انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس > اسطوره های سرخ
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-04-2013, 09:14 AM
babak red
مدیر كل
babak red آواتار ها

نام حقیقی: بابک
تشکر شده 35,281 بار در 10,083 نوشته
بازیکن مورد علاقه: 24 ابدی
مربی مورد علاقه: دایی(اقای گل جهان)
حالت من:
Ashegh
babak red is on a distinguished road
پیش فرض هواداران هادی نوروزی 24 ابدی

زندگی نامه هادی نوروزی

هادی نوروزی در تاریخ ۲5 تیر ۱۳۶۴ در شهر بابل متولد شد. نوروزی هم‌اکنون عضو باشگاه فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ برتر فوتبال ایران است.

- دوران باشگاهی

نوروزی در فصل ۸۵-۸۶ به پرسپولیس پیوست، اما حتی یک بار هم بازی نکرد و بعد از یک فصل نیمکت نشینی در تیم بزرگ پایتخت، به داماش ایرانیان پیوست و در ۲۲ بازی ۱۰ گل به ثمر رساند .هادی نوروزی پس از درخشش در لیگ آزادگان، به پرسپولیس بازگشت و در اولین فصل حضور مجددش در پرسپولیس، بیشتر به عنوان بازیکن تعویضی به میدان می رفت و به مرور به یکی از بازیکنان ثابت تیمش تبدیل شد و در بیشتر باز های آسیایی، یکی از ۱۱ مرد اصلی پرسپولیس بود.نوروزی فصل ۸۸-۸۹ را با درخشش آغاز کرد و در اولین بازی فصل مقابل مس کرمان دو گل به ثمر رساند. همچنین نوروزی در دربی ۶۸ نیز توانست گل تساوی پرسپولیس را به ثمر برساند . هادی نوروزی در این فصل باز های زیادی برای پرسپولیس در پست های هافبک-مهاجم راست و مهاجم نوک انجام داد که نهایتا منجر به دعوتش به تیم تیم ملی توسط افشین قطبی گشت.

- حضور در تیم ملی

نوروزی اولین بازی ملی خود را در مقابل بوسنی در سال ۱۳۸۸ انجام داد.

- افتخارات

جام خلیج فارس
سوم: یک بار
۸۵-۸۶ با پرسپولیس
جام حذفی
قهرمان: یک بار
۸۸-۸۹ با پرسپولیس

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

همیشه میشه شروع کرد!
حتی وقتی فکر میکنی دیره ،تو دنیای ما آدم ها
فقط وقتی به اندازه کافی تاریک بشه میتونی ستاره هارو ببینی و درک کنی..
هیچ وقت نا امید نشو اراده کن و تموم موانع اطرافت رو مجبور کن
به اراده محکمت احترام بذارن
خودتو باور کن.
(این متن هدیه پرستو عزیزه)

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

babak red آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-10-2013, 11:24 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : هواداران هادی نوروزی

نوروزي: جدايي‌ام از پرسپوليس قطعي است

مهاجم نيمکت‌نشين پرسپوليس خبر از موافقت سرمربي و مديرعامل سرخ‌پوشان با جدايي‌اش از اين تيم داد.

هادي نوروزي با اعلام خبر قطعي شدن جدايي‌اش از پرسپوليس، اظهار داشت: ابتدا با دايي به عنوان سرمربي تيم به صحبت پرداختم و به او گفتم که چون در سال جام جهاني قرار داريم، دلم مي‌خواهد به تيمي بروم که در آن فرصت بازي کردن و به چشم آمدن داشته باشم. او هم موافقت کرد و حتي گفت با اين شرايط جدا شدنم از پرسپوليس بيشتر به نفعم است.

به گزارش تسنيم، وي افزود: در ادامه جلسه‌اي هم با رويانيان داشتم و او نيز گفت اگر دايي موافقت کرده، وي نيز حرفي ندارد و هر طور که من صلاح بدانم همکاري مي‌کند. به اين ترتيب رضايت‌نامه‌ام را از پرسپوليس مي‌گيرم و در نيم فصل دوم با پيراهن تيم ديگري به ميدان مي‌روم. بايد بگويم اگر چه دل کندن از پرسپوليس خيلي سخت است اما چاره‌اي نيست چون دلم مي‌خواهد بازي کنم و نيمکت‌نشين نباشم.

نوروزي در مورد تيم آينده‌اش تصريح کرد: چند پيشنهاد دارم اما هنوز چيزي قطعي نشده است.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-10-2013, 11:36 PM
M0$t@fA
Guest
M0$t@fA آواتار ها

این تاپیکای اینطوری بهتر نیست همشون با تاپیک بیو گرافی بازیکنان پرسپولیس ادغام بشن؟

قدیمی 11-11-2013, 12:28 AM
OKHTAPUS
مربی
OKHTAPUS آواتار ها

نام حقیقی: اُخـــــــتــاپـــــوس
تشکر شده 1,492 بار در 609 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کـــــریس رونـــــالـــدو
مربی مورد علاقه: هــرکـــی مــــربــی رئــال بــاشــه
حالت من:
Ghamgin
OKHTAPUS is on a distinguished road

چه خبر خوبی
خدا پدر و مادرت رو بیامرزه که میخای بری...
برا اینهمه سال که زحمت کشیدی تو تیم ممنونتیم
ولی شمام باس ممنون ما باشی که اینهمه سال تحمل کردیم
از اون دسته بازیکناییه که اگه هزارتا هم گل میزد بازم محبوب نمیشد
نمیدونم چرا ولی من که همچی حسی دارم بهش

OKHTAPUS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-11-2013, 12:48 AM
Masoud
ریش سفید انجمن
Masoud آواتار ها

نام حقیقی: مسعود
تشکر شده 31,861 بار در 9,641 نوشته
حالت من:
Motarez
Masoud امتیاز غیر فعال شده است.

اصلا دوسش نداشتم از اون روز اولی که رفت ولی بالاخره برامون زحمت کشیده یه خورده از اینطوری رفتنش ناراحتم.
کاش این بازیکنها رو اول فصل رد می کردیم نه الان .

VIVA RED ARMY
Masoud آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 11-11-2013, 10:34 AM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

خب بعد از زضایی حالا نوروزی هم رفت البته این تصمیمات هم به نفع اونها بود هم یه طوری به نفع تیم
البته من فکر میکنم این دوتا که رفتن خانزاده و غریبی هم که دارن میرن خب اینطوری نیمکت تیم خیلی ضعیف میشه!

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-11-2013, 12:02 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

هادي نوروزي از پرسپوليس جدا شد

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس پس از گفت‌وگو با مديرعامل و سرمربي اين تيم از جمع سرخپوشان جدا شد.

بحث حضور رضا نوروزي در پرسپوليس اين روزها مهاجمان قرمزپوش را به واکنش انداخته است.

به گزارش فارس، در همين راستا هادي نوروزي که با آمدن برخي بازيکنان به نظر مي‌رسد جايي در ترکيب پرسپوليس ندارد در گفت‌وگويي با رويانيان و دايي اعلام کرد که در نيم‌فصل دوم قصد پيوستن به تيم ديگري را دارد که مديرعامل و سرمربي پرسپوليس با اين درخواست نوروزي موافقت کردند.

از همين رو هادي نوروزي نيز به عنوان چهارمين بازيکن پس از رضايي، خانزاه و غريبي جدايي‌اش از پرسپوليس قطعي شد. البته به اين بازيکن نيز اعلام شده که بايد براي تيم‌ آينده‌اش با باشگاه هماهنگي لازم را داشته باشد.

اين در شرايطي است که پرسپوليسي‌ها براي جذب رضا نوروزي به توافقات خوبي با نفتي‌ها رسيده‌اند.

قدیمی 11-11-2013, 12:05 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

نوروزی: برخی با چوب لای چرخ دیگران گذاشتن، نان می خورند/ چون با «ناز» به پرسپولیس نیامدم، روی سکوها محبوب نبودم

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس معتقد است چون به عنوان یک بازیکن گمنام به این تیم آمده آنطور که باید و شاید روی سکوها محبوب نبوده است. هادی نوروزی پس از 6 سال حضور در پرسپولیس و به ثمر رساندن بیش از 40 گل از این تیم جدا شد. نوروزی در مورد علت جدایی از پرسپولیس، روزهایی که در این تیم گذرانده و ... صحبت های زیر را انجام داد.

چه شد که بعد از 6 سال تصمیم گرفتی از پرسپولیس جدا شوی؟
دلیلش واضح است. من خیلی دوست داشتم در سال جام جهانی بازی کنم اما در نیم فصل اول این اتفاق رخ نداد. با این حال هیچ وقت مصاحبه نکردم و نخواستم برای تیم حاشیه درست کنم اما بعد از صحبت با دایی و رویانیان با هم توافق کردیم تا از پرسپولیس جدا شوم و به جایی بروم تا بیشتر بازی کنم. دایی هم به من لطف داشت و شرایطم را درک کرد.
یعنی با رضایت کامل از پرسپولیس جدا شدی؟
خیلی دوست داشتم امسال در پرسپولیس بمانم. من تمام فوتبالم را مدیون پرسپولیس هستم و این تیم خانواده من است. قطعا هر جا که بروم دلم با تیم است اما بعضی اوقات شرایط طوری است که اگر برای ماندن اصرار کنی اوضاع بدتر می شود. با مشورت هایی که انجام دادم تصمیم گرفتم از پرسپولیس جدا شوم.
با چه کسانی مشورت کردی؟
حالا دیگر این موضوع بماند.
در این 6 سال حضور در پرسپولیس گل های حساس به ثمر رساندی و البته 3 گل هم در دربی، پس چرا هیچ وقت بین هواداران محبوب نبودی؟
من هرچه داشتم برای موفقیت پرسپولیس گذاشتم و فکر می کنم بد هم بازی نکردم و گل های حساسی را هم زدم اما به نظر خودم اصلی ترین دلیل این مسئله این است که من به عنوان بازیکن گمنام به پرسپولیس آمدم و مثل خیلی ها با «ناز» نیامدم. خدا را شکر به عنوان بازیکن لیگ یکی در پرسپولیس موفق شدم.
جدایی ات قطعی است یا قرضی؟
قطعی است. البته نمی دانم در آینده چه پیش می آید اما فعلا که از پرسپولیس جدا شده ام.

در این مدت چه مقدار پول از پرسپولیس گرفتی؟
شاید باورتان نشود اما جمع دریافتی های من در این 6 سال به یک میلیارد تومان هم نمی رسد. امسال هم که 15 درصد بیشتر دریافت نکردم. البته ماندن من در پرسپولیس هیچ وقت به خاطر پول نبوده و می توانید این موضوع را از تمام مدیران عاملی که با من قرارداد بسته اند بپرسید ولی قسمت ما هم اینطور شد. من سعی کردم همیشه بازیکن بی حاشیه ای برای پرسپولیس باشم و اگر چند باری هم مصاحبه کردم به خاطر مسائل مالی نبود. من همیشه کمترین پول را از پرسپولیس گرفتم اما هیچ وقت به این مسئله اعتراض نکردم.
برای دریافت رضایتنامه مشکلی نداری؟
فکر نمی کنم مشکلی باشد. باید ببینیم مدیران باشگاه چه کار می کنند. من از پرسپولیس زیاد طلب دارم و پرداخت آن به مدیریت باشگاه بر می گردد.
جدایی ات از پرسپولیس به خاطر رقابت سنگین با مهاجمان نبوده؟
اسمش را هر چه می خواهید بگذارید من فقط دوست داشتم بیشتر بازی کنم. فکر می کنم هر بازیکن حرفه ای هم جای من بود همین تصمیم را می گرفت وگرنه من از رقابت نمی ترسم.
با کسی که به مشکل برنخوردی؟
اصلا. من دایی را دوست دارم و با او دو جام هم گرفتم اما همیشه شرایط بر وفق مراد نیست. من هر کجا بروم عاشق پرسپولیس هستم اما هر آمدنی رفتنی دارد. قسمت ما این بود که به این صورت و در این زمان از پرسپولیس جدا شوم. برایم خیلی سخت است اما مجبورم با این قضیه کنار بیایم.
در این چند سال حضور در پرسپولیس از کسی هم دلگیر شدی؟
خود شما خبرنگاران خیلی چیزها را می دانید و الان هم بنا نیست در این مورد صحبت کنم. وقتی یک بازیکن گمنام به پرسپولیس می آید بازی کردن برایش خیلی سخت است. خیلی ها سنگ جلوی پای آدم می اندازند و چوب لای چرخ می گذارند که البته طبیعی است. شاید بار اول خیلی اذیت شدم اما بعد از آن دیگر برایم عادی شد. واقعا بعضی ها دوست دارند چوب لای چرخ دیگران بگذارند و از این راه نان می خورند. در کل واقعا سختی کشیدم.

* زمانی از پرسپولیس جدا می شوی که این تیم صدرنشین لیگ است...
همین موضوع اذیتم می کند. برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم و دوست دارم که قهرمان شود. آدم ممکن است از خانواده اش دور شود اما نمی تواند دل بکند.
حسرت بزرگت در پرسپولیس چه چیزی بود؟
اینکه نتوانستم با پرسپولیس قهرمان لیگ شوم بزرگترین حسرت من است اما انشاءالله بچه ها امسال می توانند به قهرمانی برسند. این قضیه یک سوی دیگر هم دارد و اینکه من توانستم در دربی سه گل به استقلال بزنم. واقعا لذتی که در گل زدن در دربی هست در هیچ چیز دیگری نیست و من این لذت را 3 بار حس کردم. خیلی دوست داشتم که چهارمین گلم را هم به استقلال بزنم اما قسمت نشد.
آمار خط حمله پرسپولیس امسال زیاد جالب نبود، چرا؟
گل زدن زیاد مهم نیست، مهم گرفتن 3 امتیاز است. قطعا تیمی که صدرنشین جدول است موفق بوده. همین که تیم تعداد گل خورده کمی داشته بسیار خوب است.
مقصد بعدی ات چه تیمی است؟
چند پیشنهاد دارم اما هنوز چیزی قطعی نشده است.
و سوال پایانی؛ در شرایطی می روی که هواداران در مقطعی به تو لقب« آپاچی» و «هادی گل» داده بودند...
واقعا دلم برای پرسپولیس و از همه مهمتر دلم برای هواداران این تیم تنگ می شود. هواداران همیشه به من لطف داشتند و القاب جالبی هم برایم در نظر گرفته بودند. دلم برای هواداران تنگ می شود و نه القاب.

قدیمی 11-11-2013, 04:36 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

هادی نوروزی ؛نفت یا سپاهان؟

ارتش سرخ دات كام :

هادی نوروزی روز گذشته و در حاشیه تمرین پرسپولیس به برخی خبرنگاران گفت با علی دایی صحبت کرده،رضایتنامه اش را گرفته و جدایی اش از پرسپولیس حتمی است اما امروز رویانیان گفته معلوم نیست این بازیکن را از دست بدهد یا نه.
دیروز شایعاتی در خصوص حضور احتمالی مهاجم پرسپولیس در نفت تهران یا سپاهان شنیده می شد اما هنوز معلوم نیست مقصد بعدی این بازیکن چه تیمی خواهد بود.نوروزی امروز هعم در تمرین پرسپولیس شرکت کرد اما با وجود اینکه دقایق یشتری نسبت به شاکری و عباس زاده بازی کرده قصد جدایی دارد
البته با صحبت های امروز رویانیان و تاکید او بر اینکه رضایتنامه غلامرضا رضایی را هم صادر نکرده باید دید نوروزی به راحتی می تواند از پرسپولیس جدا شود و دنبال مقصد جدید باشد یا نه.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-11-2013, 07:11 PM
M0$t@fA
Guest
M0$t@fA آواتار ها

گویا نوروزی روانه تیم نفت تهران خواهد شد
هادی نوروزی بازیکن پر تلاش و کم حاشیه ای بود
ولی شاید در انتخاب پست بازیش اشتباه کرده بود
6 سال برای پرسپولیس زحمت کشید
ازش متشکرم به خاطر تلاشش و اینکه بازیکن بی حاشیه ای برای تیم بود