ارتش سرخ دات کام

اخبار

زارعی: مشکل پرسپولیس و استقلال فقط ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 8 اظهار نظر

-

2 هفته پیش

زارعی: مشکل پرسپولیس و استقلال فقط مالکیت مشترک نبود

ارتش سرخ دات کام :
زارعی: مشکل پرسپولیس و استقلال فقط مالکیت مشترک نبود
مسئول کمیته مجوز حرفه‌ای گفت: در مورد مشکل مالکیت مشترک سرخابی‌ها الان نمی‌توانم اظهار نظر کنم اما مشکل این تیم ها فقط مالکیت مشترک نبود.

مصطفی زارعی در جمع خبرنگاران در رابطه با آخرین وضعیت اخذ مجوز حرفه‌ای باشگاه‌های ایرانی اظهار داشت: تمام مدارک را از باشگاه‌های متقاضی دریافت مجوز حرفه‌ای اعم از باشگاه‌های لیگ برتر، لیگ بانوان و لیگ فوتسال را دریافت کردیم و آخرین فرصت دریافت مدارک ۳۱ فروردین ماه بود. پس از آن باشگاه‌ها ۱۰ روز زمان تکمیل مدارک را داشتند و از ۱۰ اردیبهشت کار بررسی مدارک را آغاز کردیم و این مرحله هم پایان رسید.

وی افزود: ما گزارشاتمان را به هیات بدوی دادیم و این هیات در حال بررسی هستند و تا امروز آخر وقت هیات بدوی صدور مجوز آرای خود را به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام می‌کند. پس از آن هم باشگاه‌هایی که مجوز نگرفتند، پنج روز کاری زمان دارند به رای بدوی اعتراض کنند. اگر کسی اعتراض داشته باشند به استیناف می رود. ۱۰ خرداد باید تمام نتایج آرای بدوی و استیناف را جمع آوی کنیم. ۱۰ خرداد باید این آرا برای کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود.

مسئول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای در مورد مشکل مالکیت مشترک سرخابی‌ها تصریح کرد: این تشخیص هیات بدوی و هیات استیناف ما است که در زمان خودش در موردش اظهار نظر خواهد شد و الان نمی توانم در این باره صحبت کنم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا باشگاه‌ها می‌توانند از روند فرایند اخذ مجوز اطلاعی داشته باشند یا خیر، گفت:‌ باشگاه‌ها روند فرایند را از امروز می توانند اطلاع داشته باشند.

زارعی در رابطه با اینکه سه ماه قبل از ۳۱ خرداد باید تکلیف مالکیت باشگاه‌ها حل شود، اضافه کرد: دقت کنید برای مجوز باشگاهی آیین نامه ای داریم که برای کنفدراسیون فوتبال آسیا است. کنفدراسیون آیین نامه را برای کشورهای عضو ارسال می کند که این کار در مرداد سال گذشته این کار انجام شده است. کشورهای عضو در این آیین نامه می توانند اصلاحاتی داشته باشند. به شرطی که الزامات دست نخورد. هر کشوری برای خودش می تواند الزامات را ارتقا دهید. بند L۰۳ یک بند الزامی است که ما حق نداریم تغییری در آن ایجاد کنیم. ابهامی که ایجاد شد بر سر بند دوم L۰۳ است که در آن متن انگلیسی صراحتا می گوید اظهار نامه ای که متقاضی در سامانه بارگذاری می‌کند، نباید قدیمی باشد و بیش از سه ماه از ان گذشته باشد. این نکته را به همه باشگاه ها اعلام کردیم که همه باشگاه ها باید تاریخ اظهارنامه شان ۳۰ بهمن باشد. هیچ باشگاهی در این زمینه خوشبختانه اشتباهی نداشته است. همه تاریخ ها هم جدید است. متن انگلیسی کاملا شفاف است.

وی در مورد شفاف سازی در مورد مشکل مالکیت مشترک تاکید کرد: اظهار نظر من ارزشی ندارد. من نه حق رای دارم و نه چیز دیگری. اظهار نظر اعضای بدوی و استیناف ارزشمند است و آن دوستان با دقت بسیار زیاد این نکته را بررسی کردند. این بند هم یک اظهار نامه است. باشگاه اظهار می کند که مالک اصلی من فلان ارکان است. این اظهارنامه معمولا مورد قبول قرار می گیرد. بعد از آن می توانند در تایید اظهارنامه از ما مدارکی بخواهند. اظهارنامه دو باشگاه انجام شده است و بنابر این نه اظهار نظر من ارزشی دارد و نه کمکی می کند.

مسوول کمیته صدور مجوز حرفه‌ای تاکید کرد: بد نیست بروید و از باشگاه های عربستانی که هشت تیم مجوز گرفتند ببنید سهامداران آنها کجا هستند. واقعا رسانه های عربستان هم آنقدر که شما به استقلال و پرسپولیس گیر دادید، گیر می دهند؟ در سالیان گذشته باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به دلیل مشکل مالکیت مشترک حذف نشدند.آنها اشکالات فراوانی داشتند که یکی از مهم ترین آنها همین اظهارنامه بوده است.اینکه فکر کنید در سال گذشته به این دلیل مالکیت مشترک حذف شدند اینگونه نیست. مشکل بدهی بوده، بارگذاری نادرست مدارک بوده، آکادمی بوده.

وی خاطرنشان کرد:‌ در باشگاه های لیگ برتر ۱۴ باشگاه متقاضی مجوز بودند. نفت مسجد سلیمان و صنعت نفت آبادان هیچ گونه درخواستی نداشتند و مدارکی بارگذاری نکردند. این باشگاه‌ها را به کمیته انضباطی معرفی کردیم. طبق آیین نامه با این دو باشگاه و باشگاه هایی که مجوز نمی گیرند بر اساس دستور العمل جرایم انضباطی، این باشگاه ها را حتما جریمه می کنیم که این کار را حتما اینجام می دهیم.جرایم سختگیرانه هم از دوستان انضباطی خواهش می کنیم در نظر بگیرند.

زارعی تاکید کرد: آیین نامه مجوز باشگاهی برای لیگ یک هم مصوب شده است. این باشگاه ها هم آیین نامه به آنها ابلاغ شده است. برنامه زمان بندی لیگ یک عقب تر است. متاسفانه شمس آذر مدارکی بارگذاری نکرده و سایر باشگاه ها این کار را انجام می دهند. این باشگاه هم اگر در زمان مقرر این کار را انجام ندهد، حتما جریمه می شود. جرایمی که فقط مالی نیست. البته شاید مالی باشد اما جرایمی مانند بازی در زمین بی طرف و بازی بدون هوادار ممکن است در نظر گرفته شود. سقوط به دسته پایین تر هم اگر یک باشگاه چند فصل از انجام اینکار در سر باز کند، ممکن است در نظر گرفته شود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/154846
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
امیر حسین

0

2

2 هفته پیش

میگن در جلسه اعطای مجوز حرفه ای به پرسپولیس حمیدرضا آصفی و کاظم اولیایی کیسه کش و پدرسگ به شدت مخالفت میکردن حتی با سایر اعضا به درگیری لفظی هم پرداختن تا پرسپولیس راهی آسیا نشود خدایا ناله و نفرین ۵۰ میلیون هوادار پرسپولیس پشت سر اینها و بچه هایشان باشه بخدا قسم همین بی ناموسهای خائن و وطن فروش به AFCنامه خواهند فرستاد تا به هر قیمتی که شده جلوی شرکت پرسپولیس در بازیهای آسیایی را بگیرند حتی لازم باشه ناموس خود را به عنوان رشوه تقدیم مسئولان AFC خواهند کرد.


امیر حسین

0

1

2 هفته پیش

میگن در جلسه اعطای مجوز حرفه ای به پرسپولیس حمیدرضا آصفی و کاظم اولیایی کیسه کش و پدرسگ به شدت مخالفت میکردن حتی با سایر اعضا به درگیری لفظی هم پرداختن تا پرسپولیس راهی آسیا نشود خدایا ناله و نفرین ۵۰ میلیون هوادار پرسپولیس پشت سر اینها و بچه هایشان باشه بخدا قسم همین بی ناموسهای خائن و وطن فروش به AFCنامه خواهند فرستاد تا به هر قیمتی که شده جلوی شرکت پرسپولیس در بازیهای آسیایی را بگیرند حتی لازم باشه ناموس خود را به عنوان رشوه تقدیم مسئولان AFC خواهند کرد.


علی ریسی مکانشاهی

0

1

2 هفته پیش

فقط بازیکنان عشقوپولیس تمرکزشان روی بازی جام حذفی باشه


علی ریسی مکانشاهی

0

1

2 هفته پیش

انشاءالله تایید شده ،💪❤️


احمد نوری اسرمی

0

2

2 هفته پیش

خدا کنه حل شده باشه . تا خود ای اف سی تایید نکنه دلمون آروم نمیگیره


علیرضاهمتی نژاد

0

5

2 هفته پیش

مجوز حرفه‌ای ارتش سرخ آسیا صادر شد. 🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️


فرزاد زارعی

0

4

2 هفته پیش

هفت شهر عشق را عطار گشت ما هنوز اندر خم یک کوچه ایم . فقط ادعا داریم ، کشورای کوچک عربی از جهان جلو زدن و ما هنوز تو مالکیت باشگاه موندیم . صد البته که همه اینا کار آمریکاس .


خان پرسپولیسی

0

5

2 هفته پیش

همش توهمه ،،عافیت باشه ،امیدواریم خودتان بدانید چی داره بلغور میکنید 🤕🤧🤕🤧🤕🤧🤕🤧🤕

بازی های پرسپولیس

1-2

پرسپولیس

استقلال

چهارشنبه, 10 خرداد
ساعت 19:45

ورزشگاه : آزادی

داور : اشکان خورشیدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن بازیکن پرسپولیس برابر استقلال کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 7
2 یورگن لوکادیو 6
3 سعید صادقی 6
4 گئورگی گولسیانی 6
5 محمد عمری 4
6 شیخ دیاباته 3
7 میلاد سرلک 2
8 سینا اسدبیگی 2
9 دانیال اسماعیلی‌فر 2
10 امید عالیشاه 1
11 مهدی عبدی 1
12 وحدت حنانوف 1
13 لئوناردو پریرا 1
14 عیسی آل‌کثیر 1
15 علی نعمتی 1
16 سروش رفیعی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 گئورگی گولسیانی 4
2 عیسی آل کثیر 3
3 مهدی ترابی 2
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 سیامک نعمتی 1
6 وحید امیری 1
7 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 28 اردیبهشت

فولاد 2 - 2 آلومینیوم 18:00
نفت م.س 5 - 1 ملوان 18:00
ذوب آهن 3 - 3 هوادار 18:00
استقلال 7 - 1 تراکتور 18:00
پیکان 1 - 1 مس رفسنجان 18:00
گل گهر 0 - 1 صنعت نفت 18:00
مس کرمان 1 - 2 سپاهان 18:00
نساجی 0 - 4 پرسپولیس 18:00

فینال جام حذفی

چهارشنبه, 10 خرداد

پرسپولیس 2 - 1 استقلال 19:45
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 33 66
2 سپاهان 30 32 65
3 استقلال 30 30 62
4 تراکتور 30 8 52
5 مس رفسنجان 30 13 47
6 گل گهر 30 4 45
7 آلومینیوم 30 5 40
8 فولاد 30 2 40
9 ذوب آهن 30 1 36
10 هوادار 30 -10 33
11 پیکان 30 -16 28
12 ملوان 30 -19 27
13 نساجی 30 -18 26
14 صنعت نفت 30 -14 25
15 مس کرمان 30 -14 22
16 نفت م.س 30 -37 20

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال