ارتش سرخ دات کام

اخبار

امیری: پرسپولیس باید بهترین اسپانسر ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 13 اظهار نظر

-

6 ماه پیش

امیری: پرسپولیس باید بهترین اسپانسر را داشته باشد

ارتش سرخ دات کام :
امیری: پرسپولیس باید بهترین اسپانسر را داشته باشد
وحید امیری کاپیتان پرسپولیس می‌گوید: پرسپولیس باید بزرگ‌ترین و بهترین اسپانسر مالی را داشته باشد تا این قدر با مشکلات مواجه نشود.

به نظر می‌رسد مشکلات مالی گریبان تیم پرسپولیس را نیز گرفته و به چالشی جدید برای مدافع عنوان قهرمانی تبدیل شده باشد. سرخپوشان تهرانی برخلاف تصور برخی‌ها توانستند ۳ امتیاز شیرین از تبریز دشت کرده و تیم خوب و مدعی تراکتور را با برتری یک برصفر پشت سر بگذارند.

پس از پایان این دیدار اما یحیی گل محمدی ضمن انتقاد از وضعیت مالی باشگاه اظهارداشت: مشکلات مالی هم وجود دارد. در ۷ سال اخیر ۶ بار قهرمان ایران شدیم اما این وضعیت باشگاه ماست. پاداشی از فدراسیون داده نشده و امکاناتی هم نگرفتیم. این تیم رها شده و توجهی به آن نمی‌شود. باید با حریفانی مسلح بازی کنیم. یکسری مسائل را نمی‌شود گفت چون با آبروی باشگاه بازی نمی‌کنم. امسال هیچ دریافتی نداریم. از دو سال قبل طلب داریم. اگر در آسیا موفقیت می‌خواهیم همه باید کمک کنند. در این ۷ سال ۶ قهرمانی آوردیم اما هزار تومان پاداش نگرفتیم. منبع درآمدزایی نداریم.

افشین پیروانی نیز حرف‌های یحیی گل محمدی را این چنین تکمیل کرد: هواداران بدانند چند روز پیش اطلاع‌رسانی کردم شرایط پرسپولیس واقعاً بحرانی است، شرایط پرسپولیس اصلاً خوب نیست. غیرت کادر فنی و بازیکنان است که این نتایج را رقم می‌زند. بحث این است اگر خواب باشید می‌توانند بیدارت کنند اما وقتی خودت را به خواب بزنی ۵۰ نفر هم نمی‌توانند شما را بیدار کنند. الان یکسری از تیم‌ها گفته‌اند سقف را رعایت کردند مطمئن باشید این کار را نکرده‌اند، پول زیاد دارند. می‌خواهم بدانم پرسپولیس چه فرقی با سایر تیم‌ها دارد، پرسپولیسی‌ که میلیون‌ها هوادار دارد باید مشکل مالی داشته باشد اما یکسری از تیم‌ها در ناز و نعمت باید کارشان را جلو ببرند. این اصلی منطقی نیست، مشتی‌گری نیست، انسانیت نیست. هر لفظی را می‌توان به کار برد. یکی باید به ما توجه کند، دولت است، مجلس است. در اکثر تیم‌های دنیا حق پخش تلویزیونی ۷۰ درصد مشکلات‌شان را حل می‌کند ولی ما نفهمیدیم در فوتبال ما باید حق پخش بدهند یا نه؛ یکسری می‌گویند دولتی است. یکی بیاید جلو آقایان تعیین تکلیف کنید، شعار هم ندهید. اینکه با کلمات بازی کنید هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

بازیکنان پرسپولیس نیز تک تک به این موارد اشاره کردند و بد ندیدیم با وحید امیری تماس بگیریم که به ما گفت: به هر حال همه صحبت‌ها انجام شد. این مشکلات برای تیم بزرگ پرسپولیس با این همه افتخار و قهرمانی درست نیست. حرف ما این بود که پرسپولیس باید بزرگ‌ترین و بهترین اسپانسر مالی را داشته باشد تا این قدر با مشکلات مواجه نشود. ما بازیکنان و اعضای تیم پرسپولیس خواسته نا به جا یا زیادی نداریم و مطالبات خود را خواسته ایم.

وی ادامه داد: من نمی‌خواهم خیلی بحث لیگ عربستان یا ستاره‌هایی که تیم‌های این کشور با ارقام سرسام آور خریداری می‌کنند را مطرح کنم چون بارها در این زمینه صحبت شده است. ما هم انتظار نداریم مثل تیم‌هایی عربستانی خرج شود اما تیمی مثل پرسپولیس نباید این همه دغدغه مالی داشته باشد. یکسری مشکلات به وجود می‌آید که اصلا درست نیست. من پس از پایان بازی با تراکتور هم اشاره کرده که هیئت مدیره و مدیران باشگاه پرسپولیس هم تلاش می‌کنند که منابع مالی خوبی فراهم کنند اما هنوز مشکلات پابرجاست. پرسپولیس امسال نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیاست و باید با حریفانی روبرو شود که بودجه ۱۰ سال پرسپولیس را فقط به یک بازیکن می‌پردازند. می‌بینیم و می‌شنویم که ۲۰۰ یا ۳۰۰ میلیون یورو برای یک فصل به یک ستاره در لیگ عربستان پرداخت می‌شود. ما چنین حریفانی داریم اما برای فصل جدید هنوز هیچ دریافتی نداشته یا اینکه از سال‌های قبل طلب داریم.

ستاره ملی پوش پرسپولیس در ادامه تأکید کرد: البته این نکته را حتما بگویم که هواداران پرسپولیس مطمئن باشند بازیکنان این تیم با همه وجود برای قهرمانی می‌جنگند و هدفی جز این ندارند. با این حال من در مورد خودم نمی‌گویم اما این بچه‌ها لایق بیشترین احترام هستند و باید قدرشان را دانست.

کاپیتان پرسپولیس در خصوص درگیری با شجاع خلیل زاده در دیدار با تراکتور نیز تصریح کرد: چیز خاصی نبود، من و شجاع خلیل زاده دوست و همبازی قدیمی هستیم و این موارد هم در فوتبال طبیعی است. آنچه اهمیت دارد رفاقت و محبت در زمین و بیرون زمین است. همه ما برای موفقیت تیم خود تلاش و رقابت می‌کنیم و بعد از پایان بازی دوباره رفاقت‌هاست که شکل گرفته و می‌ماند.

وحید امیری در پایان درباره دیدار با ذوب آهن نیز می‌گوید: بازی سختی مقابل تیم خوب ذوب آهن داریم. تیم‌های آقای محمد ربیعی معمولا فوتبال خوبی جلوی تیم‌های مدعی انجام می‌دهند و امیدوارم بتوانیم از این دیدار هم سربلند بیرون بیاییم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/156074
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مرادسلمانی

0

2

6 ماه پیش

قهرمانیهای پرسپولیس طوری اینهارانابودکرده.فقط دارندمیسوزند.وقتی نمی توانندحریف پرسپولیش بشوند.میرونددنبال کارهای گثیف که پرسپولیس منابع جذب نکنی


امیرحسین ۹۲

0

3

6 ماه پیش

علاوه بر فدراسیون فاسد متاسفانه بعضی از مدیران دولتی ضد پرسپولیس شدیدا در ساختار دولت فعلی فعال هستند همین چند هفته قبل هم لطف رییس جمهور محترم شامل تیم استقلال شد که موجب حل بسیاری از مشکلات حاصل از سومدیریت کیسه ایها شد در مقابل تمام راههای درآمد پرسپولیس نیز بسته شد انواع کارشکنی از جمله فشار بر ایرانسل که قرار بود اسپانسر پرسپولیس شود .از همه هواداران عزیز می خواهیم صدایمان را هر چه بلندتر به گوش رییس جمهور برسانیم تا شاید این بند و بساط برچیده شود.در مورد فدراسیون فاسد هم تا پای فیفا وسط نیاید تاج و ساکت و رفقای نامرد و رانتخوارشان هرغلطی دلشان بخواهد انجام خواهند داد.


یداله قنواتی

0

1

6 ماه پیش

تا پدر پسرش نبینه.شوق نمیکنه تا بازیکن حقوقش نگیره دلش خوش نیست پس این پول که تورا به همه جا میرسونه عشق باشه زندگی ادامه دارد عشق نباشه زندگی معنا ندارد زندگی فلج است اقای درویش بجب مسله را حل کن تا به تاریکی نخورده


امیرحسین ۹۲

0

3

6 ماه پیش

به ایرانسل گفته اند تا با استقلال نبندی حق قرارداد با پرسپولیس را نداری! ما ۴۰ میلیون طرفدار پرسپولیس هم حرفمان اینست که آقای رئیسی تا زمانی که این بند و بساط در دولت جنابعالی جمع نشود در انتخابات بعدی یکپارچه به رقیب تو رای خواهیم داد .کمپین بزرگ نه به رییسی و آری به رقیب وی توسط ۴۰ میلیون پرسپولیسی از ه


مهدی نخعی زاده

0

3

6 ماه پیش

آبروی هر چی حرفه ای بودن رو بردند،که یک تیم بزرگ آسیا،باید منتظر اسپانسر بمونه،لعنت به این افرادی که در رآس کار هستند و کاملا بی عرضه هستند امثال تاج و ساکت و،،،،،#پرسپولیسعشقه


علیرضا نارویی

0

2

6 ماه پیش

مرگ برساکت وتاج وفدراسیون فاسدش الدنگ بی عرضه این ها افتخار برای ایران عزیزمان رابرنمی تابند یک مشت خیانت کار وزیرورزش هم که طبق معمول خواب خرگوشی تشریف دارند!؟زنده بادپرسپولیس کبیرسرور آسیا


امید فلاح

-2

0

6 ماه پیش

پورعلی گنجی باید بیاد هافبک دفاعی بازی کنه و گورگی هم بازی کنه. حیفه


احمد نوری اسرمی

0

3

6 ماه پیش

فعلن قهرمانیهای ما بدجور همه رو سوزونده


حامد پرسپولیسی

0

3

6 ماه پیش

لیگ ایران منبع درامد اصلا نمیدونن چیه فقط خرج میکنن درامد یعنی چی. تماشاچی که هیچ صفر ریال. پخش تلویزیونی صفر. اسپانسر تقریبا هیچی. لباس صفر. آکادمی و فروش بازیکن کلا صفر. قهرمانی تو لیگ ایران. جام حذفی. سوپر کاپ صفر. آسیا کلا تحریم. بازیکن به تیم ملی دادن بازم تحریم. و هزار چیز دیگری که باشگاه‌های دنیا درامد کسب میکنند ما همچنان فقط بلدیم لیگ حرفه ای نام گذاری کنیم و هیچ چیز دیگه بلد نیستم متاسفم واقعا😔


قلمراد دوم

0

4

6 ماه پیش

از بس بخاطر هوادار سکوت کردن بقیه تیمها بخصوص آبکی پایتخت فکر میکنن هرچی پوله داره واسه پرسپولیس بزرگ خرج میشه تیم آبکی پایتخت با اون همه بریز بپاش و قراردادهای گرون قیمت دایما ناله میکنن که کسی به فکرشون نیست ذخیره هاشون بیشتر از فیکسهای ما پول میگیرن ولی روزی نیست که اشک تمساح نریزن


فرشاد شیخ الاسلامی

0

4

6 ماه پیش

مگه ایرانسل اسپانسر پرسپولیس نیست ؟ پس چرا تابحال قراردادی منعقد نشده ؟ پولی پرداخت نکرده ؟ بیانیه پرسپولیس میگه دستهایی درکاره و از خارج تیم فشار به اسپانسر میارن . اگه اینطوره پس لوگوی ایرانسل روی پیراهن پرسپولیس چه میکنه ؟


اویس

0

3

6 ماه پیش

صدرصد به امیدیه دیدارقشنگ که بازم ارتش سرخ باسربلندی زمین روترک کنه آمین 💞💞💞💞💞💞


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

4

6 ماه پیش

دقیقا... این ایرانسل خیلی تو ذوق میزنه اگه به انگلیسی مینوشتن و با رنگ زرد بعد یه سایه کمرنگ مشکی خیلی بهترمیشد

بازی های پرسپولیس

0-1

آلومینیوم

پرسپولیس

پنج‌شنبه, 26 بهمن
ساعت 17:15

ورزشگاه : امام خمینی اراک

داور : بیژن حیدری

نظرسنجی

به نظر شما اوسمار در ادامه لیگ موفق خواهد بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 4
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 17 لیگ برتر

چهارشنبه, 02 اسفند

گل گهر - پیکان 14:30
استقلال خوزستان - آلومینیوم 16:00
نساجی - مس رفسنجان 16:30
پرسپولیس - تراکتور 17:15

پنج‌شنبه, 03 اسفند

هوادار - شمس آذر 15:00
صنعت نفت - فولاد 16:00
ملوان - استقلال 17:15
سپاهان - ذوب آهن تعویق

یک هشتم جام حذفی

یکشنبه, 20 اسفند

پرسپولیس - نفت و گاز گچساران تعویق

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 16 15 35
2 سپاهان 15 18 31
3 پرسپولیس 16 8 30
4 تراکتور 15 11 28
5 ملوان 16 9 27
6 گل گهر 16 8 26
7 ذوب آهن 16 2 25
8 آلومینیوم 16 -1 25
9 شمس آذر 16 4 21
10 مس رفسنجان 16 -9 16
11 هوادار 16 -6 15
12 فولاد 16 -15 15
13 پیکان 16 -9 12
14 نساجی 16 -11 11
15 صنعت نفت 16 -14 11
16 استقلال خوزستان 16 -10 9
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال