انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 11-18-2014, 11:58 AM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

سیاسی: استقلال را شکست می دهیم و ۳ بازیکن برجسته خارجی هم جذب می کنیم

حمیدرضا سیاسی در گفت‌وگویی به سؤالات مختلف درباره باشگاه پرسپولیس در آستانه دیدار روز 2 آذر با استقلال پاسخ داد.

گفته می‌شود پاداش ویژه‌ای برای بازیکنان تیمتان در نظر گرفته‌اید.
ما به دنبال این هستیم که دغدغه‌های مالی بازیکنان و مشکلاتی که آنها در قراردادشان با مدیریت قبلی وجود داشت را برطرف کنیم. برای پیروزی‌های تیم پاداش در نظر خواهیم گرفت.

پاداش شکست استقلال چقدر خواهد بود؟
ما به خاطر برد تیممان پاداش می‌دهیم، نه شکست استقلال. ما اصلا به شکست در دربی فکر نمی‌کنیم و اطمینان داریم در این مسابقه به پیروزی می‌رسیم.

گفته می‌شود شما فقط همین بازی را به درخشان مهلت داده‌اید؟
نه این ‌طور نیست. سرمربی تیم مورد حمایت من است و عملکردش تا اینجای کار و با توجه به داشته‌های تیم مورد رضایت ما بوده است.

صحبت از جدایی چند بازیکن پرسپولیس در نیم‌فصل به گوش می‌رسد؟
تمرکز ما در حال حاضر روی دربی است و به آرامش بیش از هر چیز دیگری نیاز داریم. در نیم فصل با توجه به نیازهای تیم اقدام به جذب بازیکن خواهیم کرد و تعدادی هم با نظر کادرفنی از جمع ما جدا خواهند شد.

به هر بازیکنی که قصد جدایی داشته باشد رضایت نامه خواهید داد؟
قبل از هر چیز منافع باشگاه را در نظر می‌گیریم و هیچ بازیکنی را هم به زور نگه نخواهیم داشت.

سوشا مکانی اخیرا مدعی شده بود در نیم فصل از بین او و نیلسون یکی باید جدا شود. به او یا نیلسون رضایت نامه خواهید داد؟
تمام باشگاه‌های بزرگ دنیا دو دروازه‌بان بزرگ در لیست تیمشان دارند و ما هم چون قرار است در 3 جبهه بجنگیم قطعا باید دروازه‌بان‌های خود را حفظ کنیم. بازیکنی را هم به زور نگه نخواهیم داشت و هر بازیکنی قصد جدایی داشته باشد رسما به باشگاه اعلام کند و ما با در نظر گرفتن منافع باشگاه تصمیم‌گیری خواهیم کرد.

ظاهرا با دو بازیکن برزیلی به توافق رسیده‌اید؟
دو بازیکن برزیلی بسیار برجسته به کادرفنی معرفی شده‌اند و پس از تماشای فیلم بازی‌های آنها رضایت خود را برای جذب این نفرات اعلام کردند. گزینه‌های خارجی زیادی روی میز ما هستند که پس از بررسی 3 نفر را جذب خواهیم کرد.

بازیکن خارجی هم از تیمتان کنار خواهید گذاشت؟
نه ما دو بازیکن خارجی داریم و 3 نفر دیگر را هم به خدمت می‌گیریم. در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا می‌توانیم از 6 بازیکن خارجی که یکی از آنها باید غیر آسیایی باشد استفاده کنیم.

دنبال بازیکن خارجی آزاد هستید؟
نفراتی که دنبال آنها هستیم بسیار برجسته هستند و در حال حاضر هم در باشگاه‌های خوب خارجی بازی می‌کنند. در این زمینه با تدابیر لازم عمل خواهیم کرد و بازیکنانی جذب می‌کنیم که به کار ما بیایند.

برای جذب بازیکن داخلی چه برنامه‌ای دارید؟
در این زمینه کادر فنی باید پاسخگو باشد. در حقیقت آنها باید تصمیم بگیرند چه بازیکنانی به کارشان می آیند. تا الان کادرفنی از ما خواهان جذب مهدی جعفرپور و رضاخالقی‌فر شده‌اند و ما هم با این دو بازیکن به توافق رسیدیم. البته خالقی‌فر در نیم فصل دوم در خدمت پرسپولیس خواهد بود.

در ازای خالقی‌فر چه بازیکنی را به راه‌آهن می‌دهید؟
استیلی هر بازیکنی را بخواهد به درخشان می‌گوید و اگر او رضایت دهد ما هم مخالفتی نخواهیم داشت. اگر هم استیلی بازیکن نخواهد پول رضایت‌نامه خالقی‌فر را خواهیم داد.

هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام کرده دو باشگاه استقلال و پرسپولیس باید بابت ساختمان‌های خود که مالکیت آن در اختیار فدراسیون فوتبال است به این فدراسیون اجاره پرداخت کنند. نظر شما چیست؟
من وارد این ماجرا نمی‌شوم و اگر سؤالی در این ارتباط دارید از سرپرست باشگاه بپرسید.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول
این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-18-2014, 01:24 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علي‌عسگر: برنامه‎ام براي شادي گل سکرت است

حميد علي‌عسگر با غيبتش در تمرين امروز اين شائبه را ايجاد کرد که بار ديگر دچار مصدوميت شده يا مصدوميت قبلي اش تشديد شده است. همين مساله باعث شد تا شايعات زيادي در مورد او ايجاد شود.

علی‌عسگر در گفت‌وگو با "ورزش سه" اما این مساله را تکذیب کرد و اعلام داشت که غیبتش در تمرینات تنها به خاطر انجام چند کار شخصی بوده است. علی‌عسگر در این باره گفت: نه، خدا را شکر مشکل مصدومیت نداشتم. کاری برایم پیش آمد و به همین دلیل طی هماهنگی با کادرفنی در تمرین دیروز شرکت نکردم. از امروز در تمرینات حاضر بوده و برای بازی با استقلال روند آمادگی ام را طی خواهم کرد.

علی‌عسگری در ادامه در پاسخ به سوال ما در مورد آنالیز بازی های پرسپولیس در برنامه دیشب نود و اینکه پرسپولیس در کناره ها و در فضای خالی بین مدافعان و وینگرهایش فضای خالی زیادی داشته و دچار ضعف است بیان کرد: به هر حال هر تیمی نقاط ضعف و قوت خاص خودش را دارد. من در این چند بازی گذشته به دلیل مصدومیت حاضر نبودم اما سعی می‌ کنم اگر در صورت صلاحدید کادرفنی در ترکیب حضور داشتم به اندازه خودم این ضعف را پوشش دهم.

این بازیکن چند پسته که احتمالا در دربی به عنوان دفاع چپ یا راست به میدان خواهد رفت، ادامه داد: هنوز مشخص نیست که در ترکیب هستم یا نه. ضمن اینکه هنوز پست بازی ام نیز مشخص نشده است. اما اگر در دفاع چپ یا راست به میدان رفتم سعی می‌ کنم با دوندگی بیشتر فضای خالی بین خودم و هافبک های کناری را پر کنم.

علی‌عسگر در پایان در مورد اینکه آیا شادی مخصوصی را در صورت گلزنی احتمالی به استقلال در نظر گرفته یا نه و اینکه این شادی چه خواهد بود توضیح داد: همانطور که گفتم هنوز مشخص نیست بازی می‌ کنم یا نه. اما در ذهن خودم یک شادی گل در نظر گرفته ام که فعلا سکرت است. انشاالله اگر گل زدم خواهید دید که چه خواهم کرد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

این کاربر برای پست مفید ازFarzan تشکر به عمل آورده است:

قدیمی 11-18-2014, 03:16 PM
♥perspolis♥
ریش سفید انجمن
♥perspolis♥ آواتار ها

نام حقیقی: سینا
تشکر شده 25,057 بار در 10,447 نوشته
بازیکن مورد علاقه: روبرتو کارلوس
مربی مورد علاقه: علی دایی
♥perspolis♥ is an unknown quantity at this point

نوروزي: تساوي بدون گل داربي، بيزارکننده است

بازيکن باتجربه سرخپوشان در بازي‌هاي دربي گفت: انگيزه، روحيه و ميل به پيروزي براي دربي در تيم ما موج مي‌زند.

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، هادی نوروزی اظهار داشت: هفته خوبی را پشت سر می‌گذاریم. با رسیدن بچه‌ها، امیدواری‌های ما برای دربی بیشتر هم شده است. تمرینات را هم به خوبی برگزار کرده‌ایم. از هر لحاظ آماده‌ایم و در بچه‌ها واقعا انگیزه زیاد و روحیه بالایی برای دربی وجود دارد، فقط مانده که ملی‌پوش هم بیایند.

وی درباره تجارب خود در دربی و استرس این بازی گفت: از وقتی به پرسپولیس آمدم، 14 دربی را پشت سر گذاشته‌ام. بعد از این مدت می‌توانم بگویم، استرس خاصی ندارم. احساسات ما بیشتر به سمت انگیزه برای پیروزی در این بازی است. به نظرم برای دربی نمی‌تواند اتفاقی بدتر از تساوی بدون گل روی بدهد. همه کارشناسان و هواداران فوتبال از این نتیجه بیزار هستند و فکر می‌کنم در این دربی چنین اتفاقی روی نخواهد داد.

بازیکن با تجربه پرسپولیس خاطرنشان کرد: در تیم ما حس خوبی نسبت به این بازی وجود دارد. در تیم ما صحبت از تلاش برای بردن است و نمی‌خواهیم اجازه بدهیم فشار روانی دربی روی بازی تاثیر خیلی بد نگذارد. احساس خود من این است که این بازی را می‌بریم و من هم می‌توانم گل بزنم. تا امروز سه گل برای دربی زده‌ام و می‌خواهم چهارمین گل را هم بزنم. البته اصل اول این است که پیروز بشویم حالا با گل هر یک از بچه‌ها که شده باید ببریم و از این نظر برای من دادن پاس گل هم مثل زدن گل ارزش دارد.

نوروزی درباره آخرین وضعیت خود و نگرانی‌ها بابت مصدومیت تصریح کرد: هیچ مشکلی وجود ندارد. از گذشته کمی درد داشتم که برای احتیاط استراحت کردم و در حال حاضر نیز خودم را کاملا آماده کرده‌ام. در واقع اینقدر برای این بازی انگیزه دارم که مسائلی از این دست اصلا نمی‌تواند مانع من شود و امیدوارم این افتخار را داشته باشم که در این بازی باز هم برای پرسپولیس گل بزنم. این حرف را هم برای کرکری نگفتم. باور دارم اگر بتوانم در طول 90 دقیقه مثل 30 دقیقه‌ای ابتدایی بازی با گسترش باشیم حتما دربی را می‌بریم. آن بازی هم تجربه‌ای شد تا در این بازی دچار اشتباه نشویم.

♥perspolis♥ آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 11-18-2014, 08:28 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

صادقیان: استقلال می تواند هر 11 نفرش را مأمور مهارمن کند!

دیروز در خبرها آمده بود استقلالی‌ها حنیف عمران‌‌زاده را مأمور مهار پیام صادقیان در دربی کرده‌اند.

پيام كه خيلي دوست ندارد قبل از دربي وارد حاشيه شود درخصوص اين موضوع به خبرورزشي مي‌گويد: «من با خودم عهد كرده‌ام يكي از بهترين بازي‌هاي زندگي‌ام را مقابل استقلال انجام دهم. حتي اگر مصدوم هم باشم و پزشكان توصيه كنند نبايد به ميدان بروم، فقط به خاطر شادي دل هواداران پرسپوليس اين كار را مي‌كنم. حالا آنها مي‌خواهند حنيف را مأمور مهارم كنند، يا اصلاً هر 11 بازيكن‌شان را برايم فرقي نمي‌كند.»

قدیمی 11-18-2014, 08:28 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

رضا حقیقی: منظور تماشاگران من نبودم! / كاش به رختكن نمي رفتم و سرما مي خوردم!

رضا حقیقی و پیام صادقیان به دلیل بعضی از اقداماتی که انجام داده بودند در کمیته انضباطی پرسپولیس حضور یافته و توضیحاتی را بر‌ای رفع اتهام از خود ارائه دادند. حقیقی در این رابطه به ما توضیحاتی را ارائه می‌دهد.

به كميته انضباطي پرسپوليس رفتي؟
بله، رفتم چون من را دعوت كرده بودند و من هم احترام گذاشتم و به كميته انضباطي رفتم.

حرف‌هاي مطرح شده‌ات در كميته انضباطي قانع‌كننده بود؟
من فكر مي‌كنم اعضاي كميته انضباطي حرف‌ها و توضيحاتم را كه شنيدند، قانع شدند. روي صحبت من هم اين بود كه اگر به رختكن رفتم منظورم اعتراض نبود!

اما نوع حركاتت در كنار زمين و رفتن به رختكن اعتراضي بود!
بين زمين و رختكن در را بسته بودند. من هم راهي نداشتم كه به رختكن بروم، دو بار سعي كردم كه بپرم اما نتوانستم ولي بعد كه آن همه حرف و حديث برايم به وجود آمد، گفتم كاش نمي‌رفتم و سرما مي‌خوردم. من براي گرمكن پوشيدن بعد از تعويض سعي داشتم به رختكن بروم اما بعد ديدم چه حرف و حديث‌هايي براي من ساخته شده كه اصلاً درست نبود.

اما بعضي‌ها گفتند كه تو به‌خاطر اعتراض تماشاچيان تيم‌تان دوباره از رختكن به زمين برگشتي؟
به هيچ‌وجه چنين بحثي درست نيست و منظور هواداران من نبودم!

پس منظور هواداران با چه شخصي بود؟
شما خبرنگاريد و مي‌توانيد در اين مورد تحقيق كنيد!

در مورد دربي چه نظري داري؟
اين ديدار براي ما با همه بازي‌ها فرق دارد. اين بازي يك جنگ تمام‌عيار است و من و بقيه هم‌تيمي‌هايم تمام تلاش‌مان را انجام مي‌دهيم كه برنده دربي باشيم.

نتيجه دربي چقدر برايت مهم است؟
من دوست دارم آنقدر بدوم و زحمت بكشم كه وقتي به رختكن آمدم ديگر جاني در بدن نداشته باشم چون مي‌دانم اين دربي و نتيجه‌‌اش چقدر براي هواداران‌مان مهم است.

قدیمی 11-18-2014, 08:29 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

بنگر: امیدوارم باعث نشویم تا حوصله خیلی ها سر برود / دنبال كري خواندن براي استقلال نيستيم

محسن بنگر مدافع پرسپولیس تأکید می‌کند، بازیکنان این تیم دنبال کری خواندن در دربی نیستند.

او ابتدا در مورد وضعيت تيمش مي‌گويد: «اوضاع تيم مناسب است و تنها نگراني ما مصدوميت پيام صادقيان بود كه خوشبختانه او هم از روز گذشته در تمرينات گروهي شركت كرد و مشكلي براي بازي در دربي نخواهد داشت. براي ما اين مسابقه با بازي‌هاي ديگر تفاوت ندارد و دنبال اين نيستيم كه براي حريف كري بخوانيم. سرمربي تيم هم از بازيكنان خواسته كه كمتر مصاحبه كنند و تمركز خود را روي بازي قرار دهند.»

مدافع پرسپوليس در ادامه مي‌گويد: «دربي‌هاي اخير چنگي به دل نزده و دليل آن هم حساسيت بيش از حدي است كه براي اين مسابقه به وجود مي‌آورند. نمي‌شود منكر اين قضيه شد كه هيچ‌يك از 2 تيم دوست ندارند بازنده اين ميدان باشند و همين موضوع باعث مي‌شود احتياط را در دستور كار قرار دهند. هواداران 2 تيم انتظار دارند حتي اگر بازي گل نداشته باشد، حداقل بازي زيبايي را شاهد باشند و من اميدوارم اين بار اين اتفاق رخ دهد. هواداران در سرما از ساعت‌ها قبل به ورزشگاه مي‌آيند و ما بازيكنان وظيفه خود مي‌دانيم كه خواسته‌هاي آنها را برآورده كنيم.

اميدوارم در اين بازي باعث نشويم تا حوصله خيلي‌ها سر برود.» او در پاسخ به اين سؤال كه چندمين دربي خود را تجربه مي‌كند و بازي‌هاي قبل چه دستاوردهايي براي او داشته است، مي‌گويد: «تاكنون 5 دربي را پشت ‌سر گذاشته‌ام و در هيچ‌يك از اين بازي‌ها طعم باخت و پيروزي را نچشيده‌ام. در اين 5 بازي، مهم‌ترين نكته‌اي كه به آن رسيدم احتياط بيش از حد 2 تيم به خاطر ترس از نباختن بوده است. با توجه به اين كه تيم بازنده در دربي تا مدت‌ها مورد سرزنش قرار مي‌گيرد و هواداران 2 تيم هم تحت هيچ شرايطي دوست ندارند تيم مورد علاقه‌شان در دربي بازنده باشد، طبيعي است كه بازيكنان و مربيان احتياط را در دستور كار خود قرار دهند و به نظرم اين وضعيت همچنان ادامه خواهد داشت.»

قدیمی 11-18-2014, 08:29 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

منتقمی: امیدوارم دربی برنده داشته باشد تا حرف و حدیثی نباشد/ مشکل اومانا حل شد

بهروز منتقمی در گفتگویی درباره مشکل مایکل اومانا مدافع کاستاریکایی پرسپولیس و راه ندادن این بازیکن به اتاقش در هتل، ضمن بیان مطلب فوق اظهار کرد: مشکل اومانا را حل کردیم. باید مبلغی را به هتل پرداخت می‌کردیم که نماینده باشگاه این کار را انجام داد. آنها هم در جاهایی که باید به پولشان برسند، بلد هستند چه کار کنند!

وی افزود: برای اومانا یک خانه پیش بینی کرده‌ایم. خود او هم یک خانه در تهران پسندیده است و می‌خواهد خانواده‌اش را به تهران بیاورد که این اتفاق به زودی رخ می دهد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین درباره دربی و دیدار با استقلال، تاکید کرد: احساسم این است برای رسیدن به سه امتیاز، کار سختی داریم ولی سرمربی و دیگر اعضای کادر فنی تمهیدات خودشا را دارند و آنرا اجرا می‌کنند. امیدوارم دربی برنده داشته باشد تا حرف و حدیثی نشنویم! برای همین اگر دربی برد داشته باشد بهتر است تا به همه ثابت شود که هیچکس به ما توصیه‌ای برای نتیجه ندارد.

وی درخصوص اینکه ترس دو تیم از باختن عامل به تساوی کشیدن بازی است، تاکید کرد: این بازی برای ما مهم است و تمام تموانمان روی کسب سه امتیاز است ولی باید توان روحی و جنگندگی بازیکنان فراهم شود. پیش بینی بازی سخت است ولی احساسم این است که پرسپولیس برنده دربی خواهد بود.

منتقمی همچنین درباره اینکه گفته می‌شود در تمرین روز گذشته استقلال جاسوسی از پرسپولیس حضور داشته است، گفت: من از چنین موضوعی خبر ندارم ولی زیبنده فوتبال ما نیست که چنین چیزهایی مطرح شود. حضور جاسوس پرسپولیس در تمرین استقلال معنا ندارد. ما آنقدر گرفتاری داریم که به این موارد حتی فکر هم نمی کنیم.

وی درباره اظهارات حمیدرضا سیاسی مبنی بر اینکه علی دایی هم می‌تواند یکی از گزینه‌های فصل بعد پرسپولیس برای سرمربیگری باشد، تاکید کرد: درست یا غلط، این اظهار نظر آقای سیاسی بوده و من دخالتی در آن نمی‌کنم. این صحبت ارتباطی با من ندارد ولی حتما منطقی در آن بوده که ذکر شده است!

سرپرست باشگاه پرسپولیس همچنین با اظهار بی‌اطلاعی از توافق باشگاه پرسپولیس با راه آهن برای تبادل بازیکن و حضور رضا خالقی فر در پرسپولیس، اظهار کرد: در جریان این موضوعات نیستم! کادر فنی باید به من اعلام کند که چه بازیکنانی می‌خواهد و من هم دستور را امضا کنم.

وی در پایان درباره اینکه چطور رئیس هیات مدیره در جریان تصمیمات هست ولی سرپرست باشگاه که باید کارهای اجرایی را انجام بدهد در جریان این مسائل قرار ندارد، گفت: بالاخره آقای سیاسی رئیس هیات مدیره است ولی همانطور که گفتم من در جریان خرید یا جذب بازیکنان جدید نیستم.

قدیمی 11-18-2014, 10:47 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

بنگر: دربی هم مثل بقیه بازی‌ها!

محسن بنگر اگر چه به قول خودش برد و باخت در دربی را هنوز تجربه نکرده اما در کری‌خواندن رقیب ندارد. هر چند این بار توصیه مربیانش را جدی گرفته و دیگر کری نمی‌خواند: «دربی هم یک بازی است مثل بقیه بازی‌ها. برای ما که فرقی با بقیه بازی‌ها ندارد و دنبال کری خواندن نیستیم چون کادر فنی خواسته تمرکزمان را روی بازی بگذاریم. دربی‌های اخیر هم چنگی به دل نزده که دلیلش حساسیت بیش از حد این بازی است. هیچ تیمی دوست ندارد بازنده باشد و همین باعث می‌شود محتاط بازی کنند. خود من در این 5 دربی طعم برد و باخت را نچشیده‌ام چون تیم‌ها از باخت می‌ترسند و حاصل این ترس، احتیاط بیش از حد بوده است.

قدیمی 11-18-2014, 10:48 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

جعفرپور: امیدوارم در دربی فیکس باشم!

مهدی جعفرپور در اولین بازی‌اش برای پرسپولیس بدترین عملکرد ممکن را به نمایش گذاشت و عجیب اینکه توقع بازی کردن در دربی را هم دارد. او دراین‌باره گفته: «اولین بار است که می‌خواهم در دربی تهران بازی کنم و هیجان زیادی دارم. در دربی اصفهان و لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده‌ام اما حساسیت این دربی چیز دیگری است. البته نمی‌دانم که در ترکیب ثابت هستم یا نه اما امیدوارم فیکس باشم. اگر کادرفنی صلاح بداند و به من اعتماد کند، سعی می‌کنم بهترین بازی عمرم را در همین دربی انجام بدهم و سمت راست پرسپولیس را بیمه کنم. مطمئن باشید در تمرین‌ها هم بهترین عملکردم را به نمایش می‌گذارم تا کادر فنی را مجاب کنم که مرا در ترکیب بگذارد.

قدیمی 11-18-2014, 10:48 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

علی‌عسگری: این دربی مساوی نمی‌شود

مصدومیت، هنوز به طور کامل دست از سر حمیدرضا علی‌عسگری برنداشته اما با این حال، او را باید یکی از امیدهای پرسپولیس و درخشان برای دربی به حساب بیاوریم. این بازیکن شرایط خودش را اینطور توضیح می‌دهد: «خدا را شکر خیلی بهترم اما گاهی از ناحیه زیر شکم احساس درد دارم. البته این درد به حدی شدید نیست که مانع از حضورم در این بازی بزرگ و حیثیتی شود. به معنای دیگر سعی می‌‌کنم درد را فراموش کنم تا بتوانم در این شرایط حساس در خدمت تیمم باشم.» علی‌عسگری سپس به یاد ماندنی‌ترین خاطره‌اش از دربی را برایمان تعریف می‌کند: «در رختکن داشتم آماده می‌شدم که وینگادا اسم من را به‌عنوان بازیکن ثابت اعلام کرد. آن موقع 17 ساله بودم و فکر می‌‌کنم جوان‌ترین بازیکن تاریخ دربی هم من باشم. وقتی وینگادا اسمم را خواند، اشک چشمانم را پر کرد. برایم باورنکردنی بود که با وجود این همه بازیکن، به من اعتماد کرده‌اند. در دومین دربی‌ام هم به هادی نوروزی پاس گل دادم. همان بازی که با گل 35 متری کریم باقری بردیم.» در پیش‌بینی دربی پیش‌رو هم حمیدرضا علی‌عسگری می‌گوید: «خیلی از بازیکنان فعلی پرسپولیس انگیزه آن روز من را داشتند و به همین خاطر معتقدم ما وضعیت بهتری داریم. درست است که تجربه یکی از عوامل اصلی دربی است اما جوانی و انگیزه می‌‌تواند برتر از تجربه عمل کند که ما هر دو را داریم. نمی‌خواهم پیش‌بینی کنم اما فکر می‌کنم این دربی مساوی ندارد و اگر اینطور شود، شک نکنید که برنده بازی پرسپولیس خواهد بود.»

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش