ارتش سرخ دات کام

اخبار

حقوقی باشگاه: چرا در آستانه دربی ای ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 7 اظهار نظر

-

1 سال پیش

حقوقی باشگاه: چرا در آستانه دربی این آرا صادر شد؟

ارتش سرخ دات کام :
حقوقی باشگاه: چرا در آستانه دربی این آرا صادر شد؟
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس نسبت به آرای کمیته انضباطی واکنش نشان داد.

حسین دوام در مورد آرای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، اظهار داشت: کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال با احکامی که صادر کرد باعث سورپرایز ما و جامعه فوتبال شد. این غافلگیری هم از جهت زمان‌بندی و هم از بابت احکام صادره با توجه به عیان شدن وقایع آن بازی و اظهارات کذب مطرح شده است.

وی افزود: بازی با ملوان بندرانزلی در ۲۸ مهر انجام شد و بازی با نفت مسجد سلیمان به هفته ششم و تابستان مربوط می‌شد. چرا احکام باید درست ۷۲ ساعت مانده به دربی صادر شود؟ هوادار پرسپولیس چگونه باید بنا را بر حسن نیت بگذارد؟ چرا این احکام قبل از این‌ها اعلام نشد؟ چرا بعد از دربی اعلام نشد؟ در حالی که قبل از دربی بنای همه بر این است که از هرگونه تشنج و حساسیت بی‌سبب کاسته شود ایجاد این تشنج و حساسیت علیه پرسپولیس چگونه قابل توضیح است و چه هدفی را دنبال می‌کند؟

دوام تصریح کرد: چرا درست در آستانه دربی باید این احکام صادر می‌شد؟ آیا این کار باعث ایجاد ذهنیت علیه پرسپولیس، چند روز مانده به دربی نمی‌شود در حالی که مسبوق به سابقه است و پیش از دربی‌های دیگری هم شاهد چنین رویدادی بوده‌ایم؟ آیا می‌توان افکار عمومی را متقاعد کرد که چنین هدفی در کار نبوده است؟ چرا باید از میان همه این زمان‌های معقول برای صدور حکم، این زمان حساسیت برانگیز انتخاب شود که در آستانه بازی با استقلال تمرکز و آرامش پرسپولیس بر هم بریزید؟ در سه روز باقی‌مانده به دربی و حدود ۹۰ دقیقه بازی که روز سه‌شنبه انجام خواهد شد، باید انتظار چه مسائل دیگری را بکشیم؟ بعد از بازی باید منتظر چه مسائلی باشیم؟ آیا انتخاب این زمان برای صدور چنین احکامی را باید به منزله تهدید ضمنی در نظر بگیریم؟

معاون حقوقی پرسپولیس گفت: موضوع دیگر به خود احکام مربوط می‌شود. در همان زمان از جمله به لطف فیلم دوربین‌های مداربسته، مشخص شده بود، بعضی عوامل تیم رقیب با ادعاهای دروغین، سعی در انحراف افکار عمومی و فریب عوامل فوتبال را داشته‌اند. آن‌ها همچنین ابایی از این مساله نداشتند که اگر ادعاهای کذب توسط مردم خوب مسجد سلیمان باور شود ضمن ایجاد مشکلات امنیتی، فوتبال و پیکارهای بعدی دو تیم را با بحران و مشکل روبه‌رو می‌سازد. با این وجود از احکام برنمی‌آید چنین مواردی، اصلا اهمیتی داشته باشند. اظهارات اخیر مدیررسانه‌ای تیم نفت مسجد سلیمان درباره آن بازی که طی روزهای گذشته منتشر شد به خوبی گواه ادعای ما و سندی برای مظلومیت پرسپولیس است.

وی افزود: صحبت‌های مهران حسنوند به خوبی بیان می‌کند که در آن روز چه اتفاقاتی روی داد و تمام آن مسائلی که مطرح شد، نقشه‌ای برای خدشه‌دار کردن پرسپولیس و فریب افکار عمومی بود. در همان مصاحبه آمد که اتفاقاتی در ورزشگاه روی داد که پشت پا انداختن مدیرعامل آن باشگاه به مدیر تیم فوتبال پرسپولیس که از مفاخر فوتبال کشور است، فقط یکی از آن موارد بود. دیگر عیان است که چه افرادی، آن روز سعی در به آشوب کشاندن ورزشگاه و بازی داشتند. با این اوصاف آیا پرسپولیس و عوامل آن به خاطر خویشتنداری برابر آن هجمه و سناریو، شایان تقدیر بودند یا جریمه و محرومیت؟ افشین پیروانی که به گواه خود مسئولان نفت مسجدسلیمان از مدیرعامل این باشگاه لگد خورده و تهمت شنیده چرا باید توبیخ شود؟!

دوام گفت: اشاره‌ای هم به بازی با ملوان داشته باشیم. در آن بازی، سرمربی ملوان دقایق طولانی به زمین مسابقه وارد شده بود و اعتراض شدید نسبت به عوامل مسابقه داشت. جو بازی به سبب آن اتفاقات بسیار متشنج شد ولی در احکام با جریمه و محرومیت عضو کادر فنی پرسپولیس رو به رو شده‌ایم. شاید هم تعریف ما از عدالت به کلی اشتباه باشد. هرچه هست ما را بیش از هر زمانی نسبت به این جنبه از فوتبال ایران ناامید کرده است و منتظر پاسخ صریح و روشن ارکان انضباطی فدراسیون فوتبال نسبت به این آرای غیرمنصفانه و عجیب هستیم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/152433
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
علیرضا

0

3

1 سال پیش

حیف. حیف. این همه مردم خونگرم ایران که تنها دلخوشیشون. همین فوتباله اینم دست خیانت بشرننگین ونان حرام خوار. داردخراب میشود. دیگه به کی به چی امیدوارباشیم بااین عدالت😭😭😭😭😭😭


علیرضا

0

2

1 سال پیش

لعنت خدا به شما که داریدبااین کارهاتون ابروی یک ملت وفوتبال این ملت رازیرپامیگذارید. چرا. اخه چرافوتبال راطوری نابودکردید که همه مادیگه ازدیدن فوتبال ایرانی لذت نبریم. چراجامعه فوتبال ماواین دستنددرکاران این فوتبال فقط بفکرنابودی فوتبال هستند. مگر تیم ملی را باهمین کارهارسوانکردیدحالانوبت لیگ برترهست. انشالله که خداوندهمتون نابودکند مثل همین فوتبال که نابودکردین.. لعنت لعنت لعنت برشماهای نان حرام خوار.


مهدی شیبک خالقداد

0

3

1 سال پیش

چرا نداره چون همشون کیسه کش هستند مگر پارسال کیسه کشا را به زور قهرمان نکردن امسال هم همینطوری می‌خوان کیسه کشا را به زور بزارن سر انگول شون و بلندشون کنند شما کی میخواهید بفهمید


ع حسین زاده

0

3

1 سال پیش

دیگه شورشو درآوردن این بی خاصیت ها، تو بعضی بازی های لیگ اگر مشکلی پیش بیاد، یک هفته بعد کمیته انضباطی رأی خودش رو صادر میکنن، ولی نمیدونیم این بی شعور ها چه مشکلی با پرسپولیس دارن که هر فصل سر بزنگاه نیش خودشون رو به پرسپولیس میزنن و سعی میکنن برای تیم تنش و حاشیه درست کنن و آرامش تیم رو به هم بزنن، الان بعد از ۲ماه به بهانه های الکی و اتهامات واهی درست ۲روز مونده به حساس ترین بازی لیگ اون هم دربی میان آرامش تیم رو از مربیان و بازیکنان وهواداران میگیرن، خدا کنه این گونه رأی ها برنامه‌ریزی شده نباشه و بر اساس نا آگاهی و جهالت افراد کمیته انضباطی باشه، چون اگر غیر از این باشه آدم باید خیلی بی شرف و بی غیرت باشه که با میلیون ها هوادار یک تیم بازی میکنن.


علی راد

0

1

1 سال پیش

بی وجدان تر از از رضا جاوادانی و رفقاش وجود نداره


احمد نوری اسرمی

0

2

1 سال پیش

هرچند کار کمیته انضباطی کثیف بود ولی نباید با این واکنش تیم رو ببرن تو حاشیه


سامان کوهدشت

-1

1

1 سال پیش

لعنت بر فدراسیون ایران..کلا لعنت بر رژیم آخوندی..دیگ چ بلایی مونده ک سر مردم و پرسپولیس نیاورده باشین بیشرفا؟

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

ملوان

جمعه, 24 فروردین
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادی

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ملوان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 5
3 محمدحسین کنعانی‌زادگان 4
4 عیسی آل‌کثیر 3
5 مهدی ترابی 2
6 اوستون ارونوف 2
7 علی نعمتی 1
8 سعید صادقی 1
9 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
10 یاسین سلمانی 1
11 محمد عمری 1
12 امید عالیشاه 1
13 نبیل باهویی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 1
2 دانیال اسماعیلی‌فر 1
3 عیسی آل‌کثیر 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 23 لیگ برتر

جمعه, 24 فروردین

مس رفسنجان 2 - 2 پیکان 17:30
سپاهان 0 - 0 نساجی 17:50
آلومینیوم 0 - 1 استقلال 18:00
هوادار 1 - 0 گل گهر 18:00
استقلال خوزستان 2 - 1 صنعت نفت 18:00
شمس آذر 2 - 1 فولاد 18:00
تراکتور 1 - 4 ذوب آهن 18:20
پرسپولیس 1 - 0 ملوان 20:00

یک هشتم جام حذفی

دوشنبه, 14 اسفند

پرسپولیس 3 - 0 نفت و گاز گچساران 20:00

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 23 19 50
2 پرسپولیس 23 17 49
3 تراکتور 23 13 42
4 سپاهان 22 19 39
5 ملوان 23 10 38
6 گل گهر 23 7 33
7 شمس آذر 23 4 31
8 ذوب آهن 22 0 30
9 آلومینیوم 23 -6 29
10 مس رفسنجان 23 -4 27
11 هوادار 23 -7 24
12 پیکان 23 -8 24
13 فولاد 23 -18 21
14 استقلال خوزستان 23 -10 19
15 صنعت نفت 23 -18 16
16 نساجی 23 -18 16
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال