ارتش سرخ دات کام

اخبار

تدارک برای دربی زیر سایه جام جهانی ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 7 اظهار نظر

-

1 هفته پیش

تدارک برای دربی زیر سایه جام جهانی

ارتش سرخ دات کام :
تدارک برای دربی زیر سایه جام جهانی
در روزهایی که همه حواس‌ها به جام جهانی فوتبال 2022 و نحوه کار و نتایج حاصله تیم ملی کشورمان در این آوردگاه معطوف است، سرخ‌های تهرانی هم می‌کوشند با تمرکز افکار خود روی دور جدید تمرینات این تیم مهیای ادامه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور شوند که از دهه سوم آذرماه و پس از بازگشت ملی‌پوشان از دوحه قطر به جریان می‌افتد.
اهمیت این بازگشایی و جذابیت اصلی لیگ در آن هنگام، در این نکته است که در دل هفته دوازدهم لیگ و در مورد توجه‌ترین مسابقه آن پرسپولیس و رقیب بزرگ دیرینه‌اش (استقلال) یک بار دیگر در چهارچوب دربی پرطرفداران تهران رودررو می‌ایستند و بدیهی است که یحیی گل‌محمدی و شاگردانش در تمرینات جاری‌شان بیشترین تدارک را برای همین دیدار خاص ببینند و کاملاً روی آن زوم کنند. این شرایط و دیدگاهی است که استقلال هم دارد و هر دو تیم تا زمان انجام آن بازی (سه‌شنبه 29 آذر) در عین تمرینات عمومی و کارکرد روی همه مسائل تاکتیکی و نگرش‌های فنی و پیشرفت‌های فیزیکی، بخش عمده‌ای از تمرینات‌شان را براساس الزام‌های شهرآورد تهران و نوع بازی حریف تنظیم و اجرایی می‌کنند.

موارد بازدارنده
برای یحیی گل‌محمدی (و البته ریکاردو ساپینتو) حفظ و اجرای هرچه بهتر طرح‌های مورد نظرشان در ارتباط با دربی جدید در این روزهای خاص کاری بسیار سخت است. از یک‌سو تعطیلی طولانی لیگ که مرتبط با برگزاری جام جهانی بیست و دوم است، انگیزه‌ها را کم و اشتیاق‌ها را نازل کرده و از جانب دیگر غیبت چهار پرسپولیسی (مثل 3 استقلالی) که با تیم ملی به قطر رفته‌اند، نمی‌تواند بر کیفیت و ثمردهی تمرینات بی‌اثر باشد و بخشی از خواسته‌های کادر فنی پرسپولیس در ارتباط با دربی به همین خاطر برآورده نمی‌شود.

بیلان‌هایی بهتر / با امکاناتی بیشتر
شاید هم گل‌محمدی به این دلخوش باشد که در صورت تأیید و اجرایی شدن پیشنهاد او در زمینه برگزاری یک اردوی تمرینی برون‌مرزی و انجام یکی، دو بازی تدارکاتی در آنجا، بی‌رونقی‌های تمرینی در تهران را جبران و در یک کشور خارجی شور و شوق و کشش‌های تازه‌ای را برای تمرین و تلاش هرچه بیشتر تیمش ایجاد کند که طبعاً پس از بازگشایی تمرینات قرمزها در تهران چندان جاری و قابل مشاهده نبوده است. مربیان پرسپولیس می‌دانند که در محیطی تازه و دور از حاشیه‌های تهران و در زمین‌هایی بهتر و با داشتن امکاناتی بیشتر می‌توانند تدارک شایسته‌تری برای شهرآورد پایتخت ببینند و به بیلان و بهره‌دهی بالاتری برسند.

نقش دربی / در ترسیم سرنوشت لیگ
با اینکه تمامی دنیا و کشورهای آن اکنون مجذوب جام جهانی و دنبال‌کننده وقایع آن هستند و این برای کشور محل برگزاری اردوی احتمالی پرسپولیس هم صدق می‌کند اما شکی نیست که طی اردویی 12 تا 15 روزه در مکانی ثانوی می‌توان بر میزان تمرکز بازیکنان افزود و نشاط و سرزندگی را بالاتر برد و به بازیکنان انگیزه‌ها و دلایل بیشتری برای افزودن بر تمرینات‌شان بخشید. اگر چنین اردویی در امارات، ترکیه یا کشور دیگری در اطراف ایران شکل گیرد، قطعاً گل‌محمدی به نتایج و باورهای بهتر و بیشتری در ارتباط با دربی تهران خواهد رسید و مهیای آن روز خاص می‌شود. روزی که در آن نتیجه دربی نقش مهمی در ترسیم سرنوشت لیگ دست‌کم در پایان نیم فصل اول و حتی در پایان کل مسابقات خواهد داشت زیرا اینک قرمزهای تهرانی صدرنشین جدول‌اند و آبی‌ها فقط با دو امتیاز کمتر در جای دوم نشسته‌اند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/152076
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ایمان زنگویی

0

1

1 هفته پیش

خانم سادات خدابیشتربهتون بده انشالله


محمد جمعه زاده

0

2

1 هفته پیش

اگر با دو مهاجم بازی کنیم مثل آب خوردن کیسه رو سه بر صفر میبریم


امیر پیری

0

3

1 هفته پیش

مرسی به همه که واقعا تیمو حمایت می‌کنن آقا یحیی بد خوابی برا کیسکشا دیده فقد حمایت از آقا یحیی بشه که تمام هنرشو خرج کنه


فردین کرمی

0

6

1 هفته پیش

تودربی حساب کاردست خیلیامیادکه ماکی هستیم واینجاکجاست❤


فردین کرمی

0

5

1 هفته پیش

امپراطورمان مواظب همه چیزهست نگرانی نداریم به حول وقوه الهی❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤


زهرا سادات

-4

9

1 هفته پیش

استقلال رو میبریم و قهرمان نیم فصل میشیم اقای زنگویی میدونی از چی ناراحتی یه دزد یه عمر دزدی میکنه یه روز میگیرنش بهش میگن دزد تو هم داری پنج ماهه اولدورم بولدورم میکنی و اسم فامیل بازی میکنی الان دارن همه بهت میگن بشین اسم فامیل بازی کن،یادمه به هوادارها میگفتی حسابت رو میرسم جوابت رو میدم امثال تو میان برج مارو طی میکشن اونم با ط دسته دار تو هیچی نیستی جز یه کمبود محبتی بدبخت


محمد حسن جلالی

0

7

1 هفته پیش

بردن کیسه کشها در دربی اونم تکرار 6تای سال 52 واقعن لذت بخشه/ کیسه کشها یه ماه 🌙 وقت دارن مای بی بی تهیه کنند

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس کرمان

پنجشنبه, 5 آبان
ساعت 17:00

ورزشگاه : آزادی

داور : عباس راکی

نظرسنجی

به نظر شما ایران از گروه خود در جام جهانی صعود می‌کند؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 6
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
4 شیخ دیاباته 1
برنامه بازی ها

هفته 12 لیگ برتر

دوشنبه, 28 آذر

مس کرمان - مس رفسنجان 15:00
ملوان - سپاهان 15:00
ذوب آهن - آلومینیوم 17:00
نفت م.س - فولاد 17:00
گل گهر - هوادار 17:00

سه شنبه, 29 آذر

نساجی - صنعت نفت 15:00
پیکان - تراکتور 15:00
استقلال - پرسپولیس 17:30
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 11 8 24
2 استقلال 11 6 22
3 گل گهر 11 8 21
4 سپاهان 11 7 20
5 آلومینیوم 11 3 16
6 نساجی 11 2 16
7 تراکتور 11 0 15
8 مس رفسنجان 11 1 14
9 ذوب آهن 11 3 13
10 فولاد 11 -2 12
11 هوادار 11 -3 12
12 پیکان 11 -3 12
13 مس کرمان 11 -3 9
14 ملوان 11 -4 9
15 نفت م.س 11 -14 9
16 صنعت نفت 11 -9 6

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال