انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > آرشيو بخش فوتبال داخلي > فصل96-95
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه این دیدار را چگونه پیش بینی می کنید؟
برد پرسپولیس 1 100.00%
تساوی 0 0%
برد پیکان 0 0%
رأی دهندگان: 1. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-04-2017, 12:04 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پرسپولیس 2 - 0 پیکان ✔ جام در دستان ارتش سرخ ✔

بـــه نـــام خـــدای ســـرخـــی

لیـــگ برتـــر خلیـــــج فــــــــارس

فصــــــل 96 ـ 95

هفتــــــــــه بیست و ششم

پرســـــپولــــیس - پیکـــــــــان

داورمسابقه
سید مهدی سید علی

تاریخ مسابقه
چهارشنبه 16 فروردین 1396

ساعت مسابقه
18:50 به وقت ایران

استادیوم
ورزشگاه آزادی تهران

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-04-2017, 12:56 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس - پیکان ✔ عبور از پیکان برای نزدیک شدن به قهرمانی ✔

20 بازیکن اردوی پرسپولیس مشخص شدند

ارتش سرخ دات کام :

کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز سه شنبه، نام 20 بازیکن را برای حضور در اردوی پیش از بازی برابر پیکان اعلام کرد.

اسامی 20 بازیکن سرخپوش برای حضور در اردوی پیش از دیدار برابر پیکان از هفته بیست و ششم رقابت های لیگ حرفه ای فوتبال ایران (جام خلیج فارس) به شرح زیر اعلام شد:

علیرضا بیرانوند، بوژیدار رادو شوویچ، ابوالفضل درویش وند، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، سامان نریمان جهان، حمیدرضا طاهرخانی، محمد امین آرام طبع، مهدی طارمی، علی علیپور، شهاب کرمی، رضا کرملاچعب، کمال کامیابی نیا، سروش رفیعی، وحید امیری، محسن مسلمان و احسان علوان زاده.

تیم فوتبال پرسپولیس امروز در هتل المپیک به اردو رفت و فردا چهارشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم پیکان خواهد رفت.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-04-2017, 01:04 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جلالی: نگاهی امیدوارانه و حسی خوب به دیدار مقابل پرسپولیس دارم/ شانس پیروزی ما بیشتر است

ارتش سرخ دات کام :

سرمربی تیم فوتبال پیکان پیش بینی کرد تیمش بازی جذابی مقابل پرسپولیس داشته باشد و شانس پیروزی پیکانی ها را در این بازی بیشتر دانست.

مجید جلالی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: فکر می کنم همه حساسیت های این بازی باعث می شود که شاهد مسابقه باکیفیتی باشیم و تماشاگران از تماشای آن لذت خواهند برد.

وی در ادامه افزود: من خیلی امیدوارانه به این بازی نگاه می کنم و حس خوبی دارم. مطمئنم بازیکنانم توانایی های خود را به معرض نمایش گذاشته و می خواهند بهترین عملکرد را داشته باشند.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در مورد وضعیت مرتضی آقاخان تصریح کرد: آقاخان از دو هفته دیگر می تواند با ما تمرین کند. امیدوارم این بازیکن در ادامه لیگ بتواند به میدان برود.

جلالی در پاسخ به این سؤال که در تقابل دوباره او و تیمش با پرسپولیس این بار چه نتیجه ای رقم خواهد خورد، گفت: با توجه به انگیزه ای که بازیکنانم دارند به این بازی خوش بین هستم. هر چند فاصله دو دیدار اخیرمان خیلی کوتاه بوده است. بازیکنان با شور و اشتیاق در تمرینات حضور داشتند و اطلاعات خوبی از حریف داریم. قطعاً هر چقدر اطلاعات مان بیشتر باشد، موفق تر خواهیم بود.

وی در ادامه درباره اینکه در تقابل با پرسپولیس کمتر به این تیم امتیاز داده است، خاطرنشان کرد: فکر می کنم شرایطی که وجود دارد، شانس ما را برای پیروزی بیشتر می کند. این موضوع را با بازیکنان در میان گذاشتم. خوشبختانه نگاه آنها به این دیدار امیدوارانه است.

سرمربی تیم فوتبال پیکان در خصوص حضور گادوین منشا در برنامه نود و تقابل او با پرسپولیسی ها گفت: همه به این نتیجه رسیده اند که منشا چه بازیکن خوبی است. خوشحالم توانسته ایم از راه منطقی چنین بازیکنی را با 100 هزار دلار جذب کنیم. این در راستای رسالتی است که ما مربیان داریم. ما بازیکنان خارجی دیگری آوردیم که رقم شان پایین تر از منشا بود، اما کیفیت لازم را نداشتند.

«منشا به مانند سایر بازیکنان برای بازی فردا انگیزه دارد»، جلالی با بیان این جمله ادامه داد: مورد دیگری که می خواستم بگویم این است که اگر منشا در تیم دیگری بازی می کرد یا به تیم دیگری برود، شاید نتواند به موفقیت هایش تداوم دهد. دلیل نخست موفقیت منشا این است که بازیکنان ما سعی می کنند با توجه به شناخت شان از منشا، او را در موقعیت گلزنی قرار بدهند. خود منشا هم در موفقیتش نقش داشته که این مسئله به خاطر موفقیت تیمی بوده است. امیدوارم او در ادامه کار راه درستی را انتخاب کند.

جلالی در پاسخ به این سؤال که آیا این بازیکن نیجریه ای قراردادش را تمدید کرده است یا نه، گفت: خیر، قراردادش را تمدید نکرده است.

وی در ارتباط با آینده تیمش در دیدارهای باقیمانده لیگ برتر عنوان کرد: بارها به این مسئله اشاره کردم که پیکان خودش را برای ماندن در لیگ بست. ما جزو سه تیمی بودیم که از لیگ دسته اول به لیگ برتر آمدیم. مجموعه ما از مربیان، بازیکنان و مدیران تلاش شان این بود که فضای آرامی را ایجاد کنند. ما سعی کردیم سطح ذهنی بازیکنان را افزایش دهیم و آنها به این باور رسیدند که می توانند در لیگ بمانند. پس از این موضوع، اهداف دیگری ترسیم کردیم. شاید راهی که در پیش گرفتیم در حد ظرفیت تیم بوده است، ولی اگر بخواهیم بهتر از این عمل کنیم، باید تیم قوی تری داشته باشیم. در بازی های باقیمانده می توانیم جزو تیم هایی باشیم که دنبال کسب سهمیه هستند.

سرمربی تیم پیکان در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه «آیا در دیدار مقابل پرسپولیس به ضدحملات چشم خواهید دوخت یا بازی هجومی انجام خواهید داد؟»، گفت: اگر تیمی روی ضدحمله کار می کند، کار اشتباهی نیست. تاکتیکی که همیشه به کار بستم و به آن هم افتخار می کنم، نمایشی خوب مقابل تیم های بزرگ است. گاهی اوقات اتفاق افتاده که ما مقابل تیم های بزرگ خوب بازی کردیم و خوب هم نتیجه گرفتیم. بعضی وقت ها هم شده است که خوب بازی کردیم، اما نتوانستیم نتیجه بگیریم که این موضوع من را آزرده می کند. اینکه مقابل یک تیم بد بازی کنیم و نتیجه بگیریم، مرا راضی نمی کند.

جلالی با بیان اینکه برای سال آینده، جلسه خاصی با مدیریت باشگاه پیکان نداشته است، تصریح کرد: مسئولان باشگاه به صورت شفاهی از من خواستند که برای سال آینده به آنها برنامه بدهم. من هم برنامه ام را آماده کرده ام، اما هنوز کسی از من نخواسته که آن را ارائه کنم.

قدیمی 04-04-2017, 01:29 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

احمدزاده بازی با پیکان را از دست داد

ارتش سرخ دات کام :
بازیکن شماره 10 پرسپولیس دیدار فردای تیمش مقابل پیکان را از دست داد.

علیرضا حقیقت پزشک تیم فوتبال پرسپولیس درباره مصدومیت فرشاد احمدزاده بازیکن تیم پرسپولیس گفت: این بازیکن در بازی با صنعت نفت آبادان دچار مصدومیت شد و ما تدابیر لازم را برای این بازیکن انجام دادیم و اقدامات اولیه صورت گرفت.

وی ادامه داد: سعی خواهیم کرد احمدزاده را برای بازی با الریان قطر در اختیار کادر فنی قرار دهیم و با این حساب او در بازی با پیکان غایب خواهد بود.

قدیمی 04-04-2017, 01:47 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: هیچ‌کس از باشگاه بزرگ‌تر نیست/ یک شکست ما را به هم نمی ریزد

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم بازیکنانم با برتری مقابل پیکان به هواداران عیدی بدهند و آنها را خوشحال کنند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان اظهار داشت: یک بار دیگر در سال جدید برای دوستانم آرزوی سلامتی و خرسندی را دارم. قبل از هر چیزی برای همه شما و خانواده تان آرزوی سلامتی دارم. امیدوارم موفق باشید و پرسپولیس را قاطعانه دنبال کنید. سال جدید است و این اولین بازی خانگی ما در سال جدید خواهد بود که مقابل پیکان برگزار می کنیم و امیدوارم بازیکنانم با برد در این دیدار، به هواداران عیدی بدهند و آنها را خوشحال کنند.

وی افزود: با تیمی بازی داریم که سختکوش است، منظم بازی می کند و ضدحملات خطرناکی را دارد. ترکیبی از بازیکنان باکیفیت و جوان در پیکان حاضر هستند و در کنار این تیم، جلالی، همکار من که مربی خوبی است و خدمات شایانی به فوتبال ایران داشته است، حضور دارد. طبیعیتاً بازی سختی خواهیم داشت و برای این بازی هم احمدزاده را به دلیل مصدومیت نداریم، اما سایر بازیکنان برای حضور در جمع 11 نفر اصلی رقابت می کنند.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما برای این بازی هم برای اراده و هدف و میل خودمان به میدان می آییم و از فلسفه مان عدول نخواهیم کرد. انتظار بازی سخت و محکمی را مقابل پیکان داریم. در نیم فصل اول مقابل این تیم صفر - صفر مساوی کردیم. حتی فصل قبل هم که پیکان در لیگ یک بود، در جام حذفی به سختی آنها را یک بر صفر بردیم. پیکان تلاش می کند خودش را به رتبه چهارم جدول برساند تا بلکه سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را کسب کند.

برانکو در پاسخ به این سؤال که چرا از رادوشوویچ استفاده نمی کند، در حالی که این دروازه بان در بازی هایی که به میدان رفت عملکرد خوبی داشت، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم خوشحالم چنین دروازه بان هایی داریم. هم بیرانوند که ملی پوش است، خوب دروازه بانی کرده و همچنان خوب دروازه بانی می کند و هم رادو. حتی درویش وند هم کنار بیرانوند و رادوشوویچ خوب تمرین می کند. همان طور که می بینید ما در هر بازی سه دروازه بان مان را داریم. بیرانوند دروازه بان اول ماست و روی گل هایی که خوردیم مقصر نبوده. اگر بررسی کنید می بینید در گل هایی که خوردیم کاری از دست او بر نمی آمده است. در گلی که مقابل صنعت نفت خوردیم یا از الریان دریافت کردیم، او مقصر نبود. صنعت نفت یک بار به سمت دروازه ما آمد و گل زد، الریان هم در حالی سه گل به ما زد که موقعیت زیادی نداشت. درباره بازی با الوحده هم صحبت نمی کنم. بیرانوند همچنان دروازه بان اول ماست و تا آخر فصل چه اتفاقی رخ بدهد، معلوم نیست. هر سه دروازه بان ما خوب تمرین می کنند و آماده هستند که این برای ما اهمیت دارد.

وی در واکنش به طرح این موضوع که در اخراج رضاییان قاطعیت به خرج داده است و اینکه نظرش در مورد اظهارنظر برخی هواداران در فضای مجازی چیست، اظهار داشت: من کامنت ها را نمی خوانم، چون خودم هم صفحه ام را مدیریت نمی کنم. کارهای اینستاگرامم را مارکو انجام می دهد و فیس بوک من هم دست دامادم است. گفتم کامنت ها را ببندند که مشکلی پیش نیاید. در این خصوص هم آقای طاهری بیانیه داد و صحبت کرد که فکر می کنم موضوع تمام شده است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه چند بازیکن تیمش در آستانه محرومیت هستند، گفت: ما به این فکر نمی کنیم. هرکسی کارت دارد، دارد و مشکلی نیست.

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس پس از گل خوردن نمی تواند به بازی برگردد و چرا این گونه است، تصریح کرد: طبیعی است به خصوص در ایران که وقتی تیمی گل می خورد، شوکه می شود. بازیکنان ایرانی هم بسیار احساسی هستند و عاطفی بازی می کنند. اتفاق هم افتاده که وقتی ما گل خوردیم به بازی برگشتیم. نمونه آخر آن هم بازی با الوحده امارات بود. در بازی با صنعت نفت هم ما 17 شوت به دروازه تیم حریف داشتیم و آنها شش شوت زدند. بیش از 270 هجوم به منطقه زمین حریف داشتیم و 70 درصد مالکیت توپ هم جای خود دارد. بازی به این شکل پیش آمد و به خاطر همین وقایع فوتبال قشنگ است. شکست هیچ وقت خوب نیست، اما همین طور هم باید بگویم یک شکست ما را به هم نمی ریزد. این اتفاق همیشه خواهد بود، اما ما نباید در این بازی می باختیم و استحقاق این شکست را نداشتیم. از حریف بهتر بودیم، اما یک توپ به سمت دروازه ما زدند و گل شد. متأسفانه بازیکنانم غافلگیر شدند، اما وظیفه ما در ادامه این است که کار کنیم، کار کنیم و کار کنیم.

وی درباره گل خوردن های زیاد تیمش در بازی های اخیر خاطرنشان کرد: من موافق نیستم که زیاد گل می خوریم، اما در آسیا بازی ها سخت تر است. هر اشتباهی حتی نیم اشتباه هم تاوان دارد. روی گل الهلال روی ضربه ایستگاهی دچار یک اشتباه شدیم، در حالی که الهلال فقط یک شانس گلزنی تا آن موقع داشت. الوحده هم همین طور بود و در بازی با الریان هم آنها بدون داشتن موقعیت چندان خطرناکی به ما گل زدند. به جز بازی با استقلال ما هیچ کجا بیش از دو گل نخوردیم. دفاع ما خوب کار می کند و وقتی می گویم دفاع، منظورم چهار بازیکن خط دفاعی نیست، بلکه کل تیم است. ما مدام روی این بخش فوتبال کار می کنیم و کار در فوتبال یک کار مستمر است. ایده ای نیست که بگوییم یاد گرفتم و دیگر کار کردن نمی خواهد. ما مدام کار می کنیم تا اشتباهات مان تکرار نشود.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه آیا ترس این را ندارد که با اخراج رضاییان بین هواداران دو دستگی ایجاد شود، گفت: هر تصمیمی که اتخاذ شود، موافق و مخالف خودش را دارد. وقتی تیم را ارنج می کنند، هرکسی می گوید این چرا بازی می کند و دیگری بازی نمی کند. این اتفاق همیشه خواهد بود، اما باشگاه از هر چیزی مهم تر است. هیچ فردی، مدیر، مربی و بازیکن از باشگاه بزرگ تر نیست، چون باشگاه ارزش بالایی دارد. هرکسی سهم کاری خودش را در باشگاه اجرا می کند. مانند بازیکنان قدیم خودمان که خدمات زیادی به پرسپولیس داشتند. ستاره های بزرگی چون علی پروین، جعفر کاشانی، علی کریمی، علی دایی، مهدی مهدوی کیا و همه کسانی که در پرسپولیس بودند. هرکدام بیش از پنج سال برای باشگاه زحمت کشیدند و اکنون هم خیلی ها تلاش می کنند و در حال حاضر بازیکنان فعلی خواهند بود که بخشی از تاریخ پرسپولیس را رقم می زنند.

برانکو در واکنش به این مسئله که برخی پیشکسوتان پرسپولیس خواهان بازگشت رضاییان بودند و چرا این اتفاق رخ نداد، گفت: من با همه پیشکسوتان ارتباط خوبی دارم. نه کسی به من زنگ زده است نه چیزی. همه آنها بازیکن بودند، مربی بودند یا هستند و خیلی چیزها را می دانند. من با علی دایی هم ارتباط خوبی دارم که رنگ او کاملاً قرمز است، اما او اکنون در نفت تهران حضور دارد. طبیعی است که باید جایی کار کند، اما روح همه این پیشکسوتان قرمز است.

وی در خصوص اینکه آیا با اصول حرفه‌ای سازگاری دارد که در یک برنامه پر بیننده تلویزیونی برای تصمیم یک مربی در خصوص بازیکنش نظرسنجی بگذارند، گفت: این شغل آنهاست و می‌خواهند از این پیام‌ها درآمد داشته باشند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که این اتفاق در برنامه تلویزیون تبلیع شد اما در یک کانال تلگرامی نظرسنجی گذاشته شد، تصریح کرد: شما فکر می‌کنید من از آن طرف کوه آمدم؟ این کار تبلیغاتی و قانونی است و همه تلویزیون‌های دنیا این کارها را می‌کنند که بینندگان آنها زیاد شود. می‌خواهند کارشان را تجاری کنند و دم‌شان را هم گرم. عادل فردوسی‌پور بیش از 20 سال است این برنامه را دارد و باید به احترام او کلاه‌مان را از سر برداریم.

وی در واکنش به این مسئله که آیا ضعف پرسپولیس سمت چپ خط دفاعی است یا نه، تصریح کرد: هرکسی بخش کاری خودش را نگاه می‌کند. من باید بگویم که موافق این نظر نیستم و مقابل صنعت نفت، گلی که خوردیم بعد از ارسال اتفاق افتاد. نه ربیع‌خواه مقصر بود نه بازیکن دیگری، کمال می‌خواست توپ را حمل کند که با خطا یا بدون خطا توپ را از او گرفتند و گل کردند. می‌گویند انصاری هم روی دو گل دربی مقصر بود، اما اینطور نیست. چون انصاری در همین پست ملی‌پوش شد و بهترین عملکرد را داشت.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به این مسئله که نصراالله عبداللهی، سرپرست تیم استقلال اعلام کرده قهرمانی پرسپولیس قطعی شده است، گفت: ما بازی به بازی پیش می‌رویم. طبیعی است که اختلاف امتیاز قابل توجهی با تیم‌های پایین‌تر از خودمان داریم، اما زمانی می‌توانیم خوشحال باشیم که قهرمانی‌مان را قطعی کنیم. آنها (استقلالی‌ها) همچنان برنامه‌ریزی دارند که به ما برسند. نباید گول این حرف‌ها را بخوریم. ما ضرب‌المثلی داریم که می‌گوییم اینها برعکس اره می‌کنند، یعنی یک چیزی می‌گویند و به یک چیز دیگر فکر می‌کنند.

وی درباره اینکه چرا در برنامه نود و در نظرسنجی‌ها ماجراهای اخراج بازیکن از سوی کی‌روش را قاطعیت مربی می‌نامند، اما از اخراج بازیکن از سوی برانکو چیز دیگری برداشت می‌شود، گفت: ما هر چیزی داریم، متعلق به هواداران است. پرسپولیس بدون هوادارانش، یعنی هیچ. آنها همیشه یار دوزادهم ما بوده و خواهند بود. هواداران بدانند، ما هر کار و تلاشی می‌کنیم، به خاطر آنهاست. همه افرادی که در باشگاه کار می‌کنند، بازیکنان و کادر فنی، همه و همه برای رضایت هواداران تلاش می‌کنند تا قهرمان شویم. تصمیمی که گرفته شده، از سوی باشگاه بوده است و باید بدون توجه به این مسئله همه از تیم حمایت کنیم. ما تلاش می‌کنیم با انجام بازی‌های زیبا و کسب نتایج خوب، به بهترین شکل خواسته‌های تماشاگران را برآورده کنیم. بازهم می‌گویم افتخار می‌کنیم که چنین هوادارانی داریم. باید از فرصت هم استفاده کنم که به تیم ملی، کادرفنی آن، به مدیران تیم ملی تبریک بگویم که به پیروزی خوبی رسیدند و قدم بزرگی برای صعود به جام جهانی برداشتند.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 04-05-2017, 04:43 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

حریفمون سرسخته و اخرای لیگم هست و همه دست در دست هم میدن که قهرمان نشیم. احتمال همه چیز رو میدم امروز.حتی باخت چون دستای پشت پرده نمیزارن قهرمان شیم. مگه اینکه بچه ها خیلی خوب باشن. اینو ببریم قهرمانیم دیگه

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 04-07-2017, 11:21 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جام در دستان ارتش سرخ/ کسر امتیاز هم دیگر برایشان کارساز نخواهد بود

ارتش سرخ دات کام :
پرسپولیس با برتری مقابل پیکان یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد.

در دومین دیدار هفته بیست و ششم لیگ برتر از ساعت 18:50 امروز(چهارشنبه)، پرسپولیس و پیکان در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری 2 بر صفر شاگردان برانکو خاتمه یافت. علی علیپور در دقیقه 55و مهدی طارمی در دقیقه 2+90 گل های این دیدار را به ثمر رساند تا پرسپولیس همچنان با 59 امتیاز صدرنشین باقی بماند.

شاگردان برانکو در این دیدار با ترکیب علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، محمد انصاری، محسن ربیع خواه، صادق محرمی، کمال کامیابی نیا، محسن مسلمان، سروش رفیعی، وحید امیری، علی علیپور و مهدی طارمی به میدان رفتند.

رحمان احمدی، امیرحسین صادقی، سیاوش یزدانی، مهدی شیری، قاسمی، محمدصادق بارانی، امرحسین کریمی، سیامک نعمتی، سجاد آشوری، ابوالفضل ابراهیمی و گادوین منشا نیز بازیکنان پیکان در مقابل پرسپولیس بودند.

نیمه اول:

دقیقه 3: منشا با قدرت بدنی بالای خود از سمت چپ حرکت کرد و با ارسالی کوتاه، توپ را به همبازی هایش رساند، اما آنها نتوانستند از این موقعیت استفاده کنند و توپ در آغوش بیرانوند قرار گرفت.

دقیقه 5: سروش رفیعی خطای اتفاق افتاده به سود سرخپوشان را به صورت زمینی از سمت چپ خط دفاعی پیکان روی دروازه ارسال کرد که ضربه مهدی طارمی در آستانه دروازه به امیرحسین صادقی برخورد کرد.

دقیقه 8: به دنبال ارسال سجاد آشوری از جناح راست خط دفاعی پرسپولیس، سیامک نعمتی با اثرگذاری یکی از بازیکنان پیکان روی تیر دوم صاحب یک موقعیت ایده آل شد که ضربه بی دقت نعمتی از روی دروازه بیرانوند به اوت رفت.

دقیقه 11: به دنبال ارسال بلند به محوطه جریمه پیکان، علیپور با اشتباه احمدی صاحب توپ شد اما دروازه بان پیمان به خوبی اشتباه خود را جبران و توپ را از مهاجم پرسپولیس گرفت.

دقیقه 18: شوت مهدی طارمی از پشت محوطه جریمه پیکان با اختلاف از کنار دروازه رحمان احمدی به بیرون رفت.

دقیقه 20: پرتاب اوت بلند آرمان قاسمی با اشتباه علیرضا بیرانوند همراه شد که توپ با برخورد به زمین به شکل خطرناک از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت. البته به دلیل عدم برخورد توپ با هیچ کدام از بازیکنان دو تیم در صورت ورود توپ به دروازه نیز مورد قبول قرار نمی گرفت.

دقیقه 26: نفوذ وحید امیری از سمت چپ به محوطه جریمه پیکان با پاس رو به عقب عالی این بازیکن به مهدی طارمی رسید که ضربه این بازیکن در آستانه ورود به دروازه با تکل امیرحسین صادقی مواجه شود. مهاجم پرسپولیس در برگشت نیز به توپ ضربه زد که با برخورد به دست رحمان احمدی مجددا توسط صادقی با سینه دفع شد تا بهترین موقعیت های پرسپولیس تا این لحظه از بازی توسط طارمی از دست برود.

دقیقه 44: ارسال بازیکنان پیکان روی دروازه پرسپولیس مجددا با اشتباه بیرانوند در خروج از دروازه مواجه شد که این بار دروازه بان سرخپوشان خودش اشتباهش را جبران کرد.

نیمه دوم:

دقیقه 46: سانتر رو به جلوی صادق محرومی را رحمان احمدی پیش از رسیدن به علیپور در اختیار گرفت.

دقیقه 51 : سانتر محسن مسلمان در محوطه جریمه پیکان با ضربه سر علیپور از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 56: حرکت در عرض علی علیپور پشت محوطه جریمه پیکان با شوت سرکش و زیبای این بازیکن همراه شد تا توپ در کنج دروازه رحمان احمدی قرار گیرد و پرسپولیس با یک گل از رقیب خود جلو بیفتد.

دقیقه 57: ضربه گادوین منشا از داخل محوطه جریمه پرسپولیس به بیرون رفت .

دقیقه 70 : سانتر رو به جلوی وحید امیری از داخل محوطه جریمه پیکان با قطع توپ توسط دروازه بان خودروسازان همراه شد که در برگشت کنترل سینه ناموفق علیپور باعث از دست رفتن موقعیت پرسپولیس شد.

دقیقه 73: ابوالفضل ابراهیمی از زمین خارج شد و علی حمودی جایگزین این بازیکن شد.

دقیقه 75: سانتر توپ بازیکنان پیکان در داخل محوطه جریمه پرسپولیس با ضربه سر ضرب گادوین منشا همراه شد که این توپ از کنار دروازه بیرانوند به اوت رفت.

دقیقه 76: سروش رفیعی از بازی خارج شد و حسین ماهینی جایگزین این بازیکن شد .

دقیقه 77: ضدحمله بازیکنان پرسپولیس با پاس وحید امیری در داخل محوطه جریمه به مهدی طارمی رسید که این بازیکن نیز توپ را برای کمال کامیابی نیا مهیا کرد اما ضربه نوک پای این بازیکن با برخورد به تیر دروازه به اوت رفت.

دقیقه 80: سیاوش یزدانی با خطا روی مهدی طارمی نخستین کارت زرد این دیدار را از مهدی سیدعلی، داور این دیدار دریافت کرد.

دقیقه 83: پاس صادق محرومی در پشت محوطه جریمه پیکان به مهدی طارمی رسید که حرکات پا به توپ این بازیکن در داخل محوطه جریمه پیکان توسط بازیکنان این تیم دفع شد.

دقیقه 84: سجاد آشوری از بازی خارج شدو فراز امامعلی به میدان رفت.

دقیقه 85: مهدی شیری از زمین خارج شد و امیر روستایی جایگزین این بازیکن شد.

دقیقه 89: محسن مسلمان جای خود را سامان نریمان جهان داد.

دقیقه 90: علی هلیپور از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 2+90: پاس عالی سامان نریمان جهان در پشت مدافعان پیکان به مهدی طارمی رسید که ضربه این بازیکن از بالای سر رحمان احمدی به گل دوم پرسپولیس تبدیل شد.

دقیقه 3+90: صادق بارانی پس از گلزنی مهدی بارانی به سمت این بازیکن حمله کرد و او را نقش بر زمین کرد که با کارت قرمز داور مواجه شد.

دقیقه 4+90: مهدی طارمی کارت زرد گرفت.

دقیقه 5+90: مهدی طارمی از زمین بازی خارج شد و احسان علوان زاده جایگزین این بازیکن شد.

قدیمی 04-07-2017, 11:22 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جلالی: پس از بیانیه پرسپولیس می دانستیم کارمان سخت است

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: وقتی بعد از بازی پرسپولیس در آبادان و باشگاه پرسپولیس آن بیانیه را داد، فهمیدم روز سختی خواهیم داشت و روز عادی نیست.

مجید جلالی پس از شکست 2 بر صفر تیمش برابر پرسپولیس در هفته بیست وششم لیگ برتر گفت: من وقتی بعد از بازی پرسپولیس در آبادان و باشگاه پرسپولیس آن بیانیه را داد، فهمیدم روز سختی خواهیم داشت و روز عادی نیست.

وی افزود: من برای پرسپولیس احترام قائلم، اما نمی دانم فدراسیون چگونه می گذارد یک تیم بیانیه بدهد و همه چیز به نفعش شود. اگر اینطور است، ما هم بعد از هر شکست بیانیه بدهیم. یک روز ما به آبادان می رویم و 20 دقیقه خودشان را روی زمین می اندازند، اما هیچی به هیچی؛ آب از آب تکان نمی خورد. این چه فدراسیونی است؟ تیم ما هوادار ندارد و مظلوم واقع می شود. پرسپولیس قدرت لازم را دارد، چه کاری است با یک بیانیه این اتفاقات رقم بخورد؟ نمی شود که بعد از یک شکست و بیانیه این همه اتفاق به سود تیم حریف شود.

سرمربی پیکان گفت: در مورد بازی فقط می توانم این را بگویم که امروز ما پا به پای پرسپولیس بازی کردیم. اشتباهات تأثیرگذاری در بازی رخ داد و دو صحنه در محوطه جریمه پرسپولیس رخ داد، اما باید فیلم بازبینی شود و بعد قضاوت کنیم. من به طور کلی درباره داوری صحبت می کنم و نمی خواهم راجع به جزئیات قضاوت کنم.

جلالی تصریح کرد: از زمانی که وارد ورزشگاه شدیم و برخورد نیروی انتظامی را دیدیم، فهمیدم که روز عادی برای ما نیست. زمانی که تیم بزرگی مانند پرسپولیس با این همه هوادار می بازد و با انتشار بیانیه ای به فدراسیون فوتبال حمله می کند، من فکر می کنم شرایط بازی بعد برای تیم حریف سخت می شود. همین باعث می شود که فضای هرج و مرجی ایجاد شود، اگر پس از باخت بیانیه دهیم و به فدراسیون فوتبال حمله کنیم تا شرایط به نفع ما شود کار خوبی نیست و فدراسیون فوتبال با این رفتار باید به شدت مقابله کند.

وی اظهار داشت: کنار زمین هرکسی سروصدایش بلندتر باشد به نفع او می گیرند، باشگاه هم شاید بگوید شما که سروصدا ندارید ممکن است شرایط را به ضرر ما کند، من نه رسانه دارم و نه در تیم پرطرفداری هستم، ممکن است اگر شما نیز در این فضا باشید این طور فکر کنید، یک تیم می آید و 20 نفر همراه با این تیم وارد رختکن می شود اما زمانی که یک نفر با من می آید او را راه نمی دهند.

سرمربی پیکان در این خصوص که بیانیه باشگاه پرسپولیس ربطی به داوری نداشت و به بخشیده شدن هواداران صنعت نفت آبادان مربوط بود، عنوان کرد: ما در این بازی خوب بازی کردیم، وقتی تیمی پشتوانه رسانه ها و هواداران را نداشته باشد از عدالت خارج است که برای او فضاسازی شود. من نمی گویم که تیم من اشتباه نکرد چون ما بایرن مونیخ نیستیم. تمام زور ما همین است اما توقع دارم رفتارهایی نشود که بازی از حالت منصفانه خارج شود.

جلالی در خصوص سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا پست محمود شیعی در فدراسیون فوتبال می تواند به داوری ها به سود پیکان کمکی کند، گفت: آقای شیعی خصوصیاتی دارد که از جایگاه خود به سود خودش و یا تیمش استفاده نمی کند.

وی در خصوص سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه با توجه به اینکه پیکان در این بازی به ضدحمله دل خوش کرده بود آیا با این روش می تواند سهمیه آسیایی بگیرد، خاطرنشان کرد: ما در این بازی دفاع می کردیم و چشم به ضدحملات داشتیم؟ ما با پرسپولیس پایاپای بازی می کردیم و نمی دانم شما چطور بازی را تماشا کردید. هنوز هم شانس کسب سهمیه داریم. اول فصل گفتیم که هدف پیکان بقا در لیگ برتر است اما سپس دیدیم که می توانیم جزو 4 تیم اول قرار بگیریم اما اتفاقاتی مثل الان فشاری ایجاد می کند که باعث می شود این طور صحبت کنیم.

سرمربی پیکان در خصوص صحبت خبرنگاری مبنی بر اینکه این بازی صحنه خاصی از لحاظ داوری نداشت اظهار داشت: صحنه هایی در وسط زمین دیده می شد البته چند صحنه نیز در محوطه جریمه بود که من از بابت آنها مطمئن نیستم. از 35 سال پیش و زمانی که با وحدت بودم با پرسپولیس بازی می کردم. در بازی با تیم های بزرگ انتظار ندارم شرایط منصفانه پیش رود، توقع ما این است که در صحنه های خاص عدالت رعایت شود.

جلالی گفت: اگر باشگاه پرسپولیس بیانیه نمی داد ذهن من نیز خراب نمی شد اما پس از اتفاقات بازی قبل پرسپولیس حداقل 10 نفر از اصحاب رسانه به افراد داخل فوتبال گفتند کار شما سخت شده است. نمی توانیم این چیزها را انکار کنیم، وقتی تیمی پس از بازی بیانیه ای علیه داوری می دهد می داند نتیجه بازی تغییر نمی کند بلکه این کار را برای بازی بعد انجام می دهد، متاسفانه اینگونه رفتارها تبدیل به روش شده است. زمانی که چنین رفتارهایی می شود اگر شما نیز جای من بودید همین طور فکر می کردید.

قدیمی 04-07-2017, 11:22 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برانکو: آنهایی که اینجوری صحبت می کنند باید خجالت بکشند / مصاف با الریان سرنوشت ساز است

ارتش سرخ دات کام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به جرات می گویم هیچ تیمی در ایران این همه امتیاز با بازی صادقانه و محترمانه نگرفته است.

برانکو پس از پیروزی 2 بر صفر مقابل پیکان در نشست خبری گفت: با حالت شاد و مسرور به همه دوستان سلام می کنم تبریک عید هم قبلا گفته ام و یکبار دیگر هم تبریک می گویم. این برد لذت بخش بهترین هدیه نوروز به هواداران و خانواده هایشان بود. اولین بازی ما در تهران بود و میل زیادی برای برد داشتیم. واقعا تبریک بسیار بسیار زیاد به بازیکنانم می گویم که حداکثر توان شان را به نمایش گذاشتند و انرژی و انگیزه زیادی را به کار بستند و به 59 امتیاز رسیدیم.

وی ادامه داد: با همین توان تا پایان فصل ادامه می دهیم و در هر 4 بازی برای بردد می رویم. همین برد دعوت بزرگ از هواداران برای بازی با الریان است که انتظار یک نمایش بزرگ ورزشی را داریم. امروز مقابل حریفی سرسخت پیروز شدیم و دوست داریم به بهترین نحو فصل را به پایان برسانیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه جلالی داوری را عامل باخت تیمش دانسته گفت: ایشان و بقیه بازی ها را دنبال می کنند فقط دوست دارم یکی بگوید کدام داور اوتی را به سود ما گرفته که اوت نبوده و کدام داور به سود ما گرفته است؟ به جرات می گویم هیچ تیمی در ایران این همه امتیاز با بازی صادقانه و محترمانه نگرفته است. هیچ کمکی از جایی نداشتیم و نخواستیم و بازهم تکرار می کنم یک اوت را فقط به سود ما بوده و برای ما گرفته باشند و آنهایی که اینجوری صحبت می کنند باید خجالت بکشند. پیکان تیم خوبی است و از این تیم شاید می ترسیدیم و برایش احترام قائل هستیم. من و همکارانم در هیچ نتیجه بدی داوران را مقصر ندانستیم و همه بازی ها ی ما را دیده آند و اگر مدرکی دارند حرفم را تکذیب کنند.

وی در مورد اینکه برنامه ای برای بها دادن بیشتر به ذخیره هایتان دارید گفت: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد و متفاوت با بازی دیگر است امروز برنامه ام این بود که ترکیبی متفاوت به زمین بفرستم اما بعد از باخت به آبادان این برد ضرروری بود. باید ببینیم بازی بعدی چه شرایطی دارد. بازیکنان دارند مصرف می شوند و به همه بازیکنانم تبریک می گویم بخاطر انگیزه و انرژی شان به همین دلیل ناراحت و عصبانی می شوم وقتی هرکسی به زحمات بازیکنان شک می کنند اول از همه این بازیکنان با زحمت این نتایج را کسب کردند و به همین دلیل ناراحت می شوم وقتی فردی به نتایج گرفته شده شک می کنند.

سرمربی پرسپولیس در مورد اینکه وضعیت این تیم در آسیا خطرناک است گفت: واقف هستیم بازی با الریان سرنوشت ساز است و بارها تکرار کرده ام بازی به بازی پیش می رویم و در هر بازی جاه طلبی برد را داریم. بازی بسیار سختی در انتظارمان است اما در قطر هم نشان دادیم که بهتر از ما نیستند. امتیاز دارند که الریان برد برایش مثل ما حیاتی نیست اما بازیکنانم امروز نشان دادند که وقتی تحت فشار و مسئولیت هستند پیروز می شوند همانطور که باید می بردیم. اعتماد به بازیکنانم دارم زیرا شادی و رضایت مندی زیادی برای ما به ارمغان آوردند.

قدیمی 04-08-2017, 08:14 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard
پیش فرض پاسخ : پرسپولیس 2 - 0 پیکان ✔ جام در دستان ارتش سرخ ✔

در باب مسعود شصتچی فوتبال ایران / بفرمایید دوباره برای احمدی نژاد نامه بنویسید

ارتش سرخ دات کام :
یک- مسلما زشت ترین اتفاق بازی پرسپولیس و پیکان، حتی قبیح تر از درگیری دو بازیکن سرشناس دو تیم در میانه میدان، مصاحبه حیرت انگیزی بود که مجید جلالی در نشست خبری انجام داد. سرمربی پیکان که ید طولایی در «من غریبم» بازی دارد، این بار بی آنکه هیچ دلیل خاصی داشته باشد به سیم آخر زد و باشگاه پرسپولیس، تیم داوری مسابقه و نیز فدراسیون فوتبال را به چالش کشید.

در شرایطی که همه شوکه شده بودند، جلالی یک بار دیگر ادعا کرد شرایط در فوتبال ایران کاملا به زیان امثال اوست که صادقانه و خالصانه در حال فعالیت هستند! این مطالب در حالی مطرح می شد که تلاش کارشناسان داوری برای یافتن حتی یک سوت اشتباه مهم علیه پیکان به هیچ کجا نرسید. به اذعان این گروه، شاید تنها اشتباه قاضی میدان عدم اخراج بازیکن پیکان در دقایق پایانی بود که با توجه به فاصله یک گله دو تیم در آن دقایق می توانست ضربه ای مهلک به پرسپولیس بزند. به علاوه داور در دقیقه هشتم در تصمیمی بسیار سختگیرانه خطای سروش رفیعی را اعلام کرد که این ضربه کاشته، جدی ترین موقعیت پیکان در کل مسابقه را به دنبال آورد.

با این همه اما، آنکه اعتراض دارد آقای جلالی است؛ مردی که 48ساعت بعد از بازی هم حرف هایش را در چند مصاحبه دیگر تکرار کرد تا نشان بدهد شورش عجیبش در نشست خبری به خاطر هیجان بعد از باخت نبوده و واقعا به حرف های عجیبی که می زند باور دارد!

دو- شاید اگر یک سیاهه از بزرگترین سوءتفاهم های تاریخ فوتبال کشورمان ردیف کنیم، مجید جلالی جایی آن بالا بالاهای فهرست را به خودش اختصاص بدهد. آن روزها که مردم هنوز اینقدر آلوده تکنولوژی نشده بودند، مسعود شصتچی فوتبال ایران یک لپ تاپ جلوی خودش باز کرد و از پشت همان، به خیلی جاها رسید. او به خاطر همان یک سیستم کامپیوتری و یک عینک ذره بینی و چهار تا جمله قشنگ، تبدیل شد به نماد مربیان نوگرای ایرانی و امروز 15سال است که نان این برچسب را می خورد.

تقریبا همه مربیان نسل آقا مجید بازنشسته شدند و امروز استراحت می کنند. او اما هنوز روی صندلی اش نشسته و با همان ترفندهای قدیمی، قراردادهای نجومی می بندد. خیلی از مدیرانی که هر سال با جلالی توافق می کنند، اصلا به خودشان زحمت نمی دهند چند دقیقه تحقیق کنند و ببینند دستاورد او در این همه سال فعالیت چه بوده است؟ غیر از قهرمانی لیگ سوم با پاس پرستاره تهران که آن همه «اسرار مگو»ی خودش را دارد، جلالی چه گلی به سر این فوتبال زده که همچنان از تیمی به تیم دیگر منتقل می شود؟

امروز حداقل می دانیم که پنج بازیکن درست و حسابی در این فوتبال هستند که علی دایی کشف شان کرده؛ در مورد جلالی با قطعیت به اسم کدام ستاره می توان رسید؟ او در طول سه سال ونیم حضور در باشگاه مدرن و ساختارمند فولاد چه کرد؟ آیا جز این بود که در پایان قراردادش فولاد را در رده های انتهایی جدول در محاصره شعارهای اعتراضی هواداران شاکی رها کرد و رفت؟ جلالی که اینقدر از کار در باشگاه های بی هوادار گلایه دارد، در تراکتورسازی تبریز چه کارنامه ای داشت؟ آیا همیشه فقط دیگران مقصر بوده اند و حق او پایمال شده است؟

سه- اوایل دولت اول محمود احمدی نژاد، مجید جلالی نامه ای برای او نوشت و از جولان مربیان خارجی در فوتبال ایران گله کرد. در روزهایی که همین برانکو سرمربی تیم ملی بود، آقا مجید برای رییس دولت نوشته بود در فوتبال ایران باید قدر مربیان داخلی دانسته شود و از این حرف ها. او سال ها بعد مدعی شد نامه اش به احمدی نژاد هیچ نتیجه خاصی نداشته. البته استاد شکسته نفسی می فرمایند. اتفاقا به نظر می رسد تنها اقدام «موثر» آقای جلالی در همه این سال ها، همان نامه کذایی بوده است؛ چرا که بعد از عصر برانکو، تیم ملی دست مربیان فاخر ایرانی افتاد.

اول قلعه‎ نویی کار را گرفت و بعد از آن علی دایی سرمربی تیم ملی شد. محمد علی آبادی سال ها بعد افشا کرد علی دایی به دستور خود احمدی نژاد سرمربی تیم ملی شد؛ یعنی همان مقام عالیرتبه ای که به توصیه جلالی به پاسداشت جایگاه مربیان ایرانی مشغول شده بود. امروز اما متاسفانه یک بار دیگر شاهد حضور یک مربی خارجی روی نیمکت تیم ملی هستیم که نتیجه آن، فجایعی مثل کسب چهار پیروزی پیاپی برابر کره، سه سال شکست نخوردن از رقبای آسیایی، یک سال گل نخوردن در مسابقات رسمی، سبقت گرفتن از هلند در رنکینگ فیفا و عنقریب دو دوره حضور متوالی در جام جهانی بوده است. الحق که هر چه سریع تر باید جلوی این کابوس گرفته شود.

حالا که آقای احمدی نژاد یک بار دیگر به پهنه فعالیت سیاسی برگشته و در انتخابات پیش رو از شرکایش پشتیبانی می کند، بد نیست جلالی هم دومرتبه قلم و کاغذ حاضر کند و برای چهره سیاسی مورد علاقه اش نامه بنویسد. آقا مجید این بار حتی می تواند به ضایعه ای مثل قهرمانی مقتدرانه پرسپولیس با یک مربی خارجی هم اشاره کند؛ مردی که از قضا 12سال پیش مهم ترین سوژه نامه نگاری او به احمدی نژاد بود!

چهار- چند سال پیش دیدگاه برخی مربیان فوتبال ایران در مورد دریافت یا عدم دریافت یارانه نقدی منتشر شد که خیلی جالب بود. مجید جلالی در آن زمان تاکید کرده بود از گرفتن یارانه نقدی صرف نظر نمی کند، به این دلیل که: «کسی از آینده اش خبر ندارد. شاید دو سال دیگر زندگی من به طور کلی عوض شود و به به یارانه نیاز داشته باشم.»

در حقیقت ما با آدمی طرف هستیم که سالی چندصد میلیون درآمد دارد، اما با همین پول نمی تواند طوری برای خودش برنامه ریزی کند که بعدها محتاج ماهی 45هزار تومان یارانه نقدی نباشد، بعد باشگاه های عمدتا دولتی کشور در این سال ها تیم های شان را با بودجه هنگفت عمومی در اختیار او قرار داده اند تا آینده را برای شان بسازد. غم انگیز است؛ نه؟!

نویسنده: رسول بهروش

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش