انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل 90-91
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-07-2010, 02:56 PM
deniz
بازيكن اصلي
deniz آواتار ها

نام حقیقی: موسی
تشکر شده 242 بار در 128 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ژاوی
مربی مورد علاقه: هیدینگ
deniz is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : اخبار باشگاه استقلال

مس بي‌برنامه است، استقلال كار سختی ندارد

رجبي: اميدهاي استقلال را فداي درخواست مظلومی کردم

خبرگزاري فارس: رئيس آكادمي باشگاه استقلال گفت:‌ تيم فوتبال اميد را بنا به درخواست مظلومي براي بازي دوستانه فدا كردم.

رضا رجبي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص شكست 8 بر صفر تيم اميد مقابل تيم بزرگسالان استقلال اظهار داشت: خودم اعتقاد دارم نبايد اين بازي را برا ي بازيكنان اميد در نظر مي‌گرفتم. آنها اردوي سنگين اردبيل را پشت سر گذاشته‌اند ولي به خاطر درخواست مظلومي اين بچه‌ها را فدا كرديم.

وي ادامه داد: تمام بازيكنان تيم اميد راضي هستند. درست است كه آنها گل‌هاي زيادي را دريافت كردند اما در اردبيل روزي 15 كيلومتر مي‌دويدند و قرار بود روز گذشته استراحت كنند كه به درخواست كادر فني بزرگسالان براي اين تيم مسابقه گذاشتند. پتانسيل فني تيم اميد بالاست و شما مطمئن باشيد در آينده حرف‌هاي زيادي براي گفتن خواهند داشت.

رجبي در خصوص ديدار استقلال با مس و شناخت مرفاوي از آبي‌پوشان گفت: فكر نمي‌كنم مرفاوي شناختي نسبت به اين تيم استقلال داشته باشد. بازيكنان استقلال در نيمه اول بازي با سپاهان نشان دادند كه از چه توانايي‌هايي برخوردار هستند. من تيم مس را ديده‌ام و حتي در جلسه فني به پرويز مظلومي اطلاعات لازم را ارائه كردم. مس تيم بي‌برنامه‌اي است كه بازيكنان دونده‌اي دارد و فكر نمي‌كنم روز جمعه استقلال كار سختي در كرمان داشته باشد. با وجود اينكه تمامي بازي‌هاي ليگ دشوار خواهد بود.
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-09-2010, 06:12 AM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها

تشکر شده 19,523 بار در 8,046 نوشته
حالت من:
Ghamgin
P!NK will become famous soon enough

شريفات با استقلال قرارداد 2 ساله امضا كرد

با توجه به اينكه ليست زير 23 سال تيم استقلال يك جاي خالي داشت، كادرفني اين تيم ترجيح داد كه اين جاي خالي را با يك بازيكن جنوبي ديگر پر كند.
اسماعيل شريفات بازيكن فصل گذشته استقلال اهواز امروز صبح با حضور در اين باشگاه با توافق با مسئولان اين تيم قرارداد دو ساله اي را امضا كرد.
اين بازيكن به زودي قرارداد خود را با استقلال ثبت مي كند.
شريفات از فردا در تمرين آبي پوشان شركت مي كند و از يك هفته ديگر هم مي تواند براي اين تيم به ميدان برود
P!NK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-10-2010, 08:58 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road

مس و استقلال امتيازات را تقسيم كردند

تيم فوتبال مس کرمان در ورزشگاه خانگي خود برابر استقلال به تساوي يک بر يک رسيد.
اين ديدار از ساعت 18:48 و با 3 دقيقه تاخير در ورزشگاه باهنر کرمان و در حضور حدود 10 هزار تماشاگر آغاز شد.

احمد حسن‌زاده در دقيقه 47 براي مس کرمان گلزني کرد و پژمان منتظري در دقيقه 86 گل استقلال را به ثمر رساند.
به اين ترتيب دو تيم به تساوي يک بر يک رضايت دادند و استقلال 13 امتيازي شد و در همان رده سوم جدول باقي ماند. مس کرمان هم 9 امتيازي شد.
ذوب آهن و پرسپوليس در رده اول و دوم جدول قرار دارند.

تورج حق‌وردي داور مسابقه به محمد منصوري از مس کارت زرد نشان داد

ترکيب استقلال:
وحيد طالب‌لو، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، حنيف عمرا‌ن‌زاده( از دقيقه 68 دوسانتوس)، مهدي اميرآبادي( از دقيقه 82 جواد شيرزاد)، آندره لوييز، کيانوش رحمتي( از دقيقه 77 ايمان مبعلي)، فرزاد آشوبي، مجتبي جباري، فرهاد مجيدي و آرش برهاني

سرمربي: پرويز مظلومي

ترکيب مس کرمان:
ارشاد يوسفي، پيروز قرباني، نبي‌الله باقري‌ها، فرهاد سالاري، فرزاد حسين‌خاني، قاسم دهنوي، کيوان امرايي( از دقيقه 23 احمد حسن‌زاده)، مهرداد پولادي( از دقيقه 86 فراز فاطمي)، محمد منصوري( از دقيقه 87 پائولو زالترون)، مصطفي سيفي و ادينهو

سرمربي: صمد مرفاوي
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-11-2010, 04:55 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

تشکر شده 4,160 بار در 1,883 نوشته
Rainyboy is on a distinguished road

نارضايتي مظلومي از عملكرد برهاني

آرش برهاني مهاجم استقلال در بازي با مس كرمان در تركيب ثابت اين تيم قرار گرفت ولي نمايش ضعيفي را ارائه داد. در اين مسابقه ميلاد ميداودي به دليل مصدوميت غايب بود و اين موضوع باعث شد تا مظلومي در خط حمله برهاني را جايگزين او كند. اين بازيكن اما عملكرد ضعيفي داشت و در طول بازي كار خاصي انجام نداد تا غيبت ميداودي كاملا به چشم بيايد. مظلومي در اين مسابقه به شدت از عملكرد برهاني ناراضي بود و حتي در پايان بازي از او انتقاد كرد. برهاني مدت‌هاست كه از روزهاي اوج فاصله گرفته و به نظر مي‌رسد نميكت‌نشيني‌هاي او در استقلال ادامه داشته باشد.

Rainyboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-11-2010, 06:27 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

مبعلي با خواسته فتح‌الله‌زاده به كرمان رفت

مظلومي قصد نداشت مبعلي را به كرمان ببرد ولي اين بازيكن با سفارش فتح‌الله‌زاده راهي كرمان شد. استقلال در اين مسابقه كمبود بازيكن داشت و سرپرست آبي‌ها از مظلومي خواهد كه مبعلي را به كرمان ببرد

قرار نبود ايمان مبعلي هافبك جنوبي استقلال براي ديدار با مس به كرمان برود. او قبل از سفر تيم ملي به شرق آسيا مصاحبه‌اي را عليه باشگاه استقلال انجام داد و پرويز مظلومي هم در تمرين روز چهارشنبه به اين بازيكن گفت كه كميته انضباطي باشگاه بايد تكليفش را مشخص كند.
مظلومي قصد نداشت مبعلي را به كرمان ببرد ولي اين بازيكن با سفارش فتح‌الله‌زاده راهي كرمان شد. استقلال در اين مسابقه كمبود بازيكن داشت و سرپرست آبي‌ها از مظلومي خواهد كه مبعلي را به كرمان ببرد. اتفاقا اين موضوع به نفع استقلال شد و مبعلي در اين بازي پس از آنكه به عنوان بازيكن ذخيره به ميدان آمد يك پاس گل داد تا استقلال از شكست فرار كند.

قدیمی 09-13-2010, 04:21 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

مهاجم استقلال تا سه شنبه انفرادی تمرین می کند

میداودی: امیدوارم مقابل سایپا بازی کنم

میلاد میداودی از عصر روز گذشته بار دیگر در تمرین استقلال حاضر شد تا برای بازی مقابل سایپا آماده شود.
میداودی که به دلیل کشیدگی رباط داخلی زانویش دیدار برابر مس کرمان را از دست داد، بنا به تشخیص پزشکان در تمرینات استقلال حاضر شد و به انجام تمرین انفرادی پرداخت. طبق نظر دکتر نوروزی میداودی تا روز سه شنبه بصورت انفرادی تمرین خواهد کرد و پس از آن می تواند در تمرینات گروهی استقلال شرکت کند.
میلاد صبح ها نیز به انجام فیزیوتراپی می پردازد تا برای بازی روز جمعه برابر سایپا کرج آماده شود.
این مهاجم در خصوص وضعیت زانوی مصدومش گفت: با زحمات پزشکان باشگاه استقلال درد زانویم بسیار کمتر شده و امیدوارم بتوانم تا روز جمعه از نظر بدنی به آمادگی لازم برای حضور در بازی با سایپا دست پیدا کنم.

برنا

این کاربر برای پست مفید ازRainyboy تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 09-16-2010, 03:21 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

مجيدي پيشنهاد تيم اميد را قبول مي‌كند؟

فرهاد مسافر گوانگ‌ژو!

در حالي كه زمزمه دعوت دوباره از فرهاد مجيدي توسط افشين قطبي به تيم ملي فوتبال شنيده مي‌شود، زمزمه‌هاي ديگري هم پيرامون كاپيتان استقلال را گرفته است. چند روز پيش طرحي از سوي غلام پيرواني به علي كفاشيان ارائه شده كه فرهاد مجيدي تيم زير 23 سال ايران را در سفر به بازي‌هاي آسيايي گوانگ‌ژو همراهي كند. اين طرح با موافقت علي كفاشيان هم روبرو شده و رييس فدراسيون فوتبال از ماجراي دعوت فرهاد مجيدي به تيم زير 23 سال ايران دفاع كرده است اما مسأله‌اي كه وجود دارد اين است كه آيا مجيدي دعوت فدراسيون فوتبال و شخص غلام پيرواني را براي حضور در تيم زير 23 سال ايران مي‌پذيرد يا خير؟ شايد اين ابهام دليل اصلي رسانه‌اي نشدن ماجراي فرهاد مجيدي باشد چون غلام پيرواني اخيرا در ليستي كه ارائه كرده نام 4 بازيكن را به فدراسيون فوتبال داده كه در ميان اين 4 بازيكن نام فرهاد مجيدي ديده نمي‌شود. در واقع پيرواني و فدراسيون فوتبال مي‌خواهند قبل از رسانه‌اي كردن نام فرهاد مجيدي از حضور اين بازيكن در تيم زير 23 سال ايران مطمئن شوند اما آيا فرهاد مجيدي اين پيشنهاد را مي‌پذيرد؟ مجيدي خود سعي مي‌كند تا اعلام رسمي فدراسيون فوتبال يا غلام پيرواني در اين باره اظهار نظري نكند اما بعيد به نظر مي‌رسد كه مجيدي همراهي تيم ملي در مسابقات جام ملت‌هاي آسيا را به حضور در مسابقات آسيايي گوانگ‌ژو ترجيح بدهد. يكي از نزديكان فرهاد مجيدي حتي مدعي شد فدراسيون فوتبال براي اينكه مجيدي را از سر خود باز كند! اين پيشنهاد را پذيرفته تا كاپيتان استقلال همراه تيم ملي به جام ملت‌هاي آسيا نرفته و راهي مسابقات آسيايي گوانگ‌ژو شود. البته صرف‌نظر از اين شايعات بايد گفت كه سفر فرهاد مجيدي همراه تيم زير 23 سال ايران به مسابقات آسيايي گوانگ‌ژو نمي‌تواند طرح بدي هم باشد. وقتي بحث بازيكن‌سازي پيش مي‌آيد به اين نتيجه مي‌رسيم كه حضور بازيكنان كم سن و سال تر در تيم ملي بهتر از فرهاد مجيدي است كه حالا مرز 34 سالگي را هم پشت‌سر گذاشته است. البته براي تيم اميد ايران هم كه پايش را در يك كفش كرده تا 3 بازيكن بزرگسال را همراه خود به گوانگ‌ژو ببرد بد نيست كه فرهاد مجيدي را با آن همه سابقه كنار بازيكنان جوان و كم تجربه تيم زير 23 سال قرار بدهند. به هر حال بايد منتظر ماند و ديد چه اتفاقي در آينده مي‌افتد و آيا فرهاد همراه شاغلام به گوانگ‌ژو خواهد رفت يا خير؟

قدیمی 09-17-2010, 09:57 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road

برتري پر گل استقلال برابر سايپا

تيم فوتبال استقلال تهران با نتيجه 3 بر دو سايپا را شکست داد و در رده سوم جدول ليگ باقي ‌ماند.
اين ديدار از ساعت 19:45 امشب(جمعه) در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 25 هزار تماشاگر برگزار شد.
کريم انصاري‌فرد در دقايق 39 و 91 ( از روي نقطه پنالتي) براي سايپا گلزني کرد.
اميرحسين صادقي در دقيقه 60، فرهاد مجيدي در دقيقه 69 و آرش برهاني در دقيقه 74 گل‌هاي استقلال را به ثمر رساندند. به اين ترتيب استقلال سه بر دو پيروز شد و با 16 امتياز در همان رده سوم جدول ماندگار شد و سايپا نيز 10 امتيازي باقي‌ماند.
محسن قهرماني داور مسابقه به فرزاد آشوبي، ايمان مبعلي و ميلاد ميداودي از استقلال کارت زرد نشان داد.

ترکيب استقلال:
وحيد طالب‌لو، پژمان منتظري، اميرحسين صادقي، حنيف عمران‌زاده، مهدي اميرآبادي(از دقيقه 57 ميلاد ميداودي)،جواد شيرزاد(از دقيقه 80 بيژن کوشکي)، فرزاد آشوبي، ايمان مبعلي، مجتبي جباري، فرهاد مجيدي و آرش برهاني( از دقيقه 89 فيلپ دسوزا)
سرمربي: پرويز مظلومي

ترکيب سايپا:
وحيد شيخ‌ويسي، مجيد ايوبي، علي زينالي( از دقيقه 81 عباس محمدرضايي)، عليرضا لطيفي، علي حقدوست، مهدي خيري( از دقيقه 85 جواد آشتياني)، سعيد يوسف‌زاده، مرتضي ابراهيمي، ابراهيم صادقي، جابر انصاري و کريم انصاري‌فرد
سرمربي: محمد مايلي‌کهن
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-18-2010, 01:45 PM
ali_karimi
كاپيتان
ali_karimi آواتار ها

نام حقیقی: adel
تشکر شده 401 بار در 211 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی‌ کریمی‌،فشنگچی
مربی مورد علاقه: Afshin Emeratur
ali_karimi is on a distinguished road
پیش فرض درددل‌های بازیکن پیشین استقلال و سپاهان/ فوتبالیست دیروز و بیکار امروز

درددل‌های بازیکن پیشین استقلال و سپاهان/ فوتبالیست دیروز و بیکار امروز

بازیکن پیشین تیم های استقلال تهران و سپاهان اصفهان که روزگاری نه چندان دور برای خودش اسم و رسمی داشت، حالا در گرد و غبار فراموشی روزگار می گذارند و به قول خودش فوتبالیست دیروز است و بیکار امروز...

فوتبال جذاب است اما فقط برای چند سال، چند ماه، چند روز و شاید حتی چند ساعت. فریاد تشویق و توجه همه برای دورانی کوتاه است، زمان خداحافظی که فرا برسد، ستاره و بازیکن معمولی نمی شناسد. آن وقت همه با یک چوب از فوتبال طرد می شوند، چوب انزوا و فراموشی.

هوادار امروز استقلال دلخوش به گلزنی فرهاد مجیدی و میلاد میداودی است. از او که رضا عنایتی و گلزنی‌هایش را فراموش کرده نباید انتظار داشت، احمد کعبیان‌پور را به یاد بیاورد. از او بپرسید جمال ندافی کی بود؟ کوروش تشت زر کجا بازی می کرد؟ علی اکبریان مهاجم بود یا هافبک؟ سکوت می کند و هیچ نمی گوید. او با امروز استقلال خوش است و از گذشته فقط قهرمانی‌اش را می خواهد و کاری ندارد آنها که قهرمانی را ساختند، که بودند، چه کردند و امروز چه می کنند. این خاص تماشاگر استقلال نیست، قانونی است بی رحم که بر فوتبال ایران حاکم است.

طرح این موضوعات برای نشستن پای درددل یک پیشکسوت دیگر از فوتبال ایران است. پیشکسوتی که تا همین دهه قبل در سطح اول فوتبال ایران بازی می کرد اما امروز حرفش از فوتبال این است: "احمد کعبیانپور هستم. فوتبالیست دیروز اما امروز کار ندارم. کلاس A مربیگری را گذرانده‌ام. البته مرحله اول این کلاس را طی کرده‌ام و..."

سهم کعبیانپور از این فوتبال هم آلبوم خاطرات که هر سال فرسوده‌تر می شود. آلبوم احمد مانند دلش گرد و غبار گرفته. او هم مانند خیلی از قدیمی‌های فوتبال گلایه دارد از نظام حاکم بر فوتبال ایران و می گوید: "سیستم کار ما بد و خراب است. من فوتبالیست، برایم زحمت کشیده شد تا به سطح اول فوتبال رسیدم اما امروز که باید از تجربیاتم استفاده کنم بیرون گودم. چرا؟ امروز در فوتبال ایران بازیکنان قدیمی بیرون هستند و کسانی مسئولیت دارند که تازه به این فوتبال آمده‌اند و زرق و برق فوتبال را بیش از خودش دوست دارند".

بازیکن سابق استقلال و سپاهان می گوید: "آسمان آلمان با ایران فرقی ندارد. اما آنجا نظم و انضباط حاکم است و احترام متقابل. به همین خاطر بازیکن که از فوتبال می رود، فراموش نمی شود. کارش مشخص است و به جایی تحمیل نمی شود.

کعبیانپور می گوید به غیر از خودش بیش از 100 نفر از فوتبالیست های دیروز و پیشکسوتان امروز جایی در این فوتبال ندارند و البته کار و باری مشخص. او و هم رده‌هایش را قربانی انتخاب‌های سلیقه‌ای می داند که رابطه را بر ضابطه ارجح می دانند.

او با افتخار از تجربه مربیگریش در تیم جوانان پیکان یاد می کند، زمانی که هشت بازیکن از این تیم به تیم بزرگسالان پیکان فرستاد و حاصلش شد، بیرون نشستن امروز.

پیشکسوت استقلال و سپاهان از بی توجهی این دو باشگاه گلایه ندارد و اینکه در میان خیل قدیمی ها یکی هم اوست که باید دوران وداع با فوتبال را تلخ بگذارند. او می گوید: در فوتبال امروز ما بی ادبی و حذف کردن شده اصل فوتبال حرفه ای. این فوتبال حرفه ایست؟ فوتبال حرفه ای برای آن باشگاه اروپایی است که قرارداد بازیکن مصدومش را یک سال دیگر تمدید می کند تا با روحیه برگردد نه برای ما که فقط بازیکنی را می خواهیم که روپا باشد.

" اگر زمان به عقب برمی گشت احمد کعبیان‌پور بازهم فوتبالیست می شد؟"، این پرسش مکث کوتاه او و پاسخ مثبتش را به همراه داشت: حتما فوتبالیست می شدم، حتی اگر می دانستم چنین سرنوشتی در فوتبال انتظارم را می کشد.

وداع با احمد کعبیان‌پور، سلامی تازه به یک پیشکسوت دیگر از فوتبال است. راستی نفر بعدی کیست و کدام فوتبالیست است که باید طعم تلخ این رشته را هم بچشد؟

گردآوری : گروه ورزش سیمرغ
www.seemorgh.com/sport
منبع:mehrnews.com

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
ساکن واحد (۱) ارتش سرخ
ali_karimi آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-18-2010, 01:53 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

نباید فریب این برد‌ها را خورد

ناصر حجازی مثل همیشه صریح صحبت می‌کند. حرف‌های او درباره استقلال و دلایل زیاد گل خوردن این تیم شروع شد و در انتها هشداری به افشین قطبی داد. از نظر او کار ما در جام ملت‌ها سخت است و باید آماده‌تر از این وارد این گود دشوار شد. رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال در ابتدای مصاحبه‌اش مشکل اصلی این تیم طی بازی‌های گذشته را ضعف بدنی بازیکنان دانست و معتقد بود که مظلومی باید هرچه سریع‌تر این مشکل را حل کند. رئیس کمیته فنی این باشگاه گفت: استقلال به تمرینات فشرده‌ای نیاز دارد و حتی لازم است بازیکنان صبح و بعدازظهر تمرین کنند. این موضوع را به آقای پورحیدری گفته‌ام و قرار بود ایشان به کادر فنی استقلال انتقال دهند. در بازی با مس‌کرمان تیم مشکل داشت و روی یک ضربه کاشته به گل رسید، پس باید این مشکل حل شود. او با گفتن این مقدمه ادامه داد:تیم مصدومان زیادی داشته و این مساله تاثیر‌گذار بوده اما بنده باز هم به حرف خود بر می‌گردم و می‌گویم بحث بدنسازی باید جدی گرفته شود. تیمی که در اصفهان مقابل ذوب‌آهن یک نیمه جلو می‌افتد و در تهران مقابل بهترین تیم ایران (سپاهان)3 بر صفر پیش می‌افتد اما در نیمه دوم هر 2 مسابقه افت می‌کند، قطعا مشکل دارد؛ این مشکل به ضعف بدنی بازیکنانش بر می‌گردد. باید در مدت زمان تعطیلی لیگ این معضل حل شود زیرا 2 بازی دشوار مقابل صبای قم و پرسپولیس داریم. حجازی درباره اختلاف صمد مرفاوی با کادر فنی استقلال پس از دیدار استقلال – مس هم گفت: برخی اتفاقات رخ می‌دهند و هیچ کاری هم نمی‌توان کرد اما من به آنها توصیه می‌کنم که با هم رفیق باشند. هم بهتاش فریبا و هم صمد مرفاوی شاگردان من بوده‌اند و به آنها توصیه می‌کنم این بحث را ادامه ندهند. وی درباره انتقادات حسن روشن نیز حرف‌هایی داشت: نمی‌دانم چه باید گفت؛ خود من هم قبلا حرف می‌زدم و انتقاد می‌کردم اما براساس اصول حرف می‌زدم و توهین نمی‌کردم؛ اینکه مثلا بگوییم فلانی بیاید در رستوران من کار کند و نوکر من شود و... درست نیست. حجازی درباره احتمال حضور حسن روشن در کمیته فنی استقلال گفت:روشن که رستوران دارد و بعید است با آن همه کار بتواند به ما کمک کند. رئیس کمیته فنی استقلال درباره سفر اخیرش به اتریش و اسلواکی توضیح داد: در مدت زمان حضورم در اروپا از نزدیک روند تیم دی‌استرادا را پیگیری کردم و متاسفانه تیم شرایط خوبی ندارد و از نظر مالی با مشکلات فراوانی دست و پنجه نرم می‌کند و این فصل نیز تلاش‌شان بر این خواهد بود که در لیگ باقی بمانند.

حجازی درباره زلاتان بازیکن سابق دی‌استرادا که این روزها در تمرینات پرسپولیس شرکت می‌کند، گفت: من زیاد او را نمی‌شناسم اما مهاجم بدی نیست و چپ پا بوده و خوب شوت می‌زند. دروازه‌بان اسبق تیم ملی درباره روند تیم ملی فوتبال و بازی اخیر آن مقابل کره‌جنوبی هم توضیحاتی داد: بازی با کره جنوبی بد نبود و در کار دفاعی خوب عمل کردیم ولی تیم ملی نباید فریب این پیروزی‌ها را بخورد. باید بپذیریم که کره‌ای‌ها پس از جام‌جهانی انگیزه زیادی در مقابل ما نداشتند و این ما بودیم که با انگیزه برابر آنها ظاهر شدیم. در مسابقات جام ملت‌ها بر خلاف نظرات عده‌ای، گروه ما دشوار است و نباید فکر کنیم کار آسانی داریم. همین امارات دیگر تیم گذشته نیست. وی در انتها درباره وضع جسمانی خود گفت:خیلی بهترم، اخیرا پزشکان آمپول‌هایی به گردنم زدند که دردم را کم کرد و با این روند در آینده می‌توانم دویدن را آغاز کنم.

پاسخ

برچسب ها
عمران زاده اندو نزادپرست

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش