ارتش سرخ دات کام

اخبار

ابراهیمی: به ولز باختید شبانه به ته ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 11 اظهار نظر

-

4 روز پیش

ابراهیمی: به ولز باختید شبانه به تهران برگردید

ارتش سرخ دات کام :
ابراهیمی: به ولز باختید شبانه به تهران برگردید
سرمربی اسبق تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: اگر بخواهم یک جمله به کی روش بگویم از او خواهش می کنم کاری به سیاست نداشته باشد و فقط تیمش را درست ارنج کند.

ناصر ابراهیمی، سرمربی سالهای دور تیم ملی فوتبال کشورمان در گفتگویی، درباره اتفاقات اخیر و شکست تیم ملی مقابل انگلیس با نتیجه ای غیرقابل انتظار اظهار داشت: حقیقتا من بازی اول را ندیدم اما وقتی هایلایت های آن را نگاه کردم و یا از دیگران پرسیدم متوجه شدم که ترکیب اولیه تیم ما درست نبوده است. این از تیم ملی ما و کادر فنی اش که اینقدر راجع به آنها تبلیغات شده بود بعید به نظر می رسید.

وی افزود: باید به آقایان تاج و دوست همیشگی اش کفاشیان تبریک گفت که چنین بلایی بر سر فوتبال ایران آورده اند. خدا می داند تاج از کجا سفارش شده بود که آمد، اسکوچیچ را برداشت و کی‌روش را آورد.

کارشناس فوتبال کشورمان اضافه کرد: کارلوس کی روش سالها پیش دستش برای انگلیسی ها رو شد و او را از خاکشان اخراج کردند. این مرد در کشور خودش پرتغال هم جایی ندارد. در این سال‌ها هم از وقتی از ایران رفت نه در کلمبیا و نه د رمصر، هیچ کجا او را نگه نداشتند. چون فقط پول را می شناسد.

ابراهیمی در رابطه با همین موضوع به برد تیم‌های ژاپن و عربستان مقابل آلمان و آرژانتین اشاره کرد و گفت: ژاپن ۶۰ سال پیش برای آسیا زنگ تفریح بود اما آنها با پایه گذاری درست در فوتبالشان و حتی ساختن کارتون فوتبالیست ها و اقداماتی این‌چنینی، امروز به جایی رسیده اند که آلمان را شکست میدهند.

وی ادامه داد: عربستان هم ۵۰ سال پیش جایی در فوتبال آسیا نداشت. آن زمان کویت و میانمار رقبای اصلی ما بودند اما حالا آنها از فوتبال عقب افتاده اند ولی عربستان تیمی شده که خود ما ۲۱ سال است نتوانسته‌ایم آنها را شکست بدهیم.

سرمربی قدیمی تیم ملی فوتبال کشورمان در این باره که گفته می‌شود روحیه بازیکنان تیم ملی بعد از شکست مقابل انگلیس با شش گل از هم پاشیده شده بود توضیح داد: من هم این موضوع را شنیدم که البته طبیعی است. تیمی که ۶ گل می خورد آن هم در جایی مثل جام جهانی که همه دنیا متوجه شکستش می شوند به این راحتی نمی تواند سرپا بایستد. حتی شنیدم گلر تیم ملی از ناراحتی یک روز لب به غذا نزده است. در حالی که حسینی روی هیچ یک از گلها مقصر نبود.

وی خاطر نشان کرد: گلر تیم کاستاریکا، گلر تیم پاری سن ژرمن فرانسه است اما او هم روی هیچ گلی مقصر نبود چون تیم اسپانیا با تیکی تاکای معروفش توانست کاستاریکا را از هم بپاشد. من بازی اسپانیا را می دیدم که آنها در یک صحنه ۳۸ بار به یکدیگر پاس دادند. اما می خواهم این را بگویم که من اصلاً حسینی را درست و حسابی نمی شناسم اما به عنوان دروازه بان تیم ایران روی هیچ گلی مقصر نبود.

پیشکسوت فوتبال کشورمان درباره بازی دوم تیم ملی مقابل ولز گفت: امیدوارم ولز را ببرند ولی این را باید بدانند که اگر دوباره شکست بخورند باید بعد از مسابقه به تهران برگردند. چون دیگر بازی سومی برایشان وجود ندارد. منظورم این است که اگر با آمریکا هم هر نتیجه ای بگیرند دیگر صعود نمی‌کنیم اما حداقل مساوی مقابل ولز می تواند تیم ما را به صعود امیدوار نگه دارد. تنها امید باقیمانده برای تیم ملی فوتبال ما در بازی با ولز، گرفتن امتیاز از این تیم است تا با چهار امتیاز صعود کنیم.

ابراهیمی در این باره که گفته شده شاید تیم ملی باید با دو مهاجم مقابل ولز به میدان برود توضیح داد: به طور کلی سیستم تیم ملی ما ۱-۵-۴ است. یعنی سردار آزمون باید مهاجم هدف باشد و در مواقع لزوم ۲-۴-۴ تغییر سیستم بدهیم تا طارمی به آزمون اضافه شود. چون مهدی به خوبی از پشت حرکت می کند و وارد محوطه می شود.

ناصر ابراهیمی در پایان در این خصوص که اگر بخواهد یک جمله به کی روش درباره بازی فردا بگوید آن چه خواهد بود گفت: من با این مرد هیچ کاری ندارم و اصلا نمیخوام حرفی با او بزنم. فقط این را می‌گویم که به سیاست کاری نداشته باش و خودت را داخل مسائل مردم نکن. به فکر تیم ملی ایران باش و لااقل این بار تیمت را درست ارنج کن تا وسط دو نیمه مجبور نشوی در حالی که سه گل از حریف عقب هستی سه بازیکنت را به نیمکت برگردانی.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/152153
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
فردین کرمی

0

2

4 روز پیش

این بلانسبت اقایون پرروترازاین حرفان به ولزهم ببازن این کفتاروگرازتاج وکیروش مثل بازی باانگلیس تقصیرومیندازن گردن هوادارا دیگه خسته شدیم ازگفتن تف به شرفتون


ع حسین زاده

0

3

4 روز پیش

شک نکن بعد از حذف از جام جهانی این آغایان با سلام و صلوات و دادن مدال افتخار به کی‌روش از اون استقبال میکنن و به اون پاداش هم می‌دهند، این بی‌شرف ها فقط زورشان به مربیان و پیشکسوتان ایرانی میرسه، و همچنین هر بلایی خواستن سر اسکوچیچ بدبخت آوردن و اونو تحقیر کردن، ما ایرانی ها الان داریم چوب خدا را میخوریم که با وجود گرفتن بهترین نتايج به بدترین شکل اونو بیرون کردیم، امیدواریم افرادی که با فوتبال ایران و اسکوچیچ و مربیان ایرانی همچنین کاری کردن شرف داشته باشن و مسولیت این کار را قبول کنن و از اونها و مردم ایران عذرخواهی کنن.


zizi

0

4

4 روز پیش

ایناچجوری هرکدومشون میادمیگه حسینی تقصیری نداره والله من ندیدم حسینی یه شیرجه ای بزنه نمیدومم گله چندم بودتوپ ازکنارش ردشدداشت فقط نگاش میکرد بعدچه حرصی ام خورد آخه اسکل اون توپ حتی شوت قوی نبودنرفتی سمتچ


اسماعیل مسافری

0

4

4 روز پیش

دمت‌گرم آهه‌اسکوچیچ‌خوب‌اینها‌رو‌زد‌لطفا‌یک‌مصاحبه‌از‌آقای اسکوچیچ‌بگیرند


اميری زاده

-1

7

4 روز پیش

ما هم هم‌نظر بزرگوار هستيم بدون آبرو ریزی مقابل آمریکا تا سه برصفر وآبرو ریزی کم‌تر تا شاخ شانه‌ کشیدان تا ج برای باخت کامل مواقع شود


احمد نوری اسرمی

-1

5

4 روز پیش

چطوری میگی حسینی مقصر نبود . اگه جای حسینی هویج میذاشتن حداقل دو توپ رو میگرفت


مرادسلمانی

-1

8

4 روز پیش

سلام ودرودخدابه هواداران فهیم .چراآرامش خودتان رابهم می زنید.خدایی اسکوچیچ بدکارکردچندماه مانده به جام جهانی تیم روبردجام جهانی.منتهاتاج وداردسته اش کی روش میخواستند.اگرزی زی.وبی بی بهترین مربی دنیابیادایران.آدم کاربلدوباآبروباشی شرایط اینهارودید.دمش رومی زاری توگولش خداحافظ اینهارفتندکی روش آوردندکه راحت به آن چیزی که خودشان میخوان برسن .به کی روش کسی کارنمیده آدم بیکاریی پول مفت گیرش آمده هرچه هم گفتندمی گویدچشم.امان ازدست زیرمیزی.سرپرست تیم خدایی کی هست.اینهانمی زارندکسی ازسوراخ موش ردبشی.بعدانتظارداریدتیم ملی خوب بازی کنی.اینهافقط خواستندبروندجام جهانی برایشان فرقی نمی کنی چندگل بخوریم.فقط به عشق امریکارفتندببرندودلارهاتقسیم کنندبرگردنددوتابازی راتماشاکنی متوجه میشوی داداش.امان ازدست زیرمیزی.


ساره محگدی

-1

5

4 روز پیش

دقیقا


حسن شاهین

-4

6

4 روز پیش

قول میدم صد در صد میبازه


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

-1

15

4 روز پیش

تف تو ذات کی روش و تاج و کفاشیان....درود بر دکتر دادکان

علیرضا دم شناس
(در پاسخ ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید)

-11

0

4 روز پیش

دادکان هم آش دهان سوزی نبود


بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس کرمان

پنجشنبه, 5 آبان
ساعت 17:00

ورزشگاه : آزادی

داور : عباس راکی

نظرسنجی

به نظر شما ایران از گروه خود در جام جهانی صعود می‌کند؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
4 شیخ دیاباته 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

دوشنبه, 28 آذر

مس کرمان - مس رفسنجان 15:00
ملوان - سپاهان 15:00
ذوب آهن - آلومینیوم 17:00
نفت م.س - فولاد 17:00
گل گهر - هوادار 17:00

سه شنبه, 29 آذر

نساجی - صنعت نفت 15:00
پیکان - تراکتور 15:00
استقلال - پرسپولیس 17:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 11 8 24
2 استقلال 11 6 22
3 گل گهر 11 8 21
4 سپاهان 11 7 20
5 آلومینیوم 11 3 16
6 نساجی 11 2 16
7 تراکتور 11 0 15
8 مس رفسنجان 11 1 14
9 ذوب آهن 11 3 13
10 فولاد 11 -2 12
11 هوادار 11 -3 12
12 پیکان 11 -3 12
13 مس کرمان 11 -3 9
14 ملوان 11 -4 9
15 نفت م.س 11 -14 9
16 صنعت نفت 11 -9 6

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال