ارتش سرخ دات کام

اخبار

رفیعی: به یحیی حسادت می‌کنید، غیر ا ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 29 اظهار نظر

-

6 ماه پیش

رفیعی: به یحیی حسادت می‌کنید، غیر از این نیست

ارتش سرخ دات کام :
رفیعی: به یحیی حسادت می‌کنید، غیر از این نیست
سروش رفیعی در مورد تمام مسائل مربوط به این روزهای پرسپولیس صحبت کرد.

سروش رفیعی، ستاره پرسپولیس با انتشار یک ویدئوی ۱۵ دقیقه‌ای در اینستاگرام خود تمام مسائل مهم این روزهای پرسپولیس را مطرح کرد. صحبت‌های او از بحث نتایج اخیر پرسپولیس و بازی سپاهان شروع شد و سپس در مورد مصدومیت‌ها و سرماخوردگی بازیکنان توضیح داد. رفیعی در مورد عدم دعوت به تیم ملی و نهایتا بحث کسر قرارداد در این ویدئو صحبت کرد.

تا پایان لیگ مصاحبه نمی‌کنم
درود عرض ادب امیدوارم حالتون خوب باشه با همه احترام به تمام اصحاب رسانه دوستان و رفیقای خوبم در تمام خبرگزاری‌ها، تصمیمم بر اینه که از الان تا پایان لیگ اگر که نیازی باشه صحبتی در مورد بازی یا هر مسئله‌ای در موضوع کاریمون انجام بدم از این طریق صفحه خودم این موضوع رو به اشتراک بذارم و دوستان هم می‌تونن طبق صحبت‌های من ازش استفاده کنن.

علی بیرانوند نسبت به دیگر گلرها متمایز است
در مورد بازی گذشته‌مون مسئله اولی که باید بگم اینه که فکر می‌کنم بازی خوب و پر هیجانی رو دیدیم و همیشه بازی‌های پرسپولیس و سپاهان بازی‌های خوب و جونداری می‌شه. فکر می‌کنم توی نیمه اول تقریبا بازی پایاپای بود. توی مقاطعی ما تونستیم کنترل بازی را هم به دست بگیریم توی مقاطعی سپاهان همینطور اما در نیمه دوم فکر می‌کنم سپاهان عملکرد نسبتاً بهتری به ما داشت. موقعیت‌های بیشتری ایجاد کرد و حالا اینکه از اون موقعیت‌ها نتونستن استفاده کنند یکی از دلایلش همینه که خب انتظار ما از خط دفاعی خوبمون یا علی بیرانوند توی دروازه‌مون همینه. این مسئله است که علی رو متمایز میکنه نسبت به بقیه دروازه‌بان‌ها که توپ‌های سخت رو می‌گیره و کمک میکنه. پارسال هم دیدیم که چقدر کمک کرد به قهرمانی‌هایی که ما آوردیم ولی خب در نهایت روی ضربه ایستگاهی فوق العاده رضا اسدی تونست دروازه رو باز کنه و در نهایت تبریک میگم به تیم خوب سپاهان به هواداراشون و به مجموعه‌شون.

این ناراحتی برای من خوشایند بود
اما نکته‌ای که می‌خوام در مورد قبل از این بازی یا بعد از این بازی اشاره کنم اینه که من قبل از بازی تاجیکستانمون هم توی رختکنمون این حرف رو زدم وقتی دیدم ما دوتا مساوی توی لیگ آوردیم و حس و حال بچه‌ها رو می‌دیدم که حال خیلی خوبی ندارن ناراحت هستند، خودم به شخصه باهاشون صحبت کردم و ابراز خوشحالی کردم از این قضیه! چرا؟ به این دلیل که احساس کردم پرسپولیس به جایی رسیده که بازیکنانش و هوادارانش همیشه انتظار برد از این تیم دارند. انتظار دارند که توی هر بازی بهترین عملکرد رو داشته باشند. سه امتیاز بگیرند فرقی نداره اون بازی کجا باشه و با چه تیمی باشه برای من به شخصه این مسئله، مسئله خوشایندیه و به همین دلیل برای دوتا تساوی‌مون توی لیگ و بازی با استقلال تاجیکستان و باخت مقابل سپاهان از هواداران عزیزمون صمیمانه عذرخواهی می‌کنم.

از هواداران پرسپولیس عذرخواهی می‌کنم
همیشه گفتم که هوادار حق داره ناراحت بشه حق داره عصبانی بشه حق داره اعتراض کنه. این شغل ما و کار مائه و همین هواداران به ما هویت دادن و الان هم حق دارند که به ما معترض باشند ولی در کنارش میدونم که هوادارامون، هوادارای واقعیمون اونایی که سال گذشته توی هفت تا بازی آخر لیگ شاید خوشبین‌ترین هوادارمون هم فکر نمی‌کرد که ما بتونیم قهرمان شیم، ولی هوادارای واقعی ما اومدن کنارمون بودن انرژی مثبت برای ما فرستادن و دیدن که میشه. دیدن که ما تونستیم هفت تا بازی رو ببریم و در کنار اون بازی‌های جام حذفی هم ببریم و سه تا جام تقدیمشون کنیم. به همین دلیل دوباره میگم که فقط و فقط بابت نتایج اخیر که شاید خود ما هم انتظار داشتیم بهتر از این رقم بخوره از هوادارامون عذرخواهی می‌کنم و فقط میتونم بگم که مطمئن باشید تمام توان و تلاشمون رو، ما بازیکن‌ها می‌ذاریم برای اینکه کارمون رو بهتر و اون شکلی که شما دوست دارید جلو ببریم.

تیم ما درگیر یک اتفاق نادر شد
حالا بعد از این عذرخواهی دوست داشتم که یک مسئله را در مورد شرایط تیممون و وضعیتی که توی این اواخر باهاش روبرو بودیم در میون بذارم. ببینید یک مربی با توجه به تفکراتش با توجه به ذهنیت‌هایی که داره تو شروع فصل یارگیری میکنه، مهره چینی میکنه و چیزهایی رو تو ذهنش برنامه ریزی میکنه. همیشه هم مربی این احتمال رو میده که شاید به هر حال محرومیت‌ها یا مصدومیت‌هایی به وجود بیاد اما دوستان، بعضی وقت‌ها شاید کم پیش میاد که یک شرایطی مثل الان که برای تیم ما به وجود اومده، پیش بیاد. خیلی کم پیش میاد که توی تیم‌ها این شکلی بشه که تعداد مصدومین و تعداد محرومین خیلی اتفاقی اینقدر زیاد و کنار هم و تو یک زمان مشخص باشه.

مصدومیت‌های مهره‌های مهم ترکیب
من شخصاً اعتقاد دارم که تمام بازیکنانی که ما داریم تک تکشون همین الان جزو بهترین‌های ایران هستند. مطمئنم که آقای گل محمدی به تک تک بازیکنان ما اعتقاد داره و بازیکنان هم نسبت به همدیگه و نسبت به کادر فنی‌مون همین اعتقاد و اعتماد رو داریم؛ ولی چیزی که مشخصه اینه که بازیکنی مثل مرتضی پورعلی گنجی که پارسال توی گرفتن سه تا قهرمانی ما خیلی بهمون کمک کرده، بازیکنی مثل وحید امیری که سالهاست تو سطح اول فوتبال ما شاید به جرات میتونم بگم جزو سه تای اول بوده و یاسین سلمانی جوانیه که میاد توی چند تا بازی اول ما عالی ظاهر میشه، شروع می‌کنه خودشو توی ترکیب ما جا میده و میتونه خیلی بهمون کمک کنه ولی متاسفانه مصدوم میشه. در کنار اونا بازیکنایی داریم مثل مهدی ترابی که متاسفانه مصدومیت یا مریض شدنای بد موقع خیلی توانشو گرفت خیلی باعث عقب افتادن وضعیت خوب جسمانی شد و خب این میتونه خیلی تاثیرگذار باشه. حتی توی این زمان‌هایی که ما شاید این بازیکنان رو از دست می‌دادیم باز مهره‌هایی داشتیم مثل امید عالیشاه که شما دیدید بازی با الدحیل بهترین عملکرد ممکنو داره و فوق العاده کار میکنه، باعث پیروزی تیمش میشه و توی یک فرم بسیار عالی قرار میگیره اما متاسفانه هفته‌ای که باید بیاد و کنار ما باشه و توی لیگ کمک کنه به تیم، دوباره دچار یک آسیب دیدگی میشه.

سرماخوردگی‌های عجیب
من اصلا نمیخوام بهونه بیارم یا نمیخوام بگم که حتما باید همه مهره‌هامونو داشته باشیم اما باید این رو بدونیم که این مسائل تاثیر بسیار زیادی توی عملکرد تیم میذاره. فقط بازی تاجیکستان رو من براتون مثال می‌زنم. مصدومان ما که مشخص بودند بازیکنایی که متاسفانه به دلیل آسیب دیدگی شدید میدونستیم که نداریمشون مثل مرتضی و یاسین. وحید برای اولین بار بعد از یک ماه دو روز قبل از بازی شروع میکنه به ضربه زدن به توپ و تمرین. این وسط یک ویروس میاد و کارو خیلی بدتر و سخت‌تر از قبل می‌کنه شما یه مریضی سرماخوردگی عادی حالا تصور کنید یه بازیکنی می‌خواد بیاد تمرین کنه تو اون حالت و بره بازی با اون فشار رو انجام بده. تحملی که بدن داره اون فشاری که به بدن میاد تا یه جایی توی بازی جواب میده و از یک جایی واقعاً تیم رو دچار مشکل و دردسر میکنه. ما بازی تاجیکستان سرماخوردگی مهدی ترابی را قبل از بازی داشتیم یعنی بازی نفت آبادان به دلیل سرماخوردگی شدید مهدی رو از دست دادیم. بعد هم علی بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، میلاد و سینا اسد بیگی دچارش شدن و شرایط تیم رو سخت کرد.

این وضعیت بد مقطعی است
این رو فقط گفتم که اطلاع داشته باشید این مسائل مقطعیه. مصدومیت بچه‌ها مثل مرتضی یاسین خیلی به ما ضربه زد ولی بقیه بچه‌ها یک مقطعی میان و دوباره کارشون رو با قدرت انجام میدن. این ویروس از بدن بچه‌ها خارج می‌شه و کار ما مطمئناً بهتر شکل میگیره. خواستم اینو بگم که بدونید بعضی وقتا یک مسائلی دست به دست هم میده که باعث میشه که نتیجه خوبی رو تیم نگیره. این‌ها توجیه نبود این‌ها صحبت‌هایی بود که من خواستم هوادارامون در جریانش قرار بگیرن.

به یحیی گل‌‌محمدی حسادت می‌کنید
اما مسئله مهم‌تر از این برای من اینه که به اعتقاد من هیچکس هیچکس حق نداره و نباید به خودش اجازه بده که به یحیی گل محمدی و تیمش شک کنه و کوچک‌ترین حرفی رو در مورد عملکرد یحیی گل محمدی و بازیکنان پرسپولیس بزنه. به دلیل اینکه کارنامه آقای گل محمدی مشخصه. ما چهار ماه قهرمان سه گانه این کشور بودیم. به اعتقاد من بزرگتری احترام باید براش قائل شد که بزرگی کنه حالا هر کسی صرفاً بزرگتره قرار نیست که احترام داشته باشه. بزرگتری احترام داره که احترام خودش رو حفظ کنه و بزرگتری کنه. اینکه یه عده‌ای منتظرن تا یک باختی گل محمدی میاره شروع کنن به صحبت کردن، دلیلش چیزی جز حسادت نمیتونه باشه. ممکنه در مقاطعی شرایط اونجوری که دوست داریم پیش نره ولی دوباره میتونیم بیایم خودمون رو جمع و جور کنیم و راهمون رو ادامه بدیم.

نتوانستم نظر قلعه‌نویی را مثبت کنم
مسئله دیگه‌ای که دوست داشتم در موردش حرف بزنم این بود که خب الان این تایم فیفادیه اول آرزوی موفقیت می‌کنم برای تیم ملی به شخصه بسیار بسیار امیدوار بودم که بتونم به تیم ملی دعوت شم، سعی و تلاش خودم رو کردم که بهترین عملکردم رو داشته باشم و خیلی امیدوار بودم به دعوت به تیم ملی اما نتونستم نظر کادر فنی تیم ملی و آقای قلعه نویی رو به هر حال مثبت کنم. ولی با تمام وجودم و از صمیم قلب آرزوی موفقیت می‌کنم براشون امیدوارم که رفقای من در تیم ملی موفق باشند و بهترین عملکرد رو تو جام ملت‌ها داشته باشن. تیم ما هم توی این فاصله زمانی توی فیفادی، فکر می‌کنم که می‌تونه ریکاوری خوبی داشته باشه از لحاظ بدنی و ذهنی. بچه‌های مریضمون بهتر می‌شه حالشون و کارمون رو با قدرت ادامه می‌دیم.

دوست دارم بحث کسر قرارداد را شایعه بدانم
مسئله آخری هم که میخواستم در موردش صحبت کنم بحث یک چیزی بود که من دلم میخواد اسمشو بذارم شایعه بحث کسر قرارداد. در واقع جریمه ۱۰ درصدی ماها و اینکه باشگاه، هیئت مدیره و مدیرعامل تصمیم بر این گرفتن که ما ۱۰ درصد جریمه بشیم. من دوست دارم اسمشو بذارم شایعه چرا؟ به این دلیل که خوب من حالا شنیدم که روی حتی سایت باشگاه هم همچین چیزی اومده ولی چون خودم چنین چیزی را نشنیدم دوست دارم شایعه باشد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157364
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
نعمت مشتاقیان

0

0

6 ماه پیش

سلام بعدازافشین قطبی وعلی دایی یحیی گل‌محمدی نفر سوم بهترین سرمربی ایرانی هست.


کیان

0

0

6 ماه پیش

یاد اقا کریم بخیر حیف شد


اسلام

0

0

6 ماه پیش

انشالله که با متحدوهمدلی بچه های پرسپولیس از این سختی عبور میکنه ودوباره صدر جدول را از آن خودش می کنه وقهرمان میشه ماهواداران پرسپولیس توهر شرایطی پشت تیممونو خالی نمی کنیم وبا داگرمی وبا فرستادن انرژی مثبت میریم برای قهرمانی حمایت حمایت حمایت حمایت❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤


جان فدای پرسپولیس

0

1

6 ماه پیش

اقای سروش داداش گلم ما دوست داریم ولی خواهشن قبول کنید که بی نهایت خراب کردید تمام تاکتیک شما شده پاس عقب.اصلا بلدید پاس درستی به مهاجم بدید .بلدید شوت کنید .ملوان تو اصفهان سپاهان نابود کرد صنعت که دیگه واقعا جز بدبختا بود ولی دقیقا با ده نفره حکم برد داشت تو ازادی اگه بیرو نبود الان صفر امتیاز بودی .پس اگه میخواهی بهتون احترامی بزارن لطفا .هیسسسسسسس.درضمن تو پرسپولیس بزرگتر از پرسپولیس نیومده و نیست .حالا برید و جبران کنید ما هم حمایت میکنیم.


حمیدکرمانی

-3

3

6 ماه پیش

ترکیب وسبستم گلمحمدی دیگه منسوخ شده


امیرضا

-5

3

6 ماه پیش

اعتماد بیشتر به یحیی و درویش یعنی مرگ تدریجی پرسپولیس


امیرضا

-6

3

6 ماه پیش

هربازیکنی میاد یحیی خرابش میکنه و باعث افتش میشه مثل کنعانی، دانیال ، صادقی، عمری، گولسیانی و هنانوف و هربازیکن از پرسپولیس میره فوق ستاره میشه مثل اسدی، رصائیان، آل کثیر ، احمدزاده و..... آقا یحیی تو چرا پرسپولیس رو ول نمیکنی ملک و میراث پدرت که نیست


حمید متو

0

5

6 ماه پیش

حمایت حمایت حمایت از پرسپولیس ،♥️🇮🇷🌹♥️🇮🇷🌹♥️🇮🇷🌹


قلب آ تشین

-2

1

6 ماه پیش

بعضیها فکر میکنن با همایت کورکورانه.کردن .وبه هر انتقادی دیس دادن وتوهین کردن به دیگران بهشون میگن هواداران واقعی پرسپولیس.اینجا جای برای دردل کردن بعضی از هواداران هستش.همه میدونن این نظرات نه بازیکنان میخونن ونه کادرونه مدیریت..ما چندین هوادار هستیم که برای خودمون دردل میکنیم ونظر میدیم خوب یا بد.هر کسی چه کوچک وجه بزرگ چه قدیمی وجدید نظرش قابل احترام هستش.وبه هیچ فرگوسن نمایی هم ربطی نداره.


محمد ریگی

-1

4

6 ماه پیش

حسادت ک هست خیلی هم هست ب یحیی حسادت میکنن ک بهترین مربی حال حاضر فوتبال ایران هست چندین قهرمانی با پرسپولیس آورده اینا حسادت داره قربان .


طوفان

-1

1

6 ماه پیش

آقا کی میگه درویش بده درویش خان موقع نقل و انتقالات زیارت بودن موقع که رونالدو اومد با خانواده تو بغل رونالدو بودن کلی بدبخت زحمت کشیده نهار و هندونه رو هم تو ماشین میخوره


ع حسین زاده

0

1

6 ماه پیش

آقای رفیعی، جنابعالی خیلی قشنگ همه چیز رو توضیح دادی، ولی آیا بخاطر همون هواداران واقعی که کنارتون بودن و ازتون حمایت کردن تا قهرمانی ۳گانه رو بدست بیارید و بابت همون قهرمانی پاداش بگیرید، نباید کمی صبوری کنید و برای دلخوشی همون هواداران، تمرینات رو تعطیل نکنید و اعتصاب نکنید، خودت هم میدونی، جریمه ای در کار نیست، ولی چرا برای چیزی که خودت اونو شایعه میدونی، تمرینات تیم رو تعطیل و دست به اعتصاب می‌زنید، آیا برای همین تعطیل کردن تمرینات مگه پول نمی‌گیرید، پس چرا این کار را انجام میدین، برای اینکه پولتون حلال باشه، شما هم باید کارتون رو به درستی انجام بدین، خودت میگی اکثر بازیکنان مریض و از نظر بدنی آماده نیستن، پس‌ چرا تو حساس ترین زمان لیگ که همه کمر به نابودی پرسپولیس بستن، تمرینات رو تعطیل کردین، پس‌ شما برای همان هواداران واقعی پرسپولیس هم ارزش قائل نیستین، و فقط وفقط دنبال منافع شخصی و سیاست کردن طرف مقابلتون یعنی درویش هستین، متأسفانه درویش بی خاصیت هم مثل عروسک خیمه شب بازی شده ملعبه دست، تاج بی‌شرف و همدستانش، و داره بهانه دست شما و یحیی میده، تو این دعوا و جنجال، فقط وفقط ۴۰میلیون هوادار پرسپولیس دارن این وسط قربانی سیاست بازی و زیاده خواهی مدیران و مربیان و بازیکنان پرسپولیس میشن.


مجتبی خلیلی

-9

5

6 ماه پیش

با بایحیی تمدید نکنن تیم همینجور نتیجه میگیره الانم فیلمشه میخواد درویش رو برکنار کنه یکی بیاد باهاش تمدید کنه .تیم مشکل دیگه ایی نداره...


مجتبی خلیلی

-9

5

6 ماه پیش

اقایحیی باهاش تمدید نکردن تیم رو برد تو حاشیه.از شهاب دیکه تو ترکیب اصلی استفاده نکرد.که گل نزنه.از قصد رفت امارات که بگه اگر تمدید نکین من رفتنیم.که بازم نبستن.تمرکز از تیم گرفت و همه گناه هارو میندازه گردن درویش ......


برای پرسپولیس

-9

2

6 ماه پیش

چند تا آدم که چص از فوتبال حالیشون نیست تاحالا پاشون به توپ نخورده اومدن اینجا دارن واسه ما پیام میدن و نظر میدن و گنده گوزی می کنند


دختر پرسپولیس ❤🔥

-2

6

6 ماه پیش

دقیقا نمیدونم امسال یهو چشه


قلب آ تشین

-5

11

6 ماه پیش

یک چیز دیگه آقای رفیعی مگه صنعت چه بازیکنی شاخصی داشت وچه امکاناتی براشون فراهم بود که شما نداشتید وملوان هم استقلال تاجیکستان چه داشتن نه برادر شما دارید خیلی کم کاری میکنید دوندگی وتلاشی که باید داشته باشین ندارید خود شما وصادقی ودانیال که مشکلی نداشتید اما بترین بازیکنان تو این چند بازی بودید بعدش بجای تلاش وتمرکز بیشتر دنبال بهانه وحالا هم بهترین بهانه رو دارید که چرا جریمه شدیم بازم تمرینات تعطیل میکنید.دمتون گرم خیلی مردید


قلب آ تشین

-4

8

6 ماه پیش

اقای رفیعی عزیز ما هواداران قدردان زحمات شما هستیم وقدر اقای گل محمدی راهم میدونیم.ولی اگر شما هوادار براتون ارزش داره چرا با کوچکترین مشکل اعتصاب میکنید واقعا زشت نیست که بازیکنان پرسپولیس وکادر فنی بخاطر ابشن تمرینات تیم در مهمترین مقطع تعطیل میکنید.بعدشم جریمه همیشه تو تیمهای بزرگ اروپای هم بوده این باید باعث تلنگر وتلاش بیشتر شما بشه خودتونم میدونید اگر تو بازیهای اینده نتیجه بگیرید مدیریت این جریمه رو برمیداره اما شما درباره این جریمه رو بهونه کردید وتمرینات تعطیل..شما اگر به تیم استقلال نگاه کنید خیلی مشکلات بیشتر ی دارن ولی با همدلی واتحاد بین کادر وبازیکنان وبخاطر هواداران بهترین نتایج گرفتن.


سرخدل عاشق

-6

8

6 ماه پیش

به جای حرف زدن بجنگین...


قاسم محمدی

-5

4

6 ماه پیش

کدوم دفاع آقای کنعانی زادگان و دانیال حال دویدن ندارن بازیکن ازشون رد میشه دیگه دنبالش نمیرن


امیرضا

-6

5

6 ماه پیش

هی سروش جان خودمونیم به چیش حسادت کنند به مساوی هاش یا به باختش، تمامی آنالیزورهای لیگ دیگه دیگه تاک تیک فرسوده یحیی براشون رو شده و باید این حقیت رو باور کنیم اگه هم بیست مهاجم بهش بدی بازهم ترسوست


طوفان

-4

7

6 ماه پیش

سروش جان ما هواداران از همه شما راضی هستیم ولی درویش تیمو به حاشیه میبره که اسم خودش هم این وسط نیست با این کارش میخواد شما را از چشم ما بندازه تا حدودی یه عده نفهم هم با اون همراهند


دختر پرسپولیس ❤🔥

-3

7

6 ماه پیش

آره به یحیی حسادت میکنن که حاشیه میسازن دارن از دردش میمیرن به قول خومون لرا ا حسیدیس مردنه نمونش همین قلیچ عوضی بیشرف و هزار تا دیگه اینا واقعا از دسته گرگهایی در لباس گوسفندن که بالاخره همشون یه روز دستشون رو میشه آره خدایا خودت کمک پرسپولیسم باش تیمم تنهاست و فقط تو رو داره و دیگه هیچ... واقعا دست آخر نا هوادارا از همه بیشتر صدمه میبینیم خدایا خودت کمک کن که به قوله پرسپولیس کشتی عشقه خودت ناخدایش باش🤲🏽🥺❤


یداله قنواتی

-2

7

6 ماه پیش

اقای سروش خان همه چیزهای که گفتی درست ما هوادارها چه گناهی کردیم که مسله کوچکی که پیش میاد اعثصاب میکنید وهوادار را به سکته نزدیک میکنید بازی برد وباخت داره اما اعتصاب شما چرا فکر هوادار کردید کسی نگفت همش برد بیارید هرچه خواستید باشگاه براتون فراهم کرده دیگه چرا دل هوادار میشکونید این کارها مال باشگاهی مثل پرسپولیس نیست


حسن شاهین

-1

9

6 ماه پیش

حمایت تا قهرمانی


آرین

-3

11

6 ماه پیش

تمام حرفهای رفیعی درسته و کاملا با حرفاش موافقم.... امیدوارم زودتر به خودشون بیان و این حاشیه ها هم از تیم دور بشه


Nima

-12

3

6 ماه پیش

سروش❤به چی این قهرمحمدی حسادت کنیم😂


اصغر صمدی

0

8

6 ماه پیش

ما دنبال باخت‌هایی که دادیم نبوديم. دنبال ادامه دار شدن این روند بودیم که کار به اینجا نکشه که این اتفاق بد افتاد.دقیقا از زمانی که نکونام تخم نفاق رو کاشت و اعضای تیم رو درگیر کرد و شما بازیکنان بهشون محل میذاشتین و آرامشتون رو از دست دادین این اتفاق افتاد.مهاجم با کیفیت که نداریم ،دفاع چپ تخصصی هم که نداریم، این میشه که رسانه ملی بیان میکنه اتوبان سمت چپ پرسپولیس.سروش جان دنبال بهانه و دلیل نباشین محکم و استوار مثل گذشته که در این بحث ها نبوديم راه رو ادامه بدیم.بیشتر این مسائل بی تاثیر به نبود آقا کریم باقری هم نیست.کادر فنی فعلی از زمان برانکو مجرب و دانا تر هستن.ولی این افراد هستن که با افکارشون تفاوت‌ها رو رقم میزنن.پس با درخششتون دهان یاوه گویان رو ببنديد.پول خوبه ولی همه چیز نیست..اگه نتونین خودمون رو جمع کنیم میشیم اهداف دشمن.ما هواداران از سوزش سپاهان باخبریم.تیمی که با اون همه مهره با یک ایستگاهی زیبا اتفاق رو رقم زد.اون نتیجه ما رو اذیت نکرد ولی بیخیالی و تنبلی بازیکنان در بازی‌های گذشته، مخصوصا صنعت و تاجیکستان همه چیز رو بهم زد. این زنگ خطری بزرگی هستش به گوش باشید. پرسپولیس ارتش سرخ آسیا❤️خار چشم حسودان.❤️❤️❤️


مهرداد

-6

9

6 ماه پیش

همه بدن فقط شماها خوبین حله؟ حالا خوب بودن رو تو زمین نشون بدید نه با قهر و اعتصاب الکی

بازی های پرسپولیس

3-1

شمس آذر

پرسپولیس

سه‌شنبه, 8 خرداد
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادگان قزوین

داور : موعود بنیادی فرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر شمس آذر کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 شهاب زاهدی 6
3 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
4 اوستون ارونوف 6
5 گئورگی گولسیانی 5
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان - استقلال 19:00
استقلال خوزستان - هوادار 19:00
ملوان - آلومینیوم 19:00
صنعت نفت - تراکتور 19:00
گل گهر - ذوب آهن 19:00
سپاهان - شمس آذر 19:00
پرسپولیس - مس رفسنجان 19:00
نساجی - فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 29 26 65
2 استقلال 29 23 64
3 سپاهان 29 24 54
4 تراکتور 29 18 53
5 ملوان 29 5 40
6 شمس آذر 29 3 39
7 ذوب آهن 29 -1 39
8 آلومینیوم 29 -7 37
9 گل گهر 29 3 36
10 مس رفسنجان 29 -4 35
11 نساجی 29 -8 29
12 هوادار 29 -15 29
13 پیکان 29 -11 27
14 فولاد 29 -21 26
15 استقلال خوزستان 29 -13 25
16 صنعت نفت 29 -22 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال