انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل96-95
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه این دیدار را چگونه پیش بینی می کنید؟
برد ماشین سازی 0 0%
تساوی 0 0%
برد پرسپولیس 0 0%
رأی دهندگان: 0. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-13-2017, 12:10 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض ماشین سازی 0-2 پرسپولیس ♥ قهرمانی در تبریز ♥

بـــه نـــام خـــدای ســـرخـــی

لیـــگ برتـــر خلیـــــج فــــــــارس

فصــــــل 96 ـ 95

هفتــــــــــه بیست و هفتم

ماشیـــــــــن ســـــازی ــ پرســـــپولــــیس

داورمسابقه
حسین زرگر

تاریخ مسابقه
شنبه 26 فروردین 1396

ساعت مسابقه
17:00 به وقت ایران

استادیوم
ورزشگاه یادگار امام تبریز

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-15-2017, 01:27 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : ماشین سازی - پرسپولیس 💢 قهرمانی در تبریز 💢

کاظمی: بازیکنانم روح بزرگی ندارند و فقط از ۴ نفر از آنها راضی ام/ انتظار دارید با این بازیکنان در لیگ برتر بمانم؟!

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز از اینکه هواداران و فوتبالدوستان تبریزی از تیمش حمایت لازم را نداشته اند، گلایه کرد.

فرهاد کاظمی در نشست خبری پیش از بازی ماشین سازی - پرسپولیس درباره شرایط تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر اظهار داشت: باید بگویم این بازی برای ما، بازی مرگ و زندگی است. برای زندگی ورزشی دست و پا نزده ایم، اما امیدوارم برای نمردن تلاش کنیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی افزود: از بازیکنم می خواهم برای پایان ندادن به زندگی ورزشی خود تلاش کنند. در این دیدار احمد کامدار، پیام صادقیان و علی عسگری را در اختیار نداریم. امین حاج محمدی هم مصدوم است، اما امیدوارم به بازی فردا برسد. همیشه گفته ام اسم، بزرگی نمی آورد بلکه روح است که آدم را بزرگ می کند که این در بازیکنان ما نه مشهود بود و نه دیده شد. مقابل پیکان و پدیده بازیکنان ماشین سازی بدترین نمایش خود را داشتند.

وی با تمجید از تیم پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس تیمی سرحال و یکدست است که از لحاظ روحی و روانی در شرایط خوبی به سر می برد. این تیم برای بردن تلاش زیادی می کند تا شرایط تیم خود را حفظ کند. باید مقابل این تیم خیلی تلاش کنیم تا اشتباه نکنیم. مقابل پدیده درست است که فرصت زیادی روی دروازه حریف ایجاد نکردیم، اما روی اشتباه دفاع مان گل خوردیم. تیم ما تا زمانی که گل اول را نخورده است خوب کار می کند، اما پس از دریافت گل اول تیم مان از هم پاشیده می شود، چون بازیکنانم روح بزرگی ندارند. مقابل پیکان هم به بازیکنان تذکر دادیم، اما روی اشتباهی ساده نتیجه نگرفتیم.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با بیان اینکه بازیکنان این تیم از جان و دل تلاش نمی کنند، خاطرنشان کرد: در دو بازی اخیر تلاشی در حد یک تیم دسته اولی هم ندیدم. زمانی که پدیده به اینجا آمد شیطنت هایی در گوشه و کنار بود که اجازه نداد نتیجه بگیریم. از رسانه های استانی تشکر می کنم که به ما کمک کردند و اجازه دادند کارمان را انجام دهیم. من در نیم فصل به مدیریت باشگاه گفتم هر بازیکنی که می خواهد برود اجازه دهند که از این باشگاه جدا شود، اما کدام تیم این بازیکنان را می خواهد؟! برخی از آنان را هیچ کس نمی خواست. برخی مشکلات و حواشی ایجاد شد و همان طور که دیدید من هفته گذشته دستم را بالا بردم و گفتم که نتیجه نگرفتن تیم تقصیر من است. روز اول گفته بودم مربی 10 درصد است، اما 70 درصد عوامل دیگر به مدیریت برمی گردد. بازیکنان و هواداران باید تلاش کنند تا تیم نتیجه بگیرد. فکر می کنم بازیکنان در این دو بازی همه چیز را تمام شده دانستند. برد پیکان و پدیده خیلی راحت تر بود. اگر کسی تیم مان را از دور ببیند و فکر کند تیم خوبی داریم این به خاطر نظم تیمی ماست، اما متأسفانه بازیکنان خواسته های ما را در زمین برآورده نمی کنند.

کاظمی در مواجهه با سؤال خبرنگاری که اعتقاد داشت بازیکنان ماشین سازی زیاد مصدوم می شوند و این موضوع به خاطر بدنسازی ضعیف این تیم است، گفت: بدنسازی در ابتدای فصل انجام می شود. این مصدومیت ها هم به ابتدای فصل بر می گردد. شاخصه اول برای یک تیم بدنسازی است و شاخصه دوم اهمیت دادن بازیکن به زندگی ورزشی. همیشه به بازیکنانم گفتم که مثلث خواب، تغذیه و تمرین مثلث اصلی یک ورزشکار را تشکیل می دهد، اما نمی توانم به زندگی شخصی بازیکنان سرکشی کنم و ببینم آنها این مثلث را برای خودشان تشکیل دادند یا خیر. بازیکنان من باید به خودشان می گفتند که این بازی ها برای ما حکم مرگ و زندگی را دارد، اما متأسفانه آنها برای زندگی کردن تلاش نکردند. امیدوارم حداقل برای نمردن زندگی ورزشی شان تلاش کنند. متأسفانه بازیکنان من نتوانستند تلاش کافی را انجام بدهند. متأسفانه ما در دو بازی اخیر از پیش بازنده بودیم.

وی با اشاره به صحبت های برانکو ایوانکوویچ که گفته بود دیگر اجازه نمی دهم مهدی طارمی در پرسپولیس پنالتی بزند خاطرنشان کرد: در مورد نظر برانکو صحبت خاصی ندارم، اما می دانم طارمی یک بازیکن تأثیرگذار در تیم ملی و پرسپولیس است و گل های زیادی هم به ثمر رسانده است. او عملکرد خوبی دارد و اگر چیپی که در دیدار مقابل الریان زد گل می شد، پرسپولیسی ها الان شرایط بهتری در آسیا داشتند. هر کسی ممکن است در زندگی اش اشتباه کند طارمی هم از این قاعده مستثنی نیست.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در مورد جو ورزشگاه یادگار امام (ره) تبریز در دیدار برابر پرسپولیس گفت: ما اصلاً به دنبال بهانه نمی گردیم. ما حتی در زمین چمن خوب هم بازی کردیم. تجربه بازی در زمین ایده آل را هم داشتیم، اما باز هم نتوانستیم نتیجه دلخواه مان را بگیریم. اینها همه بهانه است. به غیر از بازی مقابل استقلال که در برف و بوران بازی کردیم در بقیه دیدارهای مان بازیکنان مان اصلاً تلاش نکردند. خودمان مقصر این نتایج و این اتفاقات هستیم. ما همیشه می گوییم که هوادار به ورزشگاه بیاید، اما 15 نفر بیشتر از ما حمایت نمی کنند. سؤال من این است وقتی 15 نفر به ورزشگاه می آیند این دلیل می شود ما نتیجه را ببازیم و یا انگیزه لازم را نداشته باشیم. هواداران زمانی که باید از ما حمایت می کردند، حمایت نکردند.

کاظمی در مورد گلایه هایش از بازیکنان این تیم گفت: کسی که قرارداد دارد و پول می گیرد، اما مسئولیت پذیری ندارد آدم بزرگی نیست و روح بزرگی هم ندارد. در نیم فصل که به ماشین سازی آمدم همان اول به بازیکنانم گفتم که پنج شش هفته مانده به پایان لیگ از تیم های مختلف با شما تماس می گیرند و می گویند که شما را برای سال بعد می خواهیم. من از بازیکنانم خواهش کردم که مردانه تلاش کنند و سپس هر جا دل شان می خواهد، بروند. در کل از چهار بازیکن تیمم راضی هستم. زمانی که من یک بازیکن جوان را به زمین می فرستم او تلاش زیادی دارد، اما متأسفانه بقیه بازیکنانم این طور نبوده و نیستند.

وی فضای رسانه ای موجود در تبریز را عجیب دانست و خاطرنشان کرد: ممکن است بعضی وقت ها برخی افراد بخواهند که برای ما حاشیه سازی کنند. من برای این طور شخصیت ها هیچ ارزشی قائل نیستم. آنها برازنده مطبوعات تبریز نیستند و عوام فریبی می کنند. کدام مربی وقتی به یک تیم می آید بهانه نمی گیرد که این تیم را خودش نبسته، اما من این کار را انجام ندادم. در ابتدای لیگ این تیم برای لیگ برتر بسته نشده بود، اما من دم نزدم و گفتم که تیم در لیگ برتر می ماند. ما فکر می کردیم اگر 12 امتیاز از بازی های خانگی مان بگیریم در لیگ برتر خواهیم ماند اما نمی دانستیم داوری ها این طور علیه ما می شود. در ابتدای ورودم به ماشین سازی یکی از خبرنگاران پرسید آیا می توانید ماشین سازی را در لیگ برتر نگه دارید. من گفتم مطمئن باشید ماشین سازی در لیگ برتر می ماند، اما اصلاً پیش بینی این اتفاقات عجیب و غریب را نمی کردم. کار من در داخل تیم است و کاری ندارم که یک نفر با تیم مشکل شخصی دارد یا نه. من در نشست خبری قبل از بازی فقط در مورد آن بازی صحبت می کنم و در نشست بعد از بازی هم جوابگوی عملکرد بازیکنانم هستم. من در محاسباتم اشتباه کرده بودم و این اشتباه را هم قبول می کنم. من فکر نمی کردم که داوری ها باعث از دست رفتن 11 امتیاز ما شود. اگر ما این 11 امتیاز را از دست نداده بودیم، الان با 33 امتیاز در رده های بالای جدول و با خیالی راحت، به جای سن ایچ، چلوکباب می خوردیم!

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران که از او پرسید فکر نمی کنم در زندگی ورزشی تان تاکنون به چنین بن بستی خورده باشید، گفت: فکر نمی کنم این برای ما یک بن بست باشد. زندگی ادامه دارد. من نباید ساعت یک بامداد جلوی خانه بازیکن بروم و ببینم که او استراحت می کند یا نه، چون اینها وظیفه باشگاه و مدیریت است، اما من این کار را انجام می دادم. برخی مشکلات، حوادث و حواشی در اطراف تیم ماشین سازی وجود داشت و من می دانستم که مسائلی وجود دارد و برخی می خواستند به ماشین سازی ضربه بزنند، اما نمی توانستم آنها را به زبان بیاورم، چون تیم من در هر مقطعی فقط نیاز به آرامش داشت.

کاظمی با بیان اینکه پرسپولیس تا حد زیادی قهرمانی اش قطعی شده است و در دیدار فردا هم می خواهد که کار را یکسره کند، گفت: پرسپولیس چند محور خوب در زمین بازی دارد که ما برای ضربه زدن به آنها باید محورهای شان را خنثی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که ماشین سازی روی کاغذ هنوز شانس بقا در لیگ برتر را دارد، آیا شما هم فکر می کنید که ماشین سازی می تواند در لیگ برتر بماند، تصریح کرد: انسان در زندگی اش همیشه در حال تلاش کردن است. متأسفانه در بازیکنان من روحیه جنگیدن و شخصیت بزرگ ورزشی وجود ندارد. برخی از آنها یاد نگرفته اند که چطور باید زندگی حرفه ای داشته باشند. الان انگیزه ای بین بازیکنانم باقی نمانده و آنها هم در بازی های مختلف خواسته های من را در زمین پیاده نکردند. گفتم در زمان حملات یکی دو نفر در وسط زمین بمانید، اما گوش نکردند! گفتم آفسایدگیری نکنید، گوش نکردند! من خیلی از تاکتیک ها را به بازیکنانم یاد دادم اما حداقل یکی از آنها را هم پیاده نکردند که دلم خوش باشد. حالا انتظار دارید با این بازیکنان در لیگ برتر بمانم؟!

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 04-15-2017, 01:27 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: ماشین سازی را دست کم نمی گیریم و با قدرت به میدان می رویم/ نمی دانم منصوریان از چه چیزی ناراحت است

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت که تیمش به هیچ عنوان حریف فردای خود را دست کم نمی گیرد و با تمام قدرت به میدان می رود.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی ماشین سازی - پرسپولیس، اظهار داشت: خیلی نمی خواهم به حواشی بپردازم، اما امیدوارم که همگی از یک بازی خوب لذت ببریم. ما فردا در حالی مقابل ماشین سازی قرار می گیریم که گزینه اصلی قهرمانی هستیم. وضعیت جدول این را نشان می دهد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، ماشین سازی را یک تیم خوب دانست و ادامه داد: ما به هیچ وجه ماشین سازی را دست کم نمی گیریم. آنها تیمی هستند، بسیار بسیار بهتر از شرایطی که در جدول دارند. در بازی رفت به یاد دارید که ما به سختی آنها را شکست دادیم. ماشین سازی حتی در دقیقه 86 یک پنالتی را هم از دست داد.

وی با اشاره به قطعی شدن قهرمانی پرسپولیس با پیروزی مقابل ماشین سازی، خاطرنشان کرد: از بازیکنان مان انتظار داریم که تلاش کنند، چون این نسل از بازیکنان، تاریخ جدید پرسپولیس را خواهند نوشت. اگر مقابل ماشین سازی به برتری برسیم، حتی روی کاغذ هم قهرمانی مان قطعی خواهد شد. نباید هیچ فشاری روی بازیکنان مان باشد. مدام در مورد دیدگاه و فلسفه مان حرف زده ایم.

برانکو با بیان اینکه برای پرسپولیس فرقی نمی کند با چه تیمی بازی دارد، افزود: ما همیشه قبل از هر مسابقه ای خود را از هر نظر آماده کرده و با تمام قدرت وارد میدان می شویم. برای ما ماشین سازی، استقلال، تراکتورسازی هیچ فرقی با هم ندارند. هر بازی سختی خاص خودش را دارد. ما برای بازی فردا فرشاد احمدزاده را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و وضعیت سامان نریمان جهان نیز فردا مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس راجع به اینکه چرا از سامان نریمان جهان در ترکیب تیمش خیلی کم استفاده کرد، یادآور شد: سامان در شرایطی در نیم فصل به پرسپولیس آمد که یک ماه بود با مصدومیت مبارزه می کرد و نیاز به زمان داشت تا خودش را آماده کند. از طرفی او به تیم صدر جدول پیوست، تیمی که بازیکنانش با هم هماهنگ بودند و طبیعی است که یک بازیکن جدید برای قرار گرفتن در ترکیب چنین تیمی کار بسیار سختی را پیش رو داشته باشد.

وی در واکنش به اینکه گفته می شود فردا هوای تبریز بارانی خواهد بود، تصریح کرد: در مورد شرایط جوی باید بگویم هر شرایطی پیش بیاید قطعاً در کیفیت بازی تأثیرگذار خواهد بود، اما این شرایط برای هر دو تیم برابر است.

برانکو راجع به اظهارات علیرضا منصوریان پیرامون مذاکره او و باشگاه پرسپولیس با فرشید باقری خاطرنشان کرد: من باقری را غیر از بازی که با تیم آنها داشتیم رو در رو ندیدم و حتی نمی دانم تا چه زمانی با باشگاهش قرارداد دارد، اما با هر بازیکنی که تا آخر فصل با باشگاهش قرارداد داشته باشد ما می توانیم طبق قانون فیفا وارد مذاکره شده و حتی قرارداد ببندیم. طبق این قانون هر باشگاهی می تواند با بازیکنی که قراردادش رو به اتمام است شش ماه قبل از پایان فصل قرارداد جدید ببندد. در اینکه فرشید باقری بازیکن خیلی خوبی است و از تیم صبا چهره شد، شکی نیست. به هر حال عقد قرارداد با بازیکنی که قراردادش رو به اتمام است، مشکلی نیست! نمی دانم ناراحتی منصوریان از چه چیزی است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا سال آینده هم در پرسپولیس می مانید؟»، تصریح کرد: من یک سال دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و سال آینده هم باید در اینجا بمانم.

برانکو با اشاره به وضعیت بازیکنان تیمش پس از دیدار با الریان قطر خاطرنشان کرد: در مورد وضعیت بازیکنانم باید بگویم، طبیعی است که آنها بعد از بازی با الریان که نتوانستند به پیروزی برسند و در خانه متوقف شدند، شاید انگیزه شان کمی اُفت کرده باشد. من شخصاً از این نوع بازی ها خیلی می ترسم. من کیفیت بازی ماشین سازی را می شناسم و می دانم که آنها با تراکتورسازی به تساوی رسیدند. استحقاق ماشین سازی خیلی بیشتر از جایگاه فعلی اش در جدول رده بندی است. می دانیم که آنها به خاطر عزت و موفقیت باشگاه شان می جنگند.

وی در ادامه صحبت هایش باز هم دیدار مقابل ماشین سازی را یک دیدار سخت برای سرخپوشان دانست و گفت: من یک تجربه از حضور در لیگ چین دارم. زمانی که من در آنجا سرمربی بودم ما دقیقاً در چنین شرایطی قرار گرفته بودیم. یکی دو بازی مانده به پایان لیگ با یک تیم ته جدولی بازی داشتیم و اگر آن بازی را می بردیم قهرمان شدیم، اما در آن بازی مساوی کردیم و قهرمانی مان به تعویق افتاد. البته ما هفت روز دیگر توانستیم به برتری برسیم و قهرمان لیگ چین شویم. اما اینها را می گویم تا بدانید که فردا چه بازی سختی خواهیم داشت. من از بازیکنانم انتظار دارم که تمام توان شان را در زمین مسابقه بگذارند همان طور که گفتم بازیکنان ما امسال تاریخ خودشان را خواهند نوشت. از این منطقه (آذربایجان) هم بازیکنانی مانند کریم باقری، علی دایی و چند نفر دیگر تاریخ باشگاه پرسپولیس را رقم زدند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد حضور بازیکنان جوان در تیمش گفت: ما چند بازیکن 18،19 و 20 ساله داریم. قطعاً آنها در تیم ما فرصت بازی خواهند داشت و در هفته های آینده شانس بیشتری برای بازی کردن پیدا می کنند. تیم ما تیم خیلی جوانی است. همه بازیکنان پرسپولیس 20 الی 26 سال دارند، یعنی در بهترین شرایط جوانی شان قرار گرفته اند. فقط سیدجلال حسینی سن بیشتری نسبت به آنها دارد. دو بازیکن 28 و 29 ساله هم در تیم ما حضور دارند، اما بقیه همگی جوان هستند. بازهم تأکید می کنم که پرسپولیس آینده بسیار روشنی دارد.

برانکو در مورد پرتاب نارنجک در ورزشگاه ها گفت: گاهی اوقات چنین حوادثی رخ می دهد، اما در همه جای دنیا علیه این رفتار مبارزه می کنند. باید کودکان بتوانند به ورزشگاه ها بیایند و از فوتبال لذت ببرند. من چندین سال است که در ایران حضور دارم، اما فقط دو بار شاهد پرتاب نارنجک به زمین مسابقه بودم، یک بار در دیدار مقابل کره شمالی که سرمربی تیم ملی ایران بودم و یک بار هم فصل قبل در دیدار ما مقابل تراکتورسازی. این اتفاقات منحصربه فرد است و همیشگی نیست. ما مثل جنتلمن مبارزه می کنیم و شادی مان هم ورزشی است.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه آیا صحت دارد که شما با سعید آقایی، مدافع تیم تراکتورسازی به توافق رسیده اید، گفت: خیر، این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد، اما ما با برخی بازیکنان قطعاً صحبت خواهیم کرد. بازی های لیگ برتر فشردگی زیادی دارد و ما در این برهه زمانی فرصتی برای انجام این کارها نداریم. ما عملکرد بازیکنان مختلف را آنالیز می کنیم تا ببینیم چه بازیکنی می تواند کمک بیشتری به ما کند تا او را به خدمت بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد جشن قهرمانی تیم پرسپولیس مقابل ماشین سازی گفت: ما از قبل هیچ چیز را معین نمی کنیم، چون نمی دانیم حتماً قهرمان می شویم یا خیر.

برانکو به سؤالی مبنی بر احتمال به وجود آمدن تغییرات در کادر مدیریت پرسپولیس این طور پاسخ داد: این سؤالات فرعی است و بهتر است در زمان دیگری به این موضوعات بپردازیم.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 04-15-2017, 02:19 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، محمد انصاری، حسین ماهینی، صادق محرمی، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، محسن مسلمان، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی

قدیمی 04-15-2017, 07:22 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

دوستان این قهرمانی را به همتون تبریک میگم

واقعا پرسپولیس و برانکو استحقاقش را داشتند

به امید صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-15-2017, 11:33 PM
maryami
مربی
maryami آواتار ها

نام حقیقی: مریم
تشکر شده 2,361 بار در 810 نوشته
بازیکن مورد علاقه: محسن خلیلی،پیام صادقیان،مهدی طارمی،سروشمون
مربی مورد علاقه: افشین قطبی
حالت من:
Relax
maryami is an unknown quantity at this point
پیش فرض پاسخ : ماشین سازی 0-2 پرسپولیس ♥ قهرمانی در تبریز ♥

تبریک فراوووووون بچه ها
به حقمون رسیدیم..ایشالا به امید خدا و با همت بچه هامون از گروهمون هم صعود میکنیم و شادیمونو دوچندان میکنیم

پ.ن:عاقا دیدین باز طارمی رفت پشت ضربه پنالتی؟واااای باورم نمیشد داشتم سکته میزدم..رومو کرده بودم اونور بابا هم صدا تی وی رو بسته بود..واقعا طاقت نداشتم دوباره خراب کنه روحیه ش داغون میشد..وقتی گلش هم کرد هنوز تو شوک بودم که چرا باز دادن مهدی بزنه..شکر که گل شد و برگشت کورس اقای گلی
maryami آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازmaryami تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 04-16-2017, 02:42 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

خدارو هزار بار شکر واسه این قهرمانی شیرین ...

مبارک همتون ...

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 04-16-2017, 02:43 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: هیچ قهرمانی در 10 سال اخیر به پاکی قهرمانی امسال پرسپولیس نبوده/ ببخشید که قهرمان شدیم!

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به جرات می گویم که در 10 سال اخیر هیچ قهرمانی به اندازه قهرمانی امسال پرسپولیس نبوده است.

برانکو پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل ماشین سازی و قهرمانی در لیگ برتر در نشست خبری گفت: احتمالا خودتان بدانید که چقدر شادی و شادابی در تیم ما وجود دارد و ما عملا قهرمان شدیم و تبریک بسیار بسیار بزرگم قبل از همه به بازیکنانم است زیرا آنها از همه بیشتر سزاوار این مقام هستند.

وی ادامه داد: همچنین کادرفنی و دکتر طاهری و هیات مدیره باشگاه که به بهترین شکل کارمان را دنبال کردند. یک تبریک بزرگ و ویژه برای هواداران دارم که در کل فصل یار دوازدهم ما بودند. لیاقت این شادی و قهرمانی را داشتیم. در کل فصل نشان دادیم که بهترین بازی ها را ارایه دادیم و با وجود همه خستگی ها و فشارها به خصوص در این بازی.

برانکو در مورد دیدار با ماشین سازی تاکید کرد: نیمه اول 5 فرصت ایده آل گلزنی را از دست دادیم و زودتر می توانستیم پیروز شویم. نشان دادیم که یک تیم هستیم. از طاهری در راس هرم مدیریت باشگاه تا بازیکنان و بهترین هواداران مان، هدف مان این است که بازی های باقی مانده را هم با همین کیفیت ادامه بدهیم.

سرمربی پرسپولیس گفت:می خواهیم امشب با بازیکنان و هواداران پرشورمان شادی کنیم و 2 سال پیش پرسپولیس برای بقا می جنگید. سال گذشته عملا قهرمان بودیم و امسال فاتحانه قهرمان شدیم و کاملا آگاه بودیم به مسئولیت و فشارها زیرا همه انتظار داشتند بهتر باشیم و بازیکنان ما به این خوبی واکنش نشان دادند. باید از خودم هم تعریف کنم این سومین قهرمانی من در سه کشور مختلف است.

وی در مورد اینکه مقابل ماشین سازی نمایشی از پرسپولیس قهرمان ندیدیم و حتی مقابل تیم ته جدولی حتی ممکن بود بازی مساوی کند، گفت: در مورد بازی امروز مهم ترین مساله بُردن بود. در 15 دقیقه اول 5 شانس میلیون درصدی داشتیم، نه صدرصدی که در 20 دقیقه اول می توانستیم با سه چهار گل جلو بیفتیم و با آرامش بازی را دنبال کنیم. ماشین سازی تیمی است که کیفیتش بهتر از موقعیتش در جدول است. طبیعی است که آنها به عنوان میزبان تلاش کردند و در اواخر بازی شانس گل داشتند. من متوجه شانس زیاد گلزنی حریف نشدم؟ دروازه بان ما یک موقعیت تک به تک را گرفت. مهم نیست. شاید به حساب شما نتیجه باید 10 بر 2 می شد. اصلا بازی 10 بر 10 می شد و مشکلی نیست.

وی در مورد شرایط ترکیب پرسپولیس در ادامه لیگ گفت: باید ببینیم وضعیت بازیکنان مان برای بازی های آینده چطور است ولی بدانید همه می خواهند بازی کنند. با پدیده و الهلال بازی داریم.

برانکو در مورد شرایط فوتبال ایران نیز خاطرنشان کرد: تغییرات مثبت زیادی در فوتبال ایران انجام شده و زیرساخت ها نسبت به قبل خیلی بهتر شده و همین زمین ورزشگاه یادگار امام خیلی عالی است. زمین گسترش هم خوب است. در مشهد و اصفهان هم ورزشگاه جدید ساخته شده است و در تهران هم ورزشگاه داریم و در اهواز هم همین طور. این مسایل شرایط را برای کار با کیفیت فراهم می کند. لیگ ما هم خوب است و بعد از مدت ها سه چهار تیم اول ایران پرسپولیس، استقلال، تراکتورسازی و سپاهان در جمع 4 تیم برتر هستند و باشگاه ها هم تلاش می کننند روز به روز بهتر شوند. زیرساخت ها و وضعیت مالی باشگاه ها و سرمایه گذاری در آکادمی باشگاه ها و با توجه به پتانسیل نیروی انسانی و عشق مردم ایران به فوتبال به جایی رسیدیم که فوتبال ایران در جمع 3 تیم برتر فوتبال آسیا قرار گرفته است در حالی که تیم های ملی دیگر در حال نزول هستند تیم های ملی ایران سیر صعودی دارند و به یمن باشگاه ها و کارشان و اصرار حرفه ای گری باشگاه ها شرایط به اینجا رسیده است.

وی در مورد پنالتی زذن دوباره مهدی طارمی در این مسابقه، گفت: پنالتی را سیدجلال باید می زد و او کاپیتان من است، اما او تصمیم گرفت مهدی بزند. به سیدجلال تبریک می گویم. او اعتماد به نفس مضاعف به مهدی داد و او دست راست مربی است و حق تصمیم گیری در زمین دارد.

برانکو در مورد بازی ضعیف پرسپولیس مقابل ماشین سازی گفت: عرض کردم ماشین سازی نسبت به جایگاهش در جدول تیم بهتری است. در نیم فصل اول این تیم استقلال را برد. سپاهان را 3 بر صفر شکست داد. قبل از آن هم با تراکتورسازی مساوی کردند و نمی دانم چرا ماشین سازی را اینقدر دست کم می گیرید. بازی سختی با الریان داشتیم و به همین دلیل به بازیکنانم تبریک می گویم.

برانکو در مورد کمک پرسپولیس به فرهنگ سازی تماشاگران گفت: همه جای دنیا بین تماشاگران کری خوانی هست.

وی در پاسخ به سوال یکی خبرنگاران مدعی شد داوران کمک کردند تا پرسپولیس قهرمان شود، افزود: تلاش هایی هست که قهرمانی ما را کم فروغ کند. ما از هفته اول قهرمان بودیم و در صدر جدول قرار داشتیم. کمترین گل را خوردیم و بیشترین گل را زدیم. داور چه زمانی به ما کمک کرده است؟!

برانکو در مورد اینکه امروز داور به سود شما اعلام پنالتی کرد،گفت: داور از کجا مقصر است؟ او را با سنگ زدند. حق مان برد نبود؟! ببخشید که بردیم. پنالتی و کارت قرمز باید همراه می شد.
یکی دیگر از خبرنگاران که عصبی هم به نظر می رسد خطاب به برانکو مدعی شد که چرا امیر عابدینی گفته که تلاش می کنیم که از پرسپولیس امتیاز کم نشود،که در این هنگام خمارلو، مدیر رسانه ای پرسپولیس، گفت: عابدینی کجا گفته ما تلاش می کنیم پرسپولیس قهرمان شود. او آنقدر نفوذ دارد که نگذارد فیفا از پرسپولیس امتیاز کم کند؟!

برانکو هم در پاسخ، تاکید کرد: دوست داشتم یک نمونه از کمک داور به ما بگویید. افرادی که تفسیر کردند کار پرسپولیس را مثل عابدینی و قلعه نویی که گفتند هیچ تیمی دیگر به پرسپولیس نمی رسد. آنها تیم ما را تحلیل کردند زیرا 12 امتیاز با تیم دوم اختلاف داشتیم. منطق می گوید که پرسپولیس با 12 امتیاز اختلاف مدعی قهرمانی باشد. این افراد درگیر مسایل ما نیستند. نه درگیر مسایل پرسپولیس، تراکتورسازی، استقلال در 10 سال اخیر هیچ تیمی مثل پرسپولیس تمیز قهرمان نشده است. پنالتی امروز هم درست بود و داور باید بازیکن ماشین سازی را هم اخراج می کرد. شما می گویید پنالتی 50-50 بوده اما شاید دوست داشتید بگویید 80 به 20 باشد. چند پنالتی پرسپولیس را نگرفتند. نمی دانم چطور می توانید نتایج پرسپولیس را حقیر جلوه بدهید.

وی افزود: پرسپولیس و تراکتورسازی کجا رقابت قدم به قدم داشتند؟! ببخشید ما اول شدیم ناراحت نشوید.

قدیمی 04-16-2017, 02:59 PM
RedArmy64
بازيكن پايه
RedArmy64 آواتار ها

نام حقیقی: milad
تشکر شده 49 بار در 20 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Original Ronaldo / F9T
مربی مورد علاقه: Branko Ivankovic/Mustafa Denizli/Afshin Ghotbi
RedArmy64 is on a distinguished road

تبریک!
این بود اون تیمی که تابستون تو گروه ازش میگفتم....مقتدرانه ترین قهرمانی تاریخ کل فوتبال ایران....
تا زمانی که برانکو باشه پیشاپیش رو قهرمانی سال های آینده هم شرط میبندم....

RedArmy64 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 04-17-2017, 07:01 PM
tifoosi6atishe
مربی
tifoosi6atishe آواتار ها

نام حقیقی: امین= تیفوسی جایگاه 36
تشکر شده 1,558 بار در 519 نوشته
بازیکن مورد علاقه: باتیستوتا...ریبری-روبن- نیلسون..نونوگومژ-ایمون زاید...عل
مربی مورد علاقه: مصطفی دنیزلی-هاینکس-برانکو
حالت من:
Movafagh
tifoosi6atishe is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط redarmy64 نمایش پست ها
تبریک!
این بود اون تیمی که تابستون تو گروه ازش میگفتم....مقتدرانه ترین قهرمانی تاریخ کل فوتبال ایران....
تا زمانی که برانکو باشه پیشاپیش رو قهرمانی سال های آینده هم شرط میبندم....
بله صد در صد موافقم ولی ثبات مدیریت چیز کمی نیست..اگه بخایم مث دوسال پیش فصلی 7مدیرعامل عوض کنیم برانکو به بازی سوم نرسیده استعفا میده میره..

تیم من پرسپولیس قهرمان پرسپولیس قهرمان عشق منه
tifoosi6atishe آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازtifoosi6atishe تشکر به عمل آورده است:
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش