ارتش سرخ دات کام

اخبار

رفیعی: ان‌شاءالله بیرانوند می‌رسد ا ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 50 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

رفیعی: ان‌شاءالله بیرانوند می‌رسد اما نبود هم من هستم

ارتش سرخ دات کام :
رفیعی: ان‌شاءالله بیرانوند می‌رسد اما نبود هم من هستم
امیررضا رفیعی دروازه‌بان جوان پرسپولیس که تقریباً در تمامی بازی‌های تدارکاتی پیش‌فصل حضور داشته و چند سالی است که در تیم‌های پایه و بزرگسال حضور فعالی داشته حالا در آزمونی سخت به دلیل غیبت بیرانوند به خاطر آسیب دیدگی، احتمالاً گلر اصلی مقابل النصر خواهد بود. به همین دلیل گفت و گویی را با او داشتیم.

ناراحت شدم
واقعاً از مصدومیت سنگربان اول کشورمان و پرسپولیس واقعاً ناراحت شدم اما مصدومیت جزئی از فوتبال است و ممکن است برای هر بازیکنی پیش بیاید. من هم یکی از دروازه‌بان‌های تیم هستم و منتظر یک فرصت هر چند تا روز بازی باید صبر کرد که چه اتفاقی رخ می‌دهد. اتفاقاً به علی آقا پیامک هم زدم و گفتم ان‌شاءالله هر چه زودتر مهیای بازی شود که ایشان هم در جواب گفتند ان‌شاءالله خیر است و هر چه خدا بخواهد.

امیدوارم علی آقا برسد
دوست دارم مصدومیت علی آقا برطرف شده و ایشان به بازی مقابل النصر برسند اما اگر نشد من هستم و اگر سرمربی صلاح دید با دل و جان در درون دروازه تیم محبوبم قرار خواهم گرفت. بالاخره هر بازیکنی هم قسمتی دارد و من از هر بازی که پیش رویم قرار بگیرد استقبال می‌کنم.

در روز تعطیلی تمرین پرسپولیس هم تمرین می‌کنم
دیروز تمرین تیم تعطیل بود اما من به طور اختصاصی زیر نظر مربی که داریم در یکی از ورزشگاه‌های تهران تمرین کردم تا میزان آمادگی خودم را بالا ببرم و شرایطم را از هر لحاظ بهبود بخشم.

النصر از پرسپولیس می‌ترسد
این روزها خیلی بحث ستاره‌های تیم النصر مطرح می‌شود اما تیم ما هم کلی بازیکن خوب و ملی‌پوش و ستاره دارد به همین دلیل حتماً اینگونه است که النصر با همه ستاره‌هایش از قهرمان ایران و تیمی که در این چند ساله دوبار به فینال رسیده واهمه دارد و از بازی مقابل پرسپولیس می‌ترسد.

تخصص پرسپولیس بازی‌های سخت است
یادتان باشد پرسپولیس در یک فصل موفق شد هم الدحیل را ببرد و هم السد را و همین النصر را هم تیم ما شکست داده است. به همین دلیل پیروزی پرسپولیس در بازی‌های بزرگ کم نبوده از این رو خوراکش حریفان نامی و پیروزی مقابل آنهاست. به همین دلیل بازیکنان ما از هر نظر آماده‌اند.

روحیه برد در تیم ما موج می‌زند
باور کنید روحیه تک تک بازیکنان ما خیلی بالا است و همه از پیروزی مقابل النصر حرف می‌زنند و روحیه برد نزد تک تک بازیکنان ما موج می‌زند چون همه به ارزش برد در بازی مقابل النصر و شروع موفق در آسیا خیلی امیدوارند.

ان‌شاءالله شهاب مقابل النصر گل می‌زند
شهاب زاهدی یکی از بهترین و فعال‌ترین بازیکنان تیم است که خیلی زحمت می‌کشد و ارزش فنی زیادی دارد. من خیلی به قدرت فنی شهاب ایمان دارم به همین دلیل معتقدم شهاب به النصر گل می‌زند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/156367
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
قلب آ تشین

0

5

3 ماه پیش

به امید خدا بیرو میرسه.اما اگر خدای نکرده نرسید ما هواداران میدونیم که تو هستی ومثل شیر ایستادگی میکنی.موفق باشی


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

4

3 ماه پیش

در ضمن فکر نکن این همه هوادار ارتش سرخ کبیر اینجا (دور از جون همگی معذرت میخوام) لال موندن که هرچی بخای بگی در حدی نمیبینیمت که جوابتو بدیم آخه در شان هواداران با غیرت و با شعور ارتش سرخ کبیر نیست😏


احسان و.

0

7

3 ماه پیش

اگر تو بازی بودی فقط استرس نداشته باش لطفاً 🙏🙏🙏


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

8

3 ماه پیش

بله دقیقا پرسپولیس هیچ وقت وابسته به یه شخص نیست و اینکه پرسپولیس ستاره محور نیست ستاره سازه ✨


دختر پرسپولیس ❤🔥

-1

6

3 ماه پیش

هویی یارو درست صحبت کن درسته از دستش ناراحت بودیم و الانم یادمون نرفته اما راضی به مصدومیتش نیستیم چون که این در شان هواداران ارتش سرخ کبیر نیست ان شاءالله که خوب میشه به کوری چشم کیسه کشای حقیر و هوچی گر و دشمن... میاد جلو النصر تا دقیقه نود بازی میکنه 😏


حسین هدایتی
(در پاسخ دختر پرسپولیس ❤🔥)

0

2

3 ماه پیش

👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼👏🏼


محسن ابراهیمی صدقیانی

0

5

3 ماه پیش

بچه عقاب الان آماده است که از قلعه شیران سرخ محافظت نماید آقا رفیعی شما را چند سال هست که داریم پرورش میدهیم الان لحظه موعود فرا رسیده ،آماده باش ،تا هنر خود را به دنیا نشان بدهی ،شاید این پروازت طولانی ترین پرواز ها باشد و این فرصتی هست تا سرنوشت خود را با کمک خداوند بسازی انشالله سرآغاز خوب و خوشی را تجربه نمایی ،،بدان که داری از قلعه ای محافظت خواهی کرد که یکی از پر افتخارترین تیمهای قاره آسیا می‌باشد به پا خیز و کتانی هایت را محکم ببند الان وقتش هست یا علی


شاکردانش آموز

0

4

3 ماه پیش

موفق باشی


شهریار ریگی زاده

0

4

3 ماه پیش

درود بر تو جوان پرسپولیس انشاالله در دروازه تیم بدرخشی تا پا جای پای بزرگان بذارید موفق باشی


رضاآذری

0

4

3 ماه پیش

ماشالله پسر👍👍👍👍👍👍


مسعودکریم زاده

0

11

3 ماه پیش

استوار باش با مرام. هرگز از رقیب ترس به دل راه مده. ترسیدن کار مردان بزرگ نیست.


محمدطاها

0

10

3 ماه پیش

به امیدبردپرسپولیس انشالله به کوری چشم کیسه کشای حقیروبزدل سعودی


امیر پرسپولیسی

0

9

3 ماه پیش

امیدوارم بیرو به جدال با النصر برسه واگر خدایی ناکرده نرسید امیدوارم عدم تجربه گلر های آکادمی پرسپولیس ضربه به ما نزنه چقدر گفتیم یه گلر ذخیره جذب کنید ولی کو گوش شنوا ؟


حامدمحبوب

0

10

3 ماه پیش

آفرین به این روحیه می‌بریم انشاالله اما ای کاش هوادار باشه♥️


سید ابراهیم غفاری نیا

0

9

3 ماه پیش

به امید خدا بیرو به بازی میرسه


جاوید دلاور

0

10

3 ماه پیش

ایول جوانمرد امید وارم روزی توهم در پرسپولیس بزرگ بدرخشی


بهزادسلیمانی

0

4

3 ماه پیش

به امید پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل النصر و رونالدو.


جان فدای پرسپولیس

0

3

3 ماه پیش

انشالل موفق بشی خوش بدرخشی


علی پیونده

-4

1

3 ماه پیش

یعنی تو بچه خوشگل میتونی آبروداری کنی وجلو النصر وا ندی رونالدو بکندت کیسه گل من که چشمم آب نمیخوره تو به هیچ توپی نه بگی بازی بررگی ومردای بزرگ میطلبه کارهر بز نیست خرمن کوفتن گاو نر میخوادو مرد کهن امیدوارم که بیرو بریه به بازی واگه خدایی نکرده غیر از این شد دیگه باید از جونت مایه بذاری خلاصه این گوی و این میدان بسم الله..۰۰+++


دختر پرسپولیس ❤🔥

0

6

3 ماه پیش

ان شاءالله که میرسه ولی اگه نرسید میخاییم توی اولین بازی رسمیت سوپرایزمون کنیا دمت گرم داداش ❤❤❤❤❤❤


على نجفی

0

5

3 ماه پیش

دس خوش بنظرم خیلی قشنگ بتونه از دروازه محافظت کند مابرنده زمین ترک کنیم


جلیل

0

4

3 ماه پیش

امیدوارم در آینده نزدیک بشی بیرانوند دوم


Hamid Aliyasi

0

4

3 ماه پیش

انشالا که خیره


حسین سانبلی

0

5

3 ماه پیش

خودته نشان بده حمایت و دعای همه هواداران پشت شماست


حسین سانبلی

0

4

3 ماه پیش

ایول داری شاه پسر همینه کسی که این لباس مقدس رامیپوشه بایدهم دل شیر داشته باشه سرشار از اراده و پشتکار


فرشاد شیخ الاسلامی

0

8

3 ماه پیش

آفرین پسر ، چه روحیه ای داری ، اگه در این بازی باشی و بدرخشی ، ره صد ساله رو در ۹۰ دقیقه بازی رفتی 🌹🌹🌹❤❤❤❤❤🙏🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏👏


مرتضی فریدونی

0

6

3 ماه پیش

زنده باد رفیعی عزیز شیر مرد پرسپولیس انشالله که موفق باشی 🌹🌹😘😘❤️❤️😍


اسماعیل خواجه گیری

0

4

3 ماه پیش

ایشاله به امیدبهبودی علی بیروباغیرت حتما میرسه به بازی،شها ب هم پاش به گل زدن بازبشه راه میفته وبایدتوهجده قدم ازحرکات اضافی وتعارفی دست بردارن ومثل برق توپ بچسبونن به تور حریف به امیدروزهای پرگل وخبرهای خوش برای تیم محبوبمان پرسپولیس سترگ


اهورا آریانهر

0

3

3 ماه پیش

به امید خدا و همت بچه های پرسپولیس آریایی النصر را به زیر میکشیم


مرادسلمانی

0

3

3 ماه پیش

درودبرشما.آنکه واهمه وترس داری خودی النصری.انشاءالله به یاری خداعلیرضامیرسی.آقاشهاب دراین بازی گل میزنی البته این هیئت مدیره ماحمایت کنندبرای بازیکنان نازوکرشمه نیان .


احمد شرفی

-4

0

3 ماه پیش

لازم نکرده بازی کنی فقط بیرو باید بازی‌ کنه


روح اله فرج زاده

0

3

3 ماه پیش

ماشاالله پســــــر


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

-2

3

3 ماه پیش

یحیی چطور با جداشدن فرجی و اسدبیگی مخالفت کرد که ما هرچی دفاع وسط و هافبک داریم....و تازه به این ۲نفر خیلی کم بازی میرسه....میتونست با جدایی گوهری هم مخالفت کن... مقصر درویش نیست....هر تیم بزرگی ۲تا دروازه بان خوب میخاد که با هم رقابت کنند...به شرطی که مربی از ۲تاشون استفاده کن...یه سری بازیکنها که تعداد شون کم نیست تو تیم ما تحت هر شرایطی ثابت هستن و جانشین هاشون دیگه فوتبال از یادشون میره....امثال سیانعمتی..دایی کمال ..گوهری ...عبدی...تاحدودی عمری..حنانوف .احمدی جوان..اگر پارسال چند. تا بازی بهشون میرسید هیچ اتفاق بدی نمی افتاد...و تازه امسال با انگیزه بیشتر و با تجربه تر میتونستیم ازشون استفاده کنیم...


ابی پرسپولیسی عشق کاپیتان امید

0

4

3 ماه پیش

امیدوارم که همه چی خوب پیش بره....


حسن شاهین

-5

0

3 ماه پیش

تو ب چ دردی میخوری اخه بچه


v.h ttt

0

3

3 ماه پیش

آفرین به این انگیزه و صلابت


نوید ناصری

0

3

3 ماه پیش

امیررضا رفیعی عزیز جوان برومند پرسپولیس امیدوارم اگه تو بازی با النصر تو دروازه بودی بهترین بازی عمرت باشه و باعث افتخار ما پرسپولیسیها بشی.... با روحیه و بدون ترس بازی کن من مطمئنم هم تو خودتو به خوبی نشون میدی هم شهاب زاهدی یه گل خوشکل به النصر میزنه... به امید برد شیرین برابر النصر 💓💓💓💓🌹🌹


مهدی

-2

2

3 ماه پیش

ایشالا بعد از بیرانوند و یحیی، پرسپولیس شجاع تر، قوی تر، گلزن تر، و موفق تر خواهدشد... این حرف منو یادتون باشه، فصل بعد و بعد از یحیی، به چشم خود خواهیددید. زنده باد پاکی و صداقت و بی ادعا بودن. لعنت باد یحیی و باندش و تصمیماتش.


مهدی

-2

2

3 ماه پیش

ایشالا که بیرانوند نرسد، و به همه ثابت شود، آسمون باز نشده که فقط و فقط بیرانوندپولکی بیفته وسط زمین... پرسپولیس، همیشه پرسپولیس است.


مهدی

-3

2

3 ماه پیش

بیرانوند فقط پاس به عقب بگیر و مثلا اتلاف وقت کن...!!!!!!!!!!!! برتری این روزهای تیم یحیی، که باید بهش ذوق کنیم!!!!!!!!!!!! ای داد از یحیی، که تیم شده ترسو و دفاع اتوبوسی و مدام پاس به عقب و تعویض های دقیقه نودی و اتلاف وقت... !!!!!! تیم های دیگر، مدام مهاجم های مطرح و مدرن جذب میکنن، یحیی بدون مهاجم، سی صد تا دفاع جمع کرده دور خودش!!!!!!!!!!!! میخام تساوی و برد اقتصادی بره به درک. بزدل بی هنر، یعنی یحیی.


مهدی

-3

1

3 ماه پیش

بعد از بیرانوند و یحیی، تازه پرسپولیسه مقتدر و نترس را می بینید...


مهدی

-2

3

3 ماه پیش

این کار خداست، و ایشالا که طرفند نباشد، و بیرانوند نیمکت نشین شود. این نیمکت نشینی بیرانوند، خیلی چیزها رو یادآوری میکند... و مهمترین اینکه: موفقیتهای پرسپولیس کبیر، همانطور که به عابدزاده، علی دایی، کریم باقری، مهدوی کیا، جادوگرعلی کریمی، و مهدی طارمی، وابسته نموند، به امثال بیرانوند پولکی هم وابسته نیست.


سیدعلی اکبرمومنی

0

4

3 ماه پیش

احسن به این جوان فهمیده،مستعدونترس که اینگونه راحت وبافصاحت کلام حرفزدپرسپولیس بایدبه بازیکنان جوانش دربازیهای لیگ وقتی مقابل یک تیم متوسط یاضعیف بازی دارددوگل پیش افتادازهمین دروازه بان گر فته تامهاجم جوان بایدبهشون بازی بده تاظرف۲ سال آینده ازشون بهره برداری کند


مهدی

-2

2

3 ماه پیش

زنده باد آقای رفیعی فعلا بدون ادعا... من که آرزو دارم آقای رفیعی، اول به بیرانوند، سپس به یحیی، و بعد از این دو، به تمام هواداران ارتش سرخ، بفهماند و ثابت کند که توانایی بسته نگه داشتن دروازه ی ارتش سرخ، یک دفاع همه جانبه از طرف تمام تیم است، و ایشالا که موفق خواهد شد... به امید فیکس بودن هر کسی جز بیرانوند.‌‌.. هیچ کسی نباید خودشو تنها دلیل موفقیت تیم بداند.


رضا

0

4

3 ماه پیش

خداحفظت کنه. دلمون به شماجوانان باانگیزه محکمه


ابراهیم رمضانپور

0

3

3 ماه پیش

زنده باد جوان برومند و عزیز پرسپولیس آقای رفیعی قربانت شوم تو فقط و فقط توی این فاصله تمرکز و تمرینات را بیشتر کن بلکه به امید خدا خبرهایی خوش به ما برسد.....از صحبت های شما معلوم است که انگیزه و پشتکار در وجودت موج می زند.... خدایا این کشتی پر از عشق و امید به ساحل آرامش برسان..... هواداران پرسپولیس دعا کنید انشاالله ما النصر عربستان را در آزادی شکست می دهیم.


احمد نوری اسرمی

0

4

3 ماه پیش

امیدوارم همونجور که قشنگ حرف میزنی قشنگ هم دروازه بانی کنی


محمد

0

4

3 ماه پیش

اتفاقا آقای رفیعی نرسیدم بهت اطمینان داریم وایسا تو دروازه بدرخش جوون سربلندباشی پرسپولیسم


حسین هدایتی

0

3

3 ماه پیش

ما هیچ وقت به هیچ بازیکنی متکی نبودیم و نخواهیم بود یادتون باشه توی بازیه تاریخیه سه تای ایمون زائد دروازه بانی توی گل وایساده بود که متعصب ترین پرسپولیسی اسمش رو به زور یادش میاد اما اون بازی رو بردیم و شد یه بازیه تاریخی
ماشاءالله پرسپولیس ماشاءالله یحیی گلمحمدی


علی رحیمی

0

3

3 ماه پیش

انشاالله 🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾🙏🏾❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

بازی های پرسپولیس

0-0

النصر عربستان

پرسپولیس

دوشنبه, 6 آذر
ساعت 21:30

ورزشگاه : امارات

داور : ما نینگ

نظرسنجی

به نظر شما پرسپولیس موفق به صعود می‌شود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 4
2 گئورگی گولسیانی 2
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 11 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 02 آذر

استقلال خوزستان 1 - 3 سپاهان 16:45

جمعه, 03 آذر

آلومینیوم 1 - 1 پیکان 15:00
هوادار 0 - 1 ملوان 15:00
مس رفسنجان 0 - 2 صنعت نفت 15:00

شنبه, 04 آذر

شمس آذر 1 - 1 گل گهر 15:00
تراکتور 2 - 0 فولاد 15:00
ذوب آهن 1 - 1 استقلال 17:30

جمعه, 08 دی

پرسپولیس - نساجی 17:30

هفته 5 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 06 آذر

النصر عربستان 0 - 0 پرسپولیس 21:30
الدحیل قطر 2 - 0 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 10 9 23
2 ملوان 11 7 19
3 ذوب آهن 11 2 19
4 سپاهان 9 12 18
5 تراکتور 11 5 18
6 پرسپولیس 9 6 17
7 گل گهر 9 5 14
8 مس رفسنجان 11 -2 14
9 آلومینیوم 11 -4 14
10 شمس آذر 10 1 10
11 هوادار 11 -2 10
12 صنعت نفت 10 -7 10
13 پیکان 11 -6 9
14 فولاد 10 -13 9
15 نساجی 9 -5 6
16 استقلال خوزستان 11 -8 4
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 5 6 13
2 پرسپولیس 5 1 8
3 الدحیل قطر 5 -1 4
4 استقلال تاجیکستان 5 -6 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال