انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال خارجی > آرشيو بخش فوتبال خارجي > فصل 2015-2014
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: نتیجه بازی را چگونه پیش بینی میکنید؟
برد یوونتوس 1 25.00%
تساوی 0 0%
برد رئال مادرید 3 75.00%
رأی دهندگان: 4. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 05-03-2015, 03:31 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض یوونتوس 2-1 رئال مادرید * نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا *

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

ویرایش توسط red nabid : 05-03-2015 در ساعت 05:27 PM دلیل: قرار دادن قالب لیگ قهرمانان
Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 4 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-04-2015, 11:53 AM
OKHTAPUS
مربی
OKHTAPUS آواتار ها

نام حقیقی: اُخـــــــتــاپـــــوس
تشکر شده 1,492 بار در 609 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کـــــریس رونـــــالـــدو
مربی مورد علاقه: هــرکـــی مــــربــی رئــال بــاشــه
حالت من:
Ghamgin
OKHTAPUS is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : یوونتوس ـ رئال مادرید * نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا *

با تیمای ایتالیایی خیلی سخته بازی کردن برا رئال
واقعا تاکتیک پذیرن و کار تیمیشون برا دفاع عالیه
امیدوارم تلافی کنن بروبچِ رئال
و اینبار اونا برن فینال
یادم نمیره پنالتی رو که فیگو از دست داد اون سال و ما رو بردن و رفتن فینال
احتمال حذف یووه بیشتره
ولی استرس دارمممممممممم

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.
OKHTAPUS آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 2 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-04-2015, 07:11 PM
red nabid
ناظر انجمن
red nabid آواتار ها

نام حقیقی: پدرام
تشکر شده 17,712 بار در 5,823 نوشته
بازیکن مورد علاقه: کاپتان کیا-شواینی
مربی مورد علاقه: برانکو و دیگر هیچ
حالت من:
ShadOsarhal
red nabid is on a distinguished road

red nabid آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 05-04-2015, 09:43 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

پیش بازی یوونتوس - رئال مادرید؛ نیمه نهایی طلسم شده لوس بلانکوس مقابل ایتالیایی‌ها

دو تیم رئال مادرید و یوونتوس، فرداشب در نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، در استادیوم خانگی یوونتوس رو در روی هم قرار خواهند گرفت.

پیش بازی

دو تیم یوونتوس و رئال مادرید در شرایطی به مصاف هم خواهند رفت که هر دو تیم در دور گذشته مسابقات، با یک گل حریفان خود موناکو و اتلتیکو مادرید را از پیش روی برداشته اند. یووه ابتدای هفته با پیروزی مقابل سامپدوریا، قهرمانی اش را در سری‌آ مسجّل کرد و در طرف مقابل رئال مادرید با کسب پیروزی مقابل سویا، همچنان نبرد قهرمانی را با بارسلونا در صدرجدول لالیگا ادامه داد.

بانوی پیر بدون ستاره فرانسوی خود، پائول پوگبا و مارتین کاسرس، مدافع اروگوئه ای خود، رو در روی رئال مادریدی قرار می گیرد که کریم بنزما و لوکا مودریچ را در اختیار نخواهد داشت، امّا از بازگشت ستاره ولزی خود، گرت بیل بهره خواهد برد. هم چنین رئالی‌ها مارسلو را که در دیدار برگشت مقابل اتلتیکو یک جلسه محرومیت خود را پشت سرگذاشت، در اختیار خواهند داشت.

رویارویی های اخیر دو تیم

در پنج بازی اخیر میان دو تیم، سه برد برای یوونتوس، یک تساوی و یک شکست رقم خورده است. پنج دیدار اخیر میان دو تیم:

یوونتوس 2-2 رئال مادرید (2013)

رئال مادرید 2-1 یوونتوس (2013)

رئال مادرید 0-2 یوونتوس (2008)

یوونتوس 2-1 رئال مادرید (2008)

یوونتوس 2-0 رئال مادرید (2005)

ترکیب احتمالی دو تیم

ترکیب احتمالی رئال مادرید:
کاسیاس، کارواخال، واران، راموس، مارسلو، کروس، ایسکو،رودریگز، چیچاریتو، بیل، رونالدو

ترکیب احتمالی یوونتوس:
بوفون، بارزالی، بونوچی، کیه لینی، لخشتاینر، مارکیزیو، پیرلو، ویدال، اورا، موراتا، توز

نکات مربوط به بازی

یوونتوس و رئال مادرید از سال 1992 زمانی که این مسابقات به لیگ قهرمانان اروپا تغییر نام یافته، شش بار رو در روی هم قرار گرفته اند که یووه موفق شده در فصل 2003 با شکست دادن رئال مادرید راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.

در مجموع دو تیم شانزده بار در مسابقات اروپایی رو در روی هم قرار گرفته اند که هشت پیروزی برای رئال مادرید، هفت پیروزی برای یوونتوس و یک تساوی حاصل کار دو تیم بوده است.

تنها تساوی میان دو تیم به فصل گذشته و تساوی 2-2 آن ها در استادیوم یوونتوس و در مرحله گروهی رقابت‌ها باز می گردد.

تیم یوونتوس یازده بار به نیمه نهایی رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا راه یافته که آخرین بار آن نیز با پیروزی مقابل رئال مادریدبه فینال مسابقات لیگ قهرمانان اروپا در سال 2003 در الدترافورد راه پیدا کرده است.

یووه از یازده حضورش در این مرحله، موفق شده هفت بار راهی فینال لیگ قهرمانان اروپا شود.

تیم یوونتوس از 54 بازی گذشته خود در تمامی تورنومنت‌های مختلف در استادیوم خود، 45 پیروزی، 8 تساوی و تنها یک شکست را تجربه کرده است. آخرین شکست خانگی یووه در اروپا به شکست 2-0 مقابل بایرن مونیخ آلمان برمی گردد.

در طرف مقابل رئال مادرید 26 بار به این مرحله از رقابت‌ها راه پیدا کرده است که موفق شده 13 بار از این مرحله عبور و به فینال راه پیدا کند.

رئال مادرید در سه بازی اخیر خود در نیمه نهایی مسابقات اروپایی، مقابل تیم های ایتالیایی حذف شده است. (میلان 1989، تورینو 1992، یوونتوس 2003)

در سه رویارویی اخیر یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا مقابل تیم های اسپانیایی، دو بار آن ها راهی فینال شده اند.

ایکر کاسیاس و جیانلوئیجی بوفون، تنها دو بازیکنی هستند که در دیدار دو تیم در سال 2003 نیز حضور داشته اند.

کارلو آنچلوتی از 23 رویارویی اخیر خود به عنوان مربی مقابل یوونتوس، تنها پنج بازی را با پیروزی پشت سرگذاشته است و 12 تساوی و 6 شکست حاصل کار وی بوده است.

قدیمی 05-04-2015, 10:07 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

رئال شانس اول صعود از دیدگاه ال چولو
یادداشت دیگو سیمئونه درمورد دیدار رئال-یوونتوس

دیگو سیمئونه در آستانه دیدار بسیار حساس رئال مادرید و یوونتوس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان، در ستون خود در وبسایت گل به تحلیل این بازی پرداخت.

به گزارش "ورزش سه"، فردا در تورین، رئال و یوونتوس بازی رفت خود را برگزار خواهند کرد. هر دو تیم یک غایب بزرگ دارند. مودریچ در رئال و پل پوگبا در یوونتوس که البته این دومی به بازی برگشت در مادرید خواهد رسید.

دیگو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، در مورد این بازی می نویسد :" با اتلتیکو دو بار در این فصل از لیگ قهرمانان، مقابل یوونتوس و رئال مادرید قرار گرفتیم. پس از اینکه در ویسنته کالدرون به مصاف یوونتوس رفتیم، همان روز فهمیدم که یووه، در این فصل به مراحل بالای تورنمنت صعود خواهد کرد. حدس می زدم که سرانجام امسال این تیم یک بار دیگر به جمع بزرگان باز گردد.

یوونتوس تیمی سختکوش و جنگنده است که در لیگ ایتالیا چهار سال بی رقیب بوده و همواره قهرمان شده است. این تیم به لحاظ سنتی، تیمی دونده و دفاعی است که تمام فضاهای خالی را می بندد. در رقابت هایی مثل چمپیونزلیگ و با این شیوه بازی، یوونتوس تیمی بسیار خطرناک است.

یووه در خط میانی، بازیکنان بسیار ارزشمندی در اختیار دارد که می توانند نتیجه هر مسابقه ای را تعیین کنند. پل پوگبا در این تیم بازیکنی متفاوت است. او دید بسیار خوبی در میدان دارد و خیلی خوب خودش را به خط حمله اضافه کرده و گلزنی هم می کند. او کامل ترین بازیکن یوونتوس در خط میانی است.

دیگر بازیکن مهم و متفاوت یوونتوس، کارلوس ته وز است. او همواره بیرون محوطه جریمه حضور دارد و به خوبی در میان بازیکنان حریف جاگیری می کند. ته وز در مصاف های تک به تک عالی کار می کند و ضمنا پاس گل های خوبی نیز به بازیکنان کناری اش می دهد. یک بازیکن فداکار و در خدمت تیم. پوگبا و ته وز می توانند برای رئال دردسرساز باشند.

اما رئال مادرید. مقابل رئال در یک چهارم، دو بازی را برگزار کردیم و در دقیقه 178 در مجموع دو بازی مغلوب این تیم شدیم. در نیمه اول بازی رفت، رئال تیم برتر میدان بود اما در نیمه دوم موفق شدیم بازی را به تعادل بکشانیم.

بازی برگشت هم از آن دسته بازی های کلاسیک جام را شاهد بودیم. جرئیات کمی نتیجه بازی را تعیین کردند. در اینگونه بازی ها، اخراج یک بازیکن می تواند بسیار تعیین کننده باشد و متاسفانه با از دست دادن آردا توران در نیمه دوم، ورق بازی کاملا به سود رئال برگشت.

رئال مادرید برتری های فراوانی دارد. این تیم از یک مربی بسیار خوب، باتجربه و خوش فکر و نیز مجموعه ای از بازیکنان فوق العاده خوب بهره می برد. استعداد های زیادی در این تیم رئال حضور دارند. سوای همه اینها، رئال تیمی سازمان یافته با تاریخچه ای عظیم است. آنها خودشان را برای این نیمه نهایی به خوبی آماده کرده و شانس خوبی هم برای رسیدن به فینال دارند."

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-04-2015, 11:30 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

آلگری: طبیعی است فکر کنیم رئال شانس بهتری دارد؛ هجومی خواهیم بود

مکس آلگری، سرمربی تیم یوونتوس، معتقد است تیمش برای شکست دادن رئال مادرید فوق العاده باید متحد و یکدست بازی کند.

دو تیم یوونتوس و رئال مادرید، پس از دوازده سال، مجدداً در لیگ قهرمانان اروپا و مرحله نیمه نهایی روبروی هم قرار می گیرند. سرمربی یووه در نشست مطبوعاتی قبل از بازی گفت:

"وقتی ما در مورد نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صحبت می کنیم، طبیعتاً در خصوص تیم های طراز اول صحبت می کنیم. وقتی شما در چنین بازی قرار می گیرید، انتظار ندارم که بگویم منتظر یک بازی فوق العاده باشید، چراکه چنین چیزی وجود ندارد، امّا ما به دنبال این هستیم که هم در دفاع و هم در حمله کارهای فوق العاده ای انجام دهیم. فکر نمی کنم دو تیم به دنبال 0-0 باشند، ما می خواهیم هجومی بازی کنیم و این نکته کلیدی برای سرنوشت بازی خواهد بود. آن ها قهرمان اروپا و مدافع عنوان قهرمانی هستند و پس طبیعی است شانس آن ها را از ما بیشتر بدانند. با این وجود، ما به این فکر نمی کنیم که چیزی برای باختن نداریم، اگر بازنده باشیم به فینال نخواهیم رسید. باید به این فکر کنیم که ما راه طولانی را طی کرده ایم و اکنون مقابل تیم بسیار قدرتمندی قرار می گیریم و باید از بیشترین شانسمان در این بازی استفاده کنیم."

آلگری درباره اینکه در ابتدای فصل بسیاری به موفقیت وی با یوونتوس باور نداشتند گفت:

"واقعاً حرفی در این خصوص ندارم. در نهایت چیزی که در فوتبال در نظر گرفته می شود، نتایج است، در ابتدای فصل همه فکر می کردند چه اتفاقاتی خواهد افتاد، امّا اکنون چیزی که باقیمانده نتایج است و این خود گویای همه چیز است. فکر می کنم نتایجی که با یووه کسب کرده ام خوب بوده است و این تنها برای من مهم است. "

سرمربی یووه درباره اینکه آنچلوتی بازی با سه دفاع را در بازی فردا رد کرده گفت:

"او به شما یک دفاع چهار نفره از سیستمش داد، من هم فقط یک دفاع چهار نفره به شما می دهم. او مربی است که من احترام خاصی برای او قائل هستم، او موفقیت های زیادی را در ایتالیا، انگلیس، فرانسه و اسپانیا تجربه کرده است و برای من به شخصه مربی قابل احترامی است."

قدیمی 05-04-2015, 11:32 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

آنچلوتی: باید در کارهای دفاعی بهتر عمل کنیم؛ یووه با اتلتیکو فرق می کند

کارلو آنچلوتی در کنفرانس مطبوعاتی پیش از جدال فردا شب تیمش مقابل یوونتوس شرکت کرد و به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزراش AS، سرمربی ایتالیایی رئال مادرید گفت:

ترکیب ابتدایی:
"من تصمیم خود برای انتخاب ترکیب را گرفته ام اما نمی توانم چیزی را افشا کنم."

دیداری مشابه با بازی مرحله یک چهارم نهایی مقابل اتلتیکو: "این جدالی بسیار برابر خواهد بود. یووه با اتلتیکو فرق می کند؛ آنها ویژگی های دیگری دارند، بنابراین انتظار یک بازی متفاوت را دارم. یووه تیمی است که دوست دارد مالکیت توپ را در اختیار داشته باشد."

اعتماد به نفس: "یووه در طول چند سال گذشته عملکرد خوبی در لیگ داشته است. آنها روز شنبه به قهرمانی رسیدند و این اعتماد به نفس بیشتری به آنها خواهد بخشید."

به ثمر رساندن یک گل خارج از خانه کلیدی است: "آنچه اهمیت دارد این است که آنطور که می دانیم چطور، خوب بازی کنیم - و کیفیت خود را نشان دهیم. ما باید حمله کنیم به طوری که بتوانیم از بازی رفت نتیجه ای مناسب و معقول کسب کنیم اما مهمتر از آن، باید خیلی بهتر از چند بازی اخیر دفاع کنیم."

سه مدافع مرکزی: "من این را رد کرده ام. ما فقط به مدت 10 دقیقه در دیدار مقابل سلتا و 5 دقیقه پایانی مقابل سویا با این سیستم بازی کردیم."

بازی کردن بدون بنزما: "ما تنها زمانی دچار مشکل خواهیم شد که نتوانیم توپ را به گردش در آوریم - و یا اینکه حرکاتمان بسیار کند باشد. غیبت یک بازیکن روی چنین چیز هایی تأثیر نمی گذارد."

رامـوس: "او هنوز هم می تواند در خط میانی برای ما مفید باشد."

رئال مادرید تنها یک بار پیروز شده است: "یووه همیشه تیم جنگجویی بوده است. پیروزی در اینجا هیچوقت آسان نیست. بعد از قهرمانی فصل گذشته در این رقابت ها می خواهیم رؤیای خود را تحقق بخشیم. ما خیلی به آن نزدیک شده ایم و می خواهیم برای رسیدن به هدف خود تلاش کنیم."

چیچاریتو: "وقتی چیچاریتو همانطور که هست بازی می کند، برای ما مشکلی نیست. او واقعاً خیلی به ما کمک کرده است. وقتی او را برای حضور در تیم فراخواندم آماده بود، و همچنان به تیم کمک خواهد کرد چرا که برای ما بازیکن مهمی است. او هم می تواند از ابتدا به میدان برود و یا بعداً بدون هیچ مشکلی به عنوان بازیکن جانشین بیاید. او لحظات فوق العاده ای را سپری می کند و همه ما باید از آن لذت ببریم."

رابطه با هواداران یووه: "من دو سال به عنوان مربی در اینجا سپری کردم، و احساس بسیار نزدیکی نسبت به بخشی از هواداران و باشگاه دارم. در طول آن زمان چیز های زیادی آموختم. با برخی از هواداران مشکلاتی داشتم اما خاطرات من از نوع خوب است، و دوران حضورم در اینجا به من کمک کرد تا به عنوان مربی پیشرفت کنم."

تفکرات در آستانه بازی: "ما از لحاظ ذهنی و جسمی در شرایط خوبی وارد این مسابقه خواهیم شد؛ ما مشکلات مصدومیتی معدودی داریم اما با توجه به اینکه نیمکت خوبی داریم، به خوبی جای خالی آنها را پوشش داده ایم. برای رسیدن به فینال بهترین عملکرد خود را ارائه خواهیم کرد."

اظهارات پیرلو: "پیرلو بازیکن فوق العاده ای است. او فکر می کند برایش مثل یک پدر هستم؟ من هم او را مثل یک برادر می بینم. یووه بازیکنان فوق العاده ای دارد."

بیـل: "او کاملاً آماده است. او مصدومیتی جزئی داشت و ما به او زمان دادیم تا مطمئن شویم که به خوبی ریکاوری می کند. او به خوبی آماده شده است و در دیدار مقابل سویا 30 دقیقه فرصت دادیم و او سرحال به نظر می رسد."

ترکیب اصلی یووه: "آنها یکی از معدود تیم هایی هستند که بدون هیچ مشکلی می توانند با سه یا چهار مدافع بازی کنند. نمی دانیم فردا آنها چه نوع تیمی روانه میدان خواهند کرد؛ ما باید به سبک، هویت و ریتم خود پایبند بمانیم."

کریـستیانو: "او خوب است و روز شنبه نیز خیلی خوب بازی کرد. بنزما به این بازی نخواهد رسید اما ما خط حمله خوبی داریم. چیچاریتو در فرم خوبی است."

ویرایش توسط Farzan : 05-05-2015 در ساعت 12:18 PM

قدیمی 05-05-2015, 10:11 AM
سید احسان
تازه وارد
سید احسان آواتار ها

نام حقیقی: سید احسان
تشکر شده 51 بار در 18 نوشته
بازیکن مورد علاقه: mateja kezman
مربی مورد علاقه: Jose Mourinho
حالت من:
Relax
سید احسان is on a distinguished road

مطئمناً امسال فینال رئال و بایرن خواهند بود

سید احسان آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازسید احسان تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 05-05-2015, 03:12 PM
PaRaStO_o
سرپرست تيم
PaRaStO_o آواتار ها

نام حقیقی: parastoo
تشکر شده 8,192 بار در 2,611 نوشته
بازیکن مورد علاقه: cr7
مربی مورد علاقه: sir Alex Ferguson
حالت من:
Ghati
PaRaStO_o is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط سید احسان نمایش پست ها
مطئمناً امسال فینال رئال و بایرن خواهند بود
بایرن که له شده رئال و بارسا میشه

-----

من خیلی منتظر این بازی ام یکی تقابل ایتالیایی ها و اسپانیش ها جالبه یکی ایتالیا و آلمان انگلیس هم که کلا نخودیه در همه حالت بازندس
امیدوارم بازی جذابی بشه آخرین تقابل بوفون و کاسیاس با برتری کاسیاس تموم شد تا ببینیم این بازی چی میشهpanjere

PaRaStO_o آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :

قدیمی 05-05-2015, 03:39 PM
Cяоωŋ
سرپرست تيم
Cяоωŋ آواتار ها

نام حقیقی: Milad
تشکر شده 3,371 بار در 1,243 نوشته
بازیکن مورد علاقه: DaviD BeckhaM | Cristiano Ronaldo
مربی مورد علاقه: Sir Alex Fergosun
حالت من:
Badjens
Cяоωŋ is on a distinguished road

نقل قول:
نوشته اصلی توسط PaRaStO_o نمایش پست ها
بایرن که له شده

من خیلی منتظر این بازی ام یکی تقابل ایتالیایی ها و اسپانیش ها جالبه یکی ایتالیا و آلمان انگلیس هم که کلا نخودیه در همه حالت بازندس
بایرن که کلا له هستش !

به انگلیسیا تیکه بندازی میگم دوباره دروگبا بیاد سید مانوئل رحمتی رو بخوره !

حس میکنم بازی برنده نداره تو دور رفت ! یه جورایی مساوی با گل میشه ! مثلا 1-1 یا 2-2 !
اگه خیلی بخواییم رو برنده و بازنده بودن حساب باز کنیم من با وضعیت فعلی خط هافبکمون شانس یوونتوس رو بیشتر میدونم . مثلا 2-1 یوونتوس .

Cяоωŋ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
تعداد 3 نفر از این پست تشکر کرده اند :
پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش