انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-21-2012, 04:24 PM
nuerredgo
سرپرست تيم
nuerredgo آواتار ها

نام حقیقی: عرفان
تشکر شده 4,386 بار در 1,407 نوشته
بازیکن مورد علاقه: محسن خلیلی
مربی مورد علاقه: امپراطور
nuerredgo is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : فعالیت با نام پرسپولیس منوط به اخذ مجوز از باشگاه پرسپولیس شد

الان سایت به خاطر این فیلتره؟

Game over

روزی که بدجور باختم به زندگی...
تا زمانی که نفس میکشم تا اخرین دمم به یادتم

nuerredgo آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-21-2012, 04:45 PM
6 تایی ها
سرپرست تيم
6 تایی ها آواتار ها

نام حقیقی: محسن
تشکر شده 8,634 بار در 2,123 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Ali Karimi
مربی مورد علاقه: Mostafa Denizli & Pep Guardiola
6 تایی ها is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سرخان نمایش پست ها
الان سایت به خاطر این فیلتره؟
بله به خاطر شکایت باشگاه پرسپولیس صورت گرفته !

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

6 تایی ها آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-22-2012, 12:02 AM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

من حرفتون رو اصلا قبول ندارم اقا اسماعیل !
هرکسی مختار نظر خودش رو اعلام کنه و من فکر میکنم اون دو سایت هم اینطور بودن !
همون طور که من مورد تهمت قرار گرفتم طی این سالها ولی حداقل خودم جلوی خودم سرم بالاست که با کسی از سر خصومت شخصی و باج گرفتن رو هم نریختم یا کسی رو نکوبیدم و هرچی بوده صدای مردم بوده !
کارشون فوق العاده زشت بود که حتی یک درخواست همکاری هم ندادن و یه دفعه ما رو فیلتر کردن !
تیم های خارجی شاید صد سایت هواداری در دنیا داشته باشن ولی وقتی یه سایت تو یه نقطه ی دور افتاده هم براشون میزنن ازشون حمایت میکنن و حتی کمک مالی هم میکنن ! نمونش سایت ارسنال که همین برو بچه های ایرانی خودمون زدن و خیلی زود باشگاه ارسنال حمایتشون کرد و اعلام خوشحالی کرد که همچین سایتی رو تو ایران دارن ! واقعا اونها واسه کی کار میکنن و چقدر قدرشون رو میدونن ما برای کدام باشگاه 6-7 سال شبانه روز زحمت میکشیم و چه جوابی میگیرم !

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-22-2012, 06:33 AM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

مسعود جان بقول خودت هر کسی نظری داره و نظر هر کس هم قابل احترام و باید حتی به نظرات مخالف هم بها داد شاید که از همون نظر مخالف بتوان راهکارهای مفید و مثبتی پیدا کرد .
اما آیا سرکوب و زیر سئوال بردن یک مجموعه میتونه فقط یک نظر باشه ؟
همین سایت مرجع توی کدوم بخش خودش از باشگاه و مدیریت و ارکان این مجموعه حمایت کرد و توی یکی از پست ها و تاپیک هاش به سرکوب باشگاه نپرداخت ؟ این اسمش حمایته ؟ اگه برای همون باشگاه آرسنال که اسم بردی یک سایتی بیاد و اونجوری با تحریک هوادارها همه تاریخ و دار و ندار اون باشگاه رو به نابودی بکشه بازهم ازش حمایت میکنه ؟
این چه حمایتیه که علنا بیان و همه ارکان باشگاه رو به سخره بگیرند و کارهای مفید و اصولی مدیریت باشگاه رو زیر سئوال ببرند؟
حتی برای نمونه یکبارهم از کارهای رویانیان حمایت نکردند ! مگه یک مدیر دیگه باید چکار بکنه ؟ شما خودت کلاه خودت رو قاضی کن و ببین مدیریت رویانیان خوب بوده یا بد و اگه فقط کمی انصاف داشته باشی حداقل پیش وجدان خودت تایید میکنی که تا به امروز پرسپولیس چنین مدیری به خودش ندیده و اگه دیده اسم ببر.
پرسپولیس هر چی کشید و میکشه از همین مرجع میکشه و این سایت بیشترین ضربه رو به پرسپولیس زده و میزنه و اونوقت شما انتظار داری باشگاه بیاد و از این سایت حمایت بکنه !!! من اگه جای رویانیان بودم برعلیه مدیریت و کادر اون سایت اعلام جرم میکردم و اونا رو به پای میز محاکمه میکشوندم و براحتی ولشون نمیکردم.الان مدیر باشگاه رویانیانه ، سرمربی تیم فوتبالش مانوئله و سایر مسئولین اون هم مشخصه ، دیگه نام بردن از دیگران و حمایت از کسانی که از ناراحتی کنار گذاشته شدن از باشگاه دارند از پشت تیشه به ریشه باشگاه میزنند چه توجیهی داره ؟
این کار یعنی اینکه اونا در خدمت اون شخص خاص هستند و با نام پرسپولیس در صدد ضربه زدن و نابودی این باشگاه هستند ، واقعا اگه آرسنال هم بود از این سایت ها با عنوان هوادار حمایت میکرد ؟
من بازهم میگم که اینکار باشگاه یک کار انقلابی بود و بشدت از اینکار باشگاه حمایت میکنم و بعنوان یک هوادار کوچک دست همه کسانی که اینکار رو کردند رو می بوسم و امیدوارم تا آخر ادامه بدن و ریشه همه حاشیه ها بخشکونند.
اگه الان ارتش سرخ مثل اون دو تا فیلیتر شده مسبب اینکار همون مرجع خبری هست که با فعالیت ضد پرسپولیسی خودش ذهنیت مسئولین باشگاه رو خراب کرده وگرنه ارتش سرخ سالم ترین و مفید ترین فعالیت رو داشت و مطمئنا شما وقتی روز دوشنبه به باشگاه بری خیلی زود مشکل شما حل میشه و ارتش سرخ با همین نام به فعالیت خودش ادامه میده و هیچ هزینه ای هم چه از نظر مادی و و یا سایر موارد نداره .
اما مطمئن باش که دیگه پرسپولیس سایتی با نام مرجع خبری پرسپولیس !! و یا کانون هواداران باشگاه پرسپولیس!! به خودش نخواهد دید و اونا مطمئنا در آینده با اسم دیگه ای مجبور میشن بیان و فعالیت کنند !

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-22-2012, 04:56 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

اقا اسماعیل شما خودت تو بطن کار بودی میدونی سایت داشتن چه مشکلاتی داره.
من اصلا نه ارتباطی دارم با بچه های مرجع نه رفاقتی دارم باهاشون ولی فقط میگم اونها هم پرسپولیس رو به کسی نفروختن چون کسی که رسانه برای هواداران پرسپولیس داره خودش رو سخت میفروشه !

اما راجب باشگاه هم میگم که امروز رفتم ولی چون پنجشنبه بود اقایون هیچکی نبود و در استراحت بودن.
فقط یه اقایی اونجا بود که نتونستم بفهمم چی کارست ولی به نظر میرسید یه غلطی میکنه تو باشگاه بالاخره برگشت گفت به چه مجوزی سایت زدید که گفتم 7 ساله داریم برای این تیم زحمت می کشیم و شما برخلاف خارج که هیچ حمایتی نکردید حالا همچین ضربه ای هم میزنید و سایت رو فیلتر می کنید !
دیگه لال شد و حرفی نزد و گفت دوشنبه فرم رو پر کنید و مشکل خاصی نیست !

حیف یه سری چیزها وسط هست از جمله همین بچه های انجمن وگرنه باور کنید علاقه ای به ادامه کار نیست! ولی راهی رو که شروع کردیم تا اخرش میریم.

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-22-2012, 05:49 PM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road

مسعود من به جات بودم میزدم تو دهنش. اقا من دوست دارم واسه تیم خودم سایت بزنم. اگه تخلفی بشه یقه رویانیان رو نمیگیرن که.یقه صاحب سایت رو میگیرن. در صورتی میتونه مدعی بشه که پرسپولیس مال یه شخص باشه و خصوصی باشه نه اینکه پرسپولیس مال همست

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-22-2012, 07:46 PM
P!NK
ریش سفید انجمن
P!NK آواتار ها

تشکر شده 19,523 بار در 8,046 نوشته
حالت من:
Ghamgin
P!NK will become famous soon enough

چند وقت دیگه این آقای رویانیان ادعا میکنه پرسپولیس ارث بابام بوده
P!NK آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-22-2012, 09:52 PM
6 تایی ها
سرپرست تيم
6 تایی ها آواتار ها

نام حقیقی: محسن
تشکر شده 8,634 بار در 2,123 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Ali Karimi
مربی مورد علاقه: Mostafa Denizli & Pep Guardiola
6 تایی ها is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط p!nk نمایش پست ها
چند وقت دیگه این آقای رویانیان ادعا میکنه پرسپولیس ارث بابام بوده

اره دیگه ارث باباش نیست ارث خودشه یه جوری میاد سایتو فیلتر میکنه مثلا میخواد به چی برسه
مگه نمیگه سایتهای دیگه علیه باشگاه مطلب میزارن خب بزارن مردم عقل دارن حرف راست و دورغو خودشون میتونن تشخیص بدن
مگه نمیگی حرف راست میزنی خب اگه ما احساس کنیم حرف راست میزنی قبولت داریم و به حرف سایتای دیگه کاری نداریم
این سایتهایی که ف ی ل ت ر شدن تازه راه اندازی نشدن عوض اینکه بگن دستتون درد نکنه بدون هیچ چشم داشتی خبرهای به روز به طرفدارشون میزارن میاد این کارو میکنه
من خودم هرجا ببینم سایت پرسپولیسه میرم عضو میشم چون میبینم از جون برای تیم محبوبشون مایه میزارن خودم تو مرجع هم عضوم تا حالا ندیدم علیه مدیرعامل یا تیم حرف بزنن اگرم زده باشن از سر دلسوزییه
خیلی از بچه های مرجع و ارتش هستند که فوتبالو بهتر میفهمند پس الکی در مورد تیمشون حرف نمیزنن
به خدا الان خودشون هم نمیدونن چیکار میکنن میان سایتایی که در مورد باشگاه پرسپولیسه اینکارو میکنن چرا تو مدیریتهای قبلی این اتفاق نیفتاد؟
بعضیا میخوان خودشونو محبوب کنند ولی با این کارایی که میکنن محبوب نمیشن
کارایی که برای باشگاه کردن جای تقدیر داره اگه بقیه مدیرعاملای قبلی هم مثل اینا نفوذ داشت همین کارو میکردن
عیار این آقایون تو سه ماهه اول سال 92 مشخص میشه
منتظر اون روز هستم و شما هم بمونید

6 تایی ها آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-22-2012, 10:00 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough

خب خدا رو شکر فعلا ارتش سرخ از فیلتر در اومده و من الان بدون هیچ مشکلی دارم سایت رو باز میکنم .

به نظر من وقتی یک کاری انجام میشه نباید فورا از جهت منفی به اون کار نگاه کرد و کمی هم باید واقع بینانه به موضوع نگاه کنیم .
هر کاری اولش ممکنه مشکلاتی بوجود بیاره و باعث باشه متحمل سختی ها و ناراحتی هایی بشیم .
مثلا وقتی یک خونه کلنگی داریم و میخوام خرابش کنیم و دوباره بسازیم و همه امکانات رو در اون قرار بدیم ، طبیعتا از زمان خراب کردن تا موقعی که تکمیل و قابل سکونت بشه باید دربدر خونه این و اون بشیم و دردسر های خاص خودش رو تحمل کنیم .
الانم هم رویانیان داره خونه کلنگی پرسپولیس رو تبدیل به یک بنای زیبا میکنه و ما باید بعضی سختی ها رو تحمل کنیم تا انشاالله این بنا تکمیل و قابل بهره برداری بشه .
قبول کنید بعضی سایت ها و انجمن ها به جای اینکه در جهت خدمت به پرسپولیس باشند درحال ضربه زدن و نابود کردن پرسپولیس هستند . باشگاه حق داره از کیان و نام و عظمت و افتخار باشگاه محافظت کنه و اجازه نده هر کسی از راه رسید بیاد و اونو سرکوب بکنه، چرا باید اینکار باشگاه به مذاق شما خوش نیاد ؟
شما که همیشه در خدمت تیم بودید ، برای باشگاه زحمت کشیدید و هدفی به جز سربلندی این باشگاه نداشتید پس چرا الان که کارهای زیر بنایی داره انجام میشه کم طاقت و بی صبر هستید ؟
مطمئن باشید سایت ارتش سرخ روز به روز بهتر و بهتر میشه و اگه درست فعالیت بکنه بعد از سایت اصلی باشگاه مهم ترین سایت حامی باشگاه پرسپولیس توی ایران و جهان میشه اما این مستلزم صبر و تحمل و کمی هم تلاش برای قانونمند شدنه که هم زحمت داره و هم کمی هم دردسر که البته دردسرهاش شیرین و دلچسبه چرا که نتیجه اش خیلی مهم و قشنگه .
من به عقل ناقصم تشخیص میدم که رویانیان خیلی خوب داره مدیریت میکنه و بصورت زیربنایی داره باشگاه رو درست میکنه ، شما فقط صبر کنید و اگه توی این راه مشکلاتی هم برای هر یک از شماها بوجود اومد اونو به دیده مثبت نگاه کنید و سعی کنید خودتون رو با سیاست های باشگاه وفق بدید تا نتیجه مطلوب رو بگیرید و اگه بخواهید با زور و رفتارهای غیر منطقی باشگاه رو مجبور کنید که بدلخواه شما رفتار بکنه اولا باشگاه هیچ وقت چنین کاری نمیکنه دوما ضررش مستقیم گریبان خودتون رو میگیره سوما هم این خواسته واقعا غیر منطقیه و درست نیست . اینجا باید حق رو به باشگاه داد چرا که ما توی گود نیستیم و دقیقا نمیدونیم چه مشکلات و سختی هایی وجود داره و باید اجازه بدیم اونا کار خودشون رو انجام بدن .
من از همه شما خواهش میکنم به رویانیان اعتماد کنید و اجازه بدید اون کار خودش رو بکنه ، اگه هوادار واقعی پرسپولیس باشید مطمئنا متوجه خواهید شد که چقدر کارهای رویانیان مفید بوده و در آینده شاهد نتایج چشمگیر اقدامات رویانیان خواهید شد .
بخدا قسم ، به همین ماه و روزهای مقدس قسم که من تا قبل از اینکه رویانیان بیاد باشگاه ازش متنفر بودم و حالم ازش بهم میخورد و نفرت عجیبی نسبت بهش داشتم اما از زمانی که اومده باشگاه و شاهد کارهای اصولی و خوبش توی باشگاه هستم واقعا بهش ایمان اوردم و از اینکه تا اون موقع نگاه بدبینانه ای بهش داشتم خودم رو سرزنش میکنم .
وقتی داره کارهای خوب میکنه و در جهت سربلندی و اقتدار باشگاه قدم بر میداره چرا من باید مانع کارهاش بشم و ازش خرده بگیرم ؟ خدایی کدوم مدیر برای پرسپولیس اومده و اینهمه تغییر مثبت توی باشگاه بوجود آورده و اینجوری زیر ساخت های باشگاه رو داره زیر رو و میکنه و در حال سازندگیه ؟ واقعا کدوم مدیر بوده ؟ تو رو خدا صبر کنید و فقط نگاه کنید و دست آخر نتیجه رو ببینید .
اکثر مدیرانی که تا الان اومدن باشگاه به جرات میتونم بگم نود و نه نیم درصدشون فقط بدنبال نتیجه گیری بودند و تمام فکر و ذکرشون بدنبال این بوده که مثلا تیم رو قهرمان بکنند و بقیه کارها رو دیگه دنبالش نمی رفتند اما رویانیان ضمن اینکه اینکار رو انجام میده از طرف دیگه داره زیر ساخت های باشگاه رو هم ترمیم میکنه و یا کلا چیزهایی که اصلا وجود نداره رو بوجود میاره . کاش میتونستید میرفتید و از نزدیک میدیدید که چه کارهایی داره انجام میشه و بعدا میومدید و اینجوری انتقاد میکردید .
بدنبال بازیکن خوب که هست و فقط کافیه ما هوادارها یک بازیکن و یا مربی خوب بخواهیم اگه تشخیص بده که واقعا نیازه به هر قیمتی شده اون کار رو انجام میده و طرف رو میاره ، مگه ماها دنیزلی رو نمیخواستیم ؟ دیدید که در اولین قدم اونو آورد ، مگه بازیکن های مطرح لیگ ایران رو نمیخواستیم ؟ دیدید که اورد ، مگه همین ماها نبودیم که میخواستیم دیگه اسمی از پیروزی روی باشگاه محبوب ما نباشه ؟ دیدید که اینکار رو هم در اولین قدم هاش انجام داد ، مگه همه ما از ریخت و قیافه سایت باشگاه حالمون بهم نمیخورد ؟ دیدید که درستش کرد و روز به روز هم بهتر و بهتر میشه .
دوباره میگم ، صبر کنید و اجازه بدید کارش رو بکنه .

توجه به
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازzamara تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-23-2012, 11:32 AM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road

ببخشيد ولي فكر نميكنم مشكل سايت هنوز برطرف شده باشه سايت قيلتره هنوز!!!!
در مورد رويانيان بگم خود شخص من اوايل از اينكه يه سياسي با پارتي و گردن كلفتي اومد اصلا راضي نبودم و هيچ اعتقادي هم نداشتم بهش حتي بدترين فصل رو پيش بيني ميكردم كه در اوايل هم همينجور بود ولي با گذشت زمان داشت خودشو نشون ميداد داشت به مراتب بالاتر از درك فوتبال ميرسيد ولي با اينكارش فهموند به همه كه فقط به قدرتش فكر ميكنه و چيز ديگه اي براش مهم نيست!!!!
كسي كه اين همه ادعا ميكنه تيم رو با نظر مردم بسته چرا به خاطر 2 تا انتقاد بايد بزنه سايت هاي محبوب و طرفدار پرسپوليس رو بزنه قيلتر كنه كه كسي نتونه بياد چيزي بگه؟؟؟؟
من هزار بارم بهم بگن اين صلاح بوده بازم نميپذيرم چون يه بي احترامي به طرفدارا و خودم و يه بي احترامي به فرهنگ پرسپوليسي ها ميدونم اين رو.
اگر مردم نظري ميدن در جهت رفع مشكلات تيمه،به جاي اينكه گوش بدن و بيان مشكلات رو برطرف كنن علنا" ميزنن تو گوشه همه ميگن هيســـــــــــــ ساكت!
رويانيان از اول فصل تا حالا كم كار نكرده براي پرسپوليس بر منكرشم لعنت الهي ولي گاهي با يه رفتارهاي بچه گانه و به دور از فوتبالي همه كارها و خوبيشهاشو ميبره زير سوال!!!

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش