودمان واقعا جای تامل داره !
در مورد آقای وفایی و سایت باشگاه پرسپولیس واقعی هم بحث زیاده . یا شما اطلاعات زیادی در مورد گذشته این باشگاه ندارید و یا دارید و خود را به آن راه میزنید .
باشگاه اصلی پرسپولیس همان باشگاهی است که آقای وفایی مدیریت آن را برعهده دارد و تیمی که ما از آن بعنوان پرسپولیس حمایت میکنیم تیم پیروزی است و خودتان هم آن را میدانید اما اینکه چرا ما این تیم را پرسپولیس را میدانیم و همه ما به یکباره از اوایل دهه هفتاد از آن حمایت کرده و میکنیم و به اسم پرسپولیس نام میبریم حکایتی است که بارها و بارها در تاپیک های مختلف در مورد آن بحث شده و نیازی نیست که مجددا در اینجا بخواهیم در مورد آن بحث کنیم.
من نمیدانم شما در مورد چه موضوعی صحبت میکنید و منظور شما از ارسال اخبار والیبال این باشگاه چیست و در کجا این اتفاق افتاده اما اگر منظورتان سایت خبری ارتش سرخ هست که اخبار این باشگاه را در آن قرار میدهیم باید عرض کنم همانطور که خودتان هم اشاره کردید هم سایت مورد نظر شما و هم سایت ارتش سرخ یک سایت کاملا خصوصی است و مدیران آن تعهدی ندارند که فقط در مورد مسایل باشگاه مطلب ارسال کند و این حق را برای خود محفوظ میدارند که برای سایت خود هر گونه تبلیغ و اسپانسر مورد دلخواه خود را که لطمه ای به سایت وارد نکند ،انتخاب و از آن استفاده کنند .
ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم و میتوانیم برای تامین هزینه های خود از اسپانسر های مختلف استفاده کنیم به همین منظور ما از باشگاه پرسپولیس استفاده کردیم و اخبار باشگاه فوق را در سایت قرار میدهیم و فکر نمیکنم اینکار ایرادی داشته باشد و یا اینکه از توهین کردن به مدیریت و از بین بردن وجهه سرپرست باشگاه بدتر باشد.
حالا شما چرا روی این موضع که هیچ ارتباطی به بحث ما ندارد زوم کردید برای من جای تعجب دارد !!!!!
در مورد انجمن شما هم بازهم تاکید میکنم در آنجا مخالفان دایی جایی ندارند و این را میشود از تعداد کاربران و پست های موافق دایی براحتی تشخیص داد و کسانی که منتقد دایی باشند بعد یک سری فعالیت چند روزه فورا دسترسی همه آنها قطع میشود که مجددا تکرار میکنم من خودم یکی از قربانیان انتقاد کننده از دایی در همان سایت هستم یعنی شاهد زنده .
بنده شخصیتی ندارم که بخواهم خودم را بخاطر یک موضوع خراب بکنم و بخوام فحش های رکیک و توهین آمیز بدهم که مستلزم اخراج باشم و خودتان هم این را میدانید .
تنها گناه من انتقاد از دایی بود و بس و حمله باند قدرتمند چند نفره حامی دایی در آن سایت به من بود که مدیریت محترم آن سایت ریاست آن را بر عهده دارند .

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش