ارتش سرخ دات کام

اخبار

بگوویچ: پرسپولیس در آسیا؟ به یحیی ا ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 20 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

بگوویچ: پرسپولیس در آسیا؟ به یحیی امیدوارم

ارتش سرخ دات کام :
بگوویچ: پرسپولیس در آسیا؟ به یحیی امیدوارم
وینکو بگوویچ سرمربی اسبق پرسپولیس در رابطه با شرایط این فصل پرسپولیس خصوصاً رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و رویارویی پرسپولیس مقابل تیم‌های بزرگ آسیایی و ستاره‌هایی مانند رونالدو، سادیو مانه و بروزوویچ و سایر ستاره‌های بزرگ حرف زد و نقطه نظراتش را به شکل جالبی با ما مطرح ساخت. به بهانه تمام مسائلی که پیرامون این فصل رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و شرایط این تیم در لیگ برتر و رقابت‌های داخلی وجود دارد گفت و گویی با وی انجام دادیم.

*پرسپولیس برای این فصل بازیکن زیادی جذب نکرده با این وجود چقدر به قهرمانی و موفقیت دوباره تیم امیدوارید؟

پرسپولیس بازیکنان خوبی از فصل قبل داشت و با کمک همین بازیکنان و هدایت عالی مربی کاربلدی مانند یحیی بود که موفق شد عنوان قهرمانی فصل قبل را کسب کند. در این راستا قطعاً مهم‌ترین مسأله برای تکرار موفقیت حفظ بازیکنان فصل قبل بود که خوشبختانه یحیی توانسته شاکله تیم را حفظ کند تا به تکرار موفقیت امیدوار باشد. در این فصل هم نتایج پرسپولیس را تا حدودی دنبال کردم و خوب می‌دانم که پرسپولیس در رتبه دوم قرار دارد و هنوز تیم تا حدودی از شرایط آرمانی‌اش به دور است که تا حدودی هم طبیعی است اما تیمی که من دیدم باز هم حرف‌های بسیاری برای گفتن خواهد داشت.

*به نظرتان پرسپولیس در این فصل هم می‌تواند مدعی قهرمانی باشد؟
هنوز که فقط چهار هفته گذشته به همین دلیل نمی‌توان در خصوص تیم‌ها با قاطعیت نظر داد اما تیمی که من دیدم کلی بازیکن خوب و مؤثر و از همه مهم‌تر مربی را در رأس کار خودش دارد که می‌تواند حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

*به نظر هنوز هم به شاگرد اسبق‌تان علاقه خاصی دارید؟
مگر می‌توانم یحیی را فراموش کنم. من دو فصل در فولاد مربی یحیی بودم و در پرسپولیس هم با یحیی کار کردم به همین دلیل خیلی خوب به اخلاق و توانایی فنی او چه در زمان بازیگری‌اش یکی از بهترین‌ها بود و چه زمان مربیگری‌اش هم آشنایی دارم. از این رو است که من قلباً به این مسأله اعتقاد دارم که در کنار تماشاگران بسیار خوب پرسپولیس و بازیکنان توانایی که در این تیم حضور دارند وجود یحیی یک غنیمت بزرگ است. مربی که به نظرم بهترین مربی ایران است و من شخصاً با همه احترامی که برای همه مربیان ایرانی قائل هستم به این موضوع اعتقاد دارم. یحیی بهترین مربی ایرانی است هر چند که امیر قلعه‌نویی را هم یکی از مربیان خوب می‌دانم که ایشان هم قهرمانی و موفقیت‌های زیادی کسب کرده که به هر حال به تیم ملی رسیده است. امیدوارم برای تیم ملی ایران هم با قلعه‌نویی و بازیکنان خوبی مانند طارمی و آزمون در جام ملت‌ها موفق شوید و بهترین اتفاق‌ها برایتان بیفتد.

*در رابطه با موفقیت پرسپولیس در آسیا با توجه به ستاره‌های النصر واقعاً امیدوارید؟
حقیقت امر این است که پرسپولیس در آسیا کار خیلی سختی پیش رو دارد و نمی‌توان در این رابطه خیلی با قاطعیت حرف زد چون عربستانی‌ها خیلی خرج کرده‌اند و بازیکنان بزرگی را به لیگشان آورده‌اند. مثلاً همین بروزوویچ کروات که در اینتر بود را خیلی خوب می‌شناسم. او بازیکن توانایی بود که به تیم النصر رفت بازیکنی که در خط هافبک توانایی خیلی بالایی دارد و می‌تواند در طراحی حملات بسیار به تیمش کمک کند از این رو باید برای مهار این بازیکن در خط میانی با برنامه کار کرد همانطور که باید برای بقیه بازیکنان این تیم هم برنامه داشت. سادیو مانه و رونالدو را هم که همه می‌شناسند از این رو مهار این بازیکنان خیلی سخت است اما من به شخصه معتقدم برگ برنده پرسپولیس در آسیا، تجربه دو دوره حضور در فینال این مسابقات است که تجربه واقعاً گرانبهایی است و جدا از این، برگ برنده دیگر پرسپولیس خود یحیی و قدرت هدایت و مربیگری این مربی است که انصافاً خیلی خوب پرسپولیس را هدایت کرده و با وجود توانایی زیادی که این مربی دارد من شخصاً خیلی امیدوارم که پرسپولیس بتواند در لیگ برتر باز هم قهرمان شده و در آسیا هم نتایج آبرومندانه‌ای بگیرد و با استراتژی و برنامه‌های تاکتیکی سر مربی پرسپولیس بتوانید در مقابل النصر دست به کاری بزرگ بزنید چون به لحاظ هوادار و نیروی انسانی هم فکر می‌کنم بازیکنان ایرانی قادرند که باز هم کارهای بزرگی را انجام دهند خصوصاً اگر بازی‌ها در ورزشگاه آزادی برگزار شود حتماً یحیی و شاگردانش می‌توانند کارهای بزرگی را انجام دهند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/156322
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مهدی

-1

1

3 ماه پیش

هزاران بار، لایک، میلاد جان. لایک آتشین.


مهدی

-2

1

3 ماه پیش

ایشالا روزی که یحیی تساوی، نباشه، و پرسپولیس با یک سرمربی پاک و شجاع، بیاد به میدان، باز هم پرسپولیسه مقتدر و گلزن را خواهیم دید. آمین


مهدی

-2

1

3 ماه پیش

اصلا برداقتصادی دیگه یعنی چی!!!!!!؟؟؟؟؟؟ اصطلاح ساخت هواداران یحیی!!! کدوم تیم دیگه این اصطلاح رو بکار میبره!!!؟؟؟ اصلا قبل از یحیی این اصطلاح رو شنیده بودید؟؟؟؟؟؟ منکه بقران نشنیده بودم!!!!!! پرسپولیس بعد از گل اول، میرفت سراغ دومی، میرفت سراغ سومی، میرفت سراغ چهارمی... هیچوقت یادم نمیره، همین قبل یحیی، زمان برانکو، جمله ی پاس میده؟ یا هتریک میکنه؟ یادتونه؟؟؟؟؟؟ توی دربی خیابانی میگفت پاس میده یا هتریک میکنه؟؟؟ توی دربی.... !!!!!! نه بازی با هوادارو آلومینیوم و مس... بعید میدونم بعید میدونم یادتون باشه و الان از یحیی تساوی دفاع کنید!!!!!!


مهدی

-2

1

3 ماه پیش

زنده باد میلاد قنواتی، بزار بگن ما کیسه کشیم، بزار بگن ما بد، جدیدا هرکس دلسوز تیم باشه، میشه کیسه کش، مهم نیست. درواقع هوادارانی که انتقاد پذیر نیستن، اصلا مخاطب حرف های من و تو نیستن. این یک واقعیته تلخه::: تنها فردی که پرسپولیس را روی تساوی و برداقتصادی نگه داشته، یحیی گلمحمدی ترسو و باند باز هست. تنها عامل نامطلوب باشگاه بزرگ پرسپولیس.


مهدی

-2

1

3 ماه پیش

عدم استفاده ی مناسب از نیمکت، یعنی اگر باخت ندیم، باید به تساوی و برداقتصادی ذووووق بزنیم. کی باید از نیمکت استفاده کنه؟؟؟ کی دستور تعویض میده؟؟؟ فقط و فقط یحیی. کی ترکیب میچینه؟؟؟ فقط و فقط یحیی، تنها کسی که امکان گوه زدن به بازی ها دستشه... یا خدا خودت به خیر کن.


مهدی

-1

1

3 ماه پیش

با تعویض های دیرهنگام و محکوم به بی نتیجگی... بازیکن دو تا توپ به پاش نمیخوره!!!!! مرتیکه عقلش کجاست آخه!!!!!!؟؟؟ فقط تعویض اتلاف وقت بلده، که افت داره برای پرسپولیس کبیر.


مهدی

-2

1

3 ماه پیش

بقیه همه خوبن، تنها کسی که ممکنه گوه بزنه به بازی، دقیقا همین یحیی گلمحدی ست.


مهدی

-2

1

3 ماه پیش

اتفاقا فقط از جانب یحیی بترسید و بس.


حسین احمدی

0

2

3 ماه پیش

آقا میلاد استقلالی هستند به همین خاطر یحیی رادوست نداری


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

2

3 ماه پیش

ممنونم 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷


محمدرضایی

0

2

3 ماه پیش

دخترگلم توتاج سرمای چونکه این قدرجنگندی دخترپرسپولیس خداوندنگاه توکندکه چقدرحرس میخوری وامیدوارم که ارتش خودت بجنگدتاپیروزباشد به امیدخدا❤️🙏❤️🙏❤️🙏❤️🙏❤️🙏


ابراهیم بزرگ امید

0

1

3 ماه پیش

مییلاد توفکرم هست توطرفدار کیسه ای داری حال هوادران خراب میکنی پرسپلیس فقط آسیا مانده وگرنه چه کارها نکرد


منوچهربختیاری

0

2

3 ماه پیش

آقای قنواتی عزیزشمادیگه چراپرسپولیسی متعصب..اینقدرناامیدنباشید..اینطورهم که شمامیگیدنیست که همینطورتیم رابدون مربی بفرستیم تیم نتیجه میگیره.اگه اینطوریه که شمامیگیدخب پس من سیتی هم اگه بدون پپ بره توزمین نتیجه میگیره.اینطورنیست که شمامیگیدهرتیم بایدسرمربی وکادرفنی وسرپرست وآنالیزورداشته باشه.هرتیمی که میره تو زمین باافکارمربی ودیگرعوامل کادرفنی که ذکرکردم میتونه نتیجه بگیره ولاغیر...مابایدازیحیی حمایت کامل بکنیم نه تخریبش کنیم.یحیی دیگه چکاربایدبکنه چقدمیگه وچقددادمیزنه باباتیم بزرگ بازیکن بزرگ میخواداماآیابه خواسته هاش رسیدگی میکنن نه والله خب دیگه چکاربایدبکنه..معلوم نیست این هیئت مدیره تیم چکاره اند.اصلاکارشون ووظیفه شون چیه...فقط حرافندوبلدن حرف مفت بزنن..وقولهای الکی بدن..اگه هم یحیی حرفی بزنه هزارویک انگ بهش میزنن.یه کم واقعگراباشیم..بقول سهراب سپهری بایدچشمهاراشست وجوردیگربایددید..موفق باشیدداداش میلادعزیز...


اسحق بهرام زهی

0

2

3 ماه پیش

میلاد جان سلام. فقط بمن بگو شما چه دشمنی با یحیی خان داری ترا خدا بس کنین این صحبتهایتان کنار بذاری بهتره. به امیدپیروزی ارتش سرخ دوست داشتنی.


zizi

0

2

3 ماه پیش

توفقط بشین موفقیتای یحیی روببین وحرص بخور قنواتی جون😂😂


مجید التیام

-2

0

3 ماه پیش

مهاجم نداريم اگه مهاجمی درحد مقانلو را داشتیم عیسی هم کنارش بود خیلی امید داشتیم ولی حالا نه والبته از همه مهم تر بازیکنان کلیدی مثل دانیال صادقی ترابی سروش سرلک افت کردن اون بازیکنان پارسالی نیستن


Arad

0

1

3 ماه پیش

اینطوری هم نیست آقای قنواتی ما به یحیی هم خیلی اعتقاد داریم و حمایتش میکنیم


علی مهربانی

0

1

3 ماه پیش

هوادارهایی مثل قنواتی که ایه یاس هستن و انرژی منفی زیادی دارن همون بهتر که نظر ندن .تو که به حساب عقل عالمی کدوم مربی ایرانی در این چند سال بهتر از یحیی برای پرسپولیس کبیر بودن التماس تفکر


میلاد قنواتی

-11

4

3 ماه پیش

والله ک صادقانه صحبت نمکنی 😂 اکثر هوادرها پرسپولیس بخاطر حمایت کردن یک دستگی تیم هوادار سکوت حمایت میکنن و علا اشتباهت یحیی بیش از حد شده پرسپولیس خانه عشق بازیکن ب عشق این پیراهن تا نفس اخر میچنگه این بچها بدون مربی هم بفرستی تو زمین بازم شانس اول قهرمانی و علا ب یحیی و افکارش امیدی نداریم


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

7

3 ماه پیش

ایولااا💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼💪🏼😍😍😍😍😍😍

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال