انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 07-04-2011, 12:29 AM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.
پیش فرض مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

کلیه مصاحبه های مدیران و مربیان و بازیکنان باشگاه پرسپولیس در این تاپیک قراره میگیره و از همه شما دوستان عزیز خواهشمندم تمامی مصاحبه ها را فقط در این تاپیک قرار داده و از ایجاد تاپیک یا قراردادن در سایر تاپیکها خوداری فرمایید.
در صورتی که شخص مورد نظر در انجمن دارای تاپیک اختصاصی است و مصاحبه ی مهمی انجام داده است می توانید مصاحبه ی وی را داخل تاپیک اختصاصی ان شخص قرار دهید.
با تشکر

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
VIVA RED ARMY
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 6 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-15-2011, 06:56 PM
AM1NR3Z4
ریش سفید انجمن
AM1NR3Z4 آواتار ها

نام حقیقی: امين
تشکر شده 20,040 بار در 5,936 نوشته
بازیکن مورد علاقه: ژاوي - لئو مسي
مربی مورد علاقه: پپ گوارديولا
حالت من:
khabalood
AM1NR3Z4 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

نورمحمدی: این فصل اقتدار پرسپولیس را به رخ می کشیم/جذب میثاق قدرت ما را چند برابر کرد

مدافع میانی تیم پرسپولیس از جذب میثاق معمارزاده ابراز خرسندی کرد و جذب وی یکی از بهترین خریدهای این فصل پرسپولیس دانست.
رضا نورمحمدی در این خصوص به خبرنگار باشگاه خبرنگاران گفت: یک مدافع وقتی با آرامش بازی می کند که یگ گلر مطمئن پشت سر او از دروازه حفاظت کند هم اکنون که شنیده ام یک گلر ملی پوش دیگر برای این پست جذب شده خیلی خوشحال شدم چون با جذب میثاق معمارزاده قدرت خط دفاعی تیم چند برابر افزایش پیدا کرده است.وی ادامه داد: شک ندارم باشگاه بازیکنان قدرتمند دیگری را مطابق با لیست سرمربی جذب می کند تا برای بازی های پیش رو در لیگ برتر و قهرمانان و جام حذفی اقتدار پرسپولیس را به رخ حریفان بکشیم.

AM1NR3Z4 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-17-2011, 05:31 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road

براي موفقيت بايد شبانه‌روز كار كنيم
سومديك: به شخصيت بزرگ پرسپوليس پي بردم

مشاور فني مديرعامل و كادرفني ‌پرسپوليس گفت: در مدتي كه در ايران بودم متوجه شدم كه ‌پرسپوليس چه شخصيت بزرگي دارد.

رالف سومديك در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، پيش از ترك ايران دربار‌ه‌اش حضورش در كشورمان عنوان كرد: با وجود تبليغاتي كه در بدو مذاكره‌ام با ‌پرسپوليسي‌ها به گوشم رسيد، وقتي به ايران آمدم و همه چيز را با چشمان خودم ديدم پي به واقعيت بردم. از اين به بعد هرجا درباره ايران حرف بزنند مطمئن باشيد خوبي‌هايي كه با چشمانم ديدم را خواهم گفت و از ميهمان‌نوازي گرم شما حرف خواهم زد.

وي گفت: صبحت‌هاي بسيار خوبي با استيلي داشتم. من و استيلي يك دوست مشترك داريم كه ما را با يكديگر آشنا كرد. سپس به ايران آمدم و از نزديك با ايشان درباره همه چيز و همچنين با مديريت باشگاه حرف زدم. مي‌خواهم به استيلي كمك كنم و خوشبختانه بستر لازم مهيا است. در مدتي كه به ايران آمدم يك دقيقه هم درباره مسائل غير فوتبالي با استيلي حرف نزدم و متوجه شدم كه ‌پرسپوليس چه شخصيت بزرگي در ايران دارد.

اين مربي تصريح كرد: همه مذاكرات خوب بود و علاقه و انگيزه لازم را براي ورود به ‌پرسپوليس پيدا كردم. تا روز چهارشنبه در اردوي تركيه به قرمزپوشان اضافه خواهم شد و برنامه‌هايم را براي اين تيم با كمك استيلي پياده خواهم كرد.

سومديك خاطرنشان كرد: بايد عقب‌ماندگي‌ها را جبران كرد. برنامه‌هاي استيلي خيلي خوب بوده و بايد شبانه‌روز كار كنيم و يك دقيقه هم تلف نكنيم. من درباره ‌پرسپوليس بررسي زيادي كردم و چشم‌بسته به اين تيم جواب مثبت ندادم به همين دليل مي‌دانم انتظارات از من بالاست.

مشاور فني مديرعامل و كادرفني ‌پرسپوليس يادآور شد: يكي از مسائل مهم در اين تيم هواداران است. اميدوارم كاري كنيم تا هواداران هميشه شاد باشند. من در اين چند مدت خيلي از مسائل را بررسي كردم و از صحبت‌هاي حميد استيلي كه يكي از بهترين بازيكنان ملي‌پوش ايران بود يادداشت‌برداري كردم. با تمام قوا سعي خواهم كرد تفكراتي كه در تيم‌هاي مختلف را داشته‌ام را پياده كنم تا بتوانيم با كمك يكديگر به نتايج دلخواه برسيم.

سومديك درباره حضورش در تمرين تيم ملي ايران گفت: استيلي دوست داشت همه اتفاقات ‌پرسپوليس را براي من شرح دهد و به همين دليل در كاري بسيار جالب من را دعوت كرد تا ملي‌پوشان ‌پرسپوليس ببنيم كه خوشبختانه اين اتفاق افتاد. ارزيابي بسيار خوبي بود و من به آن چيزي كه مي‌خواستم رسيدم.

قدیمی 07-17-2011, 05:47 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

الونگ بايد خودش را ثابت كند
استيلي: در جلسه با كي‌روش به هدفم رسيدم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در جلسه با كارلوس كي‌روش حرف‌هاي خيلي خوبي زديم و من به هدفم رسيدم.

حميد استيلي در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، درباره آخرين شرايط پرسپوليس اظهار داشت: هر روز كه مي‌گذرد تيم بهتر و آماده‌تر مي‌شود تا انشاءالله عملكرد قابل قبولي را در 3 جام داشته باشيم. كار سختي داريم و بايد خودمان را صددرصد آماده حضور در مسابقات كنيم.

وي افزود: نبود ملي‌پوشان مي‌تواند براي ما ناراحت‌كننده باشد اما بايد به نظرات سرمربي تيم ملي احترام بگذاريم. روز جمعه سر تمرينات تيم ملي حاضر شدم و آخرين وضعيت بازيكنانم را مورد ارزيابي قرار دادم. روز شنبه هم در جلسه‌اي با كي‌روش درباره بازيكنانم حرف زدم و از او درباره نحوه استفاده از بازيكنان پرسپوليس در تيم ملي سؤال پرسيدم. اين جلسه بسيار خوب و منطقي بود.

استيلي در جواب اين سؤال كه جلسه با كي‌روش چه فوايدي داشت گفت: حرف‌هاي خيلي خوبي زديم و من به هدفم رسيدم. من بايد اطلاعاتي از ملي‌پوشانمان كه در كنارمان نيستند از كي‌روش مي‌گرفتم كه اين اتفاق افتاد. اميدوارم بچه‌هاي ما از اردوي تيم ملي سرحال، شاداب و پر انرژي به ما ملحق شوند.

اين مربي درباره اردوي تركيه گفت: در اين اردو بيشتر به دنبال اين هستيم تا تاكتيكي‌هاي تيمي خود را كامل كنيم. در اين سفر 3 بازي تداركاتي انجام خواهيم داد تا بچه‌ها محك جدي بخورند. اسم تيم‌ها هنوز مشخص نيست اما خواسته‌ايم با 3 تيم بسيار خوب و ترجيحاً‌ ليگ برتري تركيه بازي كنيم.

استيلي درباره همكاري سومديك با پرسپوليس به فارس گفت: پس از رايزني‌هاي انجام شده با سومديك به توافق رسيديم تا در خدمت ايشان باشيم. اين مربي يكي از مربياني است كه كارنامه بسيار خوبي دارد. اگر پرونده او را بررسي كنيد متوجه خواهيد شد او مربي تيم ملي غنا، دورتموند، بوخوم و هامبورگ بوده و در همين اواخر در ليگ برتر تركيه سرمربي بوده پس مي‌تواند به ما كمك كند. شرح وظايف سومديك كاملا مشخص است و پس از جلساتي كه در تركيه با وي برگزار خواهيم كرد، شرايط ايشان بيشتر مشخص خواهد شد.

وي درباره عدم حضور انصاري‌فرد در پرسپوليس گفت: ما تلاش خودمان را كرديم اما ايشان صلاح دانست در تيم خودش ماندگار شود و ما به تصميم انصاري‌ فرد احترام مي‌گذاريم.

استيلي درباره دليل حضور الونگ در تمرين پرسپوليس با توجه به اينكه قبلا به وي جواب منفي داده شده بود، به فارس گفت: با توجه به شرايطي كه داشتيم از الونگ خواستيم با فرصتي مجدد در تمرينات ما شركت كند. او بايد خودش را با حضور در تمرينات بيشتر به ما ثابت كند تا تكليفش را مشخص كنيم. در روز اول بسيار باانگيزه و خوب عمل كرد اما هنوز نظر نهايي را درباره ايشان نداده‌ايم. اگر شرايط ما را داشته باشد با وي پاي ميز مذاكره خواهيم نشست.

استيلي در پاسخ به اين سؤال كه آيا باز هم بازيكن خواهيد گرفت، تاكيد كرد: بله، با چند گزينه خارجي صحبت‌هايي شده كه در تركيه از نزديك با اين افراد آشنا خواهيم شد. اگر در چارچوب تيمي ما باشند و فاكتورهاي لازم را داشته باشند آنها را جذب خواهيم كرد.

وي افزود: فعلا گزينه ايراني در برنامه‌هايمان براي جذب مهيا نيست اما اگر شرايط فراهم شود و گزينه‌اي خوب ايراني پيدا كنيم براي جذب او اقدام مي‌كنيم. ما در فصل نقل و انتقالات همراه با كاشاني تمام تلاش خودمان را انجام داديم و خوشحالم كه 5 بازيكن خوب فوتبال كشورمان را جذب كرديم.

سرمربي پرسپوليس درباره انتخاب علي دايي به عنوان سرمربي راه‌آهن گفت: براي دايي آرزوي موفقيت مي‌كنم و انشاءالله موفق باشد.

وي در پايان خطاب به هواداران پرسپوليس گفت: هواداران اين را بدانند كه همه ما مديون آنها هستيم. من به دنبال اين هستم تا با كمك بچه‌ها و لطف خداي بزرگ تيمي بسازيم كه بازي خوبي را انجام دهد و در كنارش به امتيازهاي دلخواه برسيم. تمام هدف من و بازيكنان بايد جذب رضايت هواداراني باشد كه هميشه بدون چشم‌داشت يار و ياور پرسپوليس بوده‌اند. انشاءالله با دوستي، رفاقت و همدلي بتوانيم فصل خوبي داشته باشيم.
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-19-2011, 01:07 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

با استيلي همبازي بوده‌ام
هاشميان: يارگيري‌هاي پرسپوليس با تفكر انجام شده است

مهاجم پرسپوليس گفت: يارگيري‌هاي پرسپوليس خوب بوده و مشخص است كه جذب بازيكنان با تفكر انجام شده است.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، وحيد هاشميان پس از ثبت قراردادش در هيئت فوتبال، درباره دليل تاخيرش در پيوستن به پرسپوليس، گفت: به دليل اينكه چندين سال در آلمان زندگي كرده‌ام و همين طور همسرم در آنجا زندگي مي‌كند براي انجام كارهاي شخصي‌ام به آلمان رفته بودم و بلافاصله پس از بازگشتم با توافقات انجام شده به اين تيم آمدم. ديروز مذاكراتي با آقاي كاشاني داشتم كه پس از توافق، امروز قراردادم را امضا كردم.

وي نحوه جذب بازيكنان اين فصل پرسپوليس را مناسب ارزيابي كرد و افزود: يارگيري‌ها خوب بوده و مشخص است كه جذب بازيكنان با تفكر انجام شده و در پست‌هايي كه لازم بوده بازيكن جذب شده است.

هاشميان تصريح كرد: در بازي‌هاي آسيايي بانكوك با استيلي همبازي بودم كه در آن رقابت‌ها قهرمان آسيا شديم. در كسوت مربيگري همكاري نداشتم و اميدوارم كه پرسپوليس فصل پرباري را با ايشان داشته باشد.

وي درباره پيوستنش به اردوي تركيه گفت: يك مقدار كارهاي شخصي دارم و بعد از اينكه با آقاي استيلي صحبت كردم در اولين فرصت براي پيوستن به اردو به تركيه مي روم.

قدیمی 07-19-2011, 01:08 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

شخصيت هاشميان براي بازيكنان جوان ما الگوست
استيلي: مشكل اصلي اردوي پرسپوليس كمبود بازيكن است

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تنها مشكل اردوي اين تيم در تركيه را كمبود بازيكن و غيبت ملي‌پوشان دانست.

به نقل از سايت باشگاه پرسپوليس، حميد استيلي پس از اولين تمرين پرسپوليس در زمين هتل پاتايا تركيه در مورد وضعيت اردو و شرايط بازيكنان، جذب هاشميان و .. به سوالات پاسخ گفت:

* شرايط سفر و اولين روز اردو چگونه بود؟
سفر ما طبق برنامه ريزي از سوي باشگاه انجام شد. پرواز خوبي داشتيم و از آنكارا تا محل اردو را با يك دستگاه اتوبوس طي كرديم و بچه‌ها خستگي زيادي را احساس نكردند. محل اردو در يك محيط آرام، خوب و ورزشي است. برنامه ريزي كرده بوديم كه چه ساعتي به اينجا مي‌رسيم و طبق برنامه در زمان مشخص وارد هتل شديم. مشكل ما در اين اردو تنها عدم حضور ملي‌پوشان و كمبود بازيكن است.

* آيا بازيكني به اين اردو اضافه مي‌شود؟
بله. با توجه به اينكه بازيكنان ملي پوش را در اختيار نداريم، در اينجا چند بازيكن خارجي به ما اضافه مي‌شوند تا آنها را ارزيابي كنيم.

*اولين تمرين پرسپوليس چگونه و در چه شرايطي انجام شد؟
امروز اولين جلسه تمرين را پشت سر گذاشتيم و خيلي خوب تمرين كرديم. بعدازظهر هم تمرين داريم. پس فردا يك بازي تداركاتي داريم و برنامه ريزي كرده‌ايم كه تيم‌هاي مقابل ما از تيم‌هاي خيلي خوب و قوي باشند. از ليگ برتر يا ليگ يك تركيه باشند. آن‌هم تيم‌هاي ليگ يكي كه در سطح ليگ برتري باشند و جزو تيم‌هاي بالاي جدول ليگ يك باشند كه ما بتوانيم با آنها بازي تداركاتي پر باري را انجام دهيم. سه بازي تداركاتي را در نظر گرفته‌ايم ولي اگر شرايط انجام سه بازي را بدليل كمبود بازيكن نداشته باشيم، به دو بازي قناعت مي كنيم.‌

*وحيد هاشميان امروز در تهران با پرسپوليس قرارداد بست، در اين باره چه نظري داريد؟
در مورد وحيد هاشميان به اين جمع بندي رسيديم كه ايشان را حفظ كنيم. وحيد به دليل مسائل فني و اخلاقي مي‌تواند به ما كمك كند. هاشميان شخصيتي دارد حرفه‌اي كه مي‌تواند براي تيم ما و بازيكنان جوان ما يك الگوي خيلي خوبي باشد. به اميد خدا از او استفاده خواهيم كرد و قرار است به اردوي ما ملحق شود.

*آمادگي بازيكنان در اين در چه سطحي است؟
ما هفته چهارم تمرينات تيمي را پشت سر مي‌گذاريم و شرايط بدني بچه‌ها روز به روز بهتر مي‌شود و كيفيت كاري آنها بالا مي‌رود.

*با توجه به صحبتي كه با سرمربي تيم ملي داشتيد، شرايط ملي پوشان را چطور ارزيابي مي‌كنيد؟
شرايط بازيكنان را پرسيدم و ايشان اطلاعات كافي و جامعي از بازيكنان داشت چه از نقطه نظر فني و چه از نظر اخلاقي. سرمربي تيم ملي بر روي كليه بازيكنان اشراف كافي داشت و با نحوه بازي كردن بازيكنان كه در چه پستي بهتر كار مي‌كنند را به نكات جالبي اشاره كرد. من يك روز قبل از آن نيز به همراه آقاي سومديك كمك مربي جديد پرسپوليس سر تمرين تيم ملي رفتيم و تمرين بچه ها را از نزديك مشاهده كرديم.

*در مورد كمك مربي خارجي آقاي سومديك كه به جمع كادر فني ملحق مي‌شوند چه نظري داريد؟
كار ايشان پس از مذاكره به اتمام رسيده و قرار است ظرف يكي دو روز آينده در تركيه به ما ملحق شود.

قدیمی 08-08-2011, 05:04 PM
mahi.f
سرپرست تيم
mahi.f آواتار ها

نام حقیقی: مـاهـ ـے ..
تشکر شده 3,912 بار در 1,272 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هیچ کــَس ..
مربی مورد علاقه: گـَشتَم نبــودـ نَگَردـ ..
حالت من:
Moteajeb
mahi.f is on a distinguished road

عليرضا محمد: سرم به اندازه يك سيب باد كرد

مدافع پرسپوليس گفت: بر اثر سنگي كه تماشاگران زدند، سرم به اندازه يك سيب باد كرد.

عليرضا محمد در گفت‌وگو بافارس، عنوان كرد: بر اثر سنگي كه تماشاگران زدند سرم به اندازه يك سيب باد كرد. اگر اين سنگ به گيج‌گاه و يا چشمم مي‌خورد چه اتفاقي مي‌افتاد؟ كار زشت و ناجوانمردانه در حق ما آن هم در اول بازي انجام دادند.
وي در مورد بازي تصريح كرد: آب و هواي بوشهر به هيچ عنوان مناسب برگزاري مسابقه نيست. در اين شهر رطوبت بسيار بالا است و نمي‌توان حتي راه رفت چه برسد به دويدن. درست نيست در اين وقت سال در بوشهر مسابقات برگزار شود.
هافبك پرسپوليس درباره نتايج اين تيم خاطرنشان كرد: هواداران نگران نباشند. مطمئن باشيد اگر پرسپوليس روي غلتك بيفتد هيچ تيمي جلودارمان نخواهد بود. ما نياز به زمان داريم.
وي افزود: در ديدار برابر شاهين روي اشتباهات فردي 2 گل دريافت كرديم وگرنه مي‌توانستيم مساوي كنيم. بازيكنان بوشهري نيز اشتباهاتي داشتند كه طالب‌لو به خوبي آنها را جمع كرد. ما از موقعيت‌هاي خود استفاده نكرديم و شاهيني‌ها از 2 فرصت خود بهره بردند و پيروز شدند.

قدیمی 09-04-2011, 11:14 AM
ah.king
بازيكن اصلي
ah.king آواتار ها

نام حقیقی: Amirhossein
تشکر شده 338 بار در 98 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Eamon Zayed
مربی مورد علاقه: Denizli
ah.king is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : هفته ی ششم:ذوب آهن - پرسپولیس

استيلي :‌ نمي‌دانم در بازي مقابل ذوب آهن بايد چه‌كار كنم

سرمربي پرسپوليس گفت: تيم ملي با ارائه يك بازي خوب برابر اندونزي براي رقبا خط و نشان كشيد.
حميد استيلي در خصوص ديدار تيم ملي مقابل اندونزي عنوان كرد: خوشبختانه موفق شديم در اولين بازي قاطعانه اندونزي را شكست دهيم. هميشه بازي اول حساسيت خاص خودش را دارد ولي اين بار با قدرت براي حريفان خط و نشان كشيديم.

وي افزود: تيم ملي روز به روز با كي‌روش بهتر مي‌شود. در بازي روز گذشته 2 گل از ضربات ايستگاهي زديم و سومين گل خودمان را با پاس به عقب زيبا و كار روي زمين به ثمر رسانديم. قطعا با اين بازي خوب آينده روشني در انتظار ما تيم ملي است.

استيلي تصريح كرد: قطعا در تيم ملي نقاط قدرت و ضعفي وجود دارد كه كي‌روش دستور رسيدگي به آنها را مي‌دهد. بهترين فرد خود سرمربي تيم ملي است كه به اين مسائل رسيدگي كند اما در نهايت ما در شروع كار خوب بوديم و با برنامه ريزي بهتر عالي خواهيم شد.

سرمربي پرسپوليس خاطرنشان كرد: سه شنبه هفته جاري يك بازي سخت مقابل قطر داريم و بچه‌هاي ما لياقت اين را دارند تا قطر را در خانه خود غافلگير كنند.

استيلي با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه آزادي گفت: به نظر من هواداران سنگ تمام گذاشتند. آنها با حضورشان كه بسيار پرشور بود نشان دادند كه با تيم ملي آشتي كرده‌اند. بعد از مدت‌ها ديديد كه تيم ملي ما بسيار خوب و سرحال بازي كرد. ما در نيمه اول به گل نرسيديم اما صبوري هواداران باعث شد در نيمه دوم تيم ملي چهره واقعي خود را نشان دهد. هر وقت هواداران صبر داشته باشند نتيجه‌اش موفقيت است. من اميدوارم در بازي‌هاي آينده نيز تيم ملي با حمايت 100 هزار نفري هواداران مواجه شود تا به نتايج خوب برسد و به جام جهاني برزيل راه پيدا كند.

وي در ادامه گفت‌وگو در خصوص شرايط پرسپوليس اظهار داشت: اردوي خوبي را در مشهد پشت سر گذاشتيم و به اهداف خود تا حدود زيادي رسيديم. ما در بازي مقابل اندونزي 2 ملي پوش را در زمين داشتيم كه هر دو خوب كار كردند. رضايي 65 دقيقه و كريمي 90 دقيقه بازي كردند و تاثير گذار بودند.

اين مربي افزود: تيم ملي 3 روز ديگر بايد در قطر به ديدار اين كشور برود كه قطعا بازيكنان ما در آن بازي استفاده خواهند شد پس از آن بازيكنان بامداد روز شانزدهم به ايران مي‌آيند تا در اختيار ما قرار گيرند. واقعا نمي‌دانم در بازي روز پنجشنبه مقابل ذوب آهن بايد چه كار كنم.

استيلي تاكيد كرد: هميشه احترام تيم ملي بر من واجب است و دوست دارم اين تيم هميشه موفق باشد اما پرسپوليس هم بايد در مقابل تيم سر سخت ذوب آهن قرار گيرد و ما قطعا بايد از ملي پوشان خود كه جزيي از تيم ما هستند استفاده كنيم. با اين شرايط نمي‌دانم چه اتفاقي خواهد افتاد. ما مي‌توانيم با يك برنامه ريزي بهتر و منسجم تر كاري كنيم كه به باشگاه‌ها هم لطمه زيادي وارد نشود.

استيلي يادآور شد: بازي سختي مقابل ذوب آهن در اصفهان داريم. قطعا اين تيم مقابل ما انگيزه‌هاي زيادي دارد اما ما هم دوست نداريم از اصفهان دست خالي برگرديم به همين دليل تمام تلاش خود را خواهيم كرد كه به هدفمان برسيم. فقط اميدوارم خستگي ملي پوشان و مسائلي از اين قبيل براي ما مشكل ساز نشود.

Zayed 10 MINUTES

KING OF HAT TRICK
Killer of Esteghlal
ah.king آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 7 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 09-25-2011, 03:06 PM
mahi.f
سرپرست تيم
mahi.f آواتار ها

نام حقیقی: مـاهـ ـے ..
تشکر شده 3,912 بار در 1,272 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هیچ کــَس ..
مربی مورد علاقه: گـَشتَم نبــودـ نَگَردـ ..
حالت من:
Moteajeb
mahi.f is on a distinguished road

نژادفلاح:برنامه 90 نمک روي زخم پرسپوليس پاشيد

محمد حسين نژادفلاح در گفت و گو با پانا در مورد بازگشت خود به هيات مديره، اوضاع پرسپوليس، عملکرد حبيب کاشاني و مسائل ديگر صحبت کرد.

از بازگشت به هيات مديره پرسپوليس صحبت کنيد.
بايد ديگران پاسخ دهند چرا برگشتم . عشق و علاقه اي که به پرسپوليس داشتم باعث شد اين سمت قبول کنم. جزو افرادي هستم که چند فصل بيشتر از افراد ديگر عضو هيات مديره بودم. در اين سالها حتي يک ريال از محل باشگاه درآمد نداشتم. الان فقط به عشق پرسپوليس و رنگ تيمم و هواداران براي کمک آمدم.

چند ماه قبل از ترکيب هيات مديره و بازگشت خودتان خبر داشتيد؟
من از مجلس هفتم ارتباط نزديکي با عباسي داشتم و دارم. آن زمان جزو هيات مديره اين باشگاه بودم و عباسي را يکي از علاقمندان فوتبال و به خصوص پرسپوليس ديدم. اخبار را از همان موقع رد و بدل و با هم مشورت مي کرديم. من از ترکيب هيات مديره پرسپوليس مطلع نبودم ولي مي دانستم خودم هستم چون با من صحبت شده بود. عباسي، سجادي و معاون پارلماني وزير با من صحبت کرده بودند که در هيات مديره باشم چون هيات مديره قبل نه استعفا کرده و نه برکنار شد. فقط از اکثريت افتاده بود.

يعني عباسي پرسپوليسي است؟
بله. عباسي پرسپوليسي است اما الان وزير ورزش بايد براي همه باشد ولي آنچه مسلم است رنگش قرمز است .

هيات مديره جديد از استيلي حمايت مي کند؟
مي خواهم با مقدمه پاسخ دهم. نتايج ضعيف باعث شد تا ترکيب جديد معرفي شود. اين نتايج از حوصله هواداران خارج بود چون تيم فصل را خوب شروع نکرد به خصوص اينکه دربي را باخت. شکست در دربي براي هواداران سخت بود. مخصوصا با برنامه بد 90 که بعد از دربي نظرسنجي گذاشت که پرسپوليس کجاي جدول قرار مي گيرد، خيلي به هواداران سخت گذشت! از صدا و سيما انتقاد دارم. اين چه رفتاري است که با باشگاه بزرگي مثل پرسپوليس که سالها به عنوان قهرمان آسيا و ايران افتخارآفريني کرده و اين همه جام دارد، مي شود. چرا بايد به خود اجازه مي دهيم با اين همه هوادار اين طور برخورد کنيم؟ برنامه 90 نمک روي زخم پرسپوليس پاشيد.

در مورد ترکيب جديد هيات مديره نظر شما چيست؟
در ترکيب جديد عباسي خوب تدبير کرد. 2 پيشکسوت مثل پروين و پنجعلي را که بتوانند بار فني تيم را تامين کنند منصوب کرده. وجود فروزنده به عنوان معاون رييس جمهور موثر است. رويانيان را هم به عنوان مدير خوب مي شناسيم. به نظرم ترکيب ايده آلي است.

اين که مي گويند رويانيان استقلالي است، صحت دارد؟
اگر رويانيان استقلالي باشد، خودش نبايد بپذيرد. مگر يک استقلاليمي تواند مدير عامل پرسپوليس شود؟ مگر مي شود فردي خلاف ميل و دلش بيايد پرسپوليس؟ از طرف من با صداي بلند بگوييد که او حتما پرسپوليسي است و امکان ندارد يک استقلالي در راس پرسپوليس باشد. او ذاتا پرسپوليسي است و با عشق و علاقه مسئوليت را پذيرفته.

عملکرد کاشاني خوب نبود. اگر استعفا نمي کرد، برکنار مي شد؟
ما نبايد از افراد عکس بگيريم. اگر بخواهيم قضاوت کنيم بايد فيلم بگيريم. مي پذيرم که کاشاني در اين فصل نتايج خوبي نگرفت و حق پرسپوليس نيست پانزدهم جدول باشد . اما او سه جام براي باشگاه گرفت و يک زماني در اوج محبوبيت به سر مي برد. نتايج دراين مقطع خوب نبود. بالاخره در نتيجه گرفتن همه مقصرند. بايد به او خدا قوت گفت. اگر او مقامي مي آورد شايد برکنار نمي شد. مثلا الان که فتح الله زاده با استقلال در صدر جدول است اگر کنار گذاشته مي شد، طبيعي است که تصميم وزير با واکنش روبرو شود. کاشاني چون نتوانست تيم را بالا بياورد، همه را به واکنش وا داشت چون باشگاه پرسپوليس، بزرگ تر از افراد، کاشاني، من وهمه است.

شما يکي از مخالفان برکناري دايي بوديد. در اين زمينه صحبت مي کنيد؟
من مثل همه هواداران به پرسپوليس علاقه دارم، شان پيشکسوتان بايد حفظ شود. موافق اين نوع جابجايي براي انتخاب سرمربي نبودم. علي دايي بزرگتر از اين ها بود که چنين برخوردها و بازي هايي با او شود. استيلي هم همين طور. مقدمات آمدن استيلي هم کاملا فراهم نبود. هم اين نوع انتخاب به ضرر دايي بود و هم استيلي و هم کاشاني و در نهايت به ضرر خانواده پرسپوليس تمام شد. علي دايي را يکي از سرمايه هاي خوب کشور مي دانم . بزرگتر از دايي مگر داريم؟ او آقاي گل جهان است. سالهاست به او علاقه مند هستم. برخورد اين جوري با يک بزرگ که جهان او را مي شناسند، در شان دايي و کاشاني نبود. به نوع انتخاب استيلي و رفتن دايي را نقد دارم.

حمايت شما از استيلي مقطعي است؟
امروز سرمربي ما استيلي است. همان طور که حفظ حرمت دايي و استيلي هم اصل است. بايد مشکلاتي که مانع کار استيلي است را رفع و او را تقويت و کمک کنيم. انشاالله با خود استيلي نتيجه بگيريم. هنر ما نبايد در جا به جايي باشد. ما مربيان داخلي و خارجي در حد سرمربيگري پرسپوليس کم نداريم. خيلي ها آرزو دارند سرمربي پرسپوليس شوند اما استيلي هم براي پرسپوليس کم زحمت نکشيده. هواداران برد مي خواهند. اگر ما بتوانيم اين برد را با استيلي بگيريم، خيلي خوب مي شود. هواداران بايد اين فرصت را به استيلي، هيات مديره و بازيکنان بدهند تا خود را ترميم کنيم. باخت در دربي خيلي دشوار و سنگين بود. اگر من ببينم باعث باخت مکرر پرسپوليس هستم خودم نمي مانم. استيلي هم بايد بداند که همه امکانات براي موفقيت فراهم است ولي اگر احساس کند خودش نمي تواند، اين ضريب هوشي را دارد که برود و خودش را به هواداران و مديرعامل تحميل نکند. اين حق استيلي است و بايد به او کمک کنيم. از همه انتظار داريم که کمک کنند تا تيم به اوج برگردد. شخصا رويم نمي شود بگويم پانزدهم جدوليم.

دقيقا فرصتي که به استيلي مي دهيد چند هفته است؟
اگر قرار باشد زمان تعيين کنيم ، اين ديگر فرصت نيست و تهديد محسوب مي شود. يعني عملا فرصتي به او داديم که استرس زاست. تعيين فرصت استرس را افزايش مي دهد و آرامش را مي گيرد. همه که موافق استيلي و پرسپوليس نيستند، همه که منصف نيستند. همه که خود باوري ندارند تا در زمان بحران و شرايط سخت کار کنند لذا مي خواهند فضا را به گونه اي پيش ببرند که پرسپوليس نتيجه نگيرد. بيش از اينکه بعضي ها با استيلي مخالف باشند با برد پرسپوليس مخالفند. استيلي روزي محبوب بود و اگر بتواند بردها را يکي پس از ديگري بياورد، يکي از دوست داشتني ترين مربيان پرسپوليس مي شود. ما مگر چند نفر مثل استيلي، دايي و پروين داريم که هرکدام را يک سال برنجانيم و از دست بدهيم؟ بودن پروين و پنجعلي به نفع استيلي است. اسم پروين انرژي مثبت به تيم مي دهد و دوستان مي توانند از تجربيات، مشورت ها و نکات فني پروين و پنجعلي استفاده کنند.

قبول داريد اعضاي هيات مديره استقلال قوي تر از پرسپوليس هستند؟
نه قبول ندارم که هيات مديره استقلال از پرسپوليس قويتر است. البته براي زرينچه احترام قائلم ولي ما مگر در پيشکسوتان باشگاه، بزرگتر از پروين و پنجعلي داريم؟ ترکيب خوبي از نظر فني انتخاب کرديم. بودن اين دو نفر بي ايراد است . در واقع وزن ما بيشتر از وزن پيشکسوتهاي استقلال است. دو معاون رييس جمهور يعني رويانيان و فروزنده در هيات مديره ما هستند. براي تک تک اعضاي هيات مديره استقلال احترام قائلم. آنجا هم ترکيب خوب و قوي هست و نمي خواهم مقايسه کنم.

چرا اعضاي هيات مديره دو باشگاه به تعداد مساوي نيستند؟
طبق اساسنامه پرسپوليس و استقلال ظرفيت اعضاي هيات مديره مي تواند 5 تا 7 نفر باشد. ترکيب ما با 5 نفر کامل مي شد و آنجا با 7 نفر. يعني در واقع نمي شد در استقلال کسي را حذف کرد چون سخت بود . کاشاني خودش رفت و آن طرف فتح الله زاده چون تيمش صدر بود، بايد مي ماند. البته اضافه شدن 2 نفر به هيات مديره پرسپوليس از اختيارات رييس مجمع است. اگر عباسي مصلحت بداند، مي تواند 2 نفر ديگر را اضافه کند. نظرم اين است ما به نظام شورايي علاقه مند هستيم و فرهنگش را داريم ولي پايبندي به آن را نداريم يعني هرجا جمع کوچکتر باشد، خروجي آن بهتر است. خواهيد ديد حاشيه هاي مديريت استقلال حتما بيشتر از پرسپوليس خواهد بود. آنها 2 فرصت بيشتر براي اظهار نظر دارند. البته اميدوارم همدلي در هر 2 باشگاه وجود داشته باشد. بزرگي پرسپولس در بزرگي رقيب نهفته است. هرچه قدر استقلال ضعيف باشد، پرسپوليس ضعيف مي شود و بالعکس.

قدیمی 10-09-2011, 09:36 AM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

استیلی: هر ۱۴ گل ما روی حرکات تیمی بود/کاش همه این بازی را می دیدند

حمید استیلی در گفت وگویی پس از پیروزی 14 بر یک در دیدار دوستانه شب گذشته برابر منتخب کیش اظهار داشت: همانطور که قبل از رفتن به اردوی کیش گفته بودم در این اردو بیشتر به دنبال مسائل روحی و روانی تیم هستیم. در کنار یک اردوی خوب بازی دوستانه مؤثری هم انجام دادیم و موفق شدیم به نتیجه خوبی برسیم تا از همه لحاظ برای بچه ها خوب باشد.

وی ادامه داد: در چند مدت گذشته اتفاق نیفتاده که تیمی با این 14 گل حریف خود را شکست دهد. ۷ گل در نیمه اول و ۷ گل در نیمه دوم با کارهای تیمی به ثمر رساندیم و گل های ما روی کار فردی نبود. برای من بسیار مهم بود که گل های ما روی حرکات تیمی زده شود.

استیلی در پاسخ به این سؤال که آیا تیم منتخب کیش حریف تدارکاتی قدرتمندی برای شما بود، گفت: تیمی که مقابل آن بازی کردیم همیشه در کیش است و خیلی از تیم ها مقابل این تیم ظاهر شدند. همین تیم که مقابل ما قرار گرفت شاید برای برخی از تیم ها در دیدارهای دوستانه مشکل ساز شده باشد. البته من گفتم هدف ما در این بازی مرور کارهای تیمی و بهبود شرایط روحی بازیکنان بود تا بچه ها به خودباوری برسند.

وی خاطرنشان کرد: ای کاش این بازی ضبط می شد و گل هایی که زدیم را همه می دیدند. ما با چند پاس سالم و حرکت تیمی دروازه حریف را باز کردیم و بازیکنان حریف را سردرگم کرده بودیم و این برای من بسیار مهم بود.

استیلی در پایان گفت: امیدوارم با حفظ این روند در بازی شنبه هفته آینده مقابل مس کرمان ظاهر شویم و بتوانیم دست پر به تهران بازگردیم.

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش