انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > اسطوره های سرخ
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-12-2013, 07:05 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : هواداران هادی نوروزی

تلاش شیرینی برای منصرف کردن نوروزی

ارتش سرخ دات كام :
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس پس از پایان تمرین امروز چند دقیقه با هادی نوروزی گفت وگو کرد.

هادی نوروزی که در گفت وگویی اعلام کرده که از پرسپولیس جدا می شود امروز چند دقیقه ای با سرپرست تیم پرسپولیس صحبت کرد. سعید شیرینی وقتی که نوروزی قصد ترک درفشی فر را داشت جلوی اتومبیل او را گرفت و دقایقی با این بازیکن صحبت کرد.

محور صحبت های شیرینی مسئله جدایی نوروزی از پرسپولیس بود و به نوعی می خواست این بازیکن را از تصمیمش منصرف کند. شیرینی همچنین امروز با مهرداد پولادی و ماساژور پرسپولیس هم به صحبت پرداخت.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 12-01-2013, 01:34 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

هادی نوروزی:خدا بخواهد دوباره به تیم ملی برمی گردم/انتظار چنین فوتبال با کیفیتی را از نفت نداشتم

بازیکن نفت تهران است و زیر نظر یحیی گل محمدی کار می کند که فصل قبل هم در نیم فصل دوم سرمربی اش بود.نوروزی درباره انتخاب نفت می گوید:«خب، در پرسپولیس خیلی بازی به من نمی رسید و کمتر فرصت بازی پیدا می کردم .بالطبع دنبال تیمی بودم که بیشتر بازی کنم و توانایی خودم را بیشتر نشان بدهم.»
وی ادامه داد:«مسلما به دنبال تیمی بودم که بدون حاشیه باشد و از دیسیپلین بالایی برخوردار باشد. با مشورت هایی که شد،نفت تهران را انتخاب کردم.از لحاظ مدیریت و کادر فنی این تیم را خیلی قبول دارم.آقا یحیی هم مربی بسیار خوبی استو از لحاظ تیمی هم خیلی تیم منظم و خوبی است . در کل به این نتیجه رسیدم که به نفت بیایم تا توانایی هایی که در پرسپولیس کمتر به آن فرصت نمایش داده شده را در نفت نشان دهم.»
نوروزی که با سایت رسمی باشگاه نفت صحبت کرده درباره فضای تیم جدیدش می گوید:«من بازی نفت را همیشه مقابل تیم سابقم(پرسپولیس)و استقلال می دیدم و تا به حال فرصتی پیدا نشده بود تا بازی این تیم را مقابل تیم های دیگر ببینم.بازی با فجر اولین بازی نفت بود که از نزدیک در استادیوم دستگردی می دیدم و واقعا از بازی نفت لذت بردم! یک تیمی که فوتبال منظم و روی زمین بازی می کند و واقعا باید به این تیم،بازیکنان و کادر فنی تبریک گفت. انتظار نداشتم از نفت چنین بازی با کیفیتی را ببینم و واقعا تعجب کردم!به همین خاطر از انتخاب درستی که کردم خیلی خوشحالم.»
وی درباره مهمترین هدفش در نیم فصل دوم می گوید:«هدفم که واقعا این است بیشتر فوتبال بازی کنم.در نیم فصلی که در پرسپولیس کمتر به من بازی رسید تیم ملی را از دست دادم و مسلما جام جهانی را. به تیم نفت آمدم تا دوباره توانایی های خودم را نشان بدهم و خودم را اثبات کنم که اگر خدا بخواهد دوباره به تیم ملی برگردم، و هم اینکه یک مهره خوب برای تیم نفت باشم و به تیم نفت کمک کنم.»

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

قدیمی 12-22-2013, 12:32 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

هادی نوروزی:هیچ وقت برای سرمربی تعیین تکلیف نکردم

هادي نوروزي که دیروز دومین گل خود برای نفت تهران را مقابل راه آهن به ثمر رساند درباره شایعاتی که در خصوص نارحتی از پست بازی اش مطرح شده گفت:« اين مساله به هيچ عنوان صحت ندارد. هرگز در دوران بازيگري ام برای هيچ سرمربي تعيين تكليف نكرده ام. به عنوان يك بازيكن در خدمت باشگاهم هستم و در هر پستي كه كادرفني صلاح بداند بازي مي كنم.»
نوروزي که با سایت رسمی نفت صحبت کرده ضمن ابراز رضايت از بازي در تيم نفت گفت:«طي مدت كوتاهي كه در خدمت تيم نفت تهران هستم، به عنوان هافبك چپ و راست بازي كرده و در اين پست ها موفق به گلزني هم شده ام، پس دليلي براي نارضايتي وجود ندارد. هدف من و همه بازيكنان، موفقيت تيم نفت تهران است و تنها چيزي كه اهميت دارد، حفظ همين روند موفقيت آميز تيم است و بس.»

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 02-10-2014, 12:02 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road

میخوام از مردی بگم ، که بد جوری ما هوادارارو شرمنده خودش کرد ، مردی که نشون داد غیرت و تعصبش واقعاً ستودنیست

هادی اول به حرفش عمل کرد و مقابل پرسپولیس بازی نکرد ، حتی در آستانه اخراج از تیم نفت قرار گرفت اما باز هم رو حرفش ماند و مقابل پرسپولیس بازی نکرد
وقتی دید تمرینات پرسپولیس برگزار نمیشه و بازیکنا اعتصاب کردن ، طلبش را بخشید تا شاید یکم مشکلات کمتر بشه ، اینو میگن غیرت پرسپولیسی

امثال محسن بنگر و هادی نوروزی که قدرشو ندونستیم این روزا شاید بگم انگشت شمار هستن تو فوتبالی که پول توش حرف اولو میزنه نه غیرت و تعصب ...

قبول دارم مهاجم ac نبود اما رفتار ما هوادارا با هادی درست نبود .
فقط میتونم بگم شرمنده تیم هادی جان ...
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-10-2014, 12:23 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علی دمت خیلی خیلی گرمه ...
حداقل شهامت اعتراف به ی اشتباهی رو داشتی ...
خداییش همین هادی نوروزی چی از سیدصالحی احمق کم داشت؟
من که ی هادی نوروزیو با 100تا سیدصالحی عوض نمیکنم ....
هادی نوروزی هرچی نداشت،انقدر غیرت و تعصب داشت که خیلی از بازیکنامون در برابرش قطره هم حساب نمیشن
از نظر فنی هم به نظر من که خیلی تواناییاش بالاس.فقط باید بلد باشی ازش استفاده کنی

تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-10-2014, 12:31 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road

من به شخصه بهش معتقد بودم و به نظرم جزو بازیکنای کارگرمون بود و در خدمت تیم بود و متعصبانه بازی میکرد و به تیم عشق و تعصب داشت و براش هواداران مهم بود،البته از این دست کم بازیکن نداشتیم که قدرشون رو ندونستن آقایان! نظیر خانزاده،نقی زاده و . . .

ویرایش توسط Ali TiFo30 : 02-10-2014 در ساعت 12:40 AM
Ali TiFo30 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-22-2014, 10:20 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

برنامه ویژه هادی برای گلزنی/ نوروزی مصدومیتش را تکذیب کرد

بازیکن پرسپولیس شایعه مصدومیتش برای دربی را تکذیب کرد.

هادی نوروزی که شایعه شده بود به دلیل مصدومیت به دربی نخواهد رسید، می گوید که مشکلی برای حضور در این بازی ندارد: «مگر می شود من در دربی نباشم؟ باید حتما باشم و به استقلال گل بزنم. مدت هاست در تب و تاب دربی هستم و انگیزه های زیادی برای پیروزی و گلزنی در این بازی دارم.

البته همانطور که قبلا هم گفتم مدت هاست از ناحیه مچ پا و همسترینگ دچار درد هستم و با درد تمرین و بازی می کنم اما این باعث نمی شود وظیفه ام را انجام ندهم و برای پرسپولیس پاس گل نداده یا گل نزنم بخصوص در بازی ویژه دربی که هواداران برای موفقیت در آن بسیار حساس هستند و تمام انتظارشان این است که به پیروزی برسیم.»

مهاجم باتجربه پرسپولیس امید زیادی به گلزنی در بازی مقابل استقلال دارد.با مصدومیت پیام صادقیان پرسپولیس در فاز هجومی دل به طارمی و هادی نوروزی بسته است. نوروزی اما بیش از همه به دنبال گلزنی در این بازی است.

وی تاکنون سه بار به استقلال گلزنی کرده و به نزدیکانش اعلام کرده منتظر است تا گل چهارم خود را به ثمر برساند و عدد 4 را نشان دهد!

قدیمی 12-01-2014, 06:21 PM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,453 بار در 2,675 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

این نوروزی یه بازی خوبه دیگه تا 2 ماه بعدش اون یه بازی رو تلافی میکنه با بد بازی کردنش
پارسال هم بازی با تراکتور عالی بازی کرد بازیای بعد طوری بازی کرد که هوادارا اشکشو دراوردن
بهترین کاشته ها رو این بازی داشتیم که اگه یکیش رو طارمی یا علی عسکر میزدن گل میشد همه رو نوروزی با اعتمادبنفس رفت پشت توپ و خرابش کرد
همه کرنرها رو افتضاح زد دو تا کرنر پشت هم زد یکیش خیلی کوتاه بود یکیش خیلی بلند هر دو رو هیچکس نتونست بگیره :))))
حالا این فصل یه گل رو ضربه کاشته به نفت مسجدسلیمان زد دیگه همه کاشته ها و کرنرا رو خودش باید بزنه :|

perspolis

red_girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 12-03-2014, 03:42 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,057 بار در 10,447 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

جلسه هادی نوروزی با درخشان/می خواهم از پرسپولیس بروم

ارتش سرخ دات كام :

هادی نوروزی تصمیمش برای جدایی از پرسپولیس را گرفته است.

هادی نوروزی که از دست شعارهای بعضی هواداران پرسپولیس ناراحت است صبح روز چهارشنبه به باشگاه رفت و در جلسه ای با حمید درخشان شرکت کرد.

در این جلسه نوروزی بحث جدای اش از پرسپولیس را مطرح کرد و گفت که می خواهد از این تیم جدا شود.این اتفاق در حالی افتاده است که هنوز حمید درخشان واکنشی به این موضوع نشان نداده است وبعید است که با توجه به کمبود بازیکن در پرسپولیس تا پایان فصل با این درخواست موافقت کند.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید از♥perspolis♥ تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 12-03-2014, 05:13 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

انصافا نوروزی بازیکن خوبیه. سر بار تیم نیست. 10 تا بازی هم رو نیمکت باشه جیکش در نمیاد. هروقت هم میاد تو زمین مردونه میجنگه. تکنیکش هم بد نیست.خطاهای پشت محوطه نصف بیشتریش رو نوروزیه. خدا کنه بمونه و نره

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش