نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 6 اظهار نظر

-

1 هفته پیش

مصائب کثیر

مصائب کثیر
ارتش سرخ دات کام :
در جدول رده‌بندی لیگ برتر، وضعیت پرسپولیس اصلا بد نیست. این تیم فقط سه امتیاز تا صدر فاصله دارد و اگر کمیته استیناف حکم جنجالی گل‌گهر سیرجان را بشکند، دو امتیاز از استقلال کسر خواهد شد. این یعنی سرخ‌پوشان در یک قدمی صدر هستند، اما کیفیت نمایش‌های این تیم اصلا و ابدا راضی‌کننده نیست. با این حال موضوع فقط به مشکلات فنی محدود نمی‌شود؛ چه اینکه پرسپولیس گرفتاری‌های دیگری هم دارد که حل و فصل نشدن به موقع آنها می‌تواند سرنوشت این تیم در تمام فصل را تغییر بدهد.

بلاتکلیفی مدیریتی: بعد از استعفای جعفر سمیعی، ماه‌هاست که پرسپولیس بدون مدیرعامل اداره می‌شود. در این مدت مجید صدری به عنوان سرپرست موقت امور را اداره کرده است، اما طبیعتا او نمی‌توانسته کیفیت و صلاحیت کافی را برای انجام دقیق وظایف محوله داشته باشد. حتی به فرض شایستگی مدیریتی صدری، وقتی برچسب «موقت» به یک نفر می‌خورد، از کارآیی او کاسته خواهد شد. وقتی یک مسوول نمی‌داند تا کی سر کار خواهد بود، چطور می‌تواند برنامه‌های بلندمدت یا حتی میان‌مدت برای مجموعه بریزد؟ در این شرایط حتی شیوه تعامل سایر ارکان باشگاه با او هم تحت تاثیر قرار می‌گیرد. با وجود وعده‌های متعدد وزارت ورزش در مورد تعیین تکلیف پرسپولیس، همچنان خبری از معرفی مدیرعامل جدید سرخ‌پوشان نیست.

داستان رادوشوویچ: پرسپولیس آن‌قدر گرفتاری دارد که اصلا کسی یادش نیست بوژیدار رادوشوویچ قهر کرده و به کشورش برگشته است! مسابقات لیگ برتر به‌طور فشرده در حال برگزاری است و اگر حامد لک مصدوم یا محروم شود، روشن نیست چه سرنوشتی در انتظار قفس توری سرخ‌ها خواهد بود. خود رادو هم قرارداد سه ساله‌ای بسته که حکم بمب ساعتی را دارد و در صورت شکایت روی آن، باشگاه ممکن است چیزی حدود یک میلیون دلار ضرر کند. در نتیجه بازگرداندن بوژیدار، هم از نظر فنی و هم از نظر مدیریتی به سود پرسپولیس است، اما کسی عزمی در این مورد ندارد.

طلب اوساگونا: بدهی در پرسپولیس از بین نمی‌رود، بلکه از یک طلبکار به یک طلبکار دیگر منتقل می‌شود! سرخ‌ها حتی فرصت لذت بردن از تسویه‌حساب با گابریل کالدرون را پیدا نکردند، چرا که بار دیگر پنجره این باشگاه به خاطر طلب اوساگونا بسته شد. تازه پرونده استوکس هم در راه است و همزمان باشگاه پرسپولیس به خاطر عدم پرداخت پول رضایت‌نامه یحیی گل‌محمدی به باشگاه پدیده تهدید می‌شود. برابر یکی از بندهای قرارداد منعقد شده در دوره محمدحسن انصاری‌فرد، باشگاه مشهدی به ازای هر روز تاخیر در دریافت پولش می‌تواند غرامت مضاعف بگیرد. گفته می‌شود طلب پدیده فعلا به حدود ۱۵ میلیارد تومان رسیده است.

تعطیلی تمرینات: یکی از شگفت‌انگیزترین اتفاقاتی که به تازگی در پرسپولیس تکرار می‌شود، تعطیلی گاه و بیگاه تمرینات است. در شرایطی که روند کیفی سرخ‌ها با رضایت هواداران همراه نیست و در حالی که بسیاری از کارشناسان عقیده دارند پرسپولیس از مشکل بدنی رنج می‌برد، تمرینات این تیم هم مدام تعطیل می‌شود. در آخرین نمونه، پرسپولیس شنبه برابر پدیده قعرنشین متوقف شد، یکشنبه بازیکنان این تیم به تمرین سبک ریکاوری پرداختند و تمرین روز دوشنبه هم تعطیل شد! این اتفاق هفته قبل هم رخ داده بود. این در حالی است که پرسپولیس در طول سالیان گذشته سابقه برگزاری دو جلسه تمرینی صبح و عصر را داشته و بعضا برانکو بازیکنان را موظف می‌کرد صبح تا غروب مثل یک کارمند در اختیار باشگاه باشند.

سونامی مصدومیت: در کنار همه این مشکلات، پرسپولیس امسال از سریال مصدومیت‌های بازیکنانش هم متضرر شده است. همین حالا امید عالیشاه، حامد پاکدل و علی شجاعی سه تن از مصدومان تیم هستند که شاید اگر امکان بازی داشتند، می‌توانستند به تیم کمک کنند. به تازگی عیسی آل‌کثیر هم به این فهرست اضافه شده است. در بحران خط حمله پرسپولیس، حالا مهاجم اصلی این تیم همه صدمه دیده و حتی می‌گویند مشکوک به پارگی رباط صلیبی است. گفتیم که پاکدل هم با مصدومیت روبه‌رو شده و این مساله کار را برای کادرفنی سخت‌تر می‌کند. برخی بر این باورند که سونامی مصدومیت در پرسپولیس هم نمی‌تواند با شیوه تمرینات و بدن‌سازی این تیم بی‌ارتباط باشد.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/146783
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
آرش فرهادی

0

1

5 روز پیش

پرسپولیس باید بدن سازی خوب ودوشیفت تمرین کنه هیچ تیمی حریفش نیست به گفته کارشناسان وهواداران بدنسازی پرسپولیس خوب نیست وتمرین پرسپولیس خیلی کمه بافشردگی بازیهای لیگ وحذفی باید دوشیفت تمرین کنن اگه آقا یحیی میخوادبره دنبال شغل دومش تمرین تعطیل کنه تاوانش قهرمان نشدن باشه همین نیم فصل استعفابده یه مربی خارجی یادایی یاکریمی یامربی خوبی بیادفکرذکرش تیم باشه


آرش فرهادی

0

1

5 روز پیش

باباسجاداستقلال ازروزی که اومده داره پرسپولیس تضعیف میکنه واستقلال حمایت ازروزی که اومده پرسپولیس آب خوش ازگلوش پایین نرفته مدیرعامل وبدهی کالدرون که ندادن تاپرسپولیس نتونه بازیکن خارجی وحتی وقت نداشت بازیکن باکیفیت ایرانی بگیره الکی سازمان لیگ پرسپولیس محروم ازبازیکن خارجی کرد ولی باهمون قانون برااستقلال بازیکن خارجی جذب کردن تابااین حمایت های وزارت ورزش فدراسیون سازمان لیگ کمیته انضباطی وکمیته داوران سوت زدن به سوداستقلال بعدده سال قهرماتش کن ولی سازمان لیک فدراسیون وزارت ورزش وپرسپولیس تضعیف کردن ازطرفی داوری های سریالی وسوت های اشتباه واشتباهات داوری به ضرر پرسپولیس


مهدی محرابی

0

2

5 روز پیش

این تیم با دو سه تا بازیکن خوب تقویت شه نیم فصل دوم از رو همه تیما رد میشه.ایشالا که یکیش هم رامین رضاییان باشه راستو یه تنه راه میندازه


عرشیا رجائی

0

2

5 روز پیش

هر دم از این باغ بری می خیزد


پرسپولیسی دو آتشی

0

4

6 روز پیش

هی نشستم به در نگاه می کنم و آه می کشم.......‌....


احمد نوری اسرمی

0

4

7 روز پیش

بدبختیها دست از سر پرسپولیس بر نمیداره .انصاریفرد خدا لعنتت کنه شرافت چیز خوبیه که تو نداشتی پس برو به درک

بازی های پرسپولیس

3-0

ذوب آهن

پرسپولیس

دوشنبه, 27 دی
ساعت 15:30

ورزشگاه : فولادشهر

داور : موعود بنیادی فرد

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس برابر ذوب آهن کدام بازیکن بود؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل کثیر 4
2 مهدی عبدی 4
3 مهدی ترابی 3
4 حامد پاکدل 1
5 رضا اسدی 1
6 میلاد سرلک 1
7 فرشاد فرجی 1
8 علی شجاعی 1
9 سیامک نعمتی 1
10 کمال کامیابی‌نیا 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سیامک نعمتی 2
2 علی شجاعی 1
3 مهدی شریفی 1
4 عیسی آل کثیر 1
برنامه بازی ها

هفته 15 لیگ برتر

پنجشنبه, 23 دی

مس رفسنجان 0 - 0 پیکان 15:00
ذوب آهن 0 - 0 گل گهر 15:00
نفت م.س 0 - 3 استقلال 15:30
آلومینیوم 0 - 0 سپاهان 15:00
تراکتور 1 - 1 نساجی 15:00
هوادار 1 - 2 صنعت نفت 15:00
پرسپولیس 1 - 0 فجرسپاسی 17:30
فولاد 2 - 0 پدیده 17:00

یک شانزدهم جام حذفی

دوشنبه, 29 آذر

پرسپولیس 4 - 0 ویستا توربین 14:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 استقلال 15 19 35
2 پرسپولیس 15 11 32
3 سپاهان 15 13 29
4 آلومینیوم 15 6 24
5 مس رفسنجان 15 7 23
6 پیکان 15 2 22
7 فولاد 15 -1 21
8 گل گهر 15 -2 21
9 نساجی 15 0 20
10 صنعت نفت 15 -3 19
11 ذوب آهن 15 -5 18
12 هوادار 15 -4 14
13 تراکتور 15 -5 13
14 فجرسپاسی 15 -7 12
15 نفت م.س 15 -12 11
16 پدیده 15 -19 4

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال