انجمن های هواداران پرسپولیس
بازگشت   انجمن های هواداران پرسپولیس > فوتبال داخلی > کلوپ پرسپولیس
اطلاع رسانی

آخرين ارسالهاي انجمن
پاسخ

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع نحوه نمایش

قدیمی 09-09-2015, 03:18 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

نام حقیقی: فرزان
تشکر شده 26,417 بار در 13,397 نوشته
بازیکن مورد علاقه: رونالدو _ رائول _ کریستیانو رونالدو _ هادی نوروزی
مربی مورد علاقه: سرالکس فرگوسن ـ کارلو آنجلوتی ـ برانکو ایوانکوویچ
حالت من:
Khoonsard
Farzan is on a distinguished road
پیش فرض پاسخ : مصاحبه هاي مديران و مربيان و بازيكنان پرسپوليس

زادمهر: باشگاه تحت هیچ شرایطی به مربی پرسپولیس اجازه جدایی نمی دهد

ارتش سرخ دات كام :
عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس گفت:برانکو خودش یک مربی حرفه ای است و می داند که با باشگاه قرارداد دارد.

محمدرضا زادمهر در گفت و گویی در خصوص پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی کرواسی به برانکو ایوانکوویچ اظهار داشت: من افتخار کردم که تیم پرسپولیس سرمربی اش از تیم ملی کشور خود پیشنهاد سرمربیگری دارد. آن هم تیم ملی کرواسی. این نشان می دهد که برانکو ایوانکویچ چه مربی توانمندی است و در کار خودش کاملا حرفه ای است و به همین دلیل هم جزو گزینه های سرمربیگری تیم ملی کرواسی شده است.

وی در خصوص اینکه آیا باشگاه پرسپولیس با جدایی برانکو ایوانکویچ موافقت خواهد کرد یا خیر، پاسخ داد: برانکو خودش یک مربی حرفه ای است و می داند که با باشگاه قرارداد دارد. باشگاه تحت هیچ شرایطی به مربی پرسپولیس اجازه جدایی نمی دهد زیرا خودش هم این موضوع را می داند. البته این را باید بگویم برانکو در این باره خودش هیچ حرفی تاکنون نزده و اگر موضوعی پیش آمده از طریق روزنامه و جراید بوده است.

عضو هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در خصوص اعلام قراردادهای بازیکنان از سوی سازمان لیگ عنوان کرد: مگر مشاغل دیگر یا رشته های ورزشی دیگر مبالغ قرارداد خود را اعلام می کند که سازمان لیگ این کار را انجام داده است؟ من در هیچ جای دنیا ندیدم که این چنین آماتور برخورد کند. این خیلی خوب است که قراردادها شفاف باشد اما دلیلی وجود ندارد که رسانه ای شود و این کار جز اینکه مردم را رو به روی بازیکن قرار بدهد یا بین بازیکنان اختلاف ایجاد کند سود دیگری ندارد.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan آنلاین نیست.   پاسخ با نقل قول

قدیمی 09-09-2015, 03:19 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

قنبرپور: تنها دغدغه ما برگشتن ملی پوشان است/ در پرسپولیس همه کارها و وظایف مشخص است

ارتش سرخ دات كام :
مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: همه کارهای کادر فنی فقط در زمان تمرین و بازی نیست. شرح وظایف در تیم ما مشخص است و الان تنها دغدغه ما اضافه شدن دوباره ملی پوشان است.

مصطفی قنبرپور در گفتگویی و درباره آخرین شرایط تیم اظهار داشت: تمرینات خوبی را دنبال می کنیم. شرایط خوبی وجود دارد و بعد از پیروزی که به دست آوردیم تا شرایطی که داشتیم را پشت سر بگذاریم. الان بچه ها انگیزه زیادی برای شروع بازی ها دارند. تنها مساله ما این است که ملی پوشان هم بیایند تا جمع تیم کامل شود.

وی درباره مشکلاتی که هفته گذشته پیش آمد، ادامه داد: در هر تیمی مشکلات خاص آن وجود دارد ولی به هر حال مسائل پرسپولیس بیشتر مورد توجه و بحث قرار می گیرد اما از یک سو با توجه به غیرت و انگیزه ای که در بازیکنان وجود دارد و از سوی دیگر با توجه به تلاش ها و اقداماتی که مدیریت باشگاه انجام می دهد و اثرات آن در حال معلوم شدن است، اکنون شرایط خوبی داریم و به امید خدا این شرایط بهتر خواهد شد.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بحث هایی که درباره نحوه کار در کادر فنی وجود دارد خاطرنشان کرد: همه چیز در جمع کادر فنی روشن و شفاف است. همکاری صمیمی و هماهنگی داریم و تعامل لازم وجود دارد. قرار نیست جزء به جزء همه مسائل مطرح شود. برانکو ایوانکوویچ در مواردی که صلاح می داند نظرات دستیاران را می خواهد. شخصا من هم نظراتم را می گویم. گاهی همان کار انجام شد، گاهی نه. قرار نیست ما بگوییم سرمربی چه کند. او بعد از گرفتن همه نظرات و بررسی همه مسائل به عنوان فردی که روی امور احاطه دارد تصمیم گیری می کند. این یک قاعده در تمام دنیا است که سرمربی به کادر می گوید، چه کنند. وظایف هم تفکیک می شود. ما قبل و بعد از هر بازی درباره تیم و حریفان صحبت می کنیم. این یک تفکر نادرست است که همه مسائل یک تیم در همان 90 تا 100 دقیقه تمرین است. برای بازیکنان هم اینطور نیست و برای کادر فنی، زمان تمرین فقط بخشی از کار است.

قنبرپور تصریح کرد: قرار نیست در تیم برای نشان دادن خودمان کار کنیم چون در این صورت مفهوم کار تیمی از بین می رود. وقتی می گوییم «کمک مربی» تکلیف روشن است، یعنی باید در قالب چارچوبی که تعریف شده هر کمکی می توانید برای موفقیت تیم انجام بدهید. این کمک گاهی در حوزه مسائل فنی است، گاهی به مسائل روحی و روانی برمی گردد. مهم این است که در پرسپولیس یک کار منسجم و منظم انجام می دهیم.

وی در پایان افزود: خوشبختانه در حال حاضر شرایط خوبی داریم و فقط منتظریم بچه های ملی پوش را سالم تحویل بگیریم. هواداران متعصب و خوش غیرت هم داریم که نشان دادند در شرایط سخت، چقدر با فکر عمل می کنند و واقعا کارشان در بازگرداندن روانی تیم به شرایط مطلوب، فوق العاده بود. حالا همه باید با هم تلاش کنیم که بخشی از این دین را به آنها ادا کنیم.

To view links or images in signatures your post count must be 10 or greater. You currently have 0 posts.

Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

نوروزی: قرارداد والیبالیستها بیشتر ازماست/ امیدوارم جدایی برانکو شایعه باشد

ارتش سرخ دات كام :
کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: امیدوارم غیبت ملی پوشان ضربه ای به پرسپولیس نزند چون شاید با ما ناهماهنگ باشند.

هادی نوروزی در شرایطی که پرسپولیس باید چند روز دیگر به مصاف تیم فوتبال پیکان در جام حذفی برود در خصوص مسائل مخلتف این تیم به گفت و گو پرداخت که در زیر می خوانید.

*از شرایط پرسپولیس چه خبر؟
شرایط تیم شرایط بسیار خوبی است. ما در فاصله تعطیلی رقابت های لیگ به خاطر بازی های تیم ملی تمرینات بدنسازی سنگینی را پشت سرگذاشتیم و یکی، دو روز است که این تمرینات کمی سبک تر شده و حالا خودمان را آماده می کنیم که در دیدار حساسی که در اولین بازی جام حذفی برابر پیکان به میدان برویم. ما در این بازی فقط به فکر برد هستیم و همه تلاشمان را انجام می دهیم تا به پیروزی برسیم.

*پیکان را چطور می بینی؟
پیکان تیم ریشه داری است و از بازیکنان بسیار خوبی هم برخوردار است. مطمئنا ما بازی آسانی را برابر این تیم نخواهیم داشت و تمام تلاش مان را انجام می دهیم تا از کوچکترین فرصت ها برای پیروزی استفاده کنیم.

*در جام حذفی با قرعه نسبتا سختی هم مواجه شدید؟
بله. قرعه نسبتا سختی به ما خورده است اما تیمی که برای قهرمانی می جنگد باید تنها هدفش برد باشد و تیم های بد و خوب هیچ فرقی نمی کند. درست است که در جام حذفی کارمان کمی سخت است اما تیم ما پتانسیل بسیار بالایی دارد. البته حذفی جامی است که شما می توانید با شش برد قهرمان شوید و دیگر مسیر سخت لیگ را طی نخواهید کرد.

*نبود بازیکنان ملی پوش به پرسپولیس آسیب نمی زند؟
مسلما نبود آنها در هماهنگی تیمی ما تاثیرگذار است و امیدوارم با بازگشت بازیکنان ملی پوش هماهنگی تیم بهتر شود. البته تیم ملی همیشه در اولویت بوده و خوشحالم که بازیکنان زیادی از پرسپولیس در تیم ملی امید و بزرگسالان حضور دارند اما در هر صورت امیدوارم با بازگشت آنها و در بازی پیکان ناهماهنگی پیش نیاید.

*مدیریت باشگاه سرانجام به قول خودش عمل کرد و طلب بازیکنان را پرداخت کرد. مشکلات حل شد؟
بله. مدیریت مبلغی را به حساب بازیکنان واریز کرد که البته به اندازه طلب بازیکنان نیست اما مشکل بازیکنان تا حدودی حل شد و حالا بازیکنان می توانند با تمرکز بیشتری در تمرینات حضور پیدا کنند و دیگر نگران بحث مالی خود نیستند. من از مدیریت باشگاه و طاهری تشکر می کنم که به قول خودش عمل کرد و مبلغی را هرچند کم به حساب بازیکنان واریز کرد.

*در روزهای اخیر سر و صدای زیادی در خصوص اعلام قراردادهای بازیکنان از سوی سازمان لیگ به پا شد.

نشان دادن قراردادها از سوی سازمان لیگ اصلا کار درستی نبود. اولا بازیکنان نصف چیزی را که سازمان لیگ نشان می دهد در طول فصل می گیرند و مابقی مبلغ هیچ وقت به حساب شان واریز نمی شود. در ثانی مگر بقیه رشته ها قراردادشان را نشان می دهند که حالا همه به دنبال افشاگری قراردادهای فوتبالیست ها هستند؟ چرا فعلا فوتبالیست ها را رها نمی کنند من متعجبم! قرارداد چیزی بین بازیکنان و باشگاه است. بعضی از قراردادهای والیبالی ها و بسکتبالی ها حتی بیشتر از فوتبالیست هاست اما به قرارداد آنها اهمیتی داده نمی شود.

*برانکو ایوانکوویچ به عنوان یکی از کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی کرواسی انتخاب شد و زمزمه های جدایی او نیز به گوش می رسد؟

من این موضوع را از رسانه ها شنیدم و امیدوارم که برانکو در تیم بماند. او امسال نظم خاصی به تیم داد و امسال برخلاف سال های گذشته پرسپولیس بسیار زیبا بازی می کند و امیدوارم که این موضوع شایعه باشد و رنگ جدی به خود نگیرد. وقتی برانکو ایوانکوویچ حتی به عنوان کاندیدای مربیگری تیم ملی کرواسی انتخاب می شود این یعنی نشان می دهد چه مربی باکیفیتی است. او در تیم ملی ایران هم نشان داد مربی بسیار بزرگی است و وجودش برای هر تیمی کاملا غنیمت است.

Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

ایوانکوویچ: پرسپولیسی می خواهم که دیگران مثل آن بازی نکنند

ارتش سرخ دات كام :
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: 15 سال است برای سرمربیگری تیم ملی کرواسی کاندید هستم، آنها هر گاه دچار مشکل می شوند اسم من به عنوان حلال مشکلات مطرح می شود.

برانکو ایوانکوویچ در گفتگویی به سوالاتی پاسخ داد، با این گفتگو همراه باشید.

در گفتگویی با رسانه ها درباره خبر حضور در تیم ملی کرواسی توضیح دادید، اما هواداران پرسپولیس همچنان در تماس های خود با باشگاه ابراز نگرانی می کنند؟

کاندید بودن من برای حضور در تیم ملی کرواسی به این دوره بر نمی گردد. من 15 سال است که کاندید سرمربیگری در تیم ملی کرواسی هستم اما در تمام این مدت یکسری مسائل با هم جور نشدند که این اتفاق روی دهد.

پس نسبت به این مساله بی میل نیستید؟
اوج موفقیت یک مربی به سرمربیگری در تیم ملی کشورش می رسد. در تمام این سال ها هر گاه تیم ملی کرواسی وارد بحران شد، بلافاصله اسم من به عنوان حلال مشکلات مطرح می شود. من انکار نمی کنم که دو سال قبل هم از سوی «شوگر» صحبت هایی با من شد ولی این موضوع برای دو سال قبل بود.

ولی خبرها حکایت از آن داشت که تماس هایی با شما گرفته شده است؟
به حرف های اینگونه نمی توان پرداخت. در این مقطع نه کسی زنگ زده، نه کسی دعوت کرده و نه کسی نظر من را در این مورد خواسته است.

گفتید در مقاطع قبلی، مجموع شرایط را برای حضور در تیم ملی مناسب ندیدید، چنانچه الان چنین پیشنهادی ارائه شود، شرایط را فراهم می دانید؟
این سوال نسبی و درباره موضوعی نامشخص است و نمی توانم به آن جواب بدهم. باید بپذیرید که تصمیم در این باره اصلا ساده نیست. پس نمی توان با توجه به اما و اگرها درباره آن صحبت کرد. قبل از همه اینها نیز باید به وظیفه مشخصی اشاره کنم که نسبت به پرسپولیس دارم.

پس شفاف تر سوال می کنیم. گفته می شود در کرواسی مشکلات حاشیه ای بعضا شدیدتر از فوتبال ایران وجود دارد و باندها و گروه های تاثیرگذاری که وجودشان باعث امتناع شما از حضور در تیم ملی کرواسی شده است.

طبیعی است که در هر کشوری بویژه حول و حوش تیم ملی آن مسائل و حاشیه های گوناگونی وجود دارد. این مشکل در تمام تیم های ملی دنیا وجود دارد و در کرواسی هم مشکلات خاصی بوده و هست. من مثل دیگران با بعضی مسائل نمی توانم کنار بیایم. هر فردی برای خود اصول و قوانینی دارد. من با بعضی افراد که در فوتبال کرواسی قدرتمند هستند در یک مسیر نیستم به خاطر همین، راه خودم را می روم و وارد بعضی مسیرها نمی شوم.

از این بحث خارج می شویم. راز محبوبیت خود را نزد هواداران پرسپولیس چه عاملی می دانید. از بازی های خوب تیم که بگذریم. نتایجی که گرفته شد کافی بود تا هر مربی وارد برزخ شود؟
من نمی توانم در مورد این مساله نظر بدهم. فکر می کنم هواداران کار ما را شناختند. آنها کار با علاقه و شوق ما را تشخیص دادند. شاید دلیلش این است که محترمانه و صادقیانه کار کردن ما را پذیرفتند و برای این مساله ارزش قائل هستند. آنچه می توانم با قاطعیت درباره آن صحبت کنم این است که قطعا در کنار این هواداران می توانیم بیشتر از اینها رشد کنیم.

خروج از بحرانی که داشتید سخت تر بود یا ادامه روند نتیجه گیری؟
در هر مرحله چالش های خاص خود را دارید. ما به خاطر بازی که بازیکنان ما انجام می دادند، به خاطر کار صادقانه ای که از آنها می دیدیم مطمئن بودیم از بحران نتیجه خارج می شویم. به خاطر تلاش و انرژی که بچه ها به خرج می دادند تردید نداشتیم. هواداران هم می دانستند در شروع کار با چه مشکلاتی روبرو بودیم. آنها به ما و تیم اعتماد به نفس دادند و ما به تیم اعتقاد داشتیم. می دیدیم که پرسپولیس در بهترین مسیر برای رسیدن به خواسته ها قرار دارد. فقط باید نتیجه می گرفتیم و حالا برای رسیدن به قهرمانی همزمان در جام حذفی و لیگ برتر تلاش می کنیم.

سیستم 1_3_2_4 با شما و بلاژویچ به ایران آمد و در زمان سرمربیگری شما در تیم ملی به اوج خود رسید ولی حالا که در اینجا همه به آن روی آورده اند، پرچمدار کنار گذاشتن آن و استفاده از دو مهاجم شده اید، با مشکلات و جوان هایی که در شروع کار داشتید، ریسک بیش از حد نبود؟ البته شجاعت شما را هم در پافشاری روی این ایده تحسین می کنیم؟

شما خیلی خوب تشخیص دادید که چه اتفاقی در حال روی دادن است. من جزو اولین نفراتی بودم که سیستم 1-3-2-4 را اجرا کردم. بعد در ایران چه در انتخابی جام جهانی و چه در قهرمانی آسیا آن را اجرا کردیم. 10 سال پیش تقریبا 80 درصد تیم ها با این روش بازی می کردند.

حال سیستم جدیدی که داریم، روشی است که با توجه به بازیکنان تحت اختیار و فرهنگ فوتبال پرسپولیس ترتیب دادیم. ملاک ما توانایی بازیکنانی است که در اختیار داریم. دلیل دیگر این بود که می خواستیم به شکلی متفاوت از سال های اخیر پرسپولیس و سایر تیم ها بازی کنیم. تیم دیگری نباید مثل پرسپولیس بازی کند. فرهنگ فوتبال پرسپولیس را هم به عنوان تیمی که هجومی بوده درک کردیم و کاملا آگاهانه و نه فقط برای متفاوت بودن به این ریسک دست زدیم. می خواستیم و می خواهیم یک کیفیت مضاعف را ارائه کنیم.

البته تفاوت بازی پرسپولیس به قدری نمایان است که دیدن آن سخت نیست؟

ولی تشخیص شما خیلی خوب بود و باید فوتبال را شناخت که اینطور به آن نگاه کرد.

هر مربی دوست دارد حداقل یک ژنرال و فرمانده در مرکز زمین داشته باشد، منتقدان می گویند، برانکو چنین مهره ای ندارد؟
ما در ابتدای فصل مشکل داشتیم. بچه ها باید با نفرات جدید و روش جدید آشنا می شدند ولی الان تیم داریم. می توانیم کار تیمی انجام بدهیم. ایده آل این است که در هر خط یک لیدر داشته باشید. الان ما سوشا را داریم که شخصیت مثبت و پرانرژی برای رهبری خط دفاع دارد. وقتی او درون دروازه است، خط دفاع اعتماد به نفس بالایی دارد. در دفاع بازیکنی مثل بنگر را داریم که بازیکن خیلی خوبی برای بازی تیمی است. او هم شخصیت مثبتی دارد و طوری کار می کند که گویی تازه به فوتبال آمده و انگیزه بالایی دارد.

کاپیتان هادی را داریم که در لحظات سخت، سرنوشت ساز است. دو شیر جوان به نام های امید عالیشاه و مهدی طارمی در حال رشد برای لیدر شدن در تیم هستند. آنها حالا حالاها برای پیشرفت فضا دارند. ما اینجا یک گروه بازیکن جوان، کاربلد و با پتانسیل بالا داریم.

با اینهمه تغییرات، فصل که شروع شد دیدیم شکل بازی پرسپولیس خاص است. هر دو مدافع کناری همزمان محکوم به نفوذ بودند، این مساله غیر عادی به نظر می رسید.
حق با شما است. این را خوب متوجه شدید ما می خواهیم یک تیم با وجهه تهاجمی را به نمایش بگذاریم. قطعا دوره گذر به زمان نیاز دارد. مشکلات مختلفی هم داشتیم. ما در جناحین دفاع، رامین رضائیان و بابک حاتمی را داریم. مشکلات هم زیاد بود. اومانا یک روز قبل از مسابقات آمد. ماریچ بازیکن جدید بود. رضائیان هم جدید بود. بنگر و حاتمی تنها نفراتی بودند که از روز اول تمرینات از خط دفاع با ما بودند. بابک هم در پست طبیعی خودش بازی نمی کند، هر چند در چپ عالی کار کرده است. در کنار اینها بازیکنان محروم داشتیم. تا این نفرات هماهنگ شوند، زمان لازم بود. متاسفانه این بدشانسی را هم داشتیم که حمله چندانی نمی شد ولی هر چه می شد هم درون دروازه می رفت.

به دلایل و مشکلات گوناگون تاکنون در پنج بازی، پنج ترکیب دفاع به میدان رفته است، الان ترکیب اصلی را پیدا کرده اید؟

همانطور که گفتم بازیکنان دیر رسیدند. رضائیان و ماریچ جدید آمده بودند. حیدریه و کامیابی نیا هم همینطور. حیدریه و ماریچ حالا مصدوم هستند. نوراللهی هم مصدوم بود و تازه رسیده است. سوشا مکانی هم سه هفته محروم بود. بعضی بازیکنان قبلی تیم مثل طارمی هم دیر به ما ملحق شدند. مایکل هم چنین شرایطی داشت. بنگر هم یک بازی محروم شد و خلاصه هر مشکلی که وجود داشت برای ما پیش آمد اما حالا بعد از همه اینها، می گویم؛ بله به ترکیب اصلی و قطعی خودمان رسیده ایم.

قدیمی 09-09-2015, 05:49 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

نورمحمدی: ما هم مدعی هستیم/ برای شروع بازی ها لحظه شماری می کنیم

ارتش سرخ دات كام :
از 15 امتیاز ممکن، پرسپولیس تا این جای کار 11 تا را از دست داده و دو هفته ای را هم در قعر جدول سر کرد. با این حال، قرمزپوشان خود را مدعی می دانند؛ هم برای قهرمانی لیگ و هم جام حذفی که سه روز دیگر برای تیم برانکو آغاز می شود.

علیرضا نورمحمدی اما آن را شروع دوباره ای می داند برای پرسپولیس: «بهترین اتفاق برای ما پیروزی برابر فولاد بود که شرایط تیم را عوض کرد اما بازی با پیکان در جام حذفی مهم تر است چون ما را به عنوان یک مدعی معرفی می کند. شاید به خاطر جایگاه پرسپولیس و باخت های اول فصل به حرف من بخندید اما شک نکنید که پرسپولیس امسال یکی از مدعیان است و حتما جام می گیرد. هر طور شده باید به لیگ قهرمانان برگردیم که خب جام حذفی مسیر کوتاه تری است و به همین دلیل آن را کاملا جدی می گیریم.»

مدافع باتجربه پرسپولیس اینطور به استقبال بازی با پیکان می رود: «پیکان حریف قدری برای ما به حساب می آید. هر چند بزرگی و کوچکی حریف برای ما معنایی ندارد و مهم، فقط موفقیت پرسپولیس است. با این حال نباید از حریف غافل شویم.»

در پایان، نورمحمدی شرایط پرسپولیس را برای مان توصیف می کند: «همه چیز عالی است و برای شروع دوباره بازی ها لحظه شماری می کنیم. حالا که مشکلات مالی تا حدودی حل شده، بازیکنان هم با تمرکز بیشتری بازی می کنند و قطعا در هفته های آینده پرسپولیس آماده تری را خواهید دید. ضمن اینکه ملی پوشان تیم هم با روحیه و آمادگی بالایی برمی گردند و آن وقت دیگر پرسپولیس به شرایط آرمانی می رسد.»

قدیمی 09-09-2015, 05:49 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

کاشانی: عمرم به دنیا باشد مجتمع تجاری و هتل پرسپولیس را می سازیم

ارتش سرخ دات كام :
رییس هیات مدیره پرسپولیس گفت: تصمیم ما برای ایجاد مجتمع تجاری و اقامتی در مجموعه درفشی فر جدی است.

جعفر کاشانی در گفت وگویی اظهار داشت: اینکه بنشینیم و تماشا کنیم کاری از پیش نمی بریم. من اعتقادی به حرف زدن بدون عمل ندارم و به همین دلیل مصمم هستیم کار احداث هتل و مجتمع تجاری در مجموعه درفشی فر را آغازکنیم.

وی درباره اینکه هزینه های چنین پروژه ای چگونه تامین خواهد شد، ادامه داد: کار را که شروع کنیم، کسانی هستند که برای کمک به این امر قدم پیش بگذارند. ما وقتی ساختن مجموعه شاهین را آغاز کردیم همین صحبت ها مطرح بود. اما آدم هایی آمدند و میلیاردها هزینه کردند تا یک مجموعه نمونه ساخته شود. قطعا وقتی اسم پرسپولیس به میان بیاید افراد بیشتری برای این منظور جلو خواهند آمد. درفشی فر را در زمان آقای غمخوار وقتی که عضو هیات مدیره پرسپولیس بودم از آقای مهرعلی زاده برای پرسپولیس گرفتم. حالا هم می خواهیم یک کار ماندگار برای پرسپولیس که سرمایه همیشگی خواهد بود ایجاد کنیم.

رییس هیات مدیره پرسپولیس خاطرنشان کرد :پرسپولیس هر سال هزینه های زیادی را برای اقامت بازیکنان، مربیان و تیم هایش پرداخت می کند. وقتی چنین مجموعه ای وجود داشته باشد دیگر نیازی به پرداخت این هزینه ها نخواهد بود.

وی درباره اینکه با توجه به بی ثباتی مدیریتی چطور از اجرای چنین طرحی سخن به میان می آید، تصریح کرد: این کار باید انجام شود. راه دیگری وجود ندارد. اگر چند سال قبل دادگان ساختمان فعلی باشگاه را نگرفته بود، امروز چه می کردیم؟ به طور قطع این اتفاق روی خواهد داد چون وزارت ورزش مصمم به انجام آن است و برای استقلال هم قرار است اتفاق مشابهی روی دهد. در این مجموعه می توانیم هتلی با بیش از 20 اتاق، سالن کنفرانس، استخر و سونا و مجموعه تجاری داشته باشیم. زمین به اندازه کافی در اختیار است و اطمینان دارم مجموعه های ذی ربط مثل شهرداری هم همکاری لازم را خواهند داشت چون پرسپولیس و استقلال برای تمام کشور به ویژه برای شهر بزرگ تهران سرمایه های معنوی و فرهنگی به حساب می آیند.

کاشانی در باره اینکه امیر عابدینی اعلام کرده است علی اکبر طاهری از وی برای حضور در شورای عالی راهبردی پرسپولیس دعوت کرده است، گفت: من از وجود این شورا بی اطلاع هستم. اگر قرار باشد چنین تشکیلاتی در زیرمجموعه پرسپولیس تشکیل شود حتما در هیات مدیره مطرح خواهد شد. ولی در حال حاضر چنین تشکیلاتی نداریم و باید در این باره از آقای طاهری سوال کنید.

قدیمی 09-11-2015, 05:24 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

مکانی: این پرسپولیس را نمی توان بدون برانکو متصور شد/ امیدوارم او در پرسپولیس بماند

ارتش سرخ دات كام :
سوشا مکانی در گفت وگویی، درخصوص برانکو ایوانکوویج سرمربی پرسپولیس و اینکه گفته می شود وی با پیشنهاد سرمربی گری تیم کرواسی مواجه شده، گفت: قبل از هر چیز باید بگویم که امیدوارم برانکو از پرسپولیس نرود و در کنار ما باقی بماند. این پرسپولیس را خود او ساخته و نمی توان این تیم را بدون برانکو متصوّر شد.

وی ادامه داد: در روزگاری که خیلی از مربیان باخت و ناکامی را به گردن همه می اندازند، اما برانکو که نشان داد یک مربی با شخصیت است، هیچ گاه این کار را نکرده و در بدترین شرایط هم بازیکنان را مقصر قلمداد نکرده است. او یک مربی شجاع است که توانسته در تیمی مثل پرسپولیس جوان گرایی کند. آن هم درحالی که در فوتبال نتیجه گرای ایران حتی مربیان تیم های کوچک هم جرأت این کار را ندارند.

دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: برانکو این پرسپولیس را ساخته و تیم درحال شکل گیری است و واقعاً حیف است که اگر او بخواهد از تیم برود. من امیدوارم برانکو در پرسپولیس باقی بماند و با او موفقیت های زیادی کسب کنیم.

قدیمی 09-11-2015, 05:25 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

صادقی: باز هم به ترکیب اصلی پرسپولیس برمی گردم / می خواهم سال ها در پرسپولیس بمانم

ارتش سرخ دات كام :
ایمان صادقی درست 4 روز مانده به شروع فصل از ملوان بندرانزلی جدا شد و به پرسپولیس پیوست. دلیل جذب این بازیکن، محرومیت سه جلسه ای سوشا مکانی گلر اول سرخپوشان بود که باعث شد مسئولان باشگاه، صادقی را به لیست شان اضافه کنند.

موضوع اینجاست که سوشا به خاطر ایجاد درگیری با حنیف عمران زاده در آخرین دیدار فصل گذشته و دربی ای که پرسپولیس در آن به برتری دست یافت، سه جلسه محروم شد و در آن سه بازی ابتدای فصل، صادقی به عنوان گلر اول سرخپوشان راهی زمین شد.

البته عملکرد فنی اش از لحاظ آماری اصلا قابل دفاع نیست زیرا در 3 هفته، 8 گل دریافت کرد. بعد از اتمام محرومیت سوشا، صادقی نیمکت نشین شد.

اما این بازیکن در خصوص نیمکت نشینی هایش گفت: «باز هم به ترکیب اصلی پرسپولیس برمی گردم چون برای من دنیا به اتمام نرسیده و می توانم مثل یک بازیکن حرفه ای، در تمرینات حقم را بگیرم. من افتخار می کنم که در این سن و سال و با وجود جوانی ام، توانستم به پرسپولیس بپیوندم و می خواهم سال ها در پرسپولیس بمانم و اعتماد هواداران را نسبت به خودم جلب کنم. منتظرم یک فرصت دیگر به من داده شود تا شایستگی هایم را ثابت کنم.»

صادقی در مورد این شایعه که با مکانی گلر اول پرسپولیس مشکلی دارد یا نه، افزود: «کوچک ترین مشکلی بین ما وجود ندارد و در آرامش کامل، به همکاری مان ادامه می دهیم. جایگاه ها مشخص است و هر دو نفرمان نیز حرفه ای هستیم. می خواهیم به همین راه ادامه دهیم و در پرسپولیس موفق باشیم.»

قدیمی 09-11-2015, 05:26 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

طاهری: اطمینان داریم که برانکو به کار خود در پرسپولیس ادامه می دهد

ارتش سرخ دات كام :
علی اکبر طاهری در گفت وگویی در واکنش به اینکه نام برانکو ایوانکوویچ از سوی یک سایت در کشور کرواسی به عنوان گزینه اصلی هدایت تیم ملی این کشور مطرح شده است، گفت: برانکو تا به این لحظه از ما درخواستی برای جدایی از پرسپولیس و حضور در تیم ملی کرواسی نداشته است. از طرف فدراسیون فوتبال کرواسی نیز درخواستی برای مذاکره پیرامون حضور برانکو در تیم ملی این کشور نداشته ایم.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اطمینان داریم که برانکو ایوانکوویچ به کار خود در تیم پرسپولیس ادامه خواهد داد. این حرفی است که برانکو در یکی دو روز گذشته نیز بارها عنوان و تأکید کرده است که همچنان سرمربی تیم پرسپولیس خواهد ماند. از نظر ما که بحث حضور برانکو در تیم ملی کرواسی تمام شده است.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: ما از تیم ملی کرواسی و اینکه مجدداً نام برانکو به عنوان گزینه هدایت این تیم مطرح شده است، بی خبریم، اما اطمینان داریم که او به کارش در تیم پرسپولیس ادامه خواهد داد.

قدیمی 09-11-2015, 05:28 PM
Farzan
مدير انجمن
Farzan آواتار ها

حالت من:
Khoonsard

مکانی: برانکو نباید از پرسپولیس جدا شود

ارتش سرخ دات كام :
سوشا مکانی در گفت وگویی با اشاره به شرایط خوبی که بر پرسپولیس حاکم است ، گفت: اگر بعضی ها اجازه بدهند، شرایط ما خوب است و آماده می شویم تا برای ادامه فصل چه در لیگ برتر و چه در جام حذفی نتایج خوبی را رقم بزنیم .

گلر سرخ ها در ادامه افزود : تیم ما از نظر فنی و بدنی در شرایط خوبی قرار دارد و به نظر من در این تعطیلات فرصت خوبی نصیب مان شد تا بتوانیم هماهنگی بهتری نسبت به قبل کسب کنیم و با توجه به تغییراتی که در بین نفرات ما اتفاق افتاد به هارمونی لازم برای کسب نتایج بهتر دست پیدا نماییم.

سوشا مکانی در خصوص طرح پیشنهادی برای برانکو و جدایی این مربی کروات از پرسپولیس گفت : این مساله نمی تواند خبر خوبی برای پرسپولیس باشد .امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد چرا که به نظر من نه تنها در این فصل بلکه به اعتقاد من برانکو باید سال های سال در پرسپولیس بماند و ثمر حضور این مربی بزرگ را در پرسپولیس تا سال های بعد هم ادامه داشته باشد . برانکو زحمت زیادی برای پرسپولیس کشیده است و نباید از جمع ما جدا شود .

مکانی در مورد حضور پرسپولیس در جام حذفی و بازی این تیم در برابر تیم فوتبال پیکان و همین طور هدف گذاری شان برای این جام گفت : پرسپولیس نه تنها در جام حذفی بلکه در لیگ برتر هدفی جز کسب عنوان قهرمانی ندارد و همه ما تمام تلاش مان را به کار می گیریم تا در هر دو جام نتایجی کسب کنیم که رضایت و خوشحالی هواداران مان را برآورده سازیم .

او در ادامه با اعلام این که تیم پیکان حریف خوبی برای پرسپولیس است ، اظهار داشت : با وجود این که پیکان تیم لیگ یکی است ، حریف سرسختی برای ما محسوب می شود . البته بازی جلوی تیم هایی مثل پیکان برای پرسپولیس این پوئن مثبت را دارد که این گونه تیم ها مقابل پرسپولیس فوتبال بازی می کنند و این مساله کار ما راحت می کند . ضمن این که این تیم ، بازیکنان و کادرفنی اش برای ما و کادر فنی مان شناخته شده است و مشکل ناشناس بودن حریف برای ما و کادر فنی وجود ندارد و ما با توجه به شناخت خوبی که از این تیم داریم طی هفته گذشته برنامه ریزی کرده ایم و براساس نقاط ضعف و قوت این تیم برنامه تمرینی مان را پی گیری نمودیم تا بتوانیم در این دیدار نتیجه لازم را به دست آورده و جواز صعود به مرحله بعدی را کسب کنیم .

پاسخ

کاربران تگ شده

ابزارهای موضوع جستجو در موضوع
جستجو در موضوع:

جستجوی پیشرفته
نحوه نمایش