ارتش سرخ دات کام

تحلیل ها

آقایان پرده نشین دست از سر پرس ...

نویسنده : ارتش سرخ

-

نظرات : 0 اظهار نظر

-

14 سال پیش

آقایان پرده نشین دست از سر پرسپولیس بر نمی دارند

آقایان پرده نشین دست از سر پرسپولیس بر نمی دارند
ارتش سرخ دات کام :

گرد و خاک چند روز پیش احمدرضا عابدزاده در باشگاه پرسپولیس شاید در نگاه اول تعجب بسیاری از هواداران پرسپولیس را در خصوص برخورد این مربی دروازه بان سابق در مورد دریافت طلبش از باشگاه را در پی داشته و در وهله دوم فرصتی بود برای روزنامه هایی زرد که این اخبار را بدون آنکه از پشت پرده ماجرا خبری داشته باشند در بوق و کرنا کنند و البته قیافه حق به جانب هم به خود بگیرند. اما اصل جریان و پشت پرده آن چیست؟

 

1- یک هفته قبل از برگزاری داربی 68 شخصی به نام م.ر(که گفته می شود از دوستان عابدزاده است) به باشگاه پرسپولیس مراجعه و عنوان می کند در قبال دریافت 6 میلیون تومان، تیم کوچولوهای پرسپولیس برنده داربی کوچولوها شود اما پاسخی که دریافت می کند این است: هر وقت این تیم برنده شد آنگاه این وجه پرداخت می شود.

 

این شخص طی تماسی با باشگاه استقلال همین پیشنهاد را مطرح می کند که مورد استقبال آنان قرار می گیرد و بدین ترتیب بازیکنانی که در داربی رفت پیراهن پرسپولیس را پوشیده بودند اینبار پیراهن آبی را بر تن می کنند تا مثلا کوچولوهای استقلالی برنده این بازی باشند هرچند برخی از منابع می گویند سازمان لیگ هم بدش نمی آمده که این بازی با پیروزی آبی ها همراه باشد تا به نوعی هر دو تیم شرایط برابری داشته باشند که در این مورد ما هیچ قضاوتی نداریم.

2- هنگامی که کوچولوها برای برگزاری بازی وارد زمین شدند، اسپانسری که بر روی پیراهن پرسپولیسی ها نقش بسته بود بدجور توی ذوق می زد. اگر این تیم نماینده پرسپولیس بوده باید پرسید چرا نقش اسپانسری دیگر به غیر از شهرداری بر روی پیراهن نقش بسته؟

به گفته منابع خبری، آقای  م.ر از قبل این اسپانسر تنها برای یک بازی رقمی حول و حوش 50 میلیون دریافت کرده که البته در بازار جذب اسپانسر خود یک رکورد جاودانه است.

3- شبی که فردای آن عابدزاده به باشگاه پرسپولیس می رود برای پیگیری مطالباتش، احمدرضا به همراه همین آقای م.ر در یک هیات عزاداری که اداره آن توسط یکی از مسئولین سابق پرسپولیس صورت می گیرد رفته و آقای  م.ر در همان محل با برخی از روزنامه ها و خبرنگارها تماس گرفته شده و از آنها دعوت می شود تا فردا به باشگاه پرسپولیس مراجعه  تا شاهد حضور عابدزاده و پیگیری مطالباتش باشند که همراه با جنجال خواهد بود!!

جالب آن است که برخی از همین همکاران طی تماسی با باشگاه از زمان حضور عابدزاده سوال می کنند و بالطبع از آنجا که مسئولین هیچ خبری از این حضور نداشته اند، اظهار بی اطلاعی می کنند که این جریان، حکایت همان بزن بکوب در منزل عروس و بی خبری در خانه داماد را به ذهن متبادر می کند.

4- کسانی که شرح وقایع اتفاق افتاده در باشگاه پرسپولیس را با آب و تاب در روزنامه هایشان شرح و بسط داده اند باید بدانند که قرارداد احمدرضا عابدزاه با باشگاه پرسپولیس در قالب تیم بزرگسالان نیست بلکه به عنوان مربی باشگاه پرسپولیس به امضاء رسیده و بنابراین او در هر رده ای که باشگاه در قالب قرارداد برایش در نظر گرفته می بایستی حضور داشته و به باشگاه پرسپولیس و در راس آن هواداران این باشگاه خدمت کند.

5- در مورد عابدزاده صحبت کردن سخن به گزاف است. هیچ کس نیست که او را دوست نداشته باشد و تعصب او را نستاید خصوصا در قبال پرسپولیس. او همان عقاب محبوب هواداران است که در همه نظرسنجی ها رتبه اول محبوبیت را کسب می کند و بی شک برای ما نیز قابل احترام. بی انصافی است که بخواهیم اتفاق رخ داده را به این ربط بدهیم که او بدنبال مادیات است که مناعت طبع احمدرضا بالاتر از این حرفهاست. او از نسل بازیکنانی مانند افشین پیروانی است که هنوز بابت بخشی از قرارداد سال 80 و 81 از پرسپولیس طلب دارد اما هیچگاه بر زبان نیاورده در این مورد هیچ شکی نداریم.

آنهایی هم که حبیب کاشانی می شناسند، می دانند که او کسی نیست که حق الناس را بر گردن خود نگه دارد و بی تردید در چارچوب قانون و قرارداد، حق و حقوق افراد را به آنها می دهد. خواه احمد عابدزاده باشد یا یک بازیکن سکو نشین تیم.

در این بین آنچه مشخص است، وجود دست هایی است که حتی طاقت نداشتند شیرینی و حلاوت برد در داربی در کام هواداران پرسپولیس برای مدتی بماند و بلافاصله بعد از داربی که تیرشان به سنگ خورد این در اصطلاح جنجال را به پا کردند.

آری! وقتی منافع آنها که از قبل پرسپولیس به جایی رسیدند در این کوتاه شد(فعلا)، بایستی از راههای دیگر ورود پیدا کنند و چه راهی بهتر از محبوبترین ها! اما یک نکته را نباید از نظر دور داشت که مردم ما اگر از خیلی مسائل آگاهی نداشته باشند ولی درک عمیقی نسبت به آنچه که پیرامون تیم محبوبشان می افتد، دارند.

و اما عابدزاده!
درهای باشگاه پرسپولیس به روی او و امثال او باز است. هیچ کس نمی تواند که او را و زحماتش را منکر شود مگر آنها که ...

لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/72
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اولین نفری باشید که نظرش را ثبت می کند.
بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال