ارتش سرخ دات کام

اخبار

تناقض‌گویی اولیایی و اعتراف بزرگ در ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 10 اظهار نظر

-

6 روز پیش

تناقض‌گویی اولیایی و اعتراف بزرگ درباره مهلت سه ماهه

ارتش سرخ دات کام :
تناقض‌گویی اولیایی و اعتراف بزرگ درباره مهلت سه ماهه
عضو کمیته بدوی صدور مجوز حرفه‌ای در حالی که پیش از این از قانونی بودن فرصت سه ماهه به پرسپولیس و استقلال خبر داده بود با چرخشی ۱۸۰ درجه‌ای حرف خود را نقض کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم،‌ پس از حذف قطعی استقلال و پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا 2022، حرف‌ و حدیث‌ها و شایعات فراوانی پیرامون دلایل این اتفاق مطرح شد و افراد مختلفی در باشگاه‌ها و کمیته‌های بدوی و استیناف صدور مجوز حرفه‌ای انگشت اتهام را به سمت یکدیگر گرفتند.

در این میان یکی از مهم‌ترین سؤالات بی‌جواب روزهای اخیر، بحث مهلت سه ماهه‌ای بود که کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای در تاریخ 9 آبان‌ماه به استقلال و پرسپولیس داد. اتفاقی که کاظم اولیایی پس از 73 روز از غیر قانونی بودن آن صحبت و اعلام می‌کند این قانون برای آیین نامه دوره قبل بوده است!

اولیایی شب گذشته در برنامه فوتبال برتر در این باره گفت: «در جلسه‌ای که مدیران سطح اول حضور داشتند و داریوش مصطفوی هم به عنوان رئیس کمیته استیناف در آن حاضر بود به آئین نامه‌ای استناد می‌کنند که برای دوره قبل بوده است. به من به عنوان سخنگو اعلام کردند که این فرصت سه ماهه را اعلام کن و من هم اعلام کردم. فردای آن روز بررسی کردیم و متوجه شدیم این آیین نامه که مورد بررسی قرار گرفته برای دوره قبل است. یعنی اصلاً فرصت سه ماهه در آیین نامه جدید نیست».

اولیایی در حالی اعلام کرده فردای روز جلسه یعنی 10 آبان‌ متوجه این اتفاق شده که در تاریخ 3 دی‌ماه در برنامه ورزشگاه بر قانونی بودن این فرصت سه ماهه تأکید کرده بود. عضو کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال در تاریخ 3 دی‌ماه در برنامه ورزشگاه شبکه پنج سیما گفته بود: «کمیته استیناف به استناد بند 8 آئین نامه صدور مجوز این اختیار را دارد که به دلیل کسری یا عدم ارائه مدرک باشگاه‌ها را جریمه کند که این کار را انجام داد و بعد از آن مهلت داده می‌شود».

وی در واکنش به این سوال که بند 8 آئین نامه فقط اجازه جریمه به کمیته استیناف می‌دهد و این کمیته اجازه ارائه مهلت جدید ندارد صراحتاً گفته بود: ««خیر! بند 8 دقیقا این اجازه را می‌دهد. بند 8 سه سطر و در اختیار کمیته استیناف است. قطع به یقین استناد به آن از طرف آقای آل‌ اسحاق به عنوان مدیر حقوقی کمیته بوده است».

تناقض‌گویی اولیایی این سؤال را به وجود می‌آورد که چگونه مصطفوی و سایر اعضای کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای که در بین آنها حقوقدان هم وجود دارد، از قانون بی‌اطلاع بودند؟ چگونه وقتی اولیایی در آبان به این نتیجه رسیده که مهلت داده شده درست نبوده در دی ماه باز هم به دفاع از این موضوع پرداخته است؟

با علم بر غیر قانونی بودن مهلت سه ماهه به باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس، چه اتفاقی در جلسه 28 آذرماه بین رئیس فدراسیون فوتبال، رئیس کمیته استیناف مجوز حرفه‌ای و مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس رخ داده که پس از آن جلسه صدری و آجورلو از صدور مجوز حرفه‌ای دو باشگاه خبر دادند؟! همه اینها سؤالاتی است که برای پاسخ به آن باید منتظر شفاف‌سازی مسئولان فدراسیون فوتبال بود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146793
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
ali khorshidi shiraz

0

2

6 روز پیش

خوب مشخص ک اینا سواد نداران.خوب لامصبا سنی از شما گذشته چرا اجازه نمی‌دید ی کاربلد این کارا رادستشون بگیرن.خواهشا تا فاجعه های دیگر به بارنیاوردین پست تحویل بدین وبرین از روزهای باقیمانده زندگیتون لذت ببرین وقتتون برای خانواده ونوه هاتون بزارین.بس بس بس تا کی.زجرش برای ماهواداران هست


علی پیروندی

0

1

6 روز پیش

شک نکنید حذف پرسپولیس از آسیا زیر سر اولیایی و مصطفوی است جایگزینش هم مشخص کرده بودند . گل گهر کجای آسیا بود که معرفی شده بود . همانگونه چند ماه پیش خبرش ببیرون درز کرد و افشین پیروانی هشدار میداد. منتها خدای هواداران زد تو سرشون نتونستن پروژه حذف پرسپولیس را خوب پیش ببرند اوضاع بگونه ی دیگه رقم خورد


saba.perspolisi

0

2

6 روز پیش

خفه شید بابا بس کنید دل ندارید روح ندارید فقط بدونید اه ۴۰ میلیون پشتتونه فقط بدونید حلالتون نمیکنیم!!!!!


حسین خالدی

0

3

6 روز پیش

آقایان نامحترم شما ها که آبرو که ندارید آبرو کشور هم بردید بس دیگه خودتان دمتان را رو کولتان بزارید بروید تمامی بدبختهای ما از وزیر گرفته تا این آدمهای بی معرفت که بخاطر پول وقدرت همه کس را می‌فروشند خدا همگیتون را به زمین گرم بزنه جوری بلند نشین ما مردم کاسه صبر مان لبریز شده منتظر باشید خیلی زود از خجالت همه در میایم بروید گم شید


احمد نوری اسرمی

0

4

6 روز پیش

تف به پیشکسوت کیسه کشها هم اولیایی هم مصطفوی شارلاتان


حسین بیژنی

0

5

6 روز پیش

مرگ بر پیر خرفت ۷۰ساله و دارودسته اش از قدیم گفتن پیر بشی خرفت میشی من نمیدونم چرا موقع مدیرعاملی میشه میگن فلانی بازنشسته هست نمیتونه کار کنه پس چطور این پیرخرفت ۷۰ساله هنوز روصندلی تکیه داده چندنفر مثل این پیر خرفت هستن ک دارن فوتبالو ب لجن کثافت میکشن.کسی نیست ب این خرفت بگه بابا بسه دیگه گورتو گم کن برو تا چندنفر جوان وتحصیل کرده جاتونو بگیرن تو لیاقتت همون باشگاه طویله کیسه کش هست تو چیت ب کمیته مجوز برو گمشو بتمرگ تو خونه ات اخر عمری ب خانواده ات برس


p.r.s

0

3

6 روز پیش

لعنت خدا و کائناتش بر بدخواهان و دشمنان ذلیل پرسپولیس بزرگ، انشاالله با دبل هتریک بیشتر از قبل خار چشم اراذل تاسی خواهیم شد..


شاهرخ اسفندیاری

0

3

6 روز پیش

اصلا معلوم نیست کی اینها رو به این سمت منصوب کرده .اینها تکلیفشون با خودشون هم معلوم نیست..فقط ادعا دارند و بس..افرادی مثل اولیایی و مصطفوی که خودشون از لحاظ رشوه.دستکاری نتایج و هزار تا کار خلاف عرف سرامد هستن انتخابشون در این سمت ها یه س.و.اال؟؟؟؟بزرگ هستش.


ع حسین زاده

0

2

6 روز پیش

تف به شرف اولیایی که تازه بعد ۸۰سال به فکر راستگویی افتاده سال قبل چرا راستگو نبودی امثال توومصطفوی بااین سن دنبال چی هستید تف به شرف کسی که تنها دلخوشی مردم تو این مملکت رااز اونا گرفت خدا لعنتتون کنه .


p.r.s

0

2

6 روز پیش

از قدیم گفتن دروغگو کم حافظس..امثال گوهلیایی قانون رو هم بازیچه خودشون کردن..مردیکه معلوم نیست از طرف کدوم بی بته اجیر شده اونجا فقط خرابکاری کنه؟!

بازی های پرسپولیس

3-0

ذوب آهن

پرسپولیس

دوشنبه, 27 دی
ساعت 15:30

ورزشگاه : فولادشهر

داور : موعود بنیادی فرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل کثیر 4
2 مهدی عبدی 4
3 مهدی ترابی 3
4 حامد پاکدل 1
5 رضا اسدی 1
6 میلاد سرلک 1
7 فرشاد فرجی 1
8 علی شجاعی 1
9 سیامک نعمتی 1
10 کمال کامیابی‌نیا 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سیامک نعمتی 2
2 علی شجاعی 1
3 مهدی شریفی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 15 لیگ برتر

پنجشنبه, 23 دی

مس رفسنجان 0 - 0 پیکان 15:00
ذوب آهن 0 - 0 گل گهر 15:00
نفت م.س 0 - 3 استقلال 15:30
آلومینیوم 0 - 0 سپاهان 15:00
تراکتور 1 - 1 نساجی 15:00
هوادار 1 - 2 صنعت نفت 15:00
پرسپولیس 1 - 0 فجرسپاسی 17:30
فولاد 2 - 0 پدیده 17:00

یک شانزدهم جام حذفی

دوشنبه, 29 آذر

پرسپولیس 4 - 0 ویستا توربین 14:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 15 19 35
2 پرسپولیس 15 11 32
3 سپاهان 15 13 29
4 آلومینیوم 15 6 24
5 مس رفسنجان 15 7 23
6 پیکان 15 2 22
7 فولاد 15 -1 21
8 گل گهر 15 -2 21
9 نساجی 15 0 20
10 صنعت نفت 15 -3 19
11 ذوب آهن 15 -5 18
12 هوادار 15 -4 14
13 تراکتور 15 -5 13
14 فجرسپاسی 15 -7 12
15 نفت م.س 15 -12 11
16 پدیده 15 -19 4

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال