انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > مسائل عمومی انجمن > آرشيو بخش مسايل عمومي انجمن
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
موضوع بسته شد

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 08-31-2013, 12:18 PM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

نام حقیقی: سروشی
تشکر شده 12,139 بار در 2,396 نوشته
حالت من:
Khoonsard
سرSaTrApوش is on a distinguished road
پیش فرض مربی ارتش سرخ - بازی شماره 5 : rana red love VS Ali TiFo30

بازی شماره 5

بین دو تا از کاربرای فنی ارتش سرخ

علی تیفوسی که به تازگی عنوان فنی ترین مدیر رو به خودش اختصاص داده

و

رعنا که بر همه روشن هست که یکی از فنی نویسهای ارتش هست

قوانین:
*سوالات 2نفر تا 5دقیقه دیگه بصورت خصوصی ارسال میشه و این 2نفر 48ساعت فرصت دارن جوابهاشونو بصورت خصوصی برای من ارسال کنن.
*کسی که توی این 48 ساعت جوابش رو نفرسته به منزله انصراف از مسابقه هستش و رقیبش به مرجله بعد میره.
پس لدفن اگه مسافرتی قراره برید به من خبر بدین تا من برنامتون رو طوری بذارم که به مشکل نخوریم.

همه چیز بصورت قرعه کشی بوده و هیچکس دخالتی تو رقابتا نداشته.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

اما دیگه حوصله اثباتش رو ندارم

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط RED QUEEN : 09-02-2013 در ساعت 07:05 PM دلیل: اصلاح جدول
سرSaTrApوش آنلاین نیست.  
تعداد 9 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 12:28 PM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : مربی ارتش سرخ - بازی شماره 5 : rana red love VS Ali TiFo30

ساتراپ جان آپ

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.  
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 12:41 PM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جوابهای شماره 1:

نظرت درباره موندن و رفتن كريم انصاريفرد چيه، با توجه به كارهايي كه كرد، تو بودي نگهش ميداشتي؟

پرسپولیس به بازیکنایی نیاز داره که هم انگیزه داشته باشن همم بهش تعصب داشته باشن،با اینکه دیگه متاسفانه تعصب معنای آنچنانی در فوتبالالان نداره اماهنوز هم می شه امیدوار بود که این خصیصه رو در بعضی از بازیکنان فعلی دید.
درمورد کریم انصاری فرد هم او به خوبی ماهیت خودش رو آشکار کرد و نشان داد که نه تنها بازیکن حرفه ای نیست بلکه از لحاظ اخلاق و رفتار و منش هم هنوز خیلی عقب می باشد،بازیکنی که فصل گذشته چندان کارایی نداشت و اول فصل پیش هم دو ساله قرارداد بسته بود،در طول فصل هم جدا از عملکرد فنی بدش هرازگاهی هم از رفتن به اروپا حرف می زد اونم در دل مسابقات!حالا به نظر شما نگه داشتن همچین بازیکن بی تعصب و با رفتارای آماتورگونه ای بازیکنی که نشون داد دلش با پرسپولیس نیست به مصلحت تیم می بود؟! منم که بودم اصلا ایشون رو نگه نمی داشتم و می گفتم برو هرجایی که دوست داری بازی کن پرسپولیس جای افرادی مثل تو نیست . . . عملکرد نامطلوبش از نظر فنی بیشترش به دلیل همین عدم تمرکز فکری و ذهنی به دلیل هوایی شدنش(همون عشق ترانسفر شدن به اروپا)بود،نکته ی جالب تر هم اونجا بود که برای تمدید قرارداد برای فصل جاری نه اینکه خیلی عملکردش در فصل پیش خوب بوده اول که مدتی ناپدید شده بود بعدش هم که ظهور کرد(چون نتونست خودشو در جای دیگه ای جا کنه) برای پرسپولیس شرط خنده دار اگر در طول فصل پیشنهاد خوبی از خارج داشت حق فسخ یه طرفه قرارداد رو داشته باشد رو گذاشت!!! این یعنی هیچ ارزشی برای پرسپولیس و طرفدارانش قائل نشدن! بله پرسپولیس جای این گونه افراد نیست . . .

بهترين تركيب خط دفاع اين فصل چيه؟ (چهار دفاعه)توضیح بده
دفاع راست خانزاده
دو دفاع میانی سید جلال و بنگر
دفاع چپ هم میثم حسینی
متاسفانه ماهینی این فصل نتونست عملکرد خوبی رو تا بدینجا نشون بده و جای خودش رو به خانزاده ای داد که با اینکه دفاع راست پست تخصصیش نبوده اما در بازی قبل دربی خوب در اون پستنشون داد البته منهای اون پاس گلش به فولاد!که اون اشتباه رو باید هم گذاشت به پای کم تجربگیش همم به حساب خستگی دقایق پایانی و حس جلو بودن با اختلاف گل بالا و نیز اولین بازیش بعد مدتها اونم در ترکیب اصلی.در مجموع با این بازی که کرد همه رو برای دربی از لحاظ اون منطقه امیدوار کرد.
دو مدافع میانی مون که حرف ندارن سید جلال و بنگر،که همچون سیم خاردار عمل می کنن و خوشبختانه بعد این همه سال بازی در کنار هم به تجربه و هماهنگی خوبیهم رسیدن که الحمدالله الان پرسپولیس داره از این نعمت استفاده کامل و وافر رو می بره،ضمنا نشون دادن تجربشون هم در پرسپولیس بعد یه فصل بالاتررفته و این رو می شه در آمار خوب خط دفاع پرسپولیس و همینطور بازی خودشون در فصل جدید دید.
میثم حسینی هم در دفاع چپ خوب نشون داده،به نظر من که از پولادی خیلی بهتر بوده،شاید اگر پولادی مصدوم نمی شد شاید الان میثم و حتی پرسپولیس به جایگاهی که الان رسیدن نمی رسیدن،بعد مدت ها خیالمون از بابت دفاع چپ می شه گفت آسوده اس

ترجيح ميدي دربي رو هجومي شروع كني يا بااحتياط؟

شرایط دربی با هر مسابقه ی دیگری فرق می کنه و نباید بی احتیاطی کرد یا تصمیم احساسی گرقت چون ممکنه عواقب ناخوشایندی در پی داشته باشه پس نباید انتظار داشت که با حملات بی محابا در دقایق اولیه کار رو شروع کنیم.
باید در دقایق ابتدایی بازی دست به شناسایی تیم رقیب به خوبی زد و پس از کسب آگاهی کامل از شرایط تیم رقیب و بازی،در ادامه از نقاط ضعف حریف باید بهترین استفاده رو کرد و در همون نیمه اول باید به گل هم رسید چون در غیر اینصورت کار در نیمه دوم خیلی سخت تر می شه اونم با شرایط خاصی که دربی سرخآبی ها داره. . .

بهترین بازیکنی که می تونی برای پست هافبک طراح جایگزین محمدنوری کنی در بازی با استقلال کدوم هست؟ (از لیست بازیکنان کنونی)
با محروم شدن عالیشاه از دربی و همچنین دور بودن علی عسگر از دوران اوج،با یه نگاه به لیست بازیکنان چاره ی دیگه برام نمی مونه جز اینکه در صورت آمادگیه خلعتبری(با توجه به اینکه دیر به تیم تزریق شده باید بررسی کنم میزان آمادگیشو و فرض می گیرم که آماده اس برای بازی) از پیام در پست هافبک طراح استفاده کنم و از خلعتبری و سید صالحی به عنوان زوج خط حمله استفاده کنم(من ترکیب دربی رو با توجه به شرایط موجود از قبیل محرومیت و حساس بودنش با دو مهاجم می چینم)
هرچند می تونم از خلعتبری بخوام در پست هافبک طراح بازی کنه اما به نظرم هرچه قدر خلعتبری به دروازه حریف نزدیکتر باشه بیشتر بوی گل به مشاممون می خوره و اینطوری خط دفاع حریف هم فرصت اومدن به جلو در زمان ضربات آزاد و نیز بعضی حمله ها رو پیدا نخواهد کرد.

اگه کارت بازیه خلعتبری برای دربی خدای ناکرده صادر نشه با توجه به حساس بودن دربی از دهنوی در پست هافبک طراح استفاده می کنم و در نتیجه خط حمله رو هم پیام و سید صالحی تشکیل می دهند.

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

ویرایش توسط سرSaTrApوش : 09-02-2013 در ساعت 12:46 PM
سرSaTrApوش آنلاین نیست.  
تعداد 10 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 12:43 PM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جوابهای شماره 2:

نظرت درباره موندن و رفتن كريم انصاريفرد چيه، با توجه به كارهايي كه كرد، تو بودي نگهش ميداشتي؟

بازیکن هر کی هم میخواد باشه هر چی هم بزرگ باشه باید وقتی تو تیم بازی میکنه تابع مربیش باشه و بی انضباطی بذاره کنار اگه قرار تو تیم باشه از اول تمرین باید سر تیم باشه نه اینکه دنبال سفر و گردشش باشه و گوشی شو ج نده و گول اسمش بخوره ! انصاری فرد بازیکن جوان و توانایی هست امسال هم میتونست به تیم کمک کنه اما با این کارایی که کرد منم اگه بودم نگه اش نمیداشتم بازیکن بی انضباط باید ردش کرد رفت اگه امسال اقایی گل هم بشه من یکی که افسوس از دست دادنش نمیخورم

بهترين تركيب خط دفاع اين فصل چيه؟ (چهار دفاعه) توضیح بده
ماهینی........ سیدجلال ..........بنگر ...........حسینی
از نظر من امسال پرسپولیس تو دفاع عالیه و بهترین دفاع چند سال اخیر داره میثم حسینی که تو این چند هفته نشون داد چه بازیکن توانایی بازی های خوب و کم اشتباهی از خودش نشون داد و گوشه چپ بخوبی ساپورت میکنه سید جلال و بنگر که واقعا مث یه دیوار میمونم و گذشتن ازشون کار هر کسی نیست به جرات میتونم بگم بهترین زوج دفاعی لیگ برتر امسال هستن ماهینی هم بازیکن خوبیه درسته اشتباهاتی داشته اما بازیکن بی اشتباه کم پیدا میشه از یه دفاع راست انتظاراتی خیلی بالایی نباید داشت اما برا سمت راست فعلا ماهینی بهترین گزینه اس از بعضی اشتباهاش بگذریم سانتر های خوبی داره و اگه بتونه نفوذ کنه سانترهاش منجر به گل خوبی داره به نظر من ماهینی جنبه های مثبت و منفی داره اما مثبتش بیشتر این 4 نفر به نظر من بهترین ترکیب برای خط دفاع هستن

ترجيح ميدي دربي رو هجومي شروع كني يا با احتياط؟
شروع بازی هجومی باشه بهتر البته باید مواظب ضد حمله تیم مقابل هم باشیم چون اگه بتونیم دقیقه های اول به گل برسیم میتونیم بار روانی بازی به نفع خودمون کنیم و دست پای استقلال ببندیدم اما خوب باید احتیاط لازم هم کنیم به هر حال احتیاط شرط عقل
بهترین بازیکنی که می تونی برای پست هافبک طراح جایگزین محمد نوری کنی در بازی با استقلال کدوم هست؟ (از لیست بازیکنان کنونی) بهترین مهره ای که الان دایی داره پیام صادقیان که میتونه با تکنیک و هوش بازی و شم گلزنی که داره بهترین بازیکن تو این پست باشه

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

ویرایش توسط سرSaTrApوش : 09-02-2013 در ساعت 12:57 PM
سرSaTrApوش آنلاین نیست.  
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 12:47 PM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

این مسابقه رو من اجرا کردم.سعی کردم بدون هرگونه ایراد باشه.اگر مشکلی داشت به بزرگی خدوتون ببخشید.از مسابقه بعد انشاالله خود رها اجرا کننده هست

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

سرSaTrApوش آنلاین نیست.  
تعداد 8 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 01:04 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

واقعا هردو خیلی خوب و فنی نوشتند ولی شرکت کننده ی شماره ی 1 توضیحات بیشتری داده بود و به نظر من یه برتری نسبی داشت بنابراین با احترام به زحمات هر دو عزیز رای من شرکت کننده ی شماره ی 1 است

red nabid آنلاین نیست.  
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 01:15 PM
nuerredgo
سرپرست تيم
nuerredgo آواتار ها

نام حقیقی: عرفان
تشکر شده 4,386 بار در 1,407 نوشته
بازیکن مورد علاقه: محسن خلیلی
مربی مورد علاقه: امپراطور
nuerredgo is on a distinguished road

با احترام به شماره ه ی یک رای من شماره ی 2

Game over

روزی که بدجور باختم به زندگی...
تا زمانی که نفس میکشم تا اخرین دمم به یادتم

nuerredgo آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 01:36 PM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road

واقعا خوب جواب داده بودن شركت كننده شماره يك با توضيحات كامل و شركت كننده شماره 2 با توضيحات مختصر ولي مفيد...
شماره يك سوالات 1 و 4 رو خوب جواب داده بود و شماره 2 سوالات 2و 3 رو...خيلي سخت انتخاب بين اين جواب ها
با احترام به هر 2 شركت كننده راي من شماره 1...هر چند با سوال شماره 2 كاملا مخالم...خسته نباشيد به هر 2 مخصوصا شركت كننده شماره2
راي من شماره 1

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.  
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-02-2013, 03:53 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

منم به شماره 1 رای میدم.
به نظر من که جواب هاش فوتبالی تره .............

Farzan آنلاین نیست.  
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-03-2013, 01:09 AM
nuerredgo
سرپرست تيم
nuerredgo آواتار ها

نام حقیقی: عرفان
تشکر شده 4,386 بار در 1,407 نوشته
بازیکن مورد علاقه: محسن خلیلی
مربی مورد علاقه: امپراطور
nuerredgo is on a distinguished road

به خدا هیچ قسطی از دادن این پست ندارم.
ولی وقتی خود مدیرا و افراد فعال نمیان و تو این مسابقه مشارکت ندارن اون موقع چه انتظاری از بچه های دیگه دارین؟؟؟؟

پ.ن:اگه فکر میکنین این پست میتونه مشکلی برا انجمن به همراه داشته باشه سریعا حذفش کنین.

Game over

روزی که بدجور باختم به زندگی...
تا زمانی که نفس میکشم تا اخرین دمم به یادتم

nuerredgo آنلاین نیست.  
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :
موضوع بسته شد

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش