ارتش سرخ دات کام

اخبار

معرفی 30 مربی خارجی به مدیران پرسپو ...

نویسنده : ارتش سرخ دات کام

-

نظرات : 16 اظهار نظر

-

4 هفته پیش

معرفی 30 مربی خارجی به مدیران پرسپولیس!

ارتش سرخ دات کام :
معرفی 30 مربی خارجی به مدیران پرسپولیس!
مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گویند در حال بررسی رزومه گزینه‌هایی هستند که برای سرمربیگری تیم به آنها معرفی شده است.

مدیران باشگاه پرسپولیس دوباره در معرض یک آزمون دشوار دیگر قرار گرفته‌اند و هواداران این تیم می‌ترسند که بعد از قهرمانی تیم محبوب‌شان که خیلی سخت و به شکلی تاریخی به دست آمد، تیم فصل بعد برای مدعی ماندن با مخاطراتی جدی مواجه شوند.

پرسپولیس سرمربی ندارد و باشگاه پروژه یافتن گزینه‌های مناسب و رسیدن به بهترین مربی مد نظر خود را آغاز کرده و پیش می‌برد.
هر چند جدایی اوسمار از پرسپولیس خیلی زودتر از اینها بر مدیران باشگاه محرز شده بود اما مسئله مطرح شدن نام‌های جدید برای جانشینی او تقریبا همزمان با اعلام خداحافظی این مربی و یک روز بعد از این اتفاق داغ شد.

بعد از جدی شدن گزینه دراگان اسکوچیچ و منتفی شدن این گزینه در فاصله 24 ساعت، طی سه روز گذشته نام‌های زیادی پیرامون نیمکت پرسپولیس شنیده است؛ از مربیان ایتالیایی و پرتغالی تا گزینه‌ای برزیلی که مدیران باشگاه هیچ‌کدام‌شان را تأیید نمی‌کنند. یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس می‌گوید: «تمام این گزینه‌هایی که در رسانه‌ها مطرح شده، فقط گمانه‌زنی رسانه‌ای است و اصلاً هیچ گزینه‌ای آنقدر نامش مطرح نیست که در سطح مدیران باشگاه طرح شود.»

این مدیر باشگاه پرسپولیس درباره مطرح شدن نام یوویچ به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هم گفت: «مگر نام اسکوچیچ مطرح نشد و همه گفتند قرارداد با این مربی تمام شده؟ این هم مثل اسکوچیچ.»

روز گذشته شنیده شد پرسپولیس سه گزینه دارد که دو تا اروپایی و یکی برزیلی هستند. همزمان رسانه‌ها روی نام نبوشا یوویچ سرمربی سابق الاهلی قطر مانور کردند که رزومه ضعیفی دارد و به نظر می‌رسد پرسپولیس اگر هم با او یا مدیر برنامه‌هایش مذاکره کرده باشد، خیلی زود از روی این نام عبور کند.

یکی دیگر از گزینه‌های مطرح شده برای پرسپولیس، خوسه پسیرو مشهور پرتغالی بود که گفته شده رقم درخواستی او هم بسیار بالاست و خیلی زود نامش از لیست خارج شده است.

در مورد گزینه‌های برزیلی و ایتالیایی هم خبر تازه‌ای نیست اما به نظر می‌رسد حسین بادامکی معاون ورزشی باشگاه در حال بررسی کردن گزینه‌هایی است که مدیربرنامه‌های مختلف به او معرفی می‌کنند.

گفته شده پرسپولیس حداکثر 700 هزار دلار برای سرمربی جدید هزینه خواهد کرد اما این رقم با برخی گزینه‌هایی که نام‌شان مطرح می‌شود همخوانی ندارد. مثلاً والتر ماتزاری سرمربی مشهور ناپولی که در میانه فصل اخیر از این تیم اخراج شده، یکی از این گزینه‌هاست که به نظر مربی گران‌قیمت‌تری باشد.

داویده بالاردینی، جوزپه یاکینی و آندریا سوتیل دیگر گزینه‌های ایتالیایی بودند که نام‌شان مطرح شد و ظاهراً همه از یک کانال معرفی شده و روی نام‌شان مانور می‌شد اما باشگاه تنها با والتر ماتزاری مذاکره مختصری داشت که آن هم به‌خاطر رقم بالای درخواستی این مربی پیش نرفت.

نکته اینجاست که طی چند روز اخیر از کانال‌های مختلف چیزی حدود 30 گزینه با ملیت‌های متفاوت برای سرمربیگری پرسپولیس به مدیران این باشگاه معرفی شده و آنها در حال بررسی شرایط و رزومه این گزینه‌ها هستند و خبری از مذاکره با هیچ کدام از آنها به صورت جدی نمی‌دهند.

باشگاه پرسپولیس ظاهرا می‌تواند تا رقم 700 هزار دلار برای سرمربی جدید هزینه کند که این مسئله کار انتخاب یک گزینه نامدار با رزومه مناسب در سال‌های اخیر را دشوار می‌کند.

با این حال از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد گزینه دراگان اسکوچیچ به کلی کنسل شده و برخلاف اعلام رسانه‌ها نام چسلاو میخنوویچ لهستانی هم در بین گزینه‌ها دیده نمی‌شود.


لینک کوتاه : https://arteshesorkh.com/p/160437
نظرت رو بنویس
از حروف انگلیسی استفاده نکن
در حال حاضر فقط کاربرانی که در سایت ثبت نام کرده باشند میتوانند نظر ثبت کنند.
جهت ثبت نام میتوانید اینجا کلیک نمایید.
اسماعیل خواجه گیری

0

2

4 هفته پیش

فوتبال حرفه ای سقف ومحدودیت معنانداره ،سیاست پوسیده سیاستمدارهای دل دزد وارد ورزش وفوتبال کردن تاخودشون بخوربخور بکنن،مگه میشه تودنیای امروز فوتبال هزینه نکنی و رویای جام داشته باشیم ،تیمهای عربی خرید یه بازیکن شون سه برابرباشگاه ماهست،بااین تفکرات بی خود مسولین صدسال ازفوتبال دنیاعقبیم وبه جای نمیرسیم ،کجای این باشگاه هاخوصوصین وقتی همه چی رادولت تصمیم میگیره وحتی حقوق همه رادولت پرداخت میکنه،بایدهمه چی فوتبال خصوصی باشه


اسماعیل خواجه گیری

0

2

4 هفته پیش

بااین سقف بودجه وقراردادی که فدراسیون وباشگاه میگن نمیشه ،هم خدارامیخوایم هم خرما,اگه تیم مدیریت درست فکربکنه حتی یکم بیشترهزینه کنه اما مربی کاربلدبیاره بهتره تامربی بدون رزومه وناشی باشه حتی بهترین بازیکنها دراختیارش بزارن بدون تاکتیک وبرنامه به جامی نمیرسیم،


معصومی

-1

1

4 هفته پیش

بهترین گزینه برایی پرسپولیس آقا کریم باقری هست هم با برانکو کار کرده هم با حیی و بازیکناهم حسابی ازش میبرن تیمو جمع جور میکنه


امیرحسین سالاری

-2

2

4 هفته پیش

به نظرم بهترین گزینه سرمربیگری پرسپوليس ۲ نفر هستن اول کریم باقری دوم سیدجلال حسینی دلایل خوبی واسه این اظهار نظرم دارم اول این که هم کریم باقری و هم سیدجلال حسینی در کل این چندسال که تیم قهرمان شده کنار تیم بودن حالا یا به عنوان بازیکن یا کمک مربی با سبک مربیگری برانکو، کالدرون، گل محمدی، اوسمار که در پرسپوليس موفق بودن آشنایی دارن میتونن با همین فلسفه پیش برن کل ایران از آقا کریم و آقا سید حساب میبرن و بخوبي رختکن رو مدیریت میکنن با وجود رفاقت بین بازیکنان تیم با آقا کریم و آقا سید کل بازیکنان تمدید می‌کنند و خیلی از بازیکنان لیگ راحت جذب میشن خلاصه انتخاب کریم باقری یا سیدجلال حسینی روی نیمکت تیم پرسپوليس انگار برانکو، کالدرون، گل محمدی و اوسمار رو در قالب یک نفر گذاشتیم روی نیمکت پرسپوليس یا کل تجربه این چند سال قهرمانی رو یک جا جمع کردیم حالا استفاده میکنیم


مهدی

-7

2

4 هفته پیش

سلام گل محمدی رو داریم بعد دنبال سرمربی می گردیم بعد اگر حقوقش دیر شد فسخ کنه بره شکایت کنه ، رو دست گل محمدی نداریم


پیامی پاپا

-3

0

4 هفته پیش

تجربه میگه یه دستیار رزومه دار خارجی کنار یه مربی کاربلد داخلی با هزینه ۳۰٪ این مبالغ نجومی خیلی کارآمد تره ! خصوصن اگر تیم کمک یه اسکواد کارآمد باشه واگر تو میونه کار قطع همکاری بمیون بیاد ،میشه زمان خرید تافرایند جایگزینی صورت بگیره !چون امتیاز یا زمانی رو که مربی خارجی جهت شناخت یا خرید بازیکن از دست میده آخرفصل غافلگیر مون میکنه،،، میگید نه ! این خط و این نشون!!!


msa

-9

7

4 هفته پیش

بااحترام به نظر همه هواداران عزیز اگه بشه اقای گلمحمدی رابرگردانید بهترین گزینه ممکن


احسان

0

9

4 هفته پیش

چرا با کالدرون مذاکره نمیکنن..هم آشنایی داره هم مربی موفقی نشون داده


امیر

0

2

4 هفته پیش

تو واقعا پرسپولیس هستی یا پرسپولیسی نما😡🙌


ع م د مطوری

-5

3

4 هفته پیش

آقای درویش در این مقطع زمانی فقط اسکوچیچ بدرد پرسپولیس می خوره و او را راضی کنید


حسن

-14

1

4 هفته پیش

بااین وضعیتی که میبینیم مربی گرفتن خیلی سخته بریم سراغ مربی ایرانی فقط هرکی باشه مثل یحیی نباشه صلوات


مهدی

0

3

4 هفته پیش

انشاله یک مربی جوان مثل اوسمار و رزومه و سرمربی بودن مهم نیست اوسمار قبل پرسپولیس رزومه سرمربی نداشت ومهم تفکر، بینش، ایده و ای کیو و فهم بالا هست که انشاله حسین اقا خوب عمل میکنه


محمد برم

-1

6

4 هفته پیش

هرچی زودتر سرمربی تیم پرسپولیس کبیر را مشخص کنید،، اگر با این قانون من در آوردی آقایان ( سقف قرارداد ) مربی با کیفت خارجی قیمتش بالا هست ، وقت را داریم از دست میدهیم،، با یحیی گل محمدی قرارداد ببندند ، مگر همین گل محمدی پرسپولیس کبیر را فینال آسیا نبرد، سه گانه نگرفت، بازیکن باکیفت تحویلش بدهند بیبین چه بازی های تیم محبوب مان انجام میدهد 👈❤


حسن .جهان بخش

0

5

4 هفته پیش

آن شاالا آخرش یه سرمربی درست و حسابی بیارن.که‌ هم باتجربه باشه .هم کارنامه خوبی داشته باشی .که نخواییم بعده چن تا بازی دوباره دنبال یه سرمربی دیگه بگردیم.فقط گزینه خارجی الان برا پرسپولیس جواب میده بشرط اینکه فرصت ازدست ندیم.وهرچه زودتر بیاریم .اگه فرصت ازدست رفت .دیگه گزینه خارجی تا بخواد بیاد تیمو بشناسه زمان می‌بره.باید هرچه زودتر یه سرمربی خوب جذب کنن .الان که شش تا بانک .پشت تیم هستن .هنوز هم میگید مشکل مالی داریم.


حسن .جهان بخش

0

4

4 هفته پیش

راستی .بچه ها بازی گل‌گهر سپاهان .با چشم خودم دیدم .همون پیرمرده که به بانوان پرسپولیسی توهین کرده .قشنگ اومده بود ورزشگاه داشت بازی رو تماشا میکرد.نشون رفیقام هم دادم.سیبیلاش ازته زده بود راحت اومده بود داشت بازی رو تماشا میکرد.حتی به یه مامور ورزشگاه هم گفتم اون محرومه برو پیگیری کن بینم خودشه یانه.گفت برو به توچه فکر کنم ماموره هم اصفهانی بود


اسماعیل علیزاد

-3

2

4 هفته پیش

علیزادهستم پشکسوت ورزش فوتبال از هواداران تیم پرسپولیس درخواست میکنم بخطر هواداران تیم هرروزخدا بااسترس باید ناراحت تیم پرسپولیس باشیم یکجا به دفترباشکاه پرسپولیس بریم مدیران وهیت مدیر را بیرون کنم چون این افردا شخصت مدیریت ندارن

بازی های پرسپولیس

0-1

پرسپولیس

مس رفسنجان

شنبه, 12 خرداد
ساعت 19:00

ورزشگاه : آزادی

داور : امیر عرب براقی

نظرسنجی

موافق جدایی ستاره‌هایی که ارقام نجومی از باشگاه طلب می‌کنند هستید؟

گلزنان برتر پرسپولیس
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 7
2 گئورگی گولسیانی 6
3 شهاب زاهدی 6
4 محمدحسین کنعانی‌زادگان 6
5 اوستون ارونوف 6
6 مهدی ترابی 2
7 دانیال اسماعیلی‌فر 2
8 علی نعمتی 1
9 سعید صادقی 1
10 مرتضی پورعلی‌گنجی 1
11 یاسین سلمانی 1
12 محمد عمری 1
13 امید عالیشاه 1
14 نبیل باهویی 1
15 مسعود ریگی 1
نام بازیکن تعداد گل
1 عیسی آل‌کثیر 3
2 مهدی ترابی 1
3 دانیال اسماعیلی‌فر 1
4 اوستون ارونوف 1
نام بازیکن تعداد گل
1 سعید صادقی 2
2 امید عالیشاه 1
برنامه بازی ها

هفته 30 لیگ برتر

شنبه, 12 خرداد

پیکان 0 - 2 استقلال 19:00
استقلال خوزستان 3 - 1 هوادار 19:00
ملوان 1 - 1 آلومینیوم 19:00
صنعت نفت 0 - 3 تراکتور 19:00
گل گهر 1 - 2 ذوب آهن 19:00
سپاهان 4 - 1 شمس آذر 19:00
پرسپولیس 1 - 0 مس رفسنجان 19:00
نساجی 0 - 1 فولاد 19:00

یک هشتم جام حذفی

جمعه, 07 اردیبهشت

آلومینیوم 4(6) - 4(5) پرسپولیس 18:15

هفته 6 لیگ قهرمانان آسیا

سه‌شنبه, 14 آذر

پرسپولیس 1 - 2 الدحیل قطر 19:30
استقلال تاجیکستان 1 - 1 النصر عربستان 21:00
جدول مسابقات
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 پرسپولیس 30 27 68
2 استقلال 30 25 67
3 سپاهان 30 27 57
4 تراکتور 30 21 56
5 ذوب آهن 30 0 42
6 ملوان 30 5 41
7 شمس آذر 30 0 39
8 آلومینیوم 30 -7 38
9 گل گهر 30 2 36
10 مس رفسنجان 30 -5 35
11 نساجی 30 -9 29
12 هوادار 30 -17 29
13 فولاد 30 -20 29
14 استقلال خوزستان 30 -11 28
15 پیکان 30 -13 27
16 صنعت نفت 30 -25 21
رده نام تیم بازی تفاضل امتیاز
1 النصر عربستان 6 6 14
2 پرسپولیس 6 0 8
3 الدحیل قطر 6 0 7
4 استقلال تاجیکستان 6 -6 3

ارتش سرخ

Perspolis

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

هواداران پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

باشگاه پرسپولیس

فوتبال

فوتبال