ارتش سرخ دات کام

اخبار

صدری: حذف سرخابی ها را به عضو کمیته ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 9 اظهار نظر

-

2 سال پیش

صدری: حذف سرخابی ها را به عضو کمیته استیناف تبریک می‌گویم

ارتش سرخ دات کام :
صدری: حذف سرخابی ها را به عضو کمیته استیناف تبریک می‌گویم
سرپرست باشگاه پرسپولیس پس از حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا انتقاد تندی به عضو کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای وارد کرد.

سید مجید صدری درباره درباره حذف پرسپولیس از لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: متاسفانه امروز خبری منتشر شد مبنی بر اینکه سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و گل‌گهر از آسیا حذف شدند. به عنوان سرپرست و مدیر پرسپولیس باید بگویم هیچ کوتاهی در این زمینه نکردیم و باید به اولیایی تبریک بگوییم زیرا از روز اول زحمت کشید و دنبال حذف این باشگاه بود. تا حدودی هم موفق شد اما توصیه می‌کنم منتظر پاسخ هواداران باشد.

وی درباره اینکه آیا مقصر حذف پرسپولیس از آسیا کاظم اولیایی است، پاسخ داد: خیلی تلاش کردیم و دویدیم این اتفاق نیفتد‌‌. تمام ضربه ای که به تیم ما خورد، از اولین مصاحبه و گزارش‌های وی بود. تمام مستندات موجود است و یک اپسیلون هم خلاف آنچه این دوستان فرمودند عمل نکردیم. هرچند خیلی از این مورد متعلق به دوره مدیریت من و آجورلو در دو باشگاه نیست و مربوط به سال های گذشته است ولی درباره همه آنها پاسخ دادیم. کمیته استیناف به ما سه ماه مهلت داده بود.

سرپرست پرسپولیس در مورد ایرادهای این باشگاه که مانع کسب مجوز حرفه‌ای شد، گفت: مهم‌ترینش بحث بدهی بود که به کالدرون را پرداخت کردیم. بحث دیگر مالیات بود که اگر خاطرتان باشد، اولیایی چندین بار درباره‌اش صحبت کرد. حدود ۳-۲ هفته قبل طلب کالدرون پرداخت شد. دیگر بحث درباره مالکیت بود که رئیس سازمان خصوصی سازی درباره‌اش صحبت کرد. طبق قول و قراری که با کمیته استیناف و فدراسیون داشتیم، قرار بود تا آخر این ماه به بورس برویم. همه کارهایش هم انجام می‌دهیم و این مسائل را به AFC اعلام کردیم.

صدری اضافه کرد: از سال ۸۰ مالیات پرسپولیس را نداده بودند. این بحث مربوط به زمان ما نیست. یا در این مورد اشتباه کرده بودند یا هر چیز دیگری. کمیته استیناف به ما محبت کرد و زمان سه ماهه داد. نامه مکتوبش را دارم اما هنوز این زمان تمام نشده است. سوال و‌ خواهش من از AFC این است اگر زمانی که کمیته استیناف صدور مجوز حرفه‌ای به عنوان نهاد نماینده این نهاد در ایران به ما داد، مورد تاییدش نیست چرا ما را سر کار گذاشت؟

وی درمورد اینکه واقعا چرا طرفداران دو تیم سر کار هستند، توضیح داد: این سوال ما هم هست و باید کمیته استیناف پاسخ بدهد. برای این مهلت سه ماهه، یک میلیارد ما را جریمه کردند. عزیزی‌خادم جلسه گذاشت و هر تلاشی لازم بود انجام داد. سجادی هم زحمت کشید و به دولت رفت و گفت سهامداران این دو باشگاه را از هم جدا کردیم اما اولیایی مصاحبه می‌کند و می‌گوید این اقدام صوری است. در این حالت مشخص است AFC چنین کاری با ما انجام می‌دهد.

رئیس هیات مدیره پرسپولیس درخصوص اینکه اگر اولیایی سکوت می‌کرد، به دو باشگاه مجوز حرفه‌ای می‌دادند، گفت: چرا نباید این مجوز را می‌گرفتیم؟

صدری در پاسخ به اظهارنظر زارع، نماینده مجلس مبنی بر اینکه با وجود تاثیر اطلاعات از داخل دادن به کنفدراسیون در این تصمیم، سایر عوامل هم در حذف سرخابی ها تاثیرگذار بود، اظهار داشت: سه ایراد عمده ما همین مسائل بود که آنها را اعلام کردیم. نکته بعدی بحث تحریم‌ها است. از AFC انتظار داریم. بیشترین هوادار در آسیا برای پرسپولیس است و بالای ۵۰-۴۰ میلیون هوادار داریم. کنفدراسیون می‌گوید پرسپولیس بدهی دارد اما سه میلیون و ۴۰۰ هزار دلار ما در این نهاد بلوکه است.

وی ادامه داد: بالای ۴۰ نامه زده و گفتیم آقای AFC خواهش می‌کنیم پول ما را آزاد کنید. در این صورت یک قران هم بدهی نخواهیم داشت. وقتی پول‌مان آزاد نمی‌شود، چه کار می‌توانیم بکنیم؟ همه مستندات موجود است که بالای ۴۰ نامه دادیم. واقعا برنامه ای بوده تا این دو باشگاه را از آسیا حذف کنند. آقایان اکنون بیایند و جواب بدهند.

سرپرست پرسپولیس درخصوص اینکه خیلی تیم‌های دیگر از سایر کشورهای آسیا هم مانند این تیم، استقلال و گل‌گهر حذف شدند، توضیح داد: اگر هواداران این دو تیم را جمع کنید، از جمعیت خیلی از این کشورها بیشتر است.

صدری درمورد اینکه تصور اشتباهی است اگر بگوییم AFC به دلیل خصومت شخصی این سه تیم را از آسیا حذف کرد، گفت: خیلی از دوستانی که اسم‌شان را بردم، وقتی اینگونه حرف زدند، چنین اتفاقی می‌افتد. چه انتظاری به جز این دارید؟

وی در خصوص اینکه آیا انتظار دارد اطلاعات درست به AFC داده نشود، توضیح داد: می‌گوییم اطلاعات واقعی را بگویند. خیلی از اطلاعات ارائه شده بسته به شرایط کشور واقعی نیست. وقتی پس از جدا کردن مالکیت باشگاه‌ها، این آقا می‌گوید این کار صوری است، چه کار می‌توانیم بکنیم؟ حرف‌های اولیایی در سایت ها قابل مشاهده است.

صدری درمورد احتمال جریمه پرسپولیس عنوان کرد: ۱۰ روز فرصت استیناف داریم و از همه مهلت قانونی استفاده می‌کنیم. ان‌شاءالله بتوانیم به نتیجه برسیم. اجازه بدهید بعدا در این مورد توضیح می‌دهم.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146709
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
شایان جباری

0

1

2 سال پیش

ههههههههههههههوی صدری حالا بیای از برنامه های که می گفتی عملی شده بگو قهرمانی نیم فصل رو از دست دادیم بخاطر شما آسیا رو از دست دادیم بخاطر شما


n.r

0

1

2 سال پیش

🤣🤣🤣یکی اینو خفه کنه تا نکشتمش 🤣کث..اف..ت ۱۰ برابر خادم تو ریدی عوضی حرو...می


تــــوفیق پرسپولیس ❤

0

1

2 سال پیش

بابا ازعمد پرسپولیس حذف کردن از داخل کشورمون هم اینکار کردن


یدالله کاویانی چراتی

0

2

2 سال پیش

کاری که شده حی دنبال مقصر نباشید هوادار خودش میدونه مقصر چه مرجع یا ارگان یا شخص،،،، بیا از همین لحظه برای آزاد سازی باشگاه از دولتی به عمومی اختصاصی تلا‌ش کنید تا این همه دقدقه هواداران نداشته باشن تیم دولتی برای خودش بوجه دارن سالانه تیم دولتی هستش ولی دولت مجلس میگه خرجشان باخود‌شان، شور در اوردین بسته دیگه ملت گناه دارن بخدا هیجاه دنیا ایجوری نیست فقط تو ایران این اتفاقات می افته،، لطفاً جمش کنین،


احمد نوری اسرمی

-1

1

2 سال پیش

حسن پرسپولیس مطهر ترمز کن برادر تخت گاز کجا میخوای بری


حسن پرسپولیس مطهر

-1

4

2 سال پیش

خاک.برسرعزیزی خادم که فقط امده پول ملت بدزده وبعد چهارسال بره کشورهای خادجی باشلوارک توشهردوربزنه کسی که مال مردم میخره حتماولدبه زناه وحرام زاده است که کثیفی خادم هم ولدبه رناه است عزیزی خادم بیشرف.بیناموس.دزد.اشغال.اگرناموس داری که فرداه استعفا میدی لی اگر بینامس ودزدی حتما سندلی ریاست ول نمیکنی پول دزدی رااگرسرسفره ببری حتما بچهات هم حرامزاده هستن بیشترمیشن دردبلای کریمی توسربچه کوچکت بیلیاقت بیشرف توازکجاامدی پدرسگ مادرجنده کیرتوکس زنت دخترت خواهرت تف.توگورمردهات سرطان بگیری کرونا هم بگیری بمیری


مهدی محرابی

0

7

2 سال پیش

تنش سلامت باشه برانکو،وقتی داشت از ایران میرفت گفت فوتبال شما به زودی آماتور میشه.چقد زود پیشبینیش به حقیقت تبدیل شد.مثل کبک سرمون رو کردیم تو برف فک میکنیم بقیه دنیا هم احمق و کورن


حسن پرسپولیس مطهر

0

4

2 سال پیش

بقران زشته ما نباید بهانه دست عربا بدیم که بیان وتیمای مارو از اسیا کنار بزارن وقتی که با لابی گری نزاشتن علی کریمی ریس فدراسیون فوتبال بشه وکاپیتان تیم ملی به یک ادم ناوارد نابلد رای میده همینه عزیزی خادم ازجنس فوتبال نیست عزیزی خادم سجادی کمی غیرت ومردانگی داشته باشین خصوصا عزیزی خادم با احساس میلیونها هوادار درایران بازی میکنه چرا چون اهل فن نیست عزیزی خادم خاهشمندیم یا برو بده دست امثال کریمی یا برو بمیر من یک هوادار پرسپولیس هستم وهمیشه نفرینت میکنم که انشاالاه سرطان بگیری وبمیری سرطان فوتبال ایران فدراسیون فوتبال باید دست امثال.مهدوی کیا.کریمی.روشک


طوفان سرخ

0

6

2 سال پیش

درود به شرفت هر کاری میتونی انجام بده ما پشتتیم

بازی های پرسپولیس

1-0

الدحیل قطر

پرسپولیس

دوشنبه, 10 مهر
ساعت 21:30

ورزشگاه : عبدالله بن خلیفه

داور : کیمورا هیرویوکی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر الدحیل کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 علی نعمتی 1
2 سعید صادقی 1
3 گئورگی گولسیانی 1
4 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
5 یاسین سلمانی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 7 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 13 مهر

شمس آذر - ذوب آهن 17:15
آلومینیوم - تراکتور 17:15
استقلال خوزستان - پیکان 19:30

جمعه, 14 مهر

هوادار - فولاد 17:00

شنبه, 15 مهر

مس رفسنجان - استقلال 17:45
سپاهان - صنعت نفت 19:45

یکشنبه, 16 مهر

ملوان - نساجی 17:15
پرسپولیس - گل گهر 19:15

فینال جام حذفی

هفته 2 لیگ قهرمانان آسیا

دوشنبه, 10 مهر

الدحیل قطر 0 - 1 پرسپولیس 21:30
النصر عربستان 3 - 1 استقلال تاجیکستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 4 4 10
2 استقلال 4 4 9
3 آلومینیوم 5 1 9
4 تراکتور 5 0 9
5 سپاهان 4 7 8
6 گل گهر 4 4 8
7 ذوب آهن 5 0 8
8 ملوان 5 4 7
9 نساجی 4 1 5
10 هوادار 5 -1 5
11 مس رفسنجان 5 -2 5
12 صنعت نفت 4 -4 4
13 پیکان 5 -4 3
14 شمس آذر 4 0 1
15 استقلال خوزستان 5 -4 1
16 فولاد 4 -10 0
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 2 4 6
2 پرسپولیس 2 -1 3
3 الدحیل قطر 2 -1 1
4 استقلال تاجیکستان 2 -2 1

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال