ارتش سرخ دات کام

اخبار

قنبرزاده: کریمی سابقه‌ای در مدیریت ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 9 اظهار نظر

-

11 ماه پیش

قنبرزاده: کریمی سابقه‌ای در مدیریت فوتبال ندارد

ارتش سرخ دات کام :
قنبرزاده: کریمی سابقه‌ای در مدیریت فوتبال ندارد
نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال گفت: کریمی به دلیل نداشتن اطلاعات و سابقه فوتبالی اظهارات غیرواقعی مطرح می‌کند.

منصور قنبرزاده در واکنش به اظهارات حجت کریمی، سرپرست باشگاه استقلال نسبت به تصمیم سازمان لیگ برای برگزاری بازی پیکان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی، اظهار داشت: کریمی دوست بزرگوار ما است اما سابقه‌ای در مدیریت فوتبال کشور ندارد و شاید اولین بار بود که در یک جلسه هماهنگی شرکت می‌کرد. متاسفانه به دلیل نداشتن تسلط و اطلاعات کافی، اظهارات غیرواقعی را مطرح کرد. می‌دانید سازمان لیگ مجری برگزاری مسابقات است.

وی افزود: در بحث ورزشگاه‌ها و مسائل دیگر باید خود باشگاه‌ها هماهنگ باشند. در برگزاری یک دیدار عوامل متعددی دخیل هستند. بخشی از این موضوع فوتبال است و بخش دیگر نظم عمومی، امنیت و تردد مردمی است که به ورزشگاه‌ها می‌آیند و مولفه‌های متعدد دیگر که کلیدی است. تعیین تکلیف برگزار شدن یا نشدن بازی در ورزشگاه دستگردی، خارج از اختیارات فوتبال است. در این راستا زمانی که بازی استقلال و پیکان در ورزشگاه آزادی برگزار شد، ۳ تا ۴ هزار نفر می‌توانستند به این ورزشگاه بیایند.

نایب رئیس دوم فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: الان برای بازی استقلال و پرسپولیس حدود ۴۰ هزار نفر به ورزشگاه آزادی آمدند. سیاست کشور هم این بود که به سمت برگزاری بازی با تماشاگر برود نه به سمت برگزار نشدن مسابقه‌ بدون تماشاگر‌. کریمی اکنون نامه باشگاه پیکان را تکذیب کرد و گفت نامه نوشته نشده یا نوشته‌ایم که بازی به اراک برود. این نامه منتشر شده است.

قنبرزاده عنوان کرد: در این نامه پیکان اعلام کرده در هر جایی که سازمان لیگ مطرح می‌کند، بازی می‌کنیم. در جلسه‌ای که به میزبانی استانداری تشکیل شد، همانگونه که کریمی دعوت بود من هم دعوت بودم. حدود ۱۵_۱۴ نفر دیگر از نهادهای مختلف مرتبط با فوتبال نیز در این جلسه حضور داشتند.

وی درخصوص اینکه آیا حجت کریمی صورت جلسه شورای تامین را امضا کرده و اینکه به او چه دلیلی برای تصمیم‌گیری در خصوص محل بازی پیکان و پرسپولیس به جلسه آمده است، گفت: حدود ۱۵ نفر آن صورت جلسه را امضا کردند و کریمی هم امضا کرد‌. می‌توانید از دبیر شورای تامین استعلام بگیرید. نامه معتبر آنجا وجود دارد. می‌توانید رضا درویش را هم پشت خط بیاورید‌. یک ساعت و نیم طول کشید تا این نامه تایپ شود و همه امضا کنند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: نماینده سازمان لیگ فقط یک فرد از آن افراد بود. کریمی صحبت‌هایش را کرد مبنی بر اینکه بازی پیکان و پرسپولیس را یک روز عقب انداخته و به اراک ببرید یا در ورزشگاه البرز بازی را برگزار کنید. استانداری البرز حدود ۲۰ روز قبل با برگزاری دیدارهای پیکان در ورزشگاه انقلاب کرج مخالفت کرده و این دیگر‌ از اختیارات ما نیست. خود پیکان هم گفته در هر ورزشگاهی سازمان لیگ تشخیص می‌دهد. امکان برگزاری بازی در البرز نبود. کدام ورزشگاه در تهران به جز آزادی، ظرفیت حضور تماشاگر را دارد؟ این استادیوم نیز اعلام کرده می‌توانم بازی را برگزار کنم. در نهایت این تصمیمی بود که حدود ۱۴ ارگان گرفتند تا بازی در آزادی برگزار شود. برای ما چه فرقی دارد این بازی کجا انجام شود؟ فقط دوست داریم عدالت برقرار شود. همه تیم‌ها را به یک شکل نگاه می‌کنیم. حجت کریمی تحت فشار هواداران است.

قنبرزاده درمورد اینکه کریمی مدعی است صورت جلسه را امضا نکرده، توضیح داد: کریمی کنار من نشسته بود و پس از امضای او، صورت‌جلسه را امضا کردم. می‌توانید از دبیر شورای تامین استعلام بگیرید.

وی درخصوص اینکه آیا قبول دارد سازمان لیگ باید خیلی زودتر برگزاری مسابقه در ۳ هفته پایانی لیگ را اعلام می‌کرد زیرا در تاریخ ۹ فروردین این موضوع را خودش اعلام کرد ، گفت: برگزاری بازی‌های همزمان در ۳ هفته پایانی نظر ما بود اما کلیه ارگان‌های تصمیم‌گیرنده باید نظر بدهند. روی همین بازی پرسپولیس حرف و حدیث است. این ۲ بازی باید همزمان در تهران برگزار می‌شد یا یکی از آن‌ها به البرز می‌رفت اما با موافقت نکردن شورای تامین البرز، خود به خود بحث همزمانی ۳ هفته پایانی منتفی شد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال افزود: من در تاریخ ۹ فروردین گفتم ساعات بازی‌های ۳ هفته آخر همزمان است و همه دیدارها ساعت ۱۸ برگزار می‌شود اما این نکته مقداری ابهام برانگیز شد. طبق آئین نامه سازمان لیگ فقط باید ۲ هفته پایانی همزمان برگزار شود اما سایر تیم‌ها تقاضا کردند بازی‌های ۳ هفته پایانی همزمان باشد و با توجه به اینکه در طول سال‌های اخیر اولین بار است که شرایط قهرمانی و تیم‌هتی سقوط کننده خیلی حساس است، این بحث را تقاضا کردیم و در کمیته‌ای به جمع‌بندی هم رسیدیم اما شورای تامین و نهادهای ذی‌ربط دست‌شان برای همزمانی ۳ هفته پایانی بسته بود زیرا شورای تامین البرز نیز امکان برگزاری بازی را نداشت.

قنبرزاده در گفت و گو با برنامه ورزشگاه تاکید کرد: حجت کریمی صورت‌جلسه را امضا کرده و نباید زیر آن بزند. حق نبود به این شکل سازمان لیگ و همکاران من مثل سهیل مهدی، محمدرضا کشوری‌فر و .... با این همه زحمت زیر سوال بروند.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/154549
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
دختر پرسپولیس ❤🔥

0

1

11 ماه پیش

😏😏😏😏😏


قوچعلی

0

3

11 ماه پیش

با عرض پوزش از خوانندگان عزیز بخصوص خواهران گرامی ،این سگهای آبی نه لیاقت مدیریت و نه عرضه تیم داری دارن !!مناسب ترین شغل برای اینها دلالی در کازینوهای لاس و گاس می باشد.


آرین

0

4

11 ماه پیش

حجت کریمی یه کیسه کش حقیر هست که حتی امضا کردن خودشو قبول نداره خاک بر سرت کثافت که اسم خودتو گذاشتی مرد و برای اینکه جلوی هوادارای کیسه خراب نشی و خودتو بالا نشون بدی میزنی زیر حرفی که زدی و امضایی که کردی.... چقدر شما کیسه کشا بدبخت و حقیر هستید


یداله قنواتی

0

4

11 ماه پیش

کیسه گشا از همه طرف سوختن دست به هر کاری میزنن تا جلوی قهرمانی پرسپولیس بگیرن اما نمیدانن که مدیر عامل پرسپولیس. رضا درویش است


ب_ب

0

4

11 ماه پیش

بابا اینا اُسکل تشریف دارن به هیچ قانونی پایبند نیستند هر زمان همچی وفق مرادشون باشه صداشون درنمیاد اما خدانکنه چیزی به نفعشون نباشه به زمین و زمان تهمت و افترا میزنن اما خودشون رو جلویِ هواداراشون صوفی پاکدامن نشون میدن..!!
از ادب و شعور و آگاهی بخصوص شعور و درک فوتبالی هم هیچ بویی نبردن وقتی امثال حجت کریمی میشه رئیس هیت مدیره و الانم سرپرست موقت باشگاه!!!!
باید فاتحه کیسه رو خوند
از کیسه همان تراود که در اوست
انصافا از زمان تاسیسِش یه آدم حسابی توو این باشگاه میتونین اسم ببرین!؟!؟
این بابا هم بین هوادارای گوش مخملیشون میخواد خودی نشون بده و محبوبیت کسب کنه والا اصن اینکاره نیست!!!!!!
جالبتر اینه از وقتی سرپرست شده کلی تحویلش گرفتن چونکه کیسه رو از بدهیهای سنگین خلاص کرده!!!!
از کیسه حاتم طایی مهمان شدن چه آسان بوَد...
وزیر کیسه کش کل بدهی هاشون رو ضمانت کرده و بانکها هم پرداخت کردن پُزِش رو این بابا داره میده و بعدشم ناجی استقلال لقب میگیره!!!!


ع حسین زاده

0

8

11 ماه پیش

تف به شرف نداشته شما که برای رسیدن به قهرمانی دست به هر کار کثیفی می‌زنید، برای بستن دهن هواداران خودتون وسرپوش گذاشتن روی کم کاری و ضعف خودتون زمین و زمان و همه رو بهانه میکنید، الان اگر صدر جدول بودن همچین غلطی نمی‌کردن و دنبال بهانه گیری نبودن، البته که بیشتر سوزششون برای باخت تو دربی هست.


رضا کرمی

0

6

11 ماه پیش

کدوم مدیر مملکتی دارای سابقه است که این باشه .بابا تیمی که صدر جدول رو داره حرف اول رو میزنه خودتونو امتحان نکنید اینکاره نیستین


مرادسلمانی

0

5

11 ماه پیش

آقای قنبرزاده عزیزالبته باعرض پوزش ازهواداران عزیزدرزمانهای قدیم توروستاهای گیلان انگشت می کردندبه باسن مرغ نگاه تخم مرغ داری حالاحکایت کریمی سرش کرده زبربرف باسنش به سمت آسمان منتظری کسی ردبشی نگاه کنی تخم مرغ داری آخی اینهاازفوتبال چه می فهمندخودتان خسته نکنید


رضا

0

6

11 ماه پیش

چرابایدمدیرعامل کیسه به جلسهپرسپولیس بیاید؟ اصلااین کارهاچه ربطی بهآنهادارد عرضه داشتنددربی رامی بردندتاگرفتاراگروامدنشوند

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

ملوان

جمعه, 24 فروردین
ساعت 20:00

ورزشگاه : آزادی

داور : پیام حیدری

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ملوان کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 شهاب زاهدی 6
2 گئورگی گولسیانی 5
3 محمدحسین کنعانی‌زادگان 4
4 عیسی آل‌کثیر 3
5 مهدی ترابی 2
6 اوستون ارونوف 2
7 علی نعمتی 1
8 سعید صادقی 1
9 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
10 یاسین سلمانی 1
11 محمد عمری 1
12 امید عالیشاه 1
13 نبیل باهویی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 مهدی ترابی 1
2 دانیال اسماعیلی‌فر 1
3 عیسی آل‌کثیر 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 23 لیگ برتر

جمعه, 24 فروردین

مس رفسنجان 2 - 2 پیکان 17:30
سپاهان 0 - 0 نساجی 17:50
آلومینیوم 0 - 1 استقلال 18:00
هوادار 1 - 0 گل گهر 18:00
استقلال خوزستان 2 - 1 صنعت نفت 18:00
شمس آذر 2 - 1 فولاد 18:00
تراکتور 1 - 4 ذوب آهن 18:20
پرسپولیس 1 - 0 ملوان 20:00

یک هشتم جام حذفی

دوشنبه, 14 اسفند

پرسپولیس 3 - 0 نفت و گاز گچساران 20:00

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 23 19 50
2 پرسپولیس 23 17 49
3 تراکتور 23 13 42
4 سپاهان 22 19 39
5 ملوان 23 10 38
6 گل گهر 23 7 33
7 شمس آذر 23 4 31
8 ذوب آهن 22 0 30
9 آلومینیوم 23 -6 29
10 مس رفسنجان 23 -4 27
11 هوادار 23 -7 24
12 پیکان 23 -8 24
13 فولاد 23 -18 21
14 استقلال خوزستان 23 -10 19
15 صنعت نفت 23 -18 16
16 نساجی 23 -18 16
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال