انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-25-2013, 09:29 PM
A.t.i
كاپيتان
A.t.i آواتار ها

نام حقیقی: Ati
تشکر شده 1,760 بار در 326 نوشته
A.t.i is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : نقد و بررسی داوریِ بازیهای پرسپولیس

این خبر واقعیت داره عایا؟؟...

ترکیدم یعنی دیگه تا این حد ترسیده
نقل قول:
خروج جالب قهرماني از فدراسيون

داور فوتبال ايران به شيوه‌اي عجيب از دست خبرنگاران فرار کرد.

محسن قهرماني پس از اينکه از صبح امروز در فدراسيون فوتبال حاضر شد و جلسات متعددي را به خاطر اتفاقات بازي پرسپوليس و سپاهان پشت سر گذاشت؛ زماني که قصد خروج از ساختمان فدراسيون را داشت با مشاهده خبرنگاران دوباره به داخل فدراسيون رفت.

به گزارش تسنيم، قهرماني حدود يک ساعت در فدراسيون فوتبال حضور داشت و پس آن بود که با يک خودرو پژو پارس که دو سرنشين خانم داشت (به نظر مي‌رسيد خانواده قهرماني باشند) به پارکنيگ فدراسيون رفت. در اين لحظه قهرماني روي صندلي عقب اتومبيل مذکور دراز کشيد و چادر مشکي را روي خود انداخت تا ديده نشود.

نکته جالب اينجا بود که خبرنگاران حاضر در اين محل قهرماني را از زمان سوار شدن تا خروج از فدراسيون مي‌ديدند.

ویرایش توسط A.t.i : 09-25-2013 در ساعت 09:30 PM
A.t.i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-25-2013, 10:21 PM
red_girl
مدیر انجمن فوتبال داخلی
red_girl آواتار ها

نام حقیقی: somaye
تشکر شده 10,453 بار در 2,675 نوشته
حالت من:
Pakar
red_girl is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط a.t.i نمایش پست ها
این خبر واقعیت داره عایا؟؟...

ترکیدم یعنی دیگه تا این حد ترسیده
نه اینا فقط واسه اینه که بگه جونم در خطره و امنیت جانی ندارم .. که بقیه دلشون بسوزه و بیخال قضیه بشن ..
تو 90 هم گفت دو تا موتور سوار بهم حمله کردن و و میخواستن با چاقو منو بزنن .. اول گفت با خانوادم بودم تا بیشتر دلمون بسوزه..ولی 5 دقیقه بعدش گفت اونا بهم حمله کردن و منم فرار کردم .. چی شد پس خانوادت ؟
داره فیلم بازی میکنه و مظلوم نمایی میکنه وگرنه چه دلیلی داشته خانوادش رو با خودش به فدراسیون بیاره و این اداها رو دربیاره ؟
من حالا دیگه مطمئنم قهرمانی مشکل روحی روانی داره وگرنه این آرتیست بازیا و ننه من غریبم بازیها کار یه آدم سالم نیست ..

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
perspolis
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

red_girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-25-2013, 11:19 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

من امروز فقط بخاطر ادعای قهرمانی رفتم و توی اون محله و پارکی که ادعا میکنه بهش حمله شده پرس و جو کردم ، محض رضای خدا یکنفر پیدا نشد که بگه اون روز و اون شب چنین اتفاقی افتاده ! یعنی انگار این آقا توی خواب برای خودش رویا دیده که دو تا موتور سوار بهش حمله کردند .از یک نفر پرسیدم معمولا در طی شبانه روز این پارک و محله از نظر رفت آمد چجوریه ؟ شلوغه ، خلوته ، اصلا امکان داره در یک ساعتی از شبانه روز اینجا کلا خلوت خلوت بشه و کسی پیداش نشه که گفت : من بازنشسته هستم و اکثر ساعات و روزهام رو اینجا سپری میکنم اما یادن نمیاد حتی تا ساعت 11 شب اینجا کمتر از 20 - 30 نفر آدم باشه ! اتفاقا اون شب هم اونجا بوده و وقتی ازش سئوال کردم تعجب کرد ، گفت من که چیزی به یادم نمیاد و چنین صحنه ای رو ندیدم . طرف میگفت یک جور داری حرف میزنی که انگار داری سریال تلویزیونی - پلیسی تعریف میکنی ! اونجا بود که مطمئن شدم طرف دروغ میگه و گویا خواب دیده!
چه خواب شیرینی بری خودش دیده ! دو تا موتور سوار بهش حمله کردند( و این آقا که اول ادعا کرده بود با خانواده اش بوده و بعد فرداش دوست خبرنگارش که اون روز مثلا شاهد عینی اون اتفاق خیالی بوده گفت که وقتی بهش حمله کردند من که رسیدم محسن تنها بود !! )و بعد این آقا تنهایی هر دو رو ناک اوت کرده و اونا هم پا بفرار گذاشتند
اگه چنین چیزی حقیقت داشت مطمئنا اون دو نفر نمیزاشتند تو سالم بمونی آقای قهرمانی و بی جهت با این چرت و پرت ها خودت رو بزرگ و قهرمان نشون نده . دغل باز رشوه خور

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-26-2013, 08:31 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

اگه قهرمانی محروم بشه یا نشه دیگه برام فرقی نمیکنه چون یه چیزی شنیدم که اصلا باورم نمیشه و دلم خنک شد.فکرشو بکنید قهرمانی با چادر فرار کرد. همین بسشه تا اخر عمر این ننگ رو پیشونیشه.
خدا وقتی بخواد رسوا کنه این جور ادمها رو خوب رسوا میکنه
امروز و فرداست که کاریکاتور قهرمانی رو با چادر بکشن.
اون علیپور هم میگه قهرمانی و کرمانشاهی به تبانی اعترافی نکردن. اخه مرد حسابی کدوم مجرم به گناهش اعتراف میکنه که این دومیش باشه. دستی دستی خودشو بندازه تو چاه؟ تو باید پیگیری کنی قضیه رو .
من که میدونم باز تیم ما مظلوم واقع میشه و هیچی گیرش نمیاد این وسط. فقط همون کارت قرمز حسینی تبدیل به زرد شد.من میدونم به نتیجه ای نمیرسه چون باید دنبال ریشه باشن که ریشه ها هم همیشه کله گنده ان.مثل اون 3000میلیارد تومنه که به جایی نرسید

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-26-2013, 09:48 AM
omidjames
بازيكن اصلي
omidjames آواتار ها

نام حقیقی: omid
تشکر شده 743 بار در 206 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
حالت من:
Khoshhal
omidjames is on a distinguished road

اگه ثابت بشه که داوری مشکل داشت قضیه این بازی چی میشه ؟؟ تکرار بازی یا ....

همان omid karimi سابق
omidjames آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-26-2013, 09:59 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط omid karimi نمایش پست ها
اگه ثابت بشه که داوری مشکل داشت قضیه این بازی چی میشه ؟؟ تکرار بازی یا ....
امیدجان منظورت چیه؟ اگه داور رو خریده باشن و سپاهان این کار رو کرده باشه که سه امتیاز به پرسپولیس برمیگرده و قهرمانی تا ابد محروم میشه از داوری و سپاهان هم طبق قانون باید بره دسته یک.اما اگه بنگاههای شرط بندی خریده باشن داور رو هم داور محروم میشه تا ابد هم سه امتیاز برمیگرده ولی به سپاهان کاری ندارن.البته فکر کنم بازی تکرار بشه.نمیدونم دقیقا بازم چی میشه.اما متاسفانه اینجا ایتالیا نیست که یوونتوس رو بفرستن دسته پایینتر.همه چی با یه دو جلسه محرومیت ماست مالی میشه

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-26-2013, 01:58 PM
A.t.i
كاپيتان
A.t.i آواتار ها

نام حقیقی: Ati
تشکر شده 1,760 بار در 326 نوشته
A.t.i is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط babak red نمایش پست ها
خدا وقتی بخواد رسوا کنه این جور ادمها رو خوب رسوا میکنه
امروز و فرداست که کاریکاتور قهرمانی رو با چادر بکشن.
دقیقاً بابک اینم نمونه اش ...

دیشب که این خبرُ خوندم ... از همون بالای توی اتاقم داد زدم بابا ببین قهرمانی با چادر در رفتِ ... با لپ تاپ سریع رفتم پایین گفتم بابا بخون... خدا رو شکر پدر محترم هم یه پرسپولیسی 6 آتیشه اس و همیشه خبرا رو دنبال میکنه اصن ایشون منو عاشق پرسپولیس کرد

A.t.i آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-26-2013, 03:24 PM
nuerredgo
سرپرست تيم
nuerredgo آواتار ها

نام حقیقی: عرفان
تشکر شده 4,386 بار در 1,407 نوشته
بازیکن مورد علاقه: محسن خلیلی
مربی مورد علاقه: امپراطور
nuerredgo is on a distinguished road

چه میاد بهش

Game over

روزی که بدجور باختم به زندگی...
تا زمانی که نفس میکشم تا اخرین دمم به یادتم

nuerredgo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-29-2013, 12:13 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road

اصفهانيان :
چطور نگفتند قهرماني هفته اول غش کرد؟

رئيس کميته داوران گفت: چطور وقتي قهرماني در هفته اول ليگ به سود پرسپوليس پنالتي گرفت آقايان نگفتند او به سمت پرسپوليس غش کرده است؟

فريدون اصفهانيان درباره علت انصراف محسن ترکي از قضاوت ديدار تيم‌هاي ملوان انزلي - فولاد خوزستان در هفته يازدهم ليگ برتر اظهار داشت: ترکي به دليل مشکلي که داشت اعلام کرد نمي‌خواهد در اين هفته قضاوتي انجام دهد. ما نيز به او گفتيم بايد به فدراسيون نامه بزند و درخواستش را ارائه دهد.

به گزارش تسنيم ، وي افزود: پس از ارسال نامه‌ ترکي به فدراسيون فوتبال با درخواست او موافقت کرديم. اين درست است که ترکي از داوران برتر کشورمان است ولي داوران خوب ديگري هستند که بتوانند در ليگ برتر قضاوت کنند.

رئيس کميته داوران در پاسخ به اين سوال که اگر هر داوري از قضاوت انصراف دهد، درخواست او پذيرفته مي‌شود، تصريح کرد: ممکن است ترکي از لحاظ روحي و رواني مشکل داشته که نتوانسته در هفته گذشته قضاوت کند. با اين شرايط صلاح ديديم قضاوتي انجام ندهد تا مشکلي براي خودش، تيم‌ها، فدراسيون و کميته داوران بوجود نيايد. اگر داور ديگري نيز درخواستي ارائه دهد که مورد قبول ما باشد، مي‌پذيريم که قضاوت نکند.

وي درباره قضاوت‌هاي ديدارهاي هفته يازدهم گفت: هنوز بازي‌هاي هفته گذشته را آناليز نکرده‌ايم ولي آنطور که ناظران بازي به ما گزارش داده‌اند مشکل خاصي در اين هفته نداشتيم. برخي مواقع وقتي گزارش ناظران به دست ما مي‌رسد متوجه مي‌شويم مشکل داوري نداشته‌ايم ولي دوربين‌هاي تلويزيوني صحنه‌اي را شکار مي‌کنند که از ديد داور پنهان مانده است.

رئيس کميته داوران درباره آخرين وضعيت محسن قهرماني عنوان کرد: ما نيز منتظر مشخص شدن وضعيت قهرماني هستيم. قهرماني در حال حاضر با توجه به عملکردش در ديدار سپاهان - پرسپوليس نمي‌تواند قضاوتي انجام دهد.

وي با انتقاد از حرف‌وحديث‌هاي بوجود آمده در اين چند وقت اخير، ادامه داد: صحبت ما اين است که چطور وقتي قهرماني در هفته اول ليگ به سود پرسپوليس پنالتي گرفت آقايان نگفتند او به سمت پرسپوليس غش کرده است؟ قهرماني در شهر خودش نامي براي خود دست و پا کرده ولي اکنون خانواده‌اش از او مي‌پرسند که چرا اين صحبت‌ها پشت سرش وجود دارد يا فرزندش از او مي‌پرسد چرا درباره او اين حرف‌ها را مي‌زنند؟ چرا بايد اين مسائل را ناديده بگيريم؟

اصفهانيان در مورد اينکه علي دايي مدارکي از محسن قهرماني به فدراسيون فوتبال تحويل داده است، خاطرنشان کرد: دايي مدارکي به فدراسيون تحويل داده اما هنوز چيزي به ما گزارش نشده است.

رئيس کميته داوران درباره اينکه آيا کميته داوران پس از اتفاقات ديدار سپاهان - پرسپوليس تحت فشار است يا نه، به تسنيم گفت: از اتقاقات پيش آمده ناراحت هستيم ولي تحت فشار نيستيم. هميشه تاکيد کرده‌ايم داوران در زمين بايد به نحو احسن به وظايف خود عمل کنند. اگر اشتباهي رخ داده باشد تنبيهاتي صورت مي‌گيرد اما اين موضوع رسانه‌اي نمي‌شود. يعني قانون به ما اجازه نمي‌دهد که آن را اعلام کنيم.

وي در خصوص ورود مجلس به بحث رشوه گرفتن داوران در مسابقات فوتبال تاکيد کرد: از خدا مي‌خواهيم که اين مسئله شفاف‌سازي شود. بارها گفته‌ام به ذهن‌مان خطور نمي‌کند که چنين اتفاقي افتاده باشد. قطعا با مجلس درباره شفاف‌سازي در اين زمينه همکاري خواهيم کرد.

فريدون اصفهانيان و حسين عسگري در ديدار پرسپوليس - فجرسپاسي کنار هم نشسته بودند، در حالي که اين دو در گذشته اختلافاتي با يکديگر داشتند. اصفهانيان در اين مورد گفت: مشکلي با يکديگر نداريم و حتي تلفني و خانوادگي با يکديگر رفت‌وآمد داريم ولي در کار بايد هر کسي وظيفه خودش را انجام دهد. مگر دشمن بوديم که کنار هم ننشينيم؟ پيش از اين اختلاف سليقه داشته‌ايم که اعلام کرديم هر کسي بايد وظايف خودش را انجام دهد.

رئيس کميته داوران درباره برگزاري کلاس‌هاي پيشرفته داوران و ناظران داوري گفت: فدراسيون فوتبال با هماهنگي کنفدراسيون فوتبال آسيا 3 روز براي آموزش داوران و 2 روز براي آموزش ناظران کلاس‌هاي داد برگزار کرد تا آنها بتوانند به يافته‌هاي جديد دست پيدا کنند.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 01-05-2014, 10:34 PM
CR-7
بازيكن اصلي
CR-7 آواتار ها

نام حقیقی: علیرضا
تشکر شده 242 بار در 106 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی دایی
مربی مورد علاقه: علی دایی
CR-7 is on a distinguished road

یه مطلب توی سایت گل نوشته بود که قهرمانی شش ماه تا دو سال محرومیت میدن بهش ولی معلوم نیست چی هست
CR-7 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش