ارتش سرخ دات کام

اخبار

عملیات پیچیده و دشوار صعود پرسپولیس ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 22 اظهار نظر

-

3 ماه پیش

عملیات پیچیده و دشوار صعود پرسپولیس

ارتش سرخ دات کام :
عملیات پیچیده و دشوار صعود پرسپولیس
با توجه به قانون این فصل لیگ قهرمانان آسیا غیر از ده تیم برتر گروه‌های شرق و غرب، سه تیم دوم از گروه‌های پنجگانه غرب و سه تیم دوم از گروه‌های پنجگانه شرق به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود خواهند کرد تا 16 تیم این مرحله تکمیل شود. پرسپولیس و سپاهان همین حالا شرایط صعود به مرحله بعد را دارند و جزو سه تیم برتر دوم گروه‌های پنجگانه به حساب می‌آیند اما بازی‌های هفته آخر در مرحله گروهی تعیین‌کننده است و از هر پنج گروه تیم‌هایی شانس صعود به مرحله بعد را خواهند داشت. فعلاً جدول ترتیب تیم‌های صعود کننده از رده دوم منطقه غرب به مرحله بعد به این شرح است:

گروه A:
پاختاکور هم مدعی صعود شد

بازی‌های روز آخر
پاختاکور ازبکستان – الفیحای عربستان
آخال ترکمنستان – العین امارات
اگر تا قبل از این هیچ‌کس به تیم دوم گروه اول مسابقات فکر نمی‌کرد و شانسی برای صعودش قائل نمی‌شد اما با نتایج عجیب هفته پنجم پاختاکور ازبکستان هم می‌تواند موی دماغ پرسپولیس باشد. شکست خانگی سه بر یک العین صدرنشین مطلق گروه اول مسابقات لیگ قهرمانان مقابل پاختاکور ازبکستان حالا این تیم را نیز مدعی صعود به دور بعد کرده است. پاختاکور حالا 7 امتیازی است و در صورت شکست الفیحا عربستان 10 امتیازی خواهد شد و این می‌تواند برای صعود پرسپولیس در صورت پیروز نشدن مقابل الدحیل گران تمام شود. پاختاکور بازی آخر خود را در خانه مقابل نماینده 6 امتیازی عربستان انجام خواهد داد. بازی رفت دو تیم با دو گل به سود تیم عربستانی تمام شده اما میزبانی ازبک‌ها در بازی آخر می‌تواند آنها را برای پیروزی امیدوارتر کند. البته به لحاظ ریاضی الفیحا هنوز شانس دوم شدن دارد و می‌تواند با پیروزی مقابل پاختاکور به رده دوم گروه خود برسد اما در صورتی صعود خواهد کرد که پرسپولیس و شارجه در بازی‌های آخر خود شکست بخورند و شانس زیادی ندارد. البته همین اندک شانس و احتمال صعود بعد از نوبهار و سپاهان باعث خواهد شد تا الفیحا با تمام توان در این مسابقه به میدان برود و این می‌تواند برای پرسپولیس اتفاق خوبی باشد.

گروه B:
اگر الفیصلی به شارجه نبازد...

بازی‌های روز آخر:
السد قطر – نسف قارشی ازبکستان
الفیصلی اردن – شارجه امارات
شارجه امارات حالا یکی از تیم‌های دوم گروه‌های پنجگانه منطقه غرب در لیگ قهرمانان آسیاست که به عنوان یکی از شانس‌های صعود به مرحله بعد شناخته می‌شود و تنها به خاطر یک تفاضل گل کمتر فعلاً پایین‌تر از پرسپولیس قرار دارد. شارجه باید در هفته پایانی مرحله گروهی الفیصلی اردن را با تفاضل گل مناسب شکست دهد تا شانس بالایی برای صعود به مرحله بعد پیدا کند اما به نظر نمی‌رسد کیفیت چنین کاری را داشته باشد. این بازی در امان برگزار می‌شود. الفیصلی قبل از این در خانه یک باخت و یک برد در زمین خود به دست آورده و با اینکه سه امتیازی است و حذف شده به حساب می‌آید در خانه باج نخواهد داد. این تیم در اولین هفته از بازی‌ها با اینکه نمایش ضعیف‌تری مقابل نسف قارشی داشت اما با گل دقیقه 97 یک بر صفر به حریف ازبکش باخت. آنها در یک بازی شگفت‌انگیز السد را در خانه با دو گل شکست دادند و در سومین بازی خانگی‌شان هم کار را برای شارجه سخت خواهند کرد. الفیصلی در بازی رفت مقابل شارجه با اینکه به لحاظ مالکیت توپ پایین‌تر از حریف بود اما موقعیت‌های خطرناک بیشتری نسبت به شارجه داشت و در خانه حریف تنها با یک گل شکست خورد. این تیم روی ضدحمله‌های برق‌آسا بسیار خطرناک است بخصوص وقتی بازی در خانه برگزار می‌شود. به نظر می‌رسد کار شارجه در بازی آخر در اردن دشوار باشد و از حالا نمی‌توان این تیم را برنده دانست کما اینکه مساوی یا شکست شارجه می‌تواند خبری خوشحال‌کننده برای پرسپولیس باشد. از سوی دیگر در این گروه به نظر می‌رسد السد در بازی آخر خود در خانه قادر به شکست نسف قارشی باشد. السد با تغییر مربی شرایط بهتری پیدا کرده و بعد از برد مقابل شارجه در امارات حالا چشم به شکست نسف قارشی در دوحه دوخته است. اگر چنین اتفاقی بیفتد السد و نسف 10 امتیازی خواهند شد و چنانچه شارجه در اردن پیروز نشود شاید این تیم سوم گروه خود شده و از دور مسابقات کنار برود. در عین حال اگر السد مقابل نماینده ازبکستان پیروز شود و شارجه هم با شکست الفیصلی به امتیاز 11 برسد تیم دوم این گروه السد 10 امتیازی خواهد بود و پرسپولیبس باید حتماً الدحیل را شکست بدهد تا صعود کند. از سوی دیگر اگر نسف قارشی و شارجه موفق به پیروزی مقابل السد و الفیصلی شوند اوضاع برای پرسپولیس پیچیده‌تر خواهد شد چرا که نسف با 13 امتیاز صدرنشین گروهش می‌شود و شارجه یازده امتیازی می‌تواند حتی با تفاضل بهتر سد راه پرسپولیس حتی در صورت پیروزی مقابل الدحیل شود.

گروه C:
سپاهان یک مساوی از جده می‌خواهد

بازی‌های روز آخر:
الاتحاد عربستان – سپاهان ایران
نیروی هوایی عراق – آلمالیق ازبکستان
سپاهان ده امتیازی باید مقابل الاتحاد بازی کند و تنها در صورتی پایین‌تر از پرسپولیس قرار خواهد گرفت که در این مسابقه شکست بخورد وگرنه با یک مساوی هم به خاطر تفاضل گل بهترش بالاتر از پرسپولیس قرار خواهد گرفت. نیروی هوایی عراق هم در صورت پیروزی مقابل آلمالیق می‌تواند 10 امتیازی شود و اگر سپاهان شکست بخورد دو تیم ده امتیازی خواهند شد. با این حال تفاضل گل 9 سپاهان در برابر تفاصل گل 1 تیم عراقی کار سپاهان را راحت می‌کند مگر اینکه نیروی هوایی برد پرگلی مقابل نماینده بدون امتیاز ازبکستان به دست بیاورد و از آن سو سپاهان شکست سنگینی مقابل الاتحاد متحمل شود.

گروه D:
نوبهار را یکی از صعودکننده‌ها بدانید

بازی‌های روز آخر:
الهلال عربستان – نساجی ایران
بمبئی سیتی هند – نوبهار ازبکستان

به نظر می‌رسد شرایط گروه چهارم به گونه‌ای باشد که از حالا باید تیم نوبهار نمنگان ازبکستان را به عنوان یکی از سه تیم برتر صعودکننده به مرحله یک هشتم نهایی دانست. نوبهار نمنگان تیمی که از چهار بازی ابتدایی خود 10 امتیاز گرفته و گام بزرگی برای صعود به مرحله بعد برداشته بود بعد از تساوی جالب در خانه مقابل تیم پرستاره الهلال در بازی برگشت مقابل این حریف قدرتمند نیز یک نیمه مقاومت کرد. البته پنالتی از دست رفته سالم الدوساری مرد سال فوتبال آسیا باعث شد تا نوبهار بدون گل خورده راهی رختکن شود. با این تیجه نوبهار در پایان هفته پنجم رقابت‌ها یازده امتیازی می‌شد و می‌توانست قطعاً به عنوان بهترین تیم دوم راهی مرحله بعد رقابت‌ها شود اما در نیمه دوم اوضاع تغییر کرد و با اینکه سالم الدوساری باز هم یک پنالتی دیگر از دست داد اما در نهایت الهلال با گلزنی همین ستاره و البته مالکوم برزیلی دو بر صفر یپروز شد تا صد درصد پیروزی را مال خود کند. این شکست البته برای نوبهارغمناک و سخت نبود چرا که آنها می‌دانند با پیروزی قریب‌الوقوع در خانه مقابل بمبئی نماینده ضعیف هند 13 امتیازی شده و به مرحله بعد صعود می‌کنند. با این حساب باید از همین حالا نوبهار ازبکستان را یکی از سه تیم برتر دوم گروه‌های پنجگانه دانست و چهار تیم دوم گروه‌های دیگر باید برای صعود در هفته آخر تلاش مضاعفی داشته باشند. در این گروه نساجی هر شش امتیاز ممکن را به نوبهار داد و با دو شکست شرایط خودش و البته پرسپولیس و سپاهان را برای صعود سخت‌تر کرد. همچنین حضور تیم ضعیفی مثل بمبئی هند که همه بازی‌هایش را باخته نیز باعث شد دو تیم این گروه به ضرر پرسپولیس و سپاهان کار کنند. در دیدارهای آخر این گروه نساجی در عربستان مقابل الهلال بازی خواهد کرد که اهمیت جدولی ندارد چرا که الهلال با 15 امتیاز از 5 بازی صعودش را به عنوان صدرنشین قطعی کرده و نوبهار هم می‌تواند با کسب یک پیروزی ساده در خانه مقابل بمبئی به امتیاز 13 رسیده و به جمع صعودکننده‌ها بپیوندد.

گروه E:
احتمال صعود یا حتی حذف پرسپولیس با 11 امتیاز

بازی‌های روز آخر:
پرسپولیس - الدحیل
استقلال تاجیکستان – النصر عربستان
با توجه به 8 امتیازی که پرسپولیس تا تا الان اندوخته فعلاً سومین تیم برتر از بین تیم‌های دوم گروه‌های پنجگانه است. با این وجود پرسپولیس به برد در بازی آخر مقابل الدحیل نیاز مبرم دارد. الدحیل موفق شد استقلال تاجیکستان را شکست دهد اما تساوی پرسپولیس در ریاض باعث شد که تیم قطری شانس حداقلی برای دوم شدن در گروه را از دست بدهد. چنانچه پرسپولیس به النصر می‌باخت بازی دو تیم در روز آخر از این نظر که الدحیل می‌توانست با برد مقابل پرسپولیس 7 امتیازی شود و در رده دوم جدول قرار بگیرد – فارغ از اینکه هیچ شانسی برای صعود پیدا نمی‌کرد – می‌توانست انگیزه‌های اندکی برای این تیم از نظر پرستیژ باشگاه داشته باشد اما حالا این تیم قطری با در نظر گرفتن حذف از مرحله گروهی مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد. پرسپولیس در صورت برد مقابل این تیم یازده امتیازی شده و شانس صعود خود را به 90 درصد افزایش خواهد داد هرچند ممکن است در شرایطی خاص حتی با 11 امتیاز حذف شود. جدا از نوبهار که برنده احتمالی بازی با بمبئی خواهد شد و 13 امتیازی می‌شود چنانچه سپاهان مقابل الاتحاد پیروز شود 13 امتیازی می‌شود و الاتحاد با 12 امتیاز تیم دوم می‌شود که یک امتیاز بالاتر از پرسپولیس خواهد شد. از سوی دیگر اگر شارجه مقابل الفیصلی با تفاضل گل مناسب پیروز شود و نسف قارشی هم السد را شکست دهد نسف 13 و شارجه 11 امتیازی خواهند شد و شارجه می‌تواند به عنوان سومین تیم به مرحله بعد صعود کند. پرسپولیس در صورت مساوی و 9 امتیازی شدن نیاز به معجزه دارد که صعود کند چرا که السد و شارجه نباید در بازی‌های‌شان پیروز باشند و پاختاکور هم نباید حریفش را شکست دهد. در صورت شکست پرسپولیس هم پاختاکور حتماً باید به الفیحا ببازد و شارجه و السد حتماً باید مقابل رقبایشان شکست بخورند تا پرسپولیس بعد از نوبهار و احتمالاً سپاهان مثل شرایط فعلی به عنوان تیم دوم صعود کند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/157567
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
محمد

-1

0

3 ماه پیش

بچه ها منم موافق هستم پرسپولیس درست یارگیری نکرداصلا فوروارد درست نداره این شهاب زاهدی هیچی نیس نبیل هم که افتضاح هست آخه با چه قدرتی بتونه گل زنی کنه انشالا با دعا ویاری همه هواداران عزیر وهمت بچه ها از گروه خودش س


محسن مکرم اکبرابادی

-1

4

3 ماه پیش

ایولا درست میگی افرین دوستان پرسپولیسی هیچ مربی دراین موقع لیگ بهتراز یحیی نیست پس هرطوری وهرنتیجه ای شد تا اخرفصل حمایت کامل از یحیی


عباس کریمزاده

0

4

3 ماه پیش

درود۰به امید خدا وهمت بچها۰واز همه مهم تررفتن هواداران عزیز ۰۰پرسپولیسی واقعی باغیرت به ورزشگاه ونود دقیقه تشویق کردن بی امان ورو به جلو تیم ۰۰۰جهنمی درست کنید توورزشگاه ۰۰که تمام تیمهای عربستانی ۰کار بیاد دستشون ۰۰ما که شهرستانیم ۰نمیتونیم بریم استادیوم۰درود بر ارتش سرخ آسیا۰۰❤❤❤❤❤❤🙏


امیرضا

-5

3

3 ماه پیش

حتی در صورت شکست الدحیل هم شانس صعودمان کمتر از سی چهل درصده، الان باید قدر برد در مقابل استقلال تاجیکستان رو بدونیم که متأسفانه با تساوی عوضش کردیم ، بخدا اگه آلکثیر و عبدی رو از دست نداده بودن الان بعنوان تیم اول صعود میکردیم تا با ترس و لرز تیم دوم


فردین کرمی

-4

8

3 ماه پیش

یک کاربرکیسه ای اومده اینجابانام عشق فقط برانکو...چون یحیی این چندسال مجبورشون کرده هرچی درمیارن بدن پماد


فردین کرمی

-1

8

3 ماه پیش

یحیی وپرسپولیس به زیباترین شکل ممکن صعودخواهندکرر


مهرداد

-5

8

3 ماه پیش

اون موقع که با بی خیالی برد جلوی تاجیک رو با مساوی عوض کردیم باید به این چیزها فکر می کردیم .... اما نه ... مدام سکوت ... مدام انتقاد ممنوع ... اینم نتیجش که کارمون به اما و اگر برسه ... به والله بردن کیسه تاجیک مهاجم طراز اول نمی خواست... فقط همت و درک بالای فنی لازم داشت ... انشاالله که صعود کنیم از گروه .. دیگه خسته شدیم از این همه استرس ... هر حرفی هم بزنیم .. مثل طوطی مدام تکرار می کنن مهاجم درجه یک .... والا با پیکان هم میشه تا کرج رفت حتما بنز لازم نیست


قلمراد دوم

-1

7

3 ماه پیش

هیچ عملیات پیچیده‌ای در کار نیست بازی رو میبریم و صعود میکنیم درسته که کادر فنی ابزار لازم رو نداره ولی یه راهی برا بردن پیدا میکنه و بازی رو میبریم یه زمانی احمد و کمال همش تو هیجده حریف بودن چون مطمئن بودن یه بازیکن باهوش مثه ربیع خواه اون پشت حواسش به همه چیز هست و با یه جاگیری مناسب تو بازی حریف تاخیر میندازه تا اونا برگردن عقب حالا هافبکها همش با دروازبان بازی میکنن بعد میگن مهاجم گل نمیزنه خوب معلومه وقتی همش با دروازبان بازی کنی مهاجم نمیتونه گل بزنه الان هم با اتکا به هوش ریگی هافبکها میتونن بیشتر برن تو هیجده حریف و ایجاد خطر کنن و اینقدر رو به عقب بازی نکنن متاسفانه صادقی و سروش هیچ درکی از فوتبال تهاجمی ندارن و دایم حرکات تیم رو دچار سکته میکنن بخاطر همین کالدرون سروش رو نخواست و از پرسپولیس رفت


روزیه نوری
(در پاسخ قلمراد دوم)

-3

4

3 ماه پیش

دوست عزیز متاسفانه خیلی ها فقط اسم هوادار رو یدک می کشند اما درک صحیحی از نحوه بازی مهره های تیم ندارند . ربیع خواه بازیکنی بود که هم برانکو و هم کالدرون بهش اعتقاد داشتند و یک بازیکن کارگر و زحمتکش بود و وظیفه اش همان بود که شما گفتین اما هوادارها اینو متوجه نمی شدند و فقط استوک سرخابی و موی آنچنانی و حرکات نمایشی رو می پسندیدن


سعیدکرمانی

-2

6

3 ماه پیش

انشاالله که پرسپولیس بااقتدارصعودمیکنند،چون با،بازی قابل قبولی که جلوی النصرنشون دادند ثابت کردندکه واقعاتوشرایط سخت میتونن معجزه کنن،شک ندارم که جلوی دحیل هم بچه هاباتمام وجودشون بازی میکن ویه نتیجه خوب رورقم میزنن


امیر پرسپولیسی

0

6

3 ماه پیش

به امید صعود زیباترین عشق جهان یعنی عشقپولیس🤩❤🤩


خان پرسپولیسی

0

8

3 ماه پیش

به توفیق الهی ،ودعای خیرهواداران وهمت بازیکنان پرسپولیس ونیاوردن دوباره باعویی صعود میکنیم🤲🌺💖🌹♥️🌷💝🚩🌺💖🌹♥️🌷💝🚩🌺💖🌹♥️


بهزادسلیمانی

0

5

3 ماه پیش

به امید پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل الدحیل قطر و بقیه تیم‌های


محمدرضایی

-7

3

3 ماه پیش

درویش توکه دوست نداری بریم بالا به ارزوت میرسی


سید ابراهیم غفاری نیا

0

5

3 ماه پیش

با باخت شله زرد و برد ارتش سرخ صعودمون قطعیه.به امید خدا همین اتفاق میوفته


روزیه نوری
(در پاسخ سید ابراهیم غفاری نیا)

-2

4

3 ماه پیش

باخت شله زرد به همراه باخت نسف قارشی و برد پرسپولیس


احمدرضا باوندپوری

-1

7

3 ماه پیش

هدف اول باید گل نخوردن در آزادی باشد گل نخوریم زمان کافی داریم به دوحیل گل بزنیم لطفاً حرفه ای باشید اولا تیم قدرتمند حریف را دست کم نگیرید و فشار کاذب به کادر فنی و بازیکنان وارد نکنید دوما تا دقیقه 90 فقط حمایت جانانه باید ورزشگاه را روی سر قطری ها خراب کنیم و تمرکز بازیکنان بین المللی دوحیل را از بین ببریم فراموش نکنید دوحیل شانس صعود نداره ولی روبروی پرسپولیس انگیزه حیثیتی داره.با نام خدا بسمه الله برای حمایت جانانه تا دقیقه 90 بازی . یاعلی. مدد


Mehdimoghadam

0

8

3 ماه پیش

پرسپولیس آتیش زیرخاکستره


ع حسین زاده

-1

2

3 ماه پیش

انگار خوشی به ما پرسپولیسی ها نیومده، چراکه همیشه باید تو استرس و اضطراب باشیم تا بتونیم به هدفمون برسیم، درصورتیکه که با کمی حرفه ای گری میتونستیم، دو بازی قبلی رو خیلی راحت ببریم، و هفته آخر حکم بازی تشریفاتی رو داشته باشه، ولی نداشتن یک مهاجم ششدانگ، و کم دقتی و هدر دادن موقعیت ها، باعث شد که کار به هفته آخر و هزار اما و اگر بکشه، با این حال امیدوارم که بازیکنان تو بازی آخر، جلوی هواداران خودش و با، علم به اینکه نتایج دیگر گروه ها مشخص شده، می‌تواند، هر خواسته ای که دارد، جلوی الدحیل حذف شده، بدست بیاره، خدا کنه تا روز بازی همه بازیکنان، بدون مصدومیت و مریضی، در اختیار یحیی و کادر فنی باشن تا یک برد پر گل و شیرین بدست بیاریم.


رسول رسولی

-3

3

3 ماه پیش

تروخدانگاه کن بادست خودشون همه چیزروخراب کردن ...تیمی ک ازهمین حالا بخادباحرف وحدیس بالابره چ بهتر ک نره واقعا ک


بهزادسلیمانی

0

5

3 ماه پیش

به امید پیروزی پرگل پرسپولیس مقابل الدحیل قطر و بقیه تیم‌های لیگ برتر ایران.


عبدالرحمن لشکری

-1

6

3 ماه پیش

تف لعنت بر تو باد درویش با این تیم بستن و یارگیری که کردی خدا لعنتت کنه

بازی های پرسپولیس

0-3

پرسپولیس

نفت و گاز گچساران

دوشنبه, 14 اسفند
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادی

داور : کیوان علی محمدی

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر گچساران کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 5
3 علی نعمتی 1
4 سعید صادقی 1
5 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
6 یاسین سلمانی 1
7 محمد عمری 1
8 امید عالیشاه 1
9 محمدحسین کنعانی‌زادگان 1
10 نبیل باهویی 1
11 عیسی آل‌کثیر 1
12 مهدی ترابی 1
نام بازیکن تعداد گل
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 19 لیگ برتر

پنج‌شنبه, 17 اسفند

هوادار - ذوب آهن 17:20

جمعه, 17 آذر

ملوان - گل گهر 17:30
صنعت نفت - نساجی 17:40
مس رفسنجان - تراکتور 17:10
سپاهان - پیکان 17:20
شمس آذر - آلومینیوم 17:30
پرسپولیس - فولاد 17:30
استقلال خوزستان - استقلال 19:45

یک هشتم جام حذفی

دوشنبه, 14 اسفند

پرسپولیس 3 - 0 نفت و گاز گچساران 20:00

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 18 16 39
2 پرسپولیس 18 11 36
3 سپاهان 16 17 31
4 تراکتور 17 11 31
5 گل گهر 18 11 30
6 ملوان 18 9 29
7 ذوب آهن 17 1 25
8 آلومینیوم 17 -2 25
9 شمس آذر 18 3 22
10 مس رفسنجان 18 -6 20
11 فولاد 18 -13 19
12 هوادار 17 -5 18
13 پیکان 18 -9 14
14 استقلال خوزستان 18 -11 12
15 صنعت نفت 18 -16 12
16 نساجی 18 -17 11
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال