ارتش سرخ دات کام

اخبار

استیناف نه؛ مقدمات برد فینال‌های پن ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 2 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

استیناف نه؛ مقدمات برد فینال‌های پنج‌گانه را فراهم کنید!

ارتش سرخ دات کام :
استیناف نه؛ مقدمات برد فینال‌های پنج‌گانه را فراهم کنید!
فارغ از اینکه آیا محمد محمدی گزینه مناسبی برای کار اجرایی و حضور در پستی حساس به‌نام معاون ورزشی باشگاه پر سر و صدای پرسپولیس هست یا نه و اینکه چقدر می‌تواند در انجام شرح وظایفش پیش برود، این خیلی خوب است که پرسپولیس معاون ورزشی دارد و مدیرعامل بسیاری از امور ویژه و حساسیت‌زا را به او سپرده است. حالا مدیرعامل باشگاه مجبور نیست این بار سنگین و کمرشکن را به تنهایی به دوش بکشد و البته یک روز در میان در مصاحبه با خبرگزاری‌ها پاسخگوی ریزترین مسائل مربوط به تیم بزرگسالان و باشگاه باشد. حالا معاون ورزشی می‌تواند در برخی امور استراتژیک باشگاه مثل سامان دادن به وضعیت آکادمی باشگاه، مسأله نقل و انتقالات تیم بزرگسالان و... ورود کند و امور مربوط به این مسائل اساسی را پیش ببرد.

در عین حال این خیلی خوب است که معاون ورزشی از پیشرفت امور در هر یک از این موارد از طریق رسانه‌های رسمی یا همان رسانه رسمی باشگاه، به صورت روتین، متناوب و لاینقطع هواداران پرسشگر را در جریان بگذارد کما اینکه محمد محمدی در بدو معرفی رسمی‌اش به عنوان معاون ورزشی چنین کرد.

محمدی در روز نخست کار رسمی‌اش بعد از مواجهه نرم با پیشکسوتان معترض به انتخابش و کسب رخصت از آنها -که انگار مقدمه هر ورود نابهنگامی در باشگاه‌های بزرگ به حساب می‌آید- درباره چند موضوع حساسیت‌زا صحبت و مسائلی را مطرح کرد که پرسپولیس را وارد تنش‌هایی با سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال می‌کند.

در حال حاضر باشگاه پرسپولیس می‌تواند در خصوص فرمول تعیین قهرمان در صورت برابر بودن امتیاز دو تیم بالای جدول با توجه به تغییر فوانین مربوطه در ابتدای این فصل پرسشگر باشد و به شکل جدی به این مسأله بپردازد که چطور این قانون در خصوص جزئیات سؤال‌برانگیز تازه مطرح شده‌اش شفاف نیست؟

جدا از پرسشگری در این مورد حساس اما شاید بهتر باشد که باشگاه پرسپولیس در خصوص رأی پرونده بازیکن گابنی و اعمال نظر در خصوص این پرونده جنجالی دو قدم عقب‌تر بایستد و بیشتر از اینکه یک طرف دعوی باشد، با سیاست و کیاست بیشتری در این حوزه ورود کند.

محمد محمدی در نخستین مصاحبه خود به عنوان معاون ورزشی باشگاه پرسپولیس به تفصیل در این باره صحبت و پرسش‌هایی اساسی از کمیته استیناف و ارکان قضایی فدراسیون فوتبال مطرح کرد. محمدی البته در ابتدای صحبت‌هایش به این موضع استناد کرد که این تلاش باشگاه پرسپولیس در راستای خواسته هواداران مطرح می‌شود اما به نظر می‌رسد هواداران پرسپولیس خودشان کارشان را انجام می‌دهند و هل دادن باشگاه به سوی مسائل تنش‌زا و حساسیت‌زا بیشتر از اینکه مفید باشد، مضر خواهد بود.

دیروز خبر پویش 120 هزار نفری هواداران پرسپولیس برای جمع‌آوری امضا در خصوص بررسی مجدد پرونده بازیکن گابنی گل‌گهر در کمیته استیناف جایی ویژه در میان اخبار مربوط به پرسپولیس داشت. این حرکتی بود که از سوی هواداران کلید خورد و به این سطح رسید بدون اینکه باشگاه پرسپولیس نقشی در آن داشته باشد پس هر حرکت هواداری را خود هواداران پیش می‌برند و ورود باشگاه به این حوزه بی‌فایده و غیر ضروری خواهد بود. در عین حال باشگاه پرسپولیس و مسئولانش باید هوشیار باشند که تحت تأثیر خواسته هواداران پرشمارشان –حتی اگر بحق باشد– سنجیده پیش رفته و برای هر مصاحبه، هر بیانیه و هر اقدام در این خصوص تدبیر و سیاست داشته باشند چرا که با برداشتن هر قدمی در این ماجرا ناگزیر تیم پرسپولیس را وارد حاشیه‌هایی خواهند کرد که دقیقاً حکم دست‌اندازی برای رسیدن به قهرمانی احتمالی خواهد داشت.

در این شرایط شاید بهتر باشد باشگاه پرسپولیس بحث ورود کمیته استیناف به پرونده بازیگن گابنی و جزئیات سؤال برانگیزش را به هواداران و افکار عمومی سپرده و فراتر از نقش یک پرسشگر صرف پیش نرود و تنها نظاره‌گر این ماجرا باشد. مخلص کلام اینکه شاید بهتر باشد باشگاه پرسپولیس مثل کادر فنی و بازیکنان تمرکز صد درصدی خود را بر بازی‌های فینال‌گونه پیش روی‌شان بگذارند و به جای غور کردن در پرونده قطور بازیگن گابنی و باگ‌های رأیی که صادر شد تمام و کمال به پیروزی در 5 بازی پیش رو فکر کنند. در عین حال حتماً و قطعاً مسئولان باشگاه پرسپولیس با تمرکز روی مقدمات کسب نتایج درخشان بیشتر از اینکه موضوع پرونده جنجالی مورد اشاره را باز کنند به تیم خود کمک خواهند کرد. در موقعیت کنونی برای مسئولان باشگاه پرسپولیس رتق و فتق مشکلات مالی و فراهم کردن ساز و کار لازم برای آسایش و رفاه تیم در این مقطع فوق‌العاده حساس امری ضروری و اجتناب ناپذیر است و تمرکز روی این مسائل استراتژیک، تیم پرسپولیس را به هدفش که کسب پیروزی در پنج مسابقه آتی است خواهد رساند. در این شرایط رأی استیناف هر چه که باشد می‌توان به لغزش رقیب دل بست که به نظر می‌رسد احتمال وقوع آن بیشتر از تغییر رأی به دست‌ کمیته استیناف، آن هم حالا که به پیچ قهرمانی رسیده‌ایم، باشد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/149015
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
عبدالرحیم جعفرزاده

-1

5

2 هفته پیش

واقعیت همینه ...ما باید با قدرت فوتبال بازی کنیم و امتیازات لازم را کسب کنیم....واقعا استقلال د ربرابر فولاد و مس و الومینیم بازیهای سختی داره و حتی سه تا مساوی آنان را از صدر به پایین میکشد...
ما باید روی بازیهای خود تمرکز کنیم و با سیستم استانکو که 12 امتیاز ار صدر عقب بود فقط با برد حتی با یه گل و وخراب کردن بازی به این هدف رسید ...در این مرحله و 5 بازی حساس مانند یه فینال باید بازی کرد....نبابد به فکر زیبا بازی کردن باشیم....فقط باید به برد فکر کنیم ...


محمود تاجدینی

0

5

2 هفته پیش

دقیقا گل گفتی برادر گل گفتی

بازی های پرسپولیس

2-1

پرسپولیس

سپاهان

شنبه, 24 اردیبهشت
ساعت 21:50

ورزشگاه : شهید سلیمانی سیرجان

داور : بیژن حیدری

نظرسنجی

کدام گزینه را مهمترین عامل در از دست رفتن قهرمانی می‌دانید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی عبدی 7
2 حامد پاکدل 5
3 عیسی آل کثیر 4
4 رضا اسدی 3
5 مهدی ترابی 3
6 کمال کامیابی‌نیا 3
7 علی نعمتی 3
8 میلاد سرلک 1
9 فرشاد فرجی 1
10 علی شجاعی 1
11 سیامک نعمتی 1
12 وحید امیری 1
13 شرزود تمیروف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سیامک نعمتی 2
2 مهدی عبدی 2
3 علی شجاعی 1
4 محمد شریفی 1
5 عیسی آل کثیر 1
6 وحید امیری 1
7 مهدی ترابی 1
8 احسان پهلوان 1
برنامه بازی ها

هفته 28 لیگ برتر

پنجشنبه, 29 اردیبهشت

تراکتور - پرسپولیس 19:00
سپاهان - پدیده 19:30
پیکان - فولاد 20:00
نساجی - هوادار 20:00
گل گهر - نفت م.س 20:00
صنعت نفت - مس رفسنجان 21:00
استقلال - آلومینیوم 21:15
فجرسپاسی - ذوب آهن 21:30

یک چهارم جام حذفی

یکشنبه, 21 فروردین

پرسپولیس 2 - 3 آلومینیوم 20:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 27 27 63
2 پرسپولیس 27 18 54
3 سپاهان 27 22 52
4 گل گهر 27 4 42
5 فولاد 27 4 42
6 مس رفسنجان 27 10 41
7 پیکان 27 0 34
8 هوادار 27 -1 34
9 آلومینیوم 27 -3 34
10 ذوب آهن 27 -4 33
11 صنعت نفت 27 -5 32
12 نساجی 27 -8 29
13 تراکتور 27 -7 25
14 نفت م.س 27 -19 20
15 فجرسپاسی 27 -16 17
16 پدیده 27 -22 16

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال