ارتش سرخ دات کام

اخبار

درویش: بگوییم پرسپولیس مجوز گرفته، ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 20 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

درویش: بگوییم پرسپولیس مجوز گرفته، برخی سکته می‌کنند

ارتش سرخ دات کام :
درویش: بگوییم پرسپولیس مجوز گرفته، برخی سکته می‌کنند
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: اگر اعلام کنیم مجوز گرفته ایم خیلی ها ناراحت و خدای ناکرده ایست قلبی می کنند.

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بعد از برد این تیم مقابل هوادار و صعود به فینال جام حذفی اظهار داشت: خدا را شکر که امروز بچه‌ها بازی خوبی از خود نشان دادند. ما در 15 دقیقه اول 7، 8 موقعیت گل داشتیم. بچه‌ها کمی حریف را دست‌کم گرفته بودند، اما خوشبختانه آماده فینال جام حذفی می‌شویم تا بتوانیم جام دیگری را به هواداران پرسپولیس تقدیم کنیم. هواداران امروز دوست داشتند از تیم حمایت کنند اما انرژی زیادی به تیم دادند و حالا منتظر یک فینال و جام دیگر هستند.

درویش در مورد اینکه بازی با استقلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود و آیا سازمان لیگ هزینه این بازی را برعهده خواهد گرفت یا نه ادامه داد: فکر می‌کنم با توجه به اینکه دو تیم تهرانی هستند ظاهرا هزینه‌ها بین دو باشگاه به صورت مساوی تقسیم می‌شود.

وی در خصوص اینکه درآمدهای دربی جام حذفی متعلق به چه تیمی خواهد بود، افزود: فکر می‌کنم برای باشگاه‌ها باشد چرا که فقط دو باشگاه در این بازی حضور دارند. یک زمان است که مسابقات لیگ است و 16 تیم حضور دارند که درآمد برای همه آن 16 تیم است اما در فینال جام حذفی فقط بین دو باشگاه انجام می‌شود و درآمد هم برای هر دو تیم باید باشد.

درویش در خصوص اینکه استقلالی‌ها درخواست کرده‌اند فینال جام حذفی با داور خارجی انجام شود، افزود: باید این مسئله را از خود آنها بپرسید که این درخواست را دارند. شاید یکی از تیم‌هایی که در 7، 8 هفته اول بیشترین ضرر را از داوری‌ها دید تیم ما بود، اما در عین حال گفته شده که اشتباهات جزو داوری است. حتما ما داوران خوبی داریم که قضاوت‌های خوبی انجام دادند. ما هم معتقدیم که باید از داوران حمایت کرد.

مدیرعامل پرسپولیس درمورد اینکه استقلالی‌ها اعلام کردند شرایط برابر نیست و این تیم از نظر مالی برخلاف پرسپولیس دچار مضیقه است تصریح کرد: این مسائل حاشیه است و نباید به آن پرداخت. از همین جا از فرصت استفاده می‌کنم و از مربیان تراکتور و سپاهان که قهرمانی ما را تبریک گفتند تشکر می‌کنم. امیدوارم که با حضور این مربیان لیگ خوبی داشته باشیم. به نظر من بهتر بود که ایشان مسائل داخلی را به بیرون بروز ندهند چرا که حجت کریمی فرد توانمندی است و می‌دانم که او چقدر زحمت می‌کشد. ان شاالله که مشکل آنها حل شود چرا که آنها تیم همشهری ما هستند و اگر می‌خواهیم فوتبال قوی داشته باشیم یکی از دلایلش این است که استقلال در لیگ حضور دارد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره اینکه انتظار دارد در فینال حذفی بازیکنان استقلال برای این تیم تونل قهرمانی درست کنند خاطرنشان کرد: مهم این است که نتیجه‌ای که هوادار ما را راضی می‌کند بگیریم اما این مسائل حاشیه‌ای است.

درویش در مورد درصد پرداختی بازیکنان و اینکه برخی از آنها گویا بابت این موضوع ناراحت هستند گفت: بعید می‌دانم که این مسئله صحت داشته باشد چرا که همه بازیکنان بالای 76 درصد پول گرفته‌اند. سعی می‌کنیم در این هفته پول به بازیکنان بدهیم اما نمی‌خواهیم که دغدغه‌ها را مکرر اعلام کنیم تا هواداران نگران شوند اما ما هر روز بحث چک برگشتی و مالیات داریم. البته از مسؤولان اداره مالیات هم تشکر می‌کنم چرا که چندبار حساب ما بسته و باز شد. حدود 30، 40 میلیارد تومان بحث بیمه داریم. برخی از طلبکاران از دهه 80 به دنبال پول هستند. برخی‌ها 50 میلیون به باشگاه پول دادند و حالا یک میلیارد و 400 میلیون پول می‌خواهند. همه این بدهی‌ها باعث شده که نتوانیم قرارداد بازیکنان را آنطور که باید پرداخت کنیم ضمن اینکه پول راشودویچ و بدهی‌های گذشته که از قبل به ارث مانده را پرداخت کنیم. البته پول این بازیکنان که اینقدر تلاش می‌کنند را پرداخت خواهیم کرد چرا که این نتایج ماحصل تمریناتی است که شبانه‌روز انجام می‌دهند. وظیفه باشگاه هم این است که به تعهداتش عمل کند. سعی می‌کنیم این مشکلات را برطرف کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که بعد از قهرمانی با کارمندان باشگاه جلسه‌ای برگزار کردید و عکس خوشایندی از آن جلسه منتشر نشد اظهار داشت: ما کجا برویم بگوییم این همه دشمنی برای چیست؟ شما ببینید پرسنل دوست داشتند با جام قهرمانی عکس بگیرند. اگر این بردها به دست آمده تک تک پرسنل ما از مالی تا اداری همه زحمت کشیدند و در آن نقش داشتند. ما گفتیم برای تشکر از آنها یک عکس یادگاری با جام بگیریم چرا که همه صحنه گل را می‌بینند و کسی این افراد را نمی‌بیند. خواستم از آنها تشکر کنم و عکس یادگاری گرفتیم. اولویت با خانم‌ها بود که جلو نشستند و بقیه پشت نشسته بودند.

درویش در مورد اینکه قبول دارید این عکس خوب نبود ادامه داد: به نظر من این عکس بد نبود بلکه زاویه دوربین به آن شکل بود! به نظر شما باید خانم‌ها روی سر ما می‌نشستند؟! کارمندان به صورت جداگانه با جام عکس گرفتند اما می‌خواستند عکس یادگاری دسته‌جمعی هم با جام بگیرند. شما ببینید این همه زحمت می‌کشیم اما در یک خبر نوشته بودند که این چه قهرمانی است؟ چون چند بازیکن امید مدال نگرفتند. شما فکر می‌کنید آنها دلشان برای این بازیکنان سوخته؟ نه! همه دنبال این هستند تا به شکلی قهرمانی ما را خدشه‌دار کنند. همین بحث مجوز حرفه‌ای را دیدید؟ چه مشکلاتی برای ما درست کردند آن هم افراد ایرانی! شما با درویش خوب نیستید با پرسپولیس هم خوب نیستید؟ با ایران که نباید بد باشید چون پرسپولیس نماینده ایران است. خواهش می‌کنم باشگاه‌های عربستان را ببینید که چند تیم بیشتر آنها دولتی هستند؟ آیا یک خبرنگار یا یک هوادار از این کارها می‌کند؟ همین امشب که ما برنده شدیم ناراحت هستند که ما برنده شدیم! دست خدا بالای همه دست‌هاست. خیلی‌ها برای ما مشکل درست کردند اما دست خدا بالای همه اینهاست. در این فضا این مشکلات هم به وجود می‌آ‌ورند.

وی درباره اینکه نامه فدراسیون به این باشگاه برای گرفتن مجوز حرفه ای رسیده اما باشگاه به صورت رسمی این مسئله را اعلام نکرده و اینکه دبیرکل فدراسیون آیا می‌تواند چنین مسئله‌ای را اعلام کند خاطرنشان کرد: یک کمیته بدوی است که زیر نظر فدراسیون و زیر نظر ای اف سی کار می‌کند. آن کمیته بدوی گزارشات خود را به دبیرکل فدراسیون می‌دهد و دبیرکل گزارش‌ها را به ای اف سی می‌دهد. قانون در این باره می‌گوید اگر شما اعتراض کردید این پرونده به کمیته استیناف می‌رود. برخی دنبال این هستند که مجالی برای صحبت داشته باشند. اگر ما مشکل نداشته باشیم پرونده ما به استیناف نمی‌رود. وقتی من مجوز گرفتم دوباره اعتراض می‌زنم که چرا مجوز گرفتم؟

درویش ادامه داد: ما گفتیم به خاطر همین دعواها برای نشان دادن خودمان کار نکنیم. هوادار هم این مسائل را متوجه شده و بیشتر از این دیگر پرداختن به حاشیه است. طبق نامه فدراسیون ظاهرا ما مجوز گرفته‌ایم و اگر ما اعلام کنیم خیلی‌ها ناراحت می‌شوند و خدای نکرده ایست قلبی می‌کنند که باعث ناراحتی ما می‌شود!


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/154913
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
مجید اسمعیل زاده

0

1

1 هفته پیش

خوب نگو


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

1

1 هفته پیش

آفریننننننن👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼👍🏼♥♥♥♥♥♥♥♥به جهنم😂😂😂😂😂


علیرضاهمتی نژاد

0

1

1 هفته پیش

درود برحاج رضا درویش بهترین مدیرعامل ایران وآسیا انشالله هم جام حذفی قهرمان بشیم وهم به AFC به صورت رسمی مجوز حرفه‌ای مان رو صادر کنه ❤️❤️❤️❤️هر چند گرفتن مجوز حرفه‌ای وحضور درلیگ قهرمانان آسیا خیلی باارزش تره


یعقوب آذرنوش

0

2

1 هفته پیش

دود برشرفت آقای درویش.آقای وزیر ورزش و آقای قربان زاده یادتون باشه درویش باید بمونه در پرسپولیس.


احمد نوری اسرمی

0

1

1 هفته پیش

اولیایی نجس همچنان داره میسوزه


ارمان حاصلی زارع

0

1

1 هفته پیش

دمت گرم درویش❤❤❤❤


عبداله حسینی

0

4

1 هفته پیش

امید دارم خاطره های سال 52تکرارشود


رضا پازوکی

0

4

1 هفته پیش

دقیقا همینطوره


جان محمد صالحی ریحانی

-5

1

1 هفته پیش

آقای درویش شما بسیارانسان نادانی هستید یک مطلبی توی این مصاحبه عنوان کردید ننیخواهم بخاطر عشقم پرسپولیس وعشقم هواداران عزیزم بازش کنم شما نباید لفظی بکار ببرید که دل حتی یک هوادار شکسته شود واقعا اینقدرنادانید که نمیتوانید تشخیص بدهید که استقلال دارد تیشه به ریشه پرسپولیس میزند استقلال دشمن پرسپولیس است لطفا توی مصاحبه هایت دقت بیشتری بکنید


رضا پازوکی

0

5

1 هفته پیش

درود بر آقای درویش وهمکارانش تا میتونید با کارهای خوب کیسه سوز باشید تا از درون بسوزند ارتش سرخ ایران فقط پرسپولیس زل زله😛😛😛😛😛😛


جعفر باقری

0

5

1 هفته پیش

سلام ‌‌‍‍‍‍‍‌،این عده هیچ گاه موفقیت پرسپولیس رو نمی‌توانند ببینند چون تنگ نظرند خودشان که موفق نمی‌شوند از موفقیت بقیه هم میسوزند ،این عده هیچگاه روی خوشی و موفقیت رو نمی‌بینند❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


امیر پرسپولیسی

0

6

2 هفته پیش

الحق که لقب رضا پرز برازندت است آقای درویش❤🤩❤👌


ابراهیم خنجری

0

5

2 هفته پیش

درود خدا به شرف رضآ خان درویش


جاوید دلاور

0

4

2 هفته پیش

سلام بر شما ابر مرد پرسپولیس خدا یاورو نگهدارت باشه به یاری خداوند. تنت سالم گامهایت استوار ووجودت بی بلا بنده خوب و بی ادعای خداوند مدیری نمونه هستی یاد کنیم از مدیران لایق و زحمت کش قبلی آقایان مهندس امیر عابدینی... آقای طاهری......سردار رویانیان....آقای گرشاسبی. و حامی بی ادعای پرسپولیس حاج حسین هدایتی دولابی این مرد پرسپولیسی هزار آتیشه انشاالله همگی پاینده باشید در پناه حق


مرادسلمانی

0

3

2 هفته پیش

آقادرویش عزیزخدایی خیلی مردی.اعصاب فولادی میخوادبااین بعثی ها بجنگی.اینهاازدشمن فرضی وبعثی بدترندچون حسادت همه وجودشان گرفته.فقط لطف خدایی بازی ویی جام دیگه جآاااااااااااااام


مرتضی عباسی نژاد

0

5

2 هفته پیش

در روز چهار شنبه سکته های زیادی خواهیم وجام در دست پر توان پرسپولیس بالا خواهد رفت تا کور شود هر آنکه نتواند دید


مرتضی عباسی نژاد

-1

3

2 هفته پیش

سلام آقای درویش بگذار سکته کنند این بی شرفها ونامردها که تمام اعمال آنها ریا و تزویر است انشالله در روز ج


پسر پرسپولیسی( لر)

0

3

2 هفته پیش

امیدوارم اونایی که قراره باشنیدن اینکه باشگاه فرهنگی ورزشی وپرافتخار پرسپولیس کبیر مجوز حرفه ای گرفته از ناراحتی سکته بکنن؛ هرچه سریعتر سکته را بزنن وسقط کنن؛ تا ایران وایرانی از شر این زالو صفتان و وطن فروشان خائن راحت بشه؛ به کوری طرفداران طویله خسروانی ما با اقتدار مدیر عامل وهمه دست اندرکاران باشگاه محبوب پرسپولیس مجوز حرفه ای گرفتیم؛ ودر لیگ قهرمانان آسیا پرچم ایران را بالا برده وآبروی فوتبال ایران را با بازیهای خوب و چشم نوازمان میخریم؛ و شما طرفداران کیسه هم باحسرت در گوشه ای بتمرگین و بازی شیر بچه های ارتش سرخ را درآسیا به تماشا بنشینید


مهدی‌قزوین

0

3

2 هفته پیش

درویش باید بمونه...


مهدی‌قزوین

0

4

2 هفته پیش

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

بازی های پرسپولیس

1-2

پرسپولیس

استقلال

چهارشنبه, 10 خرداد
ساعت 19:45

ورزشگاه : آزادی

داور : اشکان خورشیدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مهدی ترابی 2
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 سیامک نعمتی 1
6 وحید امیری 1
7 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس 2 - 1 استقلال 19:45
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال