انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-01-2011, 07:52 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

قائم مقام پرسپولیس : رویانیان به دنبال گزینه ای بزرگتر از استیلی است / سرمربی پرسپولیس در نیم فصل دوم قطعا خارجی است / باقری کاندیدای سرپرستی است !

قطعا در نیم فصل دوم سرمربی پرسپولیس خارجی خواهد بود. استیلی این موضوع را پذیرفته و مدیریت باشگاه وقت خواسته تا پایان نیم فصل اول سرمربی پرسپولیس باشد

جمشید زارع درباره شرایط پرسپولیس گفت: با برد شیرینی که مقابل داماش بدست آوردیم شرایط خوبی داریم و به هواداران این اطمینان را می‌دهم که پس از تعطیلات سه هفته‌ای لیگ بار دیگر به روزهای اوج بازگردیم.
او با اشاره به اتفاق ناخوشایند رخ داده در دیدار با داماش و شادی ناشایست شیث رضایی و محمد نصرتی گفت: متأسفانه این اتفاق پیروزی ما را تحت الشعاع قرار داد و آرامش را از ما گرفت. با این حال پرسپولیس متکی به یک یا دو بازیکن نیست و باشگاه بزرگی است . نباید حرکت ناشایست دو بازیکن را به باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس تعمیم داد.

زارع خاطرنشان کرد: پرسپولیس دارای بازیکن بااخلاق بوده و باشگاه بزرگی است انشاءالله با کمک همین بازیکنان به روزهای اوج بازمی‌گردیم. من ایمان دارم با مدیریت تحسین برانگیز رویانیان این تیم روزهای خوبی خواهد داشت. رویانیان برنامه‌های زیادی برای موفقیت تیم دارد.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا این تیم را مدعی قهرمانی می‌داند یا خیر اظهار داشت: پرسپولیس اکنون در رده هفتم است و خیلی دشوار است که با این شرایط از قهرمانی صحبت کنیم. تلاش ما این است که در این فصل سهمیه آسیا را بدست آوریم و در فصل آینده تیمی ببندیم که در شأن باشگاه پرسپولیس باشد و برای قهرمانی بجنگد.
زارع درباره اینکه آیا حکم محرومیت نصرتی ابتدا تا پایان فصل بوده و سپس به اطلاع ثانوی تغییر یافته گفت: اینگونه نبود. من روز گذشته در جلسه کمیته انضباطی حاضر بودم ولی حق رأی نداشتم. نصرتی تا اطلاع ثانوی و شیث دو جلسه محروم شده‌اند. این محرومیت بر اساس آیین‌نامه انضباطی باشگاه که برگرفته از آیین‌نامه انضباطی فدراسیون است، در نظر گرفته شد.
او در پاسخ به این سؤال که اطلاع ثانوی تا چه زمانی است تصریح کرد: نصرتی بازیکنی است که 11 سال در تیم ملی بوده و کاپیتان هم بوده است. او در خارج از ایران نیز بازی کرده و همواره یکی از بازیکنان بااخلاق بوده است. حرکت او و شیث زشت بود و قابل توجیه نیست و ما هم شدیدا با آن برخورد کردیم اما متناسب با نوع اتفاقی که رخ داده باید تصمیم بگیریم. رسانه‌ها نباید این موضوع را تا این حد برجسته می‌کردند.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس در مصاحبه با فارس در پاسخ به این سؤال که وقتی بازیکنانی که پول‌های حرفه‌ای می‌گیرند، بدترین رفتار را نشان می‌دهند و اقدام به حرکات غیراخلاقی می‌کنند، پس رسانه‌ها چه نقشی دارند گفت: این سؤالی است که خود ما هم داریم. این کار اخلاقی نبود و محصول کارهایی است که ما تاکنون انجام نداده‌ایم. با این حال همه احساسی برخورد می‌کنند
او درباره اینکه در صورتی که پرسپولیس نیاز فنی داشته باشد آیا ممکن است محرومیت نصرتی لغو شود گفت: دوست ندارم شعار دهم اما باید بگویم ما پیروزی و قهرمانی را دوست داریم ولی نه به هر قیمتی. ما کاپ قهرمانی در اخلاق را بیش از قهرمانی با این شرایط دوست داریم.
زارع درباره شرایط استیلی در پرسپولیس و اینکه او تا چه زمانی هدایت این تیم را بر عهده دارد گفت: استیلی هم می‌داند که حق رویانیان به عنوان مدیرعامل باشگاه است که با توجه به انتظار هواداران تصمیم گیری کند. رویانیان به دنبال مربی بزرگتر از استیلی است این موضوع چیزی از ارزش‌های استیلی کم نمی‌کند.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس افزود: استیلی هم پذیرفته که تمام توانش را برای پرسپولیس گذاشته و کم‌فروشی نکرده اما پرسپولیس نیاز به یک مربی بزرگ دارد.
او درباره اینکه این مربی بزرگ خارجی است یا داخلی عنوان کرد: در بین گزینه‌های داخلی به مورد خاصی نرسیدیم و به همین دلیل دنبال مربی خارجی رفتیم. دنیزلی گزینه اول ما است و رویانیان با چند مربی دیگر نیز صحبت‌هایی انجام داده است که من از آنها اطلاع ندارم.
زارع تأکید کرد: قطعا در نیم فصل دوم سرمربی پرسپولیس خارجی خواهد بود. استیلی این موضوع را پذیرفته و مدیریت باشگاه وقت خواسته تا پایان نیم فصل اول سرمربی پرسپولیس باشد.
او در پاسخ به این سؤال که حتی اگر استیلی در مسابقات باقیمانده نتیجه بگیرد باز هم جایش به یک مربی خارجی می‌دهد گفت: حتما در نیم فصل دوم مربی پرسپولیس خارجی خواهد بود. ما در باشگاه پرسپولیس با کسی تعارف نداریم.
زارع در پاسخ به سؤالی در مورد انتخاب سرپرست جدید این باشگاه گفت: ظرف روزهای آینده سرپرست جدید را انتخاب خواهیم کرد.
او درباره اینکه آیا کریم باقری را برای این پست در نظر دارند عنوان کرد: یکی از گزینه‌های ما باقری است و دوست داریم او را در کنار خودمان داشته باشیم.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کند باقری با توجه به شرایط و افتخاراتی که داشته مناسب پست سرپرستی است اظهار داشت: باید با او صحبت کنیم و نیازهای باشگاه را در نظر بگیریم. باقری اعلام کرده که دوست دارد در کنار بازیکنان تمرین کند و نمی‌خواهد پست اجرایی بگیرد ولی باید با او صحبت کنیم.
او در مورد عابدزاده گفت: قصد داریم از او به عنوان مربی دروازه‌بانان استفاده کنیم و هماهنگی‌های لازم حتی با حضور مربی خارجی انجام می‌شود.
زارع در پایان خاطرنشان کرد: پرسپولیس در این مدت شرایط خوبی نداشته و نتایج مناسبی نگرفته است اما هواداران کمک کنند تا تیم نتیجه بگیرد و آنها مطمئن باشند که پرسپولیس به روزهای اوج باز خواهد گشت

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-19-2011, 08:21 PM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها

تشکر شده 19,523 بار در 8,046 نوشته
حالت من:
Ghamgin
P!NK will become famous soon enough

حمید استیلی: دو بار استعفا دادم که بروم رویانیان نگذاشت/دیگر هوادار ۱۵ ساله هم به من فحش می‌دهد!

حمید استیلی با انتقاد از لیدرها و هواداران پرسپولیس گفت: چرا کاری می‌کنید که یک بچه 15 ساله هرچه دلش می‌خواهد به من بگوید؟
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی این تیم مقابل سپاهان که با تساوی بدون گل پایان یافت گفت:« ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و امروز در حالی مقابل سپاهان به میدان رفتیم که بازیکنان ملی‌پوشان‌مان را تنها دو جلسه در اختیار داشتیم و آن‌ها همین پنجشنبه تازه توانستند خود را به تیم ما برسانند.»
استیلی ادامه داد:« در کنار خستگی ملی‌پوشان ما 5 بازیکن دیگرمان را هم در اختیار نداشتیم. هاشمیان و علی‌عسگر به دلیل مصدومیت، بادامکی به علت سه اخطاره بودن و نصرتی و شیث رضایی به علت محرومیت با ما نبودند. به هر حال این‌ها داشته‌های ماست. همه آن‌ها هم با تمام وجودشان برای پرسپولیس بازی کردند. ما هم در نیمه اول و هم در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی را روی دروازه سپاهان خلق کردیم اما متاسفانه توپ‌هایمان گل نشد.»
سرمربی پرسپولیس با انتقاد از قضاوت علیرضا فغانی در این مسابقه گفت:« من هیچ وقت راجع به داوری صحبت نمی‌کردم اما داور امروز ما را خلع سلاح کرد. اگر هادی نوروزی اخراج نمی‌شد، مطمئنا ما می‌توانستیم با آوردن یکی دو بازیکن دیگر به زمین شانس‌های بهتری برای گلزنی داشته باشیم.»
حمید استیلی در ادامه با انتقاد از هواداران پرسپولیس گفت:« ما امروز با سپاهان بازی داشتیم و آن‌ها تیم کمی نیستند. البته هواداران سپاهان از اینکه یک امتیاز از ما گرفته بودند خیلی خوشحال بودند اما هواداران ما به جای اینکه از تیم خودشان حمایت کنند ما را تحت فشار قرار می‌دهند. واقعا نمی‌دانم چرا این کارها انجام می‌شود. البته همه شعارها از پشت نیمکت خودمان آغاز شد. من واقعا نمی‌فهمم، همه باید احترام بگذارند، بازیکنان من در رختکن بسیار ناراحتند و می‌گویند که لیدرها کار ما را سخت کرده‌اند. متاسفانه هواداران سپاهان از اصفهان به اینجا آمده‌اند و دارند به ما فحش می‌دهند. پس فرهنگ‌سازی کجای فوتبال است؟»
استیلی افزود:« حق ما در این بازی برد بود در نیمه دوم می‌توانستیم نتیجه بازی را عوض کنیم اما با توجه به تساوی دیگر تیم‌های بالای جدولی، ما خیلی از آن‌ها عقب نیستیم و در ادامه می‌توانیم به آن‌ها برسیم. البته ما از سازمان لیگ خواسته‌ایم که بازی بعدی‌مان با سایپا را یک روز عقب بیندازند و ما هم مثل استقلال چهارشنبه بازی کنیم. البته باز هم می‌گویم که داور امروز به ضرر ما سوت زد و با کارت‌هایی که به بازیکنان ما داد باعث شد که ما دو سه بازیکن‌مان را برای بازی بعد در اختیار نداشته باشیم. حتی فغانی می‌توانست محسن بنگر را به دلیل آنکه با دست توپ را گرفت از زمین بازی اخراج کند چرا که او در نیمه اول هم یک کارت زرد گرفته بود.»
خبرنگاری از استیلی پرسید امروز پرسپولیس موقعیت‌های زیادی داشت اما نتوانستید آن‌ها را به گل تبدیل کنید که سرمربی پرسپولیس در پاسخ گفت:« من دیگر باید چه کار کنم؟ وظیفه من تمرین دادن است. استیلی که نمی‌تواند داخل زمین برود. البته بازیکنان هم تلاش خودشان را می‌کنند اما وقتی شرایط کاملا علیه شما باشد، کار برایتان خیلی سخت می‌شود. دیگر وضعیت طوری شده که همه به من بد و بیراه می‌گویند و حتی یک هوادار 15 ساله هم به استیلی فحش می‌دهد و احترامی نگه نمی‌دارد. در بازی مس رفسنجان که ما توانستیم در دقیقه 117 گل بزنیم با وجود اینکه هواداران کمی ما را تشویق می‌کردند، اما آن‌ها تا پایان ما را حمایت کردند و مثل امروز نبود که ما را تحت فشار بگذارند. ما هواداری می‌خواهیم که تا لحظه آخر از ما حمایت کند. متاسفانه تنها عده‌ای هستند که این کارها را انجام می‌دهند و حتی ما به باشگاه‌ گفته بودیم که در سکوها دوربین بگذارد تا بفهمد که این شعارها از کجا شروع می‌شود.»
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که شما هیچ برخوردی با لیدرها نداشته‌اید به همین خاطر است که آن‌ها هر کاری که می‌خواهند انجام می‌دهند گفت:« من اصلا با لیدرها هیچ رابطه‌ای ندارم. این وظیفه باشگاه است که با آن‌ها کنار بیاید. البته یک عده از لیدرها واقعا خوب هستند اما بازیکنان من می‌گویند که این لیدرها جو ورزشگاه را خراب می‌کنند. قبلا در ورزشگاه‌ها فردی به اسم "ممد بوقی" بود که همه به او اعتماد داشتند اما متاسفانه حالا بعضی لیدرها فقط دوست دارند که بازیکن مورد علاقه‌شان در زمین حضور داشته باشد. مردم که نمی‌دانند غلامرضا رضایی یا جواد کاظمیان از اردوی تیم ملی برگشته است و به خاطر همین است که من آن‌ها را تعویض می‌کنم. آن‌ها در شرایطی که 4 و نیم ساعت با ما اختلاف ساعت داشتند از اندونزی برگشتند و طبیعی است که خسته باشند. »
وی در ادامه با اشاره به شکست پرسپولیس در فصل گذشته مقابل سپاهان گفت:« سپاهان در اردوی اخیر تیم ملی تنها یک بازیکن داشت اما ما 7 ملی‌پوش داشتیم که اگرچه علی کریمی در تهران بود اما تنها یک جلسه با تیم تمرین کرد. مگر ما چقدر بازیکن داریم؟ تمام ظرفیت ما همین است. حالا ما برای نیم‌فصل هماهنگ کرده‌ایم که چند بازیکن جدید به خدمت بگیریم. البته اگر این هواداران به ما فرصت دهند که تیم را درست کنیم. ضمن اینکه این تیم همان تیم پارسال است و فقط یک علی کریمی به آن اضافه شده است. مگر پرسپولیس فصل گذشته در ورزشگاه آزادی چهار گل از سپاهان نخورد؟»
حمید استیلی درباره شرایط سختی که برای او در این مقطع از لیگ پیش آمده گفت:« این شرایط از ابتدای لیگ برای من به وجود آمد و حتی من دو بار با رویانیان صحبت کردم که از پرسپولیس بروم اما باشگاه باید درباره من تصمیم‌گیری کند. من در طول مدتی که در پرسپولیس هستم به هیچ کس بی‌احترامی نکردم، نه به هوادار، نه به لیدر و نه به خبرنگاران اما می‌خواهم بپرسم چرا کاری می‌کنید که یک بچه 15 ساله هم هرچه دلش می‌خواهد به حمید استیلی بگوید؟»
P!NK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-20-2011, 10:27 PM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

رويانيان:اين بار به استيلي مي‌گويم برود

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با اشاره به اتفاقات رخ داده روي سکوها گفت: اجازه نمي‌دهم هرکسي بخواهد اين و آن را خراب کند و مقابل همه آنها مي‌ايستم.

محمد رویانیان گفت: با توجه به اینکه با سپاهان در خانه بازی می‌کردیم باید این بازی را می‌بردیم. البته سپاهان تیمی است که قهرمان آسیا را شکست داده و در واقع قهرمان آسیا است. این تیم دو سال پیاپی قهرمان ایران بوده و تیمی بسیار قوی است. دوست داشتیم آنها را ببریم چون احتیاج به برد داشتیم اما نشد.

وی در پاسخ به این سؤال که استیلی اعلام کرده چند بار با شما حرف زده که از این تیم برود اما شما مخالفت کردید با خنده گفت: این بار اگر با من حرف بزند می‌گویم برود.

رویانیان در خصوص نارضایتی هواداران و خطی بودن شعارها گفت: به هیچ عنوان قبول ندارم هواداران پرسپولیس این تیم را تضعیف کنند. تا آخر عمرم هم این حرف را می‌زنم. ممکن است برخی از این هواداران جوان باشند و احساسات خود را نشان دهند. این نظر من است اما به نظر من اینها اصلا هوادار ما نیستند. تعدادی هستند که می‌خواهند تیم را خراب کنند. راهی برای آنها پیدا کردیم و چاره‌ای اندیشیده‌ایم و خواهیم اندیشید.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: اینها قبلا هم این کارها را می‌کردند اما باید این مسائل را ریشه‌کن کنیم. معنی ندارد که یک عده این کار را انجام دهند. متأسفانه بعضی‌ها در باشگاه با بعضی‌ها بسته‌اند. البته چند سال است که این طور است و ما باید آن را ریشه‌کن کنیم که من این کار را می‌کنم. خوشبختانه پایشان را از باشگاه بریده‌ایم. به یکسری از آنها هم گفته‌ام آزمایش پزشکی بدهند که دیگر رفتند و نیامدند.

رویانیان ادامه داد: برای بقیه هم صد در صد پرونده تشکیل می دهیم و رفتارهایشان را کنترل می‌کنیم. برنامه‌ای داریم که از همه مسائل فیلمبرداری کنیم تا همه چیز را کنترل کنیم. من معتقدم نباید بی‌ادبی شود و باید به یک مربی احترام گذاشت.

وی یادآور شد: همین‌ها زشت‌ترین برخورد را با دایی داشتند. دو تا از لیدرها تیر شدند تا دایی را آنطور تهدید کنند. آن موقع که آن اتفاق برای دایی افتاد به عنوان یک ایرانی به من برخورد. اینها سرمایه‌های فوتبال ما هستند. استیلی و دایی ارزشمند هستند. من اجازه نمی دهم هرکسی بخواهد این و آن را خراب کند؛ تا ابد اجازه نمی‌دهم. من مدیرعاملی هستم که تحت تأثیرات تخریب‌های کسی قرار نمی گیرم. همه ما برای یک مملکت هستیم و باید حرمت‌ها حفظ شود. البته ما هم ایرادهایی داریم که باید آن را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ این سؤال که چرا ۹۵ هزار صندلی و سکوی ورزشگاه آزادی در دیدار برابر سپاهان خالی بوده گفت: شرایط آب و هوایی و تغییر روز بازی باعث شد به جای جمعه بازی شنبه برگزار شود. جمعه تعطیل بود و همه می‌توانستند به ورزشگاه بیایند اما شنبه امکان نداشت هرکسی به ورزشگاه بیاید.

رویانیان عنوان کرد: پرسپولیس با یک برد تکان می‌خورد و به بالای جدول می‌آید و آن وقت هواداران ما می آیند چون همه آنها مرد هستند. من از هواداران می خواهم حرف این و آن را گوش ندهند و محکم باشند. ما با هم پیروز می‌شویم و سپس بلند می‌شویم و مشکلات پرسپولیس را حل می‌کنیم. در این مدت من دیدم مشکلات پرسپولیس محصول چند سال بی برنامگی بوده است.

وی در پاسخ این سؤال که اعتراضی به برنامه‌های سازمان لیگ ندارد گفت: آنها هم زحمت می‌کشند البته پرسپولیس ضربه خورده اما باید با انگیزه‌تر این مشکلات را برطرف کنیم.

رویانیان در خصوص قضاوت فغانی در بازی مقابل سپاهان گفت: داور بازی روز گذشته داوری بود که با خانواده است و یکی از داوران بین‌المللی ماست و بازی‌های زیادی را سوت زده اما نمی‌دانم چرا با ما این کار را کرد. نوروزی بازیکن باادب و خوبی است. ما انتظار داشتیم داور ضمن رعایت قانون در برخوردهای خود نیز بازیکنان را درک کند. جا دارد از سازمان لیگ و کمیته داوران بابت زحماتشان تشکر کنم که زحمات زیادی کشیده‌اند تا روز آخر هم این حرف را می‌زنم اما به ما فشارهایی آورده‌اند که اصلا خوب نیست.

مدیرعامل پرسپولیس اظهار داشت: وقتی بازیکن ما به داور می گوید برو بابا و سپس داور به او می‌گوید شکمت برود این صحیح نیست. ما ایشان را دوست داریم و احترام کمیته داوران را همیشه نگه می‌داریم اما بالاغیرتا دوست داریم به داوری بازی پرسپولیس و سپاهان رسیدگی کنند. این بازی انصافا نیاز به بررسی بیشتر دارد چون به ما ظلم شده اما من باز هم تأکید می کنم همیشه باید احترام داوران را نگه داشت.

رویانیان درباره پرونده شیث رضایی و نصرتی گفت: کمیته انضباطی باید نظر خود را اعلام کند .این دو بازیکن با من قرارداد دارند و باشگاه پرسپولیس باید برای آنها تصمیم بگیرد که گرفت. حالا باید ببینیم فدراسیون چه تصمیمی برای آنها می‌گیرد چون ما هم باید تابع رأی بزرگترها باشیم.

وی در پایان درباره میثاق معمارزاده گفت: خیلی‌ها باید رفتار خود را درست کنند. رفتار غیرحرفه‌ای و عصبانیت برای ما فایده‌ای ندارد. باید بدانیم به تیمی که در آن بازی می‌کنیم باید احترام بگذاریم چون مربی تشخیص داده که این اتفاق نیفتد. پس او حق دارد برخورد کند. واقعا بد است که این برخوردها در تیمی دیده شود.

قدیمی 11-23-2011, 05:10 PM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

رويانيان:به زودي از نام مربي بزرگ باخبر مي‌شويد

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت:ممکن است همين روزها با يکي از مربيان بزرگ مذاکره کنيم و شما هم باخبر شويد.

محمد رویانیان پس از تمرین امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در طول ۱۰ بازی که من به عنوان مدیرعامل پرسپولیس بودم اگر اشتباه نکنم، فقط یک باخت داشته‌ایم و جا دارد که پیروزی برابر سایپا را تبریک بگویم. وظیفه ما این است که تلاش بکنیم پرسپولیس نسبت به گذشته خود بهتر شود چون هواداران از ما انتظار دارند.
وی افزود: استیلی نباید دیگر درباره استعفا حرف بزند چون دیگر معنایی نمی دهد. اگر پرسپولیس نتیجه نگیرد، قطعا خود من همه چیز را می‌گویم و از این تیم کنار می‌روم اما خوشبختانه همه در حال تلاش هستند تا این تیم موفق شود. ما در ۱۰ بازی ۲۱ امتیاز گرفتیم که اگر همه بازی‌ها در لیگ برتر انجام می‌شد، اکنون در صدر جدول بودیم.
رویانیان خاطرنشان کرد:‌ما برای فصل آینده برنامه‌ریزی‌هایی داریم؛ چند مربی بزرگ جزء گزینه‌های فصل بعد ما هستند که در بین آنها استیلی هم هست. ممکن است همین روزها با یکی از این بزرگان مذاکره کنیم و شما هم باخبر شوید. دیدار با این مربی در یکی دو هفته دیگر خواهد بود. ما فرمول خاصی را برای فصل آینده با کار کارشناسی درنظر گرفتیم که هر کس بهتر بود را انتخاب می‌کنیم. ما از الان در حال برنامه‌ریزی هستیم.
رویانیان یادآور شد: حتی در حال انتخاب بازیکنانی هستیم که دوست داریم فصل آینده در تیم ما باشند. خودتان می‌دانید چون امسال من دیر به این تیم اضافه شدم و تغییراتی داشت، تیم من نمی‌تواند باشد، چون من آنرا نبسته‌ام. دوست دارم با سلیقه خودم این تیم را ببندم که همیشه موفق باشد. انشاءالله این اتفاق خواهد افتاد تا بتوانیم در آینده محکم‌تر و قدرتمندتر در میادین ظاهر شویم.
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-23-2011, 07:48 PM
Nima 007
بازيكن اصلي
Nima 007 آواتار ها

نام حقیقی: نیما
تشکر شده 455 بار در 138 نوشته
بازیکن مورد علاقه: دوستشون دارم
مربی مورد علاقه: پپ .دنیزلی .فابیو و بکن بائر
Nima 007 is on a distinguished road

ببنیم و تعریف کنیم !

امیدوارم دنیزلی باشه ولی اخبار میگه با اریکسون در حال مذاکره هستن !

اریکسون حاشیه داره...اونم خیلی زیاد ...خدارحم کنه و البته فکر نکنم از نظر مالی باهاش کنار بیان ..
Nima 007 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 12-01-2011, 08:15 AM
ثنا بانو
سرپرست تيم
ثنا بانو آواتار ها

نام حقیقی: ثنا
تشکر شده 3,459 بار در 1,607 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علي كريمي عليرضاحقيقي روني :
مربی مورد علاقه: پروين
ثنا بانو is on a distinguished road

/علي عسگر:قرار است هاشميان از آلمان برايم آمپول بياورد

90: حميد علي عسگر بازيكن سرعتي سرخپوشان پايتخت اين روزها با درد ديسك كمر مدارا مي‌كند و با فيزيوتراپي و آب درماني تلاش مي‌كند خود را به ادامه مسابقات پرسپوليس برساند.

90: حميد علي عسگر بازيكن سرعتي سرخپوشان پايتخت اين روزها با درد ديسك كمر مدارا مي‌كند و با فيزيوتراپي و آب درماني تلاش مي‌كند خود را به ادامه مسابقات پرسپوليس برساند.
روز گذشته با او ارتباط تلفني برقرار كرديم و سئوالات روزنامه 90 را با او مطرح كرديم. اين مصاحبه را مي‌خوانيد؛
90: وضعيت مصدوميتت چطور است؟
متاسفانه سه بار به كمرم آمپول تزريق كرده‌ام اما آمپول‌ها جواب نداده است. با اين حال طبق برنامه فيزيوتراپي و آب درماني مي‌كنم و اميدوارم هر چه سريع‌تر سلامتي كاملم را بازيابم.
90: چرا آمپول‌ها جواب نمي‌دهد؟
اين آمپول‌ها بايد التهاب ديسك كمرم را كم كند اما نمي‌دانم چرا اثربخش نيستند. البته قرار است هاشميان از آلمان برايم آمپول بياورد و شايد آمپول آلماني وحيد كارساز شود.
90: چرا براي تماشاي مسابقات پرسپوليس به ورزشگاه نمي‌روي؟
باور كنيد كمردردم گاهي به اندازه‌اي زياد مي‌شود كه نمي‌توانم به ورزشگاه بروم و مجبور مي‌شوم مسابقات را از طريق تلويزيون دنبال كنم.
90: فكر مي‌كردي پرسپوليس در مصاف با ذوب‌آهن برنده شود؟
من قبل از اين بازي طي مصاحبه‌اي گفته بودم پرسپوليس برنده مي‌شود دلم روشن بود. كه پرسپوليس در مصاف با ذوب‌آهن بازي خوبي انجام دهد.
90: دليلش چه بود؟
چون بازيكنان تيم استرس را كنار گذاشته بودند و راحت‌تر بازي مي‌كردند.
90: بازي با تراكتورسازي را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
اين بازي هم دشواري و حساسيت خاص خودش را دارد اما اميدوارم سه امتياز اين بازي به ما برسد.
90: در خصوص مسائل حاشيه‌اي اين ديدار حرفي براي گفتن نداري؟
از تماشاچيان تراكتورسازي مي‌خواهم با آرامش بازي را تماشا كنند و مثل مسابقه فصل قبل صندلي‌ها را نشكنند واقعا اين حركت تماشاگران تبريزي زشت بود كه اميدوارم اين بار به صندلي‌ها رحم كنند و نتيجه بازي را هر چه باشد، بپذيرند.
90: فكر مي‌كني در ديدار روز جمعه تماشاگران كدام تيم زيادتر باشند؟
تماشاگران تراكتورسازي كه در اكثر بازي‌هاي تيم‌شان حاضر مي‌شوند مطمئن باشيد تماشاگران پرسپوليس هم با در نظر گرفتن شرايط خاص تيم ورزشگاه را پر مي‌كنند و استيلي را تنها نمي‌گذارند.
90: در خصوص ديدار داربي چه نظري داريد؟
به نظرم اين داربي بسيار حساس‌تر از ساير داربي‌هاست و چون من به اين بازي نمي‌رسم پس دوست ندارم براي استقلالي‌ها كري بخوانم. مطمئن باشيد پرسپوليس در اين بازي هم متحول شده‌تر از قبل ظاهر مي‌شود و خيلي چيزها را ثابت مي‌كند.
90: راستي! نظر شما در مورد حضور احتمالي اريكسون در پرسپوليس چيست؟
من حرف خاصي در مورد اين مربي ندارم. به هر حال اگر قرار باشد كسي در مورد اين مربي حرفي بزند مديران و مربيان باشگاه هستند و مي‌توانند نظر خود را در اين خصوص ارائه دهند.
90: ميثاق گفته است بازيكنان پرسپوليس پاداش‌هاي سه، چهار ميليوني به علاوه 6 سكه گرفته‌اند در اين خصوص چه نظري داريد؟
من كه پاداشي نگرفته‌ام و مصاحبه ميثاق را نخوانده‌ام.
90: حرف پاياني؟
از هواداران مي‌خواهم هم تيم را حمايت كنند هم اگر قابل بدانند مرا هم كمي دعا كنند تا زود خوب شوم.

ثنا بانو آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 12-01-2011, 08:16 AM
ثنا بانو
سرپرست تيم
ثنا بانو آواتار ها

شيري: هر روز 12 ساعت مي‌خوابم

مدتي است مجتبي شيري در تركيب دفاعي پرسپوليس فرصت بيشتري براي بازي پيدا مي‌كند اما جالب اين كه هر چه تماس مي‌گيريم با اين مدافع سرخپوش موفق به گفت‌وگو نمي‌شويم.

90: مدتي است مجتبي شيري در تركيب دفاعي پرسپوليس فرصت بيشتري براي بازي پيدا مي‌كند اما جالب اين كه هر چه تماس مي‌گيريم با اين مدافع سرخپوش موفق به گفت‌وگو نمي‌شويم.
با اين حال روز گذشته با شيري ارتباط تلفني برقرار كرديم و با او گپ زديم.
اين مصاحبه را بخوانيد:
90: چرا به تماس‌هاي خبرنگاران جواب نمي‌دهيد؟!
چون اكثرا بدموقعي زنگ مي‌زنند و من خواب هستم.
90: مگر روزي چند ساعت مي‌خوابيد؟
من هر 24 ساعت 12، 13 ساعت مي‌خوابم. بازيكن حرفه‌اي بايد خوب استراحت كند. 8 ساعت شب مي‌خوابم، 4، 5 ساعت هم بعدازظهرها مي‌خوابم تا با تمركز و آمادگي بالا در خدمت تيم باشم.
90: در خصوص اين كه اين روزها در خط دفاعي پرسپوليس فيكس شده‌اي چه نظري داري؟
به نظرم فقط لطف خدا بود. هر چند من براي حضور در ديدارهاي قبلي تيمم نيز از انگيزه و آمادگي بالايي برخوردار بودم اما به هر حال بايد به نظر مربيان تيم احترام گذاشت.
90: در خصوص محروميت شيث و نصرتي چه نظري داريد؟
من قبلا هم گفته بودم كميته انضباطي نبايد با سرنوشت فوتبالي و زندگي اين دو بازيكن بازي كند. به هر حال اين دو اگر اشتباهي هم كرده باشند نبايد با برخي تصميم‌ها آنها را نابود كنيم. باور كنيد بازتاب جهاني و بسيار وسيع اين خبر حاشيه‌اي در جهان به حدي بود كه از نظر روحي – رواني تمام بازيكنان پرسپوليس را تحت‌تاثير قرار داد چه برسد كه بخواهيم دوباره آنها را تنبيه كنيم.
90: چطور شد كه در مصاف با ذوب‌آهن بسيار باانگيزه ظاهر شديد؟
به هر حال پرسپوليس دو فصل متوالي است كه قهرمان جام‌حذفي شده و ما مي‌خواهيم از عنوان قهرماني‌مان دفاع كنيم. تمام بازيكنان تيم نيز براي كسب موفقيت در ديدار فولاد شهر هم قسم شده بودند و خدا را شكر شرايط بازي هم به گونه‌اي شد كه ما برنده شديم و خودمان را براي حضور در ادامه اين مسابقات آماده كرديم.
90: واقعا شما دوست داشتيد در مرحله بعدي اين مسابقات استقلال حريف شما باشد؟
بله، ما چون در داربي‌هاي قبلي مقابل استقلال نتايج ضعيفي گرفته‌ايم از اين رو دوست داريم دوباره با استقلال رو در رو شويم و اين حريف سنتي را با شكست بدرقه كنيم. پرسپوليس در مسابقات جام‌حذفي با هيچ حريفي شوخي ندارد چه رسد به استقلال! ما فقط به قهرماني در اين جام فكر مي‌كنيم.
90: در خصوص مطرح شدن نام اريكسون براي حضور در پرسپوليس چه نظري داريد؟
ما در پرسپوليس به اين اخبار حاشيه‌اي و نام و نشان‌ها عادت كرده‌ايم.
حتي نام مربيان بزرگ‌تر از اريكسون هم نمي‌تواند در كار ما سر سوزني خلل ايجاد كند و ما كار خودمان را دنبال مي‌كنيم و به مسائل مديريتي تيم كاري نداريم.
90: در داربي شماره 71 شما حضور داشتيد تا چه حد فكر مي‌كنيد در داربي شماره 73 فرصت بازي داشته باشيد؟
بله. من آن زمان تازه از بند مصدوميت رها شده بودم و با نظر استيلي در داربي دور رفت ليگ‌برتر بازي نكردم اما در داربي جام ولايت بازي كردم و از عملكردم نيز راضي بودم. هر چند داربي جام ولايت در شرايط خاصي برگزار شد اما ما در آن ديدار با توجه به بضاعت تيم‌مان خيلي خوب بازي كرديم.
90: حرف پاياني؟
خدا را شكر اين روزها جو تيم آرام شده است و از هواداران مي‌خواهم در ديدار با تراكتورسازي نيز به ورزشگاه آزادي بيايند و تيم را حمايت كنند.

قدیمی 12-01-2011, 08:17 AM
ثنا بانو
سرپرست تيم
ثنا بانو آواتار ها

علي پروين:هواداران ما را در ديدار با تراکتور تنها نگذارند

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس از هواداران اين تيم درخواست کرد در دو ديدار آينده با تراکتورسازي و استقلال به ورزشگاه بيايند.
علي پروين در گفت‌وگو با فارس، درباره جلسه امروز با بازيکنان و کادر فني پرسپوليس اظهار داشت: پس از اتفاقات بازي با ذوب‌آهن تصميم گرفتيم بين بازيکنان پرسپوليس بياييم و بابت بازي با ذوب‌آهن و آن نتيجه خوب از آنها تشکر کنيم.
از همين رو امروز با سردار رويانيان و آقاي فروزنده معاون محترم رئيس جمهور و رئيس هيئت مديره باشگاه در تمرين حضور پيدا و از تک تک بازيکنان و کادر فني که به خاطر پرسپوليس آن طور جنگيدند تقدير و تشکر کرديم. انشاءالله بچه‌ها همين روند را پيش بگيرند و ديگر متوقف نشوند.

وي ادامه داد: براي تيم شرايط خاصي پيش آمده است. مي‌بينيد چند مصدوم روي دست اين بنده خدا استيلي مانده است ولي حميد خوب زحمت مي‌کشد و باور کنيد خيلي دوست دارم در اين دو بازي پيش رو به موفقيت برسم.

پروين خاطرنشان کرد: من از هواداران مي‌خواهم روز جمعه در ورزشگاه آزادي ما را تنها نگذارند. تراکتورسازي تيم پرطرفداري است اما در تهران بازي مي‌کنيم و بايد بچه‌هاي ما احساس آرامش کنند. دوست دارم هواداران دو آتشه پرسپوليس 90 دقيقه تيم را تشويق کنند تا انشاءالله دل بچه‌ها قرص شود و به نتيجه دلخواه برسند. بعد از برد مقابل ذوب آهن و با توجه به شرايط کنوني پرسپوليس دوباره متولد شده و بار ديگر جان گرفته است و با کمک هواداران بايد اين روند را ادامه دهيم.

قدیمی 12-22-2011, 10:02 AM
سرSaTrApوش
مدیر انجمن
سرSaTrApوش آواتار ها

نام حقیقی: سروشی
تشکر شده 12,139 بار در 2,396 نوشته
حالت من:
Khoonsard
سرSaTrApوش is on a distinguished road

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به اتفاقات پشت پرده تغییر زمان دیدار تیم فوتبال این باشگاه با استقلال به انتقاد از عقد قرارداد با پنج بازیکن مصدوم پرسپولیس پرداخت و گفت: «متاسفانه در ابتدای فصل قرارداد بازیکنانی تمدید شده است که مصدوم بودند!»
محمد رویانیان ضمن بیان این مطلب افزود: «گفته بودم پس از دربی و در نیم فصل واقعیت ها را به هواداران خواهم گفت و از حقایق هرچند که برای برخی ها تلخ باشد پرده برخواهم داشت.»
از همان ابتدا احساس کردم کادر فنی نیاز به تقویت دارد.
وی در ادامه افزود: «من از زمان شروع کارم در باشگاه پرسپولیس حس کردم که کادر فنی تیم نیاز به تقویت دارد، بنابراین به دنبال جذب یک مربی بزرگ بین المللی برای پرسپولیس بودم.»

پرسپولیس منطقی و هماهنگ بسته نشده است

وی با اعلام اینکه از همان ابتدا پی برده بوده است که کادر پزشکی و بدنسازی تیم عملکرد خوبی ندارند، افزود: «متاسفانه تیم از نظر جذب بازیکن منطقی و هماهنگ بسته نشده است و بازیکنان از نظر سطح بازی با یکدیگر تفاوت زیادی دارند. در یک پست ترافیک بازیکن را داریم و در پستی دیگر با کمبود بازیکن مواجه هستیم. دو دروازه بان را جذب کرده اند که می دانستند با یکدیگر اختلاف دارند و به جای تمرکز بر تمرین های خود و پیشرفت فنی به حاشیه های یکدیگر می پرداختند.»

هواداران دست از حمایت پرسپولیس زخمی برداشتند

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به مشکلات فرهنگی که روی سکوها به وجود آمده است، اظهار داشت: «به دلیل اختلافاتی که بین مدیریت باشگاه و سرمربی به وجود آمده بود و همچنین نحوه کنار رفتن دایی و روی کار آمدن استیلی تماشاگران روی سکوها دچار دو دستگی شده بودند و پیش آمدن این موضوع باعث دلخوری، نگرانی وآزردگی هواداران شده بود. به طوریکه هواداران به دلیل این اختلافات بیشترین ضربه را خوردند و با انتصابات جدیدی که در باشگاه چه در زمینه جذب کادر فنی و چه در زمینه به خدمت گرفتن بازیکن اتفاق افتاد باعث شد که هواداران زیادی دست از حمایت پرسپولیس زخمی بر دارند و به ورزشگاه نیایند.»

ایراد رویانیان از عقد قرارداد با بازیکنان مصدوم

وی در همین خصوص افزود: «من مشاهده کردم که پنج بازیکن تیم مشکل جدی پزشکی دارند، مگر می شود با یک بازیکن در سطح حرفه ای قرارداد بسته شود و از وی تستهای مختلف پزشکی
گرفته نشود؟! چطور با بازیکنی قرارداد بسته شده که به دلیل مصدومیت در بیش از 20 بازی فقط 6 بار برای پرسپولیس به میدان رفته است؟! نکته جالب اینکه این بازیکن چند سال است که از مصدومیت رنج می برد و نکته جالب تر اینکه با چنین بازیکنی قرارداد سنگینی می بندند.»

هواداران کار اصلی مرا فصل بعد ببینند

رویانیان با تاکید بر اینکه پرسپولیس به دلیل اتخاذ تصمیمات نادرست در پیش از شروع فصل در جریان رقابتهای این فصل به تدریج امتیازات و حمایت هوادارانش را از دست داد، خاطر نشان کرد: «هواداران تیم با توجه به گوشه ای از مشکلات که من بیان کرده ام باید کار اصلی مدیریتی و انتخاب های من را در فصل آینده ببینند هرچند که در حال حاضر خودم را نسبت به این تیم مسئول می دانم.»

30 درصد از رقم قرارداد بازیکنان را پرداخت کردم
وی با اعلام اینکه برای اینکه بازیکنان و کادر فنی با من احساس صمیمیت و دوستی کنند چندین بار سر تمرین تیم حاضر شدم، تاکید کرد: «در همان ابتدا ی کار مشکلات مالی بازیکنان و کادر فنی را حل کرده و حداقل 30 درصد از قرارداد بازیکنان را پرداخت کردم، حتی هزینه های جاری و ضروری باشگاه را که بودجه ای برای آن موجود نبود، پرداخت کردم. به بازیکنان پاداش دادم و سعی کردم که روحیه تیم را بالا ببرم.»

به استیلی گفتم از نیم فصل دوم بصورت توافقی همکاری خواهیم کرد
مدیرعامل باشگاه پرسپولیسخاطر نشان کرد: «از آنجائیکه با کادر فنی پیش از شروع فصل قرارداد بسته شده بود، نمی توانستم قبل از پایان نیم فصل اقدامی انجام دهم، چون با انجام این کار باید پول سنگینی را باشگاه پرداخت می کرد. من به استیلی گفتم که ما تا نیم فصل با شما همکاری می کنیم و پس از آن این همکاری باید به صورت توافقی باشد.»
رویانیان در همین خصوص افزود: «ما بازیکنی داریم که متاسفانه به دلیل اتخاذ تصمیم ناصحیح در عقد قرارداد اگر می خواستیم وی را کنار بگذاریم باید به او پول بسیار سنگینی را بابت این فصل و بدهی پیشیین باشگاه به این بازیکن پرداخت می کردیم. خوشبختانه از زمانی که من آمدم این بازیکن به طور جدی به بازی گرفته شده است.»
وی با تاکید بر اینکه اگر این مشکلات را می گوید به این دلیل است که هواداران بدانند طی مدت حضورش در باشگاه پرسپولیس به شناسایی مشکلات پرداخته و برای حل آنها برنامه ریزی کرده است، گفت: «چندین میلیون تومان بابت تجهیز و نوسازی ورزشگاه درفشی فر بدون استفاده از منابع دولتی هزینه کرده ام تا بر اساس استانداردهای afc باشد. در همین راستا ساختمانی را برای فعالیت روزنامه و معاونت حقوقی باشگاه اجاره کرده ایم و ...»

قرار بود دربی بعد از نیم فصل برگزار شود

رویانیان با گلایه شدید از تغییر تاریخ دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در جام حذفی و بهم خوردن برنامه لیگ برتر، تاکید کرد: «قرار بود که دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس در جام حذفی پس از به پایان رسیدن بازی های لیگ در نیم فصل اول برگزار شود و حتی سازمان لیگ در این خصوص برنامه دیدارهای لیگ در هفته های شانزدهم و هفدهم را نیز اعلام کرده بود که براساس این برنامه پرسپولیس باید با تیم راه آهن بازی می کرد اما پس از آن سازمان لیگ به ما اعلام کرد که زمان دربی جلو افتاده است.»

می خواستم پرسپولیس با مربی و بازیکنان جدید در دربی بازی کندوی در این خصوص افزود : «برنامه من برای دربی 73 این بود که تیم پرسپولیس پس از نیم فصل با سرمربی و بازیکنان جدیدی که جذب کرده و با روحیه بالا در جام حذفی مقابل استقلال بازی کند. این حق پرسپولیس بود. اصرار من به مسئولان سازمان لیگ این بود که با توجه به اینکه شما برنامه هفته شانزدهم را اعلام کرده اید و پرسپولیس باید در لیگ با راه آهن بازی کند، چرا شما اصرار دارید و فشار می آورید که این بازی زودتر برگزار شود؟ در واقع آنها یک تیم زخمی را بردند که در دربی بجنگد!»

بدست آوردن جام به هر قیمتی ارزش دارد؟

رویانیان تاکید کرد: «این مورد اعتراض من بود که قول داده بودم با هواداران در میان می گذارم. حتما در این خصوص دستهایی پشت پرده در کار است. آنها وقتی که به برنامه جدید من پی بردند که می خواهم با تغییر سرمربی در نیم فصل، با سرمربی و تاکتیک جدید در بازی با استقلال حاضر شویم دست به تغییر زمان دربی زدند. حق من بود که این کار را انجام دهم باید سازمان لیگ به تیم زخمی من حتما توجه می کرد. آیا بدست آوردن جام به هرقیمتی ارزش دارد؟ ضمن اینکه در دو جام حذفی قبلی که پرسپولیس در آن قهرمان شد با استقلال مواجه نشده بود و در شرایط فعلی قرار نداشتیم که هشت بازیکن مصدوم و محروم داشته باشیم این موارد تامل برانگیز است.»

آبرو و اعتبارم را گرو گذاشته ام

"من به عشق التیام قلب شکسته هواداران به پرسپولیس آمده ام" رویانیان با طرح این موضوع گفت: «به عشق خدمت به هواداران پرسپولیس به این باشگاه آمدم و برای من پرسپولیس در حال حاضر یک سنگر خدمت است. من آبرو و اعتبارم را گرو گذاشتم چون گفتم که من مرد مشکلات و سختی ها هستم. اشک چشم هواداران تیم بزرگ پرسپولیس را نمی توانستم، ببینم. واقعا سخت بود تحمل درد میلیونها دل شکسته. مسئولان کشور استدلالشان این بود که باید برای التیام این دلها و قلب های شکسته به پرسپولیس بروم.»

صحبت رویانیان با هواداران پرسپولیس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص انتظارش از هواداران این تیم در شرایط فعلی خاطر نشان کرد: «درست است که تیم بزرگ پرسپولیس زخمی شده و مشکلاتی پیدا کرده اما نباید هواداران با آن قهر کنند و باید آنقدر پای این تیم بایستند تا جان دوباره بگیرد. هواداران اگر تیم شکست می خورد باید بیشتر حمایت کنند نه اینکه با آن قهر کرده و طردش کنند. باید با افتخار و عزت از تیم محبوب خود حمایت کرده و در جواب کری ها بگوید که ما هواداران روزهای سخت پرسپولیس هستیم.»

می بینید چه پرسپولیس ی خواهم ساخت

وی تاکید کرد: «من برنامه دارم تا در آینده نزدیک سهام باشگاه پرسپولیس را به هواداران واگذار کرده و مالکیت معنوی آن را به پیشکسوتان بدهیم. در برنامه ای که 90 روز روی آن کار کرده ام و در حال حاضر آماده شده، می خواهم پرسپولیس را به یک باشگاه حرفه ای تبدیل کنم. تمام تلاش خود را می کنم تا طی سال های آینده باشگاه پرسپولیس از بخش دولتی به بخش خصوصی واگذار شود. قول می دهم تا زمانی که هستم با همه وجود به پرسپولیس خدمت کنم و اگر سال آینده باشم می بینید که چه پرسپولیس ی خواهم ساخت.»

از فضای مسموم فوتبال قلبم شکسته است
رویانیان در ادامه خاطر نشان کرد: «چرا می گویم تا هستم، چون واقعا از فضای مسموم ، پشت صحنه های فوتبال و از بی صداقتی ها و دلالهایی که وجود دارد، از لیدرهایی که در این فوتبال ساخته و پرداخته شده اند، قلبم شکسته است.»
وی خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: «هواداران منتظر باشند که بزودی برای خرید کارت هواداری و پس از آن سهام باشگاه پرسپولیس فراخوان خواهیم داد.»

دنیزلی نیاید، دونادونی می آید
وی در خصوص تکلیف سرمربی تیم پرسپولیس نیز گفت: «من با دنیزلی مذاکرات خوب و جدی را انجام داده ام. در حال حاضر منتظر حضور دنیزلی در تهران هستیم تا با آمدن وی کار خود را برای نیم فصل دوم شروع کنیم و اگر نیاید گزینه جدی و بعدی ما دونادونی خواهد بود. اگر دنیزلی و یا دونادونی بیایند مطمئن باشید تمام تلاش خود را می کنم تا بستر کار را برای فعالیت و موفقیت ایشان فراهم کنم.»

حاضر به معاوضه مهدوی کیا با نوروزی نیستیمرویانیان در خصوص مذاکره با بازیکنان جدید و صحبت های عابدینی در خصوص جذب محمد محمدی و مهدوی کیا اظهار داشت: «ما با مهدی مهدوی کیا، مهرداد پولادی و محمد محمدی مذاکراتی را انجام داده ایم و حتی در خصوص مهدوی کیا و محمدی من با عابدینی صحبت کرده ام اما شرط وی را برای معاوضه مهدوی کیا با نوروزی نمی ‎پذیرم چون در حال حاضر من با کادر پزشکی مجربی که در خارج از باشگاه در نظر گرفته ایم هزینه زیادی را برای بهبود نوروزی متحمل شده ایم. ضمن اینکه پیگیر شرایط حضور محمدی و پولادی در تیم پرسپولیس نیز هستیم.»
وی با اعلام اینکه برای هر بازیکن تشکیل پرونده داده ایم و تمام ویژگی های فنی و اخلاقی نفرات را در اختیار سرمربیجدید خواهیم گذاشت، گفت: «ما 20 مورد مشکلات فنی تیم را شناسایی و ارزیابی کرده ایم که مطمئنا آن را در اختیار سرمربی جدید خواهیم گذاشت.»

طرح هایم بزودی نمایان می شود
وی همچنین تاکید کرد: «یک لحظه در خصوص برنامه ریزی برای آینده پرسپولیس کوتاهی نمی کنم و طی سه ماه حضورم در باشگاه پرسپولیس به طور شبانه روزی در این خصوص وقت گذاشته ام. طرح های من بزودی نمایان خواهد شد.»
برنامه هایم را اجرا نکنم، می روم
رویانیان در خاتمه تصریح کرد: «اگر نتوانم با جو حاکم در فوتبال کنار بیایم و نتوانم برنامه هایم را اجرا کنم با شجاعت اعلام کرده و با عذرخواهی کناره گیری می کنم.»

بیشتر اوقات احساس میکنم

....حق با منه ...

اما دیگه حوصله اثباتش رو ندارم

سرSaTrApوش آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازسرSaTrApوش تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 12-22-2011, 02:35 PM
DipDish
كاپيتان
DipDish آواتار ها

تشکر شده 757 بار در 273 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری-مهدی مهدوی کیا-ژاوی هرناندز
DipDish is on a distinguished road

این رویانیان چقدر حرف میزنه...اه اه

کاربران تگ شده