انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > تالار کانون هواداران پرسپولیس > آرشيو تالار اصلي
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع نحوه نمایش

قدیمی 06-24-2011, 03:09 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
Exclamation اطلاعیه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره انتشار برخی نظر سنجی های غیر رسمی

اطلاعیه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره انتشار برخی نظر سنجی های غیر رسمی

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، پس از پایان جام حذفی تا به امروز، هیچ موضوعی را به نظرسنجی نگذاشته و شایسته است اخبار و نظرسنجی های سایت های هواداری، به عنوان مرجع خبری رسانه ها قرار نگیرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، روابط عمومی باشگاه پرسپولیس در خصوص انتشار نتایج نظرسنجی هایی در خصوص جذب بازیکنان در فصل نقل و انتقالات و موضوعات دیگری که به نام “نظرسنجی سایت رسمی باشگاه پرسپولیس” منتشر می شود، اعلام کرد:
سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) به آدرس fc-perspolis.com تنها مرجع رسمی و ارگان باشگاه پرسپولیس است و اخبار، اطلاعیه ها و نظرسنجی های این سایت مورد تایید باشگاه است. شایسته است اخبار و نظرسنجی های سایت های هواداری و دیگر سایت ها و مراجعی که با استفاده از نام پرسپولیس اقدام به انتشار اخبار می کنند به عنوان مرجع خبری برای همکاران محترم مطبوعاتی و رسانه ای قرار نگیرد.
اخیرا برخی سایت ها نتایج نظرسنجی‏‌هایی در خصوص جذب برخی بازیکنان را به سایت رسمی باشگاه پرسپولیس نسبت داده اند که صحت ندارد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-24-2011, 03:15 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon
پیش فرض پاسخ : اطلاعیه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره انتشار برخی نظر سنجی های غیر رسمی

متاسفانه سایت گل اقدام به چاپ خبر غیر واقعی خبری در مورد نظر سنجی سایت پرسپولیس کرده است و در این خبر ادعا کرده که باشگاه پرسپولیس در دو نظر سنجی همزمان !!! در مورد شیث رضایی و علیرضا حقیقی از کاربران در مورد ادامه فعالیت آنان نظر خواسته است !!!
از سایت گل واقعا بعید بود .

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-24-2011, 03:15 PM
HONDA
بازيكن پايه
HONDA آواتار ها

نام حقیقی: Behroz
تشکر شده 94 بار در 33 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Ali Karimi
مربی مورد علاقه: Estili
HONDA is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اطلاعیه روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره انتشار برخی نظر سنجی های غیر رسمی

همه سایت ها یه طرف پرسپولیس نیوز یه طرف
نمیدونم تبریک مربیگری استیلی در حد همین جمله چه توهین به شخص یا گروه یا شخصیت حقیقی یا حقوقی هست که منو بن کردن! این موضوع خیلی مشکوک هست و بالطبع نظر سنجی چنین سایتهای رو براحتی میشه زیر سوال برد ... اونجا دایی نیوز هست تا پرسپولیس نیوز
HONDA آنلاین نیست.  
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-24-2011, 07:17 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

نقل قول:
نوشته اصلی توسط honda نمایش پست ها
همه سایت ها یه طرف پرسپولیس نیوز یه طرف
نمیدونم تبریک مربیگری استیلی در حد همین جمله چه توهین به شخص یا گروه یا شخصیت حقیقی یا حقوقی هست که منو بن کردن! این موضوع خیلی مشکوک هست و بالطبع نظر سنجی چنین سایتهای رو براحتی میشه زیر سوال برد ... اونجا دایی نیوز هست تا پرسپولیس نیوز
شما نگاهی به پست های ردلاو بندازید و ببینید با من که مدیر کل این سایت هستم چه برخورد و رفتاری داره !! اما من بازم براش ارزش قایل هستم و فقط پست های توهین آمیز اونو پاک میکنم که دیگران نبینند و بهش ایراد نگیرند و اصلا در فکرم نیست که بخوام اخراجش کنم اما همون سایتی که شما میگی با اینکه رئیسش رفیق جون جونی من بود ولی بخاطر انتقاد محترمانه ای که از دایی داشتم منو بن کرده وای به حال شما که هیچ رفاقتی با اونا ندارید !!!
اینجا ارتش سرخ ، خانه و مأوا اصلی هواداران پرسپولیس هست و خدا رو شکر آزاد هستند که هر طور دوست دارند رفتار بکنند و همه عقاید در اینجا آزاد است .
ما در اینجا جز خدمتگزاری به شما وظیفه دیگری نداریم .
موفق باشید

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
zamara آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-24-2011, 09:00 PM
HONDA
بازيكن پايه
HONDA آواتار ها

نام حقیقی: Behroz
تشکر شده 94 بار در 33 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Ali Karimi
مربی مورد علاقه: Estili
HONDA is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط zamara نمایش پست ها
شما نگاهی به پست های ردلاو بندازید و ببینید با من که مدیر کل این سایت هستم چه برخورد و رفتاری داره !! اما من بازم براش ارزش قایل هستم و فقط پست های توهین آمیز اونو پاک میکنم که دیگران نبینند و بهش ایراد نگیرند و اصلا در فکرم نیست که بخوام اخراجش کنم اما همون سایتی که شما میگی با اینکه رئیسش رفیق جون جونی من بود ولی بخاطر انتقاد محترمانه ای که از دایی داشتم منو بن کرده وای به حال شما که هیچ رفاقتی با اونا ندارید !!!
اینجا ارتش سرخ ، خانه و مأوا اصلی هواداران پرسپولیس هست و خدا رو شکر آزاد هستند که هر طور دوست دارند رفتار بکنند و همه عقاید در اینجا آزاد است .
ما در اینجا جز خدمتگزاری به شما وظیفه دیگری نداریم .
موفق باشید
همین آقایون که بر داشتن دایی رو تو اون سایت فقط و فقط 30یاست میدونن ، خودشون اخر اس.ت.ب..داد و زورگویی هستن، وقتی ما تو یک فروم ورزشی حاضر نیستیم برای عقاید همدیگه ارزش قائل بشیم و از زورمون سو استفاده میکنیم باید انتظار داشته باشیم کسانی که قدرت بیشتری دارند همون دایی اونا رو(البته به قول خودشون) کنار بزنن ... این رابطه خیلی سادس خیلی
HONDA آنلاین نیست.  
این کاربر برای پست مفید ازHONDA تشکر به عمل آورده است:
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع
نحوه نمایش