ارتش سرخ دات کام

اخبار

بیانیه باشگاه: ما ضرر کردیم، آنوقت ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 24 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

بیانیه باشگاه: ما ضرر کردیم، آنوقت شما طلبکارید؟

ارتش سرخ دات کام :
بیانیه باشگاه: ما ضرر کردیم، آنوقت شما طلبکارید؟
باشگاه پرسپولیس نسبت به اتفاقات بازی با نفت مسجد سلیمان واکنش نشان داد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد این اولین باری نیست که داوری یک مسابقه اشتباهاتی علیه پرسپولیس داشته اما به نظر می‌رسد در فصل جاری، یک پدیده جدید وارد فوتبال ایران شده یا حداقل بیشتر از گذشته مورد استفاده برخی باشگاه‌ها قرار می‌گیرد: وارونه‌نمایی. به این شکل که پرسپولیس از داوری ضرر می‌کند اما تیم طلبکار از داور، حریفی است که به واسطه جریان‌هایی در فضای مجازی، قصد دارد چیز دیگری را القا کند. نظیر اتفاقی که در بازی قبلی هم رقم خورد.

بنابر این شاید لازم باشد که با استناد به نظر اکثریت کارشناسان داوری، اتفاقات بازی شب گذشته را مرور کنیم: در نیمه نخست بازی با نفت مسجد سلیمان باید یک پنالتی روی مرتضی پورعلی‌گنجی (دقیقه ۵) گرفته و گل یورگن لوکادیا (۴۵+۴) هم قبول می‌شد. ضمن اینکه در فرصت مسلم گلزنی در دقیقه ۴۴ کمک داور به اشتباه، آفساید بازیکنان پرسپولیس را اعلام کرد. حتی اگر حرف و حدیثی باقی مانده باشد، با پنالتی اعلام ‌نشده دقیقه ۹۰+۷ خاتمه خواهد یافت.

از طرف دیگر به گفته یکی از ناظران داوری که به تازگی از جمع داوران خداحافظی کرده، هر دو صحنه داخل محوطه جریمه پرسپولیس آلوده به شبیه‌سازی بودند و داور به درستی تصمیم به ادامه بازی گرفته است.

حتی پس از اینکه اهالی فوتبال نظرات کارشناسان داوری را مطالعه کردند و دریافتند که پرسپولیس از داوری متضرر شده، این جریان مسموم به سراغ وهم و خیال‌های عجیب رفت و ادعاهایی را به میان آورد که حتی از سوی شاهدان عینی تکذیب و مشخص شد که نه بین نیمه کسی برای اعتراض، توصیه و هرچیز دیگری به سراغ داوران رفته و نه کمک‌داوران ویدیوی پنالتی روی پورعلی‌گنجی و گل صحیح لوکادیا را تماشا کرده و برای قضاوت نیمه دوم به زمین آمده‌اند.

همه این‌ها اتفاقات مربوط به پس از بازی است و در طول بازی نیز گروهی از تماشاگران حاضر در ورزشگاه همراه با برخی از اعضای تیم میزبان، کارزاری همه‌جانبه را برای فشار روانی و فیزیکی به داور آغاز کردند که نتیجه‌ به‌هم زدن تمرکز تیم داوری نیز عدم اعلام دو پنالتی برای پرسپولیس و مردود کردن یک گل صحیح بود که البته باشگاه پرسپولیس اطمینان دارد با اشتباه سهوی رقم خورده‌اند.

البته سوال بی پاسخ این است که پس از بارش بطری و سنگ روی سر کمک داور که تمرکز را از او گرفت و همچنین شعارهای دسته‌جمعی توهین‌آمیز، چرا داور بازی را متوقف نکرد و با این دسته از تماشاگرنماها مماشات کرد؟

در مجموع، نکته مهم این است که حتی اگر داور مرتکب اشتباهی شده، مجرای قانونی برای رسیدگی وجود دارد و باشگاه پرسپولیس نیز شکایت خود را در همین خصوص تنظیم کرده و بی سروصدا در اختیار کمیته داوران قرار داده است. اما مشخص نیست چرا برخی قصد دارند با توهین، تهمت، تهدید و توهم‌توطئه اهداف خود را پیش ببرند و فضای فوتبال را مسموم کنند؟

آقای مهاجری، سرمربی تیم حریف به چه حقی به خود اجازه داده راجع به مدیر تیم پرسپولیس اینگونه صحبت کند؟ به گواه افراد حاضر در ورزشگاه و داوران و ناظر بازی هیچ فردی از باشگاه پرسپولیس حتی به سمت رختکن داوران هم نرفت. همین صحبت آقای مهاجری فضای مسمومی را به وجود آورده که ایشان با تهمت خود آغازگر آن بوده‌اند. باشگاه پرسپولیس از این مربی شکایت کرده و باید پاسخگوی تهمت ناروای خود باشند و حداقل حالا که متوجه شده‌ آمار غلط به او داده‌اند شهامت عذرخواهی را داشته باشند.

درخواست همیشگی باشگاه پرسپولیس از مسئولان محترم کمیته انضباطی و اخلاق این است که با سرعت بیشتری به این موارد رسیدگی و احکام را زمانی صادر کنند که بازدارندگی و اثر خود را از دست ندهد. همچنین باشگاه پرسپولیس مثل همیشه به داوران احترام گذاشته و امیدوار است که قضاوت آنها تحت تاثیر عوامل بیرونی قرار نگیرد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/151144
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
امیر حسین محمدی

0

0

2 ماه پیش

شکایت کنید آخه یعنی که چی


قرمز خوزستانی

0

0

2 ماه پیش

من تو ورزشگاه بودم عادلانه ترین نتیجه بازی مساوی بود


سجاد

0

1

3 ماه پیش

شکایت کنید


مسلم کمائی

0

2

3 ماه پیش

برادر منم اهوازی م اون آقا توهین نکرد به مردم مسجدسلیمان فقط گفت تماشاگران وحشی اصلا به مردم توهین نکرد بنظرت اون کارشون اسمش چیه شما خودت وقتی توی تبریز به تیممون سنگ زدن توی دلت ناخودآگاه نگفتی تماشاگران وحشی تراکتور ،،،،،، دوست باشیم باهمدیگه


مسلم کمائی

0

1

3 ماه پیش

برادر منم اهوازی م


میرسالاری

0

1

3 ماه پیش

خداوکیلی یه نفر جواب بده.چرا وقتی کیسه پلشت ۱برد یا۱جام میاره بوی هوای پاک وجام پاک😄😄😄همه جارومیگیره ولی وقتی ما می بریم اینحرفای چرندمطرح میشه.بخدا قسم اینا ازقدرت مردمی پرسپولیس مث سگ وحشت دارن.میدونن این تیم بااصل ونسب اگه جون بگیره مردم پشت سرش هستن نه مسئولین وبقول معروف اونی که بامردم درافتاد.آخرش ورافتاد.. پس سرتون توی گاوداری خودتون باشه .بگذارید نجیب ها وبااصالت ها راجب پرسپولیس بزرگ نظربزرگ بدن.یه مشت عقب مونده عقده ای مث قلعه مرغی و فرناز خانم واین الهامی روانی.برای دیدن شدن دارن لجن پراکنی میکنن.تاریخ همه شما کثافت ها رو میشناسه. خود فرناز ۳تاقهرمانی که قلعه مرغی برای کیسه آورد رو مسخره کرد وزیرسوال برد.اینا هرجابحث منافع بشه کاری ب خودی وغریبه ندارن.پرسپولیس ازابتدا تاانتها مردمی ودوست داشتنی بوده و تنها حامی اون اول خدا بعد هواداری عاشقش هستن.طلا که پاکه چه منتش به خاکه


عاشق خداواولیاالله

0

1

3 ماه پیش

بچه ی هرخراب شده ای باشه قطعا ازاون توالتی که توبهش میگی شهربهتره اونجایی که بزگش وکوچیکش مربیش وبازیکنش تماشاگرش بزرگ وکوچیک اندازه ی یه فندق نمیفهمن.


احمدعلی عباسی

0

1

3 ماه پیش

بنظرم پیروانی باید رسما شکایت کند
مهاجری و هرچهار داور + روزنامه کثیف کیسه جوان را به دادگاه بکشاند و آبرویشان راببرد
اول اینکه درتلویزیون بطوررسمی عذرخواهی کنند
دوم روزنامه کثیف وپست کیسه کشا حداقل یک هفته تعطیل کند


صفدربیگ اینالو

0

1

3 ماه پیش

اقا جان اصلا اسم پرسپوليس راتعغیر می دیم به‌...کیسه پاره‌ کن ...بسلامتی همه هواداران تیم پرسپولیس


جان محمد صالحی ریحانی

0

1

3 ماه پیش

پرسپولیس قهرپان است شک نکنیند


جان محمد صالحی ریحانی

0

2

3 ماه پیش

بهترین کاراین است که حواشی را دامن نزنیم پرسپولیس صدرجدول است وبه امید خدا همین روند ادامه پیدا خواهد کرد تا قهرمانی درضمن پرسپولیس محبوب کل ایران است ایران سرای پرسپولیس است


رضا گنجی

-1

7

3 ماه پیش

پرسپولیس از بنیادش دشمنان روسیاه داشته وداره تا حالاتاریخ رسوا کننده افترا زنانه وهمگی درطول زمان شرمنده هواداران شدن ودستشون رو شده پس ما طرفداران بایکدلی ومتحدبودن حمایت قاطعانه ازتیم محبوبمون دورازحاشیه وجنجال فقط همین که جواب ابلهان خاموشی است وبس


شاهین بارنج

-1

5

3 ماه پیش

از آقای درویش خواهش میکنم تا آخر شکایت را پیگیری کند تا این مهاجری کیسه کش آدم بشه 💪💪


مرادسلمانی

-1

4

3 ماه پیش

سلام ودرود خدابه هواداران عزیزمتاسفانه تازه لیک شروع شده بعضی به اصلاح مدیرشروع کردندبه رجزخوانی وتحریک کردن آخی آدم شما اولآبه فکرتیمت باش مثل این میمونی که روباه میخوادبه جنگ ببربری کی برنده میشی.ببر آقای مدیراگردوتاتیم تهرانی پرسپولیس واستقلال نباشن اصلآفوتبال تعطیلی این دوتیم هستندوقتی واردیی استان میشوندفقط ِجنب وجوش مردم روببیین بعدبشین بگوآقای تاج پرسپولیس تهران مارابرد.اگرداورپنالتی کتم


آیازصالحی

-1

5

3 ماه پیش

خوبه هم توهین میشنویم هم ضررمیکنیم ازداوری هم میشیم سوگلی پایتخت!!! آره بابا اصلا ماسوگلی شماها حتی لیاقت اونم ندارین ماحرفمونو جوابمونو توزمین بتون میزنیم یکی یکی همتونوشخم میزنیم


آیازصالحی

-1

7

3 ماه پیش

خوبه والا هم ضررمیکنیم ازداوری هم توهین میشنویم همم میشیم سوگلی پلیتخت!!!


عبدالرحمن لشکری

-1

6

3 ماه پیش

من همیشه طرفدار مهاجری و مربیگریش بودم ولی معلوم شد این شخص لیاقت مربیگری در فوتبال محلات را هم ندارد باید تاسف خورد به امثال این مربی که شجاعت گردن گرفتن باخت را ندارند


یوسف

-1

6

3 ماه پیش

لطفاً تیم را وارد حاشیه نکنید


ایمان زارعی

-2

16

3 ماه پیش

آخه ما چجوری ادعای فوتبال حرفه ای می‌کنیم
اون از وضعیت داوری و بی نظمی های کنار زمین
اون از وضعیت زمین بازی و تماشاگران وحشی که همه چی پرتاب میکنن به زمین

اون از وضعیت تصویر برداری مسابقه که با سی سال پیش فرقی نکرده


محمد خدری
(در پاسخ ایمان زارعی)

-5

4

3 ماه پیش

صد سال است که این مملکت نون نفت همین شهری را میخوره که شما با کمال بی ادبی بهش توهین میکنی خودت بچه کدام دهات هستی


محمد خدری
(در پاسخ ایمان زارعی)

-4

1

3 ماه پیش

صد سال است که این مملکت نون نفت همین شهری را میخوره که شما با کمال بی ادبی بهش توهین میکنی خودت بچه کدام دهات هستی


محمد خدری
(در پاسخ ایمان زارعی)

-3

2

3 ماه پیش

سلام من یک مسجدسلیمان با تعصب پرسپولیسی هستم لطفا جمع نبند .


یاس کبود پرسپولیسی

-1

23

3 ماه پیش

والا از زمانی که پرسپولیس تو فصل اول که با برانکو قهرمان شد، تو آزادی 3 هیچ، تراکتور رو برد و امیر شهر نوعی که اون موقع مربی تراکتور بود و با اون باخت از کورس قهرمانی جا موند، شروع کرد به تهمت زدن به پرسپولیس که، این تیم رو داوران و وزارت حمایت می‌کنند و ایضا نه نه من غریبم بازی و... . بقیه تیم ها هم که دیدند فوتبال ایران بی صاحابه و خیلی راحت میتونند بی دلیل تهمت بزنند و فرافکنی کنند و جایی هم نیاز نیست پاسخگو باشند همین حربه، امیر شهر نویی رو تو زمان ناکامی هاشون پیش گرفتند.
و حدود 7 ساله هیچ نهادی هم پیگیر نیست، در صورتی که تو همه کشورهای دنیا، تهمت زدن یه جرم به حساب میاد که بین 2 تا 15 سال حبس داره و ایضا جرایم سنگین نقدی.
ناگفته نمونه عادل فردوسی پور، تو برنامه نود 3 فصلی که پرسپولیس با برانکو قهرمان شد و شائبه حمایت داوران از پرسپولیس مد شده بود، اومد آخر هر فصل تیمهایی که بیشترین سود و بیشترین ضرر رو از داوری کرده بودند رو آمارشون رو در آورد.
جالبه پرسپولیس تو 3 فصلی که با برانکو قهرمان شد و فصل قبلش که نایب قهرمان شد هر فصل جزو 3، 4 تیمی بود که بیشترین ضرر رو از اشتباهات داوری کرده بود .
و تیمهایی که همیشه می‌گفتند از پرسپولیس حمایت میشه، جزو تیم هایی بودند که بیشترین سود رو از اشتباهات داوری برده بودند.
تو دو فصلی هم که پرسپولیس با یحیی قهرمان شد و فصل پیش هم که نائب قهرمان شد، بازم پرسپولیس جزو تیمهایی بوده که بیشترین ضرر رو از داوری کرده ( به گواه برنامه فوتبال برتر).
مدیران پرسپولیس باید در مقابل این قبیل هوچی گری ها مقابله کنند و به بیانیه دادن بسنده نکنند، هر کسی که گه زیادی میخوره و به پرسپولیس تهمت میزنه باید ازش شکایت کنند، اگر کمیته انضباطی جوابگو نبود، هم به مراجع قضایی کشور به جرم تهمت زدن ازشون شکایت کنند و هم به دادگاه های بین المللی فوتبال شکایت شون رو ببرند.
بااین قبیل تهمت ها خاطر حدود 40، 50 میلیون هوادار آزرده میشه و ایضا اعصاب و روان تیم برای کسب قهرمانی به هم میریزه و همه باید تمرکزشون رو بزارند برای پاسخ دادن به تهمت ها.
خواهشا خواهشا خواهشا
مدیران پرسپولیس از همین اول فصل سفت و سخت باشید و هر کون نشوری به پرسپولیس تهمت زد، تو مراجع قضایی ازش شکایت کنید و هر حکمی هم دادگاه صادر کرد، بزارید اجرا کنند و اصلا بخششی نداشته باشید.
تا درس عبرتی بشه برای بقیه تا یه وقت هوس گه خوری نکنند


احمد نوری اسرمی

-1

19

3 ماه پیش

باز پرسپولیس به جایگاه خودش رسید اراذل و اوباش حاشیه سازی رو شروع کردن . هرجور هست امسال باید همه شونو پاس بزنیم تا بفهمند با کی طرفن . یک کم باید بازیکنا فداکارانه تر بازی کنن تا تیم به مشکل نخوره مثل پاس ندادن صادقی به لوکادیای کیسه پاره کن

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس کرمان

پنجشنبه, 5 آبان
ساعت 17:00

ورزشگاه : آزادی

داور : عباس راکی

نظرسنجی

به نظر شما ایران از گروه خود در جام جهانی صعود می‌کند؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
4 شیخ دیاباته 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

دوشنبه, 28 آذر

مس کرمان - مس رفسنجان 15:00
ملوان - سپاهان 15:00
ذوب آهن - آلومینیوم 17:00
نفت م.س - فولاد 17:00
گل گهر - هوادار 17:00

سه شنبه, 29 آذر

نساجی - صنعت نفت 15:00
پیکان - تراکتور 15:00
استقلال - پرسپولیس 17:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 11 8 24
2 استقلال 11 6 22
3 گل گهر 11 8 21
4 سپاهان 11 7 20
5 آلومینیوم 11 3 16
6 نساجی 11 2 16
7 تراکتور 11 0 15
8 مس رفسنجان 11 1 14
9 ذوب آهن 11 3 13
10 فولاد 11 -2 12
11 هوادار 11 -3 12
12 پیکان 11 -3 12
13 مس کرمان 11 -3 9
14 ملوان 11 -4 9
15 نفت م.س 11 -14 9
16 صنعت نفت 11 -9 6

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال