انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 02-09-2010, 02:48 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
Exclamation @تاپيك مخصوص هواداران و ليدرهاي باشگاه پرسپوليس@

سلام
در اين تاپيك در نظر داريم كليه مباحث مربوط به قشر زحمتكش و عزيز باشگاه پرسپوليس كه همه جا همراه و ياور تيم و بازيكنان و هواداران اين تيم است ، اختصاص بدهيم.
اين افراد كه در گرما و سرما و راه دور و نزديك و همه شهرستان ها حضور دارند و با فعاليت هاي شبانه روزي خود باعث دلگرمي و تشويق بازيكنان و تماشاگران و هواداران ميليوني آن هستند هميشه به گردن ما حق دارند و بجاست كه در اينجا از آنان قدرداني شود .
من اطلاع چنداني از اين دوستان زحمتكش يعني ليدرهاي باشگاه پرسپوليس ندارم تا به معرفي آنان بپردازم و به جز عباس اسماعيل بيگي كس ديگري را نميشناسم و به همين جهت از عزيزاني كه اشنايي بيشتري با اين عزيزان دارند تقاضا ميكنم با حضور خود در اين تاپيك ، به معرفي كامل آنان بپردازد و چه خوب و بهتر خواهد شد كه دوستان بتوانند كليه ليدرهاي باشگاه را از بدو تاسيس تا الان در اينجا معرفي كنند .
با تشكر

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-09-2010, 02:52 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon

براي شروع كار به وبلاگ سكوي سرخ ميرويم و به نقل از عباس اسماعيل بيگي مطلبي را كه در آن به علل اصلي باخت پرسپوليس اشاره شده در اينجا قرار ميدهيم.
ضمن اينكه باز هم تاكيد ميكنم دوستاني كه اطلاعات كافي از بيوگرافي اين عزيزان دارند ، تقاضا ميكنم كه آنها را براي شناخت بيشتر هواداران عزيز از اين قشر عزيز و زحمتكش در اينجا قرار بدهند .

پرسپولیس اینبار با حواسی جمع به بوشهر میرود
با توجه به اینکه برای انجام برخی کارهای شخصی یک روز زودتر به یوشهر آمدم تصمیم گرفتم مروری بر اتفاقات بازی با شاهین داشته باشم و مسولیت این آپ به عهده خودم است.

در بازی با شاهین اتفاقاتی افتاد که هیج وقت دوست نداشتم آنها را بیان کنم چون ممکن بود برخی فکر کنند دنبال بهانه برای فرار از شکست سنگین در بوشهر هستیم ولی وقتی حسین عبدی به یکی از آن موارد اشاره کرد من نیز لازم دیدم توضیح بیشتری در این زمینه بدهم.وقتی صبح روز قبل به این شهر رسیدیم جمعیت زیادی را دیدیم که ابتدا فکر کردیم همه آنها پرسپولیسی هستند اما در کمال ناباوری اکثر این افراد به صورت هماهنگ برای فحاشی به تیم و تخریب روحیه بازیکنان به فرودگاه آمده بودند و این اولین استقبال بود .اما بعد از طی مصافت فرودگاه تا هتل متوجه شدیم که همین افراد در مقابل هتل منتظر ورود تیم هستند و ادامه ماموریتشان در هتل است.باز هم توجهی نکردیم و با خود گفتیم به خاطر شرایط میزبانی است اما بعد از ظهر که قصد داشتیم برای تمرین به استادیوم برویم باز هم با جمعیت زیادی روبرو شدیم که در لابی هتل مانع از رفتن تیم به استادیوم میشدند و اینبار نیروی انتظامی هم محل را ترک کرده بود!!!در استادیوم هم که برای تمرین رفته بودیم در کمال تعجب شاهد حضور جمعیت کثیری بودیم که وقتی به جای تشویق تیم شروع به فحاشی میکردند فهمیدیم بوشهری هستند و البته بیشتر از ماموران نیروی انتظامی و مسولان هیات فوتبال و باشگاه شاهین تعجب کردیم که در مقابل این کارها سکوت معنا داری داشتند !!!و موارد دیگر از نامهربانیهای یک تیم به اصظلاح میزبان چرا که وقتی عکسهایم را چک میکردم اکثر این افراد را در تمام این موارد میدیدم و یادم آمد که بعد از پایان بازی همین افراد در کنار مسولین بوشهری بودند.اما همه چیز از نهار قبل از بازی شروع شد و در شرایطی که نماینده باشگاه هم حق ورود به آشپزخانه را نداشت غذایی به ما دادند که تگو و نپرس و من که روی سکو بودم بدنم ضعف کرده بود و شنیدم که بازیکنان نیمکت نشین هم خوابشان گرفته بود و به قول حسین عبدی مگر میشود ۹بازیکن تیم همزمان افت بدنی بکنند و...

وقتی برخی از این موارد را باعزیز محمدی رییس سازمان لیگ در میان گذاشتم عزیز محمدی به من گفت اینهارا اگر جایی مطرح کنی مسخره تان میکنند و میگویند چون ۴تا خوردند این حرفها را میزنند ولی من که همیشه بی مدرک حرفی نمیزنم فیلمی از شرایط آن بازی برای برنامه نود فرستادم که در کمال ناباوری پخش نشد و البته دوست مشترک من و عادل فردوسی پور ادعا کرد کارت دوربین من را نتوانستند باز کنند !!!

اما اینبار پرسپولیس علی رغم اینکه با یک تیم مردمی تربازی دارد و علی رغم شناختی که از مدیران و هواداران خوب ایرانجوان داریم و اطمینان داریم که این کارها در ذات آنها نیست اما مثال مار گزیده ای شده ایم که از ریسمان سیا و سفید میترسد و برای بازی آسانی که در بوشهر داریم تمهیداتی اندیشیده شده و دیگر نگذاشتیم کسی از ساعت پرواز تیم با خبر شود و به جای یک روز زودتر در همان موعد مقرر به بوشهر میاید و تمرین آخرش را به جای استادیوم بوشهر در همان شرکت واحد انجام میدهد و یا اینکه برای هماهنگ کردن اتاقهای تیم و عدم معطلی بازیکنان نماینده ای را زودتر به بوشهر فرستاده و برای حل مشکل غذا نیز با یک رستوران قابل اطمینان صحبت شده که برنامه غذایی به آنها داده شده و بازیکنان از غذای مشکوک ...استفاده نخواهند کردو چند تدبیر دیگر که به دلیل محرمانه بودن آن نمیتوانم مطرح کنم...
-----------------------------
منبع: سكوي سرخ وبلاگ اختصاصي عباس اسماعيل بيگي

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-13-2010, 01:53 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon
Exclamation در وصف ليدرهاي خوب باشگاه پرسپوليس

تقديم به همه ليدر هاي عزيز باشگاه پرسپوليس و بخصوص دوست بسيار عزيز و گرامي ما جناب عباس اسماعيل بيگي كه با زحمات خستگي ناپذير خود هميشه يار ياور تيم محبوبمان پرسپوليس و همه اعضا اين باشگاه بودند و بدون هيچ چشمداشتي در سرما و گرما براي هماهنگي هواداران و حمايت از پرسپوليس متحمل زحمات زيادي ميشوند .
اين سروده از دوست عزيز من آقاي محمد نيكزاده است كه به سفارش خود من براي اين دوستان سروده شده.
اميدوارم كه همه ما هواداران بتوانيم قدمي كوچك براي اين عزيزان برداريم و قدردان زحمات بي شائبه آنان باشيم.

---------------------------------------------------
شبی در فصل سرمای زمستان
شنیدم مطلبی در وصف دوستان

هوا سرد و زمین سرد و کناری
نشستن دوستانی بحر یاری

چرا؟ فردا نمی دانی مگر تو؟
بود بازی ، نداری این خبر تو؟

کنار این زمین دستان خسته
گلوها پر، نفس در سینه خسته

کسانی آمدن با چنگ و دندان
جوانان هم کنار پیر مردان

ببین یاران قرمز بی شمارند
که ساعت ها به بازی می شمارند

در این پیروزیه پیروزی ما
هزاران علت و معنی است اما

یکی از مهره های تیم محبوب (اسماعيل بيگي)
کسانی پردل و پر کار و محجوب

همان هایی که لیدر نام دارند
نه چشمی بر نشان و جام دارند

فقط عشق و حمایت بحر تیم است
بدون دوستان تیمم یتیم است

برای این حمایت بی تکبر
هماهنگی و هم تشویق درخور

چنان یاری کنند با چنگ و دندون
که میگویی گرفتن چند میلیون

ولی از دوستان خود شنیدم
ز فکرم من خجالتها کشیدم

و فهمیدم که آن ها عشق بازند
نمی خواهند در بازی ببازند

به عشق پرسپولیس این یار دیرین
تمام زندگی شان برد شیرین

به امید حمایت های یاران
برای شادی این دوست داران

با اميد به اينكه تمامي عاشقان پرسپوليس و بخصوص اين عزيان پر تلاش، ايام و اوقات خوبي داشته باشند و هميشه سالم و تندرست باشند .

زنده و پايدار باد نام عزيز و مقدس پرسپوليس
باتشكر :zamara
------------------
منبع

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-13-2010, 02:16 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road

خیلی زیبا بود
مرسی عمو
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 02-19-2010, 01:22 AM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

تشکر شده 6,897 بار در 3,827 نوشته
red girl is on a distinguished road

عقاب باید چشمانش را باز کند

اولین باری که چشمان تیز بین عقاب دلهای ما در بیمارستان کسری و برای مدت کوتاهی بسته شده بود همه اهالی فوتبال دست به دعا برداشتند و برای شفای احمدرضا عابدزاده به درگاه حضرت حق التماس میکردیم.آنروزها وقتی در کوچه بن بست روبروی بیمارستان کسری مراسم دعای توسل برگزار میکردیم در صف های دعا چشمان اشک باری را میدیدیم که خیلی از آنها حتی پرسپولیسی نبودند ولی دوست داشتند تا عابدزاده چشمانش را باز کند و البته مشابه این صحنه ها در زمانی که ناصر حجازی روی تخت همین بیمارستان کسری بستری شدرا دیدیم که هواداران پرسپولیس نیز برای شفای اسطوره استقلال دعا میکردند. اما امروزاتفاق دیگری افتاده که با دفعه قبل خیلی فرق دارد .چرا که اینبار چشمان باطنی عقاب بسته شده و استقلالیها و دوستان نادان او نیز نه تنها دوست ندارند که این چشمها باز شود بلکه از بسته بودن آن منفعت نیز میبرند و اینجاست که وظیفه ما پرسپولیسیها سنگین تر است چرا که باید برای باز شدن چشمان عقاب محبوب خود هر کاری که میتوانیم انجام دهیم .
نکته مهم دیگر این است که اگر احمدرضا با مطرح کردن بحث های حاشیه ای از جمله تخریب چهره لیدر های باشگآه آرام میشود و مشکلش حل میشود ما هیچ حرفی نداریم و حاضریم در این جریان سازی جدید علیه تیم محبوبمان که از سوی افراد معلوم الحال صورت میگیرد خراب شویم تا این پیشکسوت محبوب عقده های دلش را خالی کند. اما علی رغم همه این نامهربانیها با بخشی از حرفهای او که خواهان پیگیری پولهای پرداختی به لیدرهای باشگاه است موافقیم و ازتمامی مسولین ذیربط تقاضا داریم تا در اولین فرصت حسابهای مالی باشگاه در زمان فعلی و البته سالهای قبل را بررسی کنند شاید این کار سبب خیر شود و حقانیت لیدرهای مظلوم پرسپولیس برای هواداران مشخص شود اما آنهایی که اینروزها عقاب را به منطقه لواسانات می کشانند و آنهایی که تلفن همراه عقاب را به جای او جوابگو هستند بدانند که صبر ما هم حدی دارد وبه قول معروف گر پرده در افتد نه تو مانی و نه منّ

سرخ بی همتاست سرخ بی پرواست

سرخ در رگهاست
سرخ در هر جا در هر جا در هر جا
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم
ای عشق بی پایان ما پرسپولیس قهرمان ما

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>
red girl آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 04-08-2010, 10:25 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon
Exclamation پرسپوليس 10 ميليون جريمه شد

پرسپوليس 10 ميليون جريمه شد

لـــــــــــــــيدرهاي پــــــــرسپـــــــــولــ ـــــــيس حق حضور در استاديوم ندارند!

ديدار دو تيم پيروزي تهران و سايپا کرج در حالي برگزار شد که از سوي تماشاگران تيم پيروزي تخلفاتي صورت گرفت.

فدراسيون فوتبال اعلام كرد با توجه به تخلفات تماشاگران تيم پيروزي مبني بر فحاشي و توهين به داور و بازيکنان تيم سايپا، تيم پيروزي به مبلغ 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.

گفتني است، کليه ليدرهاي تيم پيروزي تهران با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوي حق حضور در هيچ يک از مسابقات پيروزي را ندارند و در صورت تکرار تخلف تماشاگران، بازي هاي خانگي پيروزي بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود.

-------------------------------------------------------

وقتي عدالت فداي روابط ميشود...

چه ارتباطي بين پيشنهادزير ميزي استيل آذين به ليدرها و محروميت آنها توسط فدراسيون ميباشد؟

خبر محروميت ليدرهاي باشگاه آنهم در ساعات پاياني چهارشنبه شب و در شرايطي که فدراسيون فوتبال تا روز شنبه تعطيل است بدون هيچ احضاريه و دليل از سوي کميته انظباطي عليه ليدرها باعث تعجب همه ماشد.ارتباط ما ليدرها در ماههاي گذشته با دکتر شريفي خيلي خوب بود تا جايي که ايشان بارها از مشاوره هاي ما براي کنترل جو ورزشگاه استفاده ميکرد اما تغيير رفتار شريفي در چند هفته گذشته دلايلي دارد که بخشي از آنها را نميشود بازگو کرد.از انجا که بسياري از خبرنگاران ورزشي و افراد مختلف به اين وبلاگ سر ميزنند نميتوانم همه مسائل را باز کنم اما شايد از روزي شريفي با پرسپوليسيها بد شد که باحاج حبيب تماس گرفت و در رابطه با حکم عابدزاده از حبيب کاشاني کمک خواست و عنوان کرد که اگر بخواهم حکم صادر کنم بايد احمدرضا را محکوم کنم. حتي به خود من گفت که اگر حاج حبيب کوتاه نيايد من با استدلال بر ...(يه چيزي شبيه به مريضي که نميخواهم آن کلمه را بيان کنم)حکمم را به نفع احمدرضا صادر خواهم کرد واز حاج حبيب خواستيد تا با مصالحه در اين جريان بي خيال اين پرونده بشود و جواب آقاي کاشاني هم چيزي نبود جز اينکه گفت آقاي شريفي شما آنچه حق است را راي بده...
البته در هفته گذشته او يک حرکت عجيب ديگر هم عليه پرسپوليس و به نفع استيل آذيني ها انجام داد و آنهم بخشش علي کريمي بود که در اينجا بحث ما علي کريمي نيست و فقط يک سوال داريم و آن هم اينکه عليرضا حقيقي و علي کريمي هردو يک جرم مرتکب شدند و آنهم درگيري در بازي بود اما با اين تفاوت که علي کريمي دفعه دومش بود و با بازيکن حريف درگير شد و درگيري اش هم فيزيکي بود .اما عليرضا حقيقي براي بار اول بود و با يار هم تيمي اش درگيري لفظي داشت نه فيزيکي.پس چطور ميشود که علي کريمي بخشيده ميشود اما عليرضا حقيقي حتي مستحق تخفيف هم نبود؟؟؟
-آقاي شريفي ما منظور شما را از اطلاع ثانوي به خوبي درک ميکنيم و شما هم خوب ميداني که بازي بعدي ما در تهران در مقابل تيم استيل آذين است و از اختلافات اين باشگاه با هواداران پرسپوليس هم باخبري و خوب ميداني که ما ليدرهاي باشگاه در تاريخ چهارم آذرماه شکايتي را عليه مالک استيل آذين مطرح کرديم اما به چه دليل پس از گذشت نزديک به 5ماه هنوز حکمي صادر نکرده ايد و در آستانه بازي با استيل آذين حکمي را صادر کرديد که باب ميل سياستهاي باشگاه استيل آذين است؟
-آيا ما نبايد به اين موضوع شک کنيم که پس از پيشنهادهاي اغواکننده مالک استيل آذين به ليدرهاي پرسپوليس براي در اختيار گرفتن سکوهاي ورزشگاه در اين بازي حساس و موضع محکمي که ليدرهاي ما در مقابل مسئولين استيل آذين گرفتند اين محروميت بيش از اينکه نظر فدراسيون باشد راهکاري براي خنثي کردن ليدرهاي پرسپوليس در بازي با استيل اذين است؟
--------------------------------
دست نوشته هاي عباس اسماعيل بيگي ليدر باشگاه پرسپوليس
منبع : سكوي سرخ

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست

قدیمی 04-09-2010, 11:00 AM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

محرومیت لیدرهای پرسپولیس تا اطلاع ثانوی

سایت گل- ديدار دو تيم پيروزي تهران و سايپا کرج در حالي برگزار شد که از سوي تماشاگران تيم پيروزي تخلفاتي صورت گرفت. فدراسيون فوتبال اعلام كرد با توجه به تخلفات تماشاگران تيم پيروزي مبني بر فحاشي و توهين به داور و بازيکنان تيم سايپا، تيم پيروزي به مبلغ 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد.
هم چنين کليه ليدرهاي تيم پيروزي تهران با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوي حق حضور در هيچ يک از مسابقات پيروزي را ندارند و در صورت تکرار تخلف تماشاگران، بازي هاي خانگي پيروزي بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود.
خبر محرومیت لیدرها از حضور در ورزشگاه ها باعث واکنش های شدیدی از سوی آنها شده است و جالب است که آنها این محرومیت را از چشم حسین هدایتی، مالک باشگاه استیل آذین می دانند! با توجه به در پیش بودن بازی استیل آذین و پرسپولیس در تهران باعث شده که صدور این حکم سبب بروز حساسیت های زیادی شود.
همچنین در دیدار تیم فوتسال پرسپولیس هواداران حاضر در ورزشگاه در حمايت از ليدرهاي تيم شعار شريفي يادت باشه ليدر بايد باشه را سردهند.همچنين تشويق عبدالرحمن شاه حسيني رييس سابق کميته انظباطي فدراسيون اعتراض نرمي بود به رای کمیته انضباطی.

سرخ در رگهاست
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>

قدیمی 04-09-2010, 11:19 AM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road

متن سرود «پرسپوليس» برای هواداران
با هماهنگي كه با ليدرهاي هواداران صورت گرفته، تمام هواداران پرسپوليس اين سرود را مي‌خوانند و ما ضبط نهايي را انجام مي‌دهيم.
متن سرود پرسپوليس با مصرع «سرخ بي همتاست، سرخ بي پرواست» به هواداران تيم ارائه مي‌شود.

داريوش خواجه نوري آهنگساز و نوازنده گيتار در گفت‌وگو با فارس گفت:سرود پرسپوليس در بازي اين تيم با استيل آذين در استوديوم پخش خواهد شد.

وي افزود: با هماهنگي كه با ليدرهاي هواداران صورت گرفته، تمام هواداران پرسپوليس اين سرود را مي‌خوانند و ما ضبط نهايي را انجام مي‌دهيم.

وي ادامه داد: با اين كار تمامي هواداران حاضر در استاديوم، در كليپ تصويري اين سرود شركت خواهند داشت.

اين آهنگساز با اشاره به متن اين قطعه ورزشي گفت: متن سرودي كه قرار است با صداي هواداران ضبط شود به اين شرح است:

سرخ بي همتاست
سرخ بي پرواست
سر خ در رگهاست
سرخ در هرجا هرجا هرجا هرجا
اوووووو
همه با هم پاكوبان باهم
اوووووو
همه با هم هم‌پيمان با هم
اوووووو
اي عشق بي‌پايان ما
اوووووو
پرسپوليس قهرمان ما

خواجه نوري در خاتمه خاطر نشان كرد: طي فراخواني اين شعر نيز به صورت گسترده‌تر در اختيار هواداران قرار خواهد گرفت تا در روز بازي همه با هم آن را بخوانند.
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 04-10-2010, 02:41 PM
red girl
ریش سفید انجمن
red girl آواتار ها

جلسه کاشانی و کفاشیان برای کاهش محرومیت لیدرهای پرسپولیس

حبیب کاشانی قصد برگزاری جلسه با کفاشیان را دارد. وی می‌خواهد ناراحتی باشگاه پرسپولیس را در قبال محرومیت لیدرها به اطلاع رئیس فدراسیون فوتبال برسند.

مسئولان پرسپولیس از محرومیت لیدرهای این تیم در بازیهای آینده پرسپولیس بسیار ناراحتند، بنابراین حبیب کاشانی قصد دارد طی جلسه‌ای با کفاشیان این مشکل را حل کند.

او همچنین می خواهد در این هفته جلسه‌ای با مسئولان و اعضای کادر فنی پرسپولیس برگزار کند تا در این جلسه در خصوص پاداشهایی که می‌خواهند به خاطر نتایج خوب بازیکنان به اعضای تیم پایه بپردازند گفتگو کند و مشکلات این رده مورد بحث و بررسی قرار بگیرد.

سران پرسپوليس تصميمات كميته انضباطي را در طول فصل جاري كاملا به نفع استيل آذين تلقي كرده و معتقدند محروميت‌ ليدرهاي آنها در ديدار با استيل آذين كاملا از پيش تعيين شده و براي تضعيف پرسپوليس در اين بازي حساس بوده است.

سرخ در رگهاست
همه با هم پاکوبان با هم
همه با هم هم پیمان با هم

<<پلاک 73 شهرک ارتش>>

قدیمی 04-11-2010, 07:49 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

حالت من:
Mehraboon
Exclamation تبرئه ليدرهاي باشگاه پرسپوليس

گزارش تصويري از ليدرهاي باشگاه پرسپوليس در كميته انضباطي

و اما خبر خوش اينكه امروز ليدرهاي عزيز باشگاه پرسپوليس جلسه اي را با رئيس كميته انضباطي برگزار كردند كه در انتهاي اين جلسه راي بر عدم محروميت ليدرها هاي باشگاه داده شد و ليدرهاي باشگاه تبرئه شدند و ميتوانند در بازي مقابل استيل آذين همراه با اجراي سرود پرسپوليس توسط تماشاگران در استاديوم حضور داشته باشند .
باز هم اين موفقيت را به ليدرهاي محبوب و دوست داشتني باشگاه تبريك عرض ميكنيم و جا داره از اقاي عباس اسماعيل بيگي كه رهبري اين گروه را بر عهده داشتند صميمانه تشكر كنيم.

و اما اخبار تكميلي از جلسه امروز ليدرهاي باشگاه پرسپوليس و كميته انضباطي بقلم عباس اسماعيل بيگي در سكوي سرخ:
----------------------------------------------------

ليدرها و شريفي به توافق رسيدند

استفاده از تجربيات کانون مشوقين پرسپوليس براي کمک به فرهنگ سازي در ورزشگاه

پس از موضع گيري هاي چند روز گذشته اين حقير در مقابل راي ناعادلانه کميته انظباطي فدراسيون که عليه ليدرهاي تيم اعلام شده بود روز گذشته تماس تلفني فدراسيون فوتبال با اينجانب و صحبت 40دقيقه اي با دکتر شريفي رييس کميته انظباطي باعث شد تا جلسه اي فوري با حضور تعدادي از نمايندگان ليدرهاي باشگاه برگزار شود.در اين جلسه ابتدا دکتر شريفي گلايه خود را از رسانه اي کردن مواضع ليدرها در قبال کميته انظباطي فدراسيون مطرح کرد که عباس اسماعيل بيگي مسئول کانون مشوقين باشگاه نيز عناون کرد که وقتي احکام شما به صورت رسانه اي مطرح مي شود ما نيز مجبور مي شويم جوابمان را در رسانه ها بدهيم اما برگزاري اينگونه جلسات براي روشن شدن موضوعات ضروري است بر همين اساس دکتر شريفي پس از شنيدن صحبتهاي نمايندگان ليدرهاي باشگاه ضمن تبرئه آنها از حکم موقتي که صادر کرده بود تصميم گرفت از اين به بعد هر هفته يک بار جلسه مشترکي را با حضور اعضاي کانون مشوقين پرسپوليس برگزار کند و از تجربيات ليدرهاي با سابقه باشگاه براي حل مشکلات و ناهنجاريهاي موجود در ورزشگاهها استفاده کند . همچنين ليدرها هم متعهد شدند در صورت فراهم شدن شرايط مناسب و حل مشکلات آنها تمام توان خود را به کار بگيرند تا جو فرهنگي مناسبي در ورزشگاه حاکم شود بر همين اساس قرار شد مسوليت بازيهاي باقيمانده پرسپوليس به عهده کانون مشوقين باشگاه باشد و دکتر شريفي از ليدرها خواست تا بازوي کميته انظباطي براي برگزاري بهتر ديدارهاي باقيمانده باشند.

توجه به

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست

ویرایش توسط zamara : 04-11-2010 در ساعت 08:10 PM
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع