انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل96-95
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه این دیدار را چگونه پیش بینی می کنید؟
برد پرسپولیس 4 100.00%
تساوی 0 0%
برد تراکتورسازی 0 0%
رأی دهندگان: 4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-30-2017, 07:56 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پرسپولیس 3 - 0 تراکتورسازی ❎ اختلاف تراکتور با پرسپولیس به 9 رسید ❎

بـــه نـــام خـــدای ســـرخـــی

لیـــگ برتـــر خلیـــــج فــــــــارس

فصــــــل 96 ـ 95

هفتــــــــــه بیستم

پرســـــپولــــیس - تراکتــــورســــازی

داورمسابقه
بیژن حیدری

تاریخ مسابقه
یکشنبه 17 بهمن 1395

ساعت مسابقه
15:00 به وقت ایران

استادیوم
ورزشگاه آزادی تهران

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط Farzan : 02-01-2017 در ساعت 11:33 PM
Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-03-2017, 12:47 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس - تراکتورسازی ❎ فینال لیگ برتر در هفته بیستم ❎

برانکو 18 بازیکن را به اردوی پیش از دیدار برابر تراکتورسازی دعوت کرد

ارتش سرخ دات کام :

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز جمعه، نام 18 بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از دیدار برابر ترکتورسازی تبریز اعلام کرد.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، اسامی بازیکنان انتخاب شده برای دیدار مقابل تراکتورسازی تبریز را به شرح زیر اعلام کرد:

علیرضا بیرانوند، رادو شوویچ، سید جلال حسینی، محمد انصاری، پلی یانسکی، صادق محرمی، حسین ماهینی، محسن مسلمان، رامین رضائیان، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، سامان نریمان جهان، مهدی طارمی، وحید امیری، حمیدرضا طاهرخانی، احسان علوان زاده، ولادیمیر پریاموف و فرشاد احمدزاده.

گفتنی است؛ دیدار برگشت تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 15 روز یکشنبه در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-04-2017, 04:09 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

چوب خدا صدا نداره

تراکتور رو میزنیم بدجور هم میزنیم تا دیگه شاخ نشن واسه ما. فکر کنم هشت نفرشون نیستن فردا

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازbabak red تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-04-2017, 04:59 PM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,618 بار در 2,540 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road

انشاا... فردا با ارائه یک بازی خوب تراکتور رو شکست میدیم و قدم بزرگی برای قهرمانی برمیداریم.

تراکتور هم که با محرومیت نقل و انتقالاتی برای 2 پنجره مواجه شده و از بازیکنان جدیدش نمیتونه استفاده کنه.

فقط یکم دلم برای عالیشاه و نورالهی سوخت که باید نیم فصل بیرون بمونن
ای کاش میموندن باهامون تا آخر فصل، هم قهرمان می شدن هم اینطوری نمیشدن.

برای بازی بلیط گرفتم
اما اینکه بتونم مرخصی بگیرم برم استادیوم یا نه 100% نیست.

انشاا... که ببریم ^__^

Sh-Meteor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-04-2017, 06:44 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

قلعه نویی: بازی فردا تا حدودی می تواند تکلیف قهرمانی را مشخص کند/ هرجا اتفاقی رخ می دهد من مقصرم

ارتش سرخ دات کام :

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت: مسابقه فردا فینال است و می تواند تکلیف قهرمانی را تاحدودی مشخص کند.

امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس اظهار داشت: میلاد باسعادت حضرت زینب را تبریک می گویم. درگذشت حسن جوهرچی را هم تسلیت می گویم. او فقط متعلق به جامعه هنر نبود. من یکی دو بار با او برخورد داشتم. بحث بعدی من راجع به بازی است این مسابقه فینال است و می تواند تکلیف قهرمانی را تاحدودی مشخص کند.

وی ادامه داد: بازی فردا تا حدودی قهرمان لیگ را مشخص می کند یا اینکه تراکتورسازی را به کورس می آورد. ما در داخل زمین آماده هستیم و با انگیزه زیادی هم تمرین می کنیم، اما واقعیت فوتبال داخل زمین است. ما از هر نظر آماده هستیم و به عنوان یک برادر از کسانی که به استادیوم می آیند درخواست می کنم که فقط تیم خودشان را تشویق کنند و به حریف احترام بگذارند. به هر حال فوتبال تمام می شود، اما اگر پدر یا مادری مصیبت ببیند این موضوع سال ها در ذهنش می ماند.

سرمربی تراکتورسازی تصریح کرد: چه کسی الان در مورد قهرمانی پرتغال صحبت می کند؟ این قهرمانی الان در آمار است، اما باید از فوتبال لذت برد همان گونه که در همه جای دنیا همین اتفاق می افتد. می بینیم که در حساس ترین بازی ها بعد از بازی با همدیگر دست می دهند و همه چیز تمام می شود. امیدوارم فردا هم همین طور باشد. حضور در کنار آذری های پرشور از بهترین اتفاقات سال های خوب زندگی من است و افتخار می کنم در تبریز بزرگ و آذربایجان هستم. من این همه جام آوردم اما الان لیاقت دارم تا در کنار مردم تبریز باشم،واقعاً در تبریز احساس آرامش و افتخار دارم و از مردم تبریز سپاسگزارم، همچنین از پرسنل هتل پارس که محل اقامت من است به من محبت دارند، امیدوارم فردا هر درصدی از هواداران به استادیوم آمدند، فقط تیم خودشان را تشویق کنند و به حریف احترام بگذارند تا این مسئله ملکه ذهن ها شود. دیدید که در بازی با النصر که ما صعود نکردیم، هواداران تیم خودشان را تشویق کردند و حتی در بازی با نفت آقای دایی را که اعتقاد دارم همه جا باید او را تشویق کنند، تشویق کردند. ما باید از فوتبال لذت ببریم.

قلعه نویی در مورد اینکه می تواند از بازیکنان جدیدش استفاده کند یا نه، گفت: نمی دانم می توانیم یا نمی توانیم امروز جلسه ای در فدراسیون فوتبال در حال برگزاری است و آنجا تعیین تکیلف می شود اگر قرار باشد از آنها استفاده کنیم این کار را می کنیم وگرنه از بازیکنان دیگر استفاده می کنیم.

وی در مورد اینکه دیروز گفته بود چلوکباب دارند اما نمی توانند آن را بخورند، گفت: بهروز وثوقی را خیلی دوست دارم، زمانی که جوان بودم فیلم های او را زیاد نگاه می کردم. در یک فیلمش چلوکباب را نگاه می کرد و می گفت وقتی من بودم تو نبودی، الان تو هستی من نیستم. ما می خواستیم از سجاد شهباززاده استفاده کنیم و قرار بود با حضور این بازیکن سیستم مان را عوض کنیم، اما اکنون نمی توانیم. نمی توانیم چلوکباب را بخوریم خداوند به همه هنرمندان عزیزمان سلامتی بدهد و حسن جوهرچی را رحمت کند.

سرمربی تراکتورسازی درمورد اینکه فردا تراکتورسازی می تواند از نوراللهی و عالیشاه استفاده کند یا نه، گفت: جلسه ای در فدراسیون فوتبال در حال برگزاری است و نماینده سازمان لیگ هم در آنجاست تا مشخص شود ببینیم می توانیم از آنها استفاده کنیم یا نه. ما قانونمند هستیم، ضمن اینکه من در عمرم برای کسی پپسی باز نکرده ام و دوست هم ندارم چنین کاری کنم، اما آجرلو از زمانی که به باشگاه آمده، مورد هجوم بازیکنان طلبکار خارجی قرار گرفته و هرکدام از این موارد که پیش آمده ایشان با او یا مذاکره کرده اند یا طلب پرداخت شده است. نمونه اش لوپز، تونی اولیویرا هم شکایت کرده که اگر طلب او پرداخت نشود 6 امتیاز از تیم کسر می شود. آجورلو و همکارانش در تلاش هستند، اما هنوز نمی دانم که می توانیم از این دو بازیکن استفاده کنیم یا نه، عصر امروز این مسئله مشخص می شود.

قلعه نویی درمورد اینکه چطور از نامه محرومیت بی خبر بوده اید و هیأت مدیره باشگاه شما 8 ماه است تشکیل جلسه نداده، گفت: این هم حکایت همان لیست استقلال شد، دشمنان قلعه نویی آن را به من ربط داده اند. اگر نامه ای آمده باشد آجورلو و همکارانش حتماً رسیدگی می کنند و ربطی هم به این ندارد که چند ماه جلسه برگزار شده یا نشده. من از این مسئله بی خبرم. اما آنچه که مشخص است این است که هر نامه ای که آمده آجورلو تیمی را گذاشته تا رسیدگی کنند، یک وکیل خبره هم برای این پرونده گذاشته اند.

وی ادامه داد: دشمنانی که لقمه شان ایراد داشت لیست استقلال را به من ربط دادند، آن زمان من سرمربی تیم ملی بودم و می خواستم به نظری جویباری در یک روز کمک کنم، من که نباید نامه را ببرم پای فکس و بنشینم آیا جواب آمده یا نه. اینها به کادر فنی ربطی ندارد.

سرمربی تراکتورسازی درمورد اینکه در ابتدای نشست به شوخی گفتید به هم ریخته هستید و آیا اکنون تیم تان تمرکز دارد و آماده هستید یا نه، گفت: به هم ریخته نیستیم. من یک ربع است که از آمادگی تیمم می گویم. البته این مسئله تأثیر می گذارد، اما از نفرات دیگر که 10 یا 20 درصد بالا و پایین دارند استفاده می کنیم و آنها به تیم کمک می کنند.

قلعه نویی در مورد اینکه مقصر اصلی محرومیت تراکتورسازی چه کسی است، گفت: امیر قلعه نویی! هرجا اتفاقی رخ می دهد من مقصرم. دو سه سال پیش میکروفن های آلوده و قلم های عمروعاصی من را مقصر قلمداد می کردند. می خواهم بدانم اگر من بروم، به چه کسی می خواهند گیر بدهند. نباید دنبال مقصر بگردیم. باید مشکلات اساسی فوتبال را حل کنیم. 15 سال پیش گفتم زیرساخت های فوتبال مان مشکل دارد، زمین چمن مناسب باید داشته باشیم،اما وقتی کی روش این حرف ها را زد همه به به و چه چه گفتند. باید به روز باشیم از سلطانی فر وزیر ورزش تا روحانی رئیس جمهور می خواهم تکلیف ورزش را روشن کنند. 38 سال است که تکلیف ورزش مشخص نشده است یا حیاط خلوت آقایان و رئیس جمهورها شده است. در شورای عالی ورزش 7 وزیر حضور داشت. ورزش آنقدر مهم بود که 7 وزیر در شورای عالی آن حضور داشت، اما اکنون تکلیف ورزش مشخص شده است. شما ببینید زمین های فوتبال ما چگونه است. من یک ماه در انزلی بودم. ورزشگاه تختی را ببینید. ورزشگاه های دیگر هم همین شرایط را دارد. از سلطانی فر وزیر ورزش می خواهم که تکلیف ورزش را مشخص کند. اینکه یک مدیر صنعتی می آید و علاقه مند است و هزینه می کند، اما بعد چه می شود. راه آهن کجاست، هما، تهران جوان، شاهین بزرگ کجا هستند. خدابیامرز دکتر اکرامی در ویمبلی لندن صندلی داشت. تکلیف ورزش باید مشخص شود. همیشه در نزدیک المپیک همه روسای فدراسیون ها از بی پولی گلایه دارند. کشور ثروتمند و بزرگ ایران نباید چنین شرایطی داشته باشد. مقصر همه چیز امیر قلعه نویی است.

وی در مورد اینکه تقصیر پلاسکو را هم گردن بگیرید، به خنده گفت: اگر تهران بودم این کار را می کردم.

سرمربی تراکتورسازی ادامه داد: من فاجعه پلاسکو را هم تسلیت می گویم. آتش نشانان افراد رشیدی هستند که در ادوار تاریخ این موضوع را نشان داده اند. امیدوارم دولت هم به کاسبانی که دچار ضرر شده اند، کمک کند و افرادی هم که بدهکار هستند، برای آخرت خودشان بدهی ها را بدهند.

قلعه نویی درباره اینکه با مشکلات عدیده ای که در فوتبال وجود دارد، تکلیف لیگ ما چه خواهد شد، افزود: ما نباید بحث لیگ داشته باشیم، بلکه باید به بحث برنامه ریزی و ساختار سازی ورود کنیم. یک مدیر می آید و می گوید تیم بانک ملی را جمع کنیم. اما من مطمئن هستم این تیم ۱۰۰ بازیکن به فوتبال معرفی کرده است. وقتی این همه بلاتکلیفی هست باید ساختارسازی کنیم.

وی درخصوص اینکه بازیکنان خارجی به فوتبال ایران می آیند اما بدون کارآیی می روند و باشگاه ها را دچار مشکل می کنند، تصریح کرد: در ابتدا برای تیم استقلال آرزوی موفقیت می کنم؛ چراکه این تیم باید از سد حریف قطری بگذرد تا سهمیه ۴ ما در آسیا حفظ شود، اما به هر حال در همه جای دنیا ارتباطات وجود دارد، شما اگر پزشک فوق تخصص هم باشید، اما ارتباطاتی نداشته باشید از علم عقب می افتید. ما برنامه ساختاری نداریم، مشکلات مالی داریم و باید در این زمینه الگوبرداری کنیم. می توانیم از ترکیه یا ژاپن الگوبرداری کنیم که چه کاری کردند در این ۳۵ سال که در دنیا حرف برای گفتن دارند. هر مدیری که می آید وارث ویرانه قبلی است و به خاطر همین است که به جز ۴-۳ تیم همه تیم ها مشکل دارند. بودجه باشگاه ها مشخص نیست و مدیر به هر نحوی می خواهد تیمش را ببندد. البته بازیکنانی هم به ایران آمدند که تأثیرگذار بودند اما به هر حال در این چند سال قیمت بازیکنان نجومی بالا رفت و دلار از هزار تومان به ۴ هزار تومان رسید. درباره دلال ها و ایجنت ها هم باید بگویم که من از ریز مسائل آنها خبر ندارم، اما مدیر برنامه همه جا هست و حتی زمانی که من به آلمان رفته بودیم می دیدم بازیکنان یک و حتی دو مدیربرنامه داشتند.

سرمربی تراکتورسازی درمورد اینکه تراکتورسازی فصل آینده هم نمی تواند بازیکن بگیرد، گفت: از الان که سخت است بخواهیم در این باره حرف بزنیم، اما اگر لیاقت داشته باشم و در تراکتورسازی بمانم و مردم هم دوست داشته باشند که من اینجا بمانم، دوست دارم به این تیم خدمت کنم، البته ما هنوز لیگ و فینال جام حذفی را در اردیبهشت ماه داریم، اما امیدوارم با درایت آجرلو و مسئولان فدراسیون این مسئله حل شود.

قلعه نویی در مورد اینکه کی روش گفته بود اگر مربیان ایرانی از او انتقاد می کردند، ناراحت نمی شد اما چون برانکو به عنوان یک خارجی از او انتقاد کرده، ناراحت است و آیا این موضوع توهین به مربیان ایرانی نیست، تصریح کرد: من صحبت های کی روش را نخواندم، چون اصولاً زیاد روزنامه نمی خوانم. اما به اعتقاد من ۹ هزار سال و به اعتقاد رئیس جمهورمان ایران ۷ هزار سال قدمت دارد و باید به ایرانی بودن مان افتخار کنیم. ایران جزو ۲۰ کشور دنیاست و ببینید که ما در داخل و خارج از کشور چقدر نخبه داریم و چقدر پیشرفت کردیم. مطمئناً اگر مدیران بهتری داشتیم، بین ۲۰ کشور اول دنیا بودیم که البته الان هم هستیم. همه ما ایران را دوست داریم و کی روش را هم به خاطر ایران دوست داریم.

وی ادامه داد: اگر کی روش مربی امارات بود آیا مردم ایران او را دوست داشتند؟ اگر برانکو سرمربی تیم مردمی پرسپولیس نبود و در کشور خودش کار می کرد، آیا مردم او را اینقدر دوست داشتند؟ همه ما به ایران افتخار می کنیم و کشور ۴ فصل هستیم. کجای دنیا مثل ایران شما می توانید در کیش شنا کنید و دو ساعت بعد با پرواز به ایستگاه ۷ توچال بروید و اسکی کنید؟ خاک و هوای ایران طلاست و مردم باصفایی داریم که هیچ جای دنیا این طور نیست که مردم با این همه فشار اقتصادی بازهم تحمل کنند.

سرمربی تراکتورسازی در پاسخ به این سوال که آیا نگران ۳ بر صفر شدن بازی هایتان نیستید، گفت: این موضوع را آقای قلیچ خانی بهتر می داند اما طبق قوانین بازی ها ۳ بر صفر نمی شود.

قدیمی 02-04-2017, 06:45 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: با قلعه نویی همدردی میکنم/ خطرناک ترین موجود شیر زخمی است

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم پرسپولیس گفت:چیزی که من و بازیکنان را خوشحال می کند پرشدن استادیوم آزادی است.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی مقابل تراکتورسازی اظهار داشت:اولین دربی بزرگ را پیش رو داریم.در حال حاضر یک دربی واقعی فردا برگزار می شود.دو تیم برتر لیگ به میدان می روند.طبیعی است که هر کسی تلاشش را می کند.چیزی که من و بازیکنان را خوشحال می کند پرشدن استادیوم آزادی است.

وی افزود: به هواداران افتخار می کنم که همیشه ما را دنبال می کنند.آنها یار دوازدهم ما هم هستند و به رقبا هم احترام می گذارند.این یک انگیزه مضاعف برای بازیکنان من هم هست.امیدوارم بتوانیم هواداران را در این بازی شاد کنیم.

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: می دانیم که برخی بازیکنان حق بازی ندارند و محروم هستند اما اگر فکر می کنیم ادینیو،حاتمی و نوری نمی توانند خطرناک باشند خودمان را گل زده ایم.طبعا بازی سختی داریم. ما هم چند بازیکن را نداریم.ربیع خواه در این مسابقه حضور ندارد.دو اکراینی در این بازی حضور نخواهند داشت.ربیع خواه از آخرین بازی که به میدان رفت هنوز آسیب دیدگی اش خوب نشده است.الکسی از ناحیه بالای ران مشکل دارد و پریموف هم مشکل مچ پا دارد.حالا دیگرگ مشکلات ریز را به حساب نمی آوریم.

برانکو در پاسخ به این سوال که آیا با محرومیت تراکتوری ها انگیزه شما بالا رفته است گفت:قبل از هر چیز به قلعه نویی ابراز همدردی می کنم.مشکل او را درک می کنم.او تلاش زیادی کرده و انرژی زیادی گذاشته است.در این اتفاق آنها نه مقصرند و نه گناهی بر گردن دارند.طبیعی است که ما 6 امتیاز از تراکتور جلو هستیم و هدفمان برد مقابل تراکتورسازی است.با همه احترامی که به رقبا قائل هستیم برد می خواهیم.ماشین سازی و صبا که دیدید ذوب آهن را غافلگیر کرد.هدف ما بردن و کسب همه نتایج است اما اگر فکر می کنید ماجرایی که پیش آمده ما را بی انگیزه می کند سخت در اشتباه هستید. در کنار همه مشکلاتی که پیش آمده تراکتور تیم قوی دارد.ما یک ضرب المثلی داریم که می گوید خطرناک ترین موجود شیرزخمی است.باور کنید به اندازه کافی تجربه دارم.خیلی بازی هایی که امتیازش از قبل نوشته شده را تیم ها شکست خورده اند.

وی درباره ترکیب تیمش در این بازی گفت:چرا شما برای من دارید تیم می چینید؟همه تیم در رقابت برای 11 نفر هستند.

سرمربی پرسپولیس درباره جذب نفرات جدید به جمع سرخپوشان گفت:سروش رفیعی و سامان نریمان جهان را گرفتیم.دیگر هم بازیکن نمی گیریم.

وی درباره اینکه کل هدف پرسپولیس همین بود بیان داشت:بله.البته دنبال بازیکنان دیگری هم بودیم اما نشد.

سرمربی پرسپولیس درباره توقع هواداران مبنی بر اینکه بازی هجومی تری نسبت به بازی دور رفت انجام شود گفت:واضح است هواداران ما انتظارات خوب و بالایی دارند.طبیعی است ما می خواهیم انتظارات آنها را برآورده کنیم.در همه مسابقات برای برد به میدان می رویم و مقابل تراکتورسازی این پیروزی ارزش بیشتری خواهد داشت. بازی ما با تراکتورسازی ارزش 4 امتیازی دارد.بازی رفت را مساوی کردیم و با برد فردا در بازی های رو در رو بهتر بوده ایم.هدف اول ما در بازی فردا برد است. به خاطر خودمان،باشگاه و هواداران. می دانیم کار فوق العاده سخت است.

وی درباره آمار کارت زرد بالای بیژن حیدری و اینکه پرسپولیس 4 بازیکن دواخطاره دارد که ممکن است برای دربی محروم شوند، اظهار داشت:ما بازی به بازی پیش می رویم.فقط به بازی تراکتور فکر می کنیم و حسابگری و بهانه جویی نداریم.بازی به بازی برای نتیجه پیش می رویم.

برانکو درباره اینکه اگر پرسپولیس مقابل تراکتور به پیروزی برسد فاصله 9 امتیازی می شود بیان داشت:این یک اختلاف خوب برای ماست اما خیلی ساده و خوب می شود تغییر کند.طبیعی است که اصلا ما شل نمی آییم.مگراینکه به شکل تئوریک اطمینان پیدا کنیم که قهرمان شده ایم.هدف ما برد در همه مسابقات است و در هر بازی به دنبال نتیجه خواهیم بود.اینطوری می شود که فرم و انگیزه مان را حفظ می کنیم.

وی درباره اینکه از بین فرشاد احمدزاده،رضاییان یا مسلمان کدام بازیکن بیرون می نشیند گفت:از بین این نفرات یکی بیرون می نشیند اما خوشحالم این را تشخیص دادید که بچه ها در حال پیشرفت هستند.همچنین صادق محرمی پیشرفت خوبی داشته است.وارد بازی شده ایم که نمی دانیم تراکتور سخت تر است،استقلال یا سپاهان.5 روز بعد هم با الهلال بازی داریم.اما این همه باعث شادی است.

برانکو درباره اینکه آیا رامین رضاییان فردا بازی می کند یا نه بیان داشت:طبیعی است.همه بازی می کنند.

وی درباره اظهاراتش که گفته بود آدبایور به پرسپولیس پیشنهاد شده است و او دنبال بازیکنی است که انگیزه بیشتری داشته باشد گفت:آنها بازیکنان عالی هستند.نفراتی هستند که اواخر عمر ورزشی شان است.این ها معمولا مشکلاتی با باشگاههای ایرانی دارند و معمولا در عربستان و امارات یا چین بازیکن با 35 سال فکر می کند فوتبال در اینجا خوب نیست.من بازیکن با انگیزه می خواهم و دوست داشته باشد عمر ورزشی اش ادامه داشته باشد. چنین بازیکنی به من کمک می کند.معمولا من این پیشنهادات را رد می کنم چون آنها نمی توانند به ما کمک کنند.تیم خوبی داریم و به بازیکنانی نیاز داریم که پر از شوق و انگیزه هستند.

برانکو درباره اینکه آیا قبول دارد بازی فردا ال کلاسیکو است بیان داشت: من برای تراکتورسازی احترام قائلم.آنها و هوادارانشان در کنار پرسپولیس،استقلال و سپاهان هستند.آنها هواداران پرشوری دارند که برای شان احترام قائل هستم.البته ال کلاسیکو بازی استقلال و پرسپولیس است.بازی تراکتور هم در 5 سال اخیر در اوج فوتبال ایران بوده است و تعداد زیادی هوادار این تیم هستند و این باعث افتخار است.امیدوارم میزبان خوبی باشیم و ارزش قائل شویم.

وی درباره اینکه بازیکنان خارجی می آیند اما نمی توانند موفق شوند و اینکه برخی نفرات خارجی دردسرساز می شوند خاطرنشان کرد:درباره بازیکن خارجی وقتی صحبت می کنیم راحت نیست همان چیزی که می خواهیم را پیدا کنیم.مثلا بایرن مونیخ گوتزه را با 38 میلیون یورو بازین خرید.او در فینال جام جهانی گل زد اما خودش را در بایرن پیدا نکرد و به دورتوند بازگشت.رویه مشخصی ندارد.همه جای دنیا همین است.برخی می آیند خودشان را پیدا می کنند وبرخی دیگر نه.من با دردسرسازی مخالفم.قرارداد موجود است و باید به آن احترام گذاشت.

قدیمی 02-04-2017, 06:52 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

عالیشاه، نوراللهی و بیک زاده از بازی فردا محروم شدند

ارتش سرخ دات کام :
۳ بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی نمی توانند فردا مقابل پرسپولیس به میدان بروند.

احمدرضا براتی اعلام کرد احمد نوراللهی و امید عالیشاه و هاشم بیک زاده نمی توانند فردا برای تراکتورسازی مقابل پرسپولیس به میدان بروند.

این 3 بازیکن در نقل و انتقالات نیم فصل به تراکتورسازی اضافه شدند.

همچنین بنا بر تصمیم فیفا این 3 بازیکن به علاوه سجاد شهباززاده نمی توانند در تراکتورسازی بمانند و می توانند راهی تیم های دیگر شوند.

گفتنی است ایران پوریان، خالد شفیعی، مهدی شریفی، مهدی کیانی، شهرام گودرزی و هادی محمدی از تراکتورسازی و علی علیپور، ولادیمیر پریاموف و الکسی پلی یانسکی از پرسپولیس پیش از این، مشخص شده بود که این بازی را به دلیل محرومیت و مصدومیت از دست داده اند.

قدیمی 02-05-2017, 09:33 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

طوفان ارتش سرخ در آزادی / پرسپولیس از روی تراکتور رد شد

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی با برتری پرگل شاگردان برانکو ایوانکوویچ همراه بود.

تیم های فوتبال پرسپولیس و تراکتورسازی تبریز در چارچوب هفته بیستم لیگ برتر باشگاه های کشور از ساعت 15 امروز (یکشنبه) در ورزشگاه آزادی به قضاوت بیژن حیدری به مصاف هم رفتند که شاگردان برانکو ایوانکوویچ با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست دادند. مهدی طارمی (2)، رامین رضاییان (24) و وحید امیری (64) گل های پرسپولیس را به ثمر رساندند.

پرسپولیس با این پیروزی 47 امتیازی شد و اختلاف امتیازش را تراکتورسازی را به 9 امتیاز رساند تا گام بلندی برای قهرمانی بردارد.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، محمد انصاری، سیدجلال حسینی، حسین ماهینی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی نیا، رامین رضاییان، محسن مسلمان، سروش رفیعی(82 - صادق محرمی)، مهدی طارمی و وحید امیری

ترکیب تراکتورسازی: محمدرضا اخباری، هادی محمدی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، محمد نوری، محسن بنگر، فرزاد حاتمی، شهرام گودرزی(29 - ادینیو)، کرار جاسم و محمد ابراهیمی

نیمه اول
دقیقه 2: پاس عمقی سروش رفیعی به مهدی طارمی رسید و این بازیکن پس از عبور از محمدرضا اخباری توپ را وارد دروازه حریف کرد.

دقیقه 10: نفوذ بازیکنان تراکتورسازی می رفت که موقعیت خطرناکی ایجاد کند، اما مدافعان پرسپولیس اجازه این کار را ندادند.

دقیقه 24: باز هم پاس عمقی و خوب سروش رفیعی به وحید امیری رسید و ضربه این بازیکن را اخباری ناقص دریافت کرد تا در ادامه رامین رضاییان گل دوم پرسپولیس را به ثمر برساند.

دقیقه 27: هادی محمدی از داور بازی کارت زرد گرفت.

دقیقه 29: امیر قلعه نویی در همین نیمه دست به تعویض زد و شهرام گودرزی را از زمین بیرون کشید و ادینیو را راهی زمین کرد.

دقیقه 31: پاس سروش رفیعی به مهدی طارمی رسید و این بازیکن می توانست گل سوم تیم را بزند، اما اخباری اجازه باز شدن دروازه تیمش را نداد.

دقیقه 38: شوت محمد نوری از بالای دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

نیمه دوم
دقیقه 48: شوت سرکش را اخباری دفع کرد.

دقیقه 52: سروش رفیعی به علت خطا روی کرار جاسم از قاضی میدان کارت زرد گرفت.

دقیقه 60: ارسال توپ بلند به داخل محوطه جریمه پرسپولیس را محمد ابراهیمی نتوانست به چارچوب بزند و توپ با اختلاف زیاد از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 62: ارسال ضربه ایستگاهی کرار جاسم به محوطه جریمه پرسپولیس به محمدرضا مهدی زاده رسید و ضربه سر این بازیکن با اختلاف کم به اوت رفت.

دقیقه 64: در حالی که تراکتورسازی نتوانست از موقعیت خودش استفاده کند، پاس بلند سروش رفیعی را وحید امیری با سر وارد دروازه محمد اخباری کرد تا سومین گل پرسپولیس هم به ثمر برسد.

دقیقه 66: پرسپولیس در ضد حمله سریع می توانستند به گل چهارم دست پیدا کنند، اما مهدی طارمی در موقعیت تک به تک پاس خوبی به امیری نداد و توپش به بیرون رفت.

دقیقه 71: ضربه ایستگاهی رامین رضاییان به تیر افقی برخورد کرد و راهی اوت شد.

دقیقه 76: پاس خوبی به مهدی طارمی رسید، اما ضربه او محکم نبود.

دقیقه 82: سروش رفیعی که یک کارت زرد گرفته بود، جای خود را به صادق محرمی داد.

دقیقه 83: هادی محمدی از روی ضربه ایستگاهی می توانست یکی از گل ها را جبران کند، اما توپش توسط بیرانوند به تیر خورد و در ادامه محمد نوری هم نتوانست دروازه خالی را باز کند.

دقیقه 84: ارسال رامین رضاییان را مهدی طارمی با ضربه آکروباتیک با اختلاف به بیرون زد.

دقیقه 85: درگیری فرزاد حاتمی و کمال کامیابی نیا باعث شد تا بیژن حیدری به هر دو بازیکن کارت زرد بدهد. کامیابی نیا با این کارت سه کارته شد و دربی را از دست داد.

دقیقه 86: اعتراض کامیابی نیا به کارت زردش باعث شد تا قاضی میدان دومین کارت را داده و این بازیکن را از زمین اخراج کند.

دقیقه 2+90: فرزاد حاتمی به علت کارت زرد روی رامین رضاییان با دومین کارت زرد روبرو و از زمین اخراج شد.

دقیقه 3+90: سومین تعویض پرسپولیس، رفتن سامان نریمان جهان به جای به رامین رضاییان بود.

90+3: کرار جاسم هم به علت اعتراض به داور کارت زرد گرفت.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-05-2017, 09:35 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: به جای فکر کردن به حرف های کی روش، می خواهم در کنار هواداران پرسپولیس لذت ببرم

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با بازی های خوبی را انجام می دهیم، می خواهیم در زمین ورزش قهرمان شویم.

برانکو سرمربی پرسپولیس بعد از برتری تیمش مقابل تراکتورسازی در نشست خبری گفت: همه ما شاد هستیم از این برد بزرگ در چنین دربی مقابل این همه هوادار آن چیزی که از همه زیباتر بود اینکه بازی عالی بود و همه بازی خوبی را تماشا کردند. این مسابقه لذت بردیم و کم پیش می آید که دربی به این زیبایی و جالبی باشد. خوش شانس ما بود و بردی که استحقاقش را داشتیم.

پندار خمارلو، مدیر رسانه ای تیم اعلام کرد: از هواداران پرسپولیس تشکر ویژه می کنیم و طاهری این مساله را گفت که بیان کنیم و صدرنشینی را هم مدیون هواداران هستیم.

برانکو ادامه داد: ما بهتر از تراکتورسازی بودیم و این را در زمین ورزش نشان دادیم. اینکه می خواهیم از طریق بهتر بودن در زمین ورزش قهرمان شویم. بازیکنان ما قهرمانان واقعی هستند و تلاش و جنگندگی خوبی داشتند. از هواداران هم باید تشکر کنم . آنها در کل فصل یار دوازدهم ما بودند و خوشحالیم که چنین شادی را به آنها هدیه کردیم.

وی در خصوص اینکه کمال کامیابی نیا دربی را از دست داده، گفت: یک خطایی بود که وجود داشت ولی من قبلا هم گفته ام و آن را تکرار می کنم؛ ما صرفه جویی نمی کنیم. هر بازیکنی دوست دارد توانش را بگذارد ولی اصلا به این موضوع فکر نمی کنم که بازی بعد چگونه است و با چه تیمی بازی داریم. چون در همه بازی ها این اصل را رعایت کردم.

خبرنگاری با کنایه خطاب به برانکو گفت: جا دارد به شما و هواداران پرسپولیس تبریک بگویم و برای آنها که بازی را از نزدیک ندیدند، افسوس بخورم. جا دارد به خود شما( برانکو) تبریک بگویم که بازیکنان تان با 3 کیلو اضافه وزن یک فوتبال زیبا را به نمایش گذاشتند. در این لحظه سرمربی پرسپولیس پاسخ این خبرنگار را اینگونه داد: تمایل ندارم در مورد این مسائل صحبت کنم وما می خواهیم از بردمان لذت ببریم و امروز در کنار هوادارانمان شادی کنیم. به نظرم امروز روز ورزشی خوبی است و ما بازی رو در رو و 4 امتیازی را بردیم. اتفاقا بازی به بازی جلو می رویم و هدف مان هم کسب بیشترین امتیاز از هر مسابقه است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه بهتر نبود کمال کامیابی نیا را تعویض می کردی تا محروم نمی شد، گفت: این یک ایده می توانست باشد، اما در 5 دقیقه پایانی مسابقه و زمانی که 3 بر صفر از حریف پیش بودیم این اتفاق افتاد. انتظار داشتیم بازی به آرامش به پایان برسد اما نمی دانم چرا به اینجا ختم شد و کارت زرد داده شد. خطای شدیدی نبود؛ سرنوشت بازی همین است و گاهی پیش می آید.

برانکو در مورد اینکه با حضور احمدزاده در دفاع چپ همه را غافلگیر کردید، گفت: می خواستیم سمت چپ و راست مان تعادل داشته باشد. بازیکن چپ پا نداشتیم و فرشاد بسیار عاقل و مسئولیت پذیر است. بعد از مصدومیت ربیع خواه، صادق محرمی در این جناح خوب بازی کرد. حریف هم بازیکنان خطرناکی دارد. ابراهیمی و ایرانپوریان تهاجمی هستند. می خواستیم هم حریف را کنترل کنیم و هم خودمان را به حریف تحمیل کنیم. فرشاد هم بار تهاجمی اش زیاد است و این بار تهاجمی را از عقب حفظ کردیم.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-06-2017, 07:29 PM
Sh-Meteor
مدير انجمن
Sh-Meteor آواتار ها

نام حقیقی: شهاب
تشکر شده 6,618 بار در 2,540 نوشته
بازیکن مورد علاقه: مهدوی کیا _ شوچنکو
مربی مورد علاقه: کارلو آنجلوتی
حالت من:
Khoonsard
Sh-Meteor is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس 3 - 0 تراکتورسازی ❎ اختلاف تراکتور با پرسپولیس به 9 رسید ❎

تیمم و تیمم و تیمم و تیمم
این بود تیمت؟
+
چطوری تو 3 تا خوردی؟
+
فکر 10 ماه بود استادیوم نرفته بودم و مجدد تونستم برم و عجب بازی ای هم رفتم
+
چقدر این بازی فوق العاده بود.
توی یکی از مهم ترین بازی های فصل تونستیم تراکتور رو شکست بدیم و اختلاف فاحشی را با سایر تیم های جدول داشته باشیم.
به امید اینکه این روند خوب رو ادامه بدیم و پایان فصل قهرمان بشیم (که دور هم نیست )

Sh-Meteor آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش