ارتش سرخ دات کام

اخبار

زاهدی: پرسپولیس نمی‌توانست رضایت‌نا ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 11 اظهار نظر

-

2 ماه پیش

زاهدی: پرسپولیس نمی‌توانست رضایت‌نامه مرا پرداخت کند

ارتش سرخ دات کام :
زاهدی: پرسپولیس نمی‌توانست رضایت‌نامه مرا پرداخت کند
بازیکن پوشکاش توضیحاتی درمورد دیدار با اسکوچیچ در جریان اردوی تیمش ارائه کرد.

شهاب زاهدی درباره تغییر تیمش از زوریا اوکراین به آکادمی پوشکاش مجارستان، اظهار داشت: برخی شرایط به وجود آمد و این تغییرات سبب شد من تصمیماتی بگیرم اما هدف اصلی‌ام از ابتدا این بود که بتوانم در اروپا باشم. از همه مهم‌تر این بود به جایی بروم که بازی کرده و بتوانم عملکرد خوب خود را حفظ کنم. بهترین تصمیمی که می‌توانستم بگیرم حضور در باشگاه پوشکاش بود که واقعا به من کمک کرد. از این تصمیمی هم که گرفتم خیلی خوشحال هستم.

وی درمورد اینکه آیا با مجموعه باشگاه پوشکاش وفق پیدا کرده است، توضیح داد: شرایط تیم پوشکاش خیلی فوق‌العاده است. قبل از اینکه به اینجا بیایم و باشگاه را ببینم شنیده بودم شرایط خوبی دارند اما وقتی شرایط و امکاناتش را دیدم انتظار نداشتم تا این اندازه همه چیز حرفه‌ای و سر جای خودش باشد. بعد از آن هم وقتی با کادرفنی صحبت کردم دیدم همه یک هدف داشته و دوست دارند رشد کنند. از آنجاییکه روی من خیلی حساب کرده بودند، قبول کردم و تصمیم درستی هم بود. اینجا همه چیز حرفه ای است و این موضوع از همه چیز برای من لذت‌بخش تر است.

مهاجم تیم آکادمی پوشکاش درباره دیدار اخیرش با دراگان اسکوچیچ گفت: او لطف دارد. ما در اتریش بودیم و با هافنهایم بازی داشتیم که آخرین دیدار پیش فصل ما بود. از طرف فدراسیون فوتبال برای دراختیار گرفتن آدرس زمین و برخی سوال‌ها با من تماس گرفتند و در حد توان خود به آنها اطلاعات دادم. اسکوچیچ هم آمد و بازی را از نزدیک دید. با هم صحبت کردیم. آن مسابقه تقریبا یک هفته پس از اضافه شدن من به تمرینات تیم برگزار شد. به خاطر مصدومیتی که اواخر فصل گذشته برای من رقم خورده بود، مقداری درگیر ریکاوری و تمرینات بعد از مصدومیت بودم. مقابل هافنهایم یک نیمه بازی کردم و خدا را شکر شرایط خوبی داشتم.

زاهدی ادامه داد: اسکوچیچ فقط درمورد مسائل فنی خودم و برنامه‌های تیم ما با من و مربی پوشکاش صحبت کرد. همچنین پرسید دیدگاه باشگاه نسبت به من چیست و فکر می‌کنم صحبت‌های خیلی خوبی داشتیم.

وی درمورد اینکه شاید اسکوچیچ برای حضورش همراه با تیم ملی در جام جهانی برنامه ویژه‌ای دارد، عنوان کرد: قطعا آرزوی هر بازیکنی است که برای تیم ملی کشورش بازی کند. جام جهانی برای همه یک رویا است. من هم دوست دارم در جام جهانی حضور داشته باشم اما فقط به عنوان یک بازیکن باید بهترین عملکرد را در زمین داشته باشم. هر تصمیمی هم گرفته شود به آن احترام می‌گذارم زیرا همه ما زیر سایه پرچم کشورمان تلاش می‌کنیم. چه من حضور داشته باشم یا نداشته باشم، هدف اصلی و مهم تر از همه چیز موفقیت ایران است.

مهاجم تیم ملی درمورد اینکه برای فیفادی پیش رو چه درخواستی دارد، گفت: قطعا بازی کردن با تیم‌های خوب خیلی تاثیرگذار است و می تواند به هماهنگی بازیکنان کمک کند تا در شرایط سخت کنار هم چگونه قرار بگیرند. از لحاظ فنی بهتر می‌توان رشد کرد و این موضوع خیلی مهم است. امیدوارم مسائل و شرایط ایجاد شده به بهترین شکل پیش برود تا بتوانیم بهترین عملکرد را در جام جهانی داشته باشیم.

زاهدی درباره مطرح شدن بحث پیشنهاد تیم‌های باشگاهی کشورمان به خودش و اینکه آیا خودش دوست داشت در فوتبال داخلی و پرسپولیس بازی کند، گفت: قبل از هر چیز از هواداران، مجموعه و کادرفنی پرسپولیس تشکر می‌کنم زیرا در هر پنجره نقل و انتقالاتی به من لطف داشته و انتظار داشتند به این تیم بازگردم اما شرایط خارج از اختیارات من بود. به این انتقال علاقه مند باشم یا نباشم، هیچ بحثی در حیطه اختیارات من نبود.

وی اضافه کرد: در این پنجره نیز کاملا شرایط به همین شکل بود. با توجه به شرایط و مشکلات زوریا، به دنبال درآمدزایی بود و با وجود پیشنهاداتی که داشتم در لحظه آخر توافقی بین این باشگاه و پوشکاش رقم خورد.می توانم بگویم این موضوع بیشتر از همه روی حضور من در پوشکاش تاثیر گذاشت. به همین خاطر مسائل به این شکل پیش رفت اما تحت هر شرایطی در هر جایی بازی کنم برای پرسپولیس آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشند.

مهاجم تیم پوشکاش در گفت و گو با برنامه تهران ورزشی درخصوص اینکه باشگاه زوریا عددی نزدیک به دو میلیون یورو در نظر گرفته بود، پاسخ داد: موضوع در ابتدای کار به این شکل بود که باشگاه زوریا مرا برای فروش گذاشته بود و مبلغش هم روی دو میلیون بود. برخی باشگاه‌های دیگر نیز صحبت کرده بودند که از همه جدی تر پاناتینایکوس یونان و شاختار اوکراین بودند. تقریبا همه چیز تمام شده بود اما در روز آخر نقل و انتقالات نمی‌دانستم شرایط به چه شکلی پیش می‌رود.

زاهدی افزود: توافقاتی بین باشگاه پوشکاش و زوریا صورت گرفت که سبب شد اینجا بمانم. قبلی هم دوست داشتم به پوشکاش کمک کنم زیرا خیلی به من لطف داشتند. شرایط خوبی ندارند اما می‌خواستم از سمت من منافعی برای این باشگاه ایجاد شود. پرداخت این مبلغ سنگین برای پرسپولیس امکان‌پذیر نبود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/150305
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
Reza171

0

2

2 ماه پیش

ببین...به درررررررررکککککککککککککککککک مسی اگه بود میگفت ممنون نمیام که تو الان داری چسناله میزنی


p.b

-2

2

2 ماه پیش

حالا کیه که از پول بدش میاد با این وضع اوضاع که مسولین درست کردن اولویت همه شده پول ومن بهش حق میدم چون اینروزا اولویت همه پوله خودیحیی که باپرسپولیس یحیی شد ۴۰‌میلیارد پول گرفته ازبقیه توقع نیست وفا.غیرت مردوفقط پول🌹🌹🌹🌹🌹🌹


یداله قنواتی

0

4

2 ماه پیش

اینها پول با هیچ چیز عوض نمیکنن


بابک اعتمادیان

0

5

2 ماه پیش

اینا هدف اولشون اروپاست هر وقت نخواستنشون یکدفعه عاشق پرسپولیس میشن . هر وقت بین پرسپولیس و اروپا پرسپولیس رو انتخاب کردن اون موقع معلوم میشه یک عاشق واقعی هستن


پرسپولیس

0

5

2 ماه پیش

دروغ نگو گچل چاپ لوس( خرخودتی )


m.ali

0

10

2 ماه پیش

ازایرانی دورغترنیست به خدا


p.r.s
(در پاسخ m.ali)

0

3

2 ماه پیش

درسته متاسفانه..اما یادش بخیر یه زمانی از ایرانی صادقتر کسی نبود


احمدپلنگ

-9

5

2 ماه پیش

چرا ندانسته قضاوت می کنید و بازیکنان باشگاه بزرگ پرسپولیس رو میخواین از باشگاه دور کنین ایشون لطف دارن و حقیقت رو گفتند


p.r.s

-2

11

2 ماه پیش

ازون طرف میگه دوست داشتم اروپا بمونم ازونطرف میگه در حیطه اختیار من نبود، قسم ابوالفضل یا دم خروس؟؟


علی باقری

-2

11

2 ماه پیش

تو هم مثل رامین رضائیان که گفت داخل ایران فقط ارتش سرخ آسیا دیگه حرفتون ارزش نداره


شاهین بارنج

-3

15

2 ماه پیش

دروغگوی کثیف مطمئن باش اگه پرسپولیس پول رضایت نامه تو را هم جور میکرد باز هم نمی اومدی گمشو کثافت همتون مثل هم هستید حالم ازت به هم میخوره دفعه دیگه اسم پرسپولیس بزرگ را نیار بمون همونجا پول پرست کثیف 💩💩💩💩

بازی های پرسپولیس

1-0

پرسپولیس

تراکتور

یکشنبه, 10 مهر
ساعت 17:30

ورزشگاه : آزادی

داور : موعود بنیادی‌فر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر سپاهان به چه نتیجه‌ای دست پیدا خواهد کرد؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 یورگن لوکادیو 4
2 سعید صادقی 2
3 میلاد سرلک 1
برنامه بازی ها

هفته 8 لیگ برتر

پنجشنبه, 14 مهر

پیکان - آلومینیوم 17:00
نساجی - ذوب آهن 18:00
استقلال - فولاد 18:30

جمعه, 15 مهر

ملوان - صنعت نفت 17:30
مس کرمان - هوادار 18:00
مس رفسنجان - تراکتور 18:00
نفت م.س - گل گهر 19:00
سپاهان - پرسپولیس 20:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 7 5 14
2 استقلال 7 4 14
3 سپاهان 7 3 12
4 گل گهر 7 2 12
5 تراکتور 7 2 11
6 فولاد 6 2 10
7 نساجی 7 3 9
8 ذوب آهن 7 1 9
9 مس رفسنجان 7 1 9
10 آلومینیوم 7 -2 8
11 پیکان 7 -3 8
12 نفت م.س 7 -4 8
13 مس کرمان 7 -1 6
14 هوادار 7 -4 5
15 صنعت نفت 7 -4 5
16 ملوان 6 -5 2

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال