ارتش سرخ دات کام

اخبار

روستایی: کاری که با من کردید، با مح ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 20 اظهار نظر

-

8 ماه پیش

روستایی: کاری که با من کردید، با محمد عمری نکنید

ارتش سرخ دات کام :
روستایی: کاری که با من کردید، با محمد عمری نکنید
مهاجم سابق پرسپولیس و فعلی الشحانیه می‌گوید حسرت گذشته را نمی‌خورد و با نگاه رو به جلو امیدوار است به پیراهن تیم ملی برسد.
چند سال قبل بود که یک بازیکن جوان در ترکیب تیم‌های ملی پایه توجه همگان را به خود جلب کرد. بازیکنی به نام امیر روستایی که از پایه‌های پیکان رشد کرد و با درخشش در تیم‌های پایه و تیم بزرگسالان پیکان به پرسپولیس رفت. او اما در پرسپولیس آنطور که باید دیده نشد تا دوباره به پیکان برگردد و سپس یک فصل در نفت مسجدسلیمان توپ بزند.
روستایی اما از ابتدای فصل جاری به لیگ دسته دوم قطر رفته و برای تیم الشحانیه توپ می‌زند. او در تیم قطری به نوعی احیا شده و عملکرد خوبی را در ۱۰ بازی گذشته این تیم به جا گذاشته است. ۶ گل زده، یک پاس گل و دو بار پنالتی‌گیری آمار خوب روستایی را در الشحانیه نشان می‌دهد.
به واسطه درخشش روستایی در فوتبال قطر، مشروح مصاحبه با او را در ادامه می‌خوانید:

شرایطم در قطر خوب است
با توجه به شرایطی که برایم رقم خورد، در ابتدای فصل به الشحانیه قطر پیوستم. اوایل در قطر به خاطر شرایط آب و هوایی کمی اذیت شدم، اما رفته‌رفته عادت کردم و وضعیتم بهتر شد. تا الان ۱۰ بازی برای الشحانیه انجام دادم که در این مسابقات ۶ گل زدم، دو پنالتی برای تیمم گرفتم و یک پاس گل هم داده‌ام. شرایطم خوب است و امیدوارم بهتر شود. تیممان هم خوب است. برای صعود به لیگ ستارگان قطر شانس داریم اما کارمان دشوار است.

در سه بازی گذشته الشحانیه گل زده‌ام
بازی گذشته ما با تیم الخور بود که صدرنشین است. خوشبختانه توانستیم با نتیجه ۴ بر یک پیروز شویم و من هم دو گل زدم. گل اول بازی را در دقیقه ۲۰ زدم ودر ادامه در ثانیه‌های پایانی مسابقه گل چهارم را به ثمر رساندم. خوشبختانه در سه بازی گذشته الشحانیه گلزنی کرده‌ام و شرایط آنطور برایم پیش رفته که خودم می‌خواستم.

در یک ماه ۱۱ کیلو وزن کم کردم
در ماه‌های گذشته تلاش زیادی انجام دادم و تمرینات ویژه‌ای را پشت سر گذاشتم. شاید باورتان نشود که در یک ماه ۱۱ کیلوگرم وزن کم کردم. خوشحالم که به شرایط خوب خودم برگشته‌ام و امیدوارم این شرایط را حفظ کنم.

اگر جای من بودند، ناپدید می‌شدند
آن سال که از پرسپولیس به صورت قرضی به پیکان رفتم شرایطم خوب بود. اما فکر می‌کنم حضور در نفت مسجدسلیمان کمی وضعیت را خراب کرد و شرایطم عوض شد. در مسجدسلیمان اوضاع آنطور که می‌خواستم پیش نرفت. مشاوره‌های زیادی گرفتم و تمرینات خودم را بیشتر کردم. برای برخی بازیکنان وقتی این شرایط پیش می‌آید پشت سر هم اشتباه می‌کنند و به سمت ناپدید شدن می‌روند؛ اما من با تلاش زیاد به وضعیت خوب برگشتم.

هر کاری کردم به من فرصت بازی ندادند
وقتی در پرسپولیس بودم، در تمام بازی‌های دوستانه گل می‌زدم و شرایط بسیار خوبی داشتم، اما در بازی‌های رسمی از من استفاده نمی‌شد. فقط مقابل نساجی ۱۰ دقیقه فرصت بازی پیدا کردم که آن هم زمانی بود که بازیکنان اصلی در تیم ملی بودند. واقعا نمی‌دانستم باید چه کنم که به من هم میدان بدهند. انتظارم این بود که حداقل در یکی-دو بازی فرصت به من هم برسد تا بتوانم خودم را نشان بدهم. با این حال گذشته‌ها گذشته و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت می‌کنم.

حسرت گذشته را نمی‌خورم
من حسرت گذشته را نمی‌خورم. هیچوقت چنین عادتی ندارم که با خودم بگویم در گذشته می‌توانست شرایط طور دیگری رقم بخورد. اما واقعا اعتقادم این است که نه فقط پرسپولیس که همه تیم‌های ایران باید به بازیکنان جوان بها بدهند. همان کاری که باشگاه پیکان انجام می‌دهد. بازیکنان جوان اگر در ترکیب تیم‌ها به میدان بروند، باور کنید شرایط فوتبالمان بسیار بهتر می‌شود.

کاری که با من کردید، با عمری نکنید
بسیار خوشحالم که محمد عمری در این چند هفته اینقدر به چشم آمده است. بازی دادن به بازیکنان جوان نتیجه به همراه می‌آورد و می‌بینید که عمری در پرسپولیس خوب کار کرده است. میدان دادن به جوانان یک اتفاق ویژه است و واقعا دوست دارم کاری که با من شد با عمری و سایر جوانان نکنند.

امیدوارم امکانات ایران به قطر برسد
فوتبال قطر واقعا شرایط خوبی دارد. اینجا از نظر امکانات و کیفیت زمین‌ها آنقدر عالی است که امیدوارم فوتبال ایران هم به این سمت برود. من در دو تیم تهرانی بازی کردم، اما همیشه در زمستان مشکل زمین تمرین و حتی بازی داشتیم. همین حالا چمن ورزشگاه آزادی از شرایط خوب دور شده است. در قطر اما همه چیز ایده‌آل است و آرزویم رسیدن امکانات فوتبال ایران به قطر است.

تازه ۲۵ساله شده‌ام، می‌خواهم به تیم ملی برسم
من از نظر سنی شرایط خوبی دارم. تازه ۲۵ساله شده‌ام و اهداف بزرگی در فوتبال دارم. آرزویم این است مثل تیم‌های ملی پایه که در همه رده‌ها پیراهن ایران را پوشیدم، در تیم ملی بزرگسالان نیز این فرصت به من برسد. باید تلاش زیادی انجام بدهم و امیدوارم این تلاش‌ها باعث شود به تیم ملی برسم.

زندگی متاهلی برایم خوش‌یمن بود
در روزهای سخت فوتبال اتفاقی برایم افتاد که بسیار در زندگی‌ام تاثیرگذار بود. زندگی متاهلی برای خیلی‌ها خوب نیست، اما برای من خوش‌یمن بود. همسرم در ماه‌های گذشته خیلی سختی کشید و واقعا از او تشکر می‌کنم که کمک کرد تا به روزهای خوب برگردم. از پدر و مادرم هم بابت حمایت‌هایشان ممنونم و امیدوارم نماینده خوبی برای آنها باشم.

نگاهم رو به جلو است
هرچه در گذشته برایم پیش آمده رفته و من دیگر نمی‌خواهم به عقب برگردم. نگاهم روبه‌جلو است و با اهداف بزرگ کارم را پیش می‌برم. جا دارد از آقای سعید یونسی مربی ایرانی الشحانیه هم تشکر کنم که خیلی به من کمک کرد و این فرصت را در اختیارم گذاشت تا بتوانم خودم را نشان بدهم. امیدوارم پاسخ اعتماد ایشان را به بهترین شکل بدهم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/153079
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
امیر

0

1

8 ماه پیش

بازیکن دروغگو به درد پرسپولیس نمیخوره ضمنا هرگز هم رشدنخواهد کرد پس خودتوبا عمری مقایسه نکن چون اون بازیکن صادق والبته بسیار فنی وبهتراز توئه، تودقیقا زمانیکه به پرسپولیس اومدی هم درکل بازیهای دوستانه قبل از فصل فیکس بودی وهم درشروع فصل فیکس شدی، پریپولیس نه تنها در حمله بلکه دراون بازیها ی اولیه لیگ بعنوان مدافع راست هم بهت فرصت داد آخه کجای دنیا به یک بازیکن جوانان در روزهای اول اینقدرفرصت میدن که به تو نمک نشناس دادن! چرا میگی ۱۰ دقیقه! نکنه منظورت ۱۰ بازیه! عمریه که تونسته ازفرصت ۱۰ دقیقه ای تبدیل بشه به بازیکن ۹۰ دقیقه ای، دلت به حالش نسوزه که بازی بهش برسه چون او قدر موقعیتشو خوب میدونه بهتره به فکر خودت باشی که در اوج جوانی بازنشسته یا محو از فوتبال نشی با این روندی که از لیگ ۲ قطر پیش روگرفتی تا بری لیگ ۳ و ۴🖐😏


جواد رمضانی

0

3

8 ماه پیش

هه... ی نگاه ب خودت بنداز بعد درمورد مسی ایران بنال ..حق گرفتنیه ن دادنی افتااااااد


علی کریمی

0

3

8 ماه پیش

تو خیلی خوبی ولی بدرد پرسپولیس نمیخوری. امثال شما تغییر کردن که تیم جون گرفت. هروقت حاضر شدی مثل عمری توی خوابگاه ورزشگاه بخوابی و هیچکس چیزی نفهمه اونوقت خودتو با عمری مقایسه کن.


اُمید عراقی

-1

6

8 ماه پیش

عمری کجا و شما کجا با هم که تعارف نداریم اخوی


فرشاد شیخ الاسلامی

0

5

8 ماه پیش

شرایط بازی کردن در پرسپولیس و اصولا" تیمهای پرطرفدار بسیار سخته ، آمادگی جسمانی بالا ، ذهن برنده ، آمادگی روحی ، تاکتیک پذیری و در خدمت بازی گروهی بودن . اینها حداقل شاخصه هاست ، اگه اینارو داشتی تازه سرمربی به بازیکن جوانش اعتماد میکنه و اونو وارد بازی میکنه در غیر اینصورت حالا حالاها جزو هیجده نفر هم نخواهی بود


حسن غلامی

-1

7

8 ماه پیش

پرسپولیس پیرو مکتب شاهین است واخلاق مهمترین خصوصیت بازیکنان وهواداران وکادرفنی ومدیریت پرسپولیس است هواداران عزیز خواهشمندم توهین را کناربگذارید توهین کردن حتی به دشمن خصیصه بدی است آقای روستایی بازیکن پرسپولیس بوده ودراین مصاحبه هم دوست داشتن پرسپولیس رامطرح کرده شایسته نیست به اوویاهرکس دیگری بی ادبی یا توهین شود پرسپولیسی‌ها اسوه والگوی اخلاق وپیروزی هستن وپیرو مکتب دکتر اکرامی


محسن ابراهیمی صدقیانی

0

5

8 ماه پیش

اقای روستایی ضمن آرزوی موفقیت برای تو، میخواهم بگویم فرق تو وعمری این است که محمد عمری با تلاش وکوشش ستودنی، خودش را به کادر فنی تحمیل کرد بطوری که هیچ مربی دیگه نمیتونه عمری را دربازیها روی نیمکت نگه داره اقای روستایی عمری تو این مدتهای نیمکت نشینی ناامید نشد وبه امید فردای بهتر آتقدر خوب تلاش کرد تا کادرفنی مجاب به استفاده از او گردد واو اینک مثل قبل جایگزین هم ندارد وتبدیل به قهرمان هوادارن شد وانشالله هیچوقت گول غرور کاذب را نخورد تا به حقش در این فوتبال برسد وروزی بعنوان اسطوره باشگاه نامش تا ابد بدرخشد


شیر

-2

7

8 ماه پیش

عزیزان چرا دل بچه رو شکوندیت..مگه نمیبینیت پیشرفت کرده رفته منچستر کنار رشتفورد و جای خالی رونالدوی کبیر رو گرفته...امکانات قطر عالیه درست ولی دیگه لیگ۲ که جوگیر شدن نداره پسر خوب..موفق باشی


اسماعیل‌رجب‌پور

-2

4

8 ماه پیش

ماشاا...عزیزا هوادارهای بامعرفت و دلسوز و آگاه پرسپولیس همه گفتنی‌ها در مورد این بچه‌نمک‌نشناس گفتید.بزارید خیالات بکنه که روزی گلزن قهار تیم ملی خواهد شد.....‌دمتون گرم خوب بنچاقشو رو کردین.احسن بر شما هوادارهای مطلع‌ و باوجود و متعصب


مهدی صحراگرد

0

6

8 ماه پیش

بازیکن با دلال بجایی نمیرسه،خودت بایدفنی باشی!!!!
غیراستارت هات واقعاچیزخاصی نداشتی
بازکنای خیلی سرترازشمابودن


احمد نوری اسرمی

0

6

8 ماه پیش

چشم اقای امباپه


حسین هدایتی
(در پاسخ احمد نوری اسرمی)

0

5

8 ماه پیش

خدا نکشتت احمد،چقدر باحال گفتی داداش


ممدمطوری

0

6

8 ماه پیش

برادر من، خیلی بهت فرصت دادن، اینقدر کم لطفی نکن، خودت باعمری مقایسه نکن، خواهش میکنم عمری رابه حاشیه نکشان اقای عمری کارش بلده به نحوه احسنت داره کارهای که مربی ازش میخواد انجام میده، توهم کارخودت بکن ازعمری یادبگیر


محمد

-1

5

8 ماه پیش

ناموسا چجوری خودتو با عمری مقایسه میکنی بازیکن بنجل


محمد رحیمی

0

5

8 ماه پیش

سلام آقای هدایتی کل گفتی به قول شما اگه خوب بودچراازپیکان بیرونش کردن


امیر سروری

0

6

8 ماه پیش

ایشالا که موفق باشی امیر روستایی ولی حتما ضعیف بودی که بهت بازی نمیرسیدخوب که خودت هم میگی ده کیلو وزن کم کردی و ایده آل شدی ،بعدشم گل زدن در تمرینات ملاک نیست عبدی و پاکدل هم تو تمرینات گل میزدن ولی این فصل کاری نکردن تو لیگ ، بازیکن باید مثل عمری نهایت استفاده رو از فرصت 10 دقیقه ای بکنه تا به ترکیب ثابت برسه، تو پیشرفت کنی ما هم خوشحال میشیم ی روز اسم در کنی اصلا بری اروپا ، پرسپولیس دشمن بازیکن نیست که خیلی از بازیکنا کینه میگیرن بعد از جدایی، سر فرم باشی فیکس پرسپولیس میشی تمام شد رفت


پرسپولیس

-5

8

8 ماه پیش

امیدوارم موفق باشی پسر پرسپولیس❤❤


قرمزته

-4

13

8 ماه پیش

آقای روستایی
شما چه جوری میگی فقط یه ۱۰ دقیقه تو پرسپولیس بهت فرصت بازی دادند
طبق آمار فدراسیون فوتبال
حدود ۱۰ تا بازی رسمی با پیراهن پرسپولیس داشتی .
بعلاوه
خود ما هواداران پرسپولیس هم آنقدر حافظه مون ضعیف نشده که ۲،۳ سال پیش رو فراموش کنیم .
شما فوق العاده ضعیف بازی کردی تو پرسپولیس
که حتی خیلی ها به شک افتاده بودند که نکنه با پارتی بازی اومدی پرسپولیس.

در ضمن
بعد از پرسپولیس به پیکان و مسجد سلیمان هم رفتی ولی تو اونجا هم بعد از چند بازی نیمکت نشین و بعد اخراج شدی .

هیچ بقالی نمیگه ماستم ترشه
ولی یه نمه انصاف داشته باش
و ضعف خودت رو گردن بقیه ننداز .
خیلی راحت میتونستی بگی پرسپولیس چون تیم بزرگی است و بازیکنان بزرگی داره، نتونستم خودم رو به کادر فنی ثابت کنم .

همون عمری هم که داری میگی
از فصل پیش به ترکیب پرسپولیس اضافه شد
و اوایل اصلا بهش بازی نمی رسید
آنقدر تلاش کرد و زحمت کشید
تا بالخره ۱۰ دقیقه بهش بازی دادند و با تلاش بیشتر خودش رو کرد فیکس تیم .
شما هم مثل عمری ، اون ... گشاد رو تنگ میکردی الان ثمره اش رو می‌دیدی.

حالا
خدا رحم کرده دو تا گل تو لیگ زیقی دسته ۲ قطر زدی ،
و یه خبرنگار برای خالی نبودن ستونش اومده ازت مصاحبه گرفته
یابو ورت داشته خبریه و داری همه رو میکوبی .

خدا رحم کرده تو جای طارمی نیستی
و گرنه خدا رو هم بنده نبودی


محمد غلامی

0

10

8 ماه پیش

خودتو با عمری مقایسه نکن خواهشا کم بهت فرصت بازی دادن میخواستی خودی نشون بدی


حسین هدایتی

0

20

8 ماه پیش

میدونی تو از اونایی هستی که باید با تریلی بکشوننت تا راه بری باید همه چیت خوب باشه و محیا تا درست بازی کنی،بچه جون اینجا پرسپولیسه باید انقدر خوب و با انگیزه باشی که بیای توی ترکیب اصلی به شما هم به قدر کافی فرصت داده شد اما قدر ندونستی اگه بازیکن خوبی بودی توی تیمهای دیگت میشدی ستاره اما بازیکن بزرگی نیستی به درد ما هم نمیخوردی و نمیخوری،خودتم با عمری مقایسه نکن این پسر مثل تو نیست که تا سه صبح توی فرحزاد توی وی آی پی پیش مهدی میشستی قلیون میکشیدی منو که یادته؟خوبم یادته،الانم دیر نیست برات مثل آدم زندگی کن موفق میشی،تو یا باید حسرت پرسپولیس رو بخوری یا اگه ده دقیقه هم بازی کردی مثل عمری جوری باشی که هوادارها به وجد بیان،مثل تو فوتبالیست زیاد دیدیم متوسط رو به پایین و خیلی جو گیر

بازی های پرسپولیس

1-0

الدحیل قطر

پرسپولیس

دوشنبه, 10 مهر
ساعت 21:30

ورزشگاه : عبدالله بن خلیفه

داور : کیمورا هیرویوکی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الدحیل کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 علی نعمتی 1
2 سعید صادقی 1
3 گئورگی گولسیانی 1
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 یاسین سلمانی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 13 مهر

شمس آذر - ذوب آهن 17:15
آلومینیوم - تراکتور 17:15
استقلال خوزستان - پیکان 19:30

جمعه, 14 مهر

هوادار - فولاد 17:00

شنبه, 15 مهر

مس رفسنجان - استقلال 17:45
سپاهان - صنعت نفت 19:45

یکشنبه, 16 مهر

ملوان - نساجی 17:15
پرسپولیس - گل گهر 19:15

فینال جام حذفی

هفته 2 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 10 مهر

الدحیل قطر 0 - 1 پرسپولیس 21:30
النصر عربستان 3 - 1 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 4 4 10
2 استقلال 4 4 9
3 آلومینیوم 5 1 9
4 تراکتور 5 0 9
5 سپاهان 4 7 8
6 گل گهر 4 4 8
7 ذوب آهن 5 0 8
8 ملوان 5 4 7
9 نساجی 4 1 5
10 هوادار 5 -1 5
11 مس رفسنجان 5 -2 5
12 صنعت نفت 4 -4 4
13 پیکان 5 -4 3
14 شمس آذر 4 0 1
15 استقلال خوزستان 5 -4 1
16 فولاد 4 -10 0
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 2 4 6
2 پرسپولیس 2 -1 3
3 الدحیل قطر 2 -1 1
4 استقلال تاجیکستان 2 -2 1

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال