انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > مباحث عمومی داخلی
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 04-17-2009, 12:58 PM
zamara
ریش سفید انجمن
zamara آواتار ها

نام حقیقی: اسماعيل
تشکر شده 25,976 بار در 8,947 نوشته
بازیکن مورد علاقه: علی کریمی
مربی مورد علاقه: هیچکس
حالت من:
Mehraboon
zamara will become famous soon enough
Exclamation # اخبار فوتبال بانوان ايران و جهان #

ليگ فوتبال بانوان از اول خرداد آغاز مي‌شود

ليگ برتر فوتبال بانوان از اول خرداد با حضور 18 تيم آغاز مي شود.

به گزارش خبرگزاري فارس، در حالي كه قرار بود مسابقات ليگ برتر بانوان قبل از عيد به صورت نيمه متمركز و با حضور 18 تيم آغاز شود به دليل كمبود زمين و برگزاري مسابقات ليگ برتر فوتسال بانوان اين ديدارها به تعويق افتاد.
با برنامه ريزي جديد اين رقابت ها كه اولين دوره برگزاري آن خواهد بود از اول خرداد در دو منطقه برگزار مي شود.
اين رقابت ها از سال آينده به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.
كميته بانوان فدارسيون فوتبال در نظر دارد شش ماه اول سال را به انجام مسابقات فوتبال و شش ماهه دوم را به برگزاري مسابقات فوتسال اختصاص دهد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
توجه به
To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
و رعایت آنها نشانگر شخصیت خوب شماست.
با ورزش ، سلامتی و نشاط و زیبایی خود را حفظ كنید

پرسپولیس بی همتاست
پرسپولیس بی پرواست
پرسپولیس خون در رگهاست
پرسپولیس همیشه محبوب دلهاست
zamara آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-18-2009, 02:14 PM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

مظفر: قطبي قول كمك به تيم بانوان ايران را داد

به گزارش خبرگزاري فارس، شهرزاد مظفر سرمربي تيم بانوان فوتبال امروز در نشست مطبوعاتي درباره برنامه‌هاي آينده اين تيم و دغدغه‌هاي خود صحبت كرد. متن صحبت‌هاي مظفر در زير آمده است.

* فعاليت در دو بخش
فعاليت‌هاي من در تيم ملي به دو بخش تقسيم مي‌شود. بخش اول مربوط به زماني بود كه خانم جو سرمربيگري تيم ملي را برعهده داشت و من به عنوان دستيار در كنار ايشان بودم. مجددا از بهمن سال 86 به تيم ملي بازگشتم و در فاصله دو ماه مانده به مسابقات آسيايي در ويتنام تمرينات را آغاز كردم.

* ركود فوتبال بانوان در سال 87

متاسفانه در سال 1387 فوتبال بانوان به خصوص در رده باشگاهي دچار ركود نسبي شد كه به تبع آن تيم ملي نيز تحت تاثير قرار مي‌گيرد. نتوانستيم ليگ برگزار كنيم و فدراسيون در اين سال انرژي خود را صرف متقاعد كردن باشگاه‌ها براي حضور در ليگ كرد.
در تيم ملي نيز با توجه به اينكه مسابقه رسمي نداشتيم فعاليت هايمان كم بود. البته اين را هم بگويم جمع كردن بانوان از سراسر كشور براي برگزاري اردو با توجه به امكاناتي كه موجود است مشكلاتي دارد و ترجيح داديم استارت تمرينات از جايي باشد كه انگيزه حضور داشته باشد.

* برنامه‌هاي تيم ملي تشريح شد
از بهمن 87 اردوي استعداديابي را آغاز كرديم. در اين اردو 40 نفر حضور داشتند كه از اين جمع 14 نفر را براي حضور در اردوي نهايي انتخاب كرديم. از سال 88 استارت اوليه براي بازي هاي آسيايي زده شده است. از اول تا هشتم ارديبهشت و همچنين از 15 تا 22 ارديبهشت اردو را پشت سرگذاشته‌ايم.
بازيكنان را به باشگاه تحويل داده‌ايم چرا كه ديدارهاي ليگ برتر به زودي آغاز مي‌شود. اين مسابقات دهم خرداد به اتمام مي‌رسد و سپس ما اردوي دو روزه خود را براي سفر به نروژ برگزار مي‌كنيم.
پس از بازگشت از نروژ چهار روز به استراحت مي‌پردازيم و 26 خرداد اردوي 9 روزه خود را آغاز مي‌كنيم البته من يك برنامه بلند مدت دو ساله در بهمن 87 به فدراسيون فوتبال تحويل دادم اين برنامه شامل 24 اردو است تا تيم براي بازي هاي آسيايي گوانگجو آمده شود.

* رويارويي ايران با تيم‌هاي قدر مثل تايلند

در مسابقات مقدماتي جام ملت‌هاي آسيا با تايلند و ازبكستان هم‌گروه هستيم. مسابقات نهايي با حضور هشت تيم برگزار مي‌شود كه طبق قانون AFC پنج تيم بدون شركت در مسابقات مقدماتي جام ملت ها در اين مسابقات حضور دارند. 3 تيم ديگر بايد در مرحله مقدماتي با رقباي خود پيكار كنند. ما با تايلند بازي داريم كه ميزبان اين مسابقات است.

* بازي هاي تداركاتي نياز داريم

دفعه گذشته بدون هيچ بازي تداركاتي در بازي ها شركت‌ كرديم و فقط با تفاضل گل نتوانستيم به مرحله نهايي صعود كنيم اما اين بار در مورد تيم تايلند تحقيقات زيادي كرديم. من شانس را براي صعود زياد نمي‌دانم. اين موضوع را هم به آقايان بگويم كه فوتبال زنان در آسيا بسيار پيشرفته‌تر از آقايان است. تيم‌هاي شرق آسيا مانند تايلند، ويتنام در حالي كه در فوتبال مردان حرفي براي گفتن ندارند.
بنابراين متوجه باشيد كه ما با تيم‌هاي بزرگ بازي مي‌كنيم. آنها 30 سال است كه در سطح آسيا فوتبال بازي مي‌كنند اما با اين حال شانس تيم خودم را كم نمي‌دانم. در دوره گذشته نيز اگر بيش از اعزام به مسابقات دو سه باز بازي‌تداركاتي داشتيم به مرحله نهايي صعود مي‌كرديم. ما از كمبود تجربه ضربه خورديم تيم ما براي شركت در اين مسابقات نااميد نبوده و از پيش‌باخته نيستيم.

* مي‌خواهم حق مطلب در مورد مربيان ادا شود

براي رسيدن به پيشرفت بايد ديدگاه حرفه‌اي داشته باشيم. اين ديدگاه حرفه‌اي بخشي به بازيكن و بخشي به كادر فني باز مي‌گردد. ما با بازي هاي داخلي به جايي نمي‌رسيم. هميشه گفته‌ام براي محك زدن تيم خود ترسي از بازيهاي تداركاتي تيم‌هاي مطرح ندارم. در رابطه با اسكان بازيكنان نيز گفته‌ام هر چقدر به اين بازيكنان ارزش و بها بدهيم متقابلاً راندمان بالا مي‌رود. حتي اين مسائل در روند فني هم تاثير مي‌گذارد دلم مي‌خواهد شان و حرمت بانوان حفظ شود.

* مربيان تيم ملي قرارداد ندارند

هيچ يك از اعضاي كادر فني تيم فوتبال بانوان با فدراسيون قرارداد ندارند. من بيشتر از اينكه نگران خود باشم براي همكارانم نگران هستم. ناراحتم كه چرا حق مطلب در مورد آنها ادا نشده است.
در همين خصوص صحبت‌هاي را با مسئولان فدراسيون داشته‌ام. معتقد هستم براي موفقيت بايد اين خواسته‌ها اجرا شود.

* مبلغ قرارداد مربيان ناچيز است

مبلغ درخواستي ما براي عقد قرارداد به قدري ناچيز است كه اگر مبلغ آن را نگويم براي حفظ حرمت كادر فني تيم ملي بهتر است. من اگر خواسته‌اي را به فدراسيون فوتبال اعلام كرده‌ام براي موفقيت تيم ملي بوده است. خواسته‌هاي من فقط مالي نبوده است. اگر اين خواسته‌ها انجام شود در خدمت اين تيم هستم و با جان و دل كار مي‌كنيم و معتقدم اگر اجرا نشود تيم موفق نمي‌شود. ترجيح مي‌دهم همكاري را قطع كنم. من از فدراسيون خواسته‌ام هرچه زودتر اين موضوع را مشخص كند. البته اخذ تصميمات در فدراسيون تيم‌ها نيست با اين وجود هميشه گفته‌ام تا جايي كه در توانم باشد نمي‌گذارم تيم ملي زمين بداند. در عين حال انتظار دارم فدراسيون زودتر وارد عمل شود.

* مربي فوتبال خانم در دنيا معضل است

من هيچگاه مخالف مربي خارجي در فوتبال بانوان نبوده‌ام. اين موضوع را فدراسيون بايد بخواهد. هميشه افتخار مي‌كنم در كنار كسي باشم كه او چيزي ياد بگيرم. تجربه حضور مربي خارجي در ايران خوب نبود. دوست ندارم در جايي باشم كه چيزي ياد نگيرم تا زماني كه مربيان داخلي بهتري هستند بايد از آنها استفاده كنيم.
به طور كلي مربي فوتبال خانم در دنيا يك معضل است. اينطور نيست كه در كشورهاي ديگر مربيان تيم‌هاي مطرح خانم باشند اكثر تيم‌ها داراي سرمربي مرد هستند.

* قطبي قول همكاري داد

در اردوي مشترك تيم ملي بانوان در تيم ملي آقاي قطبي اين افتخار را به ما داد تا يك روز در تمرينات حضور پيدا كرد. ما 15 هفته با هم صحبت كرديم ايشان 30 دقيقه از تمرين را نگاه كرد و گفت: هرگونه كمكي كه از دستش برآيد براي ما انجام مي‌دهد. خود من هم از اين موضوع استقبال مي‌كنم و معتقدم كه بايد از آقايان ياد بگيريم. البته قطبي گفت؛ در اين مقطع تمام تمركزش را براي تيم ملي گذاشته ولي بعد از بازي هاي تيم ملي هر كمكي كه از نظر فكري بتواند به ما خواهد كرد. قرار است ايشان دوستانه به ما كمك كند و قراردادي با او بسته نمي‌شود. ايشان با حسن و نيت اين پيشنهاد را دادند به طور كلي تيم بانوان فوتبال ايران براي ايشان جالب بود و شرايط تيم را مساعد مي‌داند.

* بازي هاي تداركاتي با شرق آسيا مهم است

يكي از دغدغه‌هاي من برگزاري بازي ‌هاي تداركاتي با تيم‌هاي شرق آسيا است. قرار نبود اردوي نروژ در خرداد برگزار شود. برنامه اين بود در ارديبهشت به نروژ برويم و قبل اعزام تيم تايلند با تيم‌هاي شرق آسيا بازي كنيم اما به دليل تغيير در زمان برگزاري اردوي نروژ فدراسيون فوتبال مي‌گويند يا اردوي نوروژ را انتخاب كنيد يا ديدار با تيم هاي شرق آسيا را. البته اين را هم بگويم اردوي نروژ براي ما مفيد خواهد بود. اين امكان استثنايي براي بانوان است و حيف است كه به نروژ نرويم. با اين حال باز هم معتقدم هستم بازي با تيم‌هاي شرق اسيا براي ما خيلي واجب بود. البته اين پيشنهاد را داده‌ام كه حداقل يكي از تيم‌هاي شرق آسيا به ايران بي‌آيد به هر حال تا آمادگي تيم تيم بازي‌هاي تايلند را بارها براي شاگردانم خواهم گذاشت.

* انتقاد از عدم توجه بانوان

من از اينكه براي برگزاري يك اردو توسط فدراسيون طول مي‌كشد نمي‌توانم انتقادي نداشته باشم. اگر بگويم انتقادي ندارم دروغ است. البته من انتظار ندارم مثل آقايان با ما رفتار شود اما شكاف بين آقايان و خانم‌ها زيادي عميق شده است. و خوب بود كه اين فاصله‌ها را كمتر كنيم. ما اگر خواهان پيشرفت فوتبال بانوان هستيم بايد آنها را از بين‌ ببريم.

* ضعف تيم فوتبال بانوان

مي‌توانم بگويم در تيم ملي از نفرات از تك‌تك راضي هستم اما چند نقص عمومي در تيم وجود دارد كه من را نگران مي‌كند. اولين مسئله بدنسازي است. نه اينكه ما مربي خوب بدنساز نداريم. مشكل ما منسجم نبودن باشگاه‌ها است. بازيكنان ما به دليل اينكه در باشگاه‌ها تمريني ندارند به لحاظ بدني ضعيف هستند ما در تيم ملي تجهيزات براي برطرف كردن اين نقص نداريم و ما در بازي‌هاي آسيايي با تيم‌هاي بازي داريم كه بدن‌هايشان چندين سال است پرورش يافته است مسئله دوم سرعت تيمي است ما بايد در امور سرعتي تمرينات بيشتري داشته باشيم بازيكنان خط هافبك خود را بايد ترك كنيم و ارتباط بين خطوط خود را نيز بايد ترميم كنيم.

*ناراحتي از عدم پوشش لباس يكسان از اردوهاي تيم ملي

در اين رابطه بابت عدم نظمي كه در تهيه لباس‌هاي تمريني براي بانوان مي‌شود ناراحتم. وقتي اردوي تيم فوتسال آقايان با تيم ما همزمان شد من كلافه بودم و دلم نمي‌خواهد اين اردوها با هم همزمان شود نمي‌خواستم شاگردانم تمرينات تيم آقايان را ببيند و همه آن به دليل اين اختلافات بود. البته من هر گاه انتقاداتي مي‌كنم متهم مي‌شوم كه نبايد تيم آقايان و خانم‌ها را با هم مقايسه كنند. مي‌ديديم كه چطور بازيكنان با نگاه حسرت‌آميز تمرينات آقايان را نگاه مي‌كردند. از فدراسيون نخواستم كه از يك كمپاني معروف 6 دست لباس تمريني براي ما بگيرند فقط خواسته‌ام يك دست لباس متحد‌الشكل به ما بدهند.

* دروازه‌بان مهمترين نگراني كادر فني
ما هيچ كاري براي پيشرفت دروازه‌بان خود انجام نداده‌ايم. در ويتنام وقتي دروازه‌بان ما 4 گل دريافت كرد همه از ما انتقاد كردند اما چطور مي‌توانيم از بازيكني كه چيزي ياد نگرفته توقع داشته باشيم. ما در پست گلر براي خانم‌ها كلاس تخصصي نداشته‌ايم و به خانم شجاعي هم گفته‌ام فكري به حال اين قضيه نشده است.

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 07-25-2010, 07:46 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

نام حقیقی: کاپیتان پیر
تشکر شده 6,991 بار در 3,293 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری و رونالدو برزیلی و کاکا و کریمی
مربی مورد علاقه: فرگوسن
حالت من:
Ghamgin
mohsen.8 is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : # اخبار فوتبال بانوان ايران و جهان #

توقف دختران ایرانی مقابل حریف تایلندی

تیم فوتبال دختران ایران (کمتر از 15 سال) در دومین دیدار تدارکاتی خود در تایلند مقابل یکی از تیم های باشگاهی این کشور متوقف شد. تیم فوتبال دختران ایران که خود را برای شرکت در نخستین المپیک نوجوانان درسنگاپور آماده می کند اردوی تدارکاتی خود را در کشور تایلند برپا کرده است. تیم کشورمان در دومین دیدار تدارکاتی خود مقابل یکی از باشگاه های تایلند به میدان رفت که به نتیجه تساوی 1-1 دست یافت.
دختران فوتبالیست کشورمان درنخستین دیداربا نتیجه 7 بر 1 مقابل تیم منتخب بانکوک متحمل شکست شده بودند. تیم فوتبال دختران ایران دو دیدار تدارکاتی دیگر را نیز مقابل تیم های تایلندی برگزار خواهند کر
د.
کسی را که وارد زندگی ام میشود آنقدر خوشبخت میکنم
که به هر روزی که جای او نیستی به خودت لعنت بفرستی
mohsen.8 آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازmohsen.8 تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 07-25-2010, 08:09 PM
ستاره سرخ
بازيكن اصلي
ستاره سرخ آواتار ها

نام حقیقی: فرزانه
تشکر شده 758 بار در 244 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کریم باقری
مربی مورد علاقه: دنیزلی
حالت من:
Relax
ستاره سرخ is on a distinguished road

مرسی البته با چادور نمیشه دوید و بهتر از این هم نتیجه نمیگیرن
ستاره سرخ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 07-28-2010, 01:23 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

تيم فوتبال زير 19 ساله‌هاي بانوان به تايلند مي‌رود

اسامي 20 بازيکن اعزامي به تايلند از سوي کادر فني تيم فوتبال زير 19 سال بانوان اعلام شد.

تيم زير 19 ساله هاي بانوان براي برگزاري اردوي تدارکاتي فردا ساعت 23 به تايلند مي رود.مهناز اميرشقاقي سرمربي اين تيم نفرات زير را به اردو دعوت کرده است:

زهرا فتاحي فر،يلدا تاجيکي نژاد،نيلوفر رفيعي پور،سيده طنين نراقي،مريم اباذري،محبوبه دهقاني،مريم يکتايي،شبنم بامتي،طاهره آزادي،سهيلا سادات کبودانيان،هاديه کر، پروين فرهادي خواه، سمانه قاشيه،سيده فاطمه حسيني نژاد،زهرا خندان،ستاره محمدي،رويا احمدي،عاطفه رمضاني زاده،مريم بابازاده و آيدا اکبري
اين تيم خود را براي مسابقات قهرماني آسيا آماده مي‌کند.

قدیمی 08-08-2010, 07:19 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

تيم فوتبال بانوان ايران عازم بازي هاي المپيک نوجوانان در سنگاپور شد

تيم فوتبال بانوان ايران براي حضور در نخستين دوره بازي هاي المپيک نوجوانان سال 2010، بامداد امروز يکشنبه عازم سنگاپور شد.

ياسمن پاکجو، فاطمه اردستاني، آيناز فلاح و فاطمه خلجي پير بلوطي از تهران، مهين افلاکي از فارس، صغري فرماني از اردبيل، سرشين کمانگر از کردستان و مقرب زادحسينعلي از گيلان، اعضاي تيم فوتبال بانوان ايران در سنگاپور را تشکيل مي ‌دهند.
همچنين کوثر کمالي و فاطمه شيرافکن نژاد از مازندران، نسترن مرادلو از زنجان، بهناز طاهرخاني از قزوين، آزيتا ملولي تارازي و زهرا کوراوند از خوزستان، مهديه آميغي از کرمان، مريم نامي از ايلام، هانيه ميرزايي از کرمانشاه و فاطمه عادلي، از ديگر بازيکنان تيم فوتبال بانوان ايران در اين بازي ها هستند.
فريده شجاعي به عنوان سرپرست، شهرزاد مظفره به عنوان سر مربي و مريم ايران دوست به عنوان مربي، تيم فوتبال بانوان ايران را در اين بازي ها همراهي مي کنند.
گفتني است، اولين دوره بازي هاي المپيک نوجوانان 2010 از 15 تا 25 ماه آگوست (24 مرداد ماه تا 3 شهريور ماه) در سنگاپور برگزار خواهد شد.

قدیمی 08-12-2010, 06:33 PM
mohsen.8
مدير بازنشسته
mohsen.8 آواتار ها

حالت من:
Ghamgin

تيم فوتبال دختران ايران نتيجه مسابقه را به حريف ترکيه‌اي واگذار کرد

تيم فوتبال دختران ايران روز پنجشنبه در ديدار افتتاحيه رقابت‌هاي فوتبال نخستين دوره بازي هاي المپيک نوجوانان در سنگاپور مغلوب تيم ترکيه شد.
به نقل از کميته ملي المپيک، دختران کشورمان در شرايطي با نتيجه 4 بر 2 مغلوب تيم ترکيه شدند که در اوايل بازي با نتيجه 2 بر يک از حريف خود پيش بودند.
اين بازي در ورزشگاه "جلان بسار" برگزار شد.
"سپ بلاتر" رييس فدراسيون بين‌المللي فوتبال "فيفا" ، "محمد علي‌آبادي" رييس کميته ملي المپيک ايران و "بهرام افشارزاده" دبيرکل کميته ملي المپيک کشورمان از جايگاه ويژه ورزشگاه اين مسابقه را تماشا کردند

قدیمی 08-13-2010, 02:42 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

تشکر شده 4,160 بار در 1,883 نوشته
Rainyboy is on a distinguished road

سايت فيفا از بازي بانوان ايران تعريف كرد

سايت فدراسيون جهاني فوتبال پس از بازي تيم بانوان ايران و تركيه در المپيك جوانان در سنگاپور نوشت: تركيه مي‌تواند از كسب پيروزي مقابل ايران در بازي نخستين خود در پيكارهاي كه در سنگاپور انجام مي‌شود، خرسند باشد. ترك‌ها مقابل حريفي پيروز شدند كه تيم هجومي و جنگنده‌اي بود.
اين سايت افزود: پس از آنكه در دقايق اوليه، ترك‌ها با دو گل پيش افتادند، بازيكنان ايران تلاش زيادي براي زدن گل و رفع عقب ماندگي داشتند. بازيكني چون بهناز طاهرخاني با قدي بالغ بر 155 سانتي‌متر، با ضربات محكم شوت خود چهره‌اي قابل اعتنا در تيم بانوان ايران بود.

تهيه گزارش از سوي آلماني‌ها درباره تيم بانوان

حضور با حجاب ايران در دهكده بازي‌ها و بلوك 56 كه محل اقامت ايران و آلمان است، باعث شد تا خبرنگاران شبكه اول آلمان به آنجا رفته و از ملي پوشان ايراني گزارشي تهيه كنند.
در اين گزارش، بيشتر به بحث حجاب پرداخته شد.
بازيكنان تيم ايران در مقابل دوربين سرود "اي ايران، اي مرز پرگهر " را زمزمه كردند.

Rainyboy آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 08-13-2010, 02:43 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

با مسئولان فيفا در ارتباط هستيم
كفاشيان: محروميتي در انتظار تيم ملي بانوان نخواهد بود

علي كفاشيان در مورد ايرادات فيفا به پوشش تيم ملي بانوان در المپيك نوجوانان سنگاپور اظهار داشت: مقابل تركيه، بازي نخست ما بود و فيفا نيز اجازه داده بود كه بانوان ما با حجاب بازي كنند؛ اما سليقه ما با ناظران فيفا متفاوت است و ايرادهايي را نيز گرفتند. با صحبت‌هايي كه انجام داديم، اجازه دادند ديدار نخست انجام شود.
وي ادامه داد: پيش از بازي هم از ايرادها مطلع بوديم. يك مقدار طول مي‌كشد كه اين نوع پوشش براي آنها جا بيفتد. مسئولان فيفا به خصوص سپ بلاتر، خيلي از بازي مقابل تركيه رضايت داشتند؛ اما نكته‌‌ مهم آن است كه اين پوشش بايد هم خواسته‌هاي فيفا و هم خواسته‌هاي ما را براي داشتن پوشش اسلامي برآورده كند.
كفاشيان در مورد بازي دوم تيم بانوان كه فيفا تهديد به برگزار نشدن آن كرده است، عنوان كرد: در بازي نخست نيز اين تهديدات وجود داشت. به مسئولان تيم ملي اعلام كرديم كه ايرادات را برطرف كنند تا در ديدار دوم به مشكل برنخوريم. برخي مواردي كه فيفا مي‌خواست، براي ما عملياتي و قابل اجرا نبود. مطمئنم پس از انجام چند بازي، اين مشكلات برطرف خواهد شد.
رئيس فدراسيون فوتبال عنوان كرد: به طور مستقيم با بلاتر در اين زمينه صحبت نداشتم؛ اما با شوماخر، نماينده فيفا ارتباط داريم. اينكه در بازي دوم محروم شويم، صحت ندارد. سعي مي‌كنيم نظرات آنها را تامين كنيم.
وي گفت: توجهات به عملكرد فوتبال بانوان ايران در سنگاپور زياد بود. برخي رسانه ها معتقد بودند كه ايران با حجاب اسلامي توانسته به خوبي مقابل تركيه بازي كند. تركيه تيم خوب و قدرتمندي است؛ اما بازيكنان ايران هم به خوبي ظاهر شدند.

كفاشيان در مورد اينكه چرا طراحي لباس تيم بانوان به توليدي ليگا، اسپانسر تيم ملي، سپرده نشد، عنوان كرد: لباس‌هايي كه آنها براي بانوان طراحي مي‌كنند، با شرايطي كه ما داريم، متفاوت است. آنها از الگوي اسلامي آگاهي ندارند. ابتدا بايد نوع آن را طراحان ايراني انجام دهند و پس از آن، مي‌توانيم توليد آن را به ليگا بدهيم.

وي در مورد اينكه افشارزاده، دبيركل كميته ملي المپيك گفته است، فدراسيون فوتبال بايد بهتر عمل مي كرد، عنوان كرد: در مسابقات آينده عملكرد بهتري خواهيم داشت.

رئيس فدراسيون با اشاره به بازي تيم ملي مقابل ارمنستان، گفت: خوشبختانه توانستيم به پيروزي برسيم. بازي مقابل ارمنستان يك ديدار تداركاتي خوب براي تيم ملي در زمان فيفا دي بود. كادر فني توانست تركيب خود را انتخاب كرده و نقاط ضعف و قوت را شناسايي كند. تيم ملي بايد در بازي‌هاي تداركاتي به شرايط ايده‌آل برسد.

وي ادامه داد: در جلسه كميته فني كه هفته آينده برگزار خواهد شد، نقاط ضعف را به كادرفني خواهيم گفت تا ايرادات را برطرف كنند.

قدیمی 08-13-2010, 02:44 PM
Rainyboy
سرپرست تيم
Rainyboy آواتار ها

بلاتر: از تماشاي فوتبال بانوان ايراني خوشحال شدم

سپ بلاتر روز گذشته ديدار تيم‌هاي بانوان ايران و تركيه را در افتتاحيه المپيك نوجوانان سنگاپور تماشا كرد.
وي انتقادهايي به نحوه كلاه بازيكنان ايراني داشت؛ اما در مجموع از حضور بانوان ايراني در اين تورنمنت ابراز خوشحالي كرد و گفت:‌ مطمئنا از ديدن فوتباليست‌هاي بانوان ايران در المپيك نوجوانان سنگاپور خوشحال شدم.
رئيس فدراسيون بين‌المللي فوتبال تاكيد كرد:‌ مقامات ورزشي ايران آنچه را خواسته بوديم، تا حدود زيادي برآورده كرده بودند. به عنوان رئيس فدراسيون بين‌المللي معتقدم كه درهاي فوتبال بايد روي همه فرهنگ‌هاي جهان باز باشد. اين هدف فوتبال است كه همه دختران در همه جاي دنيا فوتبال بازي كنند.
وي ادامه داد: به خواسته مسئولان ايراني در مورد پوشش بانوان انتقادهايي داشتيم كه تا حدود زيادي اين موارد را رفع كردند. همگان بايد بدانند كه فوتبال بانوان در قاره آسيا در آغاز راه است و زنان اين قاره در آينده شاهد پيشرفت‌هاي و متعددي خواهند بود.
بلاتر گفت: مسابقه افتتاحيه كه بين تيم‌هاي ايران و تركيه بود را تماشا كردم. براي شروع مسابقات ديدارهاي خوبي را مشاهده كردم.

تعداد 5 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش