ارتش سرخ دات کام

اخبار

دلبری: گل‌محمدی گفت مسافرت هستم! ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

9 ماه پیش

دلبری: گل‌محمدی گفت مسافرت هستم!

ارتش سرخ دات کام :
دلبری: گل‌محمدی گفت مسافرت هستم!
عضو هیأت مدیره پرسپولیس گفت: گل‌محمدی خودش اعلام کرد که به مسافرت رفته است.

محمد دلبری در پایان جلسه هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران در مورد وضعیت یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: قرار بود امروز در خدمت آقا یحیی باشیم که مسافرت تشریف داشتند قرار شد در اولین جلسه در خدمت‌شان باشیم.

وی در مورد اینکه غیبت گل‌محمدی به خاطر دلخوری بود یا واقعاً مسافرت بوده، گفت: خودش گفت که مسافرتم.

دلبری در مورد اینکه شما در جریان اخطار دادن گل‌محمدی به باشگاه بودید، اظهار داشت: ما که اعضای غیر مؤظف هیأت مدیره هستیم با توجه به بحث‌هایی که دارد در جلسات شرکت می‌کنیم و مطالبی که در جلسه مطرح شود را بررسی می‌کنیم.

وی در مورد اینکه گل‌محمدی از پرسپولیس دریافتی داشته است یا نه و مطالباتش چقدر است، گفت: اینها را خود باشگاه مشخص می‌کند. بله به تمام بازیکنان 10 درصد قبل از بازی گل‌گهر پرداخت شد.

وی در مورد اینکه آپشن‌های فصل گذشته به او پرداخت نشده است، گفت: بحث سازمان بازرسی و مسئله‌ای که الان هست و در قراردادها یکسری ابهام دارند که باید اول آنها در دستگاه نظارتی رفع شود. یکسری اختلافات بر سر قراردادها و آپشن‌ها هم هست که ان‌شاءالله با توجه به موضوعات برطرف شود و قرار شد با خود گل محمدی صحبت شود. مشکل حل می‌شود، مشکل خاصی وجود ندارد. اینجا خانه آقا یحیی است.

دلبری در مورد کسر یک امتیاز از پرسپولیس گفت: در مورد آن هم قرار شد که هم اعتراض کنند و با توجه به مستنداتی که باشگاه دارد و از تیم‌های دیگر هم شکایت کنند و در مورد یک امتیاز هم اعتراض کنند.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس در مورد کسر یک امتیاز صحبت شد، گفت: بله، یکی از دستور جلسات آن بود. چند موضوع دیگر هم در دستور بود آقای درویش در مورد پرونده آقای لوکادیا گزارش دادند و اقداماتی که انجام شده است.

وی در مورد اینکه از لوکادیا می‌توانید پول بگیرید، گفت: بله، رأی دارد و اگر ندهد محکوم می‌شود.

دلبری در مورد اینکه درست است که پول به فیفا ارجاع می‌شود تا تهاتر شود، عنوان کرد: ما دنبال این هستیم که طلب‌مان را به شکلی از فیفا بگیریم. هم مسئولان دولتی و هم مسئولان باشگاه در تلاشند تا پولی که در فیفا داریم که رقمش هم قابل توجه است و بسیاری از مشکلات را حل می‌کند، بگیریم.

وی افزود: مهم‌ترین بحثی که در مورد دو باشگاه استقلال و پرسپولیس وجود دارد بحث تعیین تکلیف مالکیت باشگاه است. اگر خصوصی‌سازی متولی آن است باید در مورد بقیه سهام تصمیم‌گیری کند. اگر دولت متولی آن است باید نسبت به مشکلات و مسائل به باشگاه کمک کنند.

دلبری در مورد اینکه با وزارتخانه هم در این مورد صحبت شده، گفت: بله، در مجمع صحبت کردیم. قرار شد این کار انجام شود. هنوز جلسه‌ای با حضور آقای وزیر هماهنگ نشده است.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس در مورد اینکه چه زمانی این مسئله حل می‌شود وبحث یحیی برای هواداران مهم است، اظهار داشت: بالاخره یکسری موضوعات در حد پیغام و پیام است و یکسری مطالب تا جلسه حضوری نباشد و ما به عنوان هیأت مدیره مطالب آقایحیی را بشنویم و مدیر تیم هم آقای پیروانی هستند حرف‌های‌شان را بشنویم و تصمیم‌گیری شود ولی چیز خاصی نیست که مشکل ایجاد شود.

وی در مورد اینکه پرسپولیس در چه شهری قرار است در لیگ میزبان حریفانش باشد، عنوان کرد: در جلسات، ورزشگاهی که شرایط خوبی داشته باشند مطرح شد که ورزشگاه‌های خوبی دارند و ما مشکلی نداریم. منتهی به خواسته ما نیست هم باید سازمان لیگ موافقت کند و هم هیأت آن استان موافقت کند و هم اینکه شورای تأمین آن استان مسئولیتش را قبول کند و آمادگی داریم در ورزشگاهی که شرایط خوبی داشته باشد بازی کنیم. ما در همه شهرها هوادار به اندازه کافی داریم. در هر شهری که کیفیت استانداردهای زمینش خوب باشد آمادگی داریم.

دلبری در موردی اینکه دریافتی بابت تبلیغات محیطی از سازمان لیگ داشته‌اید، گفت: هنوز دستور جلسه‌ای برای این موضوع نبوده چون موضوعی است که اختلافی است بین باشگاه و سازمان لیگ و هنوز خود باشگاه به توافق نرسیده که بعد بیاید و مصوبه هیأت مدیره بگیرد.

عضو هیأت مدیره پرسپولیس در مورد خبر شکایت پرسپولیس از استقلال به خاطر سقف بودجه گفت: امروز اعلام کردیم اگر قرار است آن یک امتیاز را از پرسپولیس کم کنند حتماً باید از تیم‌های دیگر که بیش از اینها تخلف داشته‌اند شکایت کنیم و حتماً پیگیری می‌کنیم. زیرا موضوعی که به ما گفته‌اند نسبت به تخلفات سایر باشگاه خیلی حائز اهمیت نیست قرار شد دوستان حقوقی این را پیگیری کنند.

وی در مورد اینکه شکایت از چه تیم‌هایی مدنظرتان است، گفت: مشخصاً نمی‌دانیم ولی آنچه امروز در جلسه مطرح شد تیم‌های مطرحی هستند. از سپاهان با آن همه تخلفاتی که گفته شد فقط 4 امتیاز از آنها کم شد.

دلبری در مورد بازگشت دو بازیکن سپاهان به تیم گفت: آن را باید از مجمع فدراسیون بپرسید که از یک طرف حکم اینگونه داده‌اند و از طرف دیگر اتفاقات دیگری رخ داد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/156861
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
امیرضا

0

3

9 ماه پیش

چرا درویش میره تو تلویزیون و سوتی میده تا استقلال رو به سطر بیار و کسر امتیاز برای پرسپولیس، اینها همش معامله است ، چرا با شعور مردم بازی میکتید، آقا یحیی چرا بعداز بازی فاجعه بار النصر نوتیس ندادی و تا برد داشتی بفکر آپشن های خودت افتادی؟ لطفا وقت فیلم بازی نداریم برو


امیرضا

0

2

9 ماه پیش

موقع گرو کشی یحیی نبود و ما می‌دانیم که مسافرت نیست ، درویش هم موقع نقل و انتقالات ۶ بار به کربلا رفت با توصیه تاج که زمان بهش داد تا سپاهان مقانلو رو راضی کن تا در سپاهان بمونه و آخرین روز نقل‌ و انتقالات بفکر مهاجم بود، یحیی الان که موقع ناز و توز و التیام و قهر نبود اونهم در این موقعیت حساس، چجوری خود را پرسپولیسی میدانر


احمد نوری اسرمی

0

2

9 ماه پیش

الان تمرینات انجام میشه یا نه . اگه تمرین انجام میشه مربی برای چی رفته مسافرت . فیفا دی که میشه همه خودشون رو تعطیل میکنن


ع حسین زاده

0

2

9 ماه پیش

تو اين اوضاع که همه از هر طرف دارن به پرسپولیس ضربه میزنن و مشکل درست میکنن، این کار یحیی یه جور خودزنی هست، چراکه اونا منتظر کوچکترین خلاف یا مشکل تو قرارداد های بازیکنان و مربیان پرسپولیس هستن تا از امتیازات پرسپولیس کم کنن تا بتونن به تیم مد نظر خودشون کمک کنن تا به قهرمانی برسه، حالا چرا آقای گل محمدی خودش که نفر اول تیم هست ،داره برای تيمش حاشیه درست میکنه، خدا میدونه، چون پرسپولیس بازی مهمی تو لیگ قهرمانان آسیا داره، و هر پیروزی تو این بازی ها کلی درآمد برای تیم داره، بنابراین همه ارکان باشگاه باید کمی خویشتن دار باشن تا مبادا ضربه ای به تیم بخوره.


پرسپولیس نام ما پیروزی کار ما ❤❤❤

0

1

9 ماه پیش

درویش که همش میزه کربلا گل محمدی هم که رفته مسافرات و میخاد جدا بشه گل بگیرن در این باشگاه و کل فوتبال ایران نمیدونم دیگه کی میخاد درست بشه فوتبال لجن این مملکت ای کاش فیفا کل فوتبال رو مارو تعطیل میکرد


مرادسلمانی

0

2

9 ماه پیش

اینهاهمش سیاه بازی زیرسری باندزردآبی.که قبلآتشکیل شده.فقط دارندذهنهارامشقول می کنندتازردوآبی به راحتی به خواسته گثیفشان برسندلزومی نداری این همه اعضای هیئت مدیره بیاددروغ بگوید

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال