ارتش سرخ دات کام

اخبار

درویش قصد استعفا ندارد خبری از برکن ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 25 اظهار نظر

-

8 ماه پیش

درویش قصد استعفا ندارد خبری از برکناری هم نیست

ارتش سرخ دات کام :
درویش قصد استعفا ندارد خبری از برکناری هم نیست
ماجرای مدیریت باشگاه پرسپولیس وارد فاز تازه‌ای شده اما اخبار مطابق انتظار بازیکنان پیش نمی‌رود. بازیکنان پرسپولیس چهارشنبه هفته گذشته و تنها ساعتی بعد از قطعیت یافتن جریمه ده درصدی قراردادشان تمرین نکردند و بعد از آن نامه‌ای بلند‌بالا علیه درویش نوشتند که در این باشگاه بی‌سابقه بود.

در این نامه، بازیکنان با ادبیاتی تند علیه مدیریت باشگاه صحبت کرده و ضمن غیر قانونی دانستن جریمه ده درصدی از کمبودها و مشکلات گفتند و در پایان صراحتاً از رضا درویش خواستند اگر نمی‌تواند خواسته‌های آنها را عملی کند از کار کنار برود تا فرد دیگری بیاید و جایش بنشیند.

بازیکنان همچنین مدیرعامل باشگاه‌شان را متهم به این کردند که به خاطر آپشن‌ها دوست نداشته تیم قهرمان شود و به نوعی او را مقابل هواداران قرار دادند تا شرایط برای درویش وخیم شود.

با در نظر گرفتن آنچه بازیکنان نوشتند و به نوعی صراحتاً علیه درویش شوریدند به نظر می‌رسید داستان همکاری درویش با باشگاه پرسپولیس با این تیم به نقطه پایان رسیده چرا که درویش دیگر نمی‌تواند این بازیکنان و خواسته‌های‌شان را تحمل کند و از آن سو بازیکنان هم هیچ جوره با این مدیرعامل راه نخواهند آمد چرا که اصلاً قبولش ندارند.

از روز پنجشنبه و با وجود از سرگیری تمرینات پرسپولیس و پایان ماجرای اعتصاب اینطور به نظر می‌رسید که باید منتظر یک اتفاق عجیب در پرسپولیس بود و هرگز اینطور نبود که تصور کنیم ماجرا تمام شده است. در شرایطی که یحیی گل‌محمدی به نوعی خودش را از ماجرا کنار کشیده این بار بازیکنان رودرروی درویش قرار گرفتند و از آنجایی که بازیکنان از پرسپولیس نمی‌روند و خبری از کوچ دسته‌جمعی آنها نخواهد شد همه منتظر کناره‌گیری و استعفای درویش بودند.

با این حال از دیروز جهت اخبار به سمتی رفته که به نظر می‌رسد درویش هرگز قصد استعفا ندارد و با وجود ناراحتی و عصبانیت از شرایط موجود قصد ندارد صندلی مدیریت را برای گزینه‌های امتحان پس داده‌ای که برای تصدی این سمت خیز برداشته‌اند خالی کند.

نکته جالب اینجاست که درویش درست از روز چهارشنبه و همزمان با بالا گرفتن تنش بین تیم و باشگاه تلاش خود برای اینکه نشان دهد در شرایط به وجود آمده کمترین تقصیر را دارد در پی شفاف‌سازی است. برای درویش این نکته اهمیت دارد که رئیس مجمع باشگاه و هیأت مدیره بدانند که تا الان چه مشکلاتی را پشت سر گذاشته و چه موانعی پیش رو دارد. در تمام مصاحبه‌های خود بارها دلایل و موانع موجود برای درآمدزایی و حل مشکلات اقتصادی را مطرح کرده؛ نکاتی که برای بازیکنان دیگر قابل قبول نیست اما می‌تواند رئیس مجمع و هیأت مدیره را تا حدودی قانع کند.

از این رو درویش روز چهارشنبه هفته گذشته دیداری با کیومرث هاشمی داشت و مشکلات موجود را برای رئیس مجمع توضیح داد تا جلوی هرگونه شائبه‌ای را بگیرد. درویش دیروز هم در باشگاه پرسپولیس حاضر شد و به کارش ادامه داد تا بحث استعفای او منتفی به نظر برسد.

با این شرایط اینطور به نظر می‌رسد که درویش قصد کوتاه آمدن و استعفا ندارد و صندلی را برای فرد دیگری خالی نخواهد کرد چرا که اعتقاد دارد در مشکلات به وجود آمده کمترین تقصیر را داشته و بازیکنان به نوعی با بزرگنمایی مشکلات او را تخریب کرده‌اند.

همچنین خبری از برکناری او نیز مطرح نیست. کیومرث هاشمی تا زمانی که برای انجام تغییرات به قطعیت نرسد دست به تغییر نخواهد زد. در مورد پرسپولیس نیز به نظر می‌رسد وزیر ورزش آنقدر فکت و مسأله ندارد که بخواهد تن به چنین تصمیمی بدهد و دنبال مدیرعامل جدیدی باشد چرا که درویش با وجود مشکلات فعلی طی حدوداً دو سال گذشته برخی مشکلات باشگاه را هم مرتفع کرده است.

از سوی دیگر آنچه وزیر ورزش را مجاب می‌کند که فعلاً دست به مهره نشود و تصمیمی در این باره نگیرد موقعیت خطیر پرسپولیس در مسابقات است. پرسپولیس بعد از تعطیلی بازی‌های ملی دو دیدار مهم آسیایی متوالی در عربستان و تهران مقابل النصر و ریاض دارد و اگر تیم در این مسابقات نتیجه نگیرد تغییرات احتمالی می‌تواند از سوی هواداران و رسانه‌ها با نقدهای جدی مواجه شود.

با در نظر گرفتن این مسأله و اینکه درویش قصد استعفا ندارد حالا تمام گزینه‌هایی که در این چند روز برای تصدی سمت مدیرعاملی دندان تیز کرده بودند کمی عقب نشسته‌اند اما اوضاع برزخی در پرسپولیس ادامه خواهد یافت. تیم کار روتین خود را انجام می‌دهد و برای بازی النصر آماده می‌شود و درویش امور جاری باشگاه را پیش می‌برد تا ببینیم این مدیر و بازیکنانی که از یکدیگر شاکی و عصبانی‌اند کجا به هم برخورد خواهند کرد و چگونه قرار است همدیگر را تحمل کنند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157403
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
امیرضا

0

0

8 ماه پیش

ببینید تیم بزرگ و اسم و رسم دار پرسپولیس به چه روزی افتاده که همه تصمیم گیرند الا هواداران


امیرضا

0

1

8 ماه پیش

در هیچ جای دنیا وجود نداره که مدیرعامل علیه سرمربی و سرمربی علیه مدیرعامل و نصف بازیکنان علیه مدیرعامل و بقیه علیه سرمربی... بخدا این نوبره


امیرضا

0

0

8 ماه پیش

چرا استعفا بده مگه جایی خوشتر از اینجا سراغ داره؟


احمدرضا باوندپوری

-2

2

8 ماه پیش

تو رسانه ای یا آتیش بیار معرکه به تو چه درویش بره یا بمونه درویش هر چی باشه جلوی قرارداد های ترکمانچای که بعدها برامون مشکل ساز بشه گرفته متاسفم برای شما که اسمتون رسانه ست ولی واریزی از یک طرف دعوا دارید


رضا

-1

3

8 ماه پیش

چراوقتی تیم کهکشانی بست وازدهان زردک بازیکن کشیدبیرون نمی گفتیددرویش برو. بعضی از هواداران ازدشمن بدترند. دشمن دانابه از نادان دوست


محمد صادق مداح فر

-3

9

8 ماه پیش

نری ما ده میشی بی همه کس دزد برو


حسین قرمز

-3

11

8 ماه پیش

با یک خداحافظی خوشحالمون کن.آخه این چه وضعیه که برای پرسپولیس درست کردین.تیم بااین همه افتخارتواین چندسال الان بایدبهترین مهاجم روداشته باشه وبازیکناهم آسوده پولشون روگرفته باشن.


جاوید دلاور

-1

7

8 ماه پیش

درویش چرا چرا


رضا فیضی

-4

11

8 ماه پیش

هوادارهای محترم درویش ماموریت داره تا پرسپولیس رو وارد بحران کنه که تا حدودی هم موفق بوده اما باید جلوش رو بگیریم و با حمایت از بازیکنها و یحیی به درویش حالی کنیم که باید دمش رو بزاره روی کولش رو بره،دوستم گفت بهتون بگم که به هیچ وجه پشت بازیکنهارو خالی نکنید،بهم تاکید کرد که بهتون بگم که اول اقا ارین و بعد اینجانب مورد اعتماد کامل ایشون هستیم و لطف کنید با حمایت از هم باعث اتحاد بین هوادارها و قطع کردن دست دشمنان و نامحرمان بشید،کاربر مهرداد که دم از سواد میزنی،سلطان و رئیس ما تحصیلات عالی در رشته فلسفه دارند و کاملا مستند با کلی فکت فرمودند که تنها علاج پرسپولیس اخراج درویش از این تیم مردمی هستش پس لطفا دیگه لفظ تحصیل کرده رو برای خودت و اون دوتای دیگه که به قول سلطان هیچ وقت چهارتا تا نمیشید به کار نبر،هوادارها همه پشت به پشت هم پشت بازیکنها و یحیی باشید که این کار در آینده باعث افتخار شما خواهد بود چون با این کار در این موقعیت حساس بهترین تصمیم رو گرفتید و قطعا بعدا بهش افتخار خواهید کرد،در مورد رای گیری ای که بزرگ خودم اقا ارین انجام دادند هم باید بگم که کاملا مشخص بود که بازم میگم به قول سلطان شما دشمنهای یحیی و پرسپولیس کلا سه تا هستید و چهارتا نمیشید و مردم به موقع سره رو از ناسره تشخیص دادند،سلطان گفت ما تا الان با شش تا مدیر قهرمان شدیم اما بعدا دیگه نصف یحیی هم گیرمون نمیاد اما تاکید کردند که فرصت ما به یحیی تا انتهای نیم فصل هستش و ایشون باید رضایت طرفدارهارو تا اون روز به دست بیارند،کاربر مهرداد پولت رو از درویش بگیر و کم حرص بخور تو توی قلمرو سلطان تهش یه مورچه ای،به حساب نمیای اصلا،تویی که مدیر عاملهای بد رو میشماری بشین مربیهای بد قبل از برانکو رو هم بشمار،رفتار این روزهای درویش دقیقا مثل رفتار غمخوار هستش که اونم سال ۸۲ پرسپولیس رو جوری نابود کرد که ۱۳ سال بعد تونستیم خودمون رو پیدا کنیم،سلطان گفت درویش باید بره و فقط به شرط رضایت یحیی و بازیکنها میتونه بمونه وسلام،کاربر مهرداد از صفت ارتش مجازی استفاده میکنی؟؟؟؟خب پروفسور اینجا مجازیه دیگه دنبال واقعی میگردی؟دینام کولر نصیبت میشه ببخشید اون مال وحید مدادی بود شما دنبال واقعی میگردی تشریف بیار استادیوم ببین چجوری مردم یحیی امپراطور رو تشویق میکنند،دوست و بزرگ من یه دلخوری ای هم از دوستان داشتند گفتند اقای کرمی،برای پرسپولیس،سامان کوهدشت،منوچهر بختیاری،دایی علی پس چرا نمیایین پیام بزارید ؟؟؟؟؟الان وقت حمایت از یحیی و تیم هستش،گفتند کاربر زی زی،خانوم موسوی و بقیه بچه ها من ایمیل گذاشتم تا این روزها هماهنگ کنار هم باشید اما یه ایمیل ساده چه زحمتی براتون داشت که با عدم حضورتون خودتون و ما رو از این اتحاد محروم کردید،سلطان گفتند بچه ها بی خیال آفتابه ها بشید و از داداش ارین و رضا فیضی(که کوچیک همتون هستم)و سعید و کاربر عشق فقط پرسپولیس حمایت کنید و پشت این عزیزان از تیم محبوبمون و مربی پر افتخارمون حمایت کنید


مهرداد
(در پاسخ رضا فیضی)

-4

2

8 ماه پیش

همین که اینقدر فشاری شدی یعنی زدم تو خال ... خخخ بیشتر اکانت بساز بیچاره ...


رضا فیضی
(در پاسخ مهرداد)

-1

3

8 ماه پیش

فشار رو که شما خوردی و چند اکانتی هم هستی نیما خودتی و چندتای دیگه اما حرص نخور حداقل دیگه با این کامنت مشخص شد که تو هدفمند داری تیم رو تخریب میکنی🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣نمیتونی اونم هیچ جوره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣


حامدمعینی

0

4

8 ماه پیش

مونده که تیم رو خراب کنه ویحیی رو برکنار کنه و بره


امید فلاح

0

4

8 ماه پیش

مدیر که عرضه درآمدزایی و گرفتن بازیکن نداره و مدیر ترسویی که زیر پتو قایم میشه نمی خواهیم. درویش باید برود و مدیری در حد نام پرسپولیس بزرگ بیاید.


مجمدبابایی

0

5

8 ماه پیش

العان شنیدم الهلال بخاطرمصدومیت نیمارفلواردساحل آجی آس گالاتسرارایوداره میاره به پول بی ارزش مامیدونید30میلیون یوروچقدرمیشه؟اونوقت این آقا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟


عبدالرحمن لشکری

-1

5

8 ماه پیش

از کیومرث هاشمی توقع بیشتری میره ؛ دلیل این تعللش در برکناری درویش را نمیتونیم هضم کنیم چرا که درویش بالاخره باید بره اما هرچه زودتر بهتر


بهنام

-1

5

8 ماه پیش

درویش سریش...


محمد صادق مداح فر

-1

5

8 ماه پیش

کجا میتونه بهتر از اینجا دزدی کنند آقای درویش برو خودت


رضا

0

3

8 ماه پیش

اگرکمی دقت کنیدخواهیدفهمیدپروژه بحران سازی برای پرسپولیس دقیقا بعدازمصاحبه خطیرکثیف که گفت کیسه به آرامش رسیده کلیدخورد لطفاخودیهاآتش بیارمعرکه نشوند


امیر سروری

-1

10

8 ماه پیش

درویش خواست آقا یحیی رو خراب کنه و جلوی هوادارا قرارش بده ، هوادار هم ناراضی از چند بازی مساوی و یک باخت اومدن و توپ پر داشتن که البته خیلیا از روی تعصب واقعا ناراحت بودن ولی بعضیا جیره خور هستن و فقط در حال کوبیدن آقا یحیی ، که البته با اتحاد بین ما طرفداران ارتش سرخ سنگشون به تیر میخوره 😂😂 هوادار میدونه که اگه آقا یحیی و افشین خان رو حذف کنن پرسپولیس برمیگرده به دوران ژوزه و درخشان دهه نود


مهرداد

-5

3

8 ماه پیش

تمام گزینه هایی که دندان تیز کرده بودند ...... تا جایی که می دونم امثال دادکان برای هیچ پستی دندان تیز نمی کنن .... معلوم نیست چه جونورهایی قرار بوده بیان جای درویش


خانم موسوی

0

8

8 ماه پیش

اقای فیضی بزرگوار آقای ارین بزرگوار سلام... من چندین باره خدمت شما پیام میدم و سراغ میگیرم ولی ثبت نمیشن... اقای فیضی من جواب پیغام شما رو در خبر« دیواراعتماد» دادم ولی بازمتاسفانه ثبت نشد توضیح دادم که علت اینکه هزاران ایمیل من برگشت میخوره چیه... کاش یکی از، شمادوتابزرگوارهم ایمیل بزاریدتا ازطریق شما بشه مشکل ایمیل رو توضیح دادو برطرف کردو سراغِ...رو گرفت


msa

-5

1

8 ماه پیش

کاربازیکنان بسیار غیرحرفه ای وغلط است ودرهیچ جای دنیا بازیکن برای برکناری مدیرعامل یاسرمربی تصمیم نمیگیرد فقط درفوتبال بی دروپیکر کشور ما متاسفانه بازیکنان ازحمایت هواداران سو استفاده میکنن اقای درویش باهمه کم وکاستی که داشت الحق والانصاف تاجایی که توانست کوتاهی نکرد واگرجایی عملکردش لنگ میزد این هم بابت قوانین مسخره فدراسیون ودولتی بودن باشگاه بود


zizi

0

7

8 ماه پیش

حالاکه موندیی مثل آدم تیموازحاشیه دورکن بایحیی وبازیکنا خوب باش وباشون آشتی کن وهرچی دستورگرفتی ازبالادستیاتمومش کن دیگه .....میدونی که خرجت یه تجمع ویه شعاردرویش حیاکن پرسپولیسورهاکن هست نه بیشتر،،،،حالاکه قصدموندن داری اینوبدون این پرچم افتادنی نیس این پرسپولیسوتووامثال تونمیتونن زمین بزنن شایدتویه مقطع باشین واینکاروبکنیدولی خیلی زوددستون رومیشه براهمه آقادرویش من یکی قبلا چندباری هشتک درویش بایدبماندتوفضای مجازی براتون راه انتداختم برااینکه نوچه نبودی برااینکه براموفقیت پرسپولیس زحمتایی کشیدی،،نمیشه همه چیوفراموش کردمانمک نشناس نیستیم آقادرویش،،،،،الان که میخوای باشی همون درویشی باش که تازه اومده بودپرسپولیس همون درویشی که مچ سجادی باهوشش خوابوندوبامدرک ودلیل ناداروی علیه تیممونو،تمومش کرد،،،،من قبلاگفتم الانم دوباره میگم شایدایشون پیام منوبخونن گفته بودم برانبودن یه شخص اینجادیگه پیام نمیزارم حالاکه ایشون دستورفرموندن چشم روچشم،،فقط کاش شمابودین،،واقعاخیلی شمارولازم داریم❤❤❤❤❤❤


آرمین معاذیان

-1

2

8 ماه پیش

آرمین مدیر عامل فقط و فقط سعید اذری


احمد شرفی

0

0

8 ماه پیش

😂😂😂😂😂😂

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال