انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 01-28-2012, 05:49 PM
قل مراد
بازيكن پايه
قل مراد آواتار ها

تشکر شده 122 بار در 36 نوشته
قل مراد is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

مصطفی دنیزلی:حتی نمی خواهم فکرش را بکنم که پرسپولیس جاسوس دارد/ قهرمان باید روح قهرمانی داشته باشد

لیگ برتر - ایسنا نوشت:

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این که ذوب آهن از تیم‌های ریشه‌دار ایران است گفت: می‌خواهیم در ورزشگاه آزادی خبر بازگشت "پرسپولیس قدرتمند" را به هواداران بدهیم.مصطفی دنیزلی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: ذوب آهن از تیم‌های اصل و نسب دار فوتبال ایران است که به رده‌های بالای جدول رده بندی چشم دارد.، ما می‌خواهیم خبر بازگشت دوباره به "پرسپولیس قدرتمند" را در ورزشگاه آزادی به هوادارانمان بدهیم، چرا که پس از بازی با ذوب آهن بازی‌های مهم بیشتری پیش رو داریم و باید خود را برای آن‌ها آماده کنیم.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس پس از شکست این تیم برابر نفت آبادان بازیکنان این تیم را به کسر 10 درصد و میثاق معمارزاده را به کسر 15 درصد از قرارداد جریمه کرد، دنیزلی در این رابطه گفت: پس از بازی با نفت آبادان فرصت نشد با رویانیان صحبت کنم، اما پس از دیدار با ذوب آهن در این باره جلسه‌ای با وی خواهم داشت. ما همه برای موفقیت پرسپولیس کار می‌کنیم و در پاداش‌ها و جریمه‌ها به طور یکسان شریک هستیم. نباید به گونه‌ای باشد که جریمه معمارزاده با دیگران فرق کند، در جلسه‌ای که با رویانیان خواهم داشت، نظرم را به او می‌گویم.

همچنین پس از شکست پرسپولیس برابر نفت صحبت‌هایی ردوبدل شده توسط بازیکنان در رفتن این تیم در رسانه‌ها و مطبوعات چاپ شد که این مساله باعث اختلاف شدید علی کریمی شد و او از این مساله به عنوان وجود جاسوس در تیمش یاد کرد. سرمربی پرسپولیس در این باره گفت: من بر اساس شایعات کار نمی کنم. می‌دانم که در رختکن چه حرف‌هایی به بازیکنانم زده‌ام و بازیکنان هم می‌دانند که به آن‌ها چه گفته‌ام. اکنون نیز اگر شما بخواهید به شما هم می‌گویم، اما در این باره این مساله که بازیکنی باشد که اطلاعات رختکن را به رسانه‌ها بدهد، حتی نمی‌خواهم فکرش را بکنم. چون اگر چنین فردی وجود داشته باشد، خیلی زود مشخص خواهد شد.

در ادامه خبرنگاری از دنیزلی پرسید که با توجه به عملکرد معمارزاده در برابر نفت آیا قصد دارد در برابر ذوب آهن از دروازه‌بان دیگری استفاده کند که او گفت: جواب سوالاتان را در روز بازی خواهید فهمید. شانس همه بازیکنان برای حضور در ترکیب تیم مساوی است. میثاق هم برابر نفت روزی پر از بدشانسی پشت سر گذاشت؛ روزی که ممکن است برای هر دروازه‌بانی پیش بیاید.

در این لحظه خبرنگاری به دیدار آینده پرسپولیس برابر استقلال اشاره کرد و گفت بازی با ذوب آهن پیش درآمدی بر آن بازی است و از او خواست که نظرش را درباره آن بازی اعلام کند، دنیزلی گفت: اگر اکنون بخواهم درباره داربی صحبت کنم، بدین معنی است که بازی با ذوب آهن را نادیده گرفته‌ام در حالی که این گونه نیست و من نمی‌خواهم چنین برداشتی شود. پس از بازی با ذوب آهن به اندازه کافی وقت برای صحبت کردن درباره داربی داریم. ‌

دنیزلی در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تیمش می‌تواند در بازی یکشنبه روند پیروزی‌هایش در ورزشگاه آزادی در نیم فصل دوم را ادامه دهد، عنوان کرد: ورزشگاه آزادی خانه‌ی ما است و آرزویمان این است که طرفداران و بازیکنانمان همیشه از این ورزشگاه سر بلند بیرون بیایند. در نهایت فوتبال یک ورزش است که همه می‌آیند در آن موفق شوند، ما هم فقط برای موفقیت خودمان تلاش می‌کنیم .

در ادامه خبرنگاری پرسید آیا وضعیت نه چندان مطلوب ذوب آهن تاثیری در بازی این تیم خواهد داشت یا خیر؟ که دنیزلی در پاسخ گفت: امسال آن چنان فرصت نکرده‌ام که بازی‌های ذوب آهن را تماشا و آن‌ها را آنالیز کنم. در مدتی که در پرسپولیس بودم، سعی کرده‌ام که روی تیم خود تمرکز کنم و بازیکنانم را بهتر بشناسم. ما بازی‌های مهمی را در لیگ برتر و در لیگ قهرمانان آسیا پیش رو داریم و اکنون زمانی است که هم من بازیکنانم را بشناسم و هم آن‌ها مرا بهتر بشناسند. درباره بازی یکشنبه هم باید بگویم که برای پیروزی شدن برابر ذوب آهن همه چیزمان را وسط می‌گذاریم تا ان‌شاءالله به هدف‌مان برسیم.

در ادامه خبرنگاری به دنیزلی گفت که او در هنگام آمدنش به پرسپولیس حرفی از قهرمانی نزد، اما چند تن از بازیکنانش پس از بازی با شهرداری تبریز قول قهرمانی داده‌اند، آیا این مساله برای هواداران غرور کاذب ایجاد نمی‌کند، که سرمربی پرسپولیس در پاسخ گفت: نمی‌دانم بازیکنانم پس از بازی با شهرداری چه گفته‌اند، اما بدون توجه به شرایط تیم اگر بازیکنانم چنین حرفی زده‌اند، به آن‌ها تبریک می‌گویم. کسانی قهرمانی را به دست می‌آورند که به آن فکر می‌کنند. مساله ‌ای در فوتبال وجود دارد که به آن «روح قهرمانی» می‌گویند. این مساله در مورد مربی بازیکن و هوادار مصداق دارد. کسانی که از این روح برخوردار نباشند، هیچ گاه موفق نمی‌شوند.

دنیزلی در ادامه درباره حضور مهرداد پولادی به صورت قرضی در پرسپولیس و بازی او در لیگ قهرمانان آسیا گفت: با جلساتی که با مسئولان باشگاه داشته‌ام به این نتیجه‌ رسیدیم که مهرداد پولادی می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا به ما کمک کند. فیلم‌ بازی‌های او را دیده‌ام و او را می‌شناسم. ضمن این که ما اکنون در حال بررسی بازیکنانی هستیم که قرار است در فصل آینده در پرسپولیس بمانند. از مسئولان هم می‌خواهم که از فرصت‌ها به نحو احسن استفاده کنند، چرا که عملکرد آن‌ها به ما می‌گوید که کدامیک را نگهداریم و کدام یک را بیرون کنیم.

قل مراد آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-29-2012, 02:16 AM
saeed1372
پیشکسوت انجمن
saeed1372 آواتار ها

نام حقیقی: سعید
تشکر شده 10,388 بار در 3,604 نوشته
بازیکن مورد علاقه: هر کی پرسپولیسی باشه
مربی مورد علاقه: علی دایی
حالت من:
Ashegh
saeed1372 is on a distinguished road

رويانيان: پروين بزرگ ما در پرسپوليس است

مدير عامل باشگاه پرسپوليس با بيان اينکه هميشه آمادگي دارم تا حرف ها و نظرات علي پروين را بشنوم، گفت: ايشان بزرگ ما در پرسپوليس است و من براي شنيدن حرف هاي ايشان نياز به بلندگو ندارم.

محمد رويانيان به سايت باشگاه پرسپوليس گفت: علي پروين بزرگ پرسپوليس است و در بحران ها هميشه از حضور وي بهره برده ايم. پروين هميشه کنار پرسپوليس و ما حضور دارد و براي شنيدن حرف هاي او نياز به بلندگو نيست. من هميشه منتظرم حرف هاي او را بشنوم تا آنها را براي ساختن پرسپوليس بزرگ به کار بگيرم.

رويانيان در پايان ادامه داد: مسلما بايد هر چه سريعتر کميته بررسي عملکرد تيم پرسپوليس با حضور علي پروين تشکيل شده و از نظرات ايشان استفاده شود.

علي پروين روز گذشته انتقاداتي را در رابطه با دنيزلي و باشگاه پرسپوليس مطرح کرده بود.

جانم فدای هوادار واقعی پرسپولیس
اگه عاشقی، سعی کن به عشقت برسی چون وقتی بره دیگه رفته!
اگه عاشق نیستی پس تلاش نکن که طعمش رو بچشی!
چون تلخترین شیرینی روزگاره...

saeed1372 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازsaeed1372 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 06-10-2012, 06:30 PM
Hojat Milano
پیشکسوت انجمن
Hojat Milano آواتار ها

نام حقیقی: Hojat
تشکر شده 9,325 بار در 3,606 نوشته
بازیکن مورد علاقه: Karimi|Maldini
مربی مورد علاقه: Ghotbi|Denizli|Wenger
حالت من:
Bitafavot
Hojat Milano is an unknown quantity at this point

عاشوری در گفت‌وگو با فارس:
یکی از مشکلات پرسپولیس میانگین سنی بالای بازیکنان بود/شرطی برای تمدید قرارداد ندارم

خبرگزاری فارس: مربی فصل گذشته پرسپولیس معتقد است یکی از مشکلات این تیم در فصل قبل میانگین سنی بالای بازیکنان بود.

محسن عاشوری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، گفت: زمانی که دنیزلی به ایران آمد از طریق مترجم خود به من زنگ زد و گفت دوست ندارد دستیارانش همیشه مصاحبه کنند. من هم به درخواست ایشان جامه عمل پوشاندم و فقط به فکر کارم بود. البته حرف‌هایم را به دنیزلی می‌گفتم.

وی افزود: حتی زمان استیلی نیز این اتفاق افتاد و بعد از چند مصاحبه که انجام دادم و دیدم شرایط کمی متفاوت است و افرادی با خواسته خود مصاحبه‌ها را پیاده می‌کنند با استیلی حرف زدم و به او گفتم دیگر زیاد مصاحبه نمی‌کنم و اگر مشکلی باشد با شما در میان می‌گذارم. به نظر من این تصمیم دنیزلی کاملا حرفه‌ای بود و باید نفر اول فنی همیشه پاسخگوی باشگاه، مردم و هواداران باشد.

مربی فصل گذشته پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که به نظر شما چرا این تیم در فصل گذشته نتیجه نگرفت گفت: مسائل زیادی دخیل بود، شاید بخشی از آن مشکلات مسائل حاشیه‌ای بود اما یکی از مشکلات ما میانگین سنی بالای تیم بود. نفرات کلیدی ما در برخی از پست‌ها میانگین سنی خوبی نداشتند و این موضوع پرسپولیس را اذیت کرد.

عاشوری در پاسخ به این سؤال که آیا با آمدن دنیزلی این مشکل حل شد یا خیر یادآور شد: خیر، این مشکل فقط مربوط به زمان استیلی نبود و به خاطر بازیکنانی که در اختیار داشتیم،‌ بود. دنیزلی هرچه در توان داشت پیاده کرد و تا حدودی برخی مشکلات از بین رفت اما کافی نبود و در نهایت در لیگ قهرمانان آسیا به الاتحادی برخورد کردیم که بسیار قوی و حرفه‌ای بود و با آن شرایط بازی را واگذار کردیم.

دستیار دنیزلی در مورد انتقاد پیشکسوتان پرسپولیس از این مربی بابت استفاده از دستیاران ضعیف در کنار خودش تصریح کرد: اطراف دنیزلی فقط من بودم اما نمی‌توانم بگویم عملکردم خوب بوده یا بد. شما باید از استیلی، مدیرروستا در تیم پاس و دنیزلی جوابتان را بگیرید و در نهایت باشگاه نیز می‌تواند پاسخ شما و منتقدان را بدهد. در کنار این موضوع از بازیکنان و مدیریت باشگاه نیز می‌توانید نظرات را جویا شوید. من هرچه در توان داشتم با درخواست کادر فنی پیاده کردم.

عاشوری در مورد تمدید قراردادش با قرمزپوشان به فارس گفت: تاکنون هیچ صحبتی با من نشده است. من هیچ شرطی برای تمدید قراردادم ندارم ولی اگر بخواهم با پرسپولیس همکاری کنم نیاز به قرارداد دارم. دوست دارم یک سال در خدمت این تیم باشم و چون شرایط بد با پرسپولیس را تجربه کردم حالا می‌خواهم شرایط آرام با این تیم را تجربه کنم. از شروع تمرینات پرسپولیس و وضعیت دنیزلی هم خبر خاصی ندارم.

وی در مورد بازیکنان فصل جدید پرسپولیس گفت: در خط دروازه و دفاع بازیکنان خوبی جذب شده در خط حمله نیز شرایط بد نیست اما پرسپولیس در میانه زمین به دو بازیکن دیگر نیاز دارد.

عاشوری در مورد اختلاف نظر برخی بازیکنان در میانه فصل گذشته تأکید کرد: بعید می‌دانم اختلاف نظری در بین بوده باشد چرا که من چیزی نشنیدم. شاید اگر هم اتفاقی افتاده در زمانی بوده که ما حضور نداشتیم ولی من چیزی ندیدم. از طرفی دیگر ما لیست سیاهی در پرسپولیس نداشتیم که برخی اوقات آن را اعلام می‌کردند. فقط دنیزلی بعد از هر بازی لیست 18 نفره بازیکنان را به من می‌داد و آن را در محل تمرین می‌زدم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

---
سر اومد زمستون
شکفته بهارون
گل سُرخ خورشید دراومدو شب شد گریزون

ویرایش توسط Hojat Milano : 06-10-2012 در ساعت 06:30 PM
Hojat Milano آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازHojat Milano تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 06-17-2012, 12:34 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

تشکر شده 20,312 بار در 6,139 نوشته
حالت من:
Bitafavot
Ali TiFo30 is on a distinguished road

قائم مقام باشگاه پرسپولیس گفت: قصد داریم در فصل آینده انتظارات میلیون‌ها هوادار تیم را برآورده کنیم.

جمشید زارع در حاشیه تمرین صبح امروز پرسپولیس گفت: متاسفانه سال گذشته فصل خوبی را پشت سر نگذاشتیم و برای همه ما این فصل بسیار تلخ بود اما خوشحالیم که در فصل جاری با تدبیر ستودنی سردار رویانیان در امر یارگیری به موقع وارد عمل شدیم و در خطوطی که مشکلاتی داشتیم بازیکن جذب کردیم.

وی خاطرنشان کرد: بازیکنان بزرگی گرفته‌ایم و به دنبال این هستیم که در فصل آینده انتظارات به حق میلیون‌ها هوادار را برآورده کنیم چون آنها سال سختی را پشت سر گذاشتند.

قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: امروز استارت خود را برای فصل جدید می‌زنیم و تمرینات خود را زیر نظر عاشوری و و طبق برنامه‌های دنیزلی برای موفقیت در دو جام پیش رو می‌بریم. زمانی که دنیزلی از مرخصی بیاید طبق دستور ایشان کار خواهیم کرد و به دنبال این هستیم عقب افتادگی‌ها را جبران کنیم.

زارع ضمن تشکر از کلیه بازیکنانی که از این تیم جدا شدند گفت: برای کسانی که از ما جدا شده‌اند از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم افرادی که به ما اضافه شده‌اند با جنگندگی به هدف خود در پرسپولیس برسند.
این کاربر برای پست مفید ازAli TiFo30 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 06-18-2012, 01:07 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

گفت‌وگو با فارس
ماهینی: می‌خواهند من و پرسپولیس را به حاشیه ببرند

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برخی می‌خواهند برای من و پرسپولیس حاشیه‌سازی کنند اما موفق به این کار نخواهند شد.

حسین ماهینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: پس از اردوی تیم ملی در حال استراحت هستم و به همین دلیل مدتی است که تلفن همراهم را خاموش کرده‌ام اما مصاحبه‌هایی را از خودم دیدم که واقعا تعجب کردم.
وی افزود: در مصاحبه‌ای دیده‌ام که گفته‌اند من بالاجبار به پرسپولیس آمده‌ام که این موضوع اصلا درست نیست و این موضوع را تکذیب می‌کنم. قطعا موضوع را از طریق باشگاه و شخصا دنبال خواهم کرد تا اجازه ندهم کسی پرسپولیس و من را وارد حاشیه کند. مگر می‌شود کسی به زور به یک تیم برود؟ کدام عقل سلیم این موضوع را تایید می‌کند؟
ماهینی عنوان کرد: در شرایطی که پرسپولیس در امر یارگیری بسیار خوب عمل کرده معلوم است برخی‌ها به دنبال ضربه زدن به این تیم هستند و شاید در طول فصل نیز دست به هر کاری بزنند تا تیم وارد حاشیه شود اما بعید است این افراد به هدف‌شان برسند و پرسپولیس را وارد حاشیه کنند.
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 06-18-2012, 07:45 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

در گفت‌وگو با فارس
چیذری: پرسپولیسی‌ها را می‌شناسم/ بدنسازی حساس‌ترین دوره برای تیم‌ها است

بدنساز جدید پرسپولیس گفت: با توجه به فعالیتم در امور بدنسازی تقریباً با خیلی از بازیکنان پرسپولیس رفیق و آشنا هستم.

فرهاد چیذری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضورش به عنوان مربی بدنساز پرسپولیس اظهار داشت: بسیار خوشحال هستم که مورد اعتماد باشگاه پرسپولیس قرار گرفته‌ام، من 41سال سن دارم و ورزش را در عرصه‌های مختلف و گذراندن دوره‌های بدنسازی آغاز کرده‌ام.
وی افزود: شروع ورزش من با احمدرضا عابدزاده بود، البته خودم در رشته‌های رزمی فعالیت داشته‌ام. پس از گذشت چند مدت در سال 1380 به رشته بسکتبال و بدنسازی رو آوردم. من در تیم‌های مهرام، پتروشیمی بندر امام، صنام و چند تیم دیگر فعالیت کرده‌ام .
چیذری عنوان کرد: من از قدیم با قرمزپوشان دوست و آشنا هستم و می‌توانید از آنها بپرسید که مرا می‌شناسند یا خیر، سابقه من در عرصه بدنسازی پاسخگوی سؤالات شما است. البته باز هم می‌گویم همه بازیکنان نسل جدید و حتی نسل قدیم مانند اسطوره‌ای به نام عابدزاده من را می‌شناسند.
وی در پایان خاطرنشان کرد: به مدت یک سال با پرسپولیس به توافق رسیده‌ام و امیدوار هستم زیر نظر کادر فنی بتوانم کار خودم را به بهترین شکل در این تیم بزرگ به نمایش بگذارم. من این را می‌دانم که دوران بدنسازی یکی از سخت‌ترین و حساس‌ترین دوره‌ها پس از بازی‌ها مخصوصاً در تیم بزرگ پرسپولیس که هواداران بسیاری دارد.

قدیمی 06-19-2012, 08:42 PM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

در گفت‌وگو با فارس
عاشوری: آمار بازیکنان پرسپولیس مرا امیدوار کرد/تصمیم ما به نفع هواداران است
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: تصمیم ما برای برگزاری تمرینات پشت درهای بسته به نفع هواداران است.

محسن عاشوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: هفته گذشته مترجم مصطفی دنیزلی با من تماس گرفت و اعلام کرد اگر در ایران هستم تمرینات پرسپولیس را طبق برنامه دنیزلی از روز چهارشنبه شروع کنم تا خودش به ایران بیاید.
وی افزود: متاسفانه مشکلی در این بین پیش آمد و تمرینات را با 2 روز تاخیر با 10 نفر شروع کردیم. یک سری از بازیکنان در مرخصی هستند و افراد دیگری همراه با تیم ملی جوانان به مسافرت رفته‌اند. انشاالله با اضافه شدن این بازیکنان تیم کاملی خواهیم داشت.
عاشوری تاکید کرد: رویانیان از من خواست با قدرت و با اختیار تام کارم را شروع کنم. من هم به خاطر اعتماد ایشان و نگاه ویژه رویانیان کار را شروع کردم. از مسئولان باشگاه درخواست کردم با توجه به اینکه در حال از دست دادن زمان بودیم یک بدنساز خوب استخدام کنند که رویانیان با درخواست من موافقت کرد و چیذری را آوردیم که بازیکنان بزرگی مثل مهدوی کیا و هاشمیان از او شناخت خوب دارند.
وی در پاسخ به این سؤال که آیا درست است بدون قرارداد و سرمربی تیم با پرسپولیس استارت زده‌اید یادآور شد: قبول دارم این موضوع حرفه‌ای نیست که بازیکن و مربی بدون قرارداد کار خود را شروع کند اما من به خاطر پرسپولیس و قلبم خواستم به این تیم کمک کوچکی کرده باشم. در این زمان من به فکر پرسپولیس هستم نه چیز دیگر. من در پرسپولیس بازی کرده‌ام و این تیم را دوست دارم.
عاشوری افزود: از طرف دیگر برای من جالب بود که رویانیان و دنیزلی به من اطمینان کردند. الان نباید دنبال این باشیم که قرارداد دارم یا خیر. سر فرصت می‌شود درباره این ماجراها حرف زد هر وقت هم سرمربی جدید آمد اختیار تام دارد دستیاران خود را انتخاب کند. اگر بودم به پرسپولیس کمک می‌کنم در غیر این صورت وجدانم راحت است که کم نگذاشته‌ام.
مربی پرسپولیس درباره نحوه تمرینات این تیم گفت: به نظر من بچه‌ها فوق العاده کار را شروع کردند. ما بعد از ظهر روز گذشته 11 کیلومتر را در یک ساعت و 20 دقیقه دویدیم و این نشان می‌دهد بازیکنان این پتانسیل را دارند که 14 کیلومتر را ظرف یک ساعت و 30 دقیقه بدوند. این خیلی آمار خوبی است و مرا غافلگیر و خیالم را برای شروع فصل راحت کرد.
وی در خصوص بازیکنان جذب شده گفت: در خط دفاعی و دروازه کمی نگران بودیم اما بازیکنان خوبی را جذب کردیم. در خط هافبک نیز چندان نگران نبودیم اما در حمله نیاز به بازیکنان داشتیم که مهره‌های خوبی را گرفته‌ایم. نیاز به دو هافبک دفاعی خوب داریم که یکی از آنها از برزیل می‌آید و کار بازیکن دیگر نیز توسط رویانیان در حال انجام است.
مربی پرسپولیس درباره ناراحتی هواداران از برگزاری تمرینات پشت درهای بسته گفت: یک سال فوتبالم را در قطر دنبال کردم اما بدترین روزهای فوتبالی‌ام بود چون هیچ هواداری را در بازی‌ها نمی‌دیدم. وقتی هوادار در فوتبال نباشد هیچ لذتی ندارد ولی این کار ما فقط به خاطر هواداران است. در فصل بدنسازی فشار روی بازیکنان بسیار زیاد است و باید صداها راحت‌تر و با تمرکز به یک بازیکن برسد در غیر این صورت خلل‌ ایجاد می‌شود. با توجه به اینکه بدنسازی پرسپولیس به روز است تصمیم گرفتیم هواداران در تمرین نباشند اما این موضوع به معنای آن نیست که هواداران را در تمرینات راه نمی‌دهیم.
وی تاکید کرد: اگر این تصمیم را گرفته‌ایم به خاطر خود هواداران است. هواداران به بازیکنان پرسپولیس علاقه دارند و بعد از اینکه بازیکنان مورد علاقه خود را تشویق می‌کنند دوست دارند جواب بشنوند و اگر بازیکنی عکس العمل نشان ندهد ممکن است دلخوری‌هایی به وجود آید. به همین دلیل هواداران از من بپذیرند که این کار به نفع پرسپولیس است.

قدیمی 06-25-2012, 11:51 AM
Ali TiFo30
مدير بازنشسته
Ali TiFo30 آواتار ها

حالت من:
Bitafavot

عاشوری در گفت و گو با فارس:
با جذب مهره‌های جدید مسئولیت بازیکنان پرسپولیس چند برابر شده است
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به دلیل گرفتن بازیکنان خوب و تاثیر گذار به بازیکنان گفتم مراقب باشید مسئولیت شما دو برابر شده است.

محسن عاشوری در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین شرایط بازیکنان پرسپولیس اظهار داشت: خدا را شکر در زمین فوتبال کار خودمان را دنبال می‌کنیم. در اولین قدم مهم‌ترین موضوع برای ما اعتماد به نفس بازیکنان بود. خوشبختانه امسال در فصل نقل و انتقالات خوب کار کردیم و به همین دلیل در جلسه‌ای به بازیکنان گفتم که نسبت به فصل گذشته مسئولیت‌شان دو برابر شده است.
وی افزود: حریفان بازیکنان پرسپولیس را می‌شناسند و به همین دلیل با انگیزه چند برابر مقابل ما به میدان خواهند آمد، بنابراین باید بازیکنان در دیدارهای فصل جدید با تلاش مضاعفی به میدان بروند. البته من تا به امروز از تک تک بازیکنان تشکر می‌کنم چون به خاطر پرسپولیس با جان و دل فشارها را تحمل می‌کنند.
عاشوری خاطرنشان کرد: اما صحبت من باز هم با هواداران عاشق پرسپولیس است که واقعا اگر لازم باشد 100 بار دیگر تکرار می‌کنم که بدون آنها فوتبال هیچ معنایی ندارد. اگر شرایط این است که تمرین پشت درب‌های بسته برگزار شود به خاطر خود هواداران است اما اگر مثل تمرین روز یکشنبه بعد از ظهر هواداران بیایند و نظم و انضباط را رعایت کنند و به موقع بازیکنان پرسپولیس را تشویق کنند هیچ مانعی برای حضور آنها در تمرین وجود نخواهد داشت. اکنون موقعیت پرسپولیس حساس است و در دوران بدنسازی بازیکن نیاز به تمرکز دارد. اگر تشویق‌ها به موقع شود و در چارچوب تیمی باشد هیچ مشکلی ندارد. در غیر این صورت اشکال‌هایی به وجود می آید که غیر قابل جبران است.
وی در خصوص شرایط کلی پرسپولیس نیز گفت: روز به روز رو به جلو حرکت می‌کنیم تا به استانداردهای لازم برسیم. طبق صحبتی که با بدنساز پرسپولیس داشتم خوشبختانه شرایط کلی تیم خوب است و از این بابت ابراز رضایت داریم.
مربی پرسپولیس درباره بازی با صنعت نفت آبادان در اولین هفته لیگ برتر نیز گفت: همه می دانند گرمای هوا در آبادان نگران کننده است اما بازیکنان باید به امتیاز‌ها فکر کنند. بالاخره باید قبول کنیم بازی اول ما در آبادان است و نمی‌شود کاری کرد. ما باید بدانیم هر تیم با وجود داشتن مهره‌های توانمند و کلیدی، به یکدلی بیش از هر چیز دیگری نیاز دارد و من امیدوارم امسال با همین اتحاد پرسپولیس به موفقیت برسد و ناکامی فصل گذشته را جبران کند.

قدیمی 07-02-2012, 03:53 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,057 بار در 10,447 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

پولادي: بازيکنان از نظر بدني مشکلي ندارند

مدافع تيم فوتبال پرسپوليس گفت: به نظر من علي دايي بهترين گزينه داخلي براي سرمربيگري پرسپوليس بود.

مهرداد پولادي پس از پايان تمرين صبح امروز پرسپوليس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: برنامه هاي بدنسازي را زير نظر محسن عاشوري و فرهاد چيذري به خوبي پيش مي بريم و پس از انتخاب سرمربي جديد هم وارد کارهاي تاکتيکي خواهيم شد.

وي گفت: به دليل اينکه باشگاه منتظر تصميم نهايي مصطفي دنيزلي شد مقداري انتخاب سرمربي جديد دير شد اما اميدوارم در روزهاي آينده مسئولان باشگاه بهترين تصميم را بگيرند و يک مربي خوب براي تيم انتخاب کنند.

مدافع ملي پوش پرسپوليس گفت: بازيکنان از نظر بدني مشکلي ندارند و با توجه به اينکه در تيم ملي و تيم هاي باشگاهي در کنار هم بازي کرده ايم از نظر هماهنگي در کارهاي تاکتيکي هم مشکلي نداريم.

پولادي تاکيد کرد: اميدوارم هر کس سرمربي پرسپوليس مي شود براي رسيدن به قهرماني موفق باشد. مانوئل خوزه کارنامه موفقي دارد و فکر مي کنم که اگر مشاوران خوبي در کنارش حضور داشته باشد که او را با فضاي فوتبال ايران و باشگاه پرسپوليس آشنا کنند بتواند قهرماني هاي خود را تکرار کند.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-02-2012, 03:54 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,057 بار در 10,447 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

گردان: نمي دانم سرمربي جديد کيست

دروازه بان ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس گفت: روند انتخاب سرمربي طولاني شده است و زمان براي اين کار از دست مي رود.

شهاب گردان پس از پايان تمرين صبح دوشنبه تيم پرسپوليس اظهار داشت: روزهاي پاياني فصل بدنسازي را پشت سر مي گذاريم تا کم کم وارد کارهاي تاکتيکي شويم.

وي گفت: نمي دانم سرمربي جديد کيست و من هم فقط نام گزينه هايي را شنيده ام که در رسانه ها مطرح مي شود. اميدوارم هرچه زودتر اين موضوع حل شود تا برنامه هاي تاکتيکي هم به خوبي پيش رود.

تمرين عصر امروز پرسپوليس لغو شد شايد به اين دليل که سرمربي جديد اين تيم قرار است تا ساعاتي ديگر معرفي شود.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش