انجمن های هواداران پرسپولیس

انجمن های هواداران پرسپولیس (http://www.arteshesorkh.com/forum/index.php)
-   کلوپ پرسپولیس (http://www.arteshesorkh.com/forum/forumdisplay.php?f=13)
-   -   چطور شد طرفدار پرسپولیس شدید؟ (http://www.arteshesorkh.com/forum/showthread.php?t=295)

Ali1363 10-05-2008 10:12 AM

چطور شد طرفدار پرسپولیس شدید؟

چطور شد طرفدار پرسپولیس شدید؟
شما می تونید اینجا بنویسید که از چه سالی به دلیل چه چیزی طرفدار پرسپولیس شدید

:perspolis::perspolis:

علي جان ارسال شكلك به تنهايي و دو پست متوالي به اين صورت خلاف است . با عرض پوزش دو پست متوالي شما در هم ادغام شد: zamara

Ali1363 10-05-2008 10:42 AM

من از اوائل ده هفتاد شمسی که تقریبا فوتبال را شناختم به چندین دلیل که یکی از آنها قرمز بودن اعضای خانواده و موفقیت پرسپولیس در آن دوران وبازی زیبا و قشنگ پرسپولیس در آن زمان به خصوص در زمان استانکو داشتن بازیکنان خوب و پر طرفدار باعث شد که من طرفدار و عاشق پرسپولیس شوم .

Ma3ouD 10-05-2008 11:57 AM

منم از وقتی که چشم باز کردم و دیدم مسلمان و شعیه هستم,پرسپولیسی هم بودم...

Masoud 10-05-2008 12:41 PM

از اوله اول که به دنیا اومدم :1: خانوادم فکر کنم بعد اینکه اذان تو گوشم خوندن بعدش پرسپولیس قهرمان میشه . خدا می دونه حقشه رو خوندن :8:
4 سالگی اولین بازی پرسپولیس رو تو استادیوم دیدم که هنوز یادمه با سایپا بود.بازی قبلش هم کشاورز و نفت ابادان بود که تو یه روز برگزار می شد 2 تا بازی اگه یادتون باشه. من فقط 2 تا تیم رو میشناختم پرسپولیس و برزیل و تا مدت ها فکر می کردم بازیه برزیل رو هم از نزدیک دیدم :4: پرسپولیس هم فکر می کنم 2-3 بازی رو برد :perspolis:
سال 74-73 بود

zamara 10-05-2008 03:54 PM

من هم از 16 شهريور سال 1352 كه پرسپوليس با اقتدار 6 بر صفر تاج (استقلال فعلي ) را در هم كوبيد طرفدار پرسپوليس شدم . من اون زمان ده سالم بود و سر از پا نميشناختم . خونه ما اون موقع بيست متري شمشيري بود و تمام اون محله ها غوغايي برپا بود . يادش بخير چه دوراني بود . راستي بچه ها شما اون موقع كجا بوديد !؟:4:
تا يكماه هر روز و هر ساعت و هر دقيقه اين شعار توي تهران طنين انداز بود : شيش شيش شيش تايي ها = شيش شيش شيش تايي ها
واي چه حالي ميداد كفر تاجي ها در اومده بود و هيچي براي گفتن نداشتند .

سعید تنگستانی زاده 10-05-2008 09:18 PM

خانواده ما جد در جد از وقتی خودمون رو شناخته ایم پرسپولیسی بوده و هستیم و پرسپولیسی بودنمان را به نسل های بعدیمان هم منتقل می کنیم
سرور هرچی ابی سپهر سرطلایی

Karim 10-06-2008 01:40 PM

من یادم نیست سرچی پرسپولیسی شدم!ولی خب شدم دیگه!ازدزدی که بهتره:4:
ولی تااونجایی که یادم میادسال 78-77بودوپرسپولیس قهرمانی شیرینی روبدست اوردو3یا4هفته مونده به اتمام لیگ قهرمانیشوجشن گرفت!وهمون سال هم قهرمان جام حذفی شد ومن پرسپولیسی بودم قبل ازاون خاطره ای ازپرسپولیس ندارم توهنم!بعدهم اومدیم تهران واتفاقی والکی والکی وبدون برنامه قبلی ساکن تهران شدیم وسفت وسخت عاشق پرسپولیس بودم وگهگاهی میرفتم استادیوم که .دربی که 9نفره شدپرسپولیس هم توی اتوبوس بودم که ناکساشیشه اتوبوس روشکستندومن هم سرم خونین ومالین شدو...
ودیگه استادیوم نرفتم تا2سال پیش بازی باپاس هفته پنجم(زمان دنیزلی ومقابل پاس با85000تماشاچی که 1-1 شد)
بعدهم بازی بافولادوذوب آهن (بازی پایاین لیگ)رورفتم.
اززمانی که قطبی اومده هم همه بازیها روبدون وقفه رفتم استادیوم!همه بازیهارورفتم!وخوش گذشته.بهترین خاطره ام ازاستادیوم هم برد2-0مقابل استقلاله باگلهای هاشمی نصب ورافت.تلخ ترینش هم باخت 4-1به سپاهان.

seedorf10 10-18-2008 10:01 PM

منم از زمانی که چشم باز کردم پرسپولیسی بودم .اولین و بزرگترین جد ماکه فر میکنم امام هفتم باشه اونم پرسپولیسی بوده از اون پرسپولیس رسیده به ما.

Karim 10-18-2008 10:34 PM

ویرایش شد.
استغفرالله!بعدازباخت مفتضحانه قاطی کردیم

seedorf10 10-18-2008 10:47 PM

البته از همون روز اول که من اومدم تو سایت تو قاطی داشتی.
ویرایش شد.

استغفرالله! انگار منم قاط زدم.

اکنون ساعت 10:12 AM برپایه ساعت جهانی (GMT - گرینویچ) +3.5 می باشد.

انجمن هواداران پرسپولیس توسط سرور مجازی گروه کامپایلر هاست و میزبانی میشود