ارتش سرخ دات کام

اخبار

توضیحات باشگاه درباره حضور علی پروی ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

1 هفته پیش

توضیحات باشگاه درباره حضور علی پروین در آمبولانس

ارتش سرخ دات کام :
توضیحات باشگاه درباره حضور علی پروین در آمبولانس
با توجه به مسایل پیش آمده در ارتباط با آمبولانس مستقر در ورزشگاه آزادی در آخرین هفته رقابت‌های لیگ برتر خلیج فارس، باشگاه پرسپولیس توضیحاتی جهت تنویر افکار عمومی ارائه کرد.

در پایان بازی هفته پایانی لیگ برتر فوتبال مقابل مس رفسنجان در ارتباط به خدمات اورژانس مستقر در ورزشگاه، مسایلی مطرح شده است.

در این ارتباط قبل از هر چیز ذکر این نکته ضروری است؛ حضور خدمات آمبولانس کد دار از جمله ملزومات اجرای برگزاری مسابقات است، اما نحوه انجام وظایف در اختیار باشگاه‌ها نیست و در این ارتباط آمبولانس‌های مستقر در ورزشگاه‌ها چه از سوی اورژانس باشند یا شرکت‌های خصوصی، پروتکل‌های خاص خود را دارند.

اما در پایان مسابقه با مس رفسنجان، آقای علی پروین با توجه به وضعیت جسمی که داشتند توسط همراهان به آمبولانس بخش خصوصی مستقر در ورزشگاه هدایت شدند.

شرایط پرتنش مسابقه، شرایط هیجانی و احساسی که پیشکسوت فوتبال کشورمان را تحت تاثیر قرار داده بود و در اظهارات ایشان نیز نمایان شد، همچنین هجوم علاقمندان و دوست‌داران برای گرفتن عکس و ابراز علاقه که امکان تشدید آن را ایجاد می‌کرد، همراهان را بر آن داشت به منظور جلوگیری از وخامت حال و حفظ سلامتی ایشان بهترین تصمیم ممکن را بگیرند و خدمات اورژانسی را برای بررسی وضعیت در دسترس قرار بدهند. این در حالی بود که با توجه به اخبار انتشار یافته، می‌دانیم در آن روز تعداد زیادی از پیشکسوتان که قصد حضور در ورزشگاه را داشتند به دلیل ازدحام جمعیت و پاره‌ای ناهماهنگی‌ها دچار مشکل شده و امکان حضور در ورزشگاه را پیدا نکردند.

در پایان بازی و پس از برگزاری مراسم، آقای پروین در داخل ورزشگاه به آمبولانس مراجعه می‌کنند.

در این ارتباط تصویری از ایشان به اتفاق همراهان در داخل آمبولانس به سوژه نقد رسانه‌ها بدل شد.

با توجه به اینکه هزینه‌های برگزاری مسابقات از میزبان اخذ می‌شود و همچنین با توجه به در میان بودن نام بزرگ و اسطوره فوتبال کشورمان در تماس با مدیریت شرکت خدمات آمبولانس طرف همکاری برای این مسابقه، مراتب و اتفاقات پیش آمده را جویا شدیم که توضیحات زیر ارائه شد.

در زمان مراجعه آقای پروین به آمبولانس، تعداد زیادی از جمعیت حاضر در زمین، بدون توجه به خستگی و تبعات ناشی از استرس مسابقه، به دنبال گرفتن عکس یادگاری و سلفی با ایشان بودند.

در این زمان نیروهای مربوط به آمبولانس با توجه به اینکه آقای پروین سرپا بودند، برای بررسی پزشکی ایشان و همچنین جلوگیری از جار و جنجال خبری نادرست ناشی از انتشار اخبار نامناسب پزشکی در مورد ایشان، تصمیم می‌گیرد ابتدا خود را از جمعیت و مشتاقان دوربین به دست، رها سازد و به مکان خلوت‌تری بروند.

از سوی دیگر با توجه به اینکه به ایشان برای دریافت خدمات اورژانسی مراجعه شده بود، نمی‌توانستند بدون بررسی‌ها و اقدامات لازم، از پذیرش امتناع کنند.

از سوی دیگر همراهان هم اصرار داشتند کنار آقای پروین باشند تا اگر در نهایت مشکل خاصی تشخیص داده نشد و آقای پروین شرایط استیبل و ثابتی داشتند بتوانند ایشان را همراهی کنند.

بنا بر توضیحاتی که دریافت کردیم در نهایت آمبولانس محل را ترک می‌کند و به فاصله نزدیکی از محل انجام پذیرش، در تونل متوقف می‌شود تا شرایط پزشکی آقای پروین بررسی شود.

در جریان این بررسی‌ها تشخیص داده شد مساله حادی وجود ندارد. با این وجود به ایشان اعلام می‌شود؛ می‌توانند برای بررسی بیشتر به بیمارستان انتقال یابند ولی شرایط حاد و نگران کننده‌ای هم وجود ندارد و علائم ثابت و پایدار است. بنابر همین اعلام، آقای پروین هم اصرار داشتند که به منزل خود مراجعه کنند. در نهایت نیز با رضایت شخصی از آمبولانس مرخص شدند و اتفاق همراهان ورزشگاه را ترک کردند.

آمبولانس هم برای اجابت و پذیرش فوریت‌های پزشکی اعلامی در محل ماموریت ماند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/160340
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
yazdan

0

0

6 روز پیش

واقعا خدا لعنت کنه دشمنان پرسپولیس رو که ،با زیر پا گذاشتن ابتدایی ترین خصائل انسانی بدنبال ایجاد حاشیه برای تیم ویکی از مفاخر بی چون چرای تاریخ فوتبال ایران واسیا شدند ،با امید طول عمر سلطان علی پروین


محمد برم

0

1

1 هفته پیش

آقای بهمنی عزیز ، داداش گلم،، این ها از سوزشی هست که تیم محبوب مان به کیسه جماعت وارد کرده، عقل شان از کار افتاده ، زبان شان هر حرفی که شخصیت خودشان هست دز میاورد ، مکتب کیسه حسودی ، وطن فروشی ، هوجیگری ،دوز به جای خود، شاه دوز ، بدبخت، به خاطر همین کارها ، خداوند متعال ، حق به حقدار میدهد ، اون بالایی از همه دل ها خبر داره ، اونی که لایق جام هست بهش میدهد نه کیسه جماعت نالایق را ، خودشان هم نمیداند دارند چه غلطی میکنند 👈❤


محمد برم

0

1

1 هفته پیش

واقعا این کیسه ها حقیربدبخت هستند چه سوزشی بهشان از پایین به بالا گرفته که عقل شان از کار افتاده ، این زبان نجس شان الکی تکان میخوره چه حرفهای میزنند انگل ها مگر آقای علی پروین امبولانس را مال خودش کرده؟ یا بزده جاده شمال باسه تفریح خوش گذرانی ؟ یا برده یک جای فروخته؟ یا برده یک جای که کیسه جماعت از سوزش داشتن بالا پایین می پریدن یا به تیر برق یا دیوار خودشان را مالشت میدادند آمبولاس داغ کیسه جماعت آتش زده ؟ خجالت بکشید با این حرف های که میزنید،،، مگر اسم سرورتان پرسپولیس کبیر را نیاورید سوزش تان بیشتر میشود؟!! خاک تو سرتان که طرفدار فوتبال ، کیسه بی خاصیت شدی ، 👈❤


حسبنعلی سرگزی

0

1

1 هفته پیش

این کیسه ها اینقد سوختن که موندن به چی گیر بدن شاید یکی حسابشون کنه .شما نیاز نیست بگی امبولانس چرا و چگونه استفاده شود.کیسه تون رو بکشید....


امیراسماعیلی

-2

9

1 هفته پیش

به هیچ شخص حقیقی وحقوقی تواین کشورکه دارای هر پست ومنصبی هست ربطی نداره که تنهاسلطان تاریخ فوتبال ایران باچه وسیله ای رفت وآمدمیکنه آمبولانس که چیزی نیست باقطار هواپیما کشتی هلی کوپتر یاهر وسیله ای دیگری که دوست داشته باشند تردد می کنند تاچشم تمام آنهایی که طاقت دیدن این صحنه هارو ندارند کوربشه


محمد حسین بهمنی

0

7

1 هفته پیش

آخ از ادم های حاشیه ساز سلامتی آقای پروین

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در لیگ 22 کدام گزینه بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال