ارتش سرخ دات کام

اخبار

درویش: به جای عذرخواهی مدام دروغ م ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 10 اظهار نظر

-

4 ماه پیش

درویش: به جای عذرخواهی مدام دروغ می‌گویند

ارتش سرخ دات کام :
درویش:  به جای عذرخواهی مدام دروغ می‌گویند
رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز به شدت ناراحت است و می‌گوید آبروی فوتبال ایران در دنیا رفته.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس از اتفاقات ورزشگاه یادگار امام تبریز به شدت ناراحت است و انتظار دارد تمام ارکان فدراسیون فوتبال در این مورد واکنش نشان بدهند. با رضا درویش مصاحبه‌ای اختصاصی انجام دادیم که می‌خوانید.

رضا درویش ضمن احترام به همه مردم تبریز در مورد اتفاقات ورزشگاه یادگار امام می‌گوید: «به سرمربی تیم ما بدون این که هیچ جرمی‌مرتکب شده باشد بدترین حملات انجام شد و فدراسیون فقط یک جلسه تراکتور را محروم کرده است. شما بگویید جرم یحیی گل محمدی که از مفاخر این فوتبال است چه بود که آن اتفاقات رقم خورد؟ باور کنید بعد از اتفاقات بازی پرسپولیس و تراکتور باید عزای عمومی‌اعلام می‌کردند اما متاسفانه عده ای گستاخانه رفتار می‌کنند که این مساله به شدت عجیب است. حتی به نظر من مسئولان فدراسیون باید استعفا می‌کردند چون عده ای آبروی فوتبال ایران را در همه دنیا بردند و متاسفانه با این مسائل سالهاست که برخوردی نمی‌شود.»

درویش حرف‌هایش را با هیجان ادامه می‌دهد: «من نمی‌دانم آن همه سنگ و بطری چطور وارد ورزشگاه شده بود همان طور که نمی‌دانم چرا به آن همه تماشاگر بلیت فروخته بودند؟ اصلا مگر دفعه اول بود که در تبریز این اتفاقات رخ می‌داد؟ مگر قرار نبود فقط به اندازه یک سوم ظرفیت ورزشگاه بلیت فروشی شود؟ شنیدم یکی از مسئولان تراکتور گفته سنگ‌ها را پرسپولیسی‌ها پرتاب کردند که واقعا جای تاسف دارد. آقایان به جای یک عذرخواهی ساده آن قدر دروغ می‌گویند که...»

مدیرعامل پرسپولیس در ادامه تاکید می‌کند: «علیه عالیشاه هم هجمه زیادی انجام شده و می‌گویند او به تماشاگران حریف توهین کرده است. شما ببینید او چند بار سنگ‌ها را برداشت و به کناری انداخت اما آن قدر فحش دادند و سنگ زدند که تحملش تمام شد. بعد هم می‌خواست لباسش را درست کند اما می‌گویند حرکت زشتی انجام داده که اصلا اینگونه نیست. ما حرکت دانشگر را به کمیته انضباطی گزارش کردیم اما و فیلمها و عکس‌ها را دیدند و گفتند هیچ توهینی انجام نشده است! حالا چطور می‌شودعالیشاه که آن همه سنگ خورد و توهین شنید محروم شود؟»

این هم حرف آخر رضا درویش: «همه ایران صحنه‌های زشت ورزشگاه یادگار امام تبریز را دیدند اما آقایان مسئول در تراکتور یک عذرخواهی ساده نکردند و من اینجا از طریق شما از همه مردم به جای آنها عذرخواهی می‌کنم و امیدوارم حداقل برخورد مناسب و بازدارنده ای صورت بگیرد که این مسائل تکرار نشود. البته تاکید می‌کنم که تبریز مردم اصیل، بافرهنگ و مومنی دارد اما عده ای قلیل کاری کردند که آبروی فوتبال ایران در همه دنیا رفت.»


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/149368
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
بابک اعتمادیان

0

1

4 ماه پیش

حتی یک مسئول تو تبریز اشتباه رو گردن نگرفت بخدا وقاحت هم حدی داره


HAMID

-1

0

4 ماه پیش

in tabriz is allways loke this thay are so wildy


اکبر بازی

0

2

4 ماه پیش

سلام ما یه خری داشتیم موقعی که کاه وجویش ررازیاد می کردیم چفتک می انداخت تماشا گران تبریزی هم همینطوری هستند اگه امکانات که به آنها میدهیم به استانهای وطن پرست می دادیم اینجوری نمی شد اگه تو زمستان گاز جنوب را روی سرشون می بستیم شعار ترکیه ترکیه نمی دادند درضمن مردم ترکیه را اگر آزمایش dnaازشون بگیریم 70درصد آزمایششون عرب هستند


محسن شیرمحمدی

0

3

4 ماه پیش

همیشه میگن بهترین تماشاگر رو داریم، کو؟ کجان؟ که نمی بینیم بابا بیشتر از 20ساله هوادار پرسپولیسم بس واقعا کجان، همش میگن تماشاگر نما همش خودمون رو خوب می بینیم هر بازی تبریز همینجوری میشه اصفهان از اون بدتر، واله روز بازی تقریبا از هر ده نفری که تو استادیوم نشسته بودن 8 نفر یا در حال فحش دادن بودن یا پرت کردن سنگ و بطری بودن قشنگ تو تصاویر مشخص بودن، هی خودمون رو قول میزنیم با کلمه تماشاگرنما تماشاگرنما، بابا 50سال از فوتبال آسیا که هیچ، از منطقه غرب آسیا عقبیم بخدا


محمدرضا معتمدی

0

4

4 ماه پیش

آدمای بزرگ و باشرف عذرخواهی میکند متاسفانه اونا فقط از صداقت مردم آذربایجان سوءاستفاده میکنند عده ای را اجیر کرده با کمپرسی سنگ به استادیوم میارن و برای تجزیه کشور عزیزمون ایران شعار سر میدن ،ولی کور خوانده اند . واقعا شرف دارن؟؟؟؟


فردین کرمی

0

6

4 ماه پیش

تبریزیکسری حیوان وحشی عقب مانده ان کجااصیل ومومن


رمضان خاکپور

0

5

4 ماه پیش

اگه مردی ووجدان وشرف داری ازحق تیم دفاع کن کوتاه نیا امسال که تیم نابود کردن لااقل سال دیگه تیم قوی داشته باشیم بخدا جلو کیسه کشا خیلی کم اوردیم اونا باناداوری قهرمان شدن لااقل سال اخرشون باشه


محمد هادی جلالی

0

4

4 ماه پیش

عجیبه که از احمق ها توقع عذرخواهی دارید


یداله قنواتی

0

4

4 ماه پیش

آقای محمودی سهرابی باید خجالت بکشین این حرف های شما را یک بچه هم قبول نداره آبروی فوتبال تبریز بردید باید گم شید


آرین

0

4

4 ماه پیش

لعنت بر مدیران بی غیرت و بی وجود تراکتور که همشون هرومزاده هستن که فقط دروغ میگن

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

تراکتور

یکشنبه, 10 مهر
ساعت 17:30

ورزشگاه : آزادی

داور : موعود بنیادی‌فر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهد کرد؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 8 لیگ برتر

پنجشنبه, 14 مهر

پیکان - آلومینیوم 17:00
نساجی - ذوب آهن 18:00
استقلال - فولاد 18:30

جمعه, 15 مهر

ملوان - صنعت نفت 17:30
مس کرمان - هوادار 18:00
مس رفسنجان - تراکتور 18:00
نفت م.س - گل گهر 19:00
سپاهان - پرسپولیس 20:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 7 5 14
2 استقلال 7 4 14
3 سپاهان 7 3 12
4 گل گهر 7 2 12
5 تراکتور 7 2 11
6 فولاد 6 2 10
7 نساجی 7 3 9
8 ذوب آهن 7 1 9
9 مس رفسنجان 7 1 9
10 آلومینیوم 7 -2 8
11 پیکان 7 -3 8
12 نفت م.س 7 -4 8
13 مس کرمان 7 -1 6
14 هوادار 7 -4 5
15 صنعت نفت 7 -4 5
16 ملوان 6 -5 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال